Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-23 11:57:24

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78101) pjen válasza #07746304 (#78100) üzenetére


pjen
félisten

Sok újat nem láötam.

(#78102) Sünci


Sünci
újonc

Sziasztok!
Remélem, jó helyre írok. A kérdésem elég általános, de sajna az ismeretségi körömben nem sikerült rá választ kapnom. A mobil net eddig nem volt fontos számomra, így egy kacagtatóan alacsony csomaggal bírok, azonban ez most változik. A UPC mobilnak van a számomra legszimpatikusabb ajánlata (vezetékesem van náluk), a 3GB, 35 Ft-os perc/sms díj havi 4000Ft-ért. Az egyedüli gond, hogy nincs tapasztalatom velük, s ismerőseimnek se. Szóval a kérdés, tapasztalataitok alapján mennyire jó/megbízható a UPC mobil szolgáltatása? (amire használnám a mobil netet rajta, az nagyjából a szimpla böngészés, képek/frissítések letöltése, néha egy-egy film megnézése, chat programok használata, email, navigáció) Telefonálni nem szeretek, így azt csak, ha muszáj, de nem baj, ha olyankor van térerő/lefedettség...
Köszönöm előre is :)

(#78103) anglergab válasza Sünci (#78102) üzenetére


anglergab
addikt

A Vodafone 3G hálózatát használják, 900 és 2100 MHz-en.
Ez nagyobb késleltetéssel, kisebb sebességekkel, gyorsabb aksi merüléssel járhat mint a 4G/LTE.
Illetve a 900 MHz UMTS-t nem mindegyik készülék támogatja, ez is okozhat problémát.

Ha fontos a 4G/LTE, a nagyobb sebesség, jobb lefedettség és nem kiszámítható a használat, akkor a Telekom Domino, Maraton mobilnettel jó választás lehet.

(#78104) TeeJay válasza #07746304 (#78091) üzenetére


TeeJay
félisten

Eger mellett kisfaluban 15DS és 6US van és végig toltam kedd óta a torrentet neki, elég szépen ment.
Lefelé mindig 450 megabit felett mértem felfelé hozta a 22-23 megabitet torrent seed esetén is
Ping lehetne kisebb átlag 10-14ms volt de hát kábel net én meg gigás DIGI FTTB-hez vagyok szokva
CB wifiben egész jó bár mindent manuálisan nyomtam be, ami zavar hogy a web felülete nagyon csiga de hát ez a csoda box
Upnp legalább működik

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#78105) Slyer


Slyer
senior tag

Hali!

Az normális, ha beírom a címemet az oldalon (de nem lépek be), és a happy home 500 premiumra azt írják hogy az első hónapban 0 Ft, utána 6500 Ft. De ha belépek a fiókommal, és megnézem az ajánlatokat, akkor ugyenez az előfizetés 9999 Ft?

Hívjam fel őket, mondjam le, és kössem újra? Vagy mit csináljak? Csak mert most 120-as netem van, és többet fizetek...

(#78106) gyulazsolti


gyulazsolti
senior tag

Sziasztok!

Hova tették ezen az új oldalon, az adatforgalom megtekintésének lehetőségét?

(#78107) Red_Bull


Red_Bull
aktív tag

Kipróbáltam ma Mediabox nélkül csak simán rádugni a tv-re a koax kábelt és ahogy látom így is jön vagy 25 csatorna analógban.Hogyhogy van még analóg szolgáltatás, és elő lehet -e csak erre fizetni valami nagyon kedvezményes áron?

(#78108) pjen válasza Red_Bull (#78107) üzenetére


pjen
félisten

Sőt ha olyan a Tv d,van DVB-C tuner, vagy 25 digitális csati is jön szabadon.

(#78109) Red_Bull válasza pjen (#78108) üzenetére


Red_Bull
aktív tag

Rendben, de ezek nem ingyenesek gondolom ,szóval kell hozzá meglévő kábeltv előfizetés nem? Mert épp most akarom lemondani, mert nagyon ritkán nézek TV-t, de azért valamilyen nagyon alap csomag mégis jó lenne, de ha nem, akkor marad az antennás MindigTV.

(#78110) TeeJay válasza gyulazsolti (#78106) üzenetére


TeeJay
félisten

nincs sehol
szerintem már nincs rá szükségük mehet korlátlanul a töltögetés :D

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#78111) gyulazsolti válasza TeeJay (#78110) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Köszönöm.
Akkor jól látom, hogy nem látom. :D Pedig hetente azért ránéztem, hogy hol tartok.

