Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#97601) tboldi válasza Francia91 (#97587) üzenetére


tboldi
nagyúr

Én is megcsináltam rajta sok mindent, vadásztam a gyári alkatrészekre, de meguntam, plusz közben jött a CB500X, úgyhogy értelme sem nagyon volt tovább megtartani. A kedvencem az volt, amikor a 400 forintos váltókar visszahúzó ollórugóból lett egy 40000 forintos generál, és még egy hengerfúrás is ráfért volna. :D
Nálam egyébként Müller Szabolcs-féle elektronikus gyújtás, fesz.szabályzó és indexrelé volt. A trafó bontott gyári volt. :)

[ Szerkesztve ]

(#97602) ath válasza dave0825 (#97582) üzenetére


ath
senior tag

az elsővel valami perec volt, hogy össze van zúzva a baloldali idom, a második nem rossz, ellenben novemberi a hirdetés. namost közel fél év alatt szerintem azt már elvitték.
ez viszont több szempontból is ideális: szép állapot, sok extra (bukógomba, féktárcsa, fékcső, fokozatkijelző is jó dolog, óra szerint kevés km. ugyan 300al a kinézett ár felett van, cserébe hozzád közel is van. én ezt nézném meg elsőre, talán 50-100e alku is belefér.
hja, és kék :DD

(#97603) #25954560 válasza dave0825 (#97582) üzenetére


#25954560
törölt tag

nyehehe, ezzel azert modosul a baba fekvese.
kiszursz a kedves utassal egy sport haccazason. pontosabban jo esellyel leszoktatod a hosszabb turakrol :)
utasos csavargasra pl visszaternek az yzf600-hoz. talan semmilyen mas szempontbol nincs olyan jo, mint a gsxr, de ketszemellyel csavarogni pont rendben van es meg valamennyire 'sportos' is.

(#97604) etnies válasza HSM (#97594) üzenetére


etnies
senior tag

Ha a tükör nem szar és rendesen megvan húzva, akkor nem állítja el. Ha viszont szar vagy nincs rendesen meghúzva, akkor a menetszél is elforgatja úgy 80-90-től.
Tőlem rakhatod az ülésre, te sisakod, te pénzed. :)

(#97599) runner 125 Sokat használtam azt is, nem karcolt össze semmit.

[ Szerkesztve ]

"önmagam hite vagyok magamban"

(#97605) -Mike- válasza Tarill (#97600) üzenetére


-Mike-
addikt

(#97606) polimorf válasza runner 125 (#97599) üzenetére


polimorf
tag

Nekem a hátsó doboz alatt van 2 kampó arra akasztjuk a sisakjainkat

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#97607) etnies válasza polimorf (#97606) üzenetére


etnies
senior tag

Ezzel a megoldással csak óvatosan, nekem annak idején itt Londonban lefeszítették a gyári kampómról, mikor 10 percre megálltam felszedni asszonyt. Én azóta dobozban tartom vagy "motoroslánccal" rögzítem a géphez.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#97608) Laraxior


Laraxior
titán

Műszakin nézik a motoron a plexi színét, vagy lehet fekete is, nem kell, hogy átlátszó legyen? (Gondolom nagyjából egyezik a hazai műszaki a TÜV-vel)
Holnap viszem a motort, és ha bizonytalan, akkor inkább visszateszem az eredeti plexit :K

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#97609) dave0825 válasza Laraxior (#97608) üzenetére


dave0825
őstag

Nekem 125-ös Aprilia RS-en átlátszóval, és matt feketével sem szóltak semmit rá.

Huawei P30 // Suzuki DL650XT '15 <-- Kawasaki Z750 '07 <-- Aprilia RS 125 '99

(#97610) tboldi válasza Laraxior (#97608) üzenetére


tboldi
nagyúr

Tekintve, hogy vannak gyárilag is sötét plexivel szerelt motorok, szerintem nemigen fognak reklamálni.

(#97611) runner 125 válasza Laraxior (#97608) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem nézik. Nekem a 800-as kétszer is fekete plxivel vizsgázott.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#97612) etnies válasza Laraxior (#97608) üzenetére


etnies
senior tag

Nem igazán értem, hogy műszakin miért foglalkoznának a plexi színével? Az indexbúra színével maximum...

"önmagam hite vagyok magamban"

(#97613) polimorf válasza etnies (#97607) üzenetére


polimorf
tag

Akinek az én bukómra van szüksége az vigye, csak meg ne lássam. ;]

Már nem a tükröt nézem, hanem a következő kanyart. A tükörben már csak a mult van. A kanyar után a jövő!!!

