Hirdetés

2024. június 16., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2015-11-20 07:55:08

LOGOUT.hu

Samsung LCD és LED TV-k

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#71251) Flashget válasza Tamás34 (#71244) üzenetére


Flashget
félisten

nekem mondod? júniusban 240K volt a 40H6500. nézd meg most mennyi a viszonteladóknál. :W
de mivel nem várhattam vele eddig így akkor kellett döntenem.

Realme GT Master Edition

(#71253) Tamás34 válasza Flashget (#71251) üzenetére


Tamás34
senior tag

Igen, ez bosszantó dolog!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#71254) BBéci válasza Tamás34 (#71253) üzenetére


BBéci
titán

Mi a bosszantó abban, hogy leírtam a tapasztalataimat, a véleményemet? Cáfold meg, ha tudod!

(#71252) Pumma
Mi volt abban a hozzászólásban Samsung ellenes? Te vagy az, aki folyamatosan LG-t és passzív 3D-t reklámozol mindegyik topikban, ebben is. Az a Samsung ellenes!
Én a médialejátszóról írtam, ami egyébként minden gyártóéra vonatkozik.
Amúgy meg jót nevettem, köszi! :D

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71255) DougButabi válasza #94529552 (#71252) üzenetére


DougButabi
tag

Mélységesen fel vagyok háborodva!!
Azért a mai világban ilyet, valaki elmondja a véleményét.
Főleg egy olyan helyen, ahova azért megy az ember, hogy más véleményét olvassa.

Mert ha még a Sony topikba csinált volna ilyet megbocsátható lenne.
Nagyanyám megélt két világháborút, de az azért neki is sok lenne. :-)

(#71256) Tamás34 válasza BBéci (#71254) üzenetére


Tamás34
senior tag

Nem neked válaszoltam! :N

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#71257) BBéci válasza Tamás34 (#71256) üzenetére


BBéci
titán

Na és? Ez egy nyilvános fórum, és engem érintett a hozzászólásod.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71258) BBéci válasza Tamás34 (#71256) üzenetére


BBéci
titán

Igazad van, félreértettem, bocs! :B

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71259) Tamás34 válasza BBéci (#71258) üzenetére


Tamás34
senior tag

Semmigond!

LG48C2OLED- Samsung Galaxy S23 Ultra-Xiaomi wath s1 Pro-Amazfit Balance Grey

(#71260) zsolt19900


zsolt19900
őstag

szóval akkor a H-st tévék jobbak mint az F-esek? term. ugyan abban a típusszámban gondolkodva....?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#71261) BBéci válasza zsolt19900 (#71260) üzenetére


BBéci
titán

Ezt egyértelműen nem lehet kijelenteni. Van, amiben jobbak és adott modelltől is függ.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71262) #94529552 válasza BBéci (#71254) üzenetére


#94529552
törölt tag

bzoley-től olvastam a szomszédból: "Némi kommentár azért nem árt, mert remekül ferdítesz." És ezt nem dicséretnek szánta a szakértő. Ezért írtam az előbbit. Én ajánlani is szoktam a Samu tévéket, mivel nálam is jól teljesít egy példány.

(#71263) sunci_02 válasza #94529552 (#71262) üzenetére


sunci_02
aktív tag

Az elmúlt időszakban jól átrágtam magam. Tehát a különbség a H6200 és H6400 között a szemüveg és az okos távirányító? És persze a +200Mhz.

Kérdezem én: Számít nekem a +200Mhz, ha 98%-ban monitorként, játék és PC-ről történő film lejátszás történik? (PowerDvd, ISO BD filmek)

(#71264) devil-k válasza sunci_02 (#71263) üzenetére


devil-k
nagyúr

Igen, ha van rá pénzed. Szinte mindent leírtál amire lehet használni egy TV-t manapság. :)

(#71265) BBéci

Reméljük, hogy BD 3D-re használná!

[ Szerkesztve ]

- mozi bolondéria -

(#71265) BBéci válasza sunci_02 (#71263) üzenetére


BBéci
titán

Nem MHz, hanem csak Hz! :K

3D esetén lehet jelentősége a plusz 200 hertznek, játéknál, 2D ISO BD-nél nincs különösebb előnye.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#71266) ada19 válasza sunci_02 (#71263) üzenetére


ada19
senior tag

PC-hez monitornak egyiket sem választanám mielőtt kipróbálom, mert ilyen jellegű felhasználáshoz magas lesz az input lag. Inkább Sony.

H6400 javára van még a forgatható talp, más design, és elvileg más LCD panel, de ez függhet attól is hol gyártják és milyen méretben - valamint valaki a múltkor panaszkodott hogy H6200-on a médialejátszó rosszalkodik, ami az enyémen hibátlanul ment - persze ez nem mindenkinem szempont.

Mégsenem

(#71267) sunci_02


sunci_02
aktív tag

Köszönöm srácok. Most indulok az Auchanba és ott fogom megnézni mi mennyi.

Ősök ma kapnak egy 48H6200 az tuti. Hazahozom és letesztelem ha tetszik amit nyújt akkor holnap reggel az lesz az első veszek még egyet.

(#71268) szilacus válasza sunci_02 (#71263) üzenetére


szilacus
tag

Nekem 6400 van sógorom nak most vettünk 6200 ast.
Az általad felsoroltakon kívül, más a káva forgathatós a talp, menüben is vannak külömbségek.
A virtuális távirányító szerényebb, smart távirányitó nélkül szenvedés a navigálás.
Utólag hiába veszel kavics távirányítót a készülék nem tudja a mutogatós funkciót,
marad a klaviatúra ami ha gyári 18e Ft.+2 db. 3D szemcsi és már árban ott is vagy.
A média lejátszóm eddig mindent vitt, feliratot lehet időzíteni, a 6200 as nála többször eldopta a wifi kapcsolatot kábellel kellett megoldani a hálózatot.

[ Szerkesztve ]

(#71269) sooma


sooma
tag

Sziasztok. Ma a T*scoban. 10 havi kamatmentesre. Nem tudom, hogy mennyire elfogadott beszerzőhely, de kezdek egyre izgatottabb lenni, a fekete péntekre várva.

:)

(#71270) Vhiktor válasza sooma (#71269) üzenetére


Vhiktor
veterán

Teljesen jó, megfelelő samsung garanciát ad.
Más:

A blur reduction és a judder reduction mire jó és melyiket érdemes állítgatni? Melyiknek van köze a szappan opera effekthez?

[ Szerkesztve ]

ISF Kalibrátor. Tv, projektor, monitor KALIBRÁLÁS PROFESSZIONÁLIS szinten Film Stúdióknak is. Spectrophotometer + Colorimeter! Bit perfect minta generátorral(YUV, RGB) web: tokeleteskep.wixsite.com/kalibralas █Profi megjelenítő tesztelés: https://www.youtube.com/c/tokeleteskep █ Klein K10A

(#71271) Nestor16 válasza sooma (#71269) üzenetére


Nestor16
senior tag

ez (fekete péntek) akkor nem csak az extreme oldalon lesz, hanem más boltokban is vagy független a két dolog egymástól, amiket írtál?

Üdv, Dávid

(#71272) devil-k válasza Nestor16 (#71271) üzenetére


devil-k
nagyúr

Ez országszerte lesz, nem csak az elektronikai cikkekre lesz érvényes, viszont a leginkább a webes megrendelésre vonatkozik. Tavaly is így volt.

- mozi bolondéria -

(#71273) Nestor16 válasza devil-k (#71272) üzenetére


Nestor16
senior tag

Értem. :K Akkor tavaly lemaradtam. Én csak az amerikairól hallottam :) Ha webshopos a dolog, akkor szerencsére elkerülhető a tömegverekedés.

Üdv, Dávid

(#71274) devil-k válasza Nestor16 (#71273) üzenetére


devil-k
nagyúr

Egyébként is utálom a boltban való vásárlást, s ott nem is érvényesül a 14 napos elállási idő. Ésszel mindent. ;) Ez egy jó dolog, hogy kintről átvettük.

- mozi bolondéria -

(#71275) vara


vara
csendes tag

Sziasztok!

Nem vagyok képben a TV-k terén, még csak képcsöves készülékeim vannak.
Egy kollágám el akarja adni a Samsung UEC5000qwxxh típusú 3 éves televízióját.
Érdemes ezt aTV-t megvenni?
Mi a reális ára?
Mire kell figyelni, esetleges jellemző hibái vannak-e?
Előre is köszönöm a segítséget.