(#78112) #70234880 válasza gyulazsolti (#78111) üzenetére


#70234880
törölt tag

Ki vették hogy még véletlenül se tudd, mennyi az annyi. :( elég hiba hogy ki iktatták, meg ha sok esetben valótlan adatokat is mutatott. Vagy ki tudja. Nálam nem egyszer olyan napokban is írt adatforgalmat amikor nem volt rajta semmi. De ami vitte a pálmát, amikor olyan napokra irt forgalmat, amikor be se volt kapcsolva. :) szóval annyira nem kár érte. Ugyanakkor jó lett volna ha rendesen megcsinálják, és pontos adatokat ír.

[ Szerkesztve ]

(#78113) #07746304 válasza TeeJay (#78110) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ezt én is kerestem, kíváncsi lettem volna költözéskor nullázódik e... de így nem tudjuk meg :D

(#78114) kisscom


kisscom
kezdő

Ez az új Myupc nálunk például azt írja hogy csoportos beszedés a fizetési mód, pedig csekken fizetjük be a számlát. Másnál is rosszúl írja ki a fizetési módot?

(#78115) kabelmania27 válasza Slyer (#78105) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Normális, hívd fel a 1221-et és válaszd a lemondás gombot, ebben a menüpontba fogsz kapni ügyfélmegtartó csomagot, modemet cserélni fogják cb-re, érdemes saját beüzemeléssel kérni az új modemet.

[ Szerkesztve ]

(#78116) chrno válasza kisscom (#78114) üzenetére


chrno
csendes tag

Nekem is ezt írja, pedig bankkártyával szoktam fizetni - majd javítják gondolom idővel.

(#78117) Jenne válasza kabelmania27 (#78115) üzenetére


Jenne
senior tag

Szia!

Ennek az új Connect Box modemnek mik a külső fizikai méretei? Lehet hogy gondban leszek majd ősszel, ha lejár a hűség évem és új csomagot kapok/választok, és ahhoz a csomaghoz már gondolom majd már egy ilyen modemet adnak. A mostani az egy számítógépes asztal egyik alsóbb polcán van, de oda szerintem nem fog beleférni - főképpen ha állítva kell elhelyezni - ez az újabb modem. A polc belmagassága 16,6 cm. Ehhez a szmítógépes asztalhoz jön és onnan megy el az összes kábel...

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#78118) pjen válasza Jenne (#78117) üzenetére


pjen
félisten

Bocs,hogy bele vau,de nem kell állítva.Nálam is az oldalán fekszik

(#78119) gyulazsolti válasza Jenne (#78117) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Igaz nem nekem. :) 23cmX17cmX5cm

(#78120) #07746304


#07746304
törölt tag

Ma még gyorsabbak voltak, váltottam reggel L-re, már aktív is:

(#78121) fokukac


fokukac
nagyúr

gondoltam, végre használom egyszer a szolgáltatást, amiért fizetek, és visszanézem a Horizon Go-n a tegnapi forma-1 futamot.

Természetesen nem lehet visszanézni. Persze, tudom, biztos jogi dolog, de akkor is.
És akkor csodálkoznak, hogy az emberek torrenteznek...

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#78122) #07746304 válasza fokukac (#78121) üzenetére


#07746304
törölt tag

"Persze, tudom, biztos jogi dolog, de akkor is."

Ha jogi dolog, akkor nincs akkor is... nem az ISP tehet róla.

(#78123) pjen válasza #07746304 (#78122) üzenetére


pjen
félisten

Ezt sosem értettem.Vissza nézni nem lehet,de felvenni igen.

(#78124) 4Grider válasza pjen (#78123) üzenetére


4Grider
nagyúr

Pedig marha egyszerű: A jogtulajdonosok az otthoni saját célra történő rögzítést nem akadályozhatják meg, a szolgáltató általi rögzítést és így a visszajátszhatóságot viszont igen.
Ha te egyszeri közvetítésre vásárolsz jogot (mert az így is nagyon drága, és a többszöri közlés már főleg nem éri meg), akkor meg kell akadályoznod, hogy a tartalom többször is kikerüljön, ellenkező esetben szerződést szegsz.

