Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-01-27 18:58:04

LOGOUT.hu

Vodafone (ex UPC Magyarország Kft.) (analóg / digitálisTV, internet, telefon)

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#78501) tomp válasza pjen (#78499) üzenetére


tomp
félisten

Csak tippelni lehet. Szerintem rövid időn belül lecserélik a komplett eszköz parkot. A jövőboxot eleve le kell mivel az Horizon TV ami a Liberty Global tulajdona/védjegye. Majd jön a vakító piros UI-al rendelkező box. ;]
De nem azonnali lesz a váltás. Átvétel után még bizonyos ideig használhatják. Át kell brandelni a műsorvisszanézőt, új box kell új rendszerrel, új mobil app, új modem új fw-el.
Amiben bízom, hogy a vodafone valódi fejlesztéseket fog csinálni a tv szolgáltatásnál mert a upc ezt az elmúlt években leépítette.

(#78502) Madycsa válasza cof (#78500) üzenetére


Madycsa
tag

Beírtam az előzőbe, hogy mennyit fizetek most, úgyhogy felesleges volt keresgélni. :) 6490Ft-ot. (amit kikerestél, 2017.12.21-ei beírás) :)

Nem az a gond, hogy jobbat nem kapok. (én nem is kerestem már egy ideje őket ezzel kapcs.)
Viszont, ha hűséget akar aláíratni ne rosszabbat ajánljon már. Nem értetted meg a lényeget!

[ Szerkesztve ]

(#78503) cof válasza Madycsa (#78502) üzenetére


cof
veterán

Én nem látom :S. Az ilyesfajta ajánlatot én sem értem, hűségezzek és nem leszek szabad X ideig, de többet fizessek? Nem sok eszük van.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#78504) Madycsa válasza cof (#78503) üzenetére


Madycsa
tag

Ezért lettem én is morcos rájuk. Ezzel pazarolják az ember idejét. Ha hűséget akar, olyan ajánlatot tegyen már, hogy az ember azt mondja, igen, ezért érdemes hűségidőt bevállalnom. :( :U :F :(

(#78505) merqree válasza cof (#78500) üzenetére


merqree
őstag

Én olyan routert használok, amilyet akarok, hol tiltja saját router használatát az UPC?
Megdöbbenek hány ember nem jut el addig, hogy használhat saját routert.

Nem lesz még egy áramfogyasztó? Mert melyik felesleges szerinted?
Vagy az upc media eszközére gondolsz, hogy felesleges? Miért nem kértél mediacard-ot?

(#78506) cof válasza merqree (#78505) üzenetére


cof
veterán

Megdöbbenek, hogy nem értetted, hogy nyilván a HGW-re gondoltam. Helyet is foglalja, áramot is eszi... Médiacard-ot meg azért nem kértem mert akkor még nem volt olyan TV-m amikor szerződtem ami tudná. De akkor sem tudnék felvenni TV műsort és mindenhol visszanézni ha lenne. Digi-nél nincs ilyen probléma, még egy USB Tuner is használható lesz korlátlanul.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#78507) merqree válasza cof (#78506) üzenetére


merqree
őstag

Ha majd lesz olyan router, amibe a koaxot be lehet dugni, szólj ;)

(#78508) cof válasza merqree (#78507) üzenetére


cof
veterán

Miért a HGW nem az? Modem és router egyben. Nem hiszem, hogy dísznek van rajta a 4 LAN port.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#78509) pjen válasza cof (#78506) üzenetére


pjen
félisten

A többi szolgáltató is ad valamilyen beltéri eszközt.Ami foglalja a helyet és eszi az áramot.

(#78510) woodworm válasza cof (#78508) üzenetére


woodworm
veterán

Azért nem érti, mert a digis ont kb. annyira megspórolható, mint a upc-s hgw. Saját routert pedig mindkét helyen egyszerű használni a szolgáltatói eszköz bridge-módba kapcsoltatásával.
Sőt, igazából a diginél az új eszközöknél csak egyetlen használható lan port van, így mindenképp kell egy switch vagy router, ha több kábeles csatlakozást szeretnél.

(#78511) merqree válasza pjen (#78509) üzenetére


merqree
őstag

Erről magyarázok...

