Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#83601) QwErTy42 válasza katt777 (#83594) üzenetére


QwErTy42
addikt

Ez így nem igaz. :)

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#83602) Endraw


Endraw
csendes tag

Sziasztok!

Laptop vásárlás előtt állok(barátnőmnek lesz) és tanácsot szeretnék kérni, hogy az alábbi paraméterekkel mit tudnátok ajánlani!

(1) A gépre szánt összeg forintban? 100-140 között
(2) Felhasználás? irodai munka, játék
(3) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Sims, közepes beállítás elegendő
(4) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? HD megfelelő, Matt kijelzővel, IPS-ről nem is álmodok :)
(5) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Lesz hordozgatva heti 1-2x, kb 2-3 órát
(6) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) nem szükséges, megoldom egyénileg
(7) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? 250Gb HDD, 4 Gb ram elég, optikai legyen
(8) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) HDMI, Numerikus billentyűzet
(9) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával), Új(számla miatt)

Mivel lánynak lesz ezért szerepetjátszik a szín, ne kérdezzétek, a nők ilyenek....:) preferált szín a piros, DE ez egy olyan, hogy képes vagyok kompromisszumot kötni(ő is képes lesz...remélem).

Első sorban Dell, Lenovo, Sony(már ha gyártanak még) és Toshiba laptopokat támogatok, de természetesen, ha van más tuti tipp az is jöhet!

Előre is köszi a segítséget!

[ Szerkesztve ]

(#83603) szabonagyur válasza Endraw (#83602) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Fujitsu A544 az egyetlen kép ami ajánlható ennyi pénzért újonnan. Ha tetszik a színe, formája ha nem más nincs. Ami van szép színesbe az sz@r.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83604) ivana válasza Endraw (#83602) üzenetére


ivana
Ármester

Piros gép nem lesz. Lifebook A544, de abból most hiány van, vagy probook 455, de az meg 150k de 5 év gari.

Ilyen piros gépet tudok ;]

[ Szerkesztve ]

(#83605) umek7 válasza Endraw (#83602) üzenetére


umek7
őstag

ProBook 455 G2, gondolom a játék alatt max. simsről van szó. A szín és forma sokad rangú.

(#83606) Scooter válasza ivana (#83604) üzenetére


Scooter
tag

Csak az nem tetszik ebben a szép piros Fujiban, hogy rányílik a tető a hátuljára. Amúgy nagyon kis csecse gép :)

(#83607) ivana válasza Scooter (#83606) üzenetére


ivana
Ármester

(#83608) brumi1024 válasza katt777 (#83598) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem használtál huzamosabb ideig MacBook féle touchpad-et. Ott, azzal az oprendszerrel eszedbe nem jutna egerezni normál felhasználáshoz, annyival kényelmesebb a touchpad.

(#83609) QwErTy42 válasza ivana (#83607) üzenetére


QwErTy42
addikt

Elég durva gép.
Talán a legkisebb és legkönnyebb 14 colos ultra a piacon.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#83610) Dhampir válasza Praetorianus (#83562) üzenetére


Dhampir
félisten

Fujitsu Siemens Amilo után Asus Eee PC netbookom volt. Mandriva XFCE Community Edition-nel 6 órán keresztül tudtam akksiról wifizni. Sajnos a 10" kijelzőtől majdnem kifolyt a szemem, ez volt egyetlen hátránya. Póbaképpen Windows Vistát is rátettem, még az is eldöcögött rajta, a kis Intel Atom proci valahogy elvonszolta. :)

(#83611) octolith


octolith
tag

Sziasztok!

A következő paraméterekkel szeretnék (használt) notebookot venni egy ismerősömnek:

(1) Ár: 60 000 Ft
(2) Felhasználás: netezés, irodai programok (lightos office használat, email, stb)
(3) Játék: nem.
(4) Kijelző: szabadban is jól olvasható (a matt emiatt gondolom előny lenne). 15,4-es kijelző lenne ideális, legalább 1366*768-as felbontással.
(5) Azt gondolom, sokat lenne hordozva.
(6) Oprendszer: lehessen rá widowst telepíteni. Egyébként mindegy, oprendszert én telepítek rá.
(7) Tárhely: nem kell nagy (80 giga bőven elég lenne)
Ram: szerintem 3-4 giga nem árt.
Optikai meghajtó: nem létfontosságú, de jól jöhet (ha windowst nem enged, csak dvd-ről telepíteni, akkor mindenképpen kell)
(8) Egyéb: webkamera jó lenne, skype és a netes videók menjenek rajta. Ha valami komolyabb védelmi szoftvert (ESET, Kaspersky vagy hasonló) rakok rá, akkor ne dögöljön meg tőle (mivel olyan személynek lesz a gép, aki most ismerkedik az internettel, ezért szükség lesz valami jobbféle védelemre)
(9) Használt is tökéletesen megfelel.

