Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:32:40

LOGOUT.hu

Ha kérdezel, akkor kérdezz úgy, hogy segíthessünk: írd le a gyártót, típust, évjáratot és motorkódot/ teljesítményt!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#34201) FoBCRaistlin válasza MunezXBK (#34200) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

TE+én? :))

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#34202) MunezXBK válasza FoBCRaistlin (#34201) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Jáá. :D

(#34203) FoBCRaistlin válasza MunezXBK (#34202) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Mikó' menjek? :DD

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#34204) MunezXBK válasza FoBCRaistlin (#34203) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Há ne -10-ben. :DDD Tavasszal megfelel? Úgyis polírozom a vasam.

(#34205) FoBCRaistlin válasza MunezXBK (#34204) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Beszélünk még róla, de :R az ajánlat!

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#34206) #00809728 válasza Mágus2 (#34172) üzenetére


#00809728
törölt tag

Sertészsír :))

[link]

(#34207) #00809728 válasza Mágus2 (#34172) üzenetére


#00809728
törölt tag

ezt ajánlom

Jó cucc.

(#34208) Mágus2 válasza #00809728 (#34207) üzenetére


Mágus2
Közösségépítő

Köszi, kipróbálom. :R

(#34209) RohamDroid válasza #00809728 (#34207) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

ez jo cucc

Üdv.: Csaba

(#34210) MunezXBK válasza #00809728 (#34207) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Bazz...itt lapul a szekrényben és még ki sem próbáltam. :W

(#34211) RohamDroid válasza MunezXBK (#34210) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

:C :C

Üdv.: Csaba

(#34212) TaaT válasza rob210 (#34198) üzenetére


TaaT
veterán

"Ekkor jön a kérdés: vajon hogyan lehetséges fényerő-növekedést ígérni, ha feltesszük, hogy a normál H4-esek is tudják az engedélyezett maximumot? Elvileg sehogy. Az autókban használt halogén izzó fényének azonban a fele sem hasznosul, és ez az egyetlen dolog, ami játékteret ad a tervezőknek."

a kicsi is valami ezt elismerem :K de csodákra nem képes az emelt fényű sem, főleg ha gyengélkedik a lámpa :)

Give them hell Ukraine!

(#34213) rob210 válasza TaaT (#34212) üzenetére


rob210
nagyúr

Oké nekem 4 métert hozott mint írtam az pont egy autó hossza:)
:R

Renault power

(#34214) tomcsi23 válasza TaaT (#34212) üzenetére


tomcsi23
veterán

Szerintem izzóktól függ, melyik milyen. Színhő, terítés, stb. Az 50+ és 90+ között is vettem észre különbséget, utóbbi javára. Persze, más gyártmány volt eleve. Meg aztán a lámpától is sok függ, hogy tud érvényesülni az adott izzó.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#34215) t1 válasza tomcsi23 (#34214) üzenetére


t1
addikt

Már létezik + 120%-os is : [link]

(#34216) tomcsi23 válasza t1 (#34215) üzenetére


tomcsi23
veterán

Ejha. Kell egymásra a licit, semmi kétség. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#34217) FoBCRaistlin válasza tomcsi23 (#34216) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

korulnezek hol mi mennyi. tegnap vettem egy valeo hatso ablaktorlot, mondom hatha jobb lesz. erre rossz csatlakozos... meg jo, hogy direkt ezt ajanlotta az elado

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#34218) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Eees meggvettem eletem elso autojat hat ez skodalatos.
A nyertes egy hofeher 99es felicia 1,3 lxi 50kw-os. Nagyon jo vele menni mar hazafelejovet tettem bele hatvan kilometert. De kicsit hangos a motor gondolom a lanchajtas miatt. olyan hangja van mintha beleszortam volna egy marek csapagygolyot a szijashoz kepest :D .
Delutan teszek fel kepeket. Most majd eredetiseg vizsga atiratas es minden okes lesz. A biztositast mar megkotottem 11000 ft negyedevente. Valaki nem tud hatso csomagter zarat olcson hozza ugyanis valami hianyzik belole mert nem lehet lecsukni.. nem zar.

