Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#59851) Yany


Yany
addikt

Melyik komolyabb noti (minőség szempontjából), az U310, vagy az UH552?

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#59852) Pocok256 válasza Yany (#59851) üzenetére


Pocok256
veterán

Egyértelműen az uh552 és még gyönyörű is élőben.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59853) Tikakukac válasza Yany (#59851) üzenetére


Tikakukac
titán

UH552 egyben van. Én kedvelem az U-s Levonót is, macbook airnek tökéletes. De nyüzögébb jóval.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#59854) zorrobomber


zorrobomber
tag

USA-ban vásárolt laptopnál melyik márkát érdemes garancia szempontjából favorizálni?
Asus - HP - Sony

hello english friends! whatwhatwhaaat

(#59855) Yany


Yany
addikt

Pocok, Tika, köszi :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#59856) taboros válasza premete (#59848) üzenetére


taboros
tag

Igen, ezt már megtaláltam és már küldtem is PÜ-t az eladónak. De erre is vonatkozik, amit írtam a bevezetőben: kicsi HDD, nincs SSD, nem magyar bill., viszont 339e Ft. Ha esetleg tudok alkudni, akkor talán. de ha nem... 339eFt + 1TB HDD min. 16 e Ft + 128GB SSD min. 25 eFt, az kb.380 eFt. Ez már túl van a 300 eFt + rugalmasságon :(.

De azért köszi.

Más?

(#59857) Ordowick


Ordowick
tag

Sziasztok!
Tervben vagy, hogy leváltom a jelenlegi laptopomat a jövőben és érdeklődnék, hogy ti milyet konfigot ajánlanátok nekem. A keret kb 300ezer forint lenne. Legfőképp CAD-rendszerek, Photoshop,renderelésre kéne, de azért néha játszanék is vele. A kijelzőt szeretném, hogy full hd-s legyen, nem fontos az érintőképernyő.
Nem lenne gond, ha könnyű lenne, nagyon sokat utazom a laptoppal a táskámban. Lehetőleg windows 8.1-el szeretném, vagy ne legyen rajta. Jó lenne SSD bele, de nem elég csak az, legyen össz-vissz benne kb 500 GB tárhely. Memória minimum 8 Gb.
Egyenlőre ami szembe jött velem és kb pont belefér a keretbe, az a Dell Inspiron 7537-ese, abból is az erősebb darabok. Mindenképp újat szeretnék, Megköszönném, ha tudnátok ajánlani egy párat még ezen kívül.

Előre is köszi,
Dani

(#59858) utgyuru


utgyuru
aktív tag

Erre valaki?

(#59859) premete válasza taboros (#59856) üzenetére


premete
veterán

Sajnos, ezek olcsóbban nem nagyon vannak, még az ebayen sem, esetleg egy régebbi típus.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#59860) Pocok256 válasza Ordowick (#59857) üzenetére


Pocok256
veterán

7537 nem rossz cucc viszont a wifi je nagyon gyenge ezt vedd számításba.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59861) mediumgecso


mediumgecso
őstag

Mi a véleményetek erről (aki ismeri ezt a típust)??
Asus K551LB-XX203D
Nem ajánlották az ASUS-t ebben az árkategóriában......

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#59862) Pocok256 válasza mediumgecso (#59861) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem rossz gép, de én inkább ennyiért egy z510 et vennék. Ugyanilyen felszereltséggel bír és sokkal jobban össze van szerelve.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59863) mediumgecso válasza Pocok256 (#59862) üzenetére


mediumgecso
őstag

Mutatnál egy példát hol találok ilyet?

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#59864) mediumgecso válasza Pocok256 (#59862) üzenetére


mediumgecso
őstag

Max 180e-ért ajánlanál HP-t? Egy ismerősöm szerint felejtsem el a HP-t, mert nem a legjobbak.....

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#59865) Pocok256 válasza mediumgecso (#59864) üzenetére


Pocok256
veterán

játékra felejtsd is el a Hp t az ismerősödnek igaza van.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59866) mediumgecso válasza Pocok256 (#59865) üzenetére


mediumgecso
őstag

Bocsesz, de most már csak kettő között vacillálok:

TOSHIBA C55-A-1H9 v. ASUS X550LB-XO114D

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#59867) Tikakukac válasza mediumgecso (#59866) üzenetére


Tikakukac
titán

Élőben fogd meg őket, elég sebesen nem fogsz vacillálni, de vásárolni sem.