(#97614) [-HERO-]


[-HERO-]
senior tag

Kulfoldrol uj motor vasarlasanal szalonbol mik lehetnek a buktatok?

Regadot es az afa kulombozetet ki kell fizessem, plussz minden mast a forgalomba helyezeshez, ezen kivul van meg valamilyen plussz koltseg?
(Persze az utazason kivul)

Nagyon erosen gondolkodom rajta hogy kinti beszerzes lesz.
Kint 1 millioval olcsobb ugyan az a motor.
Mikor itthon a kereskedoket kerdore vontam hogy ez hogyan lehet csak hebegnek habognak hogy a yamaha arszabasa bla bla bla.

Nemetorszagi hivatalos markakereskedesbol lenne a motor.
(Azzal erveltek a magyarok hogy biztos szurke import de aztan megneztek a hirdetot es hivatalos kereskedo.)

Ilyenkor a garancia EU-n belul szol vagy csak nemetbe lenne ervenyes?

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#97615) CyberPunk666


CyberPunk666
senior tag

Ma délután volt valaki kakucson?

(#97616) BoB válasza [-HERO-] (#97614) üzenetére


BoB
veterán

EU-ban érvényes a garancia, mindegy melyik márkaszervízbe viszed.

You may corrupt the souls of men, but I am steel. I am doom.

(#97617) [-HERO-] válasza BoB (#97616) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Koszi, akkor egy pont kipipalva :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#97618) CyberPunk666 válasza [-HERO-] (#97617) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

Azért számolj utána, hogy mennyi lesz ez mire magyar rendszám lesz rajta.
Azért az ilyen áfácska meg regadócska többszázezres tétel.

Milyen motorról van szó?

(#97619) [-HERO-] válasza CyberPunk666 (#97618) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Egy MT10 Tourer-ről.

Itthon 5,36m ért adnák, kint 13700 euro, a kinti 2017 es itthon már csak 2018 as van, volt egy 2017 es, azt 5 ért adták volna oda, de az orrom előtt elvitték :(((

A regadó az 230 ezer, kint 19% os áfa van, itthon 27% ennek a különbözete kb 400 lenne, így lenne 630 összesen. az itthoni árban még nincs benne a forgalomba helyezés amiért plusszban kérnek 160 ezret, szóval ha most ezt nem nézem akkor is kb 400 maradna a zsebbe. 400 plusszt meg nem ér nekem az hogy 2018 as a gép.

Ja és itthon az már a csontig lealkudott ár, kinti meg a hirdetett, nem tudom mennyit lehetne alkudni belőle.
[link]

Mondjuk most nézem hogy ez is 2018 as.

[ Szerkesztve ]

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#97620) CyberPunk666 válasza [-HERO-] (#97619) üzenetére


CyberPunk666
senior tag

+euro váltási költségget / vételi árfolyamot néztél?
+hazahozatal se lesz olcsó.

Persze lehet így is megéri, csak aztán nehogy megjárd.

(#97621) dellfanboy válasza [-HERO-] (#97619) üzenetére


dellfanboy
senior tag

hivtad mar a nemet kereskedot? vagy ott meg nem tartasz?

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#97622) runner 125 válasza CyberPunk666 (#97620) üzenetére


runner 125
nagyúr

5M ft-nál ár egyedi árfolyamot kap az ember, egy kis utánjárással meg simán találni piaci árak alatt Euro-t.

Túlélhető, nekem a 2200km ha csak az üzemanyagköltséget, pályadíjakat számoljuk a mikorbuszra úgy 70k-ból kijött.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#97623) -Mosquito- válasza [-HERO-] (#97619) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Új motorra még rájön a kinti Áfa is. Vagy 1évesnek vagy azt hiszem 6-8000Km kell lennie,hogy ne új gépnek mondják. Jah' kb 1000Km Hegyeshalom a Magyar határig + a szállítás.. Pl a Motorangel Bp.- Besztercebánya táv 70eFt lett volna.

runner:

Szállás,Tgk bérlés ktg?

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#97624) runner 125 válasza -Mosquito- (#97623) üzenetére


runner 125
nagyúr

Jah tényleg, a szállás volt 50 euro hármunknak, az autóért nem engedett fizetni a cimborám. De mennyi lehet ha bérled, 30k?

