Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#83551) Kercsi17


Kercsi17
tag

Sziasztok!

A probook 455 g2 és [T430_alfa] közül a minőség és a teljesítmény tekintetében hogyan alakulnak a dolgok?

Továbbá ezen két laptop közül melyik lenne hosszabb távon laptop, kevés nyüstölés mellett és érné meg inkább bele fektetni pénzt: [E6440] vagy [450 G2]

Valamint utolsó kérdésem lenne, hogy ez a laptop [E5440] hol áll teljesítményben az előző gépekhez képest?

Előre is köszönöm a segítséget.

(#83552) szabonagyur válasza Kercsi17 (#83551) üzenetére


szabonagyur
félisten

1. T430 sokkal de sokkal erősebb, minőségibb is.

2. Természetesen a Dell éri meg hiszen garancia idő is közel azonos

3. A E5440 az a 455-től erősebb hardveresen, többitől lassabb.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83553) ivana válasza Kercsi17 (#83551) üzenetére


ivana
Ármester

1. a T430 prociban biztos, hogy gyorsabb, gpu-ban gyengébb. Minőségben meg ezerszer jobb
2. latitude 6xxx jobb mint egy probook, az rendes üzleti nem budget
3. Minőség kb. mint egy probook, teljesítményben alattuk (17W-os U-s proci), a T430-nál is gyengébb.

Szerintem T430 vagy latitude E6440

[ Szerkesztve ]

(#83554) Praetorianus válasza Mikulásbá (#83549) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Részben igazad van. Viszont ha úgy van, ahogy mondod (jó a cucc, jól bevált), akkor miért adja el valaki alig használtan, bőven áron alul, nagy bukóval? Ez mindig elgondolkodtat, amikor képbe kerül egy használt cucc, és én is inkább az újat választom, drágábban. Nem vagyok már gyerek, hogy minden azonnal kelljen, tudok várni egy kicsit, hogy növeljem a keretet, ha esetleg nem felelne meg az, amit éppen lenne lehetőségem megvenni. Kb 2 hónapos a Latitude-öm, amit úgy vettem, hogy darabokra bombáztam az asztali gépem, eladogattam, meg minden más kihasználatlannak, haszontalannak, fölöslegesnek ítélt cuccot is itthonról, és máris volt keretem olyan notira, amire egyébként nem futná (mert sima, normál fizetésből élek...). De meg is becsülöm, és ki is hajtom a belét, hogy tényleg legyen értelme, hogy ilyet vettem 70-ezres Tesco-s Acer helyett :D

(#83555) jamez válasza jamez (#83521) üzenetére


jamez
senior tag

Várom építő jellegű ötleteiteket. :) :) :)

Ingatlan eladás-vétel, ingatlan jogi kérdések, bérbeadás kérdésed van? Hívj vagy pü.

(#83556) Tikakukac válasza Praetorianus (#83554) üzenetére


Tikakukac
titán

Kérdéseket sohase tegyél fel, főleg, ha valami annyira tiszta és legális, hogy még az eladónál van az összes számla és doboz is, mert hallottam már lopásokról és sok egyébről is, de ilyenről még soha. Nekem havi 100k-m úszna el azért, mert felteszek ilyeneket. Nem teszem fel, leinformálok mindent és kész. Más helyzete vagy nem tudása miatt más járhat jól.

jamez: 200k-ból minden van. Fullos fullos T530 is.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83557) Praetorianus válasza Tikakukac (#83556) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Félreérted. Olyasmire gondoltam, hogy pl megveszi valaki 250-ért, pár hét után kiderül, hogy van valami probléma a cuccal, ami hosszú távon gondot okozhat, így inkább gyorsan meghirdeti áron alul, méghozzá annyira olcsón, hogy tuti hamar elvigyék, ne nála dögöljön meg. Persze nem feltételezek eleve rosszat mindenkiről (pedig 15 kereskedelemben eltöltött év után tudnék mesélni érdekes dolgokat...), de elég egyszer belefutni egy ilyenbe. Ha valakinek szűkös a keret, mert mondjuk van 150 rá, de 200 kéne, szerintem biztosabb megoldás összegyűjteni a maradék 50-et (ha kell akkor 2-3 hónapot is várva), mint kiadni a 150-et egy kétes cuccra, ami aztán lehet hogy csak ablakon kidobott lóvé. Persze boltban elköltött forintokra ez nem vonatkozik, amire valami hozzáértő rendes garit vállal, az oké. De pl aprón tuti nem vennék használt műszakit...

