Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109501) lacafaca válasza lacafaca (#109499) üzenetére


lacafaca
őstag

és persze nem én lennék, ha nem lenne mégegy ;] (btvidi zét!)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109502) BalanceR válasza lacafaca (#109501) üzenetére


BalanceR
addikt


:DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109503) lacafaca válasza BalanceR (#109502) üzenetére


lacafaca
őstag

;)

de legalább azt a plecsnit szedd ki jobb alulról, mert van aki ha meglátja, röhögőgörcsben fog elhalálozni

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109504) Asbee válasza lacafaca (#109501) üzenetére


Asbee
veterán

Hiteles, ahogy felbontják a bontatlan üveget kiszívják belőle az oltóanyagot és szépen elkezdik vizsgálni. Ja várjál ez valahogy kimaradt a videóból. Miért? Te aki tényeket közölsz, tehát szerinted a videón megdönthetetlen tényeket látunk, akkor ilyen alapvető lépések miért hiányoznak? Így hülyíti a szektád a népet? Ilyen kamu dolgokkal? Mert ez így ebben a formában egy kamu videó, amit max primitív IQ nulla emberek vesznek be.

[ Szerkesztve ]

(#109505) lacafaca válasza Asbee (#109504) üzenetére


lacafaca
őstag

mondtam én, hogy tény? majd idővel ez is az lesz...mindenesetre érdekesnek érdekes...aztán mindenki azt hisz el, amit csak akar...a tény viszont az (és ez tagadhatatlan), senki nem tudja mi a szar van bennük és láthatóan ezt nem is erőlteti a tudomány, hogy feltárja. persze szépen leírják az összetevőket (ami vagy igaz, vagy nem), de mindjárt dobok erről is egy vidit, úgy belelendültem ;]

na még bele is fértem a feltöltéssel a szerkesztési időbe :D (btvidi)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109506) natë válasza lacafaca (#109505) üzenetére


natë
nagyúr

Amúgy miért harcolsz ilyen elánnal? Mi a cél? Mi vezérel? Mi hajt, hogy mindenképp bebizonyítsd, hogy neked van mindenben igazad? Mit fogsz tenni, ha tényleg bejön? Mit, ha nem?
Miért nem lehet elfogadni, amiket hozzáértő tudósok közölnek?
Tényleg csak kíváncsi vagyok.
Egyszer volt egy csajom. Az anyja egy keresztény szekta oszlopos tagja volt. Minden nap elmondta, pokolra fogok kerülni, ha nem keresztelkedem meg, s minden csak illúzió egyébként is, s kutya kötelességem a szeánszaikat látogatnom és értsem már meg, hogy az az igaz, amit ő mond. Egyszerűen kényszeresen térített, minden nap rágta az agyam.
Tényleg érdekelne az indítékod, amiért ekkora energiát fektetsz az ügybe. Mondjuk arc nélkül soha semminek nincs tétje.
Szerintem amúgy trollkodsz, s nem veszi észre senki :D

(#109507) Ricardo válasza natë (#109506) üzenetére


Ricardo
félisten

"Szerintem amúgy trollkodsz, s nem veszi észre senki :D"

Dehogynem.

(#109508) lacafaca


lacafaca
őstag

dehogy trollkodok...kell a balansz, mert mindenkit belehúznátok a sötét depressziótokba aki véletlenül idetéved és elhinne feltételek nélkül minden maszlagot...arra ott a másik szoba, lehet ott szorongani ezerrel. semmi más célom nincs, hogy megmutassam a másik utat is, mert amin ti jártok, az nem vezet sehová. biztosan nincs mindenben igazam, de egyre több tény mutatja, hogy többségében biza igen ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109509) Asbee válasza lacafaca (#109505) üzenetére


Asbee
veterán

Nem rég azt írtad tényeket közölsz. Akkor hazudtál abban is? Pontos tudni mi van benne. Bocs de aki ilyeneket elhisz, meg hogy fém részecskék és stb az egyszerűen elmebeteg.

biztosan nincs mindenben igazam, de egyre több tény mutatja, hogy többségében biza igen

Ezt maximum te hiteted el magaddal.