De ilyenkor érdemes összekötni a kellemest a hasznossal. Konkrétan nem csak amitt toltuk le 2 napba, h kényelmesebb legyen az út, hanem így maradt egy fél nap Berlinre is.

[ Szerkesztve ]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#97625) zgospel válasza [-HERO-] (#97619) üzenetére


zgospel
őstag

Itt azt írják hogy nem ÁFA különbözetet fizetsz, hanem kettős áfát, magánszemélyként.
Autóról van szó, de gondolom motorokra ugyanaz érvényes.

USA-ban még olcsóbbak a motorok, sokkal kevesebb rajtuk az adó.

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#97626) [-HERO-] válasza -Mosquito- (#97623) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Ez a 13500 euro mar kinti brutto ar!
Nettoba oda sem adjak csak esetleg unios cegszamra.

Meg nem hivtam a kereskedot, vagy holnap vagy kedden szeretnem.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#97627) -Mosquito- válasza runner 125 (#97624) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Pl a saját Crafterem nem adnám költsön senkinek sem. :D Nem tudom a bérleti árakat. De itt van ni egy. [link]

HERO:

Nézzél utána ennek az új,1év/vagy 6-8eKm szabálynak. Itt van. [link]

[ Szerkesztve ]

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#97628) runner 125 válasza -Mosquito- (#97627) üzenetére


runner 125
nagyúr

Oké, megértelek, most virágzik a migráns utaztatás, én se szállnék le róla. ;]

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#97629) -Mosquito- válasza runner 125 (#97628) üzenetére


-Mosquito-
őstag

:DDD :DDD

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#97630) tboldi


tboldi
nagyúr

(#97631) [-HERO-] válasza -Mosquito- (#97627) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Igen azt tudom ha nem mult el fel eves vagy nincs benne 6000km akkor az afa kulonbozetet ki kell fizetni, ezzel kalkulaltam is, viszont amit itt az egyik kollega emlitett hogy itt is ott is meg kell fizetni az afat, magyaran duplan, na az nem lenne jo buli :)

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#97632) kcsa válasza tboldi (#97630) üzenetére


kcsa
veterán

Oszt' hol a rendszám a Leóról? :((

(#97633) runner 125 válasza tboldi (#97630) üzenetére


runner 125
nagyúr

Értelmetlen halál.
Tlaán ez az eset illik be legjobban a természetes szelekció elvének, amiről poont pár hete volt szó.
Rendszám, műszaki, nyilván jogsi, de h még sisak nélkül is...

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#97634) nyogo83 válasza runner 125 (#97633) üzenetére


nyogo83
senior tag

A legujabb hulyeseg, amibol eleg sokat latok a varosban: ezekkel az elektromos robogonak kinezo valamikkel "csapatjak" az emberek Pesten a Thokolyn, Hungarian marha nagy forgalomban bukosisak es mindenfele vedelem nelkul.
Nem tudom mit gondolnak, az amper megvedi majd?

Kcsa: szerintem a bukosisak mellett...

[ Szerkesztve ]

(#97635) tboldi válasza kcsa (#97632) üzenetére


tboldi
nagyúr

Elég gyakran láttam a srácot a környéken, soha nem volt még rajta rendszám. Habár sisak szokott lenni.

(#97636) -Mosquito- válasza [-HERO-] (#97631) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Ennek nézzél/jarjál utána. Csinálnék egy b verziót is. Használt 1 éves kevés Km gépet is megnéznék. Kint jóval nagyobb a piac/választék van.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#97637) [-HERO-] válasza -Mosquito- (#97636) üzenetére


[-HERO-]
senior tag

Nézem azokat is, de 3-4 ezer km erekkel vannak, és annyival nem olcsóbb hogy ne érje meg hozzátenni azt a pluszt hogy új gép legyen.
Ha lényegesebb különbség lenne árban akkor simán lehetne alternativa.

### HΘЯsΞ PΘwΞЯ ###

(#97638) lacy86


lacy86
addikt

Hello,

A jovoben szeretnek motort vasarolni.
( nagyon regi álmom )
Mindig is tura motort szerettem volna.
Ebben szeretnem a segitseget / tapasztalatot kerni.
Nekem eddig a Suzuki “tipus” jott be.
Hasznaltan szeretnek venni.

Elore is koszonom a segitseget!

