Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70551) ada19 válasza GazRic (#70549) üzenetére


ada19
senior tag

Nekem H6400 van, input lag 38ms körül, szerintem észrevehetetlen. Ha kritikus számodra az input lag akkor vagy H5500, vagy Sony TV-ket javaslok.

Mégsenem

(#70552) ada19 válasza sunci_02 (#70550) üzenetére


ada19
senior tag

Az edigitalba ugyanez 229.900 jelenleg. Szerintem meg, de ha olcsóbb az sose baj.

Mégsenem

(#70553) Flashget válasza sunci_02 (#70550) üzenetére


Flashget
félisten

Mindig márciusban jön az új széria..de én is júniusban vettem a tavalyi modellt lényegesen olcsóbban.

Realme GT Master Edition

(#70554) GazRic válasza ada19 (#70551) üzenetére


GazRic
senior tag

Hivatalosan publikálva van az "input lag" értéke? Samsung oldalán nem találom.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#70555) ada19 válasza GazRic (#70554) üzenetére


ada19
senior tag

Nincs, tesztekben kerül megállapításra. Általánosságban kimondható, hogy 5ös széria 16ms körül, 6-os és felette 38ms körül, kivéve ha UHD, akkor lehet dupla ennyi kb. De ha rákeresel

A H6650-nek nem találok review-t, de szinte biztos hogy 38ms.

Halo 4, Halo: Reach online és Forza 4 offline-ban egyetlen egyszer sem éreztem hogy nem akkor és azt csinálja amit én szeretnék, de érdemes kipróbálni előtte. Ilyen input lag PC-val való használat esetén már zavaró lehet, ellenben a Sonyk 10-20ms-ével.

Mégsenem

(#70556) sunci_02 válasza Flashget (#70553) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Akkor várakozóban :D Eladó a tv valakinek? :DDD

(#70557) Flanger3


Flanger3
újonc

Sziasztok!

Most szeretnek venni 3D tv-t. Kivalasztottam kettot, megpedig a 48" H6200 es a 48" H6400at. A ketto kozt ugye csak az a kulonbseg, hogy a CMR az egyiknel 200 a masiknal 400. Eltudna nekem magyarazni valaki, hogy ez mit jelent? nem talaltam leirast valamint eloben sem tudom osszevetni a kettot. :( Esetleg ha valakinek van kifogasa a valasztasom ellen es ervekkel is ala tudja tamasztani azt is szivesen meghallgatom. Annyit meg hozzafuznek, hogy mindenkepp aktiv 3Dt szeretnek.

Koszonom!

(#70558) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!

A következő anomáliára keresem a megoldást:
Adott egy Samsung UE40ES6800-as tv, amin ezidáig minden gond nélkül lehetett netezni, viszont egyik pillanatról a másikra nem jelenít meg bizonyos weboldalakat. Egyes oldalakat betölt, másokat pedig nem.
Wifi-n kapcsolódik a routerre, ezek a problémás oldalak más wifis eszközökön és a hálózaton lévő számítógépekkel megnyithatók, csak a tv-n nem.
A tv-n használt böngészőből töröltem a cache-t, cookie-kat, nyomtam egy alaphelyzetbe állítást, router restart, semmi eredmény, a problémás oldalakat ugyanúgy nem tölti be.
Természetesen sem a routerben, sem a tv-n nincsenek tiltva a kérdéses weblapok.
A hibaüzenet:
"A szerver nem található!"
Aki tudja a megoldást kérem ne tartsa magába ossza meg velem, mert egyszerűen nincs több 5letem, hogy mi lehet a gond!

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#70559) demmer123


demmer123
őstag

Helo.Szerintetek megéri ezt a tv megvenni megéri az árát?

[link]

(#70560) gyeniko válasza Flanger3 (#70557) üzenetére


gyeniko
őstag

Korábban többször is felmerült ugyanez a kérdés: a CMR különbség szinte nem számít a gyakorlatban, a 6400-hoz ellenben jár 2 db 3D szemcsi + egy magic remote (távirányító). Ezek együtt többe kerülnek, mint a 2 TV közötti árkülönbség. A H6400 a Samu TV-k közül az egyik legjobb ár/érték arányú modell, igen jó képpel, 4 magos procival és forgatható talppal.