[ Szerkesztve ]

(#109510) lacafaca válasza Asbee (#109509) üzenetére


lacafaca
őstag

erre te:
Általad tényeknek hitt dolgokat közölsz.
mire én:
amik idővel hogy hogynem beigazolódnak

Bocs de aki ilyeneket elhisz, meg hogy fém részecskék és stb az egyszerűen elmebeteg.

bocs, de aki ilyen teszteletlen (ne kezdjük el megmagyarázni, hogy az, eddig bevett protokollok szerint lófaszt az) és agyonvissza hazudott fosokat mindenféle kétely nélkül magába enged böketni anélkül, hogy tudná mit fog okozni (mert védeni mint láthatjuk nem fog), xxx nem minősítek, mert a nagyja nem tehet róla, simán átgázolt rajta a pánikmédia...de amikor már tanult és magukat felsőbbredűnek kikiáltó értelmiség is ennyire ostoba, az már minimum elgondolkodtató és cselekvésre ösztönző.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109511) Asbee válasza lacafaca (#109510) üzenetére


Asbee
veterán

Jajaja, bla bla. Szokásos nesze semmi. Tőled ezt már megszoktuk. Az az igazság semmit nem tudsz az ég világon, még önálló gondolatod sincs. Mindent lopsz a netről, itt meg előadod a messisát. Semmi tényt nem tudtál még felmutatni, semmid nem igazolódott be, hiszen a semmiről beszélsz állandóan, ráadásul állandóan megvagy cáfolva, amire rendre hallgatsz, vagy valami zagyvaságot hordasz össze mint most is.

(#109512) Sped válasza lacafaca (#109510) üzenetére


Sped
aktív tag

Nálad a tudományos tények helyébe a saját hited lépett. Nem pánikmédia kell az oltáshoz, hanem józan ész. Világos statisztikák szólnak a védoltások hatékonysága mellett. A védoltások pedig kiállták a történelem próbábáját is, halálos vírusokat lehetett velük kiírtani. Ha az mrns alapú új fejlesztés neked nem kikísérletezett, akkor van hagyományos is (kínai), az is jobb mint a semmi. Persze ha te egy vidéki kunyhóban élsz, akkor neked tökmindegy. De az emberek többsége a civilizációban él, ahol van kontakt és reális esélye a vírus terjedésének, tehát megéri ellene védekezni.

IndyCar Series - Real Racing, Real Sport

(#109513) t72killer válasza Asbee (#109470) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

Bizony, a 10mp alatt átugrik rád a Tescoban nettó mese. Oltás nélkül jártam nyár elején brit nagyvárosban bevásárolni, sokakon nuku maszk, lokális fertőzöttszám igencsak magas: ha az ausztrál mesék igazak lettek volna, esélyem se lett volna.

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109514) csapee válasza Asbee (#109511) üzenetére


csapee
senior tag

Én meg azt mondom fizetett orosz ügynök, csak nem hiszitek el mert ostobák vagytok. Én tudom, de nem árulhatom el most honnan. Majd rájöttök de akkor már késő lesz. Nah megyek a konteó-gyárba új adagért.... :C ;]

