Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#58901) brumi1024 válasza hoffman_ (#58900) üzenetére


brumi1024
veterán

De azok az SSD-k. Az NGFF (Next Generation Form Factor, vagy újabb nevén M.2) az mSata lecserélésére létrehozott csatolófajta, méretben kisebb és formában rugalmasabb nála. [link]

(#58902) 426os válasza hoffman_ (#58900) üzenetére


426os
őstag

De, azok pont hogy az SSD-k, ezért linkeltem. Ha megnézel egy képet a szétbontott gépről, akkor láthatod az alaplapon a HDD fölött az SSD feliratot, oda tudod rakni.
szerk: megelőztek.

[ Szerkesztve ]

.

(#58903) hoffman_


hoffman_
nagyúr

közben utánaolvastam, nem akartam hinni a szememnek. köszi az infót! :) :R

ui.:

ez elég új móka, nem nagyon találtam még boltokban. gondolom, hogy megkérik az árát, de lehet már kapni egyáltalán mondjuk itthon?

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#58904) premete válasza AYEL (#58895) üzenetére


premete
veterán

250-ből tudnál venni féléves, újszerű üzleti gépet 2 év+helyszíni garanciával, ami újonnan boltból 400 felett van, ezt a helyedben még átgondolnám.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58905) 426os válasza hoffman_ (#58903) üzenetére


426os
őstag

Van, pl iPon-on láttam (m.2-re keress), de picit drágább, mint a többi, meg egyelőre a választék is kisebb. Nyilván idővel megy lejjebb az ára és lesz több típus is ahogy nő majd a kereslet..

.

(#58906) hoffman_ válasza 426os (#58905) üzenetére


hoffman_
nagyúr

nem túl sürgős. óriási. köszi :)

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#58907) wombatbreki


wombatbreki
csendes tag

Sziasztok! Egyetemre szeretnék laptopot venni,de nem tudom hogy milyen lenne a legmegfelelőbb nekem. Tudnátok segíteni?
vásárlás 1-2 héten belül
Maximális keretösszeg 160 000 Ft
Felhasználási kör:
Irodai, film, internet, CAD, Photoshop
Játékra használnád-e?
Nem feltétlenül. Regebbi jatekokkal böven megelegszem alacsonyabb felbontason
Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
A kettö megfelelö kombinációja
Szeretnél bele SSD-t?
Nem feltétlenül
Kijelző: Normal méret és felbontás, mattnak jobban örülnék
Operációs rendszer nélkül
500GB tarhely elég,szeretnék DVD írót
Új gépet szeretnék
Eddig föleg lenovo M5400-at,G500 Texture-t asus550dp-t neztem
Nem tudom hogy a videokartyanak mekkora szerepe lenne. Megbizható gépet szeretnék.

(#58908) castiels válasza Chaser (#58897) üzenetére


castiels
addikt

Jó laptop? Anyaghasználat terén is? Eléggé tetszik amúgy..

(#58909) Chaser válasza castiels (#58908) üzenetére


Chaser
titán

Igen, jó minőségű. Cserébe nehezen szerelhető.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58910) kapi12


kapi12
tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? A következő héten!
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban? 120000
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…) Irodai felhasználás, sok lapos böngészés nem nagy igényű játékok ( pl sims3)
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni? max sims3
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény? A fenti kérések után a megbizhatóság
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped! nem szükséges
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt? 13-15,6"
(8) Notebook tömege? nem fontos, de vékony laptopot szeretnék
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle? nélkül
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót? 4gb ram 300giga tárhely cd meghajtó se fontos
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…) webkamera és hdmi mindenképp
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új? újat szeretnék
Köszi előre is a segítséget. Még annyi, hogy lánynak lenne és a szürke, fémes laptopok tetszenek neki.

