Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41951) Skimaster válasza Misi1979 (#41950) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nem vitatom,de a lényegen nem változtat!fogalmak rendbetéve...nem az csak olyan!! :C

(#41952) N0rb válasza #24334592 (#41925) üzenetére


N0rb
csendes tag

utaltam ra, hogy szopatnak, de amator modon meg csak nem is reagaltal ra. tudod ez ilyen, ha valaki most kezdi a bizniszt ... 20 ev azert nem hazudik ...

jah es meg valami, akinek nincs hetvegere 3k chf-je sielesre svajcban az nem hogy nem gazdag, az kifejezetten csoro ... nem ismersz igazan gazdagokat de meg a kozeposztalyt sem, hidd el nekem.

[ Szerkesztve ]

(#41953) fa4hu válasza aischylos (#41822) üzenetére


fa4hu
őstag

Íme, ilyen volt:

A Fehér Óraszalonból vettem.

(#41954) fa4hu


fa4hu
őstag

Valahol találkozott már valaki ilyen órával:

(#41955) phranxinatra válasza Misi1979 (#41950) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Ahogy te is írod, addig nincs baj, amíg nem megtévesztés céljából másolnak. És ez a hommage olyan eufemisztikus megnevezése a koppintásnak, mint a hamisé a replika.

(#41956) flexxx2 válasza fa4hu (#41954) üzenetére


flexxx2
őstag

Nem. De ez egy rolex klón. Van a citizennek ettől sokkal eredetibb órája is szerintem.

(#41957) flexxx2 válasza phranxinatra (#41955) üzenetére


flexxx2
őstag

Ja, de azért (idegenkedésem ellenére) 1 fokkal tényleg jobb kategória, főleg ha tényleg nem védi szabadalom.

(#41958) flexxx2 válasza young78 (#41908) üzenetére


flexxx2
őstag

Én is úgy vagyok már ilyen árban már, hogy inkább egy használt, jó állapotú, szervizelt óra (amire én még 1 év garit is kaptam), mint egy ugyanilyen árban új, de 1 kategóriával lejjebbi szinten lévő óra. Itt már tartós remekművekkel (mégha csak kisebb finomságokról is van szó, mégse 500.000 euro-s órákról beszélünk) lehet találkozni.

(#41959) #24334592 válasza N0rb (#41952) üzenetére


#24334592
törölt tag

elnezest, ha elsiklottam felette :(((
Nem kezdem a biznict, hanem szimplan eladni szeretnek.

ezek belfoldi vendegek, hetvegi mokaja. Majd jonnek sielni "rendesen" ha olyan lesz az ido, a karacsonyi vendegekrol nem is beszelve... Hidd el nekem, lattam eleg vastag embert. Nyilvan van felfele, de ez a beszalloszint. Nagyon sok svajcinak a 3k egy hetvegere nem fer bele, barmilyen hihetetlen ;)

(#41960) Skimaster válasza phranxinatra (#41955) üzenetére


Skimaster
senior tag

A második mondatodban tévedsz!Olvass utána,mielőtt elhamarkodott kijelentéseket teszel.

(#41961) Skimaster válasza Csigusz 1 (#41935) üzenetére


Skimaster
senior tag

Gondolom nekem szólt a hozzászólásod! Azért mert valaki nem szól a témákhoz,csak ritkán,és nem ismerős a nickje,már mindjárt troll?Mennyire szánalmasak vagytok itt néhányan.....óvoda középső csoport!!És komoly embernek hiszitek magatokat!

(#41962) ronin s8 válasza #24334592 (#41959) üzenetére


ronin s8
senior tag

Vagy ha bele is férne, nem engedi meg magának. Ellenben átmegy az utca szemközti házába szólni, hogy ég a villany a szobában, pedig nincs benn senki. Ha vasárnap mosol, feljelent.
Rendkívül takarékos nép, tanultak a múltból rendesen. Az egész svájci óraipar ezért alakulhatott ki: nem akartak télen unatkozni a parasztok, és ameddig a hó elzárta a hegyekben őket, a padláson reszelgettek.
Van egy múzeum (meg nem mondom hirtelen, hol), ahol azt mutatják be, hogy nagy részük megvakult vagy súlyos látáskárosodást szenvedett, mert sötétben is dolgoztak.
Bizonyos szempontból furák, és maga Svájc egy kellemes rendőrállam.

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#41963) aischylos válasza fa4hu (#41953) üzenetére


aischylos
tag

Szerintem acél tok, acél hátlap.
Semmi nem utal arra, hogy bármelyik krómozott lenne.

(#41964) aischylos válasza flexxx2 (#41956) üzenetére


aischylos
tag

Melyik Rolex óra klónja ez????????????????????????

