Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100751) Tothgera30 válasza kobipeti (#100750) üzenetére


Tothgera30
Ármester

2 hét körül.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#100752) fagyalllo válasza fagyalllo (#100746) üzenetére


fagyalllo
őstag

Hétfőn meg is érkezik minden az átépítéshez, újra felhívnám a figyelmet a "hulladékhasznosításra", hátha valakit mégis érdekel a dolog.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#100753) KelemenUhr válasza vadászcsiga (#100686) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Számból vetted ki a szót! :R

Takuun: Lebuktam... :B

kobipeti: Fater kapott ilyet, nagyon jól össze van rakva, pontos, szerintem megér ennyit, szépen kidolgozott.

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#100754) vadászcsiga válasza KelemenUhr (#100753) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ez meglepő, nem gondoltam volna hogy 40$-ért használható is

(#100755) JDMKid válasza fagyalllo (#100752) üzenetére


JDMKid
tag

A fekete dátumtárcsa jó lesz az skx tokba? Azt olvastam, hogy a diver dátumtárcsák nem kompatibilisek a nem diverekkel

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#100756) Attila!


Attila!
tag

Hú de szép :Y [link]

(#100757) fagyalllo válasza JDMKid (#100755) üzenetére


fagyalllo
őstag

No, ezt nem tudtam, majd kiderül :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#100758) werna4 válasza g0n21 (#100719) üzenetére


werna4
csendes tag

SRP307, az alap fekete számlapos, fémszíjas változat. Ha úgy alakulna, megfontolom az ajánlatot, de remélhetőleg ez megtartós lesz az Orient Flight mellett. Van egy Casio eqw-m600db-1a órám is, tőle szívesen megválnék, de ő nem kell senkinek...:(

(#100728) elite.cs11 : Nekem a fentebb említett Orient Flight (ER2A003B) nagyon bejön és az ára is rendkívűl baráti. Ha egy árketógirával feljebb kéne választanom, akkor ő lenne a tuti befutó: [link] Az Orient Flight viszont élőben sokkal szebb, mint a képeken, és a benne ketyegő szerkezetre sem lehet panasz. Immár nagyjából 3 hónapos, és továbbra is hozza a napi mindössze 2-3 mp késést.

[ Szerkesztve ]

(#100759) salival válasza vadászcsiga (#100689) üzenetére


salival
aktív tag

Ez milyen óra pontosan? Hihetetlenül gyönyörű.

YNWA

(#100760) 5-ös kezelő válasza condy (#100747) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Ez már megvan, v csak szemezel vele? Jól néz ki. Vatyerkán kínáltak ilyet.

(#100761) KelemenUhr válasza vadászcsiga (#100754) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Engem is egyébként. Fater mondjuk aranyozottat akart, nem tudom, a kérdéses darab acél tokos-e, rá kell kérdezni. A szíjtól meg a csattól viszont nem kell sokat várni, azokon spóroltak azért.

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#100762) JDMKid válasza fagyalllo (#100757) üzenetére


JDMKid
tag

Kerestem fekete dátumtárcsát skx-hez és akkor arra jutottam, hogy a sima 7s26 dátumtárcsája nem jó hozzá. Jó hír lenne, ha mégis beleépíthető

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#100763) ktg3


ktg3
őstag

Poljot Chrono Journey - hez milyen szíjat tudnátok elképzelni?
Próbáltam magamat szoktatni ehhez a kék "gyári" szíjhoz, de ez az aligátorbőr mintázat egyszerűen túl komoly sima casual utcai viselethez. (Tudom tudom öltönyben kéne mászkálni, de nem az a std.)
Milyen bőr szíj menne hozzá szerintetek?
Nato esetleg?

A lényeg, hogy ilyen mindennapi hordáshoz és viselethez menjen és bírja.

[ Szerkesztve ]

(#100764) lugosi


lugosi
MODERÁTOR

Csináljon már valaki egy poll-t, hogy kinek hány órája van itt a topikban, érdekelne.