Üdv.: Csaba

(#34219) tomcsi23 válasza FoBCRaistlin (#34217) üzenetére


tomcsi23
veterán

Neked is ilyen béna a hátsó csatlakozó? Mennyit szívtam ezzel, azt végül a gyári lapátba áttettem egy champion szett gumiját, az jó lett.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#34220) Xmodule válasza RohamDroid (#34218) üzenetére


Xmodule
őstag

Hasznald egeszseggel es balesetmentes közlekedest.

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#34221) RohamDroid válasza Xmodule (#34220) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Köszönöm szépen _O_ .

kell venni jég oldót basszus kiszorultam a fűtött garázsunkból és nem tudok beszállni a kocsiba, mondjuk mivel a csomagtér zár nem jó ezért onnan betudok menni. xD

AMD Power: neked nem nyitódik nekem nem csukódik :C

Üdv.: Csaba

(#34222) bitpork válasza RohamDroid (#34218) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Grat hozzá! Sokáig hajtottam még telekomos koromban. Sőt egyszer egy macska feltekeredett a szervó kormányra a motortérben és már cak szag után vettük észre....

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34223) rob210 válasza RohamDroid (#34218) üzenetére


rob210
nagyúr

Jó kis elpusztíthatatlan motor az.
De ha csörög az nem jó.
Ha valóban csak a lánc akkor azt érdemes cseréltetni, mert ugyan elszakadni nem nagyon tud (persze el tud de ahhoz tényleg meg kell ölni a gépet) viszont a motor járását nem befolyásolja pozitívan:)

Gyertyákat majd nézd meg cseréld ki, az is sokat segít a szép egyenletes motorjárásban.

Renault power

(#34224) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Köszi a tippeket srácok közben kiderítettem hogy állítólag valami feszítőt kellene benne cserélni de sehol nem találom hogy az mi lenne ott vagy hol lenne. Szerintetek egy vezérműszett lánckerékkel megoldaná ?

Lenne egy kérdésem a "hangcucc"-al kapcsolatban. Van benne a gyári csatlakozó és nem találok sehol leírást hogy mi hova megy mi minek a kábele. A rádióm nem kopatibilis a jelenlegi csatlakozóval sajnos. Átalakító meg nincs hozzá.

Itt vannak a csatiról a képek :

Dropbox link a képekről

Üdv.: Csaba

(#34225) MunezXBK válasza RohamDroid (#34224) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Szvsz lehet kapni átalakítót, ha mégsem, multiméter a barátod. De nagyjából a sárga és a piros +12V, a fekete a GND.

Többi hangszóró vezeték.

(#34226) RohamDroid


RohamDroid
aktív tag

Thx :R Már kértem azóta multimétert és megoldódtak a gondok : D csak nem jövök fel minden egyes percben :R

Üdv.: Csaba

(#34227) FoBCRaistlin válasza tomcsi23 (#34219) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

Nos, én voltam a béna, rossz csatlakozósat vettem.
Ma vettem másikat, jobban megnéztem, most jónak tűnik.

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#34228) tomcsi23 válasza FoBCRaistlin (#34227) üzenetére


tomcsi23
veterán

Nem is mondtam: tegnap állok be a kútra, shelles emberünk már nézett, nyomom belül a nyitót, kicsit mintha furább lenne a hangja, kipattanok, ajtó csukva. Megnyomkodom, hátha befagyott, hát mozog. Megint nyomom a gombot, semmi. Szégyenszemre mondom a gyereknek, bocsesz, ez most nem nyert, cső. :D
Utána jöttem-mentem, nyomogattam, azt egyszer csak kinyilt. Valahogy befagyott a zár része. Fújtam rá egy kis wd-40-et, hátha.

