Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100401) alphaville válasza KelemenUhr (#100397) üzenetére


alphaville
aktív tag

Hoppácska ! Figyelte mindenki ezt a hozzászólást!? Eredeti, racionális, előremutató, tènyszerű...tehát megfontolandó! :R

[ Szerkesztve ]

(#100402) Bling95 válasza gprspeter (#100400) üzenetére


Bling95
őstag

lehetne valami lágyabbb betűtipus :D persze tudom ez csak gyors vázlat

Ianus a hátlapba maratva nekemis bejönne ! :K

[ Szerkesztve ]

(#100403) vadászcsiga


vadászcsiga
félisten

Szerintem a Ph-nak nem kellene szerepelnie sehol az órán. Nem reklamozunk senkit, ha mégis azt csak pénzért :)
Egy kitalált név ugy is egyedi megjelenést biztosítana, elterjedne itthon, illetve kis gerilla marketinggel a neten is

(#100404) csabulaxi válasza vadászcsiga (#100403) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Ha szétmenne a híre itt a fórumon máshol is, hogy ez egy svájci presztízs minőségi,megbízható, ártartó óra, lehet máshonnan is érdeklődnének, ha már a profi topik e mellet döntött, rossz nem lehet elv a lapján. sőt a gazda is venne az év végi jutalmazásokhoz, ezzel lealkudható mennyiségi pozícióba lehetne kerülni.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100405) KelemenUhr válasza condy (#100399) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

condy: :DDD :C

alphaville: :R

vadászcsiga: Igazad van, meg annak is, aki írta, hogy esetleg némi támogatást lehetne kérni a "reklámért". Legalábbis egy próbát mindenképpen megérne, ezzel is picit faragva az árból.

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#100406) Bling95


Bling95
őstag

esetleg valami nevet kitalálni aminek kezdőbetűi PH, így nem nem reklám, de mi tudjuk

(#100407) gprspeter válasza vadászcsiga (#100403) üzenetére


gprspeter
senior tag

[ Szerkesztve ]

(#100408) entropy válasza gprspeter (#100400) üzenetére


entropy
tag

Na, ezt én is nagyon adom! Ez speciel marha jól néz ki a PH felirattal is (de valami szuper saját név is jó lenne persze). A fórum nagy része ráadásul búvár fan (én nem, de bevállalom, ha lesz rá épp keret). Egy búvár úgyis mindenkinek kell :D Azzal már mondhatni tökéletes lenne a "gyűjteményem". Van dresswatch (Tissot Le locle), pilóta (Fortis Flieger) és harmadiknak jöhetne egy búvár...

Vajon mennyibe kerülne Steinhartnál egy ilyen custom vintage diver?

[ Szerkesztve ]

(#100409) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

Hányan engedhetjük meg a Steint? Következő buktató, h melyik vari? Nekem tetszik a küklopszos fekete számlapos, de sokaknak nem a dátumos a nyerő. Rodinából viszont szebb a dátum nélküli "classic". Nehéz szülés lesz, de hajrá. Merjünk nagyot álmodni, ki is mondta, na... vmi sztárfocista... vagy köztörvényes, már nem emlékszem...

(#100410) gprspeter válasza gprspeter (#100407) üzenetére


gprspeter
senior tag

Játék a szavakkal... :)

(#100411) vadászcsiga válasza gprspeter (#100410) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Ilyen parasztosan hogy fourum? :D

(#100412) gprspeter válasza vadászcsiga (#100411) üzenetére


gprspeter
senior tag

Ungarise... :D

csabulaxi: és tudja és tudja! :D

[ Szerkesztve ]

(#100413) csabulaxi válasza gprspeter (#100410) üzenetére


csabulaxi
senior tag

?

:DDD :DD

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100414) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Egy pár illusztráció, persze mindkettő félig-meddig vagy teljesen Google :)

gprspeter: A PH-s tényleg rohadt jól néz ki!

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#100415) squir


squir
aktív tag

Kicsit más téma (de talán az aktuálishoz is kötődve):

Bauhaus style watches

egész szépen összeszedett lista a jelenleg forgalmazottakról árakkal, szerkezetekkel.

(#100416) gprspeter válasza KelemenUhr (#100414) üzenetére


gprspeter
senior tag

Ezek jók, csak jogvédettek...