(#97639) Bogyó bá' válasza nyogo83 (#97634) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Azoknak a "nyuggertáltosoknak" a többsége (a legális része) 300W-nál nem erősebb, így sima kerékpárnak minősül a közlekedés szempontjából. (Ezért nem kell rá sisak és jogsi sem). Más kérdés, hogy a kis kínai gyárt ennél jóval erősebbet, amit szintén "kerékpárként" használnak. Nem baj, hadd működjön a természetes kiválasztódás.... :B

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#97640) Laraxior


Laraxior
titán

Na, végülis csak mennem kell még egyszer TÜVre :(((
Bár mondjuk hál' istennek csak apró szarok miatt. Észre se vettem, hogy nem világít a rendszámtábla világítás. :(((
Meg aszonta az ürge, hogy kell valami még a rendszámtábla alá, mert így nagyon magasra veri fel a vizet.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#97641) Winchester95


Winchester95
őstag

Sziasztok!

Nagyon kezdőként írnék hozzátok, átolvastam pár weblapot, de annyira kezdő vagyok, hogy nemigaz, viszont szeretnék rájönni, legalább beindítani a motort.

Tehát adott egy Simson fellelt állapotban.Típustábla szerint S51

.Képek majd magukért beszélte, nekem úgy adták át anno ingyen, hogy babetta gyújtásos és enduro.Akksi nincs benne.4sebességes, 16n1 karbival.berúgós.

Komolyan mondom, nem tudom eldönteni, de sejtem milyen gyújtás van rajta. 2 fajtáról tudok, A babetta gyújtásnak szokták hívni a tirisztorost, ahogy tudom, a másik a megszakítós.

Na most én látok rajta egy trafót, viszont a lendkeréknél én megszakítót látok, nem tudom felismerni melyik mi csoda mire való a sok elektromos alkatrész közül....

Tudnátok ebben segíteni?

Kipucoltam a tankot, karbit, minden fúvóka jó volt, kivéve ami a tank aljában volt. Gondolom úgy lehet tesztelni hogy wd40-el belefújok és a másik végén ki kellene jönnie a folyadéknak vagy levegőnek igaz?

Érdekes hogy szikra van, nagyon szép és jó. Üzemanyag dől a karbiból.(Be kell majd állítanom a szintet). Nem sikerült beindítanom.

De ez csak próbálkozás volt, hétvégén összerakom normálisan.

Jöhetnek a képek:

http://indafoto.hu/feri95/image/25808133-601db688/664047

http://indafoto.hu/feri95/image/25808135-b44fffd2/664047

http://indafoto.hu/feri95/image/25808137-1c6a4945/664047

http://indafoto.hu/feri95/image/25808139-1ce14802/664047

http://indafoto.hu/feri95/image/25808141-d494c3a3/664047

(#97642) tboldi válasza Laraxior (#97640) üzenetére


tboldi
nagyúr

De a plexiért nem szóltak, ugye? :))

(#97643) zgospel


zgospel
őstag

Nézegettem a köridőmérőt hogy hova tegyem fel, de nem egyszerű. Szeretném a véleményeteket kérni a dologról. Összes kép itt.

Azt sikerült kitalálni, hogy a vevőt a bal oldali markolat műanyagának aljára tenném (az Euroringre bal oldalt kell hogy legyen). A kijelző már problémásabb, arra két verziót sikerült kiagyalnom:
1, Jobb oldalt a fékfolyadék tartály oldalára teszem fel, és középen a kuplungbowdennél van egy műanyag kábelrendező ahova elfér az egységnek a kábele is, így nem kell se gyorskötöző se, és egyszerű levenni/feltenni.
Valahogy így:

2, A műszerfal tetejére, az index jelzőlámpái fölé. Ez problémásabbnak tűnik, a kábelt is kicsit macerásabb elrendezni, és az sem biztos hogy megfelelően felragad a tépőzár ragasztója az egyenetlen felületen.

Nekem az első verzió a szimpatikus, a másodikat hanyagolnám. Vagy a plexi belsejére tudnám még ragasztani valahova, de akkor egyáltalán nem fogom tudni leolvasni menet közben. Ami nem feltétlen nagy baj egyébként, ráérek a boxban nézegetni.