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#70561) raiden1bak


raiden1bak
tag

Meddig bírja az elem a szemüvegekben?

(#70562) szaszapi


szaszapi
őstag

Szeretnék venni egy UE55H6500-as tévét.Valaki megtudná erősíteni hogy direct ledes a tv?

(#70563) kali válasza raiden1bak (#70561) üzenetére


kali
legenda

150 órát írnak a gyári elemre, nálam ha annyit nem is, de bőven 100 óra felett mentek január és szeptember között, és akkor úgy cseréltem ki, hogy már jelezték a lemerült állapotot, de még mentek volna valamennyit.

(#70564) cneref69


cneref69
tag

Hali!

2012 áprilisában vásárolt 40D5000PWRXU készülékem, olyat csinál, hogy a kép tetején kb 1 cm töri a képet vízszintes csíkokban, a kép többi részén is sötét háttérnél 3-4cm-enként vízszintes csíkok futnak. A furcsa az, hogy a saját menüjében ez nem látszik.
Mi lehet a hiba, érdemes-e javíttatni? Sajnos garancia nincs már rá, egy év garival vettem.

Ferenc

Xiaomi 10T Pro

(#70565) Flashget válasza raiden1bak (#70561) üzenetére


Flashget
félisten

2012 02.24-én vett D6500-hoz kapott 4db szemöveg egyikébe sem cseréltem még gomb elemet.
Igaz nem is használtam minden nap. :)

Realme GT Master Edition

(#70566) Flashget válasza Kami11 (#70558) üzenetére


Flashget
félisten

Mivel a tv-re nem tudsz telepíteni a netezésnél előforduló frissítéseket (java,flash stb) míg a többi eszközön igen akár ez is lehet a gond, hogy nem jelennek meg azok az oldalak amik korábban igen.
Netezz azon az eszközön ami erre lett kitalálva...a tv nem ilyen.

Realme GT Master Edition

(#70567) #94529552 válasza Kami11 (#70558) üzenetére


#94529552
törölt tag

Lan kábellel is tesztelted már a tévét?

(#70568) raiden1bak


raiden1bak
tag

Aha és mennyibe kerül +2 szemüveg kb?

[ Szerkesztve ]

(#70569) ada19 válasza raiden1bak (#70568) üzenetére


ada19
senior tag

5 de inkább 6.000 Ft.

Mégsenem

(#70570) kali válasza raiden1bak (#70568) üzenetére


kali
legenda

5 - 6 e ft-ért is van már 2 darab szemüveg.

(#70571) devil-k válasza Flashget (#70565) üzenetére


devil-k
nagyúr

Nincs is annyi 3D tartalom, hogy mindennap tudj nézni vele valamit. :D

- mozi bolondéria -

(#70572) dethroner válasza sunci_02 (#70541) üzenetére


dethroner
veterán

Nem működik amit javasolsz. Az erősítőn nincs hdmi. És mivel jódarabig nem tervezek médiaplayert venni, a tévé beépített lejátszóját fogom használni, mert kényelmesebb a távkapcsolóval kezelni, mint a billentyűzethez futkosni. És így ebben az esetben marad az optikai a tévé és az erősítő között.

A hét vezért feltámasztják majd ha legközelebb is győznek. DNS-üket lombikban őrzik, és Tóth Gabi szüli meg őket!

(#70573) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Amit 3d-ben letöltök és a tv-n megnézek azt számítógépen meg lehet nézni 2d módban, mert nincs 3d-s monitorom és nem akarom 2d-be külön letölteni. A tv-n van 2d-re visszaváltás, de számítógépre nem találtam ilyen programot media player calssicot használok általában és a power dvd sem engedte visszaváltani.

(#70574) devil-k válasza Zolix (#70573) üzenetére


devil-k
nagyúr

[link]

- mozi bolondéria -

(#70575) Flashget válasza devil-k (#70571) üzenetére


Flashget
félisten

De ha van 7db 3D film akkor jut minden napra egy, és hétfőtől kezdem elölről csak másik nyelven mondjuk szlovákul :D

Realme GT Master Edition

(#70576) Jassz válasza GazRic (#70549) üzenetére


Jassz
tag

Nekem ilyen készülékem van. Én nem játszom, de a testvérem áthozta az Xboxát és nagyon vidáman Call of Dutyzott rajta, meg valami Assassinos játékkal játszott még ,ahol hajókkal csatázott trópusi tájon. Jól nézett ki.