(#78512) cof válasza pjen (#78509) üzenetére


cof
veterán

Attól függ milyen csomagot választasz, 100 Mbit fölött már a Digi is ad eszközt ha a vezetékes telefonra is szükséged van mert ott már mind a 4 érpárra szükség van a sebességhez. Esetemben nem lesznek ilyen plusz eszközök, mert 100 Mbit-hez LAN kábel fog bejönni egyenesen a lakásba, és abból a saját routerbe, vagy ha nem akarok saját router-t a PC-be is mehetne közvetlen, de a Wifi miatt a mai világban már szükséges egy router beüzemelése. TV antennán meg jön az összes adó, semmi extra adóra nincs szükségem, mint filmnow vagy hbo pack, mert azokhoz már valóban kell kártya. De ez már itt nagyon off... a lényeg annyi volt, hogy a szolgáltató eszközére vagyok jelenleg korlátozva és nem tudom kiiktatni csak megkerülni plusz egy eszközzel a dolgot.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#78513) woodworm válasza cof (#78512) üzenetére


woodworm
veterán

A digi záros időn belül optikát szeretne minden lakásba, sokáig nem leszel eszköz nélkül.

(#78514) pjen válasza cof (#78512) üzenetére


pjen
félisten

Ez szerintem inkább attól függ hol laksz.Nálam,családi ház,bejön az optika.Azon van egy ZTE fogadó ami egybe n router is.Innen megy minden.Tv,telefon és 4 UTP.

(#78515) cof válasza pjen (#78514) üzenetére


cof
veterán

Egyelőre itt LAN kábel van, de gondolom a ZTE-vel nincs is gondod mint itt többeknek a csoda HGW-vel. Próbálták rám is erőszakolni többször, de semmi gond a TC7200-al, ami egyben router is így amúgy is menne éjjel-nappal. Nem magával a szolgáltatói eszközzel van a probléma, hanem azzal ha nem úgy működik mint ahogy kell (na persze a szoftver része elég vérszegény pl. nekem a gyerekzár része nem is működik, már többször próbáltam MAC, IP szűrés, de ugyanúgy bejött az-az oldal amit tiltottam, a 100 Mbit-es minipc-met nem szereti, letöltés ingadozik 30-80 Mbit között de ezt a betegségét még túlélem), persze voltak újraindítások is, de az sem segített... Szóval kicsit ellenszenves vagyok a szolgáltatói eszközökkel kapcsolatban, ha rá vagyok kényszerülve egy plusz eszköz vásárlásra, pedig alap járaton a szolgáltatói eszköznek is tudnia kéne modem + router-nek lenni egyszerre.

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#78516) pjen válasza cof (#78515) üzenetére


pjen
félisten

A CB modem router egyben.

(#78517) cof válasza pjen (#78516) üzenetére


cof
veterán

Persze, de vagy jól működik vagy sehogy (a panaszokat itt elnézve inkább többször nem úgy működik mint kéne). Ne feszegessük tovább ezt a témát, ha jó a hardver, jó a szoftver, semmi bajom a szolgáltatói eszközzel, ha az rendesen ellássa a feladatát. A CB-re sok jelzőt rá lehet húzni de azt, hogy stabil és megbízható, na ezeket nem. :))

[ Szerkesztve ]

Eladó cuccok: https://bit.ly/cofcuccok

(#78518) pjen válasza cof (#78517) üzenetére


pjen
félisten

Attól függ mire használod,de együtt lehet vele élni.A WIFI je,például messze jobb mint a cisco volt.

(#78519) Toth_Jani


Toth_Jani
őstag

Nem tudom a Digit én is nézegettem, de valahogy az nekem nem tiszta, Optikánál mintha rögtön 2 doboz adnának.
Azért itt csak 1 van, és egy Android tévén minden egyéb működik többek közt a Horizon GO és a műsor visszanézés is.
Arról nem is beszélve hogy a Digi a hitvány sport csatornákat erőlteti HD minőségben, itt meg azért a Film csatornák is megvannak.
Az viszont elgondolkodtató amikor olyan ember sz@rozik valamit, aki ki sem próbálta, na ott nem a hardver a hibás. :N

[ Szerkesztve ]

(#78520) 4Grider válasza Toth_Jani (#78519) üzenetére


4Grider
nagyúr

De ami kijön az egyik dobozból, az a lakásban lévő összes dvb-c tuneres tv-n mindenféle box és médiakártya nélkül nézhető (persze az HBO és társaihoz ott kell az előfizetői kártya/box/médiakártya lombó).
Milyen Android tv-n működik neked a Horizon Go meg a műsorvisszanézés?

