Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bacus

    őstag

    válasz Topiccsendőr #126091 üzenetére

    Köszi a pontos magyarázatot! Így biztosan képtelen lettem volna összefoglalni.
    A nem teljesen elzárt pillangó szelep mellett is összeomlik ez a gázoszlop? Mert kuplung nélküli váltásnál, ott csak egy kis visszazárás van.

    Xero: A felfele váltás kényelmes, de a lefelé váltás talán még hasznosabb. Sok motorhoz nem is rendelhető. Persze motorja válogatja, de a csúszó kuplunggal együtt az igazi, így bármikor lehet lefele váltani, akár kanyarban is, anélkül, hogy félni kellene a hátsó kerék megcsúszásától.

    A v-strommal többször előfordult, hogy a 3-5 fokban nem elég gázfröccs vagy gyorsabb kuplung kiengedéskor meg megcsúszott a hátsó kerék. Az elsőnél nagyon megijedtem, a többinél már ismert jelenség volt, csak simán tudomásul vettem, hogy hideg van még a vaduláshoz. A v-stromnak nagy motorfékje volt.

    Az 1-2 közötti váltást elég ritkán gyorsváltós nálam, ott csak erőszakos kigyorsításkor használom amikor a fordulat 5000 feletti.

    Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés