Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#82851) Paloczi95 válasza Khelben (#82845) üzenetére


Paloczi95
tag

(#82845) Khelben és (#82848) szabonagyur:

És ha azt mondom, inkább legyen irodai (programozás, cipelés, ppt, gépelés, tehát egyetemi használat, filmnézés, stb.) minél hosszabb akkuidővel és minél kisebb tömeggel kb 14"-es méretben ami nem is fog szétesni amiatt, hogy sokat cipelem? És ha emellett elindul egy-két játék csak örülök majd. A keret maradjon kb. ez a 200k környéke.

(#82850) Khelben:

Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#82852) ivana válasza Paloczi95 (#82851) üzenetére


ivana
Ármester

Van ez a gép, ezen régebbi játékokkal még játszogatni is lehet és elég jó összeszerelés, illetve 2019-ig garis. Igaz, 15" de csak 1,9kg.

Vagy ez 14"-be. Illetve innen bármi jó, ha nem kell játék akkor 100k-ért teljesen jó gépet kapsz programozásra.

Ez a hármas pl.[link][link][link]

[ Szerkesztve ]

(#82853) kalapacsolok válasza Khelben (#82825) üzenetére


kalapacsolok
senior tag

szia! Kiegészítettem alább:

1) Most venném
2 Max 250 ezer ft
3) irodai munka
4) játékra nem használnám
5) minőség
6) kicsi SSD-m már van bele
7) matt kijelző, mondjuk 15,4"-es vagy más gyakori méret
8) tömeg mindegy
9) mindegy, de jó oprendszer nélkül is
10) optikai meghajtó kellene
11) egyéb kívánság nincs, csak úgy notebook jöhet szóba

Otthoni irodai munkára, netezésre szeretnék egy minőségi, új laptopot. Árban akár 250 ezer ft-ig is elmennék, ha van bármi értelme ilyen felhasználásnál. Vagy már 150 ezerből is kijön egy tök jó gép sztetek erre a célra?
Numerikus számpad nem kell, matt képernyő legyen, vinyó tökmindegy, mert van már egy külön kisebb SSD-m, ami jó lesz nekem, kicserélem...
Egy valami volna jó, ha a kis netbookomhoz hasonló felépítésű lenne a billentyűzet, mert akkor nem kell kettőt megszoknom:
Milyen konkrét típust javasolnátok, ami bevált, jó ár/érték arányú?
Nagyon köszönöm a segítségeteket!

(#82854) ivana válasza kalapacsolok (#82853) üzenetére


ivana
Ármester

Nem teljesen új, valami minimális mértékben használt gép, de nagyon megbízható bolt, és ugyan az a bill. [link]

(#82855) bandras0226 válasza PandaMonium (#82799) üzenetére


bandras0226
aktív tag

+1

Miért lakik mindenki pont azon a bolygón, amelyiken én???

(#82856) csabi6524


csabi6524
újonc

Sziasztok!
Új laptop váráslását tervezem, és szükségem lenne hozzáértő segítségre.
Az összeg max. 150-160 ezer Ft, csak új jöhet szóba. Játékra csak nagyon ritkán használom a gépet, tehát ez nem tényező. Leginkább netezésre, munkára (Office, esetleg AutoCad), filmnézésre használnám. A teljesítmény és a minőség egyaránt fontos. A következő kb. 5 évre tervezem a használatát.
Ami fontos lenne, hogy ne melegedjen, vagy csak minimálisan.
Az operációs rendszert meg tudom magam oldani. Leginkább 15,6-os érdekel.
Amennyiben SSD is belefér az árba, akkor szeretnék, de nem alapfeltétel. A memória min. 4 GB.
Például ezt találtam, ami elég jónak tűnik számomra 160-ért:

Processzor: Intel� Core™ i7-4510U / 2,00GHz - 3,10GHz / 4MB;
Kijelző: 15,6" HD LED / fényes 1366x768 pixel;
Memória: 4GB 1600MHz DDR3 (16GB-ig bővíthető);
Merevlemez: 1TB HDD SATA 5400RPM;
Grafikus kártya: AMD� Radeon™ R5 M230 2GB;
Optikai meghajtó: DVD-RW supermulti;
Egyéb jellemzők: Gbit LAN / 802.11bgn, Bluetooth 4.0, DSUB / HDMI, Webkamera 720p, 1xUSB 2.0, 2xUSB 3.0, 2-in 1 kártyaolvasó;
Operációs rendszer: FreeDOS;
Billentyűzet: magyar

Azonban nem bánnám, ha kicsit olcsóbb lenne.
Előre is köszi a segítséget

[ Szerkesztve ]

(#82857) szabonagyur válasza csabi6524 (#82856) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na oszt ez a gép mifene? Miben van csomagolva vagy csak így a hardverek vannak egy lidl szatyorban?

