Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#45451) -Mosquito- válasza Kolondrum (#45448) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Én nem láttalak.

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#45452) DigitXT válasza Kolondrum (#45446) üzenetére


DigitXT
félisten

[KOMOLYTALAN]
Le ne üsd vele a közlekedési táblákat...:D Amúgy ha vadulni akarsz,
és cél a szimmetria, meg brutál hang is kéne, akkor a másik oldalra
mehet fel egy ilyen, de nem tudom, van-e külső mikrofon bemeneted.

Persze ebben is rohadt hangos lenne a szél, döglött macsekkal is...

(Azért remélem azt, ami nem menetszél - álló helyzetben kifogja.:D)

Viszont, ha sok felszerelés van, akkor lassan illene beburkolni, és...

[/KOMOLYTALAN]

bogyo112: ameddig a Föld kerek, mindig lesznek nyuggerek.:))

Szerk: őröltség határa:F
"Kicsi a bors, de szar az íze."

[ Szerkesztve ]

(#45453) canniball válasza Bogyó bá' (#45450) üzenetére


canniball
nagyúr

:C

https://tinyurl.com/ycoexz4o *** Only the good die young...

(#45454) Kolondrum

Tervezett látkép: [link] - Csak ne rezegjen majd.

(#45455) Outlander


Outlander
őstag

Facebookon megosztottak egy 10 perces videót... Ahogy nézem, az első 5-6 az mind zsákkal végződött....

Belinkeljem elrettentésként? :F

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45456) Kolondrum

[link]
A tükrök jó beállítása mindig időigényes. :))

(#45457) Bogyó bá' válasza Kolondrum (#45456) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nálad a tükörlap nem gömbcsuklós, mint a többi motoron?! :Y

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#45458) Kolondrum válasza Bogyó bá' (#45457) üzenetére

De az csak nem akarom erőltetni, mert nagyon nehezen mozog, máshogy is be lehet állítani.

(#45459) PoLizei válasza Kolondrum (#45456) üzenetére


PoLizei
aktív tag

Az enyém meg még négyszögletes is, és idegesít, ha nem szimmetrikusan állnak :W Néha meg kell magam erőltetni, hogy ne piszkáljam egész úton. Csak minden piros lámpánál :DDD

P*L****

(#45460) Kolondrum válasza -Mosquito- (#45451) üzenetére

Te húztál el endrén 6 felé?

(#45462) Something_


Something_
őstag

Keresgéltem a topikban és senki nem írt még az Auner Budapestről, ma bementem, hogy megnézzem magamnak, mert a weboldala kb 0, letölthető katalógus van, euro árfolyamon.
Nah, bementem és ha már ott voltam, akkor próbáltam gatyát. Hát krossos dolgok vannak, bőrcuccok kb ezer éves szettek, akciósan, pár méret :D Magyarország, így szeretlek.
Szerencsémre nem rendeltem meg látatlanba fcmotoról a gatyát, mert pl 56-os jó lett volna, viszont a térdvédő rész a térdem alatt kezdődött.
Lerendeltem náluk a kinézett gatyát ugyanazon az áron, mint amiért fent van fcmoto-n, sőt még a szállítás költsége sem jött rá. Van belőle rövidített változat, ezt hozzák meg jövőhéten, ha nem jó, akkor rendelnek másikat vagy ha az sem lesz jó, akkor "nem kötelező" megvenni.
Ergo ajánlani tudom, hogyha valaki Alpinestars-t akar venni, mert korrektek. Készleten ahogy említettem kb semmi nincs, csak krossz.

(#45463) Xaels válasza Something_ (#45462) üzenetére


Xaels
félisten

Ülve nézted azt a térdvédőt?

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#45464) Something_ válasza Xaels (#45463) üzenetére


Something_
őstag

Felesleges lett volna leülni, mert kb 20 centi kellett volna felfele, hogy jó legyen.

(#45465) Archer válasza Kolondrum (#45461) üzenetére


Archer
őstag

Te az ilyen videókra gerjedsz?

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#45466) Kolondrum válasza Archer (#45465) üzenetére

Nem csak érdekes, hogy kb semmi baja nem lett.

(#45467) Czimby


Czimby
addikt

Remélem nem gond ha megkérdezem mivel itt többen a turázós stilust képviselik.
A szomszéd srác sport gumikat szeretne rakni a gixerjére es igy eladná a tavaj év közepen vásarolt Pilot Road 2 gumijait, amik kb 3000Km-t futottak. 120/70 és 180/55 Méretben. Sérüles es javitás mentes állapotban. Ha esetleg érdekelne valakkt privizzen rám.

Ha szeretnél Revolut meghívót írj privit. A kapott jutalmat(12.5-20e Ft) pedig felezzük.

