Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96701) Morris válasza Mágus2 (#96699) üzenetére


Morris
veterán

A passat melyikbe tartozik? (2002, 1.9 PD, AVF)

(#96702) peterm711 válasza Mágus2 (#96665) üzenetére


peterm711
aktív tag

Üdv Mágus!
Kassa felé nincs is autópálya ;] viccet félretéve, kiváncsi lennék, hogy mennyi lenne a fogyasztás 130-as tempónál pl. Nagyszombat-Zólyom vonalon, ami kb 100 km emelkedő. CKFC-vel ez kb 5,4 liter.
Látom kb egyforma hosszú váltónk is van, milyen fokozaton használod 50/ 90 km/h-nál?

[ Szerkesztve ]

(#96703) szőröscica válasza peterm711 (#96702) üzenetére


szőröscica
addikt

Van már autópálya.

(#96704) K Norbi válasza szőröscica (#96703) üzenetére


K Norbi
addikt

Flakon? :C :C

(#96705) freaghill válasza K Norbi (#96704) üzenetére


freaghill
őstag

Jaja, de szerintem félreírta.
Free Lossless Audio Codec - ON ;]

[ Szerkesztve ]

(#96706) madle


madle
őstag

Sziasztok Srácok!

Érdeklődnék két motor felől. 1.8TSI vagy 2.0 TSFI, ha jól tudom ez a kettő ami benzinesben népszerű a Passat CC-ben. Gyakorlatilag a megbízhatósága érdekelne, van e valakinek tapasztalata, gondolom már kérdezhetek ilyet, mert 6-7 éve léteznek már az utakon, vagy több ideje is van már annak.

Mindenképp benzinest szeretnék, mivel meguntam a diesel problémákat. Állandóan csak a baj volt vele és kiégtem, az 1.6-os Toyota Avensisemből kiindulva, teljesen tökéletes lenne egy benzines az én évi 15.000km-emhez.

Köszööm előre is!

(#96707) brumi1024 válasza madle (#96706) üzenetére


brumi1024
veterán

Az 1.8-ról sokat nem tudok, de a 2.0 TSI/TFSI-ről nem feltétlen mondanám, hogy problémamentesebb/törődésigénytelebb lenne, mint egy CR-TDI. A szívó 1.6-oshoz főleg nincs értelme hasonlítani, jelentősen bonyolultabb és odafigyelés igényesebb annál a motor. De mindjárt jön Mágus és megszakérti a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#96708) szőröscica válasza madle (#96706) üzenetére


szőröscica
addikt

Nézd meg a másik topikban Rvilike linkjét, azért lehetnek gondok velük.

(#96709) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Valakinek van itt Pesten csipszelt 131 lovas (gyarilag) valamilyen tedeije? Gondolkozom valami A4 kombiban ilyen motorral.

Elobb-utobb ugyis kombi lesz a vege es akkor mar megvalnek most a Golftol, mielott addig alakitgatnam, hogy uccse fizetik meg az eladasnal..:DDD

Meg most meg jo allapotban van, 147e km ossz-vissz, a ket ev alatt amig velem volt kemeny 18ezret tettem bele :DD

(#96710) Morris válasza ßrainiac (#96709) üzenetére


Morris
veterán

Nagyon kell, hogy csipszelt legyen? :U
Az A4 nem lesz tágasabb mint a jelenlegi golfos. Csak a csomagtér. Ennyi erővel vehetnél golf 4 kombit is!
Én akkor már Passat/A6 kategóriában gondolkodnék. Ezek hatalmas bódék. Imádjuk az asszonnyal. :)

[ Szerkesztve ]

(#96711) freaghill válasza ßrainiac (#96709) üzenetére


freaghill
őstag

Zoo valahogy úgy lakik ha jól tudom.

(#96712) MunezXBK válasza ßrainiac (#96709) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Hétfő-kedd fent vagyok, ha esetleg érdekelne.

(#96713) Brumi˘ válasza ßrainiac (#96709) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ha gyári 130 is érdekel, hozzám is kiugorhatsz egy körre.

(#96714) madle válasza szőröscica (#96708) üzenetére


madle
őstag

Most olvasom a cikket, akkor tényleg nem káprázott a szemem mikor a hungaroringen láttam a parkolóban egy szlovák srácot a pár éves Passat CC-be töltötte az olajat hazaindulás előtt! Nem semmi...

(#96715) TaaT


TaaT
veterán

Facén hirdetés: "Eladó Jetta mk4 eredeti USA Tdi 200le 6gang"

"90 le alh PD bele van stb"

Mit ki nem lehet ebből hozni. :U

Give them hell Ukraine!

(#96716) brumi1024 válasza Morris (#96710) üzenetére


brumi1024
veterán

A Passat és az A6 nem egy kategória méretben, már csak amiatt sem, mert az A6 hosszmotoros. Mi Passat B6 kombit cseréltünk F10 525xd-re (tehát sedanra), és próbáltuk az aktuális A6-ot is, hát rendesen "eltörpül" a B6 az F10 mellett.

[ Szerkesztve ]

(#96717) Morris válasza brumi1024 (#96716) üzenetére


Morris
veterán

De az A4 és a Golf IV nem olyan tágas ám belülről.
Ha kombit szeretne egy kategóriával feljebb léphet.

Az én Passatom is hossz motoros.(B5.5)
Amúgy maradtam annál az évjáratnál, amire nagyjából be lehet határolni a Golf IV-et. Nem tudom mennyi pénze van (nem is érdekel és nem is mondta). Én is G4-ről váltottam Passatra. És az utóbbi sokkal tágasabb.
Próbáltam A4-et is. De csak annyira, hogy beültem. Nem voltam elragadtatva a méretektől. Maradva a 2000-2005-ös évjáratnál.

[ Szerkesztve ]

(#96718) Brumi˘ válasza brumi1024 (#96716) üzenetére


Brumi˘
addikt

B5.5 passat is hossz motoros, és joval nagyobb mint egy a4, igaz az a6-nál kissebb.

(#96719) brumi1024 válasza Morris (#96717) üzenetére


brumi1024
veterán

Azt biztos, hogy sokkal tágasabb a G4-nél (ezt nem is vitattam), csak a Passatnál nagyobb az A6-os társa, mert méretben a VW fölé pozícionálja.

Igazad van, a B5/5.5 hosszmotoros volt, meg is lepődtem, mert az utódjai már nem.

[ Szerkesztve ]

(#96720) Morris válasza brumi1024 (#96719) üzenetére


Morris
veterán

Azért is írtam, hogy ha gondolja, lépjen feljebb méretben. Mert bár kombit akar, ha már vált, akkor lehet az nagyobb is (Passat esetleg A6 - maradva a konszernen belül. Talán Oktáv, Superb) :)

[ Szerkesztve ]

(#96721) szőröscica válasza Morris (#96720) üzenetére


szőröscica
addikt

(#96722) S.Y.S. válasza Morris (#96720) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

Octávból is csak a kettestől felfelé lesz nagyobb. Az egyes belül ugyanakkora, mint a Leon, G4.
A csomagtartója viszont hibátlan, kombiról váltottam, de még nem sikerült megtömni. :)

(#96723) Morris válasza szőröscica (#96721) üzenetére


Morris
veterán

Kössé má' bele. ;]:DDD

De úgy látom, jól írtam. ;]

S.Y.S.: Mire váltottál kombiról?

[ Szerkesztve ]

(#96724) brumi1024 válasza Morris (#96723) üzenetére


brumi1024
veterán

Ez gonosz ;]

[ Szerkesztve ]

(#96725) ßrainiac


ßrainiac
addikt

(#96710) Morris

Thanks, A4 hatso labtere szerintem azert nagyobb, mint a G4-e. Viszont a G4 annyira nem szukos elol en meg ott ulok, szal.. :DDD

Jah, csipszelt erdekelne, hogy az hogy megy. A mostani utan a gyari lovak kevesek lennenek, megneznem milyen a tobb loval.

Faternak B5 van, tudom, hogy milyen, de az Audi jobban tetszik. Majd meg nezelodok, mi fer bele a keretbe, azt sem tudom, a Golfert adnak-e annyit amennyit en szeretnek, meg most nem rohanok sehova, akkor valtok csak, ha valami nagyon szepet talalok es nincs kompromisszum.

(#96711) freaghill

Igaz is! THX!

Be is cserkeszem ;]

(#96712) MunezXBK

Koszi, de az V6, az meg nem jatszik. Attol persze meg osszefuthatunk :)

(#96726) MunezXBK válasza ßrainiac (#96725) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Firkálj rám a számoddal oszt megcsörgetlek.

(#96727) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Na ez most kiakasztott ;]

(#96728) S.Y.S. válasza Morris (#96723) üzenetére


S.Y.S.
aktív tag

(#96729) Ck.


Ck.
addikt

Uraim, ha bárki tud segíteni egy A6 C5 gyári cikkszámmal, vagy forrással, ahol meg tudnám venni, azt nagyon megköszönném:

Anno 2 éve vettem egy hiperszuper 2 din-es rádiót, ami végül eladásra került.
A lényeg, hogy anno nem ment be a helyére olyan simán, ezért a gyári Audi 2 dines kereten egy picit faragnom kellett, végül sikerült eltörnöm :W
Azóta végigjártam egy halom bontót, ebay-t és még a Porsche Hungáriát is. Mindenki csak olyan keretet tud szerezni, amibe a kis 1 dines Audi Chorus rádióm széle kilóg, mert a Chorus szélesebb, mint a keret rádió slotja.
Pedig korábban az eredeti kerettel tökéletesen passzolt, de sehol nem találok olyat.
Különös ismertető jele, hogy a vészvillogó háromszög keretével egybe van építve. Próbáltam fordítva, direkt a vészvillogóhoz keresni keretet, ami egybe van építve a rádió kerettel, de nem találtam ilyet.

Nagyon bosszantó, hogy már 2 éve vadászom. :(((

[ Szerkesztve ]

(#96730) K Norbi


K Norbi
addikt

focvis :D ;] ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#96731) zsolt19900 válasza molnarpeter (#96693) üzenetére


zsolt19900
őstag

Brumi˘: arra nem is gondoltam, de onnan még nem rendeltem, ezért is nem néztem ott szét :)

bitpork: először is, örülök én is, hogy visszajöttél :) tartsd meg jó szokásodat :P :D és igen, picit sokalltam, de amit molnarpeter írt az sem rossz ötlet, igazából a számos részével semmi baj nincsen, csak mivel az előző tulaj nagy valószínűséggel gyűrűt hordott az kikezdte a króm részét egy bizonyos ponton és nagyon sorjás lett.... de van itt a városban egy kromdizájnolós cég, lehet hogy rákérdezek, csak félő, hogy ilyen "piciny" munkát nem fognak bevállalni

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#96732) focvis válasza K Norbi (#96730) üzenetére


focvis
veterán

A lányok csinosak! :)

@Zsolt19900: Bontóban kerested már?
Anno én is a sebválton lepattogzó krómmal vettem a Golfot és nagyon zavart. A bontóban 5 papírért makulátlan gyári bőr verziót vettem szoknyával.
előtte megnéztem VW Sanyi utángyártott áruját, szörnyű gagyi volt.

[ Szerkesztve ]

(#96733) sonar


sonar
addikt

Sziasztok,

Van egy VW Polo 9N-es járgányom. És azt akarom kérdezni, hogy ezekkel a BT-s ODB csatikkal mi mindent lehet csinálni?
Igazából az érdekelne, hogy a service intervallumra vonatkozó adatokat ki lehet olvasni és resetelni?

A tudást mástól kapjuk, a siker a mi tehetségünk - Remember: Your life – Your choices!

(#96734) ßrainiac


ßrainiac
addikt

(#96735) K Norbi válasza ßrainiac (#96734) üzenetére


K Norbi
addikt

kijéé ezz?? :D 180 lú már húzza a szekeret! Milyen lesz helyette?