Toshi: liter lakkal nyaköntött pocsék ropogós gép, számomra kegyetlenül kényelmetlen billzettel, és nem túltervezett hűtéssel.

Asus: Ettől sem vered a segged a fölhöz, hogy micsoda gép de a másiknál azért jobb. Az más kérdés, hogy messze nem 1 stílus a 2 gép, semmilyen módon, azt sem értem miért ez a 2, de ez már csak a szokásos.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#59868) mediumgecso válasza Tikakukac (#59867) üzenetére


mediumgecso
őstag

Megtennéd, hogy kicsit bővebben kifejtenéd mindkettőről a véleményed??
Nagyon köszi.

Szerk.: Nálam csak edigital v. mediamarkt játszik, ott nézelődtem, max 180eFt!
Akkor te mit választanál a két áruház webshopból???

[ Szerkesztve ]

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#59869) Tikakukac válasza mediumgecso (#59868) üzenetére


Tikakukac
titán

Edigital már okésabb, MM-ből kb. soha semmit.

Passzolom mit vennék, orákulum vagyok, vagy egy szárnyfülű? Miért kéne tudnom a semmiből, hogy kinek mi való? Ott virít a topik elején a kérdéssor, csak ki kéne tölteni. Annyival egyszerűbb lenne az életem/tünk...

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#59870) mediumgecso válasza Tikakukac (#59869) üzenetére


mediumgecso
őstag

MÁR KI VAN TÖLTVE
A félelmeim továbbra is fennállnak
Ez volt a válaszod a félelmeimre...

iPhone 15 Pro Max 256GB Natur Titanium // Garmin Venu 2 // Canyon Grail CF SL + Garmin Edge 840

(#59871) uzerto válasza Ordowick (#59857) üzenetére


uzerto
tag

Kérdés az, hogy milyen mivel és milyen komplex dolgokat renderelsz és mekkora képeket photoshop-olsz, mert ez a kettő rendesen igénybe veszi a procit és az általad kinézett dell-ben csak U-s proci van.

(#59872) Tikakukac válasza mediumgecso (#59870) üzenetére


Tikakukac
titán

MÁR MEG VAN VÁLASZOLVA

Én is tudok capslockkal írni.

Ja, hogy 400hsz.-el ezelőtt, ahham. Akkor azért nem találtam mert nincs mit, ezen ennyit tudok segíteni nem többet, mások sem fognak tudni.
Ha a Dell topikban sem tudják megmondani, hogy amit futattni akarsz menne-e vagy sem rendesen minden mindent gyorsítva akkor senki. Mondanék mást, de az edigital nem bővelkedik a ritkább gépekben. Így marad ez és a tanakodás. A jól olvasható az mondjuk náam élből HD felbontás kizárt és fényes kizárt, de lehet még a TN panelek is, mert 200 ropi alatt csak hulladék van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#59873) Bathory


Bathory
csendes tag

Tudtok alternatívát a Samsung Ativ Book 9 helyett lehetőleg Samsungból, ami nem fényes kijelzős? A Series 7-est lehet még kapni, jó kis gép persze, de engem nem izgat fel az érintőképernyő, főleg, hogy fényes az istenadta. Szóval matt kijelzőset keresek, de úgy látom, csak a Series 9 (Ativ Book 9) egyik-másik verziója matt, azt meg sehol nem találom szeretett fővárosunkban. (Vagyis igen: a Digiprime-nál pl. van egy halom, de attól mindenki óva int.) Az Ativ Lite-ok meg felejtősek...

A Sony Vaio Pro 13-ban gondolkodom, mint lehetséges alternatíva, de a Samsung 7 / 9-es háza sokkal, de sokkal jobban tetszik. Ez van, ha napi szinten a combomon/orrom előtt hever. :) Szerintetek a Vaióval jobban járnék, vagy ragaszkodjak az NP740U3E-hez, fényes kijelző ide vagy oda?

Kösz a javaslatokat!

[ Szerkesztve ]

(#59874) Bathory válasza Bathory (#59873) üzenetére


Bathory
csendes tag

Tényleg, a fentebb említett Vaio Pro 13 kijelzője matt egyáltalán? Tudom, van belőle érintős is, de az SVP1321S1EBI nem fényes, ugye? Mert egyelőre nem találtam hiteles forrást, azaz van, ahol matt kijelzőt írnak a pro 13-hoz, van, ahol fényest, a legtöbb helyen azonban "hallgatnak" erről, ráadásul egyazon a típusnál.