[ Szerkesztve ]

(#58911) rx8pencz


rx8pencz
tag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Nyáron.
(2) Maximális keretösszeg Ft-ban?
250.000-300.000
(3) Felhasználási kör? (játék, CAD, PhotoShop, renderelési folyamatok, virtualizáció, irodai munka stb…)
Főleg tanuláshoz kéne.
(4) Játékra használnád-e? Ha igen akkor milyen játékokkal játszol és azokat milyen felbontáson illetve részletességgel szeretnéd futtatni?
Igen,néha.Ha már új laptop,örülnék neki,ha nem lowon vinné a játékokat.
(5) Mi a fontosabb számodra, a minőség vagy a teljesítmény?
A kettő elég közel áll nálam egymáshoz.Szóval mindkettő.
(6) Szeretnél bele SSD-t? Esetenként akár ötször gyorsabb is lehet számítógéped!
Ha belefér a keretbe igen,de nem létszükséglet.
(7) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt?
HD,de a szokásos notebook felbontással se lenne bajom.
(8) Notebook tömege?
Nem lényeg annyira.
(9) Operációs rendszerrel vagy nélküle?
Nélküle.
(10) Tárhely (HDD/SSD) és memória (RAM) mennyisége, illetve, szeretnél-e bele optikai meghajtót?
Nem kell optikai meghajtó,RAM-ból elférne 4-8 GB.HDD első nekifutásra,de ha belefér a keretbe akkor természetesen SSD is.
(11) Egyéb kívánság? (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
-
(12) Használsz-e CPU (processzor) vagy GPU (grafikus processzor) igényes alkalmazást?
Játék.
(13) Eddig kinézett notebookok? Linkeld be a boltot! (Ez azért fontos, mert ha jó notebookot választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresnünk)
-
(14) Használt gép is szóba jöhet, vagy kizárólag csak új?
Szóba jöhet.

PSN: istone94

(#58912) AYEL válasza premete (#58904) üzenetére


AYEL
tag

Kérdés pl. az ÁFÁ-s számla is...
Tudsz linket adni?

Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

(#58913) premete válasza AYEL (#58912) üzenetére


premete
veterán

Itt szoktak lenni ilyenek.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58914) ribarszki válasza premete (#58913) üzenetére


ribarszki
őstag

A Dell Latitude E7440 elment már vagy csak jegesedik?

(#58915) premete válasza ribarszki (#58914) üzenetére


premete
veterán

Van rá 2 komoly(nak tűnő) jelentkező, majd kiderül. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58916) taboros


taboros
tag

Annak, aki Lenovo Ideapad-en gondolkodik: a termék jó, a szerviz meg ilyen. :(((

(#58917) premete válasza taboros (#58916) üzenetére


premete
veterán

Ha jó volt, akkor miért vitted szervizbe?

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58918) havri1


havri1
félisten

Sziasztok!

Kollégám lecserélné a nem működő asztali gépét..mondtam neki, notebook!
Nos, viszont én aztán le vagyok maradva mint Mariska a déli vonatról e téren.
80-120e br között lenne rá keret.
Felhasználás teljesen átlagos. Skype, net, youtube.
Nézegettem, de celeront azért nem merek neki ajánlani, HP 250-es nézte ki thomenál.
Oprendszer nélkül kellene.

Mit tudnátok ajánlani? Egy összeg nem gond, webes rendelés, házházszállítás előny lenne.

Big thx!

havri

[ Szerkesztve ]

havri

(#58919) Tikakukac válasza taboros (#58916) üzenetére


Tikakukac
titán

Összeszorult ánuszrózsával kelek minden nap, hogy mikor keres fel egy ismerős, hogy behalt a gépe és gariztatni kéne...

havri1: A kérdés kiváló, konkrétan nem is tudom mit kéne neki ajánlani a jelenlegi helyzet kicsit komikus.

szerk.: Hát a baj, hogy ami belépős ennyiből az általában hulladék, ami nem, annak meg a szervize x ideig kb. nincs. Nagyon meg kéne nézni mi van most kint és mi nem futott még kifelé.