Előre is köszönöm a segítséget!

(#83612) ivana válasza octolith (#83611) üzenetére


ivana
Ármester

A dell nem jó DDR2 :W Ez van, de ez 1280x800 viszont jobb a dellnél.

[ Szerkesztve ]

(#83613) octolith válasza ivana (#83612) üzenetére


octolith
tag

Nagyon köszönöm! :)

(#83614) Slash20


Slash20
tag

Sziasztok!

Véleményeteket szeretném kérni, mivel két ultrabook között gondolkodom, viszont még élőben egyikhez se volt szerencsém.
Az egyik a TOSHIBA Z30-A-12Z, a másik a Lenovo U330P.
A toshibánál i3-as proci és 128gbssd, míg a lenovo i5-ös és 500gbssd-vel lehet kapni. Plusz a kettő között van egy 30-40ezer különbség. Az adatok a lenovo mellett szólnak, viszont eddig toshibám volt, és agyon se lehetne ütni.
Ti mit gondoltok, melyik éri meg jobban hosszabb távon?
Ja és igen, játszani nem szeretnék rajta, csak otthoni internetezés, képek-videók tárolása.

Köszönöm válaszotok! :)

(#83615) Khelben válasza Slash20 (#83614) üzenetére


Khelben
nagyúr

Toshiba. 3 év működő garanciája van, ellentétben a Lenovoval.

(#83616) domojko


domojko
senior tag

Üdv. Fujitsu Lifebook A544-et néztem ki magamnak én is. Ez jelenleg hiánycikk a piacon. Alternativának néztem még a [Lenovo G500], valamint a [Lenovo G510]-et. Minőségben tartósságban van különbség a fujitsu és a lenovo között? Vagy csak a szerviz ami miatt nem annyira ajánlott a lenovo?

(#83617) Vartanus


Vartanus
őstag

Sziasztok!

Laptop vásárláson agyalok..

Egy Lenovo Z50-75-öst néztem ki.

Céljaim közt szerepel a viszonylagos mobilitás és jó fogyasztás(ezért nem szeretnék nagy HC gamer notit),de néha úgy van leülnék WoT-ozni a noti FHD felbontásán. Mivel AMD-s vagyok így szeretném AMD-s alapra helyezni a notimat is :DDD

Ebben a Z50-75-ösben egy R7 260DX 2gb-os dVGA van és nem tudom,hogy ez milyen erőt képvisel,esetlegesen egy ilyen notebook esetén mennyire játszható meg a dVGA csere erősebbre?

Ha esetleg nagyon úgy van persze Intel+Nvida opciót is meghallgatok és a használt dolgoktól sem idegenkedek.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#83618) szabonagyur válasza domojko (#83616) üzenetére


szabonagyur
félisten

Nagyon messze vannak ezek a lenovo gépek minőségben is, a garanciát meg az sem hozza vissza ha jobb vagy ugyanolyan lenne minőségben.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83619) szabonagyur válasza Vartanus (#83617) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

A mobilis itt általában olyan 1,5kg és alatta szokott szerepelni de ez a része a te dolgod...

dvga nem cserélhető, sőt megspórolom az időt úgy kb fél millióig nem nagyon van új gép aminél van csere lehetőség.

FHD-ban sem fogsz ezen a gépen játszani WOT-ot meg úgy semmit kb.... örülj neki a 720p és a közepessel ha megy... Ja és a WOT nem tudom most hogy áll de régen az egy szálas processzor teljesítmény volt a lényeges neki... így az AMD megint kiesik szerintem mint CPU

Amúgy a Lenovo-ra a garancia is kb használhatatlan kategória.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83620) Vartanus válasza szabonagyur (#83619) üzenetére


Vartanus
őstag

Értem.

Én a desktopomon egy AMD APU integrált videórészlegével 1680x1050-es felbontáson High/medium szinten játszik elfogadható FPS és ms mellett. Gondoltam,hogy egy Mobil FX APU és a R7 M260DX bírja ezt a szintet,de akkor nem.

Akkor ha 1366x768 High/mediumon szeretnék játszani és nem FHD,ahhoz tudnál egy példát ajánlani?

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#83621) domojko válasza szabonagyur (#83618) üzenetére


domojko
senior tag

Köszönöm. Tehát várjak a fujitsura.

