Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:04

LOGOUT.hu

Hamis órák itt nem kívánatosak, semmilyen formában.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100951) Reverting válasza vadászcsiga (#100948) üzenetére


Reverting
őstag

Egyertelmu... A Bond SMP soha nem tetszett, nagyom megoszto a mutato... es nekem pont azert nem tetszik... :) Mindig is a Peter Blake vagy RayD. omega volt ami tetszett... :)

Deskdiver Ez meg plane neeeem kene... :N 007 es az osszes filmre utalo szoveg logo stb kizaro lenne nalam:)

iPhone 14 Pro Max Space Black / iPhone 11 Black / iPad 10,2 Space Gary / Apple Watch SE Space Gray / Samsung S9+ Midnight black

(#100952) fagyalllo válasza Takuun (#100950) üzenetére


fagyalllo
őstag

Fedexnél tuti a vám, reg. levélben dobozzal alacsony valószínűséggel, doboz nélkül még senkiét nem fogták meg. A legdrágább amiről tudok egy SRP451 a legolcsóbb opcióval jött, az én Sporturám is így érkezik.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#100953) condy válasza t_a_m_a_s (#100945) üzenetére


condy
senior tag

Ilyen Mido-t én is néztem anno az Ebay-en, csak citromsárga indexekkel. De mire megszületett az elhatározás, eladta a spori.

vadászcsiga: Nekem így is a Bond jön be. Igaz nagy Ian Fleming rajongó vagyok. :D

Takuun: 1. (fagyalllo megelőzött. :R)

[ Szerkesztve ]

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#100954) Roland8622 válasza t_a_m_a_s (#100939) üzenetére


Roland8622
aktív tag

Ez jó néz ki. Most rendeltem én is a timecenterből, akkor nekem a kék tetszett meg a 3 verzióból.
És erre is jó kis akció van. Kicsit szerényebb összegben vettem végül ezt, majd szerdán hozzák: [link]

[ Szerkesztve ]

Huawei P60 Pro / Huawei P50 Pro / iPhone 13 sima (1 hétig, de volt :D) / HTC U11 (már 4.5 éve) /BOSSHIFI B3 / FiiO BTR3

(#100955) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Mai...Nekem most Dunakanyar jutott a dzsungel helyett... :D

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#100956) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Megvan az első diverem! :)) Használtan vettem, kemény 3000 ft-ért. Vannak rajta használati nyomok meg kell egy új rugós stift rá, de működik, 200 m, koronazár, és végre van egy órám, amihez vehetek nato/zulu szíjakat. :D

Egy ilyet már be is táraztam:

Saint_: Köszi!

[ Szerkesztve ]

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#100957) Magnum_ válasza KelemenUhr (#100956) üzenetére


Magnum_
nagyúr

O, nagyon klassz!

I humbly and respectfully decline™

(#100958) alphaville válasza KelemenUhr (#100956) üzenetére


alphaville
aktív tag

Háromezerèrt nagyon zsuga bolt volt, ès a Casio elnyűhetetlen. :C

Szabikaa; Szèp, ès nem csak a Dunakanyar. :)

[ Szerkesztve ]

(#100959) ruci válasza fagyalllo (#100952) üzenetére


ruci
csendes tag

A skywatches-es rendeléssel kapcsolatban a legolcsóbb változat (Free shipping by registered mail) olyan levelet jelent, amit ha kihoznak, akkor a címzettnek alá kell írni, hogy átvette igaz? Nálunk a postás elvből elrakja azokat a külföldről érkező leveleket (kisebb csomagokat), amiket nem kell szignózni.

(#100960) fagyalllo válasza ruci (#100959) üzenetére


fagyalllo
őstag

Igen, aláírós, itthon ajánlott levél néven ismert.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#100961) ruci válasza fagyalllo (#100960) üzenetére


ruci
csendes tag

Köszi szépen!

(#100962) condy


condy
senior tag

Szabikaa, KelemenUhr: :C

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#100963) vadászcsiga válasza ruci (#100959) üzenetére


vadászcsiga
félisten

Az nem gyenge. Nem kéne jelentened a postán?

