Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:17:45

LOGOUT.hu

Motoros topik

Hirdetni a Hardveraprón lehet, nem a topikban!

Országos motoros rendezvények

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#125901) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Valakinek van ilyen plusz szélterelőle a 360x152 centis fajta? Egy körre szeretném elkérni, hogy jó lenne-e vagy komplett új plexibe gondolkodjak. :U

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#125902) Mela Kehes válasza runner 125 (#125900) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Tényleg mutatós. Hogy tudok erre rákeresni? Vagy gyártatni kell rá?

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#125903) runner 125 válasza Mela Kehes (#125902) üzenetére


runner 125
nagyúr

Intruder oldaldoboz.

Google elsőt találat: [link]

:)

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#125904) RAiN91


RAiN91
őstag

MotoGP-t sosem láttam még, most elhatároztam, hogy belenézek, de ledöbbentem, hogy nem közvetíti értelmes magyar csatorna itthon. Neten esetleg van valami jó stream, ami nem valami gagyi minőségben adja? Gondolom vagytok itt többen, akik szokták nézni.

(#125905) Mela Kehes válasza runner 125 (#125903) üzenetére


Mela Kehes
addikt

Köszi. 😁

"Ha lehet menni akkor menjünk, ha meg tökölni kell akkor meg tököljünk."

(#125906) Madwe válasza RAiN91 (#125904) üzenetére


Madwe
nagyúr

Arena 4 közvetíti, az a legtöbb szolgáltatónál van (telekom, vodafone egykori upc, mindig tv extra pl). De az nmagra is hamar felkerül :)

[ Szerkesztve ]

(#125907) LógaGéza válasza RAiN91 (#125904) üzenetére


LógaGéza
addikt

IttOtt.TV-n van Arena4, ott is lehet nézni magyarul. Regisztráció után 24 óra ingyenes. A regisztráció e-mail címhez kötött :)

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#125908) RAiN91 válasza Madwe (#125906) üzenetére


RAiN91
őstag

Sajna az kiesett, Digiseknek nincs. Mag oké, de élőben feelingesebb :)

(#125909) martonx válasza tboy93 (#125885) üzenetére


martonx
veterán

Azaz akkor egy kormányra szerelős konzolt adnak hozzá alapból? Mert a szerencsétlen weboldalukon még ez sem derül ki :D

Én kérek elnézést!

(#125910) gonger válasza Pocee (#125876) üzenetére


gonger
senior tag

Azért a Te reakciódon is el lehetne csámcsogni. A láblógatás miértjét Én vetettem fel tegnap, belém is álltál, hogy akkor most nekem jobb-e így..
Felszerelés tekintetében pedig szerintem az lenne a mérvadó általánosságban, amit a vizsgán is elvárnak.

(#125911) tboy93 válasza martonx (#125909) üzenetére


tboy93
nagyúr

Pedig szerintem elég egyértelmű, a linkelt oldalon ki kell választani egy legördülőből a színt, egy másikból meg hogy milyen konzollal kéred.

Choose your konzolok a felszereléshez, érted ... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#125912) Madwe válasza tboy93 (#125889) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ehhez annyit tennék hozzá, h akinek van ois a telefon kamerájában s meghülyül a vibrációtól az onnantól kezdve búcsút mondhat annak h bármit is lefotózzon, mert csak szétesett homályos dolgokat tud majd produkálni :)

[ Szerkesztve ]

(#125913) tboy93 válasza Madwe (#125912) üzenetére


tboy93
nagyúr

Én ezt elhiszem, de nem hiszem hogy ez ennek a tartónak a hibája. Az összes többivel is fenn áll ez a probléma, egyszerűen nem bírja ezt a fajta mozgást a telefon optikai képstabija.

Egy úszó sem tudja magával vinni a legtöbb telefont, mert beázik mint a szar, motorozni sem tudsz minden készülékkel...

[ Szerkesztve ]

(#125914) Xero válasza tboy93 (#125913) üzenetére


Xero
nagyúr

Erre valo a ceges/elozo telefon. :D

A normalis meg mehet zsebbe/taskaba.

(#125915) tboy93 válasza Xero (#125914) üzenetére


tboy93
nagyúr

Naja :K

(#125916) bacus válasza tboy93 (#125913) üzenetére


bacus
őstag

Nekem is hasonló telefon tartóm van, note 9 telefonom, kb 5e km mentem úgy, hogy ebben a tartóban volt a telefon, másik kb 10e km-t úgy, hogy nem ott volt az elmúlt 2 évben.

Eddig még nem ment tönkre a telefon. Szerintem az sem mindegy, hogy hogyan áll a telefon. Nekem kb 15 fokos szögben van a telefon fektetve. (15 fok a talajhoz képest)

Pedig mindkét motornál írták a veszélyes vibrációt a telefonra nézve. :(

Tavaly szeptemberben sokkal kellemetlenebb volt, hogy egy túrán olyan szerencsétlenül fröccsent rá egy bogár bele, hogy kb 50km-en keresztül azt láttam, mintha berepedt volna a kijelző.., és ugye emiatt nem akartam megállítani a bandát, mert hát akkor már úgyis mindegy. Viszont volt nagy öröm, mikor lejött a repedés. :)

[ Szerkesztve ]

Kössünk egyezséget, megegyezős egyezséget... https://www.paypal.me/engiman/30

(#125917) tboy93 válasza Debilon (#125883) üzenetére


tboy93
nagyúr

YTZ10S van rajta

(#125918) martonx válasza tboy93 (#125911) üzenetére


martonx
veterán

ó bakker, vak vagyok :(

Én kérek elnézést!

(#125919) tboy93 válasza bacus (#125916) üzenetére


tboy93
nagyúr

Kb nekem is igy all a telefon.

Az iphonera mondtak a motochargeos sracok, hogy kifejezetten érzékeny a kameraja es ahhoz nem ajanl tartot, semmilyet.

(#125920) Debilon válasza tboy93 (#125917) üzenetére


Debilon
addikt

Akkor arra ha rakeresel, tuti lesz választék, nem csak a gyári

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#125921) tboy93 válasza Debilon (#125920) üzenetére


tboy93
nagyúr

Igen volt is választék, csak az bizonytalanitott el, hogy fizikai meretre van kozottuk elteres. Par mm, de van. Es motornal nem tudom ez mennyire számít, mert sosem csereltem meg motorban akkut.

(#125922) Pocee válasza gonger (#125910) üzenetére


Pocee
senior tag

Nyugodtan,ha meggyőzöl,én el fogom ismerni az igazad.Egyébként igen,a Te reakciód indította be...
De belátom,hogy olyan lett a világ,hogy mindenki okosabb mindenkitől.Te is itt beszélsz erről mert nem mész utána a robogósnak és mondod el a véleményed,valszeg azért mert elküldene a picsába...joggal és legbelül ezt Te is tudod...de engedjük el.

[ Szerkesztve ]

Mr.Brightside

(#125923) LógaGéza válasza tboy93 (#125921) üzenetére


LógaGéza
addikt

Nálam a Dukenál ha pár mm-el nagyobb lenne, biztos vagyok benne, hogy nem tudnám visszarakni, így is nagyon passzentosan fér be. De ez kis motor mindennek megvan a helye, és... több hely nincs is :D
Nézd meg az akksi helyét, mérd le mennyi az annyi, és az alapján biztos tudsz választani.

"Go to work, get married, have some kids, pay your taxes, pay your bills, watch your tv, follow fashion, act normal, obey the law, and repeat after me: I AM FREE"

(#125924) tboy93 válasza LógaGéza (#125923) üzenetére


tboy93
nagyúr

Tölteni már töltöttem az akkut, az oldalsó burkolatot le kell szedni hozzá és őszintén... nem tűnik úgy, hogy beférne nagyobb akku. Lehet úgy járok a legjobban, ha kiszerelem a mostanit és megnézem mi a helyzet.