(#83622) szabonagyur válasza Vartanus (#83620) üzenetére


szabonagyur
félisten

Kérdőív kitöltése nem ártana.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83623) #35193216 válasza Vartanus (#83620) üzenetére


#35193216
törölt tag

Az adatlapodon szereplő asztali APU CPU erőben jóval erősebb az FX-7500-nál (1 szálon és több szálon is), kisebb felbontásban a CPU lesz a szűk keresztmetszet egy ilyen laptoppal. Alapvetően ekkora kerettel nem tanácsos játékra laptopot venni, ha kell laptop, ilyen árkategóriában vegyed az itt sokak által ajánlott Probook 455 G2-t vagy a Fujitsu A544-et, de ne azon akarj játszani, vagy csak tényleg régi játékokkal. Ezeknél találsz jobb ár-teljesítmény arányút is, ez a Lenovo is az, de minőségben jóval alattuk van, a sok játék amúgy is csökkentené a várható élettartamát.

(#83624) Vartanus válasza szabonagyur (#83622) üzenetére


Vartanus
őstag

(1) A gépre szánt összeg forintban? max 150K
(2) Felhasználás? irodai munka,vonat úton filmezés, játék
(3) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?WoT,Bf2,Medieval Total War II, CS:GO,esetleg kipróbálás szinten Bf4, FC4, részletesség nekem elég a medium esetleg medium/high, felbontás szerintem inkább ár függvénye de túlélem ha a HD (1366x768) van.
(4) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15,6", FHD vagy HD, szerintem munkához és játékhoz jobb a matt és nem vagyok IPS fetisiszta
(5) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Igen, heti 3 alkalom minimum vinném magammal utazáshoz is.
(6) Operációs rendszer? Van otthon Win 8.1 Pro-m így nem szükséges.
(7) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Minimum 500Gb HDD és 4GB ram - jó lenne,ha a későbbi bíthetőség okán legalább két memóriaslot lenne-, ODD-re szükség lenne,mert néha kell DVD.
(8) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) spéci igény nincs.
(9) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Ha van jó ajánlat,a használt is érdekelhet.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#83625) #35193216 válasza Slash20 (#83614) üzenetére


#35193216
törölt tag

A Lenovoban az nem SSD, hanem SSHD, és ha jól nézem, abból sem nagy szám, 8 giga flash van benne gyorsításra az 500 gigás HDD-hez.

(#83626) szabonagyur válasza Vartanus (#83624) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ennyiért nem lesz jó játékos gép. Játékra az első normális 220-230 körül az Asus N550 van. Lenovo Z50-70 ami még elmenne játékra csak ugye a korábban taglalt garancia minősége miatt nagyon nem ajánlott, illetve ezért az 1366x768 sem biztos, hogy menni fog játék terén közepes felbontással. De más lehetőség meg nem nagyon van.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83627) Vartanus válasza szabonagyur (#83626) üzenetére


Vartanus
őstag

Értem,köszi a választ :R

Akkor lemondok a notin való játékról és az marad a desktopomra. A játékot kivéve,pedig a többi igényemre bőven elég lesz a fentebb ajánlott HP Probook.

< AMD RYZEN™ POWERS. YOU DOMINATE. >

(#83628) szabonagyur válasza Vartanus (#83627) üzenetére


szabonagyur
félisten

Még lehet 1-2 játék is elindul a 455-ön de nagyon ki kell kísérletezni hogy milyen felbontás/részletesség kell.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83629) Gaba#10


Gaba#10
csendes tag

Üdv mindenkinek!

Egy olyan kérdésem lenne, hogy a Lenovo Z50-70 vásárlása ugye nem ajánlott a garanciális javítás milyensége miatt. Na most, én már korábban kitöltöttem a kérdőívet, és akkor nekem is a Fujitsu A544-et ajánlottátok, de a Lenovo ezen típusa is megtetszett. Azóta folyamatosan olvasgatlak Titeket, mert még mindig ezen 2 gép között vacilálok. Illetve sok más tesztet, stb. olvasgattam, nézegettem, de ki tudja azok milyenek... Sajnos egy egyszeri, hozzá nem értő felhasználó, mint én, kénytelen ilyesmikre is hagyatkozni.

A rossz szerviztől eltekintve (nyilván ez magában is már elég nagy baj) sem éri meg a Lenovo, a Fujitsu helyett? Specifikációit tekintve jobb lehetőségekkel (legalábbis számomra így volt értelmezhető, aztán ki tudja) lenne megvásárolható a Lenovo, de elbizonytalanítottatok már itt elég sok mindennel kapcsolatban róla (a FHD kijelző még sem olyan jó/szép, stb.)