(#59875) Zodicus válasza Pocok256 (#59860) üzenetére


Zodicus
senior tag

Azt esetleg lehet-e tudni, hogy melyek azok a típusok az inspironnál amelyeket érint a wifi probléma? Értem ezalatt pl: 5337,5537,5737? 7537, 7737 stb...

(#59876) ribarszki


ribarszki
őstag

Ok, ennyi, 14 napos elállás keretein belül visszaviszem a 7537-es Dellt. 10 percenként dobja a Wifi jelet 5m-re a routertől. A panel színhelyessége pedig hagy kívánnivalót maga után. Nem tudom, hogy csak Kelet-Európát tüntetik ki az Ahva panella, mert minden nyugati teszt LG IPS panelt ír, de ide csak az Ahva jutott.

Pedig a megépítése brutálisan jó!! Masszív és nagyon kényelmes.

(#59877) Ordowick válasza Pocok256 (#59860) üzenetére


Ordowick
tag

És esetleg valami hasonló képességekkel rendelkező alternatívát tudsz ajánlani? a wifi fontos lenne, a mostanim se sztár ezen a téren, de ha ennél gyengébb lenne, az már elég zavaró volna.

Köszi!

(#59878) nagy.geri90


nagy.geri90
csendes tag

Üdv!
Mint hozzá nem értő szeretnék szakértői véleményt, tanácsot kérni notebook vásárlással kapcsolatban. A notebookot az elkövetkező 1 hétben szeretném megvenni, mert a kölcsönkért notebook már nem elérhető és kell a szakdolgozatomhoz sürgősen. Max 110.000 Ft-ot tudnék rákölteni. Játékra egyáltalán nem használnám, csak szövegszerkesztésre, torrentezésre, böngészésre, chatelésre, és rengeteg filmezésre. Egyértelműen egy olyan gépet keresek amely ezeket simán kezeli minden gond nélkül, de a minőség fontosabb lenne számomra. Amennyire a keretösszeg megengedi masszív legyen, jó legyen a hűtése. A kijelző 15.6 -ra gondoltam, de mást is szívesen megnézek. A notebook tömege számomra lényegtelen. Mindenképp Op. rendszer nélkül vásárolnám meg. CD/DVD meghajtóra nincs szükségem. Mivel szűkös a keret nincsenek ezen kívül nagy igényeim. A processzort szeretném ha intel pentium lenne, de ezen belül mind1. Inkább új gépet szeretnék, de megbízható alig használt gépet is megvásárolok ha úgy alakul. Előre is köszönöm a segítséget és tanácsot.

(#59879) Chaser válasza nagy.geri90 (#59878) üzenetére


Chaser
titán

Lenovo B590 100k körül pentiummal.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59880) nagy.geri90 válasza Chaser (#59879) üzenetére


nagy.geri90
csendes tag

Köszönöm! utánanézek a lenovo-nak.

(#59881) Mikulásbá


Mikulásbá
nagyúr

Egy kis OFF,de úgy látom aktuális mint gép és mint wifi-a Fujitsu UH552-ről van szó,amit keresnek mostanában páran és annak a wifije,ami nagyon szuper!Konkrétan az előző gépemhez hasonlítva,pedig az sem gagyi vas volt(ASUS G750 JH)Nos,ehhez a géphez képest majdnem duplája a wifi ereje!Egyrészt a tálcaikonon a 6 sávos indikátoron jön 4-5 míg a G750-en 2-3 volt.Aztán elindultam a kis géppel a wifit kibocsájtó routertől minél messzebbre-ahol már a mobil sem fog jelet,a kis Fuji még ott is csatlakozik és stabilan lehet nezetni.
Le a kalappal e téren is!
Talán tudtam segíteni a későbbiekre eme szösszenettel.