Csapee

(#109515) lacafaca válasza Asbee (#109511) üzenetére


lacafaca
őstag

tudom jól, mi a bajod...emberedre találtál, aki nem retten meg a sok maszlagtól amit már honapok óta idetoltok és ez kiverte a biztosítékot...nem zavar a fellengzős mantrád, toljad nyugodtan, én viszont tudom azt, amit te soha nem fogsz megtudni: milyen az élet szabad akarattal, nem behódoltként élni. ez az, amit nem tudsz megemészteni. azt gondolok amit csak akarok, azt írok és mondok amit csak akarok és soha nem voltam és leszek a rendszer bábja ;)
megcáfolni? nem tudtok egyszer sem, csak elsütitek a jól bevált bohócfegyvert, alusipkás laposföldes puruttya...közben meg periszkópon figyelitek a következő "hullám" eljövetelét a pszichobarlang mélyéről és rettegtek, hogy milyen mutáns fog tubusra küldeni a megmentő oltásotok ellenére is...szóval inkább száni, mint tudományos

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109516) lacafaca válasza Sped (#109512) üzenetére


lacafaca
őstag

védőoltás? ne röhögtess már, nézz rá az adatokra a világban, mitől véd meg? tudod mi véd meg? az immunrendszered, minden más csak estimese ovisoknak...

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109517) kisgyerek85 válasza lacafaca (#109516) üzenetére


kisgyerek85
senior tag

Már Rusvai is a saját immunrendszerére hagyatkozik, nem kéri a 3.védőoltást.
[link]

(#109518) Asbee válasza lacafaca (#109515) üzenetére


Asbee
veterán

Ezerszer meglettél cáfolva. A kínos buktáiddal együtt. Reakciód hallgatás volt. 1 db konkrétumot soha nem tudtál mondani és nem is tudsz. Levegőbe beszélsz. Természetesen tudatosan teszed ezt, mert erre rá tudod húzni, ezt a nagy szabad akarat dumát. Te személyedbe emberembre találtam ? Ismét röhögtem egy hatalmasat. Bocs de aki olyan baromságokat linkel ide mint te, az egy tipikus alusipkás bohóc. Ismét kérdezem, mert erre sem tudtál értelmes választ adni. Miért nem tudsz olyan videót prezentálni, amin bontatlan üvegből vesznek mintát, és több kamerával egyértelműen bizonyíthatóan történik a vizsgálat?
Sajnos mindez egy alacsony szellemi szinthez köthető.

(#109519) lacafaca válasza kisgyerek85 (#109517) üzenetére


lacafaca
őstag

nem hát, de itt rohadjak el, ha egyet is beadatott :DDD #109472

Asbee tényleg? mikor már a mainstream fos is elkezdte az egészséges táplálkozást az első helyre emelni, mint megelőzés? az a baj, hogy nem bírsz te sem a lényegre koncentrálni és leragadtál a trutymóban, amit rátoköntött a közbeszéd...amikor én idetolom a sok szart, az csak ellentételezése annak, amivel riogatjátok egymást, de annyi sütnivaló nem szorult belétek, hogy ez mind csak zrika a bosszantásotokra...amúgy meg bocs, hogy a netről szedem a dolgokat (ahogy te is bocsánatelnézést) és nem kint a kertben kapálom ki a fődbü :N

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109520) lacafaca válasza lacafaca (#109519) üzenetére


lacafaca
őstag

de visszakerestem, csak neked: #75305 #81924 ezt mantráztam hónapokig, majd leszarta mindenki és ...a többi már történelem...szóval nálunk tökéletesen működött, így ez a valid számomra, a többi mind csak a szokásos és jól bevált humbuk. ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109521) Asbee válasza lacafaca (#109520) üzenetére


Asbee
veterán

Szokásos terelés mellébeszélés, ami konkrét arra már 0 érdemi. Tudod ti mikor estetek át soha. Duma, hazugság hogy itt előadd mennyire igazad volt.