(#78125) #07746304 válasza #07746304 (#78091) üzenetére


#07746304
törölt tag

Mondtak rá 12 000 Ft-ot, szóval maradtam így:

Kedvezménnyel:

(#78126) fokukac válasza 4Grider (#78124) üzenetére


fokukac
nagyúr

Bocsánat, hogy közbeszólok, de nekem konkrétan ezzel a dumával adták el 2 évvel ezelőtt a szolgáltatást, hogy még a tegnapi forma-1-et is vissza tudom rajta nézni. És tényleg, akkor lehetett is, bár kicsit szaggatottnak látszódtak a 350-nel menő kocsik, de működött.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#78127) headhunter válasza #07746304 (#78113) üzenetére


headhunter
addikt

Igénybe vett kedvezmény összege is eltűnt? [link]

(#78128) #07746304 válasza headhunter (#78127) üzenetére


#07746304
törölt tag

(#78129) headhunter válasza #07746304 (#78128) üzenetére


headhunter
addikt

Ez most a MyUPC oldalán merre található?

[ Szerkesztve ]

(#78130) #07746304 válasza headhunter (#78129) üzenetére


#07746304
törölt tag

A szerződésből van, ma váltottam Nonstop L-re.

(#78131) kabelmania27 válasza #07746304 (#78125) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Hűségnyilatkozat lejárta után jobb alkupozíciód lesz.

(#78132) Jenne válasza gyulazsolti (#78119) üzenetére


Jenne
senior tag

Köszi. :R

(#78118) pjen
A képeken állítva van, ebből gondoltam, hogy ez a működési helyzete.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#78133) FoxiestFox


FoxiestFox
félisten

Sziasztok!
Költözés miatt átvinném a UPC netem egyik albiból a másikba.
Megnéztem, a szolgáltatás elérhető az új helyen is, (épp most kötik ki a T-t).
Van más dolgom azon kívül, hogy fogom a modem izét, átviszem az új helyre, és betelefonálok, hogy lőjék át ide, vagy be kell nyammognom XX. századi módon egy ügyfélszolgálatra?

(#78134) kabelmania27 válasza FoxiestFox (#78133) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
My upc oldalon vagy 1221-en kérj áthelyezést.

(#78135) Luissimo válasza FoxiestFox (#78133) üzenetére


Luissimo
veterán

A kérdés jó, de ezt miért nem egy ügyfélszolgálati hot line számon kérdezed meg?
azlenne a tuti info, mert azt a hivast rögzitik, ígyaztán utólag lenne mire hivatkoznod

egyébként szerintem be kell majd menned.
(remélem :) ) márminthogy nemtévedek :)

(#78136) bajtokarpi


bajtokarpi
senior tag

Sziasztok!

Segítsetek nekem légy szíves. Adott egy CB. 500-as nettel, de nekem a wifi kapcsolattal lenne gondom, azon belül is a Horizon Go-val. Eleve meglehetősen sok idő mire bejön, de ha sikerül, akkor kiválasztanám a nézendő csatornát állandóan ezt írja ki "instabilnak tűnik az internet kapcsolat kérjük ellenőrizze. Az alacsony sávszélesség miatt nem működik ..." Mind 2,4GHz-en, mind 5GHz-en is csinálja, két különböző eszközzel. Átmegyek a szomszédba (5méter), ott még a lekerekített elejű sötétszürke modem van, ott azonnal bejön a HGo, és lehet nézni a csatornákat. Mi lehet a probléma?

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

battletag: bossi#2666

(#78137) #07746304 válasza #07746304 (#78125) üzenetére


#07746304
törölt tag

Ja még hozzátenném, hogy 12 000 Ft lett volna a comfort, és a 300-as. Amúgy rengeteg ügyet intéztem már mindenféle szolgáltatónál 16+ év alatt, de most egy roppant vicces csajszit fogtam ki. Pl ilyeneket mondott, hogy 3500 értéktartó forint :D Meg elnézést kért, hogy sokáig tart, "szarakodik a rendszer" mondom Neki, ó én már hozzászoktam, 20-30 perces ügyintézés az nálam szokásos, mire ő, ó még csak 15 perce és 33 másodperce élvezzük egymás társaságát :D

(#78138) kabelmania27 válasza Jenne (#78117) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Annyival egészíteném ki gyulazsolti válaszát, hogy érdemes saját beüzemeléssel kérni a modemet.
gyulazsolti: Köszi a segítséget.