Sajna az is. De módosítható és akkor már nem... :D

Nem. Cég logó:
https://www.janus.com/

[ Szerkesztve ]

(#100417) KelemenUhr válasza gprspeter (#100416) üzenetére


KelemenUhr
aktív tag

Ez saját? :Y

Ja most látom alatta :B

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#100418) ronin s8 válasza squir (#100415) üzenetére


ronin s8
senior tag

Nomos vagy Stowa. :)

"Spongyabob a víz alatt is tud grillezni."

(#100419) 5-ös kezelő


5-ös kezelő
senior tag

És ha Dzsana mester felhajtana nekünk pár tucat hordatlan Rakétát? Olcsó, tartós, megbízható. Vagy erre még ő sem képes? A vatyerkára megint feltett egy csodaszép darabot.

(#100420) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

pl.
[link]

kép a link

[link]

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100421) squir válasza ronin s8 (#100418) üzenetére


squir
aktív tag

Én azért még a Laco-t odacsúsztatnám melléjük! ;)

Bár egy manufaktura-werkes Nomos erősen bakancslistás! :)

[ Szerkesztve ]

(#100422) JackFeryll válasza ronin s8 (#100418) üzenetére


JackFeryll
őstag

Láttam valamikor egy Stowa Antea KS-t 150 alatt elmenni ebay-en. :O

(#100423) Bling95 válasza csabulaxi (#100420) üzenetére


Bling95
őstag

mondjuk ha tényleg kilehetne hozni egy 30-50 darabos szériát 200 euro alatt az eléggé jó lenne

(#100424) squir válasza csabulaxi (#100420) üzenetére


squir
aktív tag

SeaGull/Miyota werkek, 150-200 EUR között, többféle stílusban. Egész jól hangzik!

A sznobsághoz: az ilyesminek (már ha összejön) jó hangulata van, kicsit többet jelent talán. Nálam pl sem az Omega, sem a Fortis, sem a stb. nem rugdosná ki a dobozból! :)

[ Szerkesztve ]

(#100425) csabulaxi válasza squir (#100424) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Parnisokból csak ezt az egyet találtam 10 ATM-st, ez zafíros 200 eur
merci mutatós:(
[link]

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100426) entropy válasza 5-ös kezelő (#100419) üzenetére


entropy
tag

Ez sem rossz ötlet. Takarékos, tartós és biztos lenne mód rá, hogy egyedivé tegyük.

(#100427) squir


squir
aktív tag

Parancsolj:
Liv Morris-ok között, zafír, 10ATM, nem merci-mutatós, SeaGull automatával, 150 EUR
[link]

[ Szerkesztve ]

(#100428) squir


squir
aktív tag

Ez pedig a fenti paraméterekkel, szendvics-számlappal:
[link]

(ez pl kimondottan tetszik, nem csak fórum-órának elképzelve...)

(#100429) válasza squir (#100428) üzenetére



senior tag

:C

Megjöttem én is, a húsvét alatt sok órás élményem nem volt, max annyi, ahogy a hely ahol húsvétoltunk, 2824-az irányítószáma :DDD

(#100430) evilskati


evilskati
aktív tag

Biciklis fórumban volt, hogy PH-s matricát szerettek volna a tagok csinálni, hogy felragaszthassák a bringájukra. Írtak is talán Parcinak, hogy ilyen célra felhasználhatják-e a logót, de ha jól emlékszem, akkor nem engedték meg nekik. Szóval ha szerepelni fog valamilyen módon a PH, akkor lehet, hogy előtte érdemes megkérdezni az illetékest.

(#100431) lugosi válasza Mercutio_ (#100396) üzenetére


lugosi
MODERÁTOR

Nem, ez még az index / fotobolondok társaság. De akkor ahogy látom nincs új a Nap alatt. :((

(#100432) @mriya@


@mriya@
őstag

PHorum Hungaricum. :C

Bose, Philips hangcuccok a hardveraprón.

(#100433) Skimaster válasza csabulaxi (#100392) üzenetére


Skimaster
senior tag

Én is itt kezdeném.....általad javasolt moddal kiváncsi lennék én is rá....

(#100434) csabulaxi válasza squir (#100428) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Nagyon, nagyon köszönöm! :R :R

Végre,mivel 1967-es születésű vagyok meg is van a következő órám. :)

Jól látom, hogy a 4 variáció közül a 3-asnak van egyedül lume-ja, az foszforeszkál csak?

20 euro a bőrszíj felára, gondolom nem éri meg, rendelt már valaki innen, esetleg parnis bőrszíjat vagy órával együtt?

Ki volt Liv Morris?