(#109522) lacafaca válasza Asbee (#109521) üzenetére


lacafaca
őstag

istenem...te kész vagy teljesen...de amúgy igazad van részben, mert nem átestünk rajta, simán csak pofánröhögtük. de nem kell nekem semmit bizonyítanom, aki tudta akkor, az azt is tudja amit tudnia kell és ezt pl te soha nem fogod megtudni ;) (pont az ilyen tóbiások miatt nem osztottam meg itt, szinte borítékolható volt az efféle reakció)

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109523) Asbee válasza lacafaca (#109522) üzenetére


Asbee
veterán

Még mindig nem válaszoltál az eredeti kérdésre. Gondolom csak véletlenül siklottál el felette. Jaja, nyílván pofán röhögtétek. Hát mi más lett volna. Várj pcr teszt megvolt? ;]

(#109524) pjen válasza Asbee (#109523) üzenetére


pjen
félisten

Bármi lehet, sogórnöm 73 évesen szinte tünetmentesen leküzdötte.

(#109525) Asbee válasza pjen (#109524) üzenetére


Asbee
veterán

Látom átment a lényeg. :U

(#109526) pjen válasza Asbee (#109525) üzenetére


pjen
félisten

Az a baj, hogy még eseti szinten se tudtok csak egy síkon gondolkodni.

(#109527) Asbee válasza pjen (#109526) üzenetére


Asbee
veterán

Most okosnak próbálsz tűnni? Mondtam valahol hogy nem lehet tünetmentes? Mondtam valahol, hogy ebbe csak belehalni lehet? Mondtam valahol hogy az immunrendszer, életmód nem számít? De ezt mondhatod ám olyannak, aki egészségesen él, sportol, semmi baja, aztán kórház vagy belehalt. Nektek meg ezt kéne felfogni, semmi sincs kőbe vésve . Egy videó, amin semmi bizonyíték nincs mit vizsgálnak, de jajj fém, jajj chip, stb stb, na az aztán hiteles. Na az ilyen szavahihetetlen embernek nem hiszem el átestek. Eleve honnan tudják, mikor tesztben sem bíznak. ;) Legközelebb legalább képben legyél….

[ Szerkesztve ]

(#109528) lacafaca válasza Asbee (#109523) üzenetére


lacafaca
őstag

lefényképezhetném neked a védeccségiket, de tudod mikor...gyötörjön csak napokig, hogy vajon hazudik-e a vénember :D

ja persze kamupcr...gondolod, hogy engedtem volna a családot orbadugatni azzal a szarral...legyen elég annyi, hogy mindenkinek volt doszt antitest júniusban! a plasztikért ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109529) Asbee válasza lacafaca (#109528) üzenetére


Asbee
veterán

Nem gyötör, számomra szavahihetetlen vagy ennyi. Látszólag téged gyötör, hogy ennyire bizonygatod. ;) Látom a kérdést még nem tudtad megválaszolni. Ismét kínos terelés róla. ;)

(#109530) lacafaca válasza lacafaca (#109528) üzenetére


lacafaca
őstag

de erre ne lenne videóm...na odass :DDD

hülyeségre minek válaszolni? de adj egy ampullát, én még elektronszkópot is tudok intézni, istenazatyám ezt is megcsinálom. már nem csak a szemedet böki ki a nyilvánvaló, az már az agyig hatol, de csak tagadj...tedógod ;) mutathatnék még ezer meg egy bizonyítékot, de nem fogok, nem akarom, hogy még mélyebbre süllyedjetek, ahonnan már nem lesz visszaút...meg amúgy is a netről loptam (borzalom), így mind kamu punktum

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109531) lacafaca válasza Asbee (#109527) üzenetére


lacafaca
őstag

ácsi...ezt most olvasom...ki mondta, hogy tünetmentesen? na ez vagy te. kitalálsz random dolgokat és dobálod a másikra, meg a szájába adod ami el sem hangzott...az, hogy a hozzá kapcsolódó tünetek jelentkeznek amik szinte semmi szinten voltak, na ez volt a pofánröhögés...mert pár nap szökőévente beakadó tavaszi nátha megspékelve íz és szagvesztéssel max a te univerzumodban egyenlő a világvégével, az enyémben a természet múló hóbortja, amit pofán kell röhögni.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109532) BalanceR válasza lacafaca (#109530) üzenetére