Játszani nem nagyon szeretnék, de azért ebben a kategóriában egy közepes gépet szeretnék venni.

Tudom, unalmas, és hozzá nem értő a hozzászólásom, de ha valaki mégis tud érdemben tanácsot adni a dilemmámban, azt megköszönöm. Ha pedig nem, akkor nem.

Elnézést a zavarásért, és ha nem voltam világos, akkor vegyétek tárgytalannak a dolgot.

(#83630) hedgehog


hedgehog
senior tag

Sziasztok!

Először is nagyon köszönöm az ajánlott N550JK-t, nagyon bevált, a vártnál jobban teljesít játékokban is, egyéb téren meg persze szuper. (szerencsére fel tudtam turbózni kicsit a keretet, így lett plusz memória és ssd is). Először ugyan azt hittem, kell hozzá rögtön vennem egy wifi-adaptert, mert állandóan leszakadtam a hálóról, és annyira írjátok hogy szar a wifije... de aztán némi guglizás után rájöttem, hogy ki kéne kapcsolni az eszközkezelőben a wifiadapter energiagazdálkodásánál, hogy "A gép kikapcsolhatja ezt az eszközt, hogy energiát takarítson meg". Egyből megjavult :)
Annyira egyébként nem rossz a wifi, a telefonomban rosszabb van :) Na ez csak egy adalék a többieknek, hogy a wifitől ne rémüljenek meg, a gép bőven kiváló (BF4 55-60 fps, CS:GO 150(!) fps :) )

[ Szerkesztve ]

-- aka p3d3str1an

(#83631) hedgehog


hedgehog
senior tag

Viszont lenne egy újabb kérdés, egy barátom keres olyan laptopot, akár használtban, aminek a képernyőjére tollal lehet írni (vagyis nem ezzel a vastagvégű stylussal, hanem hegyes tollal). Most egy Toshiba Tecra M4-et használ, ezt szeretné újabbra cserélni. Lehet használt is, de garancia kellene azért rá.
Tabletet nem szeretne, rendes laptopra vágyik.

Van tippetek ilyen gépre?

-- aka p3d3str1an

(#83632) Tikakukac válasza hedgehog (#83630) üzenetére


Tikakukac
titán

Hardveres gondot szoftveresen nem lehet javítani. Ha lehetne akkor faterék oszlopot meg vezetéket javítanának a laptop előtt. Csak ez a mesében van, placebo tablettának jó.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83633) ivana válasza hedgehog (#83631) üzenetére


ivana
Ármester

Keret? A wacomos gépek nem olcsók pl.: tp yoga vagy valami használt cucc kellene?

(#83634) Khelben válasza Gaba#10 (#83629) üzenetére


Khelben
nagyúr

A Lenovo belépő fullhd kijelzője konkrétan egy forintot nem ér. Betekintési szög függőlegesen gyakorlatilag nincs, ha pont szemben ülsz a géppel, akkor is elszíneződik az alja meg a teteje.
Ha nem akarsz játszani, akkor meg felesleges dedikált vga-val gépet venni, csak az akksiidőd lesz kisebb és a hibalehetőséged lesz több.

(#83635) csabaizoli


csabaizoli
tag

Üdvözletem!

(1) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
Max.150 ezerFT, de ár-érték arányban ha van a célnak megfelelő akkor jó az "olcsóbb" is....
(2) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
90%-ban netezés(flash videók, youtube, skype, online tv műsorok, "élő" sportközvetítések....)
(3) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
Nem játszom egyáltalán.
(4) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Nem lényeges, itthon kitenném monitorra.....azért ne legyen túl silány persze...:-)
(5) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Ritkán lenne hordozva, főleg lakásban lenne használva(wifi)
(6) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
Win7,Win8 is....
(7) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
SSD-vel gondolom jobb lenne+optika is....
(8) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
webkamera skype miatt kell
(9) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
A544 és Probook G2 5 év garival már néztem újban, használtban lenne ezekkel "vetekedő" más ajánlott és ésszerű választás vagy az új gép mégicsak új......Ivy-s proci alá nem szeretnék menni, abban már a HD4000 elég értelmes IGP-nek tűnik arra amire nekem kell legalább pár évig......amit néztem notebooksystem.hu-n: HP EliteBook 2170p Subnotebook 140ezerFT, más javaslat?

(#83636) somnia


somnia
őstag

Sziasztok!
Milyen notebookot ajánlotok, aminek a Wlan kártyája Gigabites?