(#78521) anglergab válasza cof (#78506) üzenetére


anglergab
addikt

Előbb-utóbb mindenhol FTTH lesz mindenkinél a FTTB-ből. Illetve ha ez nem következik be, de kivezetik a 100 Mbps-es csomagot és telefonod is van, akkor elkerülhetetlen lesz a szolgáltatói eszköz használata.

Az áramfogyasztásról:
ha most UTP-n jön be a 100 Mbps+telefon (a 2 extra érpáron max. 1-1 analóg vonal), akkor kell hogy legyen a háztömbben optikai szolgáltatói eszköz (FTTB), aminek a fogyasztását a lakók fizetik. Továbbá az folyamatosan be is van kapcsolva.

Mediacard vs mediabox vs DVB-C kártya nélkül témához:
a Műsorvisszanézőhöz mediabox kell. Ez most többnyire szolgáltatói eszköz, a jövőben androidos box lesz, ami lehet saját vagy szolgáltatói egyaránt majd. Mivel applikáció alapú lesz a TV szolgáltatás. Viszont a TV-knek a szoftverplatformja gyorsan elavul, nagy a fragmentáció, oda nem fogják kiadni.

De a box használata amúgy is logikus: ha bejön egy új kodek (H.265/HEVC) ne a TV-t kelljen kicserélni. Ha bejön egy új wifi szabvány (802.11ax), szintén ne a TV-t kelljen lecserélni.
Ha kijön újabb Android és a szolgáltatói app csak azon fut, szintén ne az androidos TV-t kelljen cserélni, hanem a jóval olcsóbb boxot.

Tehát a jövőben elkerülhetetlen lesz mind az ONT, mind a TV-s box használata.
Fogyasztanak áramot, de olyan hozzáadott értéket képviselnek, amire a legtöbb embernek szüksége van/lesz, és nélkülük ezek nem megoldhatók vagy nem gazdaságosan megoldhatók (gigabites net, applikáció alapú IPTV Műsorvisszanézővel).

(#78522) headhunter válasza tomp (#78497) üzenetére


headhunter
addikt

...Heteken belül átveszi a teljes céget a Vodafone. Szerinted érdekli a upc-t még valami?...

Mire ebből mi tapasztalunk valamit, min. 1-2év...

Digi-Invitel fúzió már lezajlott, erre ilyen választ küldenek:

Kérdés:

"...2019-ben várható a jelenlegi Invitel koax rendszer átalakítása, a fejlettebb DIGI optikai FTTH hálózat kiépítésének megkezdése és az első szakaszos bekötések létesítése?

Jelenleg a UPC-nél van hűségszerződésem 2019.09.**-ig, szolgáltató felajánlotta az újbóli hűségidős szerződés hosszabítást, amennyiben szeptember végéig elkészül a DIGI optikai hálózata, nem kötném le magam a UPC-nél újabb egy évre.

Telekom júliusban kezdi az optikai hálózatának kiépítését Berettyóújfaluban, max. 2000/1000Mbit-es csomag elérhetőséggel.

Válasz:

Tisztelt Érdeklődő!

Köszönettel vettük DIGI KÁBEL szolgáltatásaink iránti érdeklődését.

Jelenleg nem rendelkezünk információval arra vonatkozóan, hogy mikor
lesznek elérhetőek kábeles szolgáltatásaink (kábeltelevízió, internet,
telefon) az Ön által megadott címen.

Hálózatunk folyamatos bővítés alatt áll, amennyiben kiépítésre kerül sor
az említett címen, szórólapokon tájékoztatjuk Önöket.

Érdemes figyelemmel kísérni oldalunkat: http://salesweb.digi.hu/app/new?_skin=digi.hu.2014

[ Szerkesztve ]

(#78523) kabelmania27 válasza Treff (#78482) üzenetére


kabelmania27
Topikgazda

A modemet kösd át az out kimenetre a tévé F csatlakozóját hpf szűrővel együtt kösd át a tapkimenetre.
AGE-T: Értékek rendben vannak. Ez egy jófajta osztó, jól van bekötve, mert a modem van a 3,5-ben, a két 7,5-ön vannak a tévék hpf szűrővel, csatlakozók is rendben vannak. Nézd meg nem lazultak-e ki a csatlakozók az osztónál és a modemnél.