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100435) Szabikaa20 válasza csabulaxi (#100390) üzenetére


Szabikaa20
őstag

Az már biztos!100-200email után megértenék,hogy szeretnek valami limitalt órát piros felirattal! :DDD Guntinél intézek eksönt! :DD Úgyis mindig likeolgat...

A Steinel az a bajom hogy már van egy O1-em és nem kéne még egy...Továbbá 400€ körüli árat nekem nemcsak úgy van,hogy kiadok és gondolom azért nem vagyok egyedül!

Ötletek jók...De mi lenne,ha mondjuk mindenki (aki szeretne fórumos órát!) választana magának egy órát és csak megegyeznénk egy közös számlapban és beszerzi az órát,vagy már a meglévő órát alakíttatná át! Számlapfestéssel pedig tudjuk,hogy itt is foglalkoznak páran... :) na?

Vagy egy olcsóbb alternatívát kell kitalálni mint a Stein...Mert azon a 400€ inkább vennék egy Strelát vagy egy Pogue-t vagy egy vintage Omit vagy akármi mást,minthogy legyen egy fórumos órám(ami már van is) csak ezen még lenne + felirat... :))

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#100436) fagyalllo válasza csabulaxi (#100434) üzenetére


fagyalllo
őstag

A Liv Morris a német Parnis forgalmazó saját márkája. Ennek a konkrét órának érdekes a sztorija, ő tervezte és a kínaiak gyártották, akiknek annyira megtetszett a dizájn, hogy Parnis néven is elkészítették, csupán "elfelejtették" erről megkérdezni a német fazont. Kínaiak... :)

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#100437) alphaville válasza @mriya@ (#100432) üzenetére


alphaville
aktív tag

Ötletes! :C

(#100438) Szabikaa20 válasza fagyalllo (#100436) üzenetére


Szabikaa20
őstag

És mi lett a vége?

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#100439) fagyalllo válasza Szabikaa20 (#100438) üzenetére


fagyalllo
őstag

Mindkettőt lehet kapni jelenleg.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#100440) icm válasza lugosi (#100431) üzenetére


icm
tag

Egyik nap a képem jó volt a másik nap már tök szar, és mindezt ugyanaz az ember mondta. Akkor szálltam ki az egészből.

"Simplicity is the ultimate sophistication." Leonardo da Vinci

(#100441) icm


icm
tag

Ez annyira nem lett rossz. Még pofás is, habár én nagyon nem szeretem se a római se az arab számos indexeket...

"Simplicity is the ultimate sophistication." Leonardo da Vinci

(#100442) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Mennyiben hihető a leírás?
Zafír, kerámia, 20ATm és 150 dollár
Tökéletes lehet, még a mutatók is tetszenek.
Milyen a szerkezete?

[link]
kép a link

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100443) Magnum_ válasza csabulaxi (#100442) üzenetére


Magnum_
nagyúr

Ez az a kinai marka?

I humbly and respectfully decline™

(#100444) vadászcsiga válasza csabulaxi (#100442) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Mintha lett volna már szó errol a parnisrol, talán Fagyallo mondta hogy elnagyoltak a csiszolások, élek, stb. magyarul rossz minőségű.

[ Szerkesztve ]

(#100445) evilskati válasza vadászcsiga (#100444) üzenetére


evilskati
aktív tag

Kár, pedig BestBuy is lehetne. Nekem legalábbis képről tetszik.

(#100446) csabulaxi válasza vadászcsiga (#100444) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Hát igen, ennek is a nagymutatója engem nem nagyon győz meg.
nagyítható
[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100447) vadászcsiga válasza evilskati (#100445) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Parnisban nagy a szórás, vagy kifogsz egy nagyon jó darabot, vagy egy hulladékot.

(#100448) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

Ezek a kínaiak képről sem túl meggyőzőek.

ez az oldal már volt.

(#96681) csabulaxi

200 euro szállítással

szerintem tutira feliratoznák, németországi talán megbízhatóbb, de minden lehet és az ellenkezője is.
Pont a fele a steinnek, de nem kerámia és citizen werk. :F

ez meg 400 euróér eléggé egyedi lenne
[link]
kép a link

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100449) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

A review of UHR-283 automatic chronograph

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100450) Mercutio_ válasza squir (#100415) üzenetére


Mercutio_
félisten

Érdekes, hogy a Liv Morris-ok (Tethys, Triton begyere :K ) olcsóbbak lettek 35$-ral, míg a Rossling&Co. órák 40-nel drágábbak.

A Rodina is pofás :K

Ezekről a Sea-Gull ST17-ekről mi a vélemény/tapasztalat?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.