(#45468) Outlander


Outlander
őstag

Nyitás elött 5 perccel már toporogtak az ajtóban.... igazából a motoros cuccokért kb 3-an verekedtünk, nem úgy a barkács cuccokért..
Millió1 pálinka szagú, kisbuszos építő brigád... 2-3 eszköz / ember... semmi nem maradt ami barkácsgép volt.
Max a raktárban, vagy ha jön utánpótlás. :DDD

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45469) Kolondrum válasza Outlander (#45468) üzenetére

Én még el sem indultam. Aludtam. :)

(#45470) Bogyó bá' válasza Outlander (#45468) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Nekem lett aláöltözőm és kesztyűm is. A kesztyűt szerencsére felpróbáltam, eddig az L-es volt jó rá, ebből viszont M-es kell. Egyébként kevés árut kaptak, a vesevédőt leszámítva szerintem 10 órára nem lesz belőlük egy darab sem. Vesevédőből meg van egy fél raklappal... :D Ez utóbbit nem vettem, nem volt rá zsetonom, de úgysem hordanám.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#45471) dellfanboy válasza Something_ (#45462) üzenetére


dellfanboy
senior tag

ez pontosan mit tud? Van belőle rövidített változat,
mármint ez csak nekem új? nadrág rövidített változatban? :F

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#45472) Outlander válasza Bogyó bá' (#45470) üzenetére


Outlander
őstag

Vesevédőn gondolkoztam én is.. de mivel nyári, városi motoros vagyok, így teljesen letettem róla. :)

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45473) Something_ válasza dellfanboy (#45471) üzenetére


Something_
őstag

Kapaszkodj meg, van hosszított változat is a normál és rövidített mellett. S - Short - Rövidített, L - Long - Hosszított :D

Mit tud? Pl én 104 kg vagyok, 180 cm. Egy 56-os nadrád ami csípőben és minden másban jó, az 190 cm-es ember magasságához van tervezve, ergo lóg rajtam, plusz a térdvédő nagyon rossz helyen van.
Van rövidített változat, ami nyilván "rövidebb" lábra van ehhez a súlyhoz.

Plusz ugye van hosszított, hogyha az emberke pl 195 centi, viszont kva vékony a csípője, akkor neki pl 52es gatya lenne jó a súlyához, viszont a magasságához pedig kicsi. Nah, neki meg ott van a hosszított.

[ Szerkesztve ]

(#45474) dellfanboy válasza Something_ (#45473) üzenetére


dellfanboy
senior tag

jah ez olyasmi mint a farmereknél a regular meg slim fit, skinny meg a többi..
azt hittem elsőre rövid bőrnadrág. mondom mi a szösz? :DD

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#45475) Something_ válasza dellfanboy (#45474) üzenetére


Something_
őstag

Először én is azt hittem, hogy a rövidített az háromnegyedes, mert úgyis hosszú szárú csizma van alul, de akkor a hosszított az wtf?:D
Aztán tegnap a csávó mondta, hogy rendeljünk rövidítettet.

(#45476) pityaa23 válasza Something_ (#45475) üzenetére


pityaa23
senior tag

Ú ez nagyon jó hír, akkor nadrágom lehet nekem is lesz, viszont a kabát az totál nem passzol rám. Magasságra S-M kellene mellbőségre viszont L, de inkább XL a mérettáblázat szerint. Szarnak ezek a gyúrós emberekre. :D

(#45477) dellfanboy válasza Something_ (#45475) üzenetére


dellfanboy
senior tag

jaja és még arra gondoltam, a rövidített lehet pl sidi csizmához jó, a hosszított meg a Rossi féle csizmához amire kívülről huzza rá a nadrágot
[link]

eladó dolgok:mondd az árát és vidd http://hardverapro.hu/tag/dellfanboy#aprohirdetesei

(#45478) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

[link]

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#45479) Kolondrum

Örültem a szerencsének fiúk, el sem kezdhettem kb a szezont, lidlibe sem voltam. Odamenet szétesett a GS motorhibával. Most kalapál mint egy traktor. Ennyi volt a motoros "élet" ez most vált biztossá. Csá!

(#45480) DigitXT válasza Kolondrum (#45479) üzenetére


DigitXT
félisten

Most hoztad el a szerelőtől, nem? Ha elqrt rajta valamit, akkor "verd le" rajta.:W
(Nem mondanám, ha nem láttam volna már ilyet, hogy a szerelőtől elhozott motor
egészen más hibákat produkált, mint amikor odavittem - egyet javít, egyet ront.:DDD)

(#45481) Laraxior


Laraxior
titán

Lidl vagy aldi? Most akartam epp vesevedot venni, mert allandoan kicsuszik a nadragbol a betűrt cucc, ovnek meg ugye nincs helye :(
Mintha nem lattam volna, csak a kesztyut meg az aláöltözőt, vagy csak atugrottam rajta? :Y

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45482) Kolondrum válasza DigitXT (#45480) üzenetére

Karbiszinkront meg szelephézag állítást kapott, máshoz ami motorikus nem nyúlt, márkaszerviz és tényleg soha nem volt bajom azzal amit csinált, megbízható.
Ez is a semmiből jött elő. Megy-megy a maga megszokott hangjával és hirtelen hozzájött a plusz hang. A tokot teszteltem épp és a szélzajt, ami persze van, így a felvételen nem is hallani mikor lép be a "zaj".
Most hidegből indítva az aki nem hallja a kalapálást az süket.
Kalapálás

(#45483) Outlander válasza Laraxior (#45481) üzenetére


Outlander
őstag

Lidl-ben van, 1790 ft- talán..

