Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 03:54:46

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#82021) paler


paler
aktív tag

Alapvetően a zárt fejhallgatót akarok beszerezni jó árusítva. Meg is van a kiszemelt típus egy Meze 99 Classics. Főleg populáris műfaj miatt esett a választásom erre a típusra.
De míg várok egy jó ajánlatra, addig tesztelés céljából lehet hogy bepróbálkozok egy Philips Fidelio x2hr-el. Aki ismeri, hallott már ilyen fülest, főleg azok véleményére lennék kíváncsi, hogy szerintük a populárisabb zenékhez ez a nyitott fejhallgató mennyire lehet jó? Amit eddig olvastam róla, hogy a nyitottak között is elég jó mélyekkel rendelkezik, ami állítólag nem megy a közép és magas hangok rovására. Néztem pár mérést is a fejesről, és azok alapján elég lineáris fülesnek tűnik.
Egy Korg ds-dac-100m-el hajtanám meg, de nem tudom hogy mennyire passzolhatnak majd össze :F Elvileg könnyen hajtható fejhallgató, úgy mint a leendő Meze 99 is.
Eddig egy komolyabb fejhallgatóhoz volt szerencsém, egy AKG Q701, ahhoz képest a Philips-be több lehet majd a bugi?

JBL Synthesis -> Egy hangrendszer mind fölött, egy hang kegyetlen, egy a nyomorba dönt ( árával biztos), bilincs az Egyetlen

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.