(#83558) dakk3


dakk3
újonc

160-200k FT körül szeretnék venni laptopot játékra(League of Legends(jó ha sok fpsel megy, olyan 100 körüli a minimum a legnagyobb effekteknél), Dayz) és videószerkesztésre. Full lowon szoktam meg mindent, tehát low vagy esetleg közepes grafikán játszanám.. Monitor 1920x1080, 15.6.. Heti 2x utazna a gép 2 órát, és használnám utazás közben is. Oprendszer nem szükséges.. HDD 750GB vagy 1TB..

(#83559) ivana válasza jamez (#83555) üzenetére


ivana
Ármester

Már linkeltem neked ezt a gépet, haswell, fullHD 15". Otthonra jó lesz, még egy SSD is belefér.

(#83558) dakk3 Csak akkor használj bold-ot ha tényleg kell. :((( Asus N550JK a legolcsóbb gép ami ezt fedi.

[ Szerkesztve ]

(#83560) Tikakukac válasza Praetorianus (#83557) üzenetére


Tikakukac
titán

pár hét után kiderül, hogy van valami probléma a cuccal, ami hosszú távon gondot okozhat, így inkább gyorsan meghirdeti áron alul

Na és akkor fejtsd ki, hogy a 2-3 év mínusz pár hét fennmaradó garanciaidő alatt miért nem fogod ezt megcsináltatni nulla forintból gariban vagy neked miért nem tűnik fel az a hiba a kövi x hónapban és évben sem. Mert ilyen nincs. Pár hetes használt gépet ami leinformálható és nagyon áron alul van csak a hülye nem vesz meg, ezt hívom úgy a szótáramban, hogy garantáltan buktamentes cucc. Ilyenkor külső legyen meg és egyéb alap dolgok, felőlem lehet alaplapos is, elmegy gariba ki a fenét érdekel, ezeket le sem ellenőrzöm.

Én is kereskedelemben vagyok tudok mesélni, de ha ebbe belefutsz sincs semmi. Van garid és mindened, megbukásnak nincs esélye.

Gari nélkül főleg régebbi dolgokat csak akkor vegyél apróról ha értesz hozzá és tökös vagy. Az igen. Én meg új gépet nem veszek, sőt lehetőleg asztalin kívül semmibe semmit, szeretem ha más fizeti ki az ÁFA-t helyettem :B

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83561) kisza25 válasza Tikakukac (#83546) üzenetére


kisza25
félisten
LOGOUT blog

semmi

[ Szerkesztve ]

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#83562) Praetorianus válasza Tikakukac (#83560) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Ebben tök igazad van, de Te abban a szerencsés helyzetben vagy, hogy nem egyetlen géptől függsz. Ha kiesik, mert megdöglik a kezed között, akkor van mihez nyúlnod, hogy kiváltsd. Nekem csak úgy lett notim, hogy beáldoztam egy sokkal erősebb asztalit a mobilizálhatóság miatt, meg még pár apróságot. Ha megdöglik, akkor csak párom "jó" kis EEE netbookja marad, de az rosszabb mint a semmi :D Ha lenne itthon tartalék, akkor bátrabban állnék hozzá, de így sajna "egy lábon állok", és biztosra megyek. És szerintem az emberek nagy többsége ugyanígy van a dologgal...

(#83563) torma1981


torma1981
veterán

Sziasztok.