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82858) speed471 válasza bandras0226 (#82855) üzenetére


speed471
aktív tag

+2

Két lépés közt születik a megoldás. "Okos az, aki csak a felét hiszi el annak, amit hall. Zseni az, aki tudja is, hogy melyik felét."

(#82859) ivana válasza csabi6524 (#82856) üzenetére


ivana
Ármester

Notit nem a (csak) specifikáció alapján veszünk, hanem az adott gép minősége is számít. Pl.: ez [link] Van még esetleg A544, de az mindenhol ki van fogyva mostanában.

(#82860) Khelben válasza Paloczi95 (#82851) üzenetére


Khelben
nagyúr

Akkor bármelyik középkategóriás üzleti gép (Dell Latitude E5xxx, HP Probook 6xx vagy a felsőkategóriából használtan Elitebook 8xx), arra figyelj, hogy 14-es legyen és 1600x900-as felbontás. Az egy élhető kompromisszum a cipelhetőség és a programozáshoz szükséges nagy felbontás között.

(#82861) csabi6524 válasza ivana (#82859) üzenetére


csabi6524
újonc

Nekem inkább az Intel processzorokat ajánlották. Érdemes AMD-set venni?

(#82862) ivana válasza csabi6524 (#82861) üzenetére


ivana
Ármester

Érdemes az amd sokkal lassabban dobja a driver támogatást az igp-khez. Szóval ha IGP-s a gép, és nem linuxon nyomod akkor érdemes.
(A tablet procijaikat nem azok nem jók, de ez pont nem az)

(#82860) Khelben Egyetemi használatra nem árt a legdurvább üzleti az enyém esett már le a padról, vertem már oda a mozgólépcsőn rohonva a mellettem állóhoz, semmi baja. :))

[ Szerkesztve ]

(#82863) szabonagyur válasza ivana (#82862) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ez meg hogy jött össze neked, hogy AMD lassabban nyomja? Van minden hónapban csak nincs rajta a WHQL matrica. Na meg Intel még mindig 2 évig támogatja az IGP-ket, szóval ez így hülyeség volt ahogy írtad.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82864) ivana válasza szabonagyur (#82863) üzenetére


ivana
Ármester

Dobja vagyis hagyja abba a támogatást... Tudom, hogy van minden hónapban fel is szoktam rakni desktopon :)

[ Szerkesztve ]

(#82865) szabonagyur válasza ivana (#82864) üzenetére


szabonagyur
félisten

Na így már értem. Amúgy linux alatt sincs baj az AMD támogatással.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82866) bega82


bega82
tag

Sziasztok! Az altalatok leírtak alapján egyre inkább gondolkodom a használt laptop vasarlasan. Egyszerűen abból a keretből, ami nekem van nem igazán lehet jó új masinát venni, max tényleg az a bizonyos Fujitsu majd február közepén.
És ugye ajanlottatok azt a Hp 650et. Na most... tuti h nincs benne valami átverés? :D Vagy miért ennyire "olcsó"? :)

(#82867) ivana válasza szabonagyur (#82865) üzenetére


ivana
Ármester

"lassabban dobja a támogatást" = tovább támogatja, nem értem mi itt a baj.

Szerk.: Lehet furcsa lett bocsi. Linuxon sincs vele különösebb baj, de ott az intel sokkal jobb az mindig up-to-date és még opensource is, ha igp és linux akkor intel, az fglrx nekem se volt problémám mióta amd-m van (HD7850). Az NV zárt drivere annál inkább okozott problémát saját kernel fordításnál.

(#82866) bega82 Ha már alfánál vásárolsz akkor ne probookot vegyél van ott jobb gép is. Elitbook, TP, latitude e6xxx

[ Szerkesztve ]

(#82868) szabonagyur válasza ivana (#82867) üzenetére


szabonagyur
félisten

Hülyén fejezted ki magad, nekem elsőre az jött le belőle, hogy lassabban nyomja ki a drivereket.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82869) redbulz


redbulz
tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Nem sürgős.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
Jelenleg max 110-ben gondolkozok.
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Álatlános+külföldi tartózkodások alatt egy kis World of tanks.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
World of tanks. A laptop natív felbontásán szeretném futtatni minél magasabb és stabilabb fps-el, részletesség lényegtelen, így is úgy is minimum közelébe butítanám.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Kész vagyok némi kompromisszumra a jobb teljesítményért.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Persze, meg is tudom oldani.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
Nem számít.
(8) Notebook tömege?
Nem számít.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Nem számít.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Nem számít, bármelyiket tudok hozzá.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
World of tanks, másról nem tudok, hogy igényes lenne az általam használtak közül.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
Csak használtban nézelődök, így csak pár használtat tudok példának írni alább.
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
A keret miatt inkább csak használt(újat nem kapni ahogy láttam az igényeimnek megfelelőt)

