Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#96501) K Norbi válasza focvis (#96495) üzenetére


K Norbi
addikt

Platán autóház? :DDD

(#96492) Mappa Én is megakartam mosni kb március 5 óta nem volt!! :(( elvan hanyagolva a gofri.

tresh jó az Opel amióta megfújkáltam a csatinál. zöld színű volt mikor széthúztam.. :D

[ Szerkesztve ]

(#96502) tresh válasza K Norbi (#96501) üzenetére


tresh
addikt

Akkor alig volt oxidálódva :/ Meg kéne nézni hogy jutott oda víz...

Más: kész mennyi okos ember van...

(#96503) tomcsi23 válasza tresh (#96502) üzenetére


tomcsi23
veterán

Írják a 10W60-at is, problem? ;]

Focvis: jah, értem. PoHu-nál is simán mennek az ilyen megszakértések. :K

Szakács Úr: akkor az ízlésével nincs baj. ;]

[ Szerkesztve ]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#96504) tresh válasza tomcsi23 (#96503) üzenetére


tresh
addikt

Nem szóltam ;]

(#96505) TaaT válasza tomcsi23 (#96503) üzenetére


TaaT
veterán

A 20W50 sem piskóta. :) szívóDbe még az is jó lehet :D

Give them hell Ukraine!

(#96506) MunezXBK válasza tresh (#96502) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

(#96507) tresh válasza MunezXBK (#96506) üzenetére


tresh
addikt

;] :C

(#96508) hdman válasza MunezXBK (#96506) üzenetére


hdman
őstag

:C :DD

Sopron city :)

(#96509) 33as válasza hdman (#96508) üzenetére


33as
senior tag

Ez nagyon jó.... :)) ;]

MacBook Air M2 , iPhone 11 , Watch , iPad , Apple TV , Pixel 6a , Pocket 2 és Action, Nikon P900 , Htc G1 white , iPod classic , xDuoo X2 , Xbox One , RC Pilot

(#96510) Brumi˘ válasza MunezXBK (#96506) üzenetére


Brumi˘
addikt

Ezen visítottunk haverral elsőre. :DDD

(#96511) K Norbi


K Norbi
addikt

:) DÁ! [link]

(#96512) hdman


hdman
őstag

Tisztelt Audi magyarország rt,

Azért írok önöknek mert autót szeretnék vásárolni. S6-osra, vagy S8-asra gondoltam, mert azok nagyon tetszenek. Ha lehet fullextrásba gondolkodnék, digiklíma, gps meg minden fityfene amit bele lehet rakni. Színben jó lenne ha fekete lenne, de ha éppen nincsen akkor jó a sötöészürke is. fő hogy októberbe itt legyen. És még kellene alufelni, meg sötétített üveg, mert attól sokkal menőbben néz ki.
A kocsit okóberbe hoznám ki maguktól, ahonnan maguknak jó, de még jobb lenne Debrecenből, mert ahhoz van közel az otthonom.
Ha lehet 0%-os befizetéssel hoznám ki, és úgy havi 25000-t törlesztenék. Ha meglesz az autó onnantól tudok spórolni a buszon, így annyival többet tudnék törleszteni.
Most van egy hosszútávú munkám, ami januárig tart, és ahol havi 80000-t fizetnek. Majd ha megjön a gyereksegíly is meglássuk mennyit tudok még hozzátenni a részlethez, és akkor januártól, de lehet hogy csak márciustól annyival többet törlesztenék. Mongyuk 35000-t. Ha ennyiből kijön a tuningkipufogó kérem rakják már rá azt is.

Köszönettel,
Lapos Elemér

:DDD

Sopron city :)

(#96513) ßrainiac válasza K Norbi (#96511) üzenetére


ßrainiac
addikt

Uhh az a DSG :C

(#96514) K Norbi válasza ßrainiac (#96513) üzenetére


K Norbi
addikt

Ezt a hangot eltudnám mindig viselni! :DDD

(#96515) Mappa válasza K Norbi (#96501) üzenetére


Mappa
addikt

Ideiglenes akartam ma venni rá egy "olcsó" gyors waxot - ezt a wolf-ot néztem ki rá, de lehet el kellene látogatnom Lion01 mesterhez polír+pár hiba javítás orvoslásra. De a bánatos idő miatt bezárkóztam lakásba meló után :D

nem kötelező megadni

(#96516) K Norbi válasza Mappa (#96515) üzenetére


K Norbi
addikt

Sose lesz már nyár! :(

(#96517) Ace owner


Ace owner
addikt

Galaxy Fold 4

(#96518) 14adam


14adam
addikt

wörthersee-be mennénk pár ismerőssel. 9-én mennénk ki. Következő héten van a hivatalos de arra sajnos nem tudunk kimenni. Tudom,hogy előtte két héttel lenne a legjobb. De 9-én mennyire számíthatunk beteg vaddisznó autókra? :D vagy a hivatalos előtt 1 héttel mennyire lapos? :D

(#96519) Ace owner válasza 14adam (#96518) üzenetére


Ace owner
addikt

Itt tessék nézelődni.

