Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#109751) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

Jelentem az idei ország tortájának mindkét változata nagyon finom.
A cukormentes az barackos, a cukros pedig körtés ízű. Talán a cukros kicsit finomabb.

Közérdekű közleményt hallottak.

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#109752) S e t h válasza radi8tor (#109751) üzenetére


S e t h
nagyúr

És ez úgy kapcsolódik a topik témájához, hogy.......

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109753) Asbee válasza S e t h (#109752) üzenetére


Asbee
veterán

Ennek a topiknak van témája?

(#109754) Asbee válasza radi8tor (#109751) üzenetére


Asbee
veterán

Uh, megkell kóstolni őket. :D

(#109755) radi8tor válasza S e t h (#109752) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Biztos magamhoz vettem pár vírust is közben. :)

⭐ Stella

(#109756) t72killer válasza Asbee (#109753) üzenetére


t72killer
titán
LOGOUT blog

:DDD :DD :))

Mindig meglep milyen sokan hiszik el, hogy van ingyen ebéd.

(#109757) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR

⭐ Stella

(#109759) Cs1csó válasza daneel_hu (#109750) üzenetére


Cs1csó
félisten

#Bocskor ;]

(#109760) Gsx-rr


Gsx-rr
veterán

Ugy is lapos a topic ma.
Gondolom ez is indokolt, Vaci ut 3 kilometeres korzetben 10 ember.
Azert ne essunk mar at a lo tuloldalara 20 evesen.

[ Szerkesztve ]

(#109761) pjen válasza Gsx-rr (#109760) üzenetére


pjen
félisten

Főleg, hogy a maszk őt nem is igazán védi.

(#109763) Qtya123 válasza Asbee (#109746) üzenetére


Qtya123
őstag

Majdnem biztos vagyok benne, hogy lesznek emberek, akikre olyan mélyen hatott ez a dolog (függetlenül attól, hogy voltak-e lélegeztetőn, vagy haltak-e meg családtagjaik, vagy egyáltalán elkapták-e), hogy már soha többet nem mernek nagyobb számú ember közé menni. Évek múlva sem. Ha meg esetleg muszáj, akkor gyomorgörccsel teszik.

[ Szerkesztve ]

(#109764) Asbee válasza Qtya123 (#109763) üzenetére


Asbee
veterán

Van aki eddig sem járt, meg gázmaszk covid alatt és társai. Nézz át a másik topikba. :D És meglepő módon nekik habzik a szájuk non stop, mert nincs maradjotthon. :)

[ Szerkesztve ]

(#109765) Daffni2 válasza Gsx-rr (#109760) üzenetére


Daffni2
addikt

Az ilyen fejhallgatóval mászkálók egyébként is gyagyások :D

"Aki ad,az nyer"

(#109766) Gsx-rr válasza Daffni2 (#109765) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Van aki rendesen elvezi ezt a helyzetet.

(#109767) S e t h válasza Gsx-rr (#109766) üzenetére


S e t h
nagyúr

Neked meg vérzik a szemed tőle.
Xar lehet mindig mások nyomorával foglalkozni. De az is lehet, hogy direkt a te bosszantásodra csinálják.

This signature is completely useless! Don't waste any time by reading it!

(#109768) iguana válasza Gsx-rr (#109760) üzenetére


iguana
őstag

de most komolyan. 5 percenként vegye le (szakszerűen, nem összetapicskolva, eltéve) majd újra fel, mert éppen nincs senki a környéken?
én a mai napig hordom az utcán, boltban, bárhol. be vagyok oltva, magas az igG antitest szintem (2800+) és mégis. utálom, mint a szart, de nálam alap.

nem azért kell hordani, mert a doktorminiszterelnök kiadja határozatba', hanem azért, hogy nagyobb biztonságban legyél. eldöntheti ő is, te is és én is. (mármint akkor, amikor nincs kötelezővé téve)

ha holnap eltörölnék a kötelező biztonsági öv használatát és nem kellene tartani a büntetéstől, igen nagy tétben tennék rá, hogy rengetegen nem használnák többet.

szóval azon gúnyolodni, hogy valaki maszkot hord..ejj, inkább le sem írom. :U

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#109769) iguana


iguana
őstag

[Ideje visszaszokni a maszkhordásra]

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#109770) daneel_hu válasza Asbee (#109764) üzenetére


daneel_hu
addikt

"Van aki eddig sem járt, meg gázmaszk covid alatt és társai. Nézz át a másik topikba. :D És meglepő módon nekik habzik a szájuk non stop, mert nincs maradjotthon. :)"

Ez nagyon szomorú egyébként.
Legtöbbször sajnos olyanok fröcsögnek akiknek megoldható a homofisz, és adott esetben a gyermekeik helyzete sem gáz. (nagyobbak vagy tud valaki vigyázni rájuk.)

De a többség még most sem tud homofiszozni, ezt kellene megértenie egyeseknek.