[ Szerkesztve ]

(#78524) gorje


gorje
senior tag

Sziasztok!

Ismerősömnél voltam tegnap és azt tapasztaltam hogy nem működik/nem tölt be az androidos telefonon a play áruház és bizonyos alkalmazások. Ma volt kint 1 technikus de nem sikerült neki beállítani... Ahogy rákerestem itt a fórumban IPv6 probléma lehet. Szeretném valahogyan távolról a megfelelő beállításokat végrehajtani ha lehet. Aki jártas ebben vagy volt már hasonló cipőben, tudna segíteni? Elvileg csak annyi hogy IPv4-re kell állítani.

(#78525) anglergab válasza gorje (#78524) üzenetére


anglergab
addikt

A telefonos ügyfélszolgálatot kell felhívni, és ott tudod kérni hogy kapcsolják ki az IPv6-ot/DSLITE-ot.

(#78526) gorje válasza anglergab (#78525) üzenetére


gorje
senior tag

Köszi a választ. Most beszéltem vele telón. Azt mondta át lett állítva de akkor meg a telóján egyáltalán nem volt net (Redmi Note 7). Lehet csak egy restart vagy hálózat elfelejtése kellett volna neki vagy kéne valamit állítani telón? Tudom nem ide vág ez már. Kérdeztem másik topicban is.

(#78527) anglergab válasza anglergab (#78521) üzenetére


anglergab
addikt

Még annyit hozzátennék, hogy FTTH optikánál ugye kötelező a modem (a felhasználási helyen, cserébe nem kell aktív eszköz a háztömbbe, csak passzív osztó). Ha ez kötelező, akkor pedig logikus beleintegrálni a wifit is (azaz a switchet, route-olást, NAT-olást, tűzfalat is mellé), mivel már az is alapszolgáltatássá vált.

Ha viszont a fenti, főleg wifi miatt integrált funkciók teljesítménye nem felel meg az előfizetőnek, akkor is lehetősége van külön saját eszközt használni a szolgáltatói mellett (persze plusz konfigurálás és áramfogyasztás az ára).

Utoljára az analóg telefonnál nem kellett az előfizetőnél és/vagy a háztömbben aktív eszköz, mivel annak a központ biztosította az áramellátását.
Már az ISDN-nél is kellett külön box, azaz célszámítógép, ami áramot fogyaszt (a központ nem tud elég áramot biztosítani annak).
Ez igaz a DOCSIS (modem) és FTTB (router) esetén is.

[ Szerkesztve ]

(#78528) gorje válasza anglergab (#78527) üzenetére


gorje
senior tag

Köszönöm szépen! Ha közelébe lennék akkor már "rádugtam" volna másik routert. Majd lesz valahogy. Mondtam kérje el a szomszéd jelszavát :D

(#78529) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

ConnectBoxom van 120Mbps nettel. És már egy ideje iszonyat lassú a UPC-s WiFi-m. 2.4GHz N-módban van, de végigpróbáltam kb az összes opciót, illetve csatornát nem lett jobb.

Nagyon lassan töltődnek be a dolgok és bizonyos appoknál a képek egyszerűen nem töltődnek be. Próbáltam kétféle telefonnal is.

A vicc az egészben az, hogy a WiFree aminek a telefon szerint lényegesen gyengébb a jele jobbnak, gyorsabbnak érződik.

Tapasztalt valaki már ilyet, mit lehet tenni?

_____________________________

Más:
ConnectBoxon hol tudom a DNS szervert egyénire állítani?

(#78530) joysefke válasza djsunstealer (#77957) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Az alábbi leírás amit följebb írt djsunstealer nagyon jól illeszkedik a problémámra (kivéve az Eth portok)