BalanceR
addikt

Nyilván a fakenews-kompatibilis , kizárólag hangulatkeltés miatt terjesztett videódon látható 5 fős indiai család gyártja a világ összes tesztpálcáját... :DDD
Esetleg a helyi faluban használják az ott készült cuccot, sterilizálást követően de hogy ilyen nem megy át egyetlen indián kívíüli ország QC-jén az is biztos. Viszont arra jó, hogy az ostoba, beszűkült emberek habzó szájjal kiabáljanak az zinterneten, hogy "Hát ilyet az én orromba nem dugnak!"
Bezzeg az nem zavar a befőttes üveg, amiben a savanyút tárolod, korábban vodkásüveg volt, amit a terves retkes , saját húgyában fektrengő tbc-s hajléktalan szopogatott újrahasznosítás előtt, vagy hogy a piacos ládák mi retket szednek össze nap, mint nap... Azt fogdosod, aztán jössz ide marhaságokat posztolni, és azzal az ujjaddal túrod a cserpákod, amivel a szaros ládát masszíroztad. :DDD

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109533) lacafaca válasza BalanceR (#109532) üzenetére


lacafaca
őstag

nyilván nem...hanem a többi családdal együtt :)

befőttest mindig újat használunk és természetesen fertőtlenítjük, egyéb esetben el sem állna benne semmi, de ez neked túl magas, gevládát meg nem használok, csak a sajátomat és nem cserélgetem, nem nepper vagyok, csak egy őstulok

na mai uccsó vidi, csak hogy jól aludjatok (zét nem bt, megnézheted)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109534) BalanceR válasza lacafaca (#109533) üzenetére


BalanceR
addikt

"nem nepper vagyok, csak egy őstulok"
Sosem mondtam, hogy "nepper" vagy hiszen a nepper vesz valamit nagyban, olcsón, kicsit mókol vele aztán porciózza, és drágábban adja az adagokat, te meg nem csinálsz ilyet a ZKI vetőmaggal vagy az abból termelt növénnyel.. :DDD
Az őstulokkal nem vitatkozom a vidin linkelt csodadoktor meg már mikor cáfolva lett...

Kb gödény szintű kamu sarlatán, aki miután a közössége rájött, hogy át lett b@$zva, lelépett...
Állítása szerint mindenkit meggyógyított, bizonyíték sosem volt, amikor számon kérték, offolt... Viszont "természetgyógyász" :))
[link]
[link]
[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109535) lacafaca válasza BalanceR (#109534) üzenetére


lacafaca
őstag

borítékoltam, hogy jön a cáfolat, de szerencsére ez a világ jobbik felét egyeltalán nem érdekli, nekik ő a valid és a fizetett cáfolók meg csak az ördög bérencei..evvan ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109536) Asbee válasza lacafaca (#109531) üzenetére


Asbee
veterán

Még mindig nem tudtál a kérdésre válaszolni. Totál őszíntén kérdezem valami értelmi fogyatékod van? Valakinek ennyiszer említik csak eljut. De hát megválaszolom helyetted. Tudod jól, hogy egy csúsztatott konteós baromság , egy nagy hazugság, az összes ilyen ideböfögött videód. Mikor meg konkretizálni kell mint most akkor hallgatsz.
Látom azt sem fogtad fel, hogy általánosságban beszéltem, nem rólatok. Ti szimplán semmin nem estetek át, max a kapanyélen.