[ Szerkesztve ]

(#96736) Mappa


Mappa
addikt

Megtaláltam Turbot :DDD :D

[link]

nem kötelező megadni

(#96737) K Norbi válasza Mappa (#96736) üzenetére


K Norbi
addikt

wehehehee :C :C :DD :DD :D

(#96738) Ck. válasza ßrainiac (#96734) üzenetére


Ck.
addikt

Szép gép, biztos szedi a cipellőket. :)

Viszont durva, hogy a piac mennyire furán működik itthon.

2000-2002-es A6-ok 800-ért mennek (állapotuk ennyiért erősen kérdéses), ugyanez az évjárat A4-ben vagy Golf4-ben már 1-1.5 M, a legtöbb hasonló korú Passat szintén 8-900 ezer pénz.

Valamit vagy nagyon benéztem és nem ennyi az áruk az A6-nak és a Passatnak, vagy ennyiért csak bontószökevényt kapni.

(#96739) -v- válasza ßrainiac (#96734) üzenetére


-v-
addikt

kb. 185LE

Fékpados mérés róla? :P ;]

(#96740) Mágus2


Mágus2
Közösségépítő

Urak, az új mini cooper nem ellenfél. :U Pályán kicsit megzavartam Sašat. 2900-as fordulaton 180. :D Mini tulaj a pihenőben jött pacsizni. Kérdezte, hogy mi ez, RS? Mondom nem, csak van benne tartalék. Csalódottan elkullogott.

[ Szerkesztve ]

(#96741) Ck. válasza Mágus2 (#96740) üzenetére


Ck.
addikt

Mennyire lejtett a pálya es mekkora volt a hátszél? ;]

(#96742) TaaT válasza Mágus2 (#96740) üzenetére


TaaT
veterán

Melyik (engine) mini? :)

Give them hell Ukraine!

(#96743) -v- válasza Mágus2 (#96740) üzenetére


-v-
addikt

Jó hát a sima az 116/120 lóerő ... büszke lehetsz magadra, hogy elvertél egy szívó 1.6-ost :DDD
Keménykedj egy cooper S-el ;) ;]

(#96745) ßrainiac:
aszerint modositom is a hirdetest

Aztán a körmödre nézek ám! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#96744) TaaT válasza -v- (#96743) üzenetére


TaaT
veterán

Én inkább az 1.6T-re tippelnék, de majd kiderül. :)

Give them hell Ukraine!

(#96745) ßrainiac válasza -v- (#96739) üzenetére


ßrainiac
addikt

Amint Gabor szol h menjunk, meg lesz merve.

Lehet, hogy kevesebb lesz az eredmeny, aszerint modositom is a hirdetest, ne kapj szivrohamot ;]

De egyelore "ennyi", mert ennyire lett irva a szoft, es ennyit saccolt Gabor pajti :P

(#96746) VR6-Fan válasza ßrainiac (#96745) üzenetére


VR6-Fan
veterán

177 ;]

De h fedhetetlen legy igy ird inkabb azt bele h 152g/s a legnyelese es mindenki azt kezd vele amit akar!

[ Szerkesztve ]

"Már a kép is kimeríti a cserbenhagyásos nemi izgatást. " by tomcsi23

(#96747) Mágus2 válasza TaaT (#96744) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

1.6 turbó volt. Nem büszke, csak jó érzés volt hogy érdeklődött.

(#96748) hdman válasza Mágus2 (#96740) üzenetére


hdman
őstag

Na, oda a 4,2 literes fogyi :DDD

Sopron city :)

(#96749) -v- válasza Mágus2 (#96747) üzenetére


-v-
addikt

Hm, pedig abból a leggyengébb is 163 ló, sokkal kisebb tömeg mellé ... 7s körüli a 0-100.

(#96750) TaaT válasza Mágus2 (#96747) üzenetére


TaaT
veterán

Gondolom a legtöbb ilyen (facelift) oktáv 1.4TSI vagy 1.6TDI, azoknak meg rendre elkeni a száját. :)

[ Szerkesztve ]

Give them hell Ukraine!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.