(#100765) vadászcsiga válasza salival (#100759) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Köszönöm, apai hagyaték. Ez egy Eterna, sorszám alapján 1953-ban készült, Dzsana szerint a '40-es években. Tökmindegy, szép az a lényeg es szerkezetileg sem piskóta, erről többet a linken olvashatsz.

(#100766) vadászcsiga válasza lugosi (#100764) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nekem 5 "komoly" (persze kinek mi a komoly), es 2 komolytalan :)

[ Szerkesztve ]

(#100767) Real_Necro válasza fagyalllo (#100752) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet rosszul értem, de pl az snkl93-ból csak a dátum tárcsa meg a mutatók jönnek ki? Fehér dátum tárcsával szerintem jól nézne ki, de az arany mutatók szerintem nem. Milyen variációk lehetnek még? Jöhet priviben is. ;)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#100768) Tothgera30 válasza lugosi (#100764) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Jelenleg 2db Seiko Diver (Prospex)... ;)

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#100769) Martin1910


Martin1910
csendes tag

Sziasztok!

Tegnap előtt érkezett meg hozzám: [link].
Nem tudom, hogy az órának van baja vagy én nem tudom mit kell vele csinálni, de azt csinálja az óra, hogy a másodpercmutató jár, de a percmutató(és ennél fogva az óramutató)nem. Pontosítva van olyan, hogy elindulnak(ha tekergetem a gombokat), de akkor se sokáig. Nekem kéne valamit csinálnom, hogy faszán beinduljon vagy az órának van baja? Remélem csak én vagyok béna és valaki meg tudja mondani, mit csináljak.

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#100770) Tothgera30 válasza Martin1910 (#100769) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Ez egy hamisítvány, mint a hirdetésben is szerepel. Dobd ki a kukába, valószínűleg hibás. Legközelebb azt a pénzt amit kidobtál érte, EREDETI ÓRÁBA fektesd!

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#100771) Martin1910 válasza Tothgera30 (#100770) üzenetére


Martin1910
csendes tag

Volt már replika órám, annak semmi baja nem volt működésileg(igaz a gumi szíj megadta magát). Akkor ez hogy van?

(#100772) Attila! válasza Martin1910 (#100771) üzenetére


Attila!
tag

Akkor csak gratulálni tudok az értékrendedhez.

(#100773) ronin s8 válasza Martin1910 (#100771) üzenetére


ronin s8
senior tag

Ez úgy van, hogy vagy hülye vagy, vagy naív...

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#100774) RCTiv válasza Martin1910 (#100771) üzenetére


RCTiv
tag

az úgy van, hogy te megveszed tízezerért az ötezres hamisítványt aztán csodát vársz. küldd vissza az eladónak és várd ki újra az egy hónapot egy másik xarért. :((

(#100775) Szabikaa20 válasza Martin1910 (#100769) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Igen neked kéne csinálnod valamit! :K Kinyitod a kuka tetejét és beledobod aztán fertőtlenítővel megmosod utánana a kezed!És legközelebb kérdezel mielőtt vásárolsz... ;) Nem rosszból írom,de egy hamis órától mit vársz? 10eFt ért vehettél volna egy normális órát is!Pl egy Casiot,de még egy használt óra is jobb lett volna...

[ Szerkesztve ]

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#100776) Takuun válasza Martin1910 (#100771) üzenetére


Takuun
aktív tag

Akartam írni, hogy ezért torkon h*rapnak az itteniek, de már megelőztek.

(#100777) Szabikaa20 válasza Takuun (#100776) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Azért van a torkon harapás,mert ilyen órák vásárlásával támogatják,hogy még több ilyen szemét óra legyen a piacon!Megveszel 1-et 10eFt ért ezzel támogattad a következő 10-20 darab ilyen óra legyártását... :(

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#100778) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Azt a kva hipp-hopp 600.000-en áll a vintage rolex es előrehozta a zárást. Kiváncsi leszek elmegy e? Ki mire illetve mennyire tippel?