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#34229) RohamDroid válasza tomcsi23 (#34228) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Tegnap estemikor vetttem a kocsit en is megyek meg szepen a kutra hogy legyen eleg.
Beallok szepen a kis kosimmal mellettem apuci pici fiai a jobbnál jobb RACSING autóikkal.
Megyek oda a kocsihoz nyitnam a tolto nyilast es a masik oldalon van. :DDD
ciki volt :D

Üdv.: Csaba

(#34230) bitpork válasza RohamDroid (#34229) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Miért lenne ciki? Az ciki mikor beállok a kúthoz a vásárlás napján először rossz oldalra, majd nem tudom kinyitni a tank fedőlemezét, csak telefonos segítséggel :DDD

(#34231) tomcsi23 : hát ez velem történt meg idén júli 30.-n mikor megvettem Gazsit :B

[ Szerkesztve ]

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34231) tomcsi23 válasza bitpork (#34230) üzenetére


tomcsi23
veterán

Mi ezt hoztuk össze kb, csak külön-külön. :DDD

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#34232) rob210


rob210
nagyúr

Ennél csak az lenne jobb srácok ha ott akarnátok kinyitni a tankfedelet ahol nincs is:)

Renault power

(#34233) FoBCRaistlin válasza bitpork (#34230) üzenetére


FoBCRaistlin
őstag

tartom a tetet, es emelem egy anyuval aki tobb kocsival sok ezer levezetett kilometerrel nem tud tankolni, es halvany fogalma nincs rola, hogyan kell :)

Tuning szempontjából fontos, hogy "hány Mhz hideg van éppen" T56 - www.pcvizhutes.hu WOT: RaistlinX

(#34234) rob210 válasza bitpork (#34230) üzenetére


rob210
nagyúr

Nekem az egyik barátom tetszett nagyon amikor közölte, képzeld basszus megvan az új kocsi (toyota corolla)!
Nagyon kényelmes, nagyon jó, nagyon szép, tetszik mindenkinek, de nem tudunk bepakolni a csomagtartóba.
:Y Mondom miért azt mondja nem nyílik ki a csomagtartó, nem lehet bepakolni.

Na ekkor jött a buktató, mondom a karral akarod kinyitni a vezető ülés bal oldalán a padlólemezen?

Miért ott van ilyen kar?

:C mondom neki, szokott lenni :C de ekkor már nagyon röhögtem.
Csak arra nem jöttem, rá, hogy ha nem azzal akkor mivel akarta vajon kinyitni? :F

[ Szerkesztve ]

Renault power

(#34235) MunezXBK válasza FoBCRaistlin (#34233) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Toyota Hiace típusú terrorista gépjármű, Ausztria...tankolni kell.

Vazze..ez, hogy nyílik? 4-en sasoltuk, a végén telefonálnom kellett. :D

Ott is kar nyitja, de a vez.ülés jobb oldalán van. A villám vágná meg, aki oda tervezte. :W

(#34236) AMD Power válasza RohamDroid (#34221) üzenetére


AMD Power
titán

Jó mi? :DDD :W

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34237) bitpork válasza rob210 (#34234) üzenetére


bitpork
veterán
LOGOUT blog (1)

Volt főnökömnek anno volt egy kereklámpás poloja. Ez akkor volt mikor először megjelent. Elég az hozzá, hogy a naaaagy emberrel egyszer beszélgettem és szidtam a rohadt ködöt, és mondogattam h milyen jó az alfán a ködlámpa, bekapcsolom és előre is látok meg engem is látnak. Erre közli h jó nekem, mert neki nincs ködlámpája. Mondom neki h hát az szar ,mert kurva jól jön amikor nagy ganajban alávilágít és lehet látni legalább az utat. Felajánlottam hogy menjünk le a parkolóba és megnézzük hova lehet beletenni és veszünk neki. Erre mondja hogy nincs mit nézegetni mert nincs benne gyárilag. Kezdett gyanússá válni a dolog, uh csak lerángattam. Beültem, mutatom neki hogy de hát a kapcsolód is tudja, csak bele kell rakni: erre ő kiakadt hogy mit csináltam a világítás kapcsolójával, mert ő nem is tudta hogy ki kell húzni és akkor legalább hátul van ködlámpája!

