Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#42501) Bati0501 válasza TimeCenter (#42498) üzenetére


Bati0501
őstag

:DDD :B
De a második fél ettől még igaz,ugye?
Tehát,h azért vettek vissza ennyire,mert nem térült meg a befektetésük?

(#42502) Reverting válasza busman (#42478) üzenetére


Reverting
őstag

Ez mekkora szij? 24mm? Bele faragtad? :) lehet erdekelne egy ilyen 24mm es... ha nem volt tul draga:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#42503) Sungoo válasza busman (#42478) üzenetére


Sungoo
addikt

Én is raktam rá 24-es szíjat. Robosztus óra, de szerintem mégis bután mutat rajta. :) Valahogy nem passzol rá...

(#42504) Dzsana válasza (#42499) üzenetére


Dzsana
senior tag

Ezt a táblázatot úgy kell értelmezni, hogy ezek a legkevesebb példányban eladott órák, ezért tudatosítani kell az emberekben, hogy léteznek, és vegyék már meg végre őket! A Tissot pl. nincs rajta, mert azt reklám nélkül is veszik. :)) :)) :)) :))

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

(#42505) fiktív1 válasza busman (#42478) üzenetére


fiktív1
tag

Bushman!

Jó lett! :K

(#42506) buci30


buci30
addikt

Ma vettem egy ilyen Doxát :)

[link]

Vélemény? :)

S ugy is vélemény ha ezzel a Citizenemel össze hasonlítva melyik a jobb/szebb szerintetek?
(Tudásba okés ,hogy a Citizen)

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42507) phranxinatra


phranxinatra
aktív tag

Köszi mindenkinek. 45.5-ös a kicsike, de szerintem kisebbnek érződik. Simán illik a vékonyabb csuklóra is, ha mondjuk valakinek nem hurkapálca, hanem gyufaszál karja van. Vastagnak mondjuk meglehetősen vastag. És nehéz. A szíj és a csat minőségibb érzést keltett a régi PO-n. A lume nem rossz, bár a 3, 6, 9 és a 12 elég kicsi ponton világít, a gyöngy meg alig. Az, hogy kék, csak akkor tűnik fel, amikor még erősen foszforeszkál, viszont erős fényben fehérek az indexek, nem zöldes-sárgásak, mint a régin. A szerkezet: 30 óra alatt 3 mp sietést szedett össze, és gondolom még csitulni fog. Érdekes, hogy a dátumváltást már 11-kor elkezdi, de 11:58-kor ugrik át a következő napra. Hirtelen ennyi jutott eszembe, kicsit több mint egy napos használat után. Ja, és az Orexben (Andrássy út) 4ezerért állították be a szíjat. Oké, profin megcsinálták, Loctite-ot is használt az órásmester, ahogy láttam, de akkor is.

Tornasor:

(#42508) phranxinatra válasza WiZARD (#42485) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

:C :C :C

(#42509) tupacamaru válasza Dzsana (#42504) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mert tömegóra.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#42510) WiZARD válasza phranxinatra (#42507) üzenetére


WiZARD
addikt

Andrássyn picivel odébb, az Omega boltban ingyen állítanak szíjat :)
(és ott is volt Loctite)

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#42511) aischylos válasza WiZARD (#42485) üzenetére


aischylos
tag

Berakhattál volna egy ilyet is, csak hogy lássuk a különbséget! :-)

(#42512) phranxinatra válasza WiZARD (#42510) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Igen, de egyrészt ott voltam 2 hete PO-kat próbálgatni, és azért visszamenni szíjat állítatni nem lett volna pofám, másrészt meg akartam venni egy pótfélszemet. Harmadrészt meg a tököm se gondolta, hogy ennyit kérnek érte. A Barossban régen ingyen megcsinálták. De hát egy új Omegával a csuklóján ne legyen pitiáner az ember. :)

(#42513) ClayMore válasza atko67 (#42492) üzenetére


ClayMore
aktív tag

A seiko az elején jobban világít mint a többi, de utána visszaesik a szintjükre. A teszt alapján a seiko jöhet.

a steinhartok meg a fortis hova tűnik?

Köszönöm a tesztet!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#42514) Reverting válasza phranxinatra (#42507) üzenetére


Reverting
őstag

Gyonyoruek... :) Azon a 4e-ren vett egy 10ml-es loctite 603 at... :) hihetetlen... en nem mertem volna erte kerni semmit... orultem volna h behoztak... meg felet sem... :) Nagyon jo az a 3s, :)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#42515) Mariner válasza Miamiquake (#42463) üzenetére


Mariner
tag

Azért nem mindenki fikázta..Én kimondottan szeretem őket és jónak is tartom.

MZ/X jelentkezz!

(#42516) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Próbáltam fotózni a család női óráit, a reggeli kevés fényben.



Az azOomega sor guszta.