(#125925) Debilon válasza tboy93 (#125921) üzenetére


Debilon
addikt

Pár mm szerintem nem gond, akkor mérd le a helyét és úgy válassz, plusz a polusok helye (gondolok itt arra, hogy jobb vagy bal pozitív, elofordulhat, hogy motor akku is van felcserelve)

Suzuki DL650 || life is shit || steam: Debilon || Realme GT Master Edition

(#125926) hugi0 válasza tboy93 (#125924) üzenetére


hugi0
őstag

Akkor jarsz a legjobban:
1. a mostani akksi melle be tudsz tolni egy bankartyat ?
Igen - akkor nem szamit az 1mm.
Nem - nem veszel nagyobb meretu akut.
2. a mostani aku melle egy bankkartyat (ha aksi nem szorul) -> kiveszed megmered bankkartyaval egyutt mekkora
Elmesz aksit venni (ugyelve a polusok elhelyezesere) megmered es el tudod donteni be fog e ferni.
Vasarlaskor az aksi alapmerete ne legyen nagyobb annal amit bankarytaval egyutt mertel.
3. sose hiszunk telefonban beszelo eladonak - csak akkor ha lefotozza az eladasra kinalt termeket meres kozben (es eljut hozzad a kep).
4. a legbiztosabb megoldas -> a helyszinen beprobalni.

"Az arnyekom gyorsabb a noverem fenyenel."

(#125927) fattyu válasza runner 125 (#125865) üzenetére


fattyu
veterán

ismertem. munkatárs volt.
2 hete beszélgettünk motorokról mert kiszurtam hogy márkatárs :(

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#125928) XFishboneHUN válasza runner 125 (#125865) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Egy Husquarna Vartiplan 701-es motorja volt nem KTM, de ez már a körülményeken nem változtat. A mi községünkben lakott, nem volt túl idős, szinte még fiatal srác.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#125929) XFishboneHUN válasza Madwe (#125888) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

Nekem van a Quadlockhoz és hihetetlen mód kimozogja a vibrációt ezzel a ketyerével.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#125930) Tamás9x


Tamás9x
őstag

XL700V-nél endurózásra a gyári puha első teleszkóp, vagy egy progresszív mod lenne jobb? Kenményebben gondolom kevésbé verném oda az alját, de nem fogja hosszabb úton szétrázni az ember kezét?

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#125931) etnies válasza XFishboneHUN (#125929) üzenetére


etnies
senior tag

Én is vettem, bár elvileg az én telefonom nem érintett.

"önmagam hite vagyok magamban"

(#125932) etnies válasza fattyu (#125927) üzenetére


etnies
senior tag

És milyennek ismerted? Fiatal volt?

"önmagam hite vagyok magamban"

(#125933) XFishboneHUN válasza etnies (#125932) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

19 éves volt és nem is értem, hogy egy 700 ccm-es motort, hogy vezethetett, mert A korlátlan kizárt ennyi idősen.

[ Szerkesztve ]

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#125934) XFishboneHUN válasza etnies (#125932) üzenetére


XFishboneHUN
senior tag

24 éves volt, bocsánat. Valamiért a 19 év rémlett. Mellettünk lévő utcában lakott, bár személyesen én speciel nem ismertem.

Xbox GT: X FishboneHUN | PSN: XFishboneHUN

(#125935) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Srácok,

Ha valami gumi tömítés vagy biszbasz benzinbe került és megdagadt, úgy hogy már nem megy a helyére, lehet vele valamit csinálni, hogy ismét összemenjen?

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#125936) Pocee válasza Tamás9x (#125930) üzenetére


Pocee
senior tag

Mi számít endurózásnak? Azért egy 214 kilós motor elég nehéz enduronak.Mennyire állítható az első tepeszkóp?

Mr.Brightside

(#125937) fattyu válasza XFishboneHUN (#125934) üzenetére


fattyu
veterán

közelebb de ez sem helyes.
lényegtelen. Kedves normális fiú volt. Amennyit én beszélgettem vele egy hót normális srác volt.

Nem tűnt a beszélgetés alapján agyatlan állat motorosnak. De nyilván erre nem tértünk ki direktben. Első motorja volt ez.

kérem ne kezdjük el hogy miért ekkorával kezdett. 70 paci nem éppen az agyatlan első motor kategória.

Nem tudom. érthetetlen.

a hülyeséget, az embereket, a dugót, az időjárást, a késést, és a várakozást leszámítva szinte mindent jól viselek

(#125938) Pocee válasza V.Stryker (#125935) üzenetére


Pocee
senior tag

Eldobni...és újat venni.szerintem kizárt,hisz megváltozik a szerkezete.