Amiket eddig nézegettem és vacilláltam közöttük:
Asus N55SF I5 2430M, 6GB RAM, Nvidia GT555M 2GB, 1600*900 felbontás.
Asus N53S I7 2630QM , 6GB RAM, Nvidia GT550M 2GB, FullHD felbontás.
Asus N53SV I5 2410M, 8GB RAM, Nvidia GT540M 1GB, 1366*768 felbontás.

Lenovo Y570 I5 2430M 4GB RAM, Nvidia GT555M 2GB (ha jól tudom a Lenovo-é egy gyengébb verzió), 1366*768 felbontás.
Lenovo G580 I5 3230m 6GB RAM, Nvidia GT635M 2GB (talán ez is gyengébb mint a többi 635...).
Lenovo G500 Intel 2020m, 6GB RAM, AMD 8750M 2GB, 1366*768 felbontás.

Samsung NP370 I3 3110M, 4GB RAM, AMD 8750M 1GB, 1366*768.

Előre is köszönöm annak aki veszi a fáradtságot :) :R

(#82870) szabonagyur válasza redbulz (#82869) üzenetére


szabonagyur
félisten

Az Asus nem rosszak de ezekre már nincs gari ugye? Na úgy meg nem mernék bele ugorni egyikbe sem.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82871) bega82 válasza ivana (#82867) üzenetére


bega82
tag

Hát csak ez az ami ssd-vel , i5 procival kerül 150-be. Mondjuk pont ezért gyanús egy kicsit, más oldalakon rakerestem, és újonnan brutális ára van...

(#82872) notafa3 válasza bega82 (#82871) üzenetére


notafa3
tag

(#82873) ivana válasza redbulz (#82869) üzenetére


ivana
Ármester

Ezek consumer gépek amik semmiképp nem ajánlottak használtan, itt szeretjük a használt gépeket amennyiben azok üzletik, de ezek nem. Nem lehet tudni mi bajuk van, de ezeket nem 4-5 évre tervezték. Ha nem fogyott volni ki alfánál a W520 akkor azt ajánlanám, de még az is bőven túlmutat a kereten. Így inkább azt mondom desktop, abból lesz megfelelő ennyiért, kb. ennyibe van az gépem (lásd adatlap), mondjuk én ugyes vagyok :DDD De ezen megy a wot jól fullHD-ba.

(#82874) ivana válasza bega82 (#82871) üzenetére


ivana
Ármester

Gáz nincs vele az eladó megbízható, csak a probook félüzleti gép, szóval én inkább ilyet vennék például igaz ehhez nincs SSD. Szóval én alfa féle felhozatalból maradnék a brutális üzleti gépeknél, de ha még nem volt ilyened a probook is jó, nem fogsz benne csalódni, azért egybe van az is.

(#82875) redbulz válasza szabonagyur (#82870) üzenetére


redbulz
tag

Nincs gari már természetesen, ahhoz nem elég fiatalok(bár mintha egyik-másik Lenovo-n még láttam volna valamennyi garit). Én ettől nem vagyok megijedve, jelenleg egy Packard Bell-t használok, ennek sincs semmi baja :)

(#82873) ivana Igen én is úgy észleltem, hogy az üzletieket részesítitek előnyben, ami érthető, sokkal minőségibb, nap mint nap van nekem is szerencsém hozzájuk munkám folytán :) Desktopom az van, teljesem megfelel WOT-ozáshoz, de azt nem tudom magammal vinni a havi legalább egyszeri külföldi munka utáni kikapcsolódáshoz, ezért próbálok olyat nézni amin kicsit jobban fut a játék mint a mostanin. A mostani után, lévén egy Packard Bell(B980, GT630m), amit szintén használtan vettem és az elmúlt több mint egy évben semmi baja nem volt, nem különösebben tartok a consumer szekciótól :) Üzletiben nem találtam olyat ebben az árkategóriában ami úgy vinné a játékot mint a jelenlegi, ezért vagyok kíváncsi az alternatívákra amik azért elütnek a "gyűjts még"-től :DDD
Sértődős nem vagyok, azzal sajnos tisztában vagyok, hogy Murphy nem alszik, még az üzleti szériákban sem, nemhogy a consumer-ben, így ha elromlik amit veszek akkor így jártam, és lehet nem elég alaposan néztem meg/próbáltam ki. Még ha ti is ajánlottátok az bizony az én saram. :) Szóval hagy módosítsak kicsit: ha a fenti listát nézzük, szerintetek melyik felé lenne jobb hajlanom, ha feltételezzük, hogy mind jó állapotú, esetleg van hasonló felszereltségű/teljesítményű más gyártónak amire érdemes lenne keresgélnem és eddig nem vettem észre? :)

