Hirdetés

2024. május 9., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#58801) PAWI válasza piRate_nEx (#58799) üzenetére


PAWI
tag

Köszi. Játékot nem akarom dobni, 4-5 hét kint kamionban nagyon sok idő, hogy kihagyjam ezt a lehetőséget.

(#58802) Bóti válasza 3RROR (#58784) üzenetére


Bóti
senior tag

Köszönöm az infót. :R
Én még néztem egy másikat is azon a linken, amit írtam az első hozzászólásomban: 1TB-s vinyóval, 1GB GF-el, és cak egy tizessel drágább, és az se celeronos.
Ettől függetlenül is a B590 a legjobb?
A másik kérdésem az lenne, hogy ha telepítek rá win7-et, akkor ugrik a gari?

Köszönöm!

(#58803) joysefke


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

Barátnőm kolléganője laptopot szeretne vásárolni, engem kérdeztek. Próbáltam begyüjteni a legfontosabb infókat. A válaszai normál szedéssel vannak a szövegben.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
0,5 -1,5 Hónap múlva

(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
100-120.000 Ft

(3) Felhasználási kör?
internet, levelezés, office csomag (otthonra)

(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
egyáltalán nem játszana vele

(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Szeretné, ha jópár évet probléma nélkül tudná használni

(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként sokkal gyorsabb is lehet számítógéped!
(számítógép és programok indulása, munkamenet folyamatossága)

Ha belefér a keretbe :)

(7) Kijelző felbontása, fényes vagy matt?
Matt.
A felbontása legyen elegendő egyszerű irodai feladatokhoz.

(8) Normál méretű notebookot szeretnél, vagy nagyot/kicsit?

fogsz-e rákötni monitort
helyben lesz, vagy rendszeresen cipelni akarod?

-Normál méretűt
-ritkán vinném magammal
-Nincs monitora, amit rá tudna kötni

(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Oprendszerrel szeretném (W7, W8.1)
KIEGÉSZíTÉS:
Kérnék egy oprendszeres és egy oprendszer nélküli ajánlást is, mivel feltételezem, hogy jelentős az árkülönbség

(10) Szeretnél-e bele DVD meghajtót?
Igen

(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb.)
Esetleg Webkamera, de nem létfontosságú

(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)

Konkrétan még nem nézett ki típust, de negatív tapasztalatai voltak a DELL-el, ezért néne egy nem DELL-es ajánlás is.

KIEG:
Nekem meg nem, tehát legyen egy DELL-es ajánlat is :)

(14) Magyar billentyűzete legyen?
Mindenképpen

Előre is köszi a válaszokat!!

[ Szerkesztve ]

(#58804) geza.nagy.76


geza.nagy.76
újonc

Sziasztok!

Hamarosan szeretnék laptopot venni nagyjából core I5 procival, dedikált kártyával, nagy háttértárral, 6-8 GB Ram-mal gondoltam, mert használnám időnként videó tömörítésre, vágásra, gyakran photoshop-ra, és játékra is, windows nem fontos. 200-210 ezernél többet nem nagyon tudok kiadni rá. Ezt a két típust néztem ki, ha ismeritek ezeket, szívesen veszem a véleményeteket:

[LENOVO NB M5400]
[HP Pavilion]

Ha van ötlet alternatív típusra, lehetőleg erről az oldalról küldjetek linket mert itt visszajáró vagyok, kedvezménnyel vásárolok!
HP, Lenovo, Dell párti vagyok...

Köszönöm.

(#58805) KatonaT


KatonaT
aktív tag

Sziasztok!
Sógoromék szóltak hogy segíthetnék notebookot nézni.
Persze annyi nehezítéssel hogy csak Euronics és 150 tájékán max...
Dell 3537-157808-at néztem mert ebben az árban csak eben van i5-ös proci...
Álltalános felhasználásra lesz (allshare, internet, internetes jàtékok,filmnézés)
Véleménny erről a gépről vagy jobb gék ennyiért az Euronicsban?
Laptopokat eggyáltalán nem vágom, lapkakészlet, mobil processzorok foggalmam melyik a jobb :)
Azt néztem hogy ez már haswell de azt nem tudom hogy az ujabb generációs i3-ak nem lettek-e jobbak...
Előre is köszi a segítséget!