(#109771) pjen válasza iguana (#109768) üzenetére


pjen
félisten

A maszk nem Téged véd.Ahhoz gázálarcot kéne hordanod.

(#109772) , válasza Gsx-rr (#109760) üzenetére


,
addikt

Te amikor hordtad, akkor 5 percenként fölvetted, meg levetted annak függvényében, hogy éppen hol voltál?
Illetve amikor hordtad, akkor csak azért hordtad, mert a nagyvezír azt mondta, hogy vedd föl, majd amikor füttyentett egyet, hogy most már levehetitek, akkor egyből le is vetted?

(#109773) , válasza iguana (#109769) üzenetére


,
addikt

Szerintem maximum pár hét, és úgyis kötelező lesz megint hordani.

(#109774) iguana válasza pjen (#109771) üzenetére


iguana
őstag

hogy ne védene? :((( (igen, tudom, hogy a maszk elsődleges feladata, hogy te ne terjessz, prüszkölj a világba) tisztában vagyok vele, hogy tökéletes, 100%-os védelmet talán egy egész arcot elfedő szűrős maszk adhatna, de ne akarja már beadni nekem senki, hogy egy helyesen használt maszk, ugyanannyira véd engem, mintha nem lenne rajtam semmi. nonszensz.

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#109775) RubbishBin válasza iguana (#109774) üzenetére


RubbishBin
senior tag

Véd az. Nem ég le az arcod a szád körül a napon, meg nem fújja ki a szél a szádat.

Mehetsz a bicómmal, de ne válts vele!

(#109776) iguana válasza RubbishBin (#109775) üzenetére


iguana
őstag

az oszt igen.
akkor most

14 pár márkás bokazokni. (fícsör:antistatic, 100% pamut, jól szellőző, húzva térdig ér)

(#109777) Asbee válasza daneel_hu (#109770) üzenetére


Asbee
veterán

Sajnos sokan teljesen elvesztik a realitásukat.

(#109778) Gsx-rr válasza , (#109772) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Kepzeld le es felvettem.
20 eves gyerek minek hord maszkot szabad teren?
Valami gond van ott fejben!

Nyugi oktoberig biztos nem. A vadaszati kiallitasnak le kell mennie.
De kivancsi leszek mivel etetnek meg titeket ,hogy utana hirtelen megugranak a szamok,mikor 4 honap alatt semmi se tortent!

[ Szerkesztve ]

(#109779) , válasza Gsx-rr (#109778) üzenetére


,
addikt

Már miért ne hordhatná?
Talán tiltva van valahol?
El tudom képzelni a maszkelleneseknek mekkora nagy érvágás lesz, amikor pár hét múlva újra kötelező lesz hordaniuk...

Kik azok a "titeket"?

[ Szerkesztve ]

(#109780) pjen válasza , (#109772) üzenetére


pjen
félisten

Pedig így van. Én például rögtön levettem ahogy nem volt kötelező.Volt olyan nap, hogy 5-6 is fogyott.Boltba be, maszk fel, kijövet szemét kosár.És igen, amint a vezér elrendelte már dobtam is a,kukába a maszkot.Hordtam mert muszáj volt, de kevés dolgot útáltam annyira.

[ Szerkesztve ]

(#109781) Orlin


Orlin
addikt

Sziasztok!

Most rendeltem Biosynex tesztet ,mivel engem is és anyumat is kínaival oltottak és az esetleges 3 oltás előtt szerettük volna tudni kell-e egyáltlán.
Elég sok kommentet olvastam itt és és youtube-on is a Biosynex tesztel kapcsolatban.
A kommentek nagy részében negatív eredményről számoltak be,picit el is binyotalanodtam mennyi értelme van...
De itt olvastam van akinek pozitív lett.A kérdésem az lenne elég a két csepp a reagensből?
Mert youtube videó alatt azt írták inkább több legyen...

"Én ma vettem és végeztem el a videó és a teszt leírása alapján a tesztelést. Én úgy láttam, hogy nem elég a 2 csepp a reagensből, pedig 2 nagy kövér cseppet tettem a helyére. Ezzel nem lett tele. Tele kell tenni, így fog vegigfutni a reagens ezen a csíkon.. Ha nem, akkor nem jelenik meg a végeredmény."

Köszi!

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#109782) emvy válasza Orlin (#109781) üzenetére


emvy
nagyúr

Elég.

Egyébként nekem kínai után rengeteg antitestet mutatott ki a labor, a Biosynex meg full negatív volt.

[ Szerkesztve ]

while (!sleep) sheep++;

(#109783) , válasza pjen (#109780) üzenetére


,
addikt

Én csak addig utáltam, amíg házi készítésű ruhamaszkot használtam. Azt szó szerint úgy téptem le magamról egyből, amint leszálltam a buszról, vagy kijöttem a boltból, mert alig kaptam benne levegőt. Az orvosi maszkkal soha semmi gondom nem volt.
Ráadásul mint kiderült, pollenallergia ellen is igen jó szolgálatot tesz. Kíváncsi leszek, hogy az egész allergiaszezont át tudom-e vészelni allergiagyógyszer és szteroidos orrspray nélkül, de eddig mindenesetre nagyon bevált.

