Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#77801) fagyalllo válasza Ereshkigal (#77799) üzenetére


fagyalllo
őstag

Nem olyan vészes, koronával 47mm.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#77802) busman válasza fagyalllo (#77798) üzenetére


busman
addikt

Kicsit rajos,de nem rossz. :K

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#77803) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

Oris Aquis Tubbataha ;]

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#77804) phranxinatra válasza busman (#77779) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

A 2-es számú versenyző.

(#77805) tankraid válasza busman (#77779) üzenetére


tankraid
aktív tag

Második :)

(#77806) Tusuka válasza antocskin (#77741) üzenetére


Tusuka
tag

Nekem számlappal lefele siet a legtöbbet.

[ Szerkesztve ]

(#77807) vadászcsiga válasza busman (#77779) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Megnéztem mekkora az srp, koronával 50mm! Helyesbítek, én mindenképpen az SKX007-et választanám, még ugy is hogy a másik koronáról húzható.

(#77808) bigdaddylaza válasza vadászcsiga (#77807) üzenetére


bigdaddylaza
tag

üdv az alsó huzható?mert seikok ban sem vagyok otthon..;)és az mennyibe kerül?skx007 már sok embernek van.;)köszi

(#77809) vadászcsiga válasza bigdaddylaza (#77808) üzenetére


vadászcsiga
félisten

300 $

[ Szerkesztve ]

(#77810) donpe válasza busman (#77779) üzenetére


donpe
aktív tag

007 kell minden családba! :K Másodiknak jöhet a 2.

Vannak sokkal értékesebb óráim is, de a mai napig a legtöbb időt ő tölti kézen... Egyszerűen tökéletes, főleg az árához képest. Ideális méret, strapabíró, nagyon jól világít a sötétben és csodaszép. A szíj jelentősen befolyásolja a megjelenését. Nekem a gyári jubilee kicsit alulméretes az órához képest. Mostanság ezen a szíjon vagy Sniper bőrrel hordom. Sztem sokkal jobban mutat ezekkel.

(#77811) bigdaddylaza válasza vadászcsiga (#77809) üzenetére


bigdaddylaza
tag

köszi :R

(#77812) Jenne


Jenne
senior tag

Gondolkoztam, hogy megírjam-e vagy sem mivel én inkább csak olvasgatom a topikot.
Megjött kedden Kecelről Ferenc barátomtól az órám. Gépen pontosította be (ha már óragyár akkor...) és igen pontosra sikerült. Eredetileg is csak napi kb. 4-5 másodpercet sietett, de most szinte nulla pontos. Kedden délben amikor kicsomagoltam akkor indult el a mozgatásra, mínusz 7-8 másodperc közötti késéssel a konyhai atom óránkhoz mérve. Most két nap járás után pontosan mínusz 7 másodpercnél tart, azaz kb. fél másodperc sietést hozott össze a két nap alatt.
Beteszek egy képet is róla, talán sikerül de nem a legélesebb. A gyári vöröses mahagónis krokodil mintás szíja helyett kapott egy fekete gyíkbőr mintás 22/20-as szíjat és pillangócsatot is.
Egyre jobban hiányzott hogy nincs a kezemen az automata és addig amíg távol volt tőlem (10 napot) addig a régi kvarc órámat hordtam, de érdekes, hogy az a kvarc mégsem okoz hiányérzetet ha akár napokig is nincs a kezemen.

[ Szerkesztve ]

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

(#77813) vadászcsiga válasza donpe (#77810) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Én szigorúan a jubeleevel, épp tegnap konstatáltam újból hogy milyen szép vele.

(#77814) flexxx2 válasza Takuun (#75446) üzenetére


flexxx2
őstag

Mit kaphatsz 2-3000 ezerért? Valaki nem próbálta még be?

[link]

[ Szerkesztve ]

(#77815) T0rnad0 válasza flexxx2 (#77814) üzenetére


T0rnad0
addikt

De. Kényelmes szíj, acél tok, szép számlap, jól olvasható.

Z Fold 4

(#77816) tupacamaru válasza fagyalllo (#77798) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y :C

busman a kettő közül inkább az alsó..... :B

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#77817) vadászcsiga válasza T0rnad0 (#77815) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Épp ma jelent meg a következő szám ha a múltkori linkeden jól láttam

(#77818) T0rnad0 válasza vadászcsiga (#77817) üzenetére


T0rnad0
addikt

Meg is veszem, de a libri-nél még feldogozás alatt státuszban van a megrendelés.

