Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#164751) Dhampir válasza SeniorTilla (#164749) üzenetére


Dhampir
félisten

Elrontották. A régieknél milyen egyszerű volt kioldani az alján a fedőlemezt.

(#164752) Laox válasza Tom1939 (#164731) üzenetére


Laox
aktív tag

Valószínűleg én vagyok a béna, de új Mac felhasználóként nekem nem sikerült letölteni az Office-t. Mert egyszerűen nem engedi előfizetés nélkül használni. Bár az is lehet, hogy szándékosan van így. A lényeg, hogy nekem nincs előfizetésem. Az Apple beépített szövegszerkesztője viszont bevált, nincs vele problémám. Az Office-nak amúgy jó az értékelése a boltban.

(#164753) SeniorTilla válasza Laox (#164752) üzenetére


SeniorTilla
veterán

Welcome to the Apple Store

itt mindenért fizetni fogsz :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#164754) Tom1939 válasza Laox (#164752) üzenetére


Tom1939
őstag

Köszi azért a választ. Én meg is venném, de kőkeményen alapkövetelmény nálam a word menjen rendesen kitétel (és úgy hogy én átlag felhasználó +1 vagyok kb, tehát formátumok és belső hivatkozások azért már vannak, és akik doksijait nézem azok 99%-ban windows-on dolgoznak).

(#164755) Laox válasza Tom1939 (#164754) üzenetére


Laox
aktív tag

Nyilván nem rábeszélni akarlak, de ezeket a funkciókat a Pages is tudja. Illetve Mac-re elérhető az OpenOffice és a LibreOffice is, ezek meg aztán tényleg kiköpött másolatai az eredetieknek.

(#164756) zolnagy válasza Laox (#164755) üzenetére


zolnagy
őstag

Nem tudom, most így van-e, de pár éve linuxoztam, és ott is volt openoffice, libreoffice, amik jól is működtek, meg az Msoffice alatt készült egyszerű tartalmakat is megnyitották. Egészen addig, míg valami komolyabb képletekkel, makrókkal teli excel táblát nem próbáltam. Ott elvérzett a kompatibilitás.

[ Szerkesztve ]

(#164757) Girmin93


Girmin93
tag

Sziasztok! Haverom leszeretné cserélni a laptopját,hátha ti tudtok ajánlani valami olyan típust ami neki megfelelhet.

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Mostanában
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) kb max 70.000Ft
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Böngészés, időnként játék közepes felbontáson.
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? Euro truck 2, Phasmophobia (ez tapasztalataim szerint egy GT740M-el is vidáman elboldogul közepes részletességgel)
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 15.6, 1366x768, vagy full HD a többi lényegtelen
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Nem vagy maximum nagyon keveset.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) Lényegtelen, tud rá telepíteni win10-et
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? Elhanyagolható. SSD-t vagy RAM-ot tud bővíteni bármikor, ha szükszéges
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) dedikált videokártya 2Gb, AMD vagy nVidia, ezenkívül inkább Intel-es cpu i3,i5 4.széria vagy esetleg fölötte lehetőleg U-s cpu nem szereti a hangos laptopokat. USB 3.0
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Egyértelműen használt.

(#164758) Kbali válasza Laox (#164755) üzenetére


Kbali
nagyúr

Már csak LibreOffice fut, de ahogy írták, hiába szabványok, ha sok formázás van egy ms office doksiban, azt egy LO-ban továbbszerkesztés biztosan tönkrevágja.

(#164759) Kbali válasza Laox (#164752) üzenetére


Kbali
nagyúr

Mikor volt használható fizetés nélkül egy office programcsomag?

(#164760) Szajo


Szajo
őstag

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?

2021 első negyedév
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)

100-150k
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)

Netezés, autó diagnosztika, fullhd film
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?

A mostani gamer laptopom eladom és xbox lesz helyette úgyhogy gepén nem játszok nagy játekokkal.
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?