(#58806) ronda válasza PePeBones (#58785) üzenetére


ronda
aktív tag

Ha nem akarsz felszállni a radeon-szopórollerre, akkor ne vedd meg.

"Lehet-e jónak lenni egy rossz világban?" Galaxy S21

(#58807) DEJVID válasza B-L-A-C-K (#58754) üzenetére


DEJVID
őstag

és btudos: Köszi, megnéztük élőben, aztán megrendeltük. Ott volt tőle fél méterre az említett asus, ég és föld a kettő.

(#58808) Chaser válasza KatonaT (#58805) üzenetére


Chaser
titán

A haswell a legújabb generáció. Amiket elmondtál arra sztem van olcsóbb megoldás is. Nem tudom juronikszben' mi van és mi nincs. Lenovo B590 pl i3-mal 120-ért. Bár nem feltétlen kell neked i3 vagy i5, pláne akettő kb ugyanaz, i5-nél van átmeneti órajelemelés. A dell a 3 év gari miatt jó választás, de minőségre ne várj tőle sokat. Belépő inspiron, ezért ennyi az ára.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58809) KatonaT válasza Chaser (#58808) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Köszi!
Tudom hogy ezekre az igényekhez kb mindegy lenne hogy milyen de lehet idővel másra is kell...
150-es keretig szeretnének minnél jobb gépet ezért nem nézek 120-ért "roszabbat" hiába nem használják most még ki.
Szóval a kérdés hogy van-e jobb alternatíva 150-ig!
Köszi a választ!

(#58810) trickyy


trickyy
senior tag

Sziasztok!

Szerintetek, ha netezésre, filmezésre, illetve gyengébb gépigényű játékokra használnám, akkor nagy lenne a különbség, megérné a felárat az erősebb? HP Elitebook 6530B, vagy HP Elitebook 8440P?

szerk:

Azt kihagytam, hogy ugyanúgy 4 GB RAM, illetve 320-as HDD mind a kettőbe.

[ Szerkesztve ]

(#58811) gery2123 válasza trickyy (#58810) üzenetére


gery2123
őstag

A két gép nem egy kategória az tuti. Ha van rá pénz akkor én a 8440p vennem, mondjuk nem tudom hogy a videokártya egyáltalán milyen játékra elég mind a két gépben. Illetve elgondolkodtató azért a thinkpad T410, vagy Dell 6410.

[ Szerkesztve ]

-- PSN_ID: GerY2123

(#58812) Chaser válasza KatonaT (#58809) üzenetére


Chaser
titán

Sokkal jobb biztos nincs ennyiért, főleg nem 3 év garival. Z510 pentiumosat nézném meg, ha van abban a boltban. Az minőségre jobb, de gari 2 év.

trickyy: Az első probook. Játékra mindkettő kevés, a 8440p-ben intel HD graphics van, de az is kb semmi 3D-ben. Játékra mondjuk egy T510 NVS3100-zal, az már belépőnek jó. De akár egy T500 HD3650-nel, intel HD graphicot az is veri. 4500HD-t meg kb bármilyen 5-6 éves diszkrét kártya veri.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58813) premete válasza gery2123 (#58811) üzenetére


premete
veterán

Nem egy kategória, persze, az első csak a ti képzeletetekben létezik; ilyen Elitebook nincs valóságban. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58814) formula01 válasza ronda (#58806) üzenetére


formula01
aktív tag

Semmi "szopóroller" nincs. 13.12-es 3dguru-s drivert kell használni delles intel driver társaságában, és minden tökéletesen működik.