Fény teszt. Pedig annyira szurkoltam a Fortisnak.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#42517) Sungoo válasza phranxinatra (#42507) üzenetére


Sungoo
addikt

Nagyon szép triumvirátus! :C De kérlek, oszlassátok el tudatlanságom...A csat állításánál minek használnak Loctite-ot? :F

(#42518) phranxinatra válasza Sungoo (#42517) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

A 3-ból csak egy az enyém. Az SMP egy jó barátomé, a középső PO meg tegnaptól már mást boldogít.

@Sungoo: mert csavarok tartják a helyén a stiftet, és menetrögzítő nélkül esetleg elhagyja a helyét a csavar.

(#42519) Ra3 válasza phranxinatra (#42518) üzenetére


Ra3
őstag

Akkor valószínűleg nem beragasztva lett, a Loctite-nak vannak speciális menetrögzítő anyagaik is, ez egy kékes-zöldes gumiszerűre szilárduló anyag, amitől nehezebben jön ki a csavar.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#42520) WiZARD válasza ClayMore (#42513) üzenetére


WiZARD
addikt

A Nav B-uhr, és a Fortis ha minden igaz Superluminova C1-et használ, aminek a pozitívuma, hogy fénynél teljesen fehér, cserébe elég gyengén és rövid ideig világít

A búvároknál egyéb Superluminova(Omega GMT - C3, PO-nál talán BG W9), illetve a Seikonál Lumibrite van. Ezek nappali fénynél sárgásak/zöldesek, viszont sokkal tovább világítanak.
A világítás hosszát még nagyban befolyásolja, hogy hány rétegben van felhordva, a Steinhart OVM számlapon nagyon vékony, ezért az is elég halvány, a mutatók tartanak picit tovább.

Sungoo: az újabb Omega szíjakon 2 csavar tartja a helyén a stifteket az egyes szemeknél. A csavarok rögzítésére szolgál a Loctite

Ra3: nagyon sokan a csavarrögzítőt hívják Loctite-nak :)
mint ahogy csomó másra is ráragad 1-1 nagyobb márka neve...

[ Szerkesztve ]

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#42521) Ra3 válasza WiZARD (#42520) üzenetére


Ra3
őstag

Azért mondtam, mert szerintem sokan a cyanoakrilát pillanatragasztóra asszociálnak a Loctite-ból, amit azzal rögzítenek azt elég nehéz szétrobbantani :)

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#42522) phranxinatra válasza Ra3 (#42519) üzenetére


phranxinatra
aktív tag

Igen, én is menetrögzítőt írtam. Egyszer egy Kelly's bringa fékjén adagoltam túl a cuccost. Utána azt is majdnem úgy kellett szétrobbantani... :D

[ Szerkesztve ]

(#42523) Ra3 válasza busman (#42478) üzenetére


Ra3
őstag

Ugyanezt a szíjat rendeltem én is, valószínűleg ugyanonnan, majd tesztek fel képeket ha megkaptam, neked mennyi idő alatt ért ide?

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#42524) busman válasza Ra3 (#42523) üzenetére


busman
addikt

2 hèt.. :-D

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#42525) Ra3 válasza busman (#42524) üzenetére


Ra3
őstag

Akkor pedig már nekem is aktuális lenne, én dec. 5.-én vettem.
Minőségre amúgy milyen, a képeken elég jónak tűnik.

''...te vagy a Jedi-ből az Onedin Kennedy?''

(#42526) busman válasza Ra3 (#42525) üzenetére


busman
addikt

Nagyon minőségi darab. A csat meg brutális...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#42527) Miamiquake


Miamiquake
aktív tag

Eurot hol váltják a legjobban budapesten? Eladni akarok...

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#42528) aischylos válasza Miamiquake (#42527) üzenetére


aischylos
tag

Iblachange 297,50

(#42529) Sungoo válasza Ra3 (#42521) üzenetére


Sungoo
addikt

Természetesen nem a pillanatragasztóra gondoltam :) Csak nem tudtam, hogy órás berkekben is használnak menetrögzítőt.

(#42530) Miamiquake válasza aischylos (#42528) üzenetére


Miamiquake
aktív tag

THX

☆ Eladó karórával és numizmatikával kapcsolatban keress bátran ☆ Faber est suae quisque fortunae.

(#42531) Attila!


Attila!
tag

Megosztanám örömömet veletek, előző órám lecseréltem ma egy ilyenre :

(#42532) sumsang


sumsang
aktív tag

Sziasztok
Keresek (beteg, idős édesanyámnak) egy olyan karórát, melyet be lehet (egyszerre) állítani napi 4-5 különböző időpontra, hogy rezgéssel és hangjelzéssel jelezzen a beállított időpontokban minden nap. Ez azért szükséges, hogy mindig jelezzen, hogy a gyógyszereit ne felejtse el beszedni.
Esetleg tud valaki ajánlai olyan megbízható karórát, amely tudja ezeket a funkciókat és megbízható is, az kérem segítsen. Előre is köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#42533) N0rb


N0rb
csendes tag

namiez?