(#71276) mr.tamasbiro


mr.tamasbiro
őstag

Megvettem egy 32 uh6200-ast az auchanba 109990-ért mínusz 15 %.
Gyorsan kipróbáltam mert karácsonyra lesz csak.
Wifit megtalálta rögtön a csatornakeresés meg nem sikerült mert amit vettem hdmi kábelt az ahogy bedugtam elengedte a forrasztás így kell venni egy másik kábelt.
Csatorna keresésnél mit kell majd kiválaszatani ha upc-s vagyok és kábeles set top boxxal.
Kábel vagy légi mert addig jutottam és akkor nem jött jel és látom,hogy a csati adta meg magát.

(#71277) sunci_02


sunci_02
aktív tag

Itt vagyok!

Ősök kaptak egy 48H6400-es tv-t. Gyönyörű képe van, működik minden. Nekem megfelel. Most dugó van itt mert M0-on baleset van (Dunakeszi), megyek vissza veszek még egyet.

Felismerte a szemüveget. (eggyel régebbi modell)

Kicsit fáj a fejem tőle.... lehet hogy túl közel ülök? :F

(#71278) Batib válasza mr.tamasbiro (#71276) üzenetére


Batib
őstag

Ha STB-t használsz akkor nem kell semmi csatikeresés, csupán a forrásnál válaszd ki a boxodat. Ez lehet HDMI vagy Scart attol függ mivel kötöd őket össze.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#71279) Flashget válasza Nestor16 (#71273) üzenetére


Flashget
félisten

Én tavaly előtt vettem 1000Ft-ért fekete péntek akcióban a Telekomtól (akkori nevén T-Mobiltól) Sony Xperia Tipo mobilt..kettőt is. Annyit bőven megértek. Előző nap és másnap ugyanezért már 30K-t kértek.
Szóval figyelni kell a fb-ot miket jelentenek be meg ezt az oldalt.
[link]

Egy cikk erről a fekete péntekről: Veszteségre gyúr az Extreme Digital

[ Szerkesztve ]

Realme GT Master Edition

(#71280) Dagidög


Dagidög
senior tag

Samsung UE40H6203-mal van valakinek saját tapasztalata? Csak a képminőség és a válaszidő érdekel, tartóssághoz tudom még túl friss modell, a többi extra nem igazán izgat.

(#71281) Flashget válasza sunci_02 (#71277) üzenetére


Flashget
félisten

Nekem is vehetnél egyet..elég a 40"-os is :D

Én a D szériás szemüveget és távkapcsolót használom az F-hez.
Ez az agyon keresett és dícért smart tapipados lószar ott porosodik a polcon a F távkapcsolójával együtt. ;)

Realme GT Master Edition

(#71282) Kolondrum válasza mr.tamasbiro (#71276) üzenetére

Képes vagy visszacsomagolni és hagyod lejárni a 3 napos garit amit még a vásárlás helyén érvényesíthetsz? Én szana szét nyúztam RGB-vel meg fekete fehérrel. Amint kicsomagoltam kapta az ívet. Jó lehet addig a dobozba tudni. :))

Ja az más! Akkor is szar lehet! Én bnőmnél voltam így notival. Amint kitette a lábát kapta az ívet, install tesztek.

[ Szerkesztve ]

(#71283) mr.tamasbiro válasza Kolondrum (#71282) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Nem tudom nyúzni a gyerekek miatt.
Mert akkor mit mondok jézuska előbb jött?

(#71284) mr.tamasbiro válasza Batib (#71278) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Konkrétan nem jutottam el csak amíg talált csatornákat de a kábelem megadta magát és nem emlékszem mit választottam ki,hogy légi vagy kábel?
STB-be dugtam mert volt még 5 hdmi csatlakozó.

[ Szerkesztve ]

(#71285) mr.tamasbiro válasza Kolondrum (#71282) üzenetére


mr.tamasbiro
őstag

Már gondolkozom,hogy tudom kiprószálni mert most hétvége sűrű és mindenki itthon van.
Mert még nem volt smart tv-m és a csatlakozást sem biztos,hogy jól dugtam össze.

(#71286) devil-k válasza mr.tamasbiro (#71285) üzenetére


devil-k
nagyúr

Az 5 percen belüli gondolataidat 1 hozzászólásba írd! Köszönjük!

- mozi bolondéria -

(#71287) Kolondrum válasza mr.tamasbiro (#71285) üzenetére

Ismerős a szitu! Jó játék!