Mr.Brightside

(#125939) csongi válasza V.Stryker (#125935) üzenetére


csongi
veterán

Mi az?

(#125940) Xero válasza fattyu (#125937) üzenetére


Xero
nagyúr

Nekem is 94 lesz az elso sajat tulajdonu, szoval egyaltalan nem az. Itt nem a technikaval volt a baj, nem a menes szaladt ki alola szerintem, meg konnyu is az a vas. Egyszeruen tulhuzta varosban annyira es akkor amikor nem kellett volna. Lehet benne volt a kora, a vere, vagy akar az is, hogy olyan bagatel, hogy valaki tokolt elotte, nem fert el, aztan amikor elslisszant mellette idegbol rahuzott. Ezt mar nehez kideriteni es igazandibol mindegy is.

(#125941) boogie84 válasza Micsurin (#125801) üzenetére


boogie84
veterán

Éppenséggel a 2000-es évjáratú CBR600 F4 sem könnyű, de azt hiszem talán az még nem tartozik a nehéz dögök közé.
Köszi! :R

[ Szerkesztve ]

A sütiknek is szükségük van szeretetre.

(#125942) #68270080 válasza Madwe (#125912) üzenetére


#68270080
törölt tag

Köszi ezt az infót. Logikus, de nem gondoltam volna. Tavaly vettem egy indukciós töltős cuccot a motoromra, nagyon pöpec, de lehet, hogy nem fogom sokat rajta tartani ennek ismeretében a telefonomat.

(#125943) V.Stryker válasza csongi (#125939) üzenetére


V.Stryker
nagyúr

Porvédő gumiharang.

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

(#125944) Topiccsendőr válasza V.Stryker (#125935) üzenetére


Topiccsendőr
addikt

Mosd ki 60 fokon

Nem menekülsz a csendőrség elől.

(#125945) csongi válasza V.Stryker (#125943) üzenetére


csongi
veterán

Az hol van rajta ?

[ Szerkesztve ]

(#125946) gonger válasza Pocee (#125922) üzenetére


gonger
senior tag

Igen, engedjük el, parttalan.

(#125947) Tamás9x válasza Pocee (#125936) üzenetére


Tamás9x
őstag

Földutak, 1-2 dombocska zúzott kő, nem valami fúdesok semmi állítási lehetőség van elöl. Ha a szárak cserélhetőek komolyabbra az sem lenne probléma :)
Na meg egy jó ülés készítő, ha sokat kell rá várni az nem probléma, csak profi legyen :) 1 év várólista is belefér.

https://www.youtube.com/@kisstontour

(#125948) Geresics válasza Tamás9x (#125947) üzenetére


Geresics
addikt

Endurozásra/terepezésre (hívjuk akárhogy is, kár ezen pörögni) nyilván jobb a progresszív rudó, mert a puha könnyebben lekoppan amint elkezded picit is nagyobb élvezeti faktorral használni. :K
Első körben cserélj olajat a telóban, meglepően sokan nem teszik meg, lehet már az is segít! Ahogy egyre többet mész majd terepen, úgy egyre többet kell majd úgyis teló-olajat cserélned, mert a sok gyors rázkódástól az olaj elhasználódik.

Ülést haverom a SoMoTo Kárpitnál csináltatott, és nagyon elégedett velük.

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#125949) Geresics


Geresics
addikt

GoBike magazin hosszú idő óta először csinált egy jó videót! :C
Hátsó gátló szervízelés

*MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

(#125950) Pocee válasza Tamás9x (#125947) üzenetére


Pocee
senior tag

A legolcsóbb az olaj csere,utána a szelepelés, utána komplett becsúszó patron , végül a komplett teleszkóp csere.de ezeket nem lehet minden motornál csinálni.Először csereltess olajat,de olyan helyen ahol tényleg normálisan megcsinálják,milliliter pontosan kell dolgozni.anno a hornetembe rakattam wilbers prog.rugókat,kicsit hozott a menetstabilitáson,nagy féknél nem koppant be annyira.

Mr.Brightside

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.