Kollégák
Szép kepek. Dunakanyaros is meg a kavicsos is :K

[ Szerkesztve ]

(#100964) Szabikaa20


Szabikaa20
őstag

Köszönöm szépen fiúk(lányok)! :D

Ender 5 Pro, iPhone 13, iPad 2021,Dahua Imou Ranger 2 4MP

(#100965) ruci válasza vadászcsiga (#100963) üzenetére


ruci
csendes tag

Amire rájössz, hogy a csomagnak itt kéne lenni, annyi idő eltelt, hogy már késő.

(#100966) Wg5113 válasza ruci (#100965) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Esetleg kérheted ,hogy maradjon a postán,aztán bemész érte.

(#100967) ruci válasza Wg5113 (#100966) üzenetére


ruci
csendes tag

Az ebay-en való vásárláskor olyan tág intervallumot adnak meg a kiszállításra, hogy lehetetlen megállapítani, hogy mikor érkezik a csomag, A postát nem lehet ilyesmire kérni egy városban, hogy bemész érte. Az ősszel Angliából rendeltem egy memória kártyát, mert ott nagyon olcsó volt. Nem ért ide, írtam nekik, elküldték még egyszer royal mail-lel, amit alá kellett írni és 3 nap alatt itt volt. Persze ez nem került semmibe.

(#100968) ruci


ruci
csendes tag

Hallott valaki erről az óráról valamit?
SSC147P1 Seiko:

(#100969) fagyalllo válasza ruci (#100968) üzenetére


fagyalllo
őstag

Többeknek is van ui. szerkezettel szerelt órája a topikban, vedd meg bátran ha tetszik.

rádiótelefon javítás - drmobil.hu - eladó órák: https://bit.ly/3kY1lFj

(#100970) ruci válasza fagyalllo (#100969) üzenetére


ruci
csendes tag

Köszi szépen!

(#100971) Wg5113 válasza ruci (#100967) üzenetére


Wg5113
aktív tag

Nálunk így van.A feladó ráírja és akkor nem viszik ki. Én már csináltam ilyet. Persze Ebay megbonyolitja a dolgot.Igazad van nem biztos ,hogy működne.

(#100972) Misi1979 válasza Szabikaa20 (#100955) üzenetére


Misi1979
őstag

Asse rossz hely:)

A kismókusok kenyérre is kenhetik.

(#100974) petyus80


petyus80
csendes tag

Jó reggelt mindenkinek,ma erre esett a választás:

(#100975) Takuun


Takuun
aktív tag

Hátha valakit érdekelhet Orient Watch USA akció:

(#100976) _stick_


_stick_
őstag

Sziasztok!
A közeljövőben tervezem megvenni első búvár órámat. A két versenyző (seiko skx és orient ray) közül az utóbbinál maradtam végül. Korábbi hozzászólásokból olvastam, hogy volt ez az óra már ~10 ezerrel olcsóbbért is. Egy ideje követem az óra árát, a legutóbbi változtatáskor 9%-ról, 15%-ra növelték a kedvezmény értékét, de az ára ugyan annyi maradt, csak feljebb nyomták az eredeti árat. Mit gondoltok, a dollár értékének növekvő tendenciája miatt érdemes lenne mielőbb megvenni, vagy várjak, hátha csökkenni fog a jövőben a dollár.
:R

(#100977) Magnum_


Magnum_
nagyúr

mai. uncsi, tudom. Ezt szeretem. Ez tetszik. Kellene egy hasonlo feketeben vagy feherben

[ Szerkesztve ]

I humbly and respectfully decline™

(#100978) csabulaxi válasza _stick_ (#100976) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Én azt javaslom, inkább gondold át még egyszer.
Volt Mako-m, 4 évesen úgy nézett ki mint a hányás, régi hozzászólásaim között találsz róla fotót. A monsterem most annyi idős (3,5) éves, azonos hordási szokásokkal tök jól néz ki. Szerintem a Seikok minőségibbek, igaz drágábbak is, de jobban megérik az árukat.
A valuta árának eljövendő változásairól, szerintem itt senkinek halvány fingja sincs, hacsak Soros úr nem éppen itt olvasgatva keresi azt a pokrócos piacot, ahol a következő arany vecheronját tudja megvenni :DDD

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100979) csabulaxi


csabulaxi
senior tag

tupacamaru-nak szeretettel. :)

[link]
képa link

Nézve az oldalt, kedvenceim sorra hibáznak (szerencsére, így enyhítik a vágyakozást), se a Ralf-Tech, se a Magrette dual time, Magrette bronz nem tetszik.