(#58815) trickyy válasza gery2123 (#58811) üzenetére


trickyy
senior tag

Húgomnak a gyengébbik van, próbáltam már rajta játékokat, amire kell elmegy.

Van pénz a nagyobbra, ha megéri a felárat. Lenovo-nak valamiért nagyon nem tetszenek ezek a régebbi üzleti gépei, halottam, hogy nagyon jók, de külsőre nem jönnek be, valami hasonló a helyzet a Dell-nél is. Viszont ezek az Elitebook-ok tetszenek, látszik rajtuk, hogy minőségi darabok.

(#58816) premete válasza trickyy (#58815) üzenetére


premete
veterán

Lassan írom, hogy megértsd: Nincs HP Elitebook 6530B.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58817) Chaser válasza premete (#58816) üzenetére


Chaser
titán

Az egyszerűbb ha azt mondod: az első probook.
:P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58818) trickyy válasza Chaser (#58812) üzenetére


trickyy
senior tag

Ezt szerettem volna linkelni elsőnek, csak elnéztem. (ilyen van egy itthon)

Tudom, hogy kevés játékra, de LoL-t, WoW-ot elvitte ez is, igaz minimumon, de az épp elég volt, nem igazán játékra kell. Azért kérdeztem, hogy megéri-e a felárat, az i5-ös Elitebook a c2d-vel szemben. ~20-25k a felár.

premete : Nem kell flegmán válaszolni, úgy emlékszem, hogy én sem flegmáztam veled, szimplán elnéztem, nem kell "lassan írnod", nem vagyok fogyatékos, csak rosszat linkeltem, neked nem fontos segítened. ;)

[ Szerkesztve ]

(#58819) 3RROR válasza Bóti (#58802) üzenetére


3RROR
aktív tag

Amit linkeltél azok közül a B590 és a Fujitsu A512 ami elfogadható minőség.A többi szóra se érdemes.

(#58820) premete válasza trickyy (#58818) üzenetére


premete
veterán

Leírtam egyszer, hogy ilyen Elitebook nincsen, utána megint írod, hogy ez Elitebook; ezért emeltem ki, hátha akkor megérted. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58821) 3RROR válasza PAWI (#58801) üzenetére


3RROR
aktív tag

Ahogy előttem is írták egy használt Lenovo G580 a nyerő neked.Ne pentiumos procival vedd mert WoT-nak kell a proci...Minimum i3-al de max 100e-ért.

geza.nagy.76:
A pavilion felejtős.A Lenovo amit kinéztél nem rossz de csak 64bites 740m van benne (mint minden mostani piacon lévő gépben) de megbírkózik a feladatokkal.Van olcsóbban is.
Másik alternatíva a Z510 ugyanazzal a procival és dGpu-val de jobb minőségben.

[ Szerkesztve ]

(#58822) trickyy válasza premete (#58820) üzenetére


trickyy
senior tag

Lehet, csak azt nem láttam, mert másra válaszoltam. ;)

(#58823) Chaser válasza trickyy (#58818) üzenetére


Chaser
titán

Én maradnék ennél, 6930p is jó gép, kicsit öregebb. T9400 elég erős. Abból a 25k-ból meg vegyél SSD-t, az viszont sokat számít.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58824) trickyy válasza Chaser (#58823) üzenetére


trickyy
senior tag

Én is erre gondoltam, mert netezés, illetve filmezés közben nem hiszem, hogy érezném az i5 előnyét. Inkább az asztali gép kap egy VGA-t mellé, SSD annyira nem fontos bele.

