Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#11601) Stauffenberg válasza darvak (#11582) üzenetére


Stauffenberg
nagyúr

Nem olyan fontos az IPS panel, mert nem ezen kéne a teljes munkát végeznem. Itthon meg akad izmos asztali PC egy IPS monitorral. Csak gondoltam ha a 260k-ba belefér akkor miért ne. De inkább a teljesítmény és a méret/súly lenne a fontos.

(#11602) B-L-A-C-K válasza M3xx (#11600) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Játékok szempontjából persze hogy lehet, mivel nagyobb felbontáson nem úgy mennek a dolgok mint alacsonyabban, viszont pontos adatot nem tudok mondani.

(#11603) thomeef válasza Borote (#11587) üzenetére


thomeef
őstag

Hát a 7720 nekem annyira pozitív, hogy elgondolkoztam asszonynak karácsonyra egy 7520-on :) Addigra talán még jobb áron lesz, és gazdagodunk addigra pár teszttel is.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#11604) Chaser válasza M3xx (#11600) üzenetére


Chaser
titán

Nem feltétlen kell azon FHD-ban játszani. Leveszed HD-ra, ha jó minőségű a cucc akkor élvezhető marad. HD és FHD felbontásnál elég nagy különbség van vga-ban hw szinten. notebookban elég jó az a vga, de valós teljesítményét nézve azért nem olyan félelmetes durranás. Hiába 512 számoló ha csak 128 bit és ddr3. Ezt egy 400 számolós ddr5-ös elveri, utoljára asztaliba 10k körül vettem olyat és 1280-as felbontásra még jó volt, de fölötte nem nagyon. Persze ha nem lebutítva akarsz játszani vmivel. Sztem annak nem sok értelme van.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11605) Watto1991


Watto1991
senior tag

Van olyan megbízható online bolt, ahol emberi áron lehet kapni i5-ös fullHD-s Lenovo Y580-at ? (C. Imperium elvileg nem számít annak)

(#11606) mighawk


mighawk
csendes tag

Üdv ismét!

Szerintetek melyik laptopot éri megvenni jobban?
http://www.ipon.hu/webshop/product/samsung_series_3_np350v5c_s02hu_titan/214418
vagy
http://www.noteshop.hu/lenovo-ideapad-z580-m81dmge-p-10600.html

Illetve hasonló paraméterekkel tudtok-e mást ajánlani ilyen árban windowsal?

A korábban ajánlott Dell és Hp típusokból nem találtam ilyen árkategóriában olyat, amelyikhez még windows-t is adnak.

Előre is köszi!

Mighawk

(#11607) M3xx válasza Chaser (#11604) üzenetére


M3xx
tag

"Ha egy FULL HD (1920x1080) kijelző felbontását 1366x768-ra állítjuk, akkor a képe homályos lesz, mivel ugyan a felbontás állítható, a fizikai képpontok száma viszont már nem."
Ezt vettem alapul és én is így tudtam. Ideális a fizikai felbontással használni. Na mindegy, nem is tudom lesz-e i5 FHD-val, de szerintem maradok a hagyományosnál, nincs vele semmi bajom.

(#11608) Dhampir válasza Watto1991 (#11605) üzenetére


Dhampir
félisten

1

2

(#11609) M3xx


M3xx
tag

Memóriabővítést érdemes rögtön a géphez választani, vagy utólag olcsóbban megúszható? Gondolok itt pl. Laptopszalon esetében. +4GB 7.900ft. Gondolom Normális minőségű 1600mhz-est adnak, mint amilyen alapból van benne, esetleg más márkaa.

(#11610) Tikakukac válasza M3xx (#11609) üzenetére


Tikakukac
titán

Első blikkre ugyanazt az Kingmax vagy más márkát rakják bele, amit mindenki más. Én utólag raknám bele, nekem megér 2 perc 3-4k-t.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11611) Dhampir válasza Chaser (#11604) üzenetére


Dhampir
félisten

Ezt egy 400 számolós ddr5-ös elveri, utoljára asztaliba 10k körül vettem olyat :C