Szerintem ilyenbe még nem futottatok bele, de azért mielőtt újra felhívom az ügyfélszolgálatot, futok még 1 kört.
Pár napja volt a környéken (2. kerület) valami kis bibi, csak annyit vettem észre, hogy reggel világított a Connect Box összes fénye, tehát nem volt se kábeles net se wifi. Kikapcsoltam, majd egy picit később újra be. (Az utóbbi két évben mindig ez volt a metódus, de kb. 3--4x ha meg kellett csinálni, akkor sokat mondok, mindig remek működött a szolgáltatás.) Felállt a rendszer, hibát nem mutatott a CB, a kábeles net (150) megy rendesen, a Wifi része viszont érezhetően lassú, a röhej az egészben pedig az, hogy ha átkapcsolom a WiFree-s hálózatra, minden rendesen működik, holott elvileg annak kisebb a sebessége. Futtattam applikációt, böngésztem különböző közép- és felsőkategóriás telefonról, mindegyiknél ugyanez a jelenség tapasztalható. Látszólag minden rendben, mégis pl. az applikációknál simán gyorsabb a WiFrees accounttal. A CB beállításainál a 2,4 és 5 Ghz-es tartomány is be van állítva, semmi gond nem volt vele eddig, a csatornát manuálisra állítottam, nem lett jobb, a létező összes variációt kimerítettem. Ekkor hívtam fel az ügyfélszolgálatot, akik csináltak egy resetelést és kvázi "újrahúzták" a rendszert. Ezt megtehettem volna én is így utólag. A helyzet változatlan, a Wifi lassabb, mint a WiFrees hálózaton.
A hab a tortán ráadásul (ennek talán nincs köze a Wifihez), hogy lefuttattam a routerben a hálózatdiagnosztikát: "hiba tapasztalható az otthoni hálózatban" piros háromszög jelent meg a 4-es Ethernet portnál. Ha lehúztam, minden rendben volt (Ez az UTP kábel köti össze a CB-ot a Horizon boxszal)
A Wifis dolog bosszant a legjobban.

[ Szerkesztve ]

(#78531) Gyurka6 válasza joysefke (#78530) üzenetére


Gyurka6
őstag

A WiFree- hez hogyan csatlakozol?

Gyurka

(#78532) anglergab válasza joysefke (#78530) üzenetére


anglergab
addikt

Az Ethernet hiba oka hogy 100 Mbps-es a Horizon box Ethernet interfésze.
Ez természetesen nem valódi hiba, azt jelzi hogy a 150/300/500 Mbps-es csomagod az adott eszközzel nem tudod kihasználni teljesen.
De ez a legtöbb wifire is igaz, főleg a 2,4 GHz-es sávban.
A legjobb wifi teljesítmény az 5 GHz-es sávban érhető el, egyben azzal lehet kihasználni az előfizetett csomag max. sebességét is. Ez különösen a 300 és 500 Mbps-es csomagok esetében igaz.

A problémához visszatérve:
kapcsoljátok ki az IPv6-ot a telefonos ügyfélszolgálaton.

[ Szerkesztve ]

(#78533) anglergab válasza gorje (#78528) üzenetére


anglergab
addikt

Ezt nem neked (azaz a problémádra) válaszoltam.
Igen, újra kellene csatlakozni a wifihez, a gyári wifi adatokat megtaláljátok a CB modem aljában, egy kis kihúzható tálcán.

(#78534) anglergab válasza Gyurka6 (#78531) üzenetére


anglergab
addikt

A szomszéd Wi-Free-jéhez csatlakozhat.

(#78530) joysefke
A szolgáltatói eszközön nem lehet átállítani. Az megkapja a CMTS-től és azt adja tovább DHCP-n, nincs benne DNS szerver.
Saját routeren és az eszközökön külön-külön átállítható.
A latency megugrását nem valószínű, hogy a szolgáltató DNS szerverei okozzák.

A latency megugrás diagnosztizálásánál fontos, hogy az FQDN mellett az IP-t is pingeljétek, így kiszűrhető a DNS / loadbalancer szerverek hatása.

[ Szerkesztve ]

(#78535) joysefke válasza Gyurka6 (#78531) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Engedélyezve illetve be van állítva a szolgáltatás. Ha ez megvan, akkor működik.

A csatlakozás úgy történik, hogy lenyomom a CB-t és csatlakozik a szomszéd(?) által szórt WiFree hálózathoz

[ Szerkesztve ]

(#78536) joysefke válasza anglergab (#78532) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

már bocs, de marhaság.

Eleve azt írtam, hogy a WiFi-vel van gond, nem az Ethernettel. Az Eth. megy szépen 120Mbps-sel, ott nincsen érezhető (és sávszélességben jelentkező) gond.

A WiFim viszont masszívan rosszul működik. Itt nem olyan gond van, hogy 2.4GHz vs 5GHz. Mindkettő szar. Az 5GHz-t kipróbáltam a barátnőm telójával, az is szar. Mindkettő oltári lassú, tök mind1, hogy mit művelek, melyik frekvenciatartomány melyik sávjára rakom, illetve, hogy illetve hogy csatorna szélességnek 20 vagy 20/40MHz-t adok meg.