(#70577) Kami11 válasza #94529552 (#70567) üzenetére


Kami11
őstag

Sajnos kábellel nem tudom összekötni, ezért is használom a wifit, de nagy valószínűséggel nem a kapcsolódás módja lesz a gond.

Flashget: Egy-két oldal megtekintésére igenis jó, főleg reklámok alatt, a frissítéseknek pedig semmi köze hozzá, mert egyszerű, minden felesleges sallangot mellőző oldalról, oldalakról van szó.

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#70578) Jassz válasza VGYke (#70536) üzenetére


Jassz
tag

Pedig az angol hangvezérlés nagyon jópofa dolog. Egyszer legyen csak nálad egy részeg társaság, órákig ellesznek azzal hogy egymást lökdösve ordibálnak a tv előtt hogy "váljúm ápp" meg "csenöl ápp" :DD
Arról nem is beszélve aki a "szórsz" után a HDMI-t akarta megértetni a tv-vel mint hádíemáj :DDD

(#70579) devil-k válasza Flashget (#70575) üzenetére


devil-k
nagyúr

Jól nyomod. :) Azt hittem, hogy a 3D dokumentumfilmeket is beveszed. :)

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#70580) Bitpalace


Bitpalace
senior tag

sziasztok!

Miért van az, hogy filmek lejátszására Serviio media server-t használom, és a tv-n (f6400) siet a hang? 720p filmeket nézek általában, 10gb/db. Viszont van amelyiknél 2 magyar hangsáv van és ha átteszem a másikra, akkor jó, de viszont érezhető a hangzásbeli különbség. De ahol nincs több hangsáv? Ott elég kellemetlen így filmet nézni. Ezzel tudok valamit kezdeni, vagy ezt így kell szeretni?

Köszönöm!

(#70581) sunci_02 válasza dethroner (#70572) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Sokáig én is így használtam. Egy 2 TB Hdd-n folyamatosan be volt dugva a tv-be, és onnan Opton ment le a hang az erősítőbe.

(#70582) PuMbA válasza Bitpalace (#70580) üzenetére


PuMbA
titán

Mivel én gépről játszom le a filmeket direktbe és ilyen nincs, ezért egyértelműen a Serviio a hiba :DDD

[ Szerkesztve ]

(#70583) Bitpalace válasza PuMbA (#70582) üzenetére


Bitpalace
senior tag

HOMI kábelen tolod ki tv-re?

(#70584) Flanger3 válasza gyeniko (#70560) üzenetére


Flanger3
újonc

Nagyon szepen koszonom a valaszt ;) a tartozekokat elfelejtttem nezni.

(#70585) PuMbA válasza Bitpalace (#70583) üzenetére


PuMbA
titán

Ja, egy 4,5m-essel :)

(#70586) ada19 válasza Bitpalace (#70580) üzenetére


ada19
senior tag

Szerintem ez TV lejátszó hiba, ha jól értem. Nem nagyon tudsz vele mit kezdeni, ennyit tud. F5300-al nekem is voltak olyan filmek, ahol a DD hangsáv késett, a DTS viszont nem.

A H6400 óta ezek is működnek szépen.

Mégsenem

(#70587) Flashget válasza Bitpalace (#70580) üzenetére


Flashget
félisten

Te magad ráfogsz jönni amire sokan rájöttek a tv beépített médialejátszója főleg a pr célokra jó..ha sok filmet akarsz megnézni előbb, utóbb beszerzel valamilyen külső lejátszót és a kép is szebb lesz a hanggal sem lesz gondod és a fejed sem fáj emiatt.

Realme GT Master Edition

(#70588) Zolix válasza devil-k (#70574) üzenetére


Zolix
tag

Köszönöm!