(#11612) Chaser válasza M3xx (#11607) üzenetére


Chaser
titán

Ez a jelenség kijelzőtől függ. A legtöbb desktop FHD 22" kijelzőnél HD-ra váltásnál nincs akkora difi hogy zavarná a legtöbb embert. Ha az zavarni fog az is, hogy csak egy TN panel előtt ülsz, ha az esetlegesen jobb minőségű akkor is. Ha egy olyan játékkal játszol ami jó és leköt, nem azt fogod bambulázni hol találsz a képen nem tűéles képeket. 1400x1050 a kijelzőm képe, van egy 12 éves jták ami 1024x768-at tud max, soha nem is figyeltem hogy valami elmosódott lenne annyira leköt a játék:)

szerk: Dhampir: Mi a taps tárgya?:) HD5570 ddr5 kártya volt, persze órajelei is sokkal magasabbak. Na azzal el tudtam játszani HD-ban legtöbb gamet maxra tolva, pl Cryzis2 is fullon nagyon szépen ment single módban, de FHD-t nem kellett erőltetni vele. Ami dekstopban megvan kicsi pénzből az noteszben sokszorosába kerül sajnos, vga terén biztos.

B-L-A-C-K: kipróbáltam már pár FHD 22" monitorn, nem volt gagyi csak egynél. Ha fos a panel akkor biztos az lesz. 15.6" FHD-t levenni HD-ra meg közel sem akkora ugrás mint egy 22"-ost.
Ettől független megkockáztatom még mindig szebb képe lesz mint egy natív 15.6" HD kijelzőnek, mert hiába a megjelenítés HD, ha FHD panelen történik aminek jóval nagyobb a pixelsűrűsége. Ha lesz majd ilyen gépem megnézem. aki meg venni akar beslattyog egy ismerős boltba és kipróbálja:)

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11613) B-L-A-C-K válasza Chaser (#11604) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó de ha leveszed a képminőség halál gagyi lesz, én úgy nem is évezném az egészet...

(#11614) M3xx


M3xx
tag

Közérdekű információ lehet:
Rákérdeztem közben és nem igen várható MO-ra backlit billentyűvel a 7520, i5-el pláne nem.

[ Szerkesztve ]

(#11615) M3xx válasza B-L-A-C-K (#11613) üzenetére


M3xx
tag

Kövezzetek meg, de inkább nekem sem kell FHD (már csak azért sem mert egyelőre nincs i5-el párban, nem is tudom lesz-e). Egyébként lehet TV-re kötve lesz játék néha, 720-asra.

(#11616) B-L-A-C-K válasza M3xx (#11615) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Van aki úgy használja ahogy mondod, de ha már én pl veszek egy játékos gépet normálisan akarok játszani nem lebutítva...:)

(#11617) Dhampir válasza Chaser (#11612) üzenetére


Dhampir
félisten

Az volt, hogy tíz körül. :)

[ Szerkesztve ]

(#11618) Chaser válasza Dhampir (#11617) üzenetére


Chaser
titán

Igen, annyi volt tavaly használtan jó 1.5 év garral ez. Újan az 5570 ddr5 mikor megjelent 14.5k volt, most nem tudom mi az utód, tavaly vettem utoljára vga-t. előtte még volt 5550 ami csak órajelekben különbözött az előzőtl, simán fel lehetett húzni 5570 szintre vagy fölé. Az 5570-et meg 5670 fölé ;] Problem?:)

szerk: Ha az új árát nézed akkor is vicc kategória, hogy ilyen tudású vga milyen árú noteszbe kerül :U

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11619) Watto1991 válasza Dhampir (#11608) üzenetére


Watto1991
senior tag

Ez az első szerintem egy kis helyi informatika bolt, ez nem túl megbízható alap, főleg nem garanciáztatás terén.
A második meg i7-es, de azért köszönöm. :)

(#11620) mutyi


mutyi
őstag

Jelenleg van egy Asus f3J notim ami jó lassú és van egy pöpec asztali gépem,core i5-ös procival, stabil lappal,8Gb-ram-al meg van benne egy 6770-es kártya.
Játszani nem játszok,Photoshop-al meg Illustratorral dolgozok főleg.
A lényeg,hogy végre szeretnék majd egy olyan notebookot, ami valóban felveszi a versenyt egy ilyen asztali géppel. Imádom,mert nem kell várni,ha kattintok csinálja a dolgát,a programok alatt is fasza gyors.Igaz csak sima 500Gb-os hdd van benne.
Szóval a kérdésem az lenne, hogy notebookban mi lenne az a kategória,típus,amit bátran tudtok ajánlani? ODD helyére dobnék bele egy SSD-t pl.
Ki is válthatná akár az asztali gépemet,rádugnám a monitorom, bill-t egeret és azt érezzem,mintha egy asztali munkaállomással dolgoznék.