Az hogy lassú az viszont még nem elég, mert bizonyos mobilalkalmazások egyszerűen képtelenek UPC-WiFi fölött képeket betölteni.

[ Szerkesztve ]

(#78537) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Ez rendben van? Utolsó két sor is?

(#78538) TeeJay


TeeJay
félisten

gyors kérdés skacok

UPC net UBEE modem
torrent kliensnek nem megy a port nyitás sehogy
mivel a kedves ismerősöm már IPv6 címet kapott
ilyenkor jól gondolom hogy ügyfélszolgálatnak írni kell hogy ipv4 címet szeretne vissza és menni fog a portforward?

vagy ipv6 cím esetén hogy lehet megoldani a portnyitást?

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#78539) woodworm válasza TeeJay (#78538) üzenetére


woodworm
veterán

Ki kell kapcsoltatni az ipv6-os címzést, mellette nem lesz publikus ipv4 címe.

(#78540) TeeJay válasza woodworm (#78539) üzenetére


TeeJay
félisten

akkor ügyfélszolgálat :R

Mixgyűjteményem ---> https://www.mixcloud.com/teejayhouse/

(#78541) smiti válasza smiti (#65595) üzenetére


smiti
addikt

Üdv Mindenkinek!

Hála az égnek ismét előjött megint ez a nincs kártya behelyezve nyavaja. Simán eltűnik tévézés közben. Néha segít az áramtalanítás de most már inkább az sem.

Van valakinek ilyen problémája mostanság? Illetve ha van valakinek akkor milyen TV-vel van neki gondja?

(#78542) mobal válasza smiti (#78541) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Ez nekem is volt úgy két hónapja. Egy takarítással megoldottam és jó. Azt próbáltad már?

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#78543) smiti válasza mobal (#78542) üzenetére


smiti
addikt

Nálad mit jelent a takarítás, vagyis konkrétan mit csináltál? Illetve neked is Sarsung a TV?

(#78544) mobal válasza smiti (#78543) üzenetére


mobal
MODERÁTOR

Samsung UE H6400 a tévé konkrétan. Kipattintottam és megtöröltem mindent ahol poros volt. Tévé csatlakozó, foglalat és kártya.

Azóta jó.

"Ott szimatol a sarkadban vasfogait csattogtatva, minden egyes hétköznapod: kirúzsozott medvecsapda."

(#78545) ztsoft válasza smiti (#78541) üzenetére


ztsoft
őstag

Szia!

Nálam úgy fél évente szokta eljátszani, de nem csak a kártyát keresi. Van mikor a CI modullal szakad meg a kapcsolat, de csak egy pár másodpercre.

Eleinte én is tisztítottam, mind a modult, mind a kártyát (alkoholos fültisztítóval az érintkezőket), azt hittem, hogy segít. Utóbbi időben már nem foglalkozok vele, saját magától helyre jön (lehet, itt is a UPC szoftvere rakoncátlankodik ;] ).

Samsung H6400-ás TV (2014-es)

Jó dolog fontosnak lenni, de fontosabb, hogy jók legyünk.

(#78546) F-ECT$


F-ECT$
titán

A havi forgalmazott adatmennyiség megnézhető online (myupc)? Vagy csak a modemen keresztül érem el?

Dive ever, work never.

(#78547) polonic válasza F-ECT$ (#78546) üzenetére


polonic
félisten

Igen. Lépj be a myupc felületre, aztán szolgáltatások és forgalmazott mennyiség.

(#78548) polonic válasza polonic (#78547) üzenetére


polonic
félisten

A fene. Megújították a myupc felületet. A régin még vhogy így volt. Ezen az újon most nem találom a lehetőséget.

(#78549) F-ECT$ válasza polonic (#78547) üzenetére


F-ECT$
titán

Én ezt látom, hol kellene lennie?

No igen, emlékszem pár éve még megvolt :(

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#78550) #70234880 válasza F-ECT$ (#78546) üzenetére


#70234880
törölt tag

Már nincs ilyen menüpont. :( Ha csoda box van kihelyezve abban sincs lehetőség rá nézni. Minden ilyen szolgáltatást, megszüntetett a upc. Ami nem volt éppen egy bölcs döntés.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.