(#109537) S e t h válasza lacafaca (#109508) üzenetére


S e t h
nagyúr

mindenkit belehúznátok a sötét depressziótokba

Én csak azt látom, hogy rajtad röhög mindenki, depressziónak nyoma sincs. Azt ugye tudjuk, hogy a jókedv milyen hatással van az immunrendszerre, szóval valahol köszönet illet téged, hogy feltetted a csörgősipkát, de túlzásba sem szabad esni.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109538) lacafaca válasza S e t h (#109537) üzenetére


lacafaca
őstag

aha...ezt is tagadhatjátok nyugodtan, ti dolgotok, viszont örülök ha ide benéztek és legalább addig jó a kedvetek

Asbee keress rá nyugodtan, többször elmondtam, imádok konteózni és ehhez neked csöppnyi közöd nincs. ha nem tetszik, válasszad a depiszobát, az a te tereped, bár szerintem te csak egy fizetett provokátor vagy (ha nem pénzér csinálod ezt, akkor javaslom kezelőorvosod felkeresését), hiszen oda is csak kötekedni jársz ahogy látni szoktam...de nyugodjál meg, attól megnyugszol, sem itt, sem ott nem kíváncsi senki a bérencek aknamunkájára...de azt is leírtam, toljad nyugodtan, én minden pszichológiai esettel végtelenül toleráns vagyok és bármilyen érzelmi defektet szívesen rendberakok ;) valódi védett kártyákat meg soha nem fogsz látni, elégedj meg a csőbehúzott áldozataidéval ;) ;)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109539) BalanceR válasza lacafaca (#109538) üzenetére


BalanceR
addikt

Na lebukott a galád, biztos a soros / orbán / billgéc / gyíkemberek / gyógyszermaffia fizeti.
A háttérhatalom zRT. soha nem pihen. :D

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109540) lacafaca válasza BalanceR (#109539) üzenetére


lacafaca
őstag

jaja...lebukott a kollégád :D
végre nem látom a plecsnit, jár a nyalóka

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109541) bohoc71


bohoc71
aktív tag

Meghajlás...Puszi...Taps....

(#109542) lafaty80 válasza lacafaca (#109538) üzenetére


lafaty80
őstag

De miért gondolod hogy a tiedre kíváncsi bárki is? Érdekes, amikor általánosítasz és használod ezeket, hogy "senki" "mindenki" "bérencek". Van egy hasonló most is működő rendszer/szervezet, amiben ezeket haszánlják a rendszer vezetői és a fizetett trolljaik....
Végletekben látsz szinte mindent te is, és nálad is minden fekete és fehér... bár próbálod ezt tagadni....
Semmivel nem vagy jobb mint, azok akiket esetleg itt fikázol, csak hát ezt sem látod/tudod.... ja, de biztos, pontosan így van tervezve nálad, tudjuk.... :) (és a közelező smiley, hogy értse mindenki úgy ahogy akarja)

Kérj egy "Éljünk Laca szerint" topikot és hidd el, oda mi nem mennénk, és kiélhetnéd minden vágyadat. De az túl egyszerű lenne... :)

[ Szerkesztve ]

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#109543) BalanceR válasza lafaty80 (#109542) üzenetére


BalanceR
addikt

A HR-es itt a Háttérhatalom zRT-nél most szólt, hogy nem töltötted ki az egyik Chemtrail jegyzőkönyved, pótold, mielőtt megvonják a Prohardver komment bónuszt. :DDD

#Raspberry #Orangepi #HassOS #Esp32

(#109544) lacafaca válasza lafaty80 (#109542) üzenetére


lacafaca
őstag

lehet tagadni, hogy a világ kétpólusú, de fölösleges. a kérdés mindig csak az, ki melyikbe akar tartozni...ezt kénytelen elfogadni mindenki, de szemmel látható, ez az itteni többségnek marhára nem jön be és nem is bírja elfogadni, pedig ha a fene fenét eszik, ez így van. lehet ellene kardoskodni, de tök fölösleges. én azt a csendes kisebbséget képviselem, akik ugyan itt vannak, de egyeltalán nem harsányak, mert félnek attól a habzószájú tömegtől, akik a debil világképüket akarják mindenkire ráerőltetni. vagy valóban egy a zászló egy a tábor? felejtsed ezt el, soha nem működött és nem is fog. persze lehet pocskondiázni a másikat, ha a többséghez tartozol és ha jön rá a kontra, akkor jöhetnek a jól bevált klisék, azzal el lehet hallgattatni a renitenst...csak nem engem. nem vagyok pc, nem voltam és nem is leszek, ami a szívemen a számon ha tetszik, ha nem. ;)

a kérdés csak az, ha tudod azt, hogy belépsz ide jó eséllyel találkozol a posztommal és ettől a hajad az égnek áll, miért teszed? méghogy nem vagy rá kíváncsi...ok ;]