Köszönöm a segítséged! :R

(#58825) Chaser válasza trickyy (#58824) üzenetére


Chaser
titán

Nálam egy P8600 van, 6GB ram, meg egy 120-as SSD. Filmnézés közben nem érződik az SSD, de net alatt meg úgy egyébként elég erősen érezni. i5-ös gép hdd-vel lassabb.
Szívesen.

szerk: Azért mondtam ha van rá keret, amit amúgy is elköltöttél volna, akkor hajrá:) egyébként persze nem létszükséglet.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58826) trickyy válasza Chaser (#58825) üzenetére


trickyy
senior tag

Persze, tudom, hogy gyorsabb, csak ha már olcsóbban veszem, akkor nem akarok plusz pénzt költeni SSD-re, mert akkor árban ugyanott vagyok, szívesebben vennék az asztaliba.

(#58827) 3RROR válasza KatonaT (#58809) üzenetére


3RROR
aktív tag

Euronics oldalán én nem találtam B590-et de ettől függetlenül lehető hogy van nekik. Ha a házon kívül nem hurcolásznák akkor érdemes még 17"-ban is gondolkozni. [link]
Jobb minőség még talán a Z510 vagy a HP olcsóbb probookjai lehetnének de az említett boltban az nincs. Ha esetleg meggondolnák magukat abban hogy máshol is vásároljanak akkor én a Z510-et ajánlom. Mysoftnál van intel gpu-val szerelt is olcsóbban ha felesleges a dedikált.

(#58828) ChavalieR


ChavalieR
csendes tag

Sziasztok!
Már hirdetem, szóval ha sikerül akkor lassan megválok szeretett Dell Inspiron N5110-as laptopomtól, és ha ez megtörténik akkor a bejövő pénz + egy kis zsebpénz kombójából szeretnék vásárolni magamnak egy új laptopot. Eddig ezt néztem ki magamnak: http://www.radium.hu/home-laptop-template/asus-x551.html
Az igényim a következőek: A processzor ha lehetséges akkor 4. generációs, legalább i5-ös. A videokártyát illetőleg én egy GT740m-re gondoltam, ebben az árkategóriában (Mivel nem mondtam még, de olyan 160Ezer Forint fölé nem szívesen megyek, csak ha kivételesen jó az ár-érték aránya.) ez lenne a legjobb választás, sajnos a GT750m már túl esik ezen. Az AMD processzorokat inkább kihagynám, inteles vagyok. Nincs különösebb okom rá, de a kevesebb fogyasztás és erősebb processzor azért mégis csak jobb. A használt laptopoktól óckodom. A RAM nem árt ha megvan 8GB, de 4 is elég ha bővíthető. A HDD-ből egy 500GB-os, ha lehet 7200rmp-s. Az SSD számomra fölösleges. A gépet játékra használnám, szerintem amit kinéztem az megbirkózik az újabb játékokkal Low-Medium beállításokkal, de maximum Battlefield 3-ra, és Thief-re kell az erő. Másrész kisebb 3D-s munkákhoz, kollégista vagyok és ezért kell a gép hogy a koliba is tudjak dolgozni.
Előre is köszönöm, várom a remélhetőleg jobb ajánlatokat.

(#58829) zoli_1989 válasza 3RROR (#58821) üzenetére


zoli_1989
tag

a 64bit-es 740m egyébként mire elég? játékok esetében...

[ Szerkesztve ]

(#58830) joysefke válasza joysefke (#58803) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Sziasztok!

erre még nem jött válasz, tud esetleg valaki segíteni?

Tehát:

Barátnőm kolléganője laptopot szeretne vásárolni, engem kérdeztek. Próbáltam begyüjteni a legfontosabb infókat. A válaszai normál szedéssel vannak a szövegben.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
0,5 -1,5 Hónap múlva

(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
100-120.000 Ft

(3) Felhasználási kör?
internet, levelezés, office csomag (otthonra)

(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
egyáltalán nem játszana vele

(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
Szeretné, ha jópár évet probléma nélkül tudná használni

(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként sokkal gyorsabb is lehet számítógéped!
(számítógép és programok indulása, munkamenet folyamatossága)

Ha belefér a keretbe :)

(7) Kijelző felbontása, fényes vagy matt?
Matt.
A felbontása legyen elegendő egyszerű irodai feladatokhoz.