(#11621) Chaser válasza mutyi (#11620) üzenetére


Chaser
titán

Ha ilyen kategóriás vga-s gépet keresel az nem lesz olcsó, sőt drága lesz. Épp az előbb volt róla szó, 200k körüli gépekbe milyet raknak. Tied sokkal erősebb. Ha real 4 magos pl sandy i5-öd van, akkor noteszben abból i7 kell - de nem a 2 magos -, mert notesz i5 2 mag + 2HT. Szóval egy olyan gép ami tényleg felvenné a versenyt a gépeddel, nem csak jóval elmaradna tőle az zsebbenyúlós dolog. Ha elég sima 2 magos i5 meg egy jóval lightosabb vga akkor 200k körül már megúszható a dolog SSD nélkül.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11622) darvak válasza Stauffenberg (#11601) üzenetére


darvak
senior tag

Én nem sok típust látok.

Vostro 3460

Esetleg még a:
Sony Vaio SV-14A1S1EB

Még Acerből is van, de inkább az előző kettőt.

MOD:

(#11606) mighawk

És? NE foglalkozz azzal, h nem adnak mellé windows-t!! Vehetsz hozzá bárhol! :)
Win7 ;)

[ Szerkesztve ]

(#11623) mutyi válasza Chaser (#11621) üzenetére


mutyi
őstag

Köszi a hozzászólást! Még annyit,hogy mindenképpen 13,3-as méretben gondolkodom, hiszen szeretnék végre egy kellően mobilis notit, amikor meg kell szerkesztéshez otthon, akkor úgy is rádugnám a monitorra.
Egy Ivy procis cucc lenne a jó, vga-ban nem feltétlenül kellene 6770-es szintet hozó cucc, sok szaki azt mondja, hogy a HD4000 is jól teljesít PS-ben pl.

(#11624) general válasza Pocok256 (#11598) üzenetére


general
addikt

köszönöm a hozzászólásokat, meggyőztetek, ráadásul a későbbiekben valószínű a videóvágás is, ami (Adobe Premier) viszont tutira használja a CUDA-t, így ez lesz, megrendeltem:

Lenovo G580

(#11625) Dhampir válasza Chaser (#11618) üzenetére


Dhampir
félisten

Azon derültem, hogy ilyen olcsón lehet egy asztali konfigurációval jó minőségben játszani.
"Tíz körül" ellentétben a 200-250 körüli vágyálmokkal egy fosos VGA miatt.
Talán így már világosabban fejeztem ki magamat. :)

(#11619) Watto1991

A bolttal kapcsolatban tévedsz, ne a kicsinységét, hanem a megbízhatóságát nézzed, nem hasból írtam. ;)

[ Szerkesztve ]

(#11626) darvak válasza mutyi (#11623) üzenetére


darvak
senior tag

13"-ba meg aztán végképp felejtsd el!! Mármint, ha az asztali 6770 kiváltására gondoltál.

Előbb keresgéltem, 270ezerig is még csak Gt630M-met, jobb esetben 640M-met kapsz.

[ Szerkesztve ]

(#11627) Chaser válasza mutyi (#11623) üzenetére


Chaser
titán

Na látod, ezt nem mondtad. Sztem nincs is ekkora méretben ilyen erős vga-val gép, megsülne:) Persze, HD4000 se rossz, de azért saját ramos nagyobb teljesítményű vga jobb. De nem feltétlen kell olyan erős ami most van, sőt. ami neked kell egy sandy v ivy i3 vagy i5 - igazából kettő közt annyi a különbség hogy i5-ben van turbo, meg tudja emelni a gyári órajelet bizonyos helyzetekben, meg néhány utasításkészlet, de az téged valszeg nem érint -, egy bitang gyors ssd, meg 8GB ram. Esetleg 16, ha az adott cpu támogatja. PS-sel lazán ki lehet használni, vagy valamennyiből virtual driveot csinálni, az a leggyorsabb ssd-t is állva hagyja. Hirtelen nem tudok neked megfelelő gépet mondani. Én leginkább businessben nézelődnék, feltételezem hordoznád is ha ekkora méret kell. Akkor meg jól jön egy dokkoló, belevágod monitor, bill, nyomtató, minden használható vele, nem kell kábeleket dugdosni. Azok a gépek strapát is jobban bírják, persze drágábbak.
Most nézegetem, talán egy dell E6320 tetszene neked. De nem olcsó. Mondj egy árat, addig nincs értelme keresni.
szerk: Dhampir: Így értem :B Szomorú tény, de ez van.

[ Szerkesztve ]

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11628) koda16


koda16
csendes tag

Üdv
Egy gyors 13-14"-os