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#34238) rob210 válasza bitpork (#34237) üzenetére


rob210
nagyúr

wazze tönkretetted a kocsiját:)
:R

Renault power

(#34239) TaaT válasza rob210 (#34234) üzenetére


TaaT
veterán

Van olyan kocsi aminek ott lent az a kar olyan hogy ha felhúzod csomiajtót nyit, lenyomod tankajtót nyit vagy fordítva :D

Give them hell Ukraine!

(#34240) rob210 válasza TaaT (#34239) üzenetére


rob210
nagyúr

igen van azt hiszem valamelyik bmw is olyan.

Renault power

(#34241) TaaT válasza rob210 (#34240) üzenetére


TaaT
veterán

Jah meg vmelyik autóban lent ülés mellett kar, nem húzni hanem nyomni kell... a kar természetesen felfele elhajolva már :D

ezt meg csak úgy...

Give them hell Ukraine!

(#34242) Oracle


Oracle
senior tag

Hi

Ma reggel jöttem haza Magyaródról és az úton a pályáig akkora hóátfúvások voltak.. ennyit még soha nem csúszkáltam a kocsival :) Zalakomárnál volt a legnagyobb, a sávomban szembe egy 7-es bmw elakadva pont mellette egy wagonr+ lezárták az utat :((( és meg kellett állnom a kb 40 centis hóban mondtam is hogy na ide tuti beragadok én is.Voltak ott vagy 8an kitolták a suzukit, a bmw próbálkozott de csak a kerekei forogtak kocsi nem mozdult, én meg gázt adtam és kicsit meggyötörtem a kis kocsimat(5 de inkább 6 ezret forgott) de szépen kimászott a nagy hóból minden segítség nélkül, és a bmw is sikerült kikerülni, tök büszke voltam rá :D Remélem nem árt neki az ekkora fordulat ritkán szokott ekkora tartományban lenni :U :F

[ Szerkesztve ]

(#34243) RohamDroid válasza AMD Power (#34236) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Én most csináltam meg.. pont most végeztem hehe. Most rendesen megy :C

Üdv.: Csaba

(#34244) AMD Power válasza RohamDroid (#34243) üzenetére


AMD Power
titán

Nálam sajnos el van törve az a pöcök. Bontottan kell majd néznem valamit.

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34245) RohamDroid válasza AMD Power (#34244) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

Hat az nem jo nekem mindne megvolt benne csak az előző gazdi co gépet nem sajnálva úgy megtákolta és összerakta hogy minden fordítva volt benne faszán. Megkérdeztem hogy így jártak vele? erre megszólal hát náluk garázsban volt 2. kocsiként ha meg mentek valahova akkor jóhiszeműen gondolták hogy nem a csomagtartót nyitogatják először.... Azigen :D

Amúgy az a kis kapcsoló a zárban (Felicia 1999) az a világítást kapcsolja a csomagtérben ?

Kinek milyen kocsija van ? :DDD

Üdv.: Csaba

(#34246) MunezXBK válasza RohamDroid (#34245) üzenetére


MunezXBK
nagyúr

Az enyém kék. :D

(#34247) RohamDroid válasza MunezXBK (#34246) üzenetére


RohamDroid
aktív tag

:C :C

Üdv.: Csaba

(#34248) AMD Power válasza MunezXBK (#34246) üzenetére


AMD Power
titán

Az enyém is kék. :D

Eladó Samsung Watch Active 2. https://hardverapro.hu/apro/elado_mukodokepes_samsung_watch_active_2_40mm_okos/friss.html

(#34249) TaaT válasza AMD Power (#34248) üzenetére


TaaT
veterán

enyém fekete mint a zongora lakkja :DDD

Give them hell Ukraine!

(#34250) tomcsi23 válasza TaaT (#34249) üzenetére


tomcsi23
veterán

+1 fekete. ;]

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.