(8) Normál méretű notebookot szeretnél, vagy nagyot/kicsit?

fogsz-e rákötni monitort
helyben lesz, vagy rendszeresen cipelni akarod?

-Normál méretűt
-ritkán vinném magammal
-Nincs monitora, amit rá tudna kötni

(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Oprendszerrel szeretném (W7, W8.1)
KIEGÉSZíTÉS:
Kérnék egy oprendszeres és egy oprendszer nélküli ajánlást is, mivel feltételezem, hogy jelentős az árkülönbség

(10) Szeretnél-e bele DVD meghajtót?
Igen

(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb.)
Esetleg Webkamera, de nem létfontosságú

(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)

Konkrétan még nem nézett ki típust, de negatív tapasztalatai voltak a DELL-el, ezért néne egy nem DELL-es ajánlás is.

KIEG:
Nekem meg nem, tehát legyen egy DELL-es ajánlat is :)

(14) Magyar billentyűzete legyen?
Mindenképpen

Előre is köszi a válaszokat!!

(#58831) geza.nagy.76 válasza 3RROR (#58821) üzenetére


geza.nagy.76
újonc

Köszönöm a segítséged de még átgondolom, hogy mit tegyek!!! ;)

(#58832) B-L-A-C-K válasza zoli_1989 (#58829) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lejjebb lapozol itt, hozzávetőlegesen láthatod mit tud különböző játékok alatt!

(#58833) 3RROR válasza joysefke (#58830) üzenetére


3RROR
aktív tag

B590 + Win8
Ugyanaz Win nélkül

Dellből ilyen kategóriában nincs jobb minőségű ennél ha csak új laptop lehetséges.

(#58834) KatonaT válasza 3RROR (#58827) üzenetére


KatonaT
aktív tag

Köszönöm a segítséget!
Ingyen hitel miatt euronics...

(#58835) PAWI válasza 3RROR (#58821) üzenetére


PAWI
tag

Köszi! :R

(#58836) joysefke válasza 3RROR (#58833) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi!

Azt hiszem a vége az lesz, hogy, generáltatok neki egy MSDN Win kulcsot :U

esetleg még ajánlat 120-as plafonnal oprendszer nélkül? (nem kell DELL legyen)

J.

(#58837) 3RROR válasza joysefke (#58836) üzenetére


3RROR
aktív tag

Erre 3 év gari van és kap még tokot is hozzá.A gari miatt talán ez jobb választás mivel most a lenovonak elég szar a szervíze (vagy egyáltalán nincs is).

[ Szerkesztve ]

(#58838) joysefke válasza 3RROR (#58837) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Huhh...Eggyik gagyibbnak tűnik mint a másik, ha 300E lenne a kerete, sokkal könnyebb lenne a választás :)) .

Fujitsu mostanában mennyire jó? Nekem a régebben a Fujitsu drága szériával (E és S) egész jó tapasztalataim voltak illetve most a Dell E6510 is egész jó. Olcsóban mennyire gyártanak jót? Régebben az Amilot szidták mint a bokrot...

J.

[ Szerkesztve ]

(#58839) 3RROR válasza joysefke (#58838) üzenetére


3RROR
aktív tag

Minőségben kb mint a lenovo.Garancia sokkal jobb.

Mellesleg elnéztem.Nincs hozzá tok.Nem hittem volna hogy a képen ilyen díszítéssel adnak lapost :DDD

[ Szerkesztve ]

(#58840) joysefke válasza 3RROR (#58839) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

1,
Ebben az árkategóriában 100-120E melyik gyártó még az ajánlott?

2,
Megérheti apróról vetetni egy új Samsung SSD 120GB-t és 120E helyett 100E-s kerettel dolgozni?

3,
Gari ugye nem szál el egy HDD-SSD csere miatt?

üdv
J.