Most nézem a Fuji A544-nek a tapiján nincsnek gombok. Mármint a bal,jobb gomb. Itt akkor hogy van? Bal meg a jobb sarokba kell a tapiba érinteni?

(#83564) Tikakukac válasza Praetorianus (#83562) üzenetére


Tikakukac
titán

De az alapfelvetés butaság. Ha vett egy gépet és rejtett hibája van mi a tökömért bukna rajta egy rakat pénzt? 2 héten belül jobb esetben vissza is fizetik neki, ha nem akkor is megcsináltatja és használja, vagy ha hibásan akarja eladni akkor nagyon szorulni kell ahhoz, hogy ne férjen bele egy garizás.

Itt nem arról van szó mennyi géped van (amúgy most pont szívok, mert kölcsibe kellett hoznom megint egy notit, mert sajátom nincs, asztalim ram és VGA garin/beszerzésen van a maradék 3 szintén szervizes a T60 IPS jó egyedül, de azt meg nézegetni szeretem, elhasználni nem akarom. Szóval nekem is olykor szoros a hurok, de beteg új gépet hibásan eladni, az nekem új.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83565) Mikulásbá válasza Praetorianus (#83554) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Eleve rosszul látod.A gamer kategória kicsit más,itt eléggé fanatikusak is vannak-ha kijön egy új modell,már cseréli is le a régebbit,azaz eladja ami van,bár tökéletes,hibátlan-de már van újabb.
Az is lehet-mint anno nálam-hogy egyéb családi gebasz ütött be,így meg kell válni a komoly géptől,kell az ára másra.
Na és ki tudja még mi lehet,de nyugodtan meg lehet kérdezni az eladót,miért is adja el a gépét.

[ Szerkesztve ]

(#83566) Hogen


Hogen
tag

Lenovo laptopot ki tudna beárazni nekem ?

Lenovo Z510
Pentium 3550M, GT740M, Kingstone hyperX 120GB

(#83567) ivana válasza Hogen (#83566) üzenetére


ivana
Ármester

Erre van külön topik :)

(#83568) adamch4 válasza Hogen (#83566) üzenetére


adamch4
tag

MurdR biztos segít, ma is aktívan nyomja :)

Ahol nincs alternatíva, ott az igazságból hiányzik valami.

(#83569) bali93


bali93
tag

Sziasztok!

Ultrabook kategóriában tudtok valami jó notit ajánlani?

Szempontok:
(1) A gépre szánt összeg forintban?
~300k
(2) Felhasználás?
Második gépnek kéne pc mellé. Programozás főleg, fotószerkesztés, webfejlesztés.
(3) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
CS 1.6 és az UT'04 fusson rajta. :DDD
(4) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
Min. FHD, 13-14". Lehetőleg matt.
(5) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
Mivel 2. gépnek kell így elég sokat hordoznám. Fontos az üzemidő, jó lenne, ha 7-8 órát is elmenne töltés nélkül. Minél több annál jobb.
(6) Operációs rendszer?
Igazából mindegy, ezt megoldom. :)
(7) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
Optikai meghajtó nem kell. SSD viszont jöhet, min 256 GB. RAM min 8GB.
(8) Egyéb kívánság, speciális igények?
Ne legyen rózsaszín. ;]
(9) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
Használt is szóba jöhet.

MacBook Air-eket néztem, de ott a cpu-val nem vagyok kibékülve. A Pro meg normális (tehát ami nem 128GB-os) ssd-vel drága. Más fronton (Win-nel vagy OS nélkül) melyik ami még szóba jöhet?

Előre is köszönöm. :R

(#83570) ivana válasza bali93 (#83569) üzenetére


ivana
Ármester

Ultrabookban nem lesz csak U-s proci. [link]

(#83571) PandaMonium válasza ivana (#83514) üzenetére


PandaMonium
őstag

Tisztában vagyok a dolgokkal, de Arch Linux-on (i3 WM-el) Eclipse, 4db VIM, böngésző, 3db terminál és 800MB RAM-ot eszik a gépem. Ezért mondtam, hogy ha ért a dolgokhoz és nem ragaszkodik a Winfos-hoz simán tud fejleszteni gyengébb gépen is.