[ Szerkesztve ]

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109545) lafaty80 válasza lacafaca (#109544) üzenetére


lafaty80
őstag

Szerintem ha most valaki próbálná megkeresni, mikor és hol indult itt ez a szétszakadás... hát nem találná meg szerintem :DDD
Szép is lenne, ha miattad nem jöhetne be ide valaki... azért akkora úr még nem vagy :)
És inkább sajnos... igen sajnos látnunk kell a tevékenységedet :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#109546) lacafaca válasza lafaty80 (#109545) üzenetére


lacafaca
őstag

miért ne jöhetne...ezt megint miből szűrted le? akkor mégegyszer, kicsit kibővítve: akinek nem tetszik az, amit itt olvashat, miért jön ide? mazochizmus? kötekedés? önigazolás? (pénz? ;])...szóval keresem az okot, de érthetetlen számomra. nem vagyok itt senki, csak mondom a magamét, aztán vagy elfogadja a nép, vagy belémköt, mindenkinek (egyelőre még) szabad a választás, de nem...nem vagyok én tábornoki vérrel megáldott, hogy megszabjam ki hol mit és hogyan csináljon...van arra elég jelentkező.

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109547) lafaty80 válasza lacafaca (#109546) üzenetére


lafaty80
őstag

Nem érted, de hagyjuk is... te pl. minek jársz ide? Kérdésedet válaszold meg te magad, kérlek... :)

Cuccaim: https://kit.co/lafaty

(#109548) lacafaca válasza lafaty80 (#109547) üzenetére


lacafaca
őstag

valóban nem értem és hagyjuk is, ennek semmi értelme. :R
kérem a következő fikáznivágyót :)

Vedd el a szabadságukat, de ne egyszerre, hanem kicsi, apró lépésekben, hogy amikor már semennyi sem maradt nekik, azt észre se vegyék.

(#109549) Csatravi válasza natë (#109506) üzenetére


Csatravi
senior tag

"Szerintem amúgy trollkodsz, s nem veszi észre senki"

#77173
A troll olyan mint a városban a disznó.
Míg kicsi kis malac volt addig sokaknak tetszett a cukisága meg a vicces viselkedése miatt. Többen el is kezdték etetni. Igen ám de a malacból az etetés hatására jó nagy disznó lett. Minél jobban etették annál többször sz*rta tele a várost és egyre büdösebb lett. Sokaknak nem is tetszett a városban a bűz és a sok sz*r így inkább elköltöztek. Akik meg maradtak azok inkább már levágták volna de nem tehették. A böllérek akik meg levághatták volna azok meg nem vágták le mert hát a disznónak joga van telesz*rni, büdösíteni mindent ha már felnevelték. A városiak még nem jöttek rá hogy elég lenne nem etetni a disznót. Egy darabig még hangosan röfögne a kajáért aztán szép lassan éhen pusztulna.
Tanulság: Ne tarts disznót a városban mert annak bűze nem oda hanem a tanyára való.

(#109550) Ricardo válasza bohoc71 (#109541) üzenetére


Ricardo
félisten

Ha esetleg az "esernyőtagadó" nem mehet be valahova, mert a csorog belőle a víz, és a miatta kialakuló tócsa balesetveszélyes, ő fog a leghangosabban üvöltözni, hogy
"De hát nekem jogaim vannak, amit nem lehet korlátozni" :U

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.