Más: karcok ellen működhet az órák üvegén is? [link]

[ Szerkesztve ]

Z Fold 4

(#77819) válasza flexxx2 (#77814) üzenetére



senior tag

Annyira nem gagyi. Egyszerű kvarc werk, de a feladatát ellátja.

(#77818) T0rnad0 Szerintem működhet. Hogy mik vannak ... :Y

[ Szerkesztve ]

(#77820) flexxx2 válasza (#77819) üzenetére


flexxx2
őstag

Lesz "panerai" óra is, olasz haditengerészet. Akkor azt valószínű megveszem.

(#77821) g0n21


g0n21
senior tag

Megtaláltam a donort az egymutatóshoz:

Íme

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#77822) BAti77 válasza busman (#77779) üzenetére


BAti77
aktív tag

Nekem az első a mérete és a gyönyörű tokformáért. A másodikban ugyan újabb a werk (4R15) és szép a számlap is, de nem annyira egyedi és ugyan az a bajom vele, mint a Sumo-val: 44-es tok 20-as szíj... :O

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#77823) busman válasza Jenne (#77812) üzenetére


busman
addikt

Fudeszőrös vagy....

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#77824) Ereshkigal válasza g0n21 (#77821) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ne bántsd, így szép! :) Nomos híján egy ilyenre vagy egy Stowa Antea-ra lehet beruházok én is jövőre.
Nézelődés közben megakadt a szemem ezen a Kano wins :D órán. Azon túl, hogy német, ki mit tud a márkáról?

(#77825) vadászcsiga válasza T0rnad0 (#77818) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az imént megnéztem újságosnál ezt a kiadványt, hát mit mondjak olyan másolat mint egy makett repülő, annak a típusnak amit te vettél egy hangyaf.sznyit el volt fordulva a számlapja. Visszatettem.

(#77826) vadászcsiga válasza Ereshkigal (#77824) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szép. Mennyi kilója? :D

(#77827) ad4m1337 válasza donpe (#77810) üzenetére


ad4m1337
aktív tag

Ebből létezik quartz változat?

(#77828) T0rnad0 válasza vadászcsiga (#77825) üzenetére


T0rnad0
addikt

Majd kiderül. Ha másra nem, arra jó, hogy melyik stílus jön be és akkor beruházok egy drágább darabra.

Z Fold 4

(#77829) Ereshkigal válasza vadászcsiga (#77826) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ha kapni lehetne... 300-400 $ körül láttam egyet, amit tavaly vettek meg. Kicsit drágállom.

(#77830) válasza vadászcsiga (#77825) üzenetére



senior tag

Én az első példányt láttam, az korrektnek tűnt.

(#77831) #76385920


#76385920
törölt tag

Nem tudom volt-e már...

Rotor Uhren

Autran-Viala

Van Bauhaus style is. :)

(#77832) BAti77 válasza ad4m1337 (#77827) üzenetére


BAti77
aktív tag

:K

Videó

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#77833) kovacscsi


kovacscsi
tag

Sziasztok, tudna nekem valaki segíteni, ha megrendelem ezt az órát, kifizetem az órát és a szállítási költséget, vámot is kell fizetnem ?http://www.amazon.com/s/ref=nb_sb_noss?url=search-alias%3Dfashion&field-keywords=Victorinox+241189

(#77834) g0n21 válasza #76385920 (#77831) üzenetére


g0n21
senior tag

nem volt még szerintem.
A kvarcokat drágállom, meg az automatát is.
Ennyiért kínait is lehet kapni, kettőt. És a baj, hogy ez a mondat itt helyén való.

(#77833) kovacscsi
Nem vagyok biztos benne, hogy szállít Mo-ra. De ha igen, akkor 90% a vám, és ÁFA fizetési kötelezettség.
Ha jól tudom ÁFÁt22 EUR fölött, vámot 150 EUR fölött kell fizetni. (ez utóbbi csak pár százalék)

[ Szerkesztve ]

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#77835) vadászcsiga válasza (#77830) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Amit a kezembe fogtam annak ahogy írtam kapásból el volt fordulva a számlapja. Ez, meg a legfrissebb számban lévő Luftwaffe légi megfigyelő óra egyszerű kivitele elég volt ahhoz hogy visszahokoljek. Lesznek azért érdekes órák. Én a Q&Q-hoz hasonlítanám minőségben.