(#59882) Pocok256 válasza Zodicus (#59875) üzenetére


Pocok256
veterán

7537 tuti a 3 ezres és 5 ezres szériáról még nem hallottam ilyen téren rosszakat. A egyes vostroknál van még ilyen probléma kollegánál, és érdemes lenne a legújabb lattikat is megnézni, hogy ott van e ilyen, de azokra nincs rálátásom.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59883) Pocok256 válasza Ordowick (#59877) üzenetére


Pocok256
veterán

Számodra tökéletes gép lenne egy ilyesmi y510. Mivel itt csak 1 750m s kártya van így nem melegszik túl a gép a maradék helyre lehet még venni +1 hűtőt is így még jobban javítva a hűtési teljesítményen. Az a 1 db 750m es kártya alkalmi játékra bőven elég. és az i7 renderelésnél is elég erős lesz. Viszont cserébe nehéz. Nagy teljesítményű gép ami könnyű és még játékra is jó olyan konkrétan nincs. Vagy kis teljesítmény és könnyű gép vagy nagy teljesítmény és nehéz nagy gép :/

[ Szerkesztve ]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59884) zoz2000 válasza Pocok256 (#59882) üzenetére


zoz2000
csendes tag

Múlt héten vettem egy Latitude E5540-est, a Wifi-je (is) tökéletes.

Pár észrevétel a gépről, hátha valakinek segítség:
Pro:
- böngészéskor és egyéb alapműveleteknél még a ventilátort sem kapcsolja be, de egyébként is nagyon halk
- jó anyagminőség, a gép nagyon egyben van, nem nyöszörög, nem hajlik, kivétel a billentyűzet feletti középső rész, az akku felett(nyilván az akku miatt), ezzel még együtt tudok élni
- a billentyűzet nem süppedős és a sziget nélküli billentyűkön jobb gépelni szerintem
- touchpad jó, a két gombja pedig halkan jár
- üzleti géphez(és notebookhoz) képest a hang is rendben van
- ahogy írtam a Wifi stabil és a jel erőssége nagyon jó
- FHD matt kijelző, nagy fényerővel
- nagyon erős akkuidő (7537 környéke)

Kontra:
- billentyűzetvilágítás hiánya, remélem később ki tudom cserélni
-FHD kijelző TN film paneles AUO B156HTN - TN filmhez képest jó a betekintési szög(kivéve alulról nézve), a kontraszt és a fényerő, de egy ilyen árú géphez én elvárnám a 7537 kijelzőjét(tudom nem multimédiás gép, de akkor is). Szerintem ezt ki is fogom cserélni az LG-re.
- a fenti két negatívum miatt lehetett volna picit olcsóbb(246 ezer volt), de már nem tudtam tovább halogatni a vásárlást és nem találtam jobbat ilyen kategóriában, szóval hosszú távon biztos jól járok vele :)

UI: Nagy kérdés maradt az Optibay szerelhetősége. Az utóbbi időben több gépről is olvastam, hogy nem ismeri fel az ebbe helyezett HDD/SSD-ket. Akinek van erről a típusról infója kérem ossza meg.

(#59885) Chaser válasza zoz2000 (#59884) üzenetére


Chaser
titán

FHD IPS a 300lk+ feletti 7537-ekben van:) Ezért az árért teljesen korrekt a TN FHD.

3537 5537-es gépek nyüszögnek optibay terén, nem tudom mi lehet a probléma. De 99% valami BIOS gond lesz. Olyan keret ami minden más gépbe jó csak ezekbe nem nem lehet hw-esen bajos. Hogy 5540-et érinti-e ez a dolog azt nem tudom.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59886) Pocok256 válasza zoz2000 (#59884) üzenetére


Pocok256
veterán

Köszi az infot.
Amúgy én konkrétan az e7440 es szériára lennék kíváncsi, hogy ott vannak e wifi problémák.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59887) Szulita28


Szulita28
senior tag

Sziasztok!

Kettő közül melyik a jobb választás?

Acer vagy HP

Arra kellene, amire valók, azaz mindennapi általános használatra és munkára.
A használtról nem tudom még, hogy van-e gari. Az újnál a nettó ár az érdekes, viszont ahhoz hozzá jön még külső dvd is.

Előre is köszi!

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#59888) Chaser válasza Szulita28 (#59887) üzenetére


Chaser
titán

Minőségben, szolgáltatásokban egyértelműen HP. SSD-vel, 3G-vel, dokkolóval, W7-tel sztem korrekt az ár.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59889) Pocok256 válasza Szulita28 (#59887) üzenetére


Pocok256
veterán

Az a HP ennyiért nagyon korrekt ! :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59890) zoz2000 válasza Pocok256 (#59886) üzenetére


zoz2000
csendes tag

Nincs mit :)
Egyébként ebben is 7260-as kártya van, ez lemaradt.