brumi1024: 1 kölcsön vinyó már beficcent, de ha más megy ki akkor viszlát nincs alkatrészraktáram levonóékkal ellentétben.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#58920) brumi1024 válasza Tikakukac (#58919) üzenetére


brumi1024
veterán

Ennél szebben nehezen fogalmazhattál volna ;]

(#58921) havri1 válasza Tikakukac (#58919) üzenetére


havri1
félisten

A fogalmazásból kiindulva, lehet nem is ajánlok neki semmit, nehogy nekem is ilyen reggeleim legyenek ;]

havri

(#58922) Dhampir válasza Tikakukac (#58919) üzenetére


Dhampir
félisten

Remélem, hogy a ThinkPad-szervíz jobb. :U

(#58923) premete válasza havri1 (#58921) üzenetére


premete
veterán

Ne is ajánlj semmit, 80-120 között, asztali kiváltására pedig eleve a science fiction kategória. :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#58924) ribarszki válasza taboros (#58916) üzenetére


ribarszki
őstag

Elolvastam, basszus azért ez nagyon gáz... Teljesen átérzem. Nem egy 20k-s Wayteq tabletről beszélünk, hanem egy 300k-s gépről ami sokaknak 2 havi fizetése. Hát igen, itt Mo-n ezt megteheti a cég. Németországban próbálná meg ugyan ezt... És hiába mész a fogyasztóvédelemhez, semmi hatáskörük, már én is megjártam. Adnak egy véleményt ami senkit nem kötelez semmire, mehetsz vele a bíróságra...

(#58925) brumi1024 válasza Dhampir (#58922) üzenetére


brumi1024
veterán

Az azt hiszem változatlan maradt ez alatt az Ideapad-es szerencsétlenkedés reform alatt.

(#58926) Chaser válasza taboros (#58916) üzenetére


Chaser
titán

"- A kijavítást vagy kicserélést a fogyasztónak okozott jelentős kényelmetlenség nélkül kell elvégezni. Az eladónak törekednie kell arra, hogy a kijavítást vagy kicserélést legfeljebb tizenöt napon belül elvégezze."
Ez egy hülye EU-s jogszabály, ami a vásárlóra nézve hátrányos. Pont úgy van megfogalmazva, hogy nincs megadva határidő. Törekedés? Ez vicc:) Jelentős kényelmetlenségre ezer okot mondhat a vevő, de kb azt csinál a kisker amit akar.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58927) Tikakukac válasza Chaser (#58926) üzenetére


Tikakukac
titán

Mennyi gép lehet most feltorlódva atyaég :DDD Lesz mókázás ezerrel.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#58928) Ryder1


Ryder1
senior tag

Ezek alapján félve vennék Lenovót. :(
Ha 2-3 hónap múlva tervezek venni egy gépet 150k-s árkategóriában, akkor melyik gyártó szervizében bizhatok meg?

(#58929) runner 125 válasza Ryder1 (#58928) üzenetére


runner 125
nagyúr

Nem olvastam el a beszámolót, de szervizváltáskor szinte mindig ez van.. az első hónapok szívással telnek, mindkét fél részéről.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#58930) ribarszki


ribarszki
őstag

Dell Inspironnak is szar a supportja? Nagyon szemezek egy 7537essel, de ez elégé elkeserít.. Tényleg ott a wifit rendbe rakták már?

(#58931) runner 125 válasza ribarszki (#58930) üzenetére


runner 125
nagyúr

Dell-nek szervizpartnerei vannak, rendszerint korrekt ügyintézéssel.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#58932) akos727


akos727
senior tag

Sziasztok, egy barátom laptopot keres. Új kellene, 200e a keret(nagyon indokolt esetben kicsit felette), játékra, photoshopra, skypera és persze netezésre kéne. Van most valami best buy? Köszi!