What I cannot create, I do not understand

(#83572) ivana válasza PandaMonium (#83571) üzenetére


ivana
Ármester

Nem tudom milyen böngészőt használsz, de én intelliJ és chrome 20+ tabbal (a firefox se jobb), KDE-vel (kell a vsync) 4GB+ ramot simán elhasználok. Ha kell vm is akkor még többet.

(#83573) PandaMonium válasza ivana (#83572) üzenetére


PandaMonium
őstag

A KDE RAM-gyilkos, a RAM-od 60%-át legalább az viszi el. Másik kérdés, hogy milyen disztrót használsz, Arch-on ugye az alap GNU alkalmazásokon kívül alig van valami alapból. Ha nem systemd-t használ a gép vagy sok a daemon akkor az is zabál rendesen. Nálam az i3 kb. 10MB RAM, emellett Chrome-ot szaktam használni (nem Chromium) 3-4 extension-el, 5-6 lappal megnyitva meg még mellé azok amiket előző kommentben leírtam is így használ 800-900MB RAM-ot az egész gép. :)

What I cannot create, I do not understand

(#83574) ivana válasza PandaMonium (#83573) üzenetére


ivana
Ármester

Viszont KDE-ben van vsync az ilyen xrender-es dolgokkal nincs, nincs kedvem a tearinghez :N Max. 300MB-ot eszik a KDE nem sok. Nem fogok azzal szórakozni, hogy nyerjek +100MB ramot :D Te tuti 32 bites rendszert használsz ami jóval kevesebbet eszik alapból is.

(#83575) yetibácsi


yetibácsi
csendes tag

Üdv,
új gépet vennék, az alábbi jellemmzők szerinti használatra... Köszönöm, ha tudtok segíteni;

(1) A gépre szánt összeg forintban? 120-150.000
(2) Felhasználás? elsősorban irodai jellegű munka, de adatbázisok kezelésére, értékelésére, SPSS gyors futtatására is alkalmas kell legyen
(3) Játékra nem használom
(4) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? Persze jobb, ha matt, de nem kulcskérdés
(5) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Nem jellemző
(6) Operációs rendszer? Nem szükséges
(7) Tárhely mérete és típusa? Gondolom SSD nem fér bele ebbe a keretbe...
(8) Egyéb kívánság, speciális igények? Semmi extra
(9) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? Lehetőleg új gépet szeretnék

(#83576) PandaMonium válasza ivana (#83574) üzenetére


PandaMonium
őstag

64bit-es rendszerről van szó, V-Sync ON, semmi tearing. Ha a KDE 300MB RAM-ot eszik és te úgy csinálsz mellé másik ~3700MB RAM használatot Chrome-al meg IDEA-val megeszem a kalapom. De mindegy, elég volt az offból. :)

What I cannot create, I do not understand

(#83577) QwErTy42 válasza yetibácsi (#83575) üzenetére


QwErTy42
addikt

Szia,

Itt egy opció:
M-es i3-as procival és 128 gigás SSD-vel

Egyetlen bibi a történetben, hogy most elég kevés helyen érhető el az országban. Februárra ígérik.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#83578) Slyer


Slyer
senior tag

Hali!

Évekig Macbook Air tulaj voltam, de eladtam, és amíg nem jön ki az új, szeretnék egy átmeneti gépet.

150k környékén jó lenne megállni.

A lényeg: 13,3" körül legyen, vékony, könnyű, 128 SSD elég, világítós bill. Csak netezésre, és office programokra kell (esetleg néha photoshop basic módon..). Viszont sokat cipelem, ezért kéne vékonynak, és könnyűnek lennie.

az igények nincsenek kőbe vésve, nyilván nem lesz pont ilyen gép, de jó lenne valami hasonlót találni.

Tippek esetleg?

köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

(#83579) szabonagyur válasza Slyer (#83578) üzenetére


szabonagyur
félisten

És még új is legyen ugye?....

