Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#464) waspy


waspy
újonc

Először is BUÉK!!

Másodsorban dec 21-én vettem át a versenykék színű rs-t és szeretnék betársulni a topikba is.
A pdti-s változatát kértem.
Kb 2 hét használat után annyit tudok mondani, hogy valami iszonyatosan félelmetes egy kocsi. Tényleg ha nem figyel az ember 160-170-el megy a sima úton is. Sajnos az én átlag sebességem is jelentősen felkúszott. Autópálya 180 sima úton 140. Eddig nem értettem, hohy minek száguld a sok idióta, de ha az ember egy olyan kocsiban ül ami tényleg megy, egyszerűen lehetetlen vele betartani a sebességhatárt. A fogyasztás is elég barátságos, eddig egyszer tankolta 7,6 l volt ami szerintem ilyen sebességnél nem sok. Remélem megy ez még lejebb.

Szóval a 170 le azért tényleg nem semmi. Belül nem sok különbség van a sima octaviahoz képest (csak a sport ülések), inkább a futómű, fékek jobbak. Meg az is tetszik, hogy a kocsi alul teljesen burkolva van, csak a kipufogó csöve látszik ki, a többit műanyag borítja (nem tudom, hogy ez a sima octaviaknál is így van).

Egy kérdésem lenne, hogy érdemes-e elvinni ezt a kocsit is egy kb 5000km-s olajcserére. Met nekem a szervízben azt mondták, hogy tök felesleges. Eddig minden új kocsimnál csináltam egy ilyen 4-5 ekm-s olajcserét.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.