(#41965) jookomak válasza aischylos (#41964) üzenetére


jookomak
őstag

A rolexeiko monsteré. Nekem legalábbis rögtön az ugrott be.

(#41966) Sungoo válasza aischylos (#41964) üzenetére


Sungoo
addikt

Egy kicsit több képzelő erőt. :) Hasonlít rá, 3 mutató, sőt, van dátum is! ;)

(#41967) aischylos válasza Sungoo (#41966) üzenetére


aischylos
tag

:R

(#41968) Reverting


Reverting
őstag

Jo reggelt... :) Koszonet Tominak... :) Ezert...


iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#41969) aischylos válasza Reverting (#41968) üzenetére


aischylos
tag

Nagyon dögös darab! :C :R :K :DDD

(#41970) N0rb válasza #24334592 (#41959) üzenetére


N0rb
csendes tag

A sztori alapjan ugy vettem le, hogy szopatnak. Gyanitom erre szakosodott tetu vagy megint valami almodozo ... Legy resen!

(#41971) fiktív1 válasza Reverting (#41968) üzenetére


fiktív1
tag

Vaú! Állat! Gratula! :K Masszív.

[ Szerkesztve ]

(#41972) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

-Szia! Látom szép órád van, megmutatnád?
- Ja.
-Hú tényleg dögös. Én is vennék ilyet, de nem látom ez milyen márka, milyen típus.
- Hááát, öööö, ez egy Panerai másolat, kínai homédzs.
- Aha. Kösz.

-Hú, haver de dögös órád van. Muti!
-
-ÁÁ hát ez semmilyen.:)) Lúzer vagy átvágtak a cigók a keletinél! :D

-Né már a tesó hogy feltört, Paneraiba villog. Komám ma Te fizetsz mindenkinek!
- ÁÁ nincs nekem annyi lóvém, ez csak hasonlít rá, ez Homédzs!
-Hol keressem , www.homedzs.com? :))

-Szép szőke herceg, micsoda izmos kéz, milyen jól mutat rajta ez a drága óra! Ugye ilyen volt valamelyik filmben Stallonénak is?
-Aha!!!! :)
-Tényleg hasonlítasz is rá! Elmennénk valami bulisabb(nyugisabb) helyre csak mi kettesben?
-Ja!!! :)))))
-Kikérnél pár üveg pezsit a barinőknek fájdalomdíjul, hogy itthagyjuk őket?
-Pfff!
- Na muti a kocsid melyik az a parkolóban? Ugye az a Porsche az?!
-???
"Ismerkedés a diszkóban:
- Van autód?
- Igen.
- Az jó! És milyen színű?
- Kék.
- Az szép! És hány személyes?
- Kettő.
- Hűha! És hány köbcentis?
- Hatezer.
- Ahh... hú, az nem semmi! És milyen gyártmányú?
- IFA."

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#41973) fa4hu válasza aischylos (#41963) üzenetére


fa4hu
őstag

Annyira nem látszik a képen, de egy leejtés miatt megsérült egy-két ponton a hátlap, és a sérülés helyén tűnt krómozottnak.

(#41974) aischylos válasza fa4hu (#41973) üzenetére


aischylos
tag

Nem krómozott, acél.
A hátlap is, a tok is.
Hidd már el!

(#41975) Imici


Imici
csendes tag

Sziasztok!

Kérdezném, hogy Seiko SNP005P1-el van-e tapasztalata valakinek?

2007-es modell, meg szabad ilyet venni, vagy inkább felejtős?

Köszi a választ előre is!

(#41976) WiZARD válasza csabulaxi (#41972) üzenetére


WiZARD
addikt

én pont így vagyok a Steinhartom Ocean Vintage Military-val :D

hát ööö izé, ez egy német márka, de svájci óra, mert eta van benne meg swiss made, amúgy tényleg hasonlít a rolexre, mert annak a másolata, és azért ilyen fura sárga a színe, mert így próbál hasonlítani a régi, elsárgult rolexre... :DDD

de nekem tetszik, és van ahova jó az :)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41977) Csigusz 1


Csigusz 1
aktív tag

My name is Biga... Csigabiga! :D

(#41978) BAti77 válasza csabulaxi (#41972) üzenetére


BAti77
aktív tag

Én is egy "Rolex másolatot" hordok, bár amikor kinéztem anno, még azt sem tudtam volt ilyen Explorer, mert csak ilyet láttam... :))
Maga a kinézete tetszett meg és az "eredetivel" szemben az is jobban bejön, hogy ezen nincs nagyító és nagyobb méret is, ami számomra ideálisabb. Egyébként amikor esetleg megnézik rajtam, az emberek többségének halovány fogalma sincs, hogy ezt valahonnan másolták... ;]

(#41968) Reverting
Gratula az órához! Várom a tapasztalatokat... :C

[ Szerkesztve ]

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#41979) Skimaster válasza csabulaxi (#41972) üzenetére


Skimaster
senior tag

Lehet ezen élcelődni,de ez inkább téged minősít. Legalább lettél volna annyira tökös,hogy nekem írod,de ez is téged minősít.