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100980) Cold5


Cold5
senior tag

Két óra között gondolkodom,

Seiko 5 Sports SNZH53 - Navy Blue/Silver tone

vagy

Seiko 5 Sports SNZH57 - Black Dial/Gold tone

Az biztos, hogy szinte csak barna bőrszíjjal hordanám, esetleg valamilyen barna NATO-val...

Mit gondoltok melyik a jobb választás?

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#100981) Ereshkigal válasza Cold5 (#100980) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Mivel ugyanaz a kettő, amelyik jobban tetszik. Nekem meg SNZH55 van. :)

(#100982) g0n21 válasza Cold5 (#100980) üzenetére


g0n21
senior tag

Ha nem akarod moddolni, akkor szerintem a kék. Ha moddolnád mindjuk egy FiftyFive Fathoms-é, akkor az arany...

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#100983) csabulaxi válasza Cold5 (#100980) üzenetére


csabulaxi
senior tag

Mivel bőrszíjjal tervezed, gondolom vigyázni is fogsz rá, azt meg kell is majd rendesen, mivel az alábbi képen jól látszik a lünetta műgyanta, és a síkjából kiemelkedik az üveg (nem zafír), mindkettő karcolás veszélyes és nem koronazáras.
Viszont nagyon szép óra, westendben láttam, a kirakat éke volt.

[link]
[link]

[ Szerkesztve ]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100984) csabulaxi válasza g0n21 (#100982) üzenetére


csabulaxi
senior tag

A pimpelt lünetta betét mekkora királyság a világító lume-al.

[link]

"A Világegyetem fényévmilliókkal is mérhetetlen irdatlan nagyságát emberi ésszel lehetetlen fölfogni. A jó hír viszont: nincs is rá semmi szükség, hogy fölfogjuk."

(#100985) Nandivagyok


Nandivagyok
aktív tag

Ma éjjel játszottam kicsit a színekkel és megpróbáltam előhozni a nagyon mélyen elveszett fotós vénát :D

(#100986) KelemenUhr


KelemenUhr
aktív tag

Köszi mindenkinek! :R

Nandivagyok: Ez érdekes lett, tetszik!

...De van egy rossz hírem is: a röntgenfelvétel alapján önben egy csontvázszerű lény él.

(#100987) tupacamaru válasza csabulaxi (#100979) üzenetére


tupacamaru
veterán

:Y :R

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#100988) dave118 válasza g0n21 (#100982) üzenetére


dave118
senior tag

... Ami ami, az az.

(#100989) Takuun válasza Nandivagyok (#100985) üzenetére


Takuun
aktív tag

Hát az a fotós véna még mélyebben van, mint a nyúl ürege :D

(#100990) condy


condy
senior tag

Ma délelőtt egy mézüzem átadó ünnepségen voltam, és az egyik tv operatőrének a kezén megláttam egy kék számlapos PO Bond-ot. Tüzetesen nem tudtam megvizsgálni (elég furcsa lett volna az adott szituációban), de arra jutottam, hogy vagy nagyon jól keresnek az operatőrök, vagy kajla volt az Omi. :DDD

"I think, this is the beginning of a beautiful friendship."

(#100991) busman válasza Cold5 (#100980) üzenetére


busman
addikt

Szépek,csak kár hogy nincs koronazár...