[ Szerkesztve ]

(#58841) csudri


csudri
őstag

Sziasztok!

Két gép közül kellene döntenem, Dell Vostro 5470 vagy HP Probook 430. Mindekettő i5-4200U-val és 8giga rammal.

A Vostrot ismerem, pár hete pattintottam össze egyet anyámnak, de a HP-t még nem taperoltam. A Dell nagyon tetszett, mind designban, mind pedig anyaghasználatban. Sokáig is bírta az akku, amíg nálam volt, bár a kijelző talán lehetne jobb. Munkához kellene a gép, a főnökömet már meggyőztem, hogy felesleges a 15,6-os gép, nem kell a numerikus bill, úgyis használok hozzá külsőt+monitort, amikor összerakom a táblázatokat, de hurcolni könnyebb lenne ezekből valamelyiket.

Van valakinek tapasztalat mindkét géppel esetleg?

(#58842) 3RROR válasza joysefke (#58840) üzenetére


3RROR
aktív tag

1. Lenovo,Fujtisu ennyi...
2. A B590-be beleraksz egy SSD-t és repülni fog.Ez a legjobb kombó szerintem.
3. Tudtommal nem.Főleg ha a DVD helyére rakod be caddyvel és akkor még lesz tárhelyed is.

(#58843) joysefke válasza 3RROR (#58842) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

HP-DELL ezek nem játszanak ebben a kategóriában?

J.

(#58844) 3RROR válasza joysefke (#58843) üzenetére


3RROR
aktív tag

Nagyon nem.Használtban vannak jók de újonnan nincs.

[ Szerkesztve ]

(#58845) Chaser válasza joysefke (#58843) üzenetére


Chaser
titán

Vehetsz valami belépő dell 3521-et vagy 3537-et. Egyetlen előnyük kb a 3év gari, minőségben rosszabbak mint a B590 vagy fuji A502, 532. Kijelzője is csilli, a másik kettőnek matt.
B590+SSD sztem.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58846) joysefke válasza Chaser (#58845) üzenetére


joysefke
veterán
LOGOUT blog

Köszi!

J.

(#58847) Yany válasza csudri (#58841) üzenetére


Yany
addikt

A Vostro WiFi-jével neked nincs gondod? Nekem 2 másik régi notiból mind a kettőnek jóval jobb a WiFi stabilitása és gyakorlati sávszélje. Ott, ahol a régi notik Youtube videót streamelnek gond nélkül, ott a Vostro 5470 egy 128-as netrádióval is folyamatosan megakad.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#58848) csudri válasza Yany (#58847) üzenetére


csudri
őstag

Most, hogy mondod nem voltam tőle elájulva. Anyámnál felvittem a gépet a tetőtérbe, mert ott van a nyomtató és rohadtul nem látta a wifit. Visszavittem a gépet egy emelettel lejjebb a router közelébe, akkor megtalálta a jelet és jó lett, de addig semmi, fel sem csatlakozott. :(

(#58849) ribarszki


ribarszki
őstag

Uraim! Fontos lenne, hogy mi a vélemény erről a Sony laptopról. Mind súlyban, mértben, teljesítményben megfelelő lenne, de nem tudom mi róla a vélemény.. Persze nem egy Latitude kategória, de mégis hol helyezkedik el? Mellélőnék vele? Fontos a megbízhatóság, a szép kijelző és a több évnyi használat.. sony

Esetleg az SVF széria, de az érintőkijelző nem érdekel..

[ Szerkesztve ]

(#58850) Mirman


Mirman
őstag

Sziasztok , egy ismerősömék notebookot akarnak venni , levelezésre és MS Office programokra használnák főként . T-nél kinéztek két modellt amit elég jó áron le is tudnának hozni és ugyebár fontos a kamatmentes részlet is. A kérdés az lenne hogy az alábbi két gép közül elég lenne bármelyik ezekre a feladatokra még pár évig ? HP 250 Lenovo G500

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.