Ha van bármi meglátásotok vagy ötletetek a dologgal kapcsolatban azt megköszönöm. :R

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#97644) Laraxior válasza tboldi (#97642) üzenetére


Laraxior
titán

Azért pont nem. Csak ezek a ledes világítások gyengélkednek. Már az olajcserénél szóltak, hogy elég halvány, szóval végülis az én hibám, hogy nem cseréltem ki.
Viszont kiderült, hogy a kipufogóm sem eredeti, én aszittem, hogy az. De megtalálta az "E"-t benne :B

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#97645) ath válasza zgospel (#97643) üzenetére


ath
senior tag

Magat a merot a ket kormanyt rogzito koze tennem gyorskotozovel. Leolvasni ugy sem fogod, nem arra figyelsz. Annyi, hogy kesztyu nelkul a gombokhoz hozzaferj, a kabel meg konnyen mozogjon. A gumis tok pedig vedi, a gyorskotozo nem tesz benne kart.
A vevot a markolatnal erdekes lenne felfogatni, mar csak azert is, mert ott szerintem takarasban van es nem lat ra az ado. Esetleg az indexre lehetne?

(#97646) zgospel válasza ath (#97645) üzenetére


zgospel
őstag

A kormány két befogója közé pont nem fér be, a vastag kábel miatt. Vagy arra gondolsz hogyha úgyse tudom nézni menetközben akkor tegyem keresztbe, a kormányra merőlegesen?

Én is gondolkoztam hogy takarásban van-e ott a vevő, de én úgy látom hogy nincs ami kitakarná. A képen nem teljesen jól tartom, kicsit hátrafelé néz. Az indexet is megnézem majd. Köszi szépen. :R

Legkésőbb holnap reggel mielőtt felmegyek a pályára, vagy két menet közti szünetben felragasztom valahova, vagy így vagy úgy :D

https://www.flickr.com/photos/zpapa/

(#97647) etnies válasza runner 125 (#97633) üzenetére


etnies
senior tag

De azért ne felejtsük el az autós felelősségét is.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#97648) runner 125 válasza etnies (#97647) üzenetére


runner 125
nagyúr

Egyértelmű, csak az elviség miatt tudok kifakadni az ilyen Darwin-díjas kamikaze jelöltekre.

A leszaromság, a behazudom majd én, a minek sisak hisz csak ide ugrom el hozzáállásnak sajnos előbb utóbb megvan az eredménye. Hol enyhébb, hol végezetesebb. Eszem ágában nem áll védeni az autóst, hibázott. De a motorosoknak, robogósnak kutya kötelességük mindenkinek a saját érdekében (nem azért, mert a rendőr büntet érte) a legalapvetőbb, pláne kötelező védőfelszereléseket felvenni. Ha valaki az életét teszi kockára sisak nélkül, akkor mérlegelje a helyzetet, kockázatot. Ne 50-nel, vagy fölötte húzzon, hanem menjen 20-szal, mint biciklivel és 99%, h életben marad, vagy el tud kerülni hasonló szituációt.
Ezek mellett nagyon sajnálom, h pl. B jogsinál is - hisz neki más valszeg nem volt (bár, még motoros jogsinál se..), nem verik a fejekbe a legalapvetőbb mondást; Motorozz, robogóz forgalomban úgy, mint ha minden más közlekedő rád vadászna.

Ezért is írtam, h a természetes szelekció elvén minden évben otthagyják a fogukat jó páran.
A pontos körülményeket nem ismerjük, de könnyen előfordul h egy nyomorult bukóval lehet túléli legalább. Az a Leonardo konkrétan kettécsuklott az alváznál, az autó sérüléseiből kiindulva valószínű megbólintotta az A oszlopot.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#97649) vendingo válasza runner 125 (#97648) üzenetére


vendingo
veterán

Én ma nem mentem fagyizni motorral (városon belül), mert utálok beöltözni, motoros felszerelés nélkül nem megyek sehová. Családon belül volt hálál eset (pannonia), gerinctörés (simson), komoly csuklótörés (runner180)....
Egyik se egy vadállat gép, mégis megtörtént a baj. Természetesen mindenkin az egyetlen védőfelszerelés a sisak volt.

A nyári baleseteim szerencsés kimenetelét is a védőfelszereléseknek köszönhetem.

Ha még jobb csizma lett volna a lábamon, akkor valszeg nem nyúltak volna meg a szalagok a bokámba, és nem fájna még mindig. Első dolgom volt szezon előtt csizmát, majd sisakot cserélni. Apránként minden cuccom lecserélem jobbra, nagyobb védelműre.

Laca1212: ram mount x-grip?
Esetleg klónjai kínából.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#97650) Laca1212


Laca1212
őstag

Lehet volt róla már szó...
Csutka kormányhoz milyen telefontartó ajánlott?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.