Egy FullHDnak örülnék. Mivel autó diagra is kellene ezért napfényben látható legyen ha kint kinyitom a lapost.
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?

Heti 2-3x de utazás közben nem használom.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)

Windows 10Pro de rá tudom tenni én is.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?

SSD nem fontos, de legyen helye az m.2 nek mert van egy itthon amit bele raknék.
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)

SS USB3 minimum 2db és hdmi port
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)

Jó használt ami megbízható széria

(#164761) zolnagy válasza Kbali (#164759) üzenetére


zolnagy
őstag

A gyerekeimnek most ingyen van: [link]

(#164762) Kbali válasza zolnagy (#164761) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ezt ismerem, kb egyetlen legális út.

(#164763) Laox


Laox
aktív tag

bocsi, téves topicokhoz :)

[ Szerkesztve ]

(#164764) szzimo53


szzimo53
tag

Hello. Keresek lehetőleg új notebookot.
13-14" !!
Rendes minimum 4 magos proci ( Celeron, Intel U nem...)
Rendes GPU , némi Photosop, e-sport. (MX350 esetleg?)
Billenytű világítás
Keret: 200-300k

Nem tudom létezik-e ilyen noti ami kisebb méretű de a hardver az combos. Gondolom létezik de az ára is olyan. :Y

Esetleg Xiaomi vagy Redmi notik?

[ Szerkesztve ]

(#164765) Kbali válasza szzimo53 (#164764) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ebben a méretben, ami le is tudja hűteni a belsőt, az alig-alig van, de ami van, azis kb. a kereted 3X

(#164766) spgabor


spgabor
aktív tag

Sziasztok!

Korábban kérdeztem, de nem jött válasz. A Mac-et eladtam, így aktuálissá is vállt a dolog, ezért pontosítva feldobom újra a kérdést, hogy mit tudtok ajánlani?

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás? Amint találok megfelelő gépet
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit) kb 250k, max 300k környéke, ha nagyon jó
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén) Játékon kívül minden
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel? nem játszom
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS? 13", matt, IPS QHD
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is? Igen
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.) nem lényeg
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e? 16GB RAM, 8 is jó, ha bővíthető, 256GB SSD elég, h bővíthető
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…) HDMI, LAN
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával) Használt üzleti ultrabookot keresek elsősorban. pl Dell 7300-as széria, XPS, Thinkpad X1 Carbon. Nem tudom, hogy ezeken kívül mit érdemes jobban nézem, mit tudtok ajánlani? SSD bővíthetőség fontos, RAM is ha 8GB van benne. Illetve könnyő és kompakt gép legyen. Hosszú távra keresek, lehetőleg kevésbé szervíz igényes, megbízható gépet.

Köszönöm a segítséget előre is!

Üdv:
spgabor

(#164767) SeniorTilla válasza szzimo53 (#164764) üzenetére


SeniorTilla
veterán

U-s mindegyik, a H-sokat felejtsd el ebben a méretben, főleg ilyen kevés pénzért :)

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#164768) Dhampir válasza szzimo53 (#164764) üzenetére


Dhampir
félisten

Ilyen méretben régebben Dell Alienware 13 R3 volt, de sokkal drágábban a megadott keretnél.

Alienware 13 R3 Notebook Review

Felújított darabok még előfordulnak külföldön.

[ Szerkesztve ]

(#164769) Wlac


Wlac
Ármester

Sziasztok!

(Kezdő)programozáshoz keresek egy új gépet, mivel a mostani Dell 6220-asom kezd minden téren kevés lenni. Mindenféleképpen használtban gondolkodom, és a HA-n ezt a két példányt néztem ki magamnak:

HP Zbook 15u G3
Hp Zbook 17 G3

Nem tervezem sokat hurcolni, így nekem szimpatikusabb lenne a 17"-os, azonban hardverekben nem vagyok toppon. Ti melyiket ajánlanátok? Vagy esetleg van valami egyéb tuti befutó ezen az árszinten (250-300k)?