Köszönöm az eddigi hozzászólásokat! :)

(#82876) szabonagyur válasza redbulz (#82875) üzenetére


szabonagyur
félisten

Ha nem zavar a gari hiánya akkor is Asus, az N-es Asus jobb mint ezek a Y-os Lenovo-k.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82877) bega82 válasza notafa3 (#82872) üzenetére


bega82
tag

Pont ezért nem igazán értem. Ez hogy boltban állt nem azt jelenti h tulkepp nincs semmi baja? De akkor miért éri meg nekik ennyiért eladni?
Vagy ez inkább olyasmit jelent, hogy ki volt téve egy nagy áruházban a kíváncsi vásárlók hadának? Akik nyomkodtak, probalgattak, hajlitgattak?

(#82878) ivana válasza redbulz (#82875) üzenetére


ivana
Ármester

Akkor az asus erre okés lehet, viszont nagyon nézd meg, zsanérok, hőfok mindent.

(#82877) bega82 Talán a legmegbízhatóbb bolt. :K

(#82879) Eliot Anders


Eliot Anders
aktív tag

Sziasztok!

Segítséget szeretnék kérni, hogy mit válasszak?

1.Március
2.120 000 Ft
3.Internet, film, szövegszerkesztés
4.Nem.
5.Minőség
6.Nem.
7.15'4, matt
8.max. 2.8 kg
9.Linux
10.Min. 500 GB, 4GB Optikai meghajtó nem fontos
11.HDMI,hd webkamera, fehér ház vagy ezüst
12.nem
13.nincs
14.új

(#82880) szabonagyur válasza Eliot Anders (#82879) üzenetére


szabonagyur
félisten

Fujitsu A544 márciusra újra lehet belőle.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82881) redbulz


redbulz
tag

Köszönöm a támpontokat! :R

(#82882) PandaMonium válasza szabonagyur (#82865) üzenetére


PandaMonium
őstag

"Amúgy linux alatt sincs baj az AMD támogatással."
A támogatással lehet nincs, de maga a driver egy komplett bughalmaz, csomó alkalmazás el sem indul vagy teli van textúra hibákkal. Mármint a zárt driver. A nyílt általában stabilabb de teljesítményben jelentősen elmarad, így hiába a jobb IGP mint ami az Intelekben van, teljesítményben ugyan ott lesz az ember vagy még hátrébb. A hibrid grafikát pedig totál el lehet felejteni, de persze ez csak akkor fontos ha dedikált kártyáról beszélünk.
Ezzel szemben az Intel-nél az open source driver teljesítményben és stabilitásban is eléggé toppos, majdnem hozza a Windows-os closed driver teljesítményét és még lehet stabilabb is annál.

Ha meg ugye figyelembe vesszük a dedikált kártyákat akkor az Nvidia-nál a legjobb a helyzet mert hosszú évek múlva is támogatva lesznek a kártyák (a G8x, G9x és GT2xx GPU-knak most droppolták a támogatását és azok ha jól emlékszem 2007-es kártyák), totál stabil a closed source driver, annyi, hogy ahogy fölöttem írták régebben volt egy kis baki, hogy az újabb kernel verziókkal nem akart menni de ezt rövidesen javították és azóta is nekik a legjobb teljesítményre és stabilitásra is a drivereik - ha jól emlékszem ugyan azt a kódbázist használják a windows-os és a linuxos drivereikhez minimális eltérésekkel -, sőt, még a hibrid grafika is működik bumblebee-vel. Sajnos kevés a jó üzleti gép dedikált Nvidia kártyával, vagy amiben van az drága.

Csak gondoltam leírom az aktuális helyzetet ha már szóbakerült a téma, (sajnos) túl sok embert úgy sem fog érinteni a Linux-os driver support.

What I cannot create, I do not understand

(#82883) Khelben válasza Eliot Anders (#82879) üzenetére


Khelben
nagyúr

Ha tényleg minőség kell, akkor használt üzleti gép. Ezerszer jobb és minőségibb, mint amit ennyiért új gépből kapsz. És sokszor hosszabb garancia van rá, mint az új konzumer gépekre.