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83580) QwErTy42 válasza Slyer (#83578) üzenetére


QwErTy42
addikt

Árban nagyon mellé lőttél.
Olyan 250-ért már lehet is kapni hasonlót, persze a világítós bill. nem garantált.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#83581) umek7 válasza Slyer (#83578) üzenetére


umek7
őstag

(#83582) yetibácsi válasza QwErTy42 (#83577) üzenetére


yetibácsi
csendes tag

Köszi, igazán jónak tűnik... szerencsére nem is túl sürgős :K

(#83583) Praetorianus válasza Tikakukac (#83564) üzenetére


Praetorianus
aktív tag

Jogos, azt nem gondoltam végig, hogy az eladó miért nem gariztatja ha problémás, csak a magam (mint vevő) oldalát gondoltam végig.

Mikulásbá: A kategóriát nem néztem. Egyszerűen magamból indultam ki, hogy ha valami korrekt és megfelel, akkor használom amíg tudom, és eszembe sem jut eladni. Én is voltam játékb*zi annó, összeraktunk egy akkori viszonylatban méregdrága asztali gépet, de 5 éven át eszembe sem jutott, hogy bármit cseréljek benne (csak amit muszáj volt). Az helyett vettem a notit, asszem kigyógyultam :D De komolyan, játékra asztali gépet kell venni, vagy konzolt, mindkettő kevesebb kompromisszummal jár...

(#83584) Slyer


Slyer
senior tag

"az igények nincsenek kőbe vésve, nyilván nem lesz pont ilyen gép, de jó lenne valami hasonlót találni."

ja és persze nem újra gondoltam, ez igaz lemaradt, de remélem azért nem öltök meg

(#83585) katt777


katt777
félisten

MSi GX70 ellen mi szól, leszámítva a VGA miatt PX és CUDA hiányát? Nem találtam komoly tesztet róla.
A "2. lépcsős (tier 2)" M290X VGA mit jelent?
Úgy fest, az ASUS a 980M-mel gyorsbban drágul, mint amennyit félre tudok tenni rá.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#83586) szkorhetz


szkorhetz
őstag

Sziasztok!

Ez a gép ebben a kategóriában jó választás? [link] Lenne azért némi játék, de semmi komolyabb megterhelés ezen kívül, 150 fölé pedig nem nagyon tudnék menni, ez tűnik ideális választásnak eddig, mivel mindenképp fontos lenne nekem a FHD kijelző.

Köszi!

(#83587) szabonagyur válasza szkorhetz (#83586) üzenetére


szabonagyur
félisten

Mivel leírtad, hogy te ezt akarod megvenni így nincs mást venni. Garancia jó nagy nulla ezt tudd.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83588) szkorhetz válasza szabonagyur (#83587) üzenetére


szkorhetz
őstag

Épp azért kérdeztem, hogy van-e jobb van élhető alternatíva-e! :) Semmi sincs kőbe vésve, ha ezt akarnám, megvettem volna, de tudom, hogy vannak nálam lényegesen hozzáértőbbek is.

[ Szerkesztve ]

(#83589) szabonagyur válasza szkorhetz (#83588) üzenetére


szabonagyur
félisten

Egyetlen FHD-s gép szóval nincs. De a garancia dolognak járj utána, használd a Telemax kulcsszót, illetve azért a gép sem egy túl nagy minőség vagy bármi.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83590) QwErTy42 válasza szkorhetz (#83586) üzenetére


QwErTy42
addikt

Azt ugye tudod, hogy ha játszanál is a fullhd kijelzőn, ahhoz kevés a gpu mint mackósajtban a brummogás?
Na meg hiába fullhd, ha egy TN és abból is a legalja.