(#41980) flexxx2 válasza Skimaster (#41979) üzenetére


flexxx2
őstag

Vettem a fáradságot és elolvastam a HSZeket amiket ide írtál. Nem tűnsz te ilyennek amilyennek most adod magad. Nem is értem miért védesz valamit ami a normális emberek 99%-ának visszatetsző. Szerintem ha nem lenne az a "panerai" rajtad, nem is lennél ilyen :) És tessék már tudomásul venni hogy ez a fórum nem az hogy svájci és egyéb órák topikja, ahol az egyéb azt jelenti hogy másolatok. Akkor oda lenne írva, és vannak is ilyen fórumok. Tessék oda menni és ott érvelni, ott meg is értik. Itt nem fogják, és pont!!!

(#41981) Reverting válasza BAti77 (#41978) üzenetére


Reverting
őstag

Koszi... es koszi mindenkinek... :) Elso blikkre kicsi... :) azt hittem kek lesz a de zoldek az eszakai fenyei :) Reggelig siman tartotta fenyet, gondolom majd idovel fakul.
Imadom ahogy siet a kicsike... eddig 17s 13h alatt... persze ebbol 12h egyhelyben pihent... de meg most sincs a kezemen... nato-ztam... :) Tetszik az uj hatlap, mas mit amit a kepeken lattam... a gyatasi ido az a sorszambol adodhat? 13BC07..... Felhuzaskor nagyon jo hallani ahogy dolgozik a szerkezez, szepen huz... Lünetta meglepoen konyen es finoman de pontosan forog, az elozo crono DS Action oramoz kepest ez swiss... :-D A kisebb zafir miatt tunik kisebbnek, mert elvileg nagyobb is mint az elozo 1mm-el... optikailag kisebb csak... Azhogy razom nagyon jo hallani a rotort, szinte erezni ahogy huzza a rugot... Ez az elso swiss automatam, viszont hamarosan meglesz a "kinai" is, akkor lesz mihez hasonlitani... Nagyon orulok neki... keresgelek ra nato szijakat, nem csak sima feketevel akarom majd hordani. A 22mm szij nem is latszik annyira h nagy ra... :)

[ Szerkesztve ]

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#41982) aischylos válasza BAti77 (#41978) üzenetére


aischylos
tag

Ez a Steinhart nagyon jól néz ki!!!!!

(#41983) válasza Reverting (#41968) üzenetére



senior tag

fincsi :K

(#41984) Zozzer888 válasza Reverting (#41968) üzenetére


Zozzer888
addikt

Vao! Gratula! :C

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#41985) Empsepo válasza Reverting (#41968) üzenetére


Empsepo
senior tag

De komoly!

Grat hozzá!

:R

(#41986) s157


s157
csendes tag

Sziasztok,
Hadd osszam meg én is az új szerzeményemet. Ma érkezett meg, ez lesz a karácsonyi ajándékom! :)
Sokmindent olvastam ezen a fórumon, kicsit aggódtam az eredetisége, illetve a vámoltatás miatt is, de minden rendben van vele! :DD

Típus: Citizen AT8050-53E (Cal. H804)

(#41987) Wg5113 válasza Reverting (#41968) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Jó kis óra gratulálok érdemes volt egy kicsit várni. :K

(#41988) Zozzer888 válasza s157 (#41986) üzenetére


Zozzer888
addikt

Gratula, szép:)

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#41989) Tothgera30 válasza WiZARD (#41913) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez nagyon szép, sajnos nekem is meg kell válnom a Bonetto Cinturini szíjamtól.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#41990) Empsepo válasza s157 (#41986) üzenetére


Empsepo
senior tag

Viseld egészséggel!
Tetszetős darab.

:)

(#41991) Ra3 válasza s157 (#41986) üzenetére


Ra3
őstag

azta, ránéztem, ennek elég húzós ára van még kintről is, azért nem volt ismerős :DDD
amúgy szép darab, grat!

[ Szerkesztve ]

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#41992) #57919488 válasza csabulaxi (#41972) üzenetére


#57919488
törölt tag

+az itteni dolgokhoz:
Az, hogy masok mit gondolnak az legyen az ő problemajuk ;)
Mindenki csinalja azt amitol jol erzi magat es ne masoknak akarjon megfelelni plane egyeni izles teren.
Ha valakinek eleg egy hamis ora amitol jolerzi magat akkor vegyen azt ha pedig 1M HUF ertekben vasarol akkor is olyat vegyen ami a tulajdonosnak bejon es ne azert, hogy masok milyen dicsereteket meg szep szavakat mondanak majd.