(#109784) pjen válasza , (#109783) üzenetére


pjen
félisten

Én azt a kék maszkot használtam, és nagy csomagokat vettem.Rajtam volt 1-2 órát és levettem, mégegyszer nem vettem fel.Inkább igyekeztem elkerülni a maszk hordásra kötelezett helyeket.Melóhelyen például senki nem foglalkozott vele.Ketten lettek betegek,de nem sulyosan.

(#109785) Gsx-rr válasza , (#109779) üzenetére


Gsx-rr
veterán

Persze ,hordja csak, kerdes az is,hogy hogyan. Mivel az emberek 99 szazaleka helytelenul hordta a maszkot(zsebben tartva, napokig ugyanaz, koszos kezzel le - felveve)
igy akik most is ugyanezt kovetve teszik, szamomra valamifele kepmutatas.

Elnezest a titeket arra a sok szerencsesre akik mar remgegve varjak,hogy beigazolodjon igazuk van es lesz 4. hullam es a szerencsetlenekre akiknek vegig kell szenvedni ,akar ujra a munkajukat elvesztve ertettem.
En kicsit tavolabbrol szemlelem az europai esemenyeket.

En nagyon bizom benne nem lehet 4. hullam. Miertjet mar tobbszor leirtam.
Ha lesz es ismet szigoru korlatozasok lesznek, akkor nagyon furcsa lenne az elmult 3-4 honap fenyeben

(#109786) Csókolom válasza pjen (#109784) üzenetére


Csókolom
tag

az a kek maszk az az operacios-(korhazi)-maszk lesz es nagyon profin csinalod, hogyha 2 ora utan levetted es eldobtad. Itt egy iras meg a covid hiszteria elötti idöszakbol, 2011-böl, ahol pontosan az van benne, hogy 2 ora hasznalat utan cserelni kell. Marmint a profik cserelik. Mi idiotak, amatörök meg vagyunk rola gyözödve az ujsagirok többsegevel karöltve, hogy többször lehet hordani, akar hetekig is :DDD
Forras: [link]

(#109787) laszlohu válasza Orlin (#109781) üzenetére


laszlohu
addikt

Sajnos nem tud elég pontos lenni a biosynex, csak akkor, ha a vért vénából veszik és centrifugálják, és azt csepegtetsz rá.

(#109788) , válasza pjen (#109784) üzenetére


,
addikt

Kék színűt hordtam én is, aztán sajnos feketére kellett váltanom.

(#109789) radi8tor válasza , (#109788) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

#blm :D

⭐ Stella

(#109790) , válasza Gsx-rr (#109785) üzenetére


,
addikt

Szerintem senki sem várja, hogy legyen 4. hullám.
Addig örüljön mindenki, amíg csak a munkáját veszti el a vírus miatt, és nem egy családtagját.

(#109792) Orlin válasza #20749568 (#109791) üzenetére


Orlin
addikt

Az a baj igazából sokan addig sz*rnak rá ameddig nem ők betegszenek meg vagy valaki a közeli családból.
Amúgy az emberek nagy része sz*rik a másikra.
Nálunk amikor tombolt a járvány a buszon akkor is volt,hogy csak rajtam volt maszk.
Vagy a helyi kisboltos családról aki kijelentették nincs vírus és maszk nélkül dolgoztak végig.
Nem egyszer teljesen betegen...

[ Szerkesztve ]

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#109794) Orlin válasza #20749568 (#109793) üzenetére


Orlin
addikt

Ennél demagógabbat nem sikerül mondani?

LENOVO IDEAPAD 5 Pro 16 - Ryzen 5 6600HS, 16, 1000 GB, 16GB, Radeon 660M Graphics, Win11

(#109796) Csókolom válasza , (#109790) üzenetére


Csókolom
tag

hat azert 6 millio beoltottnal es beoltottkent, ha beindulna egy nagyobb 4. hullam, akkor az tenyleg nagyon eges lenne.
Mondjuk ugy, hogy a 4. hullam legyen inkabb az oltatlanok problemaja

[ Szerkesztve ]

(#109797) , válasza #20749568 (#109791) üzenetére


,
addikt

Ez sajnos a szomorú valóság. Én emiatt hordok fekete színű maszkot.
Az meg a legkisebb mértékben sem érdekel, hogy neked mi demagóg, meg mi nem. :W

(#109798) , válasza Csókolom (#109796) üzenetére


,
addikt

Az oltottak talán védve vannak az új vírusmutációkkal szemben?

(#109800) Csókolom válasza , (#109798) üzenetére


Csókolom
tag

akkor most vegig fogod rettegni az egesz eletedet? Most komolyan?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.