Ha kitöltöd a kérdőívet, akkor esetleg tudunk segíteni.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#83591) katt777 válasza szkorhetz (#83588) üzenetére


katt777
félisten

ASUS-t keress sztem. Havernak vettünk Karácson előtt 125k-ért i3 + GT820 pöpec kis gépet, de a kódszámát most nem tudom (talán X55?). 840-nel is kapsz kicsit drágábban. Sokkal inkább, mint AMD. Az volt neki előtte, a haját befonta tőle. Mondjuk erre is várni kellett 2 hónapot, mire lehetett egy olyan gépet venni, amilyet te is keresel, mert nem volt hasonló felszereltséggel és ennyiért.

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#83592) szabonagyur válasza katt777 (#83591) üzenetére


szabonagyur
félisten

820 annyit ér mintha benne sem lenne, játékra gyenge.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83593) QwErTy42 válasza katt777 (#83591) üzenetére


QwErTy42
addikt

Azt ugye tudod, hogy az a 820 annyit tud mint az i3-ba integrált Intel gpu? Teljesen feleslegesen rakja bele a gyártó azt a videokártyát, csak hátránya van.
Az X szériás Asusok amúgy sem a minőség mintaszobrai...

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#83594) katt777 válasza QwErTy42 (#83593) üzenetére


katt777
félisten

Azt ugye tudod, hogy attól még leveszi a terhelést a prociról, így az csinálhat mást, ráadásul egy rakás játék nem fut Intel igp-n, hiába jó a sebességtesztben? PX-ről és CUDA-ról nem is szólva, ami mondjuk AMD-vel sincs. Rossz ASUS gépet nem nagyon láttam az elmúlt jó pár évben, más márkát viszont sokat, leginkább Delleket. No de majd kiderül, egyelőre bírja a strapát.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#83595) Khelben válasza katt777 (#83594) üzenetére


Khelben
nagyúr

(#83596) szabonagyur válasza katt777 (#83594) üzenetére


szabonagyur
félisten

Azért kezdett el kopni az Asus témában asszem az X550C gépnek a touchpadja úgy, hogy használva sem volt mert jó a minőség...D

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#83597) Tikakukac válasza katt777 (#83594) üzenetére


Tikakukac
titán

Nem láttál rossz Asust? Van rakin szerintem 2000 Asus X555, fogj 10-et szedd szét és rakd össze úgy, hogy nem törik el semmi és nem hullik szét benne 1-2-3-4-5 menet.

Épp tegnap mókáztam vele, kitekertem 8 csavart 2 már nem megy vissza mert kitört. Hát nincs rossz Asus neeeeeem nem :DDD

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83598) katt777 válasza Tikakukac (#83597) üzenetére


katt777
félisten

Azt mondtam, nekem nem volt dolgom velük. Nem azt, hogy nem lehetnek rosszak. Szövegértelmezés... :F De mondjuk nem is kifeszegetni szoktam a csavarokat, ha nem jön ki elsőre.

szabonagyur: A legminőségibb touchpad is szar, inkább ott se lenne. Maradok az egérnél.

No de nem vitát gerjeszteni akartam, csak a tapasztalataimat írtam le. A tiétek meg más, ennyi. :R Nekem is van olyan ismerősöm, aki soha nem látott rossz Dell laptopot.

[ Szerkesztve ]

Funkcionális analfabéták kíméljenek!

(#83599) Tikakukac válasza katt777 (#83598) üzenetére


Tikakukac
titán

Feszegetni :DDD Na jó, elég a mókából. A fura az, hogy más notik még feszegetés hatására sem tudják kipottyantani a rézperselyt, csak mint az az A betűvel kezdődő és SUS-ra végződő gépek.

De biztos direkt nekem szerez a nagyker ilyeneket ;]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#83600) ivana válasza katt777 (#83598) üzenetére


ivana
Ármester

Nem azért van a noti, hogy még külön vigyek egeret :D Ott a trackpoint, meg a touchpad ha az nem elég. Sose viszek egeret :N Az, hogy az asus X szérián szar a touchpad nem csodálom, de nem mindenben az. Attól, hogy a suzukidba szar a motor, az ferrariban nem lesz az.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.