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#100992) g0n21 válasza condy (#100990) üzenetére


g0n21
senior tag

Nem árulok el nagy titkot, hogyha elmondom, hogy egy tv-s opcsi 20-35ezer +afa napidíjban van, egy filmes pedig 30-100ezer, vagy büdzsè.
Nem mindegy, hogy operatőr, vagy kamera technikus, de filmeknèl számít inkább.

Kronometer.hu // PestiOras.hu // nick: Gonzi // Bulgari Velocissimo 1,8m // Omega X-33 SkyWalker 1,5m // Zenith El Primero Chronomaster Open XXT 1,6m // Breitling Chronomat B01 42mm Rouleaux szíjjal 2,2m

(#100993) Gabor970 válasza condy (#100990) üzenetére


Gabor970
addikt

vagy ez a hóbortja az illetőnek.
Munkahelyemen van egy raktáros srác, ilyen cirka bruttó 130-as fizetéssel. A kezén meg egy 830e Ft-os óra. Nem kajli. Szülőkkel lakik, se kutyája se macskája, erre vágyott, összerakta két év alatt.

Tanulj meg alkalmazkodni a körülötted levő világhoz, mert a világ nem fog tehozzád! /boda

(#100994) webórás


webórás
csendes tag

Kedves topiktársak!

Órásasztalom javítás, felújítás közben sokszor fotóstúdióvá alakulva számos lényeges folyamatot dokumentál, ami nyilvános és megtekinthető. Tevékenységem némi hiánypótlásként segít az órás szakma zárt világának megismerésében. A fényképek saját órásműhelyemben, felújítás közben készülnek, amelyek az órajavítás tényleges menetét fotósorozat formájában dokumentálja. Ritkán belefutok olyan ikonikus és ismert modellekbe is, amelyeket vétek lenne kihagyni publikációim közül, így néhányat szeretnék megosztani veletek.

Honlapom főleg demonstrációs jelleggel üzemel, javítási naplóim sok ismert közösségi oldalon is elérhető! Amennyiben tevékenységem elnyerte tetszéseteket kérlek titeket csatlakozzatok hozzám a facebookon, vagy a Twitteren! :C

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

(#100995) Cold5 válasza busman (#100991) üzenetére


Cold5
senior tag

Hol üt vissza, hogy nincs koronazár?

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#100996) busman válasza Cold5 (#100995) üzenetére


busman
addikt

Nem bírja annyira a vizet,nálam kizáró ok.

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#100997) Cold5 válasza g0n21 (#100982) üzenetére


Cold5
senior tag

Ereshkigal, csabulaxi: Nagyon köszönöm!

Tetszik az FFF mod, de az is még több idő, stb...

Lehet a kék lesz...

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#100998) Cold5 válasza busman (#100996) üzenetére


Cold5
senior tag

Én is erre gondoltam. Vannak, olyan óráim amiket vízbe (is) viszek azok koronazárasak, de ezt nem szeretném!

kérnék 8 bacardit, 4be, 2 kólával...

(#100999) webórás


webórás
csendes tag

A javítás tárgya egy modernkori ikon, mely nem más, mint egy koaxiális gátszerkezettel szerelt Omega Seemaster Planet Ocean luxuskaróra. Szabályzószerkezete újdonság még az órajavítás világába, sok műhely be sem vállalja, ezért a karbantartási ciklus úgy kitolódott, hogy az óra megállt, jelenleg nem működőképes. A probléma ijesztő, de remélhetőleg nincs nagy probléma a háttérben. Akkor lássunk neki...

A karóra komplett javítási naplója a linkre kattintva megtekinthető! [Omega Seemaster Co-Axial Planet Ocean Chronometer teljes felújítása ]

[ Szerkesztve ]

(#101000) Dzsana válasza webórás (#100999) üzenetére


Dzsana
senior tag

Érdekes, hogy a naptárrészt utoljára bontod le. Mindig azt szoktuk elsőként lebontani, hisz az sérülékeny is. Összeszerelésnél látom, már azt hagytad a végére. Nálad nem érvényesül az összeszerelés a szétszerelés fordított sorrendjében elv. :D

http://zar-ido.blogspot.hu/search/label/%C3%93ra

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.