(#77836) JackFeryll válasza vadászcsiga (#77835) üzenetére


JackFeryll
őstag

Az összes gyerek órám Q&Q volt és egyiken se fordult el a számlap ! :D
Amúgy annyit csak megérnek amibe kerülnek.

[ Szerkesztve ]

(#77837) tupacamaru válasza kovacscsi (#77833) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha szállít ide akkor 100% hogy fizetsz ÁFA-t és VÁM-ot, már a fizetésnél bele fogja számolni.

Ez volt az egyik újságban?

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#77838) T0rnad0 válasza tupacamaru (#77837) üzenetére


T0rnad0
addikt

Nem, ez volt.

Z Fold 4

(#77839) vadászcsiga válasza JackFeryll (#77836) üzenetére


vadászcsiga
félisten

De minek ennyi kacat otthon? En pl a q&q-mal nem tudok mit csinálni, gondolkodom egy rituális óra áldozaton :DDD

(#77840) JackFeryll válasza vadászcsiga (#77839) üzenetére


JackFeryll
őstag

Beaternek mondjuk jó lehet, illetve ha még nincs órája valakinek akkor is.
Persze akinek óradoboza van és van is benne jó néhány ketyegő valószínűleg nem rohan az újságoshoz.

Bevallom őszintén én egy kvarc Seiko-n próbáltam ki mennyire karcolódik a Hardlex. ;] A karcokat egész jól bírja, de ütésre törik.

[ Szerkesztve ]

(#77841) kovacscsi válasza tupacamaru (#77837) üzenetére


kovacscsi
tag

Köszi, ha fizetnem kell áfát és vámot, azt mikor tudom meg? Vagy mikor kell fizetnem? Köszi

(#77842) kovacscsi válasza g0n21 (#77834) üzenetére


kovacscsi
tag

Köszi, szállítja a fedex, de csak az órát és a szállítást írja, hogy fizetni kell, ezért vagyok tanácstalan a vámmal kapcsolatban

(#77843) tupacamaru válasza kovacscsi (#77841) üzenetére


tupacamaru
veterán

Ha végig mész a fizetési procedurán akkor a végén már, mielőtt véglegesen kifizetnéd, már látnod kell a pk-val és a sarcal növelt árat. Nekem amerikai cím van megadva így nem látok semmit, de ha magyar címmel vagy regisztrálva akkor látnod kell.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#77844) kovacscsi válasza tupacamaru (#77843) üzenetére


kovacscsi
tag

Ezeket a küldeményeket ellenőrzi valaki? Mármint, hogy vám pl. Nem rendeltem még, bocsi a tudatlanságom

[ Szerkesztve ]

(#77845) tupacamaru válasza kovacscsi (#77844) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hogy-hogy ellenőrzi? Ez nem ilyen kínai sufni bolt. Itt minden hivatalosan megy. Már a fizetésnél hozzáadnak mindent az árhoz és te már azzal együtt fizeted ki. Ha esetleg van amcsi ismerősöd akkor meg lehet játszani hogy ő küldi el, akkor átcsúszhat......

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#77846) KelemenUhr válasza T0rnad0 (#77815) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Ha tényleg acél tokos, biztos benevezek a második sor elsőjére majd áprilisban, ennyit tényleg megér... :)

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#77847) hdman válasza busman (#77779) üzenetére


hdman
őstag

+1 a 007-re, de a másik is szép nagyon :)

Sopron city :)

(#77848) hdman válasza 5-ös kezelő (#77788) üzenetére


hdman
őstag

Hamar megjön, 27.én rendeltem, tegnap jött meg.

Sopron city :)

(#77849) kovacscsi válasza tupacamaru (#77845) üzenetére


kovacscsi
tag

Köszi, csak nem akarom, hogy esetleg utólag még valamit kell fizetnem, azért érdekel, nem rendeltem így, azért vagyok ilyen tudatlan😊bocsi

(#77850) Sungoo válasza vadászcsiga (#77839) üzenetére


Sungoo
addikt

Küld el nekem, majd én feláldozom. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.