Galaxy Fold 4

(#96520) K Norbi válasza 14adam (#96518) üzenetére


K Norbi
addikt

Oda egyszer én is eljutok! "remélem"

(#96521) K Norbi


K Norbi
addikt

Az új hifim!! saját építés ;] ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#96522) FoLey-v válasza K Norbi (#96521) üzenetére


FoLey-v
addikt

Uúúú mekkora összteljesítményű a járgányod? ;] Visszapillantó tükört is tegyél rá. :DD

[ Szerkesztve ]

• Opel Astra H 1.6 2005 Optima Z16XEP Caravan 105 LE • OnePlus 8 Pro 12/256GB • Google Pixel 6 Pro 12/128GB •

(#96523) Ace owner válasza K Norbi (#96521) üzenetére


Ace owner
addikt

Haveromnak házimoziból van kivéve egy hangszóró és bekötve kalaptartóra, az sem rossz azért..:DDD

Galaxy Fold 4

(#96524) 14adam


14adam
addikt

köszönöm mindenkinek. Azt mondták akkor is nagy banzáj lesz :R :D

Ismerős motort akar felújítani. g1-est... 200-300k-t akar rákölteni... De jó,hogy nem ő végzi el a feladatot ... :D
Ez volt az a motor ami alattam egyszer már szétesett,akkor lett a főtengelyből köszörülve és épphogy lehetett találni hozzá csapágyakat...

Én- de főtengelyt én akkor is cserélném mert ezen már nem lehet semmit köszörülni.mondta a djorde

Ismerős -azt értem

Ismerős -de te nem érted azt, hogy mi van ha nem is kell köszörülni..csak megfényezni

Én -megfényezni?

Ismerős -hát köszörülés után végigtolják vlamaivel amitől szépen csillog

:Y :Y :Y :Y

(#96525) Ck.


Ck.
addikt

Mióta van 2012-es hibrid TT? :Y Hány lojjerős lehet? Egy 20 év körüli miss plázabiccs vezette, akinél elég nehéz volt eldönteni, hogy vajon a körmei vagy a szempillái a hosszabbak. Más meg nyomorog. :(((

[ Szerkesztve ]

(#96526) 7600 GS válasza Ck. (#96525) üzenetére


7600 GS
addikt

Ő is megdolgozott érte, csak nem a klasszikus értelemben véve. :)

[ Szerkesztve ]

(#96527) TaaT válasza Ck. (#96525) üzenetére


TaaT
veterán

"Mióta van 2012-es hibrid TT?"

Én úgy tudom hogy nincs TT hibrid. Legalábbis szériába nem gyártottak. [link]

Give them hell Ukraine!

(#96528) zsolt19900


zsolt19900
őstag

egy kis segítségre lenne szükségem: nem égnek a tolatólámpáim -egyik sem- a biztosítéktáblára gondoltam ránézni, melyik biztit sasoljam meg? mi lehet még a probléma? -remélem nem a jeladója a váltónál vagy ilyesmi..... :)

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#96529) Mágus2 válasza zsolt19900 (#96528) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Izzó, biztosíték vagy a kapcsoló a váltón. Egyik sem dárga vagy nehéz orvosolni.

(#96530) szállitó


szállitó
senior tag

Sziasztok 99 Felicián szeretnék váltógombot cserélni mert az előző szétmállás határán van, arra gondoltam olyan mint a suzuki menetes és le bírom tekerni de vagy kiszakad a menete vagy passz mert így nem jött le.A szoknya még jó csak gombcsere.

Segítségeteket előre is köszönöm

(#96531) zsolt19900 válasza Mágus2 (#96529) üzenetére


zsolt19900
őstag

biztosítéka az melyik? silabizáltam a kis kártyát ami ott van a takaró műanyagban, de valahogy nem jöttem rá :)

a kapcsolójáról van valami yt vidi, ha esetleg jó lenne a biztosíték?

Faragó Szolgáltatóház - Magyarszék - Autóalkatrészek és kiegészítők, Biztosítási alkusz, pénzügyi tanácsadás, számítógép javítás karbantartás, Új műanyag nyílászárók értékesítés, ingatlanközvetítés --HÍVJ VAGY ÍRJ BIZALOMMAL--

(#96532) tresh válasza zsolt19900 (#96531) üzenetére


tresh
addikt

31 Rückfahrleuchten, GRA, Taxameter, Automatisches Getriebe 15A

[link] elvileg ezt keresed :))

(#96533) Coyot


Coyot
őstag

Üdv Urak!

