Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#83020) GIJoe


GIJoe
addikt

Üdv, 4 éves a notim, ideje lenne fiatalítani...
A mostani vasam Vaio VPC-EB3Z1E/fullHD/i5-460M/8GBram/radeon5650/128SSD/BD/

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? 1 éven belül...
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 200 körül
(3) Felhasználási kör? ritkán belenézni 1-2 játékba, filmvágás kódolás, főleg net, programozás
(4) Játékra használnád-e? igen,de most fullHD, de egyre szarabb a szemem (vén szar vagyok :) ) lehet inkább 720P kéne
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? a kettő kellemes barátsága, a mostani jó minőségűnek tűnik, egy kevésbé divatosabb de robusztusabb is jöhet.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Most egy 128as van benne Adata 520 MB R/W, ennél nem adnám alább. (7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? Inkább matt, de szép jó színek, 720p elég, legyen elfogadható képe, kedvesem X201esének képe kissé szerény.
(8) Notebook tömege?[/B mind1
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? op mentes lehet...
(10) Tárhely (HDD) Nem lenne kutya ha lenne m2 pciE benne, vmi fürge ssdnek+mellé 1 sima TBos 5400es
(11) Egyéb kívánság? (HDMI, webkamera eSata nem rossz dolog, jól jött sokszor
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Mindent használok vegyesen, felváltva, ami zavar hogy hangos a cooler alapból is, szerintem nem de asszony pampog, vmi halkabb kellene...
(13) Eddig kinézett notebookok? Eddig nincs, mert már nem tudom követni az intel számozását, illetve időm nincs elmerülni benne...
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? Lehet ahasznált is, ezt is használtan vettem 170 ért, 2 hét után visszavitte a csóka h nincs hang a hdmi-n :) (driver kellett csak...)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.