Chaser:
Értem én, hogy drágább a kijelző, így drágább gépekbe teszik, csak zavar, hogy amúgy 25ezerért már beszerezhető(a gyártónak nyilván sokkal olcsóbban) a kijelző, a felhasználó meg fizessen a ~250-re ~70-et...
De tovább megyek: Sokaknak kell üzleti felhasználásra egy stabil, gyors gép komoly VGA nélkül. A gyártók szerint ez a célközönség nem szeretne normális kijelzőt bámulni? Mert én kersetem, de FHD matt IPS kijelzős üzleti gépet nem találtam, vagy ha van is, nem 300k körül.
Nyilván ez már nem neked szól, csak bosszankodtam kicsit :)

(#59891) brumi1024 válasza Pocok256 (#59886) üzenetére


brumi1024
veterán

Nem hallottam róla, de az azonos karival szerelt, hasonló kialakítású Folio 1040 hibátlanul ment.

(#59892) Szulita28


Szulita28
senior tag

Köszönöm

Kis segítség: CSAT, dicsér, egyelőre, hadd, hagyj, higgy, hirtelen, kulturált, kisebb, lesz, légy szíves, mindig, muszáj, itthon/otthon, sulykol, szerviz, tökély, tudnék.

(#59893) Pocok256 válasza brumi1024 (#59891) üzenetére


Pocok256
veterán

Nem a kártyával van probléma hanem a konstrukcióval. Le van árnyékolva az antenna a gépben.

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#59894) Chaser válasza zoz2000 (#59890) üzenetére


Chaser
titán

Ez nem rajtam múlik sajnos:) Amiről beszélünk prémium termék prémium áron. 25k körül meg nehezen van, egy korrekt FHD IPS 35k körül van. De ugye gépbe építve megint más ára van, számla, több év gyártói gar. Ezek ebayes árakban nincsenek benne. Ha meg itthon nézed egy HD TN bruttó ára 30-35k. Prémium cuccot nem fognak ilyen értékű gépbe tenni, még ha tényleg csak pár ezerrel kerülne többe akkor se. FHD IPS van az egyik acerben, talán V7 220k-ért. De lowend panel, a gép is olyan amilyen. Kell még 1-2 év amíg a tabletek és telefonok nyomására noteszben is elterjed az IPS.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59895) Yany válasza Mikulásbá (#59881) üzenetére


Yany
addikt

Kifejezetten hálás vagyok, hogy ezt megnézted. :R Egyelőre még a Vostro 5470-nel kapcs. várom, hogy lépjen a Dell support, de ha nem lesz megoldás, asztalt borítok és beszerzek egy UH552-t.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#59896) brumi1024 válasza Pocok256 (#59893) üzenetére


brumi1024
veterán

Azért mondom, hogy a hasonló kialakítású Folio 1040-en ment jól.

(#59897) Tikakukac válasza Yany (#59895) üzenetére


Tikakukac
titán

Pixelhiba garit köss az UH-ra ha nyugodtan akarsz élni és a boltosoknak sem szeretnéd a lelkét kiölni.

Hogy mekkora az arány nem tudom. Azt tudom, hogy egy 5 ös pakkból egyszer 5 ment vissza. Hogy más baja van-e passz, majd kideríted.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#59898) Yany válasza Tikakukac (#59897) üzenetére


Yany
addikt

Rossz a pixelhiba-arány? Köszi, hogy jelzed. :R Kíváncsivá tett ez a gép, eddig csak jókat olvastam róla, ahhoz képest meg nagyon jó az ára is. Csak tudjak kifarolni a Vostro-fiaskóból.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#59899) Chaser válasza Tikakukac (#59897) üzenetére


Chaser
titán

Ne riogass, lehet hozzánk is kerülne egy:)

szerk: szabonagyur: Van pár keret ami elvileg megy bennük, de az is lehet random azoknál olyan HDD-t használnak amit te is mondtál..ez jó, nem gondoltam volna rá:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#59900) szabonagyur válasza Chaser (#59885) üzenetére


szabonagyur
félisten

Szia

Beszélgettem pár kollégával akiknek 3537 vagy 5537 van és közös pont csak az volt az optibay dologban, hogy akiknek gyárilag WD vinyó volt és azt rakta bele annak problémás. Nálam gyári ST vinyó és tökéletesen szaladgál.

Eladó: iPhone 13Mini 2 év gari, iPhone 6S 32GB

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.