De mivel a két cég, egymással rivalizál... aldiban is lesz sztem jövőhéten.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45484) Laraxior válasza Outlander (#45483) üzenetére


Laraxior
titán

1-2 szezont kibir? Érdemes megvenni? 4000-ert van a Shoxban is. Nincsen különösebb elvaras, csak ne legyen szabadon hatul semmim.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#45485) Outlander válasza Laraxior (#45484) üzenetére


Outlander
őstag

Nem tudom, nem vettem.... de én még lidl cuccban soha nem csalódtam. :K
Nem mellesleg 3 év gari, ami itt pénzvisszafizetés... szaaal.

Work until You no longer have to Introduce Yourself.

(#45486) Ferdzsoo válasza Kolondrum (#45482) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Egyszercsak elkezdett kalapálni? Melegen is csinálja?
Ahogy hallom csak alapjáraton csinálja ha gázt adtál elmúl igaz?

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#45487) Kolondrum válasza Ferdzsoo (#45486) üzenetére

Igen menet közben, amikor gyorsítottam. Melegen is csinálja csak talán nem ennyire hallani.
Valami abban a pillanatban esett szét ott. Reggel semmi baja nem volt induláskor.

(#45488) Kolondrum válasza -Mosquito- (#45451) üzenetére

Majd én a tiéd baszki!

(#45489) -Mosquito- válasza Kolondrum (#45488) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Sokba lenne az neked b@szki.. :D

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#45490) Something_ válasza Kolondrum (#45479) üzenetére


Something_
őstag

Miert nem viszed szervizbe? Inkabb a Dunaba tolod vagy mi?

(#45491) Ferdzsoo válasza Kolondrum (#45488) üzenetére


Ferdzsoo
addikt

Szerintem is vidd el a szervízbe, ettől rosszabb már nem lesz meg ez annyira hangos hogy egy hozzáértő lehet kisújjból vágja mi a gebasz. .. bár azért 100km-eket nembiztos hogy megtennék így vele....

"It is not the strongest of the species that survives, nor the most intelligent that survives. It is the one that is most adaptable to change."

(#45492) Kolondrum válasza Something_ (#45490) üzenetére

Beteg a Lajos, oda mentem a lidli helyett. Illetve Lajos nagyon drága. Nagyon.

Mosquito34! Nem értem miért kell a másikat baszogatni. Erősen moderálva írtam.

[ Szerkesztve ]

(#45493) Something_ válasza Kolondrum (#45492) üzenetére


Something_
őstag

Altalaban a draga a jo, de miert nem viszed mashova? A GS nepmotor, gondolom sokan javitjak, akik ertenek is hozza.

De igy tenyleg ne jarj vele, nehogy szarabb legyen.

(#45494) -Mosquito- válasza Kolondrum (#45492) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Nem értem,ott volt a végén.. -> :)

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

(#45495) Kolondrum

Több szálon futnak a dolgok, ide is beírom: A bal gyertyámon vastagon áll a korom. Szinte mérhetően vastagon. A másik olyan mint szokott (2éve), nem kormos, fehéres árnyalatú. Hengerek melegszenek, egyformán. Nem gyengült el a motor, tol ahogy korábban, csak a plusz hang jött a képbe.

Mosquito34! Ok!

[ Szerkesztve ]

(#45496) Something_ válasza Kolondrum (#45495) üzenetére


Something_
őstag

Mire tippelsz, mi foshatott be? Amúgy egy generál gs500-nál mennyibe lenne? 120e? Vagy több?

(#45497) Kolondrum válasza Something_ (#45496) üzenetére

Márkaszervizbe azt mondták a motor árában megáll. Nem javasolják, hogy meglépjük ha baj van. Ezt korábban kérdeztem, mai napig előttem lebeg. Most kicsit jobban. :DDD

Nagyon sokan írnak érdekes dolgokat, de nekem (mivel pesszimista vagyok) a hajtókar tetszik a legjobban. Csak hogyan ha a semmiből kezdett rá. Minden teória stimmel valahol, de el is bukik.
Hétfőn elviszem, annak a hétnek a végére többet tudok.

(#45498) Something_ válasza Kolondrum (#45497) üzenetére


Something_
őstag

500e egy generál egy 500as Suzukinál? Az elég kemény.

Kíváncsi vagyok mi lesz, mondanám, hogy szervezzünk gyűjtést, de az 500e nem igazán jönne össze :D:D

(#45499) Kolondrum válasza Something_ (#45498) üzenetére

;] PÜ-ben adom a számlaszámom.

(#45500) -Mosquito- válasza Kolondrum (#45497) üzenetére


-Mosquito-
őstag

Lacit kérdezd meg,mit mond rá. TMotor

Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.