(#70589) Bitpalace válasza Flashget (#70587) üzenetére


Bitpalace
senior tag

Köszönöm a segítséget mindenkinek! :R
Milyen ilyen otthoni lejátszó cucc van amit ajánlotok és a kép is szebb lesz meg a hangot is jól viszi? tudtok ilyet ajánlani ami tényleg frankó és nem egy havi fizetésembe kerül?

üdv!

(#70590) endrúdí válasza szelidorzo (#26726) üzenetére


endrúdí
csendes tag

Hello, nekem Panasonic G20-nal ugyanez volt a baj (160 csatorna, hibas ekezetek, hianyzo adok) Ma sikerult megoldani, ugy, hogy csehorszagra allitottam a tv-t (nyelv satobbi magyar mindenhol) beirtam halozati kodnak a 43104-et, igy mar nem 160 csatornat talalt, hanem 227-et, hirtv, atv, muzsika, fem3 megjelent es eltuntek az ekezetproblemak is. TOKELETES lett !!!
:))

(#70591) Tegla80 válasza endrúdí (#70590) üzenetére


Tegla80
addikt

A nagy orom kozepette gondolom nem nezted,h mikori hsz-re valaszolsz. :DD
Sebaj.... a lenyeg,h klafa minden. ;)

Sony® & PlayStation®

(#70592) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Most e kettő között vacilálok: Samsung UE40F6100 és Samsung UE40H6200.
Valóban szebb a képe a UE40H6200-nak vagy csak a Smart funciókért kérnek annyival többet?

Plusz pár hónapot spórolnom kell rá ha mégis a UE40H6200 a jobb és ez sem mindegy, ezért kérdezem! :F

(#70593) Buster17


Buster17
addikt

Karácsonyi akciózások mikor kezdődnek el? Várjam meg vagy vegyem meg most a TV-t?

devil-k
És kb mekkora kedvezményre számíthatok?
5-10-15 ezer? Nem tudom ilyenkor mennyire mennek le a TV-k árai.

[ Szerkesztve ]

(#70594) devil-k válasza Buster17 (#70593) üzenetére


devil-k
nagyúr

Várj! November közepétől szokott indulni kb. De az is lehet, hogy december eleje.

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#70595) blakey válasza Buster17 (#70593) üzenetére


blakey
titán

Tavaly novemberben volt egy 2 hetes akció majd feljebb vitték az árakat és Karácsony előtt levitték a novemberi akció előtti árra, szóval lutri, hogy mekkora lesz az akció mértéke, de nem adják féláron. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70596) Flashget válasza Bitpalace (#70589) üzenetére


Flashget
félisten

pl. [link]

Realme GT Master Edition

(#70597) akyyy


akyyy
senior tag

20-án vittem szervizbe a tv-t, és azóta nem hivtak. 3 napja vivtam őket, elmondásuk szerint javitás alatt.
az a baj hogy kivinni autóval ki tudtam, de elmenni már érte már csak holnap tudnék.
szerintetek ki szállíták, vagy vihetem buszon? asszem 40 colos a tv.

azt irja a honlapon hogy Súly
Tömeg talp nélkül (kg)
8.9
Tömeg talppal (kg)
10.00
Csomag (kg)
13.2

én talp nélkül, dobozával vittem el. :D buszonmeg eldől, összetörik ellopják :(

(#70598) Fatalityy


Fatalityy
tag

Sziasztok!
Erről a tv-ről valakinek tapasztalat?
Philips 50PUS6809 3D UHD SMART LED

(#70599) Flashget válasza akyyy (#70597) üzenetére


Flashget
félisten

Már párszor leírtam a topicban (keress rá)
Áprilisban új jogszabály jött, hogy amit nem lehet kézipoggyászként tömegközlekedési eszközön szállítani, azt a készüléket az eladónak kell szállítania javításra.Szerintem a tévé az minden csak nem kézipoggyász.
Nekem a 32"-os D6500 talppal együtt (üvegtalp) 9,8kg volt mégis a szerviz vitte és hozta volna ha nem intézem a csereutalványt.

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#70600) akyyy válasza Flashget (#70599) üzenetére


akyyy
senior tag

ez okés, de én már kocsival elvittem, csak elhozni nem tudom, ilyenkor is jár ez? kíváncsi vagyok amúgy meddig javítják, mert a havi törlesztőt azt fizetni kell :Y

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.