(#82884) Dhampir válasza Khelben (#82883) üzenetére


Dhampir
félisten

És lehet, hogy kezdheti pasztázással, ha már többéves a szerkentyű. Még a kijelzővel is probléma lehet. :)

(#82882) PandaMonium

Textúra hibával Wine alatt találkoztam, de normálisan Linuxra írt programmal nem volt még gondom Radeon esetében.

[ Szerkesztve ]

(#82885) Őrmi


Őrmi
csendes tag

Mar tobb napja olvasom a hozzaszolasokat, neha, neha mosolyt csal az arcomra egy-egy olvasmany.
Regebben irtatok, hogy a hp probook 455 g1 mar eleri a hasznalhato szintett. Jelenleg ket ceg irt vissza, hogy nem tudja biztositani.
Tudnatok segiteni, hogy hol lehet meg fellelni?
Max 150-ig mennek el.
Legutobb itt probalkoztam:http://www.focuscamera.hu/hp_probook_455_h6p67ea-101111.html/hun/?erkezett=www.argep.hu

[ Szerkesztve ]

Őrmi

(#82886) szabonagyur válasza Őrmi (#82885) üzenetére


szabonagyur
félisten

455 G2 az ajánlott, de mint minden gép egyszer ez is elfogyhat, ez ilyen szakma. laptopszalon-ban elvben van.

[ Szerkesztve ]

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82887) Őrmi válasza szabonagyur (#82886) üzenetére


Őrmi
csendes tag

Radium pont hu megbizhato ceg?

Őrmi

(#82888) szabonagyur válasza Őrmi (#82887) üzenetére


szabonagyur
félisten

radium, digigprime, computerimperium, emag a boltok ahol a kétes származás miatt nem ajánlott várásolni.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82889) Őrmi válasza szabonagyur (#82888) üzenetére


Őrmi
csendes tag

G2 vagy a g1 et mondod a laptopszalonban?

Őrmi

(#82890) szabonagyur válasza Őrmi (#82889) üzenetére


szabonagyur
félisten

G2 van 5 évvel.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82891) Tikakukac válasza szabonagyur (#82886) üzenetére


Tikakukac
titán

Jha igen, akksira G2-ben 3 év a gari. Bizony, 3 év.

Ezt még nem mondtam én sem szerintem.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#82892) Khelben válasza Dhampir (#82884) üzenetére


Khelben
nagyúr

Azért van a garancia. Az 1-2 éves gépet meg nem kell pasztázni.

(#82893) szabonagyur válasza Tikakukac (#82891) üzenetére


szabonagyur
félisten

Akksira 3 év? Na az igen!

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82894) Dhampir válasza Khelben (#82892) üzenetére


Dhampir
félisten

Nem is a frissebb gépekre gondoltam. Egy 6-7-8 éves gépnél azért már számolni kell egy kis szétkapós karbantartással. Persze jóval olcsóbbak is a régi szériák.

(#82895) QwErTy42 válasza Tikakukac (#82891) üzenetére


QwErTy42
addikt

Wow! :Y
3 év garit akksira csak az Elitebookoknál adnak és ott sem minden típusú akksira.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#82896) Őrmi válasza szabonagyur (#82890) üzenetére


Őrmi
csendes tag

Ez fut win7 el, mert ahhoz van telepitom. A linuxhoz nem ertek, win 8at max megtanulom.

[ Szerkesztve ]

Őrmi

(#82897) Tikakukac válasza QwErTy42 (#82895) üzenetére


Tikakukac
titán

Ezt küldték fentebbről, hogy Long Life Battery van bennük. Az pedig 3 év garos.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#82898) szabonagyur válasza Őrmi (#82896) üzenetére


szabonagyur
félisten

Igen van hozzá Win7, Win8 támogatás is.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

(#82899) QwErTy42 válasza Tikakukac (#82897) üzenetére


QwErTy42
addikt

Long Life. Ez nem ugrott be.

...oktalan embert észérvekkel meggyőzni nem lehet...

(#82900) Őrmi válasza szabonagyur (#82898) üzenetére


Őrmi
csendes tag

Masikat visszamondtam, mindket email cimre kuldtem emailt. Kb 2 oraja rendeltem toluk, remelem nem lesz gond vele.
Illetve a laptopszalonnal megrendeltem a G2.
Nagyon szepen koszonom a segitseget.
Esetleg egy belsos nincs aki rafekszik a dobozra mig erte megyek?
Nyugati melletti atvetelt kertem.

[ Szerkesztve ]

Őrmi

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.