[ Szerkesztve ]

(#42534) Tothgera30 válasza Attila! (#42531) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szép :R .

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#42535) albert8 válasza N0rb (#42533) üzenetére


albert8
addikt

Király! de ez a számlap....nekem nem jön be.

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#42536) aischylos válasza N0rb (#42533) üzenetére


aischylos
tag

Kínai tok, svájci kvarcszerkezet, karbon számlap, tríciumos csövecskék.

(#42537) fiktív1 válasza sumsang (#42532) üzenetére


fiktív1
tag

Sumsang!

Ez a típus alkalmas erre. Vibrátoros, strapabíró, 5 db hangos riasztás, automata világítás.

http://www.amazon.com/Casio-G-SHOCK-VIBRATOR-Digital-GD-350-8JF/dp/B00B2IT4CE

Persze nem a szépsége, hanem a funkcionalitása miatt.

Itthon is kapható.

[ Szerkesztve ]

(#42538) Bati0501 válasza buci30 (#42506) üzenetére


Bati0501
őstag

Sztem szép. :)
A Citizen sztem már túl zsúfolt...

(#42539) sumsang válasza fiktív1 (#42537) üzenetére


sumsang
aktív tag

Köszönöm szépen. A szépség, ill külső nem is lényeges, az ára viszont olcsóbb is lehetne.

(#42540) buci30 válasza Bati0501 (#42538) üzenetére


buci30
addikt

Amúgy mint márka melyik a elismertebb?
Citizen vagy Doxa?

Ma egy ismerősöm azt mondta rá ,olyan mint egy replika óra :Y :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42541) aischylos válasza buci30 (#42506) üzenetére


aischylos
tag

Még összehasonlítani sem szabad a két órát.
Amíg a Doxa egy primitív kvarcszerkezetet tartalmaz, a Citizen a mai csúcstechnológiát képviseli a fénytöltéssel, a rádiókontrollal, de még a szuper titánium tokozással is.
A "svájci" márka a múltbeli (kelet-európai) ismertségéből próbál megélni (magyar származású óra amúgy), ráadásul nekem a tokkiképzése sem tetszik.

Sajnos igazat kell hogy adjak az ismerősödnek. :((

[ Szerkesztve ]

(#42542) fiktív1 válasza sumsang (#42539) üzenetére


fiktív1
tag

Hát, örök élet + 1 év, és megbízható..

Esetleg ilyenek, de ez nincs mindig kéznél. :(

http://bolthely.hu/legszerx/id/C87710_3in1_DIGITALIS_GYOGYSZER_TABLETTA_ADAGOLO_ORA_RIASZTO_PULZUSMERO_3ev_GARANCIA

[ Szerkesztve ]

(#42543) buci30 válasza aischylos (#42541) üzenetére


buci30
addikt

értem... :(((

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42544) tupacamaru válasza aischylos (#42536) üzenetére


tupacamaru
veterán

Magyarul Luminox? :B

busman Honnan rendelted ha szabad tudni? Ilyet vagy nagyon hasonlót keresek 26/26-ost 5mm vastagot. De mintha valaki itt a fórumon csinált volna már magának bőrből, de nem találom a hsz-t.

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#42545) aischylos válasza tupacamaru (#42544) üzenetére


aischylos
tag

Az is lehet, de KHS, Uzi, S&W, sőt akármi is.
Ezt a tokot kismillióan használják. :C

(#42546) buci30


buci30
addikt

Itt van egymás mellett véleményezzétek légyszi külsőre! Köszi :)

[link]

[ Szerkesztve ]

iPhone 11 pro max, iPad Air2, Macbook pro, Apple Watch 44mm, Apple Airpods pro

(#42547) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Tudnátok segíteni, hogy honnan tudok bőr szíjat rendelni, viszonylag olcsón? Az Orient Defenderemre keresek valami jól kinéző barna bőr szíjat. Sajna még azt sem tudom, hogy pontosan milyen széles kell nekem (szerk. mérőszalag-al mérve 22mm) .
A legjobb egy hazai webshop lenne, de az ebay-es rendelést sem zárom ki.

[ Szerkesztve ]

(#42548) aischylos válasza buci30 (#42546) üzenetére


aischylos
tag

Mire jó az neked, ha megmondjuk a véleményünket?

Szerintem a Doxa egy bumfordi darab, fel nem venném.
Ellenben a Citizent büszkén viselném. :C

(#42549) aischylos válasza -FreaK- (#42547) üzenetére


aischylos
tag

(#42550) Bati0501 válasza buci30 (#42546) üzenetére


Bati0501
őstag

Egymás mellett azért látszik,h a Citizen minőségibb.
Jó nagy ez a Doxa.
De a Citizen jóval drágább is.Persze szép,de nekem még mindig kissé túl zsúfolt...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.