(#100779) Zozzer888 válasza Szabikaa20 (#100777) üzenetére


Zozzer888
addikt

A másik szomorú dolog az, hogy ezt kb 10dollárért adják Ebayon, valaki meg azzal bizniszel, hogy más helyett megrendeli...10ezerért...

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#100780) Polarstar


Polarstar
nagyúr

Most mobilról vagyok. Azzal a lengyel óramanufaktura dolgairól mi a helyzet? Náluk nem lehet órát készíteni?
Kifejezetten tetszettek nekem is pl.

Surface Book és egy Csúz a körtefán!. Pentax-szal fényképezve!

(#100781) WiZARD válasza vadászcsiga (#100778) üzenetére


WiZARD
addikt

4,5-10k$ mennek, állapottól függően...
Polírmentesen, szépen sárgult tritiummal ez inkább a drágábbak közé való, kár hogy szíj nincs hozzá.

Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

(#100782) JDMKid válasza Martin1910 (#100769) üzenetére


JDMKid
tag

Küldd vissza az eladónak.
Nagyon büszke az értékeléseire, hogy még sosem volt gond a hamisítványaival. :W

Buy the Rolex to impress others, the Grand Seiko to impress yourself.

(#100783) Reverting válasza vadászcsiga (#100778) üzenetére


Reverting
őstag

Szep... 870e re tippelek itt a balkanon... :)

Mas: ha valakit erdekel steinhart ocean1black keramia bezel az irjon mert akkor nem hirdetem meg, uj gyari ragasztoval egyutt... 30euro helyett vieto 20 ert.. :)))

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#100784) condy válasza 5-ös kezelő (#100760) üzenetére


condy
senior tag

Még csak barátkozom a gondolattal. Sajnos jelenleg vagy egy-két forintnyi híja annak a történetnek, melyben majd komolyabban utánna nézek. :D
De erre is csak az SMP után kerülhet sor, abból meg mostanában nem nagyon volt kedvemre való (hol az ár, hol a külső/belső nem volt az igazi).

lugosi: Most 10 darab van. Ebből 2 kvarcintós.

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#100785) Szizol válasza Misi1979 (#100633) üzenetére


Szizol
tag

Az összeset megvetted? :D

(#100786) Martin1910 válasza Attila! (#100772) üzenetére


Martin1910
csendes tag

Volt már replika órám, működött, ismerősömnek is van, neki is működik. Ezek után azt gondoltam, hogy ez is működni fog. Tévedtem, legközelebb jobban megnézem mit veszek. Ettől függetlenül normálisan is el lehetne mondani, ahogyan azt páran meg is tették. Másrészt meg nincs annyi pénzem, meg nem is szánnék rá annyit, amennyi az eredeti kerülne. De ha mutattok hasonló stílusú órákat, amikről feltételezhető, hogy működnek is, azt megköszönöm!

(#100787) Szulita28


Szulita28
senior tag

Egy januári Tutu-s Orient Semi-Skeleton Diver (fehér számlapos) eladó lesz hamarosan a hirdetési oldalakon. Makulátlan, gari stb. Ha esetleg érdekel vkit innen, privátban szívesen veszem a jelzését.

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#100788) vadászcsiga válasza Attila! (#100756) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Szép az omega poc de 875 nem sok erte? Még a kukacos számok vannak rajta

(#100789) condy válasza Martin1910 (#100786) üzenetére


condy
senior tag

Jóbarát!
Ha nincs pénzed, akkor ne vegyél órát! Ha meg van, csak kevés, akkor meg ne hamisat vegyél, mert 1) Aki ismeri az anyagi helyzetedet, az úgysem hiszi el, hogy igazi, 2) aki meg ért hozzá, és meglátja a kezeden az meg ugyan így fog reagálni mint itt a kollégák (kimondva, vagy kimondatlanul).
Vannak jó órák a Tag alatt is! Ez meg amúgy is egy gyengus utánzat. Küld vissza, kérd el a pénz és vegyél egy Casio-t.
Szívesen segítünk. Még van itt aki ért is hozzá (nem én) :D !
Mondj kategóriát (ár, szerkezet, tok, stílus), és linkelünk, de a gagyit azt hanyagold.