Hiaba vesz az ember egy eredeti draga szamara szep orat ha mindenki azt mondja neki majd, hogy:- ezert adtal ennyit? Hulye vagy b+?! :P :DDD

De az is kellemetlen mikor valaki sporol egy draga orara es utana nem tud beulni egy kavezoba/moziba mert minden fillert elkoltott egy draga orara amiben utana egyedul tud gyonyorkodni elzarva a vilagtol mert 0 HUF van a bankszamlajan.
Hiaba vesz draga orat a latszat miatt ha valojaban minden fillert kiszamol a boltban. Az ember ne akarjon tobbnek tunni mint aki valojaban mert annak soha nincs jo vege szvsz.

Ezert is nem ertek egyet ezzel a hamis ember hamis ora dologgal ami itt megy. Aki hamis orat vesz az esetleg nagyon laikus de egy jo elado biztos, hogy dragabb orat es el tudna adni az illetonek ha van ra kerete :)
Itt azzal van a gond, hogy a vevo nincs tisztaban azzal, hogy mit vett milyen dragan mert ar/ertek aranyban nagyon atvertek sajnos.
Ha valaki megteheti, hogy draga orat vegyen a kereteihez kepest es megis hamisat vesz hat arra tenyleg nem tudok mit modnani :DDD

A hamis ora tenyleg ne legyen ajanlott dolog de ha valaki ettol erzi jol magat az legyen az ő dolga :P

[ Szerkesztve ]

(#41993) Sungoo válasza Reverting (#41968) üzenetére


Sungoo
addikt

:C :C :C :C :C

(#41994) WiZARD válasza #57919488 (#41992) üzenetére


WiZARD
addikt

nem emléxem olyanra itt a topicban, aki azért vett volna hamis órát, mert átverték vele...

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#41995) Skimaster válasza flexxx2 (#41980) üzenetére


Skimaster
senior tag

Nem védtem semmit,csak a minőségről volt szó....ennyi,de ennek semmi köze ahhoz,hogy mi van a kezemen,és nem attól vagyok ilyen vagy olyan....mint itt sokan.pont

(#41996) Miamiquake válasza WiZARD (#41994) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

Engem átverhetne már valaki.

Hamis órát akarok venni, és átverhetnének egy eredetivel. :B
Jól átverhetne valaki, akárki ... bárki! :DDD

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#41997) aischylos válasza #57919488 (#41992) üzenetére


aischylos
tag

Akik hamis dolgokat birtokolnak, azok nagyrészt pont azt akarják elhitetni magukról, hogy eredeti cuccaik vannak.
És ez nagyonis igaz a kiegészítők, így az órák terén is.
Nem fognak sosem eredeti LV tárkát, RB szemüveget, és R karórát venni, de egész életükben ilyenek után kuncsorognak!
Igaz, hogy szinte fillérekért lehet kapni az említettekre nagyon hasonló cuccok, de azokon nincs márkanév, és ez az ő szemükben ciki.
Körül kell nézni a BKV járművein utazó kis majmok között, szánalmasak a hamis B óráikkal, N pólóikkal, B szemüvegeikkel! :W

[ Szerkesztve ]

(#41998) #24334592 válasza ronin s8 (#41962) üzenetére


#24334592
törölt tag

Nem olyan sok az a 6-8hónap a hó alatt :U ;)

a rendőrállam eléggé stimmel, mert mindenki önjelölt rendőr ;] ennek az előnye, h a félmillás bicót is letámaszthatod a bolt előtt lakat nélkül és negyed-félóra múlva is ott lesz....

(#41999) BAti77 válasza Reverting (#41981) üzenetére


BAti77
aktív tag

"siet a kicsike... eddig 17s 13h alatt" :F
Nem sok ez egy kicsit egy ETA-nál? Most szervizeltettem/szabályoztattam a fateromnak egy Tissot-ot (werk: 2824), 6 év után 14mp./nap sietet, 4mp./nap-ra tudták beállítani. A Steinhart (2893) alapból 3mp/nap hozott, és hoz a mai napig, úgy is, ha csak kb .6 órát van kézen, pedig nem Certina minőség... :U

"Csak az az óra a miénk, amelyikben jól érezzük magunkat, a többi az ördögé."

(#42000) aischylos válasza BAti77 (#41999) üzenetére


aischylos
tag

10"/nap már elfogadható eredmény, ez a 17"/fél nap valóban soknak tűnik. :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.