Még mindig koptatom a B5.5 paszulyt és megint megjött a meleg és a megint elkezdett elkenődni az LCD kijelző az óracsoportban. Van erre valami megoldás? - gondolom nem egyedi eset olvastam több helyen is hogy nem bug, ficsőr :D

Má' nem

(#96534) Morris válasza Coyot (#96533) üzenetére


Morris
veterán

Nálam is ilyen. Ecetes csavarhúzó megoldja! :DDD

Csak csere. Én sem látom nagy napsütésben.
Sőt, mostanában egyre többször jut el a gondolat a fejembe, hogy az óracsoportban lévő kék ledeket ki kéne cseréltetnem fehérre. :U

(#96535) Coyot válasza Morris (#96534) üzenetére


Coyot
őstag

130euro az új panel, ennyiért inkább elviselem hogy a 2 felső sor melegben nem látszik jól. :D

Na a fehér ledekre én is beneveznék, ez a kék addig jó míg kintről nézed, használni nem túl jó. Csak akkor a klímávezérlőben is ki kellene cserélni, sok munka.

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#96536) MunezXBK válasza Coyot (#96533) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Pesten van erre szakosodott cég, garival javítják.

(#96537) tresh válasza Morris (#96534) üzenetére


tresh
addikt

Ezt egy jó műszerész nem tudná orvosolni pl átforrasztani a lábakat ? Audinál a középső kijelző is azért szokott meghalni mert ilyen hőlégfúvós forrasztásos technológiával csinálják a kijelző csatlakoztatását és x idő után a hő hatások végett elenged kontaktos lesz ... ezt újra forrasztja normálisan egy műszerész és utána sosincs vele gond. Lehet nálatok is ez lenne a megoldás :))

Van nálam is két óracsoport BC-s javításra csak még nem volt időm vele foglalkozni párat javítottam már meg :)

[ Szerkesztve ]

(#96538) enddav válasza MunezXBK (#96536) üzenetére


enddav
aktív tag

Engem érdekelne, privátban elérhetőség esetleg?

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#96539) MunezXBK válasza enddav (#96538) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Google lesz a barátod, nekem nem nagy boardos az órám. Csak olvastam nemrég FB-on. :B

(#96540) Coyot válasza MunezXBK (#96536) üzenetére


Coyot
őstag

Ők lesznek szerintem: [link] max ha arra járok lehet megcsináltatom de a 31 sem épp az olcsó kategória, vagy ha egyszer nagyon ráérek megcsinálom otthon (tehát soha :D).

Az mondjuk fura hogy gyárira írják a 31et a saját oldalukon a gyári 125euro ([link]) :F

[ Szerkesztve ]

Má' nem

(#96541) Morris válasza Coyot (#96540) üzenetére


Morris
veterán

Indokolatlanul drágák.
Nem tudom mit szólnának hozzá, ha elvinném őket vonattal 100km-t 30kért! :(((

(#96542) enddav válasza Coyot (#96540) üzenetére


enddav
aktív tag

Nem régen linkeltem, hogy nálam milyen lesz a kijelzője ( '06 Jetta ), de az elhalványulás, elmosódás pixelhibának számít? Kezdetben ugyanis mindig jó, csak később lesz olyan. Én szerintem is inkább kontaktos hiba lesz ez, ahogy tresh is írja.

Esetleg valaki tud arról valamit, hogy V Golf/Jetta belső díszléceit honnan lehet rendelni és mennyire nehéz a beszerelése? Ilyet szeretnék:

[ Szerkesztve ]

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#96543) Morris válasza enddav (#96542) üzenetére


Morris
veterán

Igen itt van. [link]
Nekem is ezt csinálja

(#96544) tresh válasza Morris (#96543) üzenetére


tresh
addikt

Egy WELLER forrasztópáka + egy hegyes fej hozzá és kb 1-2 óra szöszmötölés és meg van oldva a probléma :)

[link]

(#96545) enddav válasza tresh (#96544) üzenetére


enddav
aktív tag

És te mennyiért vállalod el? :DDD :DDD

Egyszer leugrottam a ház tetejéről, mert azt mondták, hogy nem érzek majd semmit. És tényleg, még ma sem érzek semmit.

(#96546) K Norbi válasza tresh (#96544) üzenetére


K Norbi
addikt

Te tudsz ilyeneket? :D :C nekem kéne a műszerfalba egy ilyet csinálni! :DDD ;] ;]
[link]

[ Szerkesztve ]

(#96547) Morris válasza tresh (#96544) üzenetére


Morris
veterán

5k-t megérne, de 25k+t semmiképp.

(#96548) Mappa válasza K Norbi (#96546) üzenetére


Mappa
addikt

:DDD

nem kötelező megadni

(#96549) kk831228


kk831228
addikt

Mágus2-nek!!

Ha már skoda :[link]

[ Szerkesztve ]

"Legjobb lesz ha elverem egy kis csalánnal... Az lesz a legjobb... " by Dallas parody az örök klasszikus!! : ----> https://youtu.be/HL7Wp9ltweo?t=317

(#96550) ßrainiac


ßrainiac
addikt

Valaki tud valamit errol a dieseles matricazos mizeriarol, hogy tenyleg be akarjak-e vezetni azt ami a nemeteknel van?

Egy 110 lovas adagolossal van felnivaloja az embernek? Euro 2, az azert evekig meg nem kene h para legyen, nem?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.