Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#69049) Something_ válasza Chrys_ (#69048) üzenetére


Something_
őstag

Veztech trening. Felalltok sorban, felgyorsitasz 50 km/h-ra es veszfekezessel meg kell allnod ket bolya kozott. Rakoncentralsz es megallsz tobb kevesebb sikerrel. Megcsinalod ezt a treningen 10x. Nem lesz benne a rutinodban, mert nem fogod gyakorolni kozuton.
Palyara felmesz, sok kanyar van, 50-200 km/h-rol fekezel, palyanaponkent 50x. Elmesz egy szezonban 5-10 alkalommal.
Veztech treningen bolyakat kerulgetsz, korbemesz, ok. Megtanulod azt, amit treningen kene, ez is csak akkor fog berogzulni, ha mar lesz rutinod.
De meg mindig nem tudsz 30-100 km/h-s tempoval kanyarodni biztonsagosan, amit palyazas alkalmaval eleg sok esetben megteszel egy palyanap alatt.
Nem vagyok a veztech trening ellen, eddig 2 szezon alatt 2x voltam, szerintem jo dolog, hogy belerazodashoz felveszi az ember a ritmust, de a palyazas sokkal tobb hasznot hoz szvsz.
Ja meg a kezdo aki elmegy egybol eldobja a motort? Feneket! Aki a koridoert megy es harcol a mp-ekert, az fogja eldobni, de benne van a pakliban, aki ezt teszi, az tisztaban van vele.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.