Ja, és ne sértődj meg.
Béke! :)

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#100790) Zozzer888 válasza Martin1910 (#100786) üzenetére


Zozzer888
addikt

10 körül, ha megbízhatót szeretnél, akkor szerintem a Casion kívül nagyon nincs mit ajánlani...esetleg az Orientek, de azok inkább 20 körül indulnak.

Viszont a Casiok között találni szépeket, még ebben az árkategóriában is.KATT IDE

ZárIdő témafüggő és független blog => http://zar-ido.blogspot.hu/

(#100791) ronin s8 válasza vadászcsiga (#100778) üzenetére


ronin s8
senior tag

Nem megy el. Ötezer € alatt nincs ilyen, de itthon szaré-hugyé akarna mindent...

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#100792) lugosi válasza Martin1910 (#100769) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Egy barátom járt Kínában, hozott egy majdnem ugyanilyet. Kb 2 napig működött, aztán szorult a szerkezet. Ritka egy f*s, pénzt nem ér. A szíjat leszedtük róla, azt lehet hasznosítani. Magából az órából csinálunk majd valamikor egy megsemmisítős videót.

(#100793) vadászcsiga válasza ronin s8 (#100791) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ötezer euró? Krisztusom...nem semmi ára van. De szerintem van már rá vevő, azert hozta előre a zárást.

Wizard
Eredeti szij? Vagy miért kár? A tokból ítélve nem lenne tul jo állapotban.

[ Szerkesztve ]

(#100794) condy válasza vadászcsiga (#100793) üzenetére


condy
senior tag

Mivel előre hozta, szerintem is megegyezett már valakivel. Okosba... :DDD

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#100795) #57919488 válasza Martin1910 (#100786) üzenetére


#57919488
törölt tag

A replikakba fektetett penzbol mar tenyleg egy jo orat vehettel volna.

(#100796) Beladon


Beladon
aktív tag

Sziasztok!

Kérnék egy kis segítséget. Steinhart rendelés előtt állok. A kinézett modell(ek) az ocean 1 black viszont nem kellene rá a küklopsz. Nem tudja valaki esetleg megoldható lenne, hogy anélkül rendeljem és gyárilag cseréljék nekem benne az zafírüveget? Tudom, hogy ott a vintage red is, de mióta "frissítették" a modellt nekem annyira nem tetszik. A másik kiszemelt az ocean two. A következő ami érdekelne, hogy jobban járok ha gyártótól rendelek mintha a RIOS-tól? Utóbbiról elég sok negatívum kering...

(#100797) vadászcsiga válasza Beladon (#100796) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Nem fogjak neked legyártani kuklopsz nélkül. Rios-szal nekem pozitív tapasztalatom van, en kifejezetten ajánlom őket, nekem megnyugtatóbb volt hogy 30% eloleggel vártam az órámat, a maradékot csak akkor kellett elutalnom amikor szóltak hogy náluk van az ora.

[ Szerkesztve ]

(#100798) condy válasza Beladon (#100796) üzenetére


condy
senior tag

Már semmi!
Csiga megelőzött! :D

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#100799) Beladon válasza vadászcsiga (#100797) üzenetére


Beladon
aktív tag

Köszönöm a gyors választ :R Akkor viszont lehet maradok az ocean 2-nél.

(#100800) condy válasza Beladon (#100799) üzenetére


condy
senior tag

A Stein nagyon jó választás. Jól össze vannak rakva, az ár/érték aránya is optimálisnak mondható, és elég jól tartja az árát használtan is. :)
Mondjuk a magyar "forgalmazó" (Rios) hagy némi kívánni valót maga után.

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.