Más: UE32H5000-nek mi a service menu kódja? Nagyon érdekelne a panel típusa és az üzemóra. A monitorom sem 0 perces volt amikor vettem. :))

(#71288) Batib válasza mr.tamasbiro (#71284) üzenetére


Batib
őstag

Akkor most nem értelek. Most set top boxxal akarod nézni vagy a tv saját tunerjével? Ha a tv saját tunerjével néznéd a kábeltv-t akkor válaszd a kábel opciot, de az adásod kódolt lesz hacsak nincs mediacard előfizud.

Az optimista az alagút végén a fényt látja, a pesszimista a sötétséget, a realista a közelgő mozdonyt. A mozdonyvezető pedig a 3 hülyét a sineken

(#71289) Csocsesz75


Csocsesz75
őstag

UE48H6400 kompatibilis a UPC mediacarddal ? UPC honlapján nincs a listában, lehet csak régi a lista ?

Égyébként képminőségben egyforma a box és a kártya ? Ha nem muszáj nem akarok beltérit.

(#71290) ada19 válasza Csocsesz75 (#71289) üzenetére


ada19
senior tag

Én a Digiével használom, és tökéletesen működik.

Mégsenem

(#71291) Csocsesz75 válasza ada19 (#71290) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Délelőtt megrendeltem a boxosat, de akkor lehet felhívom őket és kártyát kérek.

(#71292) ada19 válasza Csocsesz75 (#71291) üzenetére


ada19
senior tag

A UPC saját videotékáját és a szolgáltató specifikus dolgokat leszámítva minden tekintetben jobban jársz. Kevesebb kütyü, kevesebb távirányító, szebb kép, jóval kényelmesebb minden.

Mégsenem

(#71293) gyeniko válasza Flashget (#71281) üzenetére


gyeniko
őstag

A H szériának más a tapipadja, mint az F-nek. Lehet, hogy a H-s tapipad nem porosodna a polcon.

[ Szerkesztve ]

Nem tehetünk meg mindig mindent, amit kellene, de azt mindig meg kellene tenni, amit lehet!

(#71294) Flashget válasza Csocsesz75 (#71289) üzenetére


Flashget
félisten

még D szériás és C szériás tv is működik vele, nem hogy H szériás.
box után igazi megváltás lesz CI+al a kép!

Realme GT Master Edition

(#71295) Flashget válasza Kolondrum (#71287) üzenetére


Flashget
félisten

ugyanaz mint eddig volt (topic kereső)
csak ésszel mert ha rosszat nyomsz szervizmenűben, tégla lehet a tévéből.

Realme GT Master Edition

(#71296) Csocsesz75 válasza Flashget (#71294) üzenetére


Csocsesz75
őstag

Felhívtam őket kártyát hoznak, telefonos hölgy bajban volt mert ő sem találta listában a típust, azt mondta a listában szereplők kipróbáltak, biztosan működik velük.

Mondtam neki, ti meg azt mondtátok, hogy ebbe is jónak kell lennie.

ada19 köszi neked is.

[ Szerkesztve ]

(#71297) doc


doc
nagyúr

Ahhoz mi kell hogy a TV ki/be tudja kapcsolni a rakotott hangcuccot? HDMI, vagy megy esetleg BT-n is?
Pl egy ilyennel gondolom nem tudna, ugye?
Illetve ugyanez a kerdes a TV taviranyitojaval torteno hangeroszabalyzassal kapcsolatban
www.sony.co.uk/electronics/sound-bars/ht-ct60bt

[ Szerkesztve ]

(#71298) sooma válasza Nestor16 (#71271) üzenetére


sooma
tag

Nem tudom. Tapogatóztam a júronikszes srácnál, de ő még azt sem tudta, hogy a 20 havi kamatmentes hitelakciójuk 11. 30.-ig érvényes. Úgy kellett megmutatnom neki azt a táblát, amit majdnem felrúgott a boltban.

Szóval, ha lesz náluk is, akkor metszésben lesz a péntek, és a 20 havi móka.

(#71299) Flashget válasza Csocsesz75 (#71296) üzenetére


Flashget
félisten

Van egy lista amit UPC és Digi userek vezetnek, amin olyan tv-k szerepelnek amik a szolgáltatók listáján esetleg nem szerepel. Az utolsó bejegyzés is egy H6500-ra vonatkozik.
[link]

az UPC és a Digi is holland tapasztalatokat másolt át.

Realme GT Master Edition

(#71300) Flashget válasza sooma (#71298) üzenetére


Flashget
félisten

Belinkeltem az oldalt ahol fel vannak sorolva mely boltok vesznek részt ebben az 1 napos dologban.

Realme GT Master Edition

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.