(#58933) runner 125 válasza akos727 (#58932) üzenetére


runner 125
nagyúr

Z510, M5400 + SSD, 5537

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#58934) Tikakukac válasza runner 125 (#58929) üzenetére


Tikakukac
titán

Nálam még áll a kérdés, amire úgy értelmes választ nem bírt adni senki: adott egy mocskos nagy multi, iszonyat erőforrásokkal, brutális háttérrel, és gondolom nem kis koponyákkal. Na most akkor miért 1-2 nappal a szervizváltás előtt kell szólni az új partnernek, hogy hali, akkor szervizeltek hétfőtől. Nuku ellátás, support, call center, semmi. Még egy kiírás sem. Ez így nekem homály. Ezt még az otthoni számtekbolt is megoldotta, költöztek, kiírtak pár papírt, meg a weboldalra is írtak. Pedig ott a napi forgalom 5000 forint.

Ja igen, a telefon. Hát azért masszív a fejlődés, dübörög a gazdasággal együtt gondolom ott is a munka :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#58935) tzol


tzol
tag

Sziasztok!
Legkésőbb májusban szeretnék venni egy új(=ÁFÁs számla) laptopot (húsvéti akciók?). 150-200eFt a cél. Elfogadható minőségű laptopot szeretnék, amit kellemes használni, de nem akarok rengeteget költeni rá. Úgy érezem ez a fenti árkategóriába már beleférhet. De ha ár/érték arányban van nagyon jó gép kicsivel drágábban, akkor arra is kíváncsi vagyok. Irodai felhasználás/netezés + néha filmek lejátszása külső TV-n. Emiatt prociba integrált grafikus vezérlőt keresek (ennek elég jónak kell lennie és nem akarok fizetni a számomra fölösleges videókártyáért).
Egyáltalán nem fogok rajta játszani, viszont elképzelhető, hogy 20 böngészőfül, 5 pdf és még egy excel is meg lesz nyitva rajta. A minőség és a használható garancia (=egy, max két héten belül javítsák meg) fontosabb a teljesítménynél. NBD garancia nem feltétel. A súlya nem fontos. Ritkán lesz szállítva, viszont a lakásban pakolnánk ide-oda, lecsuknánk/kinyitnánk. Tulajdonképpen egy pakolható asztali PC kell :) Olcsóbb és praktikusabb laptopot mint új lakást venni. Minőségnél is a zsanérok, billentyűzet és a billenytűzet melletti rész a fontos, ahova a kezünk hozzáér. Fém hátlap, billentyűzetvilágítás nem kell.
SSD: ebben az árkategóriában nem láttam. Majd utólag esetleg veszek bele.
15.6"-os matt kijelző (szobában ablak mellett használva is jó legyen)
Akksi üzemideje sokadlagos szempont.
Operációs rendszer nélkül venném, linuxot fogok használni rajta.
Kis HDD is elég (akár 320GB is).
4GB memória (ha kevés majd később veszek még bele még 4-et)
HDMI kell mindenképpen, de CD/DVD nem. Nincs szükségem érintőkijelzőre.
Fontos szempont, hogy legyen halk, minél kevésbé kapcsoljon be a ventillátor. A zajra haklis vagyok.
Ami még fontos, hogy jó (érzékeny) legyen a wifi-je linux alatt (is).

Nézegettem a feltételeknek megfelelő gépeket, de nem volt túl nagy a választék. 15.6" és az integrált videó közül melyik szűkíti le jobban szóbajöhető gépek számát? Ezeken még elgondolkodnék (pl. 14"-es kijelző). Ha i3-as mellé van dedikált videókártya, akkor azt ugye BIOSban le lehet tiltani a kisebb fogyasztás reményében?

Merjek konsumer gépet venni erre a célra, vagy egyértelműen belépő üzleti kategóriát ajánlanátok a fentiek alapján?
Dell Vostro/Latitude(?), Fujitsu Lifebook, Lenovo M5400-ben gondolkodok éppen. Csak a Latitude kicsit több, a Vostro 14"-es. A másik kettőnek még nem néztem nagyon utána.
A Vostro és a Latitude ma hogy viszonyulnak egymáshoz?
Van ma még olyan 15.6"-os laptop amin nincs numerikus billentyűzet?
Ti mit ajánlanátok nekem? :)

Üdv,
Zoli

(#58936) runner 125 válasza Tikakukac (#58934) üzenetére


runner 125
nagyúr

Mondjuk az feltűnt, h legalább a callcenter automata már tudja a Lenovo szerviz opciót is. :D

Mindegy, én bizakodó vagyok, mert sajnos nincs alternatíva a javításra, mint pl. a Dell-nél.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#58937) NYlon666


NYlon666
csendes tag

Sziasztok!
Segítségetek szeretném kérni, 1-2 héten belül szeretnék venni egy új notebookot, van is néhány jelöltem, de nem tudom melyik a legjobb közülük, főleg játékra, filmnézésre, esetleg néha programozásra (de nem játékfejlesztésre) lenne használva.
[link]
[link]
[link]
Az utolsóba még vennék 4 giga ramot. Ha esetleg valami mást ajánlanátok, 240 ezer a lélektani felső határ.
Válaszotokat előre is köszönöm.

(#58938) baro32


baro32
aktív tag

Evvel azt érték el hogy SOHA TÖBBET LENOVO-ennyi részemről egy ELÉGEDETLEN y580-as tulaj.
Garira várok már vagy 3-hete szinte le sem szarnak már akármit is írok!
És úgy lehetne nekik betartani hogy mostantól senki de senki nem venne lenovót és híresztelné mindenhol ugyanezt,meg csappana a vásárlás hátha fejéhez kapna a lenovó hogy orvosolja a problémákat.

Nem lázítani akarok de már a tököm ki van hogy nincs gépem.......................

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#58939) Casanova* válasza baro32 (#58938) üzenetére


Casanova*
veterán

szintén elégedetlen y570-as tulaj.

[ Szerkesztve ]

"Ha bírálnak téged,akkor valamit jól csinálsz. Hiszen csak azt támadják,akinél a labda van." ( BRUCE LEE ) ヅ ҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳҳ̸Ҳ̸ҳ

(#58940) Skizz válasza baro32 (#58938) üzenetére


Skizz
addikt

Ki intézi a garidat? Engem a szalonosok elküldtek a telemaxba, én meg nem bízom bennük...

(#58941) Chaser válasza Skizz (#58940) üzenetére


Chaser
titán

Olvass vissza, tegnap esti bejegyzés...

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58942) AYEL


AYEL
tag

Eddig nem nagyon kaptam választ, hadd egyszerűsítsem le a kérdést!
Új, kisebb (11.6 - 13.3 "-os), de erős laptopot keresek, irodai munkára (max PhotoShop)
Nem játszom, prioritás a minél hosszabb akku idő. SSD jó lenne, 4-8 giga RAM

Sokat lennék vele szabadban. Max 250K HUF.

Amiket nézegettem: Samsung ATIV Book 9 Lite Itt

Vagy ezt a 12,5-ös Samsungot itt.

Dellben találok hasonlót esetleg?
Milyen mást javasolnátok ebben a szegmensben?

[ Szerkesztve ]

Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

(#58943) Chaser válasza AYEL (#58942) üzenetére


Chaser
titán

Fuji UH552 150k körül ha még van, meg bele egy SSD.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#58944) AYEL válasza Chaser (#58943) üzenetére


AYEL
tag

Köszönöm, sajnos ezt már nem találom újan, és nagykerben sincs már.

Valakinek, más?

Smith & Wesson M&P45 - Black - Thumb Safety

(#58945) Tikakukac válasza Skizz (#58940) üzenetére


Tikakukac
titán

Telemaxon kívül senki sem fog garizni ez elég biztos, mindenki oda fog küldeni. Hogy a boltban áll vagy nálad szerintem sokat nem javít a helyzeten.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#58946) Skizz válasza Tikakukac (#58945) üzenetére


Skizz
addikt

Esetleg a lenovo nem szándékozik itthon kiépíteni valami garihálózatot? Vagy ez a telemax örökös mint a nyomorúság?

[ Szerkesztve ]

(#58947) runner 125 válasza Skizz (#58946) üzenetére


runner 125
nagyúr

El sem tudjuk képzelni, h mekkora szopóág egy egész ország számára kialakítani a szervizt. Félre értés ne essék, nem védem őket, de az indulás eddig minden esetben szívás volt. Amikor lengyelbe mentek akkor is, és most is. Nyilván e-mail formájában ezeket lehet jelezni a Lenovo felé, de összességében véleményem szerint várjunk 1-2 hónapot, mire felveszik a ritmust.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#58948) Skizz válasza runner 125 (#58947) üzenetére


Skizz
addikt

Nekem nincs bajom, ha lassan szedik össze magukat, mert működik a noteszem, és apróbb hibákkal pont nem akarok sok-sok hetet várni a semmire (kipurcant a DVD-író, meg be kéne áztatni az egészet egy veder hőpasztába, esetleg a ventit cserélni, vagy azt is beáztatni valamibe...). De azért jó világ volt, amikor még kijártak a lefüstölt gépekért a lenovosok. Ha jól rémlik, volt ilyen..

(#58949) Tikakukac válasza Skizz (#58946) üzenetére


Tikakukac
titán

Hát épp most épül az itthoni garihálózat, épp ez a baj, a legyel az már ment, csak most bepuffantották a magyar garit, aztán negyed évig ez betart.

runner 125: A kiváló kérdés: lesz-e pofája a garikat nem kitolni x hónappal. Ez lenne a minimum, a legalapabb dolog. Nekem a létező legnagyobb bajom a kommunikáció. Ami nincs, nulla, semmi. 3 sort kirakni a magyar oldalra szerintem nem vágna agyon senkit, de nem. Úgy kellett kikönyörögni már az új telszámot is, amit 1 hónap után már sikerült is 1 menüvel bővíteni. Nyilván az én kicsinyességem gondolni, hogy amíg az egyiket építik menjen a másik és nincs gond. Nyilván ez pénz. Csak nyilván sajtreszelővel rejszolás utánérzés, hogy egyszer fingok egyet és bumm support end, aztán lesz majd amikor lesz. Ezt mondjuk nem nagyon mernék bejátszani kicsit nyugatabbra, mert cipóra vágnák őket, mint a sz@rt. Németek se nagyon szoktak gatyázni, úgy beszántják a multikat és tiltják ki ahogy van, hogy öröm nézni ha buzulni akarnak. Ez mifelénk belefér, nem kéne.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#58950) Skizz válasza Tikakukac (#58949) üzenetére


Skizz
addikt

Az a nem semmi, hogy az ingerküszöbömet ezek az ügyek itthon már meg se rezgetik... de az apróbb hibákra visszatérve, nem tudom miért olyan elvetemült, ördögtől való dolog, ha mondjuk az értékesítő kisker, amennyiben rendelkezik valamiféle szervizzel, akkor egy újrapsztázást, ODD cserét (nincs ezen mit bevizsgálni, úgy szar, ahogy van), venti-olajozást bevállal. Ha a zsírúj noteszből kérésre kikapják az ODD-t, és benyomítják az SSD-t, akkor ha szar az ODD, és cserélni kéne, miért kell szopóágra kerülni miatta? De egy hűtés-renoválást én is megcsinálnék minden további nélkül, de pl. a G580-at atomjaira kell bombázni egy újrapasztázásért, aztán cseszhetem a maradék garit is. Túl van ez cizellálva..

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.