[ Szerkesztve ]

(#78139) Brogyi


Brogyi
senior tag

Ez a csoda modem tegnap este megszívatott. Először csak belassult, majd egy restart után nem tűntek el a figurák az előlapról. Tápot is cseréltem, semmi. Harmadik restart után nyomtam egy factory-t. Legnagyobb meglepetésemre ez volt a gyógyszer. Ez ilyen szar, de ne már?
Volt-e firmware csere mostanában? Mi a jele, mert már csak ezt tudom elképzelni.

(#78140) degec


degec
senior tag

ÜDV !

Lehet hüJe kérdés, ismerős upc-re tért át nagy megelégedettséggel, tv telefon, net, mobilteló..midnen hbo..ügyfélmegtartó ajánlat optikás net.. stb..kapott új Samsung telót, mobilnet nem ment rajta rögtön, felhívtuk ügyélszoli-t mondjuk, hogy mobilnet be van álltva LTE/4g/3g/2g automatára mégsem megy. Válasz jött is egyből: igen mert nincs 4g upc-nek, ezért a konfig sms be fogja állíitani 3g/2g re a telót.. most mivaaaan? voda háttér és nincs 4g upc-s előfizusoknak ? hogy van ez nem rétem...Köszönöm a helpet ! :C :R :R

(#78141) Brogyi válasza degec (#78140) üzenetére


Brogyi
senior tag

Úgy hogy a UPC korlátlan netet ígér. Ha 4g kell menj a Vodához, vagy a többihez.

(#78142) 4Grider válasza degec (#78140) üzenetére


4Grider
nagyúr

Telefonokon elég a 3G is, ezért nincs UPC-nél 4G. Meg azért, mert a bevételt szeretik, de a költségeket nem. Ettől függetlenül működnie kell a mobilnetnek LTE/3G/2G-re állított telefonon is (igaz, csak maximum 3G-n).

(#78143) degec válasza Brogyi (#78141) üzenetére


degec
senior tag

nem ígér mert 3 gigabájtos csomagot választottunk..

4Grider :R :R :R :C
köszi !
ügyfélmegtartós csomag azért nagyon hálás :D árazásban

[ Szerkesztve ]

(#78144) bazsimano


bazsimano
őstag

sziasztok!
connect boxot valaki fel tudta falra rogziteni valahogy?
udv
b.

(#78145) erh75


erh75
tag

Sziasztok !

Most módosítottam internet csomagot (Internet 300) és saját beüzemelést kértem, postán fogják kiküldeni a Connect Boxot. Viszont én a régi modemet szeretném tovább használni, de az ügyintéző kérte hogy 3 napon belül juttassam vissza nekik, ezt mennyire szokták szigorúan venni ?

(#78146) kabelmania27 válasza erh75 (#78145) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Üdv!
Van aki nem küldte vissza. Lehet csak az új modem regisztrálása után fog menni az új csomag, elvileg vissza tudod regisztrálni a régi modemet a pcreg.upc.hu oldalon.

(#78147) erh75 válasza kabelmania27 (#78146) üzenetére


erh75
tag

Köszönöm, és ha nekem elég a régebbi sebesség is akkor minden maradhat a régiben ? a Connect boxot meg elrakom. Nem az internet sebesség végett váltottam csomagot, hanem anyagi okok végett :)

[ Szerkesztve ]

(#78148) kabelmania27 válasza erh75 (#78147) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

Nincsmit. Jó kérdés, régebben új modem regisztráció nélkül is ment az új csomag, egy ideje nem áll át, lehet hasonló lesz ha egy ideig nem regisztrálod az új modemet.

[ Szerkesztve ]

(#78149) tutyinéni


tutyinéni
csendes tag

Üdv.hozzáértők.
LCD tv-t cserélnénk "okos" tv-re, a már használatba lévő, felvevős UPC Horizon hd box meghagyásával.
Érdekelne, hogy az új tv beüzemelése milyen macerával jár, az új magic távirányító hasznos-e ez esetben,
internetezés csak Wifin át, vagy boxról is lehetséges ? (net vezeték a box-ba)
Vagy csak egyszerűen tv csere és ok? köszönöm a válaszokat.

(#78150) gyulazsolti válasza erh75 (#78147) üzenetére


gyulazsolti
senior tag

Szia!

Nem rég váltottam én is.
Nekem még SMS is jött, hogy adjam le a régi Ubee modemet.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.