(#83637) senshy690 válasza szabonagyur (#83619) üzenetére


senshy690
csendes tag

Szia!

A WOT még mindig egy szálat használ a prociban, a több magos támogatás még mindig "készül" több éve már.

(#83638) Gaba#10 válasza Khelben (#83634) üzenetére


Gaba#10
csendes tag

Értem. Akkor a Fujitsu-val szemben ez az FHD kijelző nem sok előnyt jelent olyan alapdolgokban, amikre én használnám a gépet (filmezés, netezés, ilyesmi)?!

És akkor valószínűleg összességében sem kellene a Lenovo-ban gondolkodnom.

(#83639) szabonagyur válasza senshy690 (#83637) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ahogy írtam most nem tudom mi kell neki, de régen egyszálas kellett, akkor most is. köszi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83640) Speede05


Speede05
tag

Sziasztok!

A múltkor már kérdeztem, és a válaszok nagyon hasznosak voltak, az alapján a laptop mindenképpen retina MacBook Pro lesz. Viszont most első sorban az OSX felhasználókat kérdezném.

Kell-e nekem a 128 gigás modell helyett +60e Ft-ért a 256 gigás?

Amire használnám a gépet:
- Első sorban iOS fejlesztés xcode-ban.
- iWork csomag alkalmazásainak használata
- filmnézés, zenehallgatás (egyszerre maximum 1-2 film 1-2 album lenne a gépen, mert van egy 1 terrás NAS-om.
- néha játék (Blizzard: Hearthstone, Heroes of the Storm, Diablo 3)
- illetve van egy kevésbé fontos pont... parallel desktop, és assassin's creed játékok, ha bírja őket a gép... de e nélkül meglennék amúgy

Szerintetek 350-ért 128-as, vagy 400-ért 256-ost vegyek?

Köszönettel,
speede05

(#83641) Tikakukac válasza somnia (#83636) üzenetére


Tikakukac
titán

Szabvány szerint ilyen van, de felejtsd el, mire mi odajutunk, hogy te gigabites sebesség körül fogsz bármit kavirnyászni laptopon...15 mega felett én már bontom a pezsit, pedig a szobában ülök a routerrel.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83642) Khelben válasza somnia (#83636) üzenetére


Khelben
nagyúr

Szia, ez gigabites: [link]

(#83643) QwErTy42 válasza hedgehog (#83631) üzenetére


QwErTy42
addikt

Újban kicsit zsebbenyúlós a sztori de a Lenovo Yoga-t reggelire megeszi és este kisz-rja.
T904

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#83644) redwhite78 válasza somnia (#83636) üzenetére


redwhite78
aktív tag

Bármelyiket, amelyik a ki nem töltött összefoglaló szerint megfelel az igényeidnek és a pénztárcádnak és van benne mondjuk egy Intel Dual Band Wireless-AC 7260 v. 7265 kártya. Vagy bármelyik noti, amelyikbe beléetolsz egy ilyet.

never go full retard

(#83645) somnia válasza Tikakukac (#83641) üzenetére


somnia
őstag

Csak gondoltam, ha már 500-as net van a házban, ne menjen feleslegesen.
320 Mbps most is jön.
Egy ilyen van benne.

[ Szerkesztve ]

(#83646) brumi1024 válasza somnia (#83645) üzenetére


brumi1024
veterán

Milyen routerrel jön 320 Mbps? Hogy mérve?

[ Szerkesztve ]

(#83647) somnia válasza brumi1024 (#83646) üzenetére


somnia
őstag

Dlink DIR-868L, Speedtesten.

(#83648) brumi1024 válasza somnia (#83647) üzenetére


brumi1024
veterán

Annál sokkal jobbat notebookos WLAN kártyával nem fogsz elérni. 500-as tempó vezetékre van.

(#83649) Tothgera30 válasza Speede05 (#83640) üzenetére


Tothgera30
Ármester

Szerintem 128Gb elég lesz neked.

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#83650) artiny


artiny
őstag

Szerintetek meger ez a laptop hasznaltan /jotalas nelkuli/ 220€ ?

Asus U36SD
vagy a masik amit kineztem az egy ThinkPad Edge E szeria ami jol nez ki es megfizetheto, http://pc.bazos.sk/inzerat/44652671/Lenovo-ThinkPad-Edge-E531.php ez pl 300€ jotalassal meg,de gyengebb procival.
Programozashoz kell, de meg egy darabig el vagyok laptop nelkul mert van PC.m
De ugy gondolom hogy az Asus jo vetel lenne,nem? eros es meg egy darabbig jo a konfigja is

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.