Köszönöm!

“The wha-"

(#164770) SeniorTilla válasza Wlac (#164769) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A 17-es sokkal jobb gép, és drágább fajta is. Azt vedd inkább. A 15u egy butított, "olcsósított" Zbook volt, a 17 pedig a fullos.

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#164771) Wlac válasza SeniorTilla (#164770) üzenetére


Wlac
Ármester

Köszönöm!

“The wha-"

(#164772) SzaLev válasza SzaLev (#164699) üzenetére


SzaLev
csendes tag

BÚÉK
Köszönöm a segítséget mindenkinek, végül ez a masina lett:
https://hardverapro.hu/apro/dell_7480_i5_6200u_8gb_512_ssd_hun_vill_bill_fring/hsz_1-200.html
Tényleg a használt üzleti gép ég és föld a hasonló áron kapható új "műanyag" gépekhez képest, bármilyen logó is legyen rajta, ezt még én, laikus is éreztem és láttam amint kipróbáltam.
Az üzlet korrekt volt minden tekintetben, ajánlom másnak is. (remélem ez nem off topic)

(#164773) Szajo


Szajo
őstag

Sziasztok!
Szeretném eladni a Dell G5ömet amint visszajön a Delltől mivel veszek inkább egy Xboxot ha játszani akarok.
Helyére tudtok mondani egy stabil laptopot ami bővíthető m.2 SSDvel (mivel van itthon egy 500gbos) és aránylag gyors, ha böngészésről esetleg filmezésről van szó?

(#164774) Boeing737


Boeing737
tag

Szerintetek ennek mi értelme? Sunyiságot érzek..
Ezt a laptopot csak vállalkozásoknak értékesítjük a rövidebb jótállási idő miatt
24 hónapos hivatalos magyar gyártói garancia

(#164775) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Ennen így semmi értelme .....
2 év az elég korrekt a letöbb IT cuccra ennyi van.

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#164776) SeniorTilla válasza Boeing737 (#164774) üzenetére


SeniorTilla
veterán

kik írják ezt?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#164777) Tikakukac válasza Boeing737 (#164774) üzenetére


Tikakukac
titán

Elég sok változás történt a szavatosság és jótállás körben tegnaptól, szóval lesznek azért itt még vicces dolgok.

Amúgy megtaláltam a shopot és a gépet is, hahaha, hát raktam volna vagy 3 köteg pénzt, hogy hol lesz ;] Bejött. Mehetek lottózni.

Nem tudom, most épp ebben a pillanatban hogyan áll a CHS a témakörhöz, eddig úgy volt, hogy ami itthon van, az megkapja a 3 évet a Dellre és aztán tolják az árba ennek a költségét. Ez egy bármi lehet, nem is érdekel, téged se érdekeljen.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#164778) Boeing737 válasza SeniorTilla (#164776) üzenetére


Boeing737
tag

Radium, itt [link]

(#164779) Tikakukac válasza Boeing737 (#164778) üzenetére


Tikakukac
titán

Jajj de szép, hát akkor már mindent értek, így SKU alapján egyből bukott a dolog: ez egy cseh gép szürkeimportozva :P

És ügyes, cégesre aztán tényleg lehet eladogatni, ugye nem kell játszani az ÁFA témakörben (inkább ne fejtsük ki) és a jogköröd is kb. nulla nem természetes személyként.

Akkor az állításom továbbra is: ha nem egy kifejezetten kalandozni vágyó ember vagy végtelen pénzekkel és idővel, engedd el bátran.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#164780) Boeing737 válasza Tikakukac (#164779) üzenetére


Boeing737
tag

Oké rendben, hagyom a boltot :)
Amúgy is várakozok még az árakat illetően is.
A CZ típusjelölés nekem is feltűnt! Bár tetszetős kis gép, máshol meg már nem kapható, feltételezem kifutott széria.
Viccesen azért elképzeltem magamban, ahogy kitessékelnek a boltból, hogy "uram ön nem veheti meg ezt a 355 ezres gépet" :))

(#164781) Tikakukac válasza Boeing737 (#164780) üzenetére


Tikakukac
titán

Eddig sem volt kapható annyira máshol idehaza. Pont azért, mert ezek szürkeimportos gépek és jobb helyeken nem kavarják szanaszét ezt a fajta üzletelést a rendes hazai disztritől megvett gépekkel. Itt igen, eredménye: őskáosz és olyan cifra ügyek, amiket egy forgatókönyvíró is megsüvegelne.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#164782) Boeing737 válasza Tikakukac (#164781) üzenetére


Boeing737
tag

Viszont 14"-os msi-t láttam Edigitálban és Notebook.hu-nál, gondolom akkor azok azért megbízhatóbbak. (B10MW, B11MO)

(#164783) Tikakukac válasza Boeing737 (#164782) üzenetére


Tikakukac
titán

Edigi az Emaggal így megtoldva nem tudom mennyire lesz víztiszta, régen ugye csinálták, egy ideje nem, Emag óta megint minden adott hozzá.

Notebook.hu elvben nem szórakozik.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#164784) KAMELOT válasza Boeing737 (#164778) üzenetére


KAMELOT
titán

Ezt már nem árulják sehol. Inkább nézz valami mást!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#164785) MaxxDamage válasza Szajo (#164773) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Törölhető! :R

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#164786) Boeing737 válasza KAMELOT (#164784) üzenetére


Boeing737
tag

Úgy lesz.. máshol és más típust :)
A B10MW, B11MO változatai is nagyon tetszenek, de csak 14"-esek :-/

(#164787) Goldmember01


Goldmember01
tag

Csak Hearthstoneozni kell egy eszköz, bőven 50e alatt kéne, betegen ágyból használva... laptop kizárva ugye? Tabletet nézzek vagy mik vannak még?

(#164788) Tikakukac válasza Goldmember01 (#164787) üzenetére


Tikakukac
titán

Nincs kizárva a laptop, miért lenne. De jó a tablet is. A gond az időzítés. Nem vicc, konkrétan dupla árak vannak aprón a 2 évvel ezelőttihez képest. 3 éve eladott gépemet megtaláltam drágábban, mint amennyiért eladtam anno :B

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#164789) Goldmember01 válasza Tikakukac (#164788) üzenetére


Goldmember01
tag

Tudnál valamit ajánlani? Kitölteném az összefoglalóban lévő kérdéssort de egyszerűen meg tudom válaszolni: mostanában kéne, újonnan lehetőleg, itthon beszerezhető Laptop/Tablet/Bármi egyéb ami kizárólag a Hearthstone játék futtatására alkalmas lag nélkül, abszolút semmi másra nem lenne használva. 30e forint körül jó lenne megúszni, 50 fölé nem szívesen mennék ilyen alkalmi dologra, nem tudom mikor szabadulok meg az ágy rabságából :O

(#164790) Tikakukac válasza Goldmember01 (#164789) üzenetére


Tikakukac
titán

Első genes ipad air ha tablet. Ha laptop akkor meg ötezer típusból tudsz válogatni. Valahol a T420, 8460p, E6420-E6430 lehet a sweet point most.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#164791) JoinR


JoinR
senior tag

Hello!
Én is segítséget szeretnék kérni:

(1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
- Minél hamarabb, de ha lesz árzuhanás (PC-alkatrészeknél sokan várják), tudok várni
(2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
- 500k
(3) Felhasználás? (irodai programok, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb., ezek munka vagy hobbi/tanulás szintjén)
- Munka, de néha játszanék is
(4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
- Öregebb versenyszimulátorok (Assetto Corsa, iRacing)
- 3440 x 1440 144 Hz
- Részletesség amit elbír, nem fontos
(5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
- Minél nagyobb, akár 17-es is (főleg, ha a nagyobb gép jobb hűtést jelent)
(6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
- Nem igazán lenne hordozva, méret és akksi mindegy.
(7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
- Nem fontos.
(8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
- SSD kell
- 16GB RAM jó lenne
(9) Egyéb kívánság, speciális igények? (pl. soros port, HDMI, stb…)
- Nincs
(10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
- Használt is lehet (csak számlával)

Eddig ezt néztem ki:
Lenovo Legion 5

[ Szerkesztve ]

(#164792) lumpy92


lumpy92
aktív tag

Sziasztok!
Az érdekelne, hogy notebookoknál is van olyan, hogy dedikált hangkártya? Vagy ez manapság már a videókártyával együtt van kezelve?
Előbb-utóbb vennék egy új gépet, és ez szeretném, ha ez a része tudna valami pluszt. :R

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#164793) Core2duo6600


Core2duo6600
veterán

Olyan jellegű hang "kártya" van a laposokban mint az alaplapra ráintegrált hang "kodek"
Nem láttam még laptopot, ahol ezektől komolyabb lett volna.

A video kártyán azért van, hogy ha a hdmi n keresztül küldesz ki videot pl. egy tv re, akkor legyen hang.
Ez az asztali gépeknél is így van, néha előfordul , hogy a driverét külön kell feltenni.

[ Szerkesztve ]

Gigabyte Z390 Aorus master , Core i9 9900K, Asus RTX2070, 64 GB DDR4, Dell Latitude 6430

(#164794) Tikakukac válasza lumpy92 (#164792) üzenetére


Tikakukac
titán

Külsős hangkarit nézz ha ilyesmit akarsz. Voltak korszakok amikor ezek divatban voltak, EC slotba is voltak okosságok, de ha valódi truváj kell, csak a külső.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#164795) Pyttawrx válasza lumpy92 (#164792) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Nem így van
milyen plusz dologra gondolsz?

(#164796) lumpy92 válasza Pyttawrx (#164795) üzenetére


lumpy92
aktív tag

Köszönöm a válaszokat mindenkinek!
Nem értek hozzá. De ahogy itt írtak is, vannak külsős hardverek is, amelyek a jobb hangzast szolgálják. Nagyjából ilyesmit gondoltam "gépen belül" megoldani hangkártyával. Jó lenne olyan plusz, ami rendesen "kihajtja" a hangokat. Nem vagyok audiofil, de azért az zavar, amikor valami nagyon fapadosan szól.
Az előző telefonommal (P8 Lite) pl. valamiért nagyon jól szóltak a rádugott fejhallgatók.
A külső driver opció lehet számomra.

"never send to know for whom the bells tolls; it tolls for thee"

(#164797) KAMELOT válasza lumpy92 (#164796) üzenetére


KAMELOT
titán

Külső hangkari... Szépen szólnak!

V1200 - 18CORE - SUPRIMX

(#164798) Pyttawrx válasza lumpy92 (#164796) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Eghez nem kell külső hangkártya. Rádugsz egy fa hangfalat, vagy bluetooth-on egy fülest. Nekem bt füles van, és kb 6-10e ft-os, és nagyon pöpec, nem fapados.

(#164799) SeniorTilla válasza JoinR (#164791) üzenetére


SeniorTilla
veterán

ez nem csak fullhd?

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#164800) Tikakukac válasza lumpy92 (#164796) üzenetére


Tikakukac
titán

Ha ezt a szintet keresed, akkor vehetsz kb. bármit. A P8 lite sem tartalmazott semmi különlegeset, én azt hittem valami nagyon spéci füleseid meg stúdiód van. Vegyél bármit, nem lesz lényeges diffi. Ha kevés, külső hangkari. Belsőben olyan szinten multimédiás cuccot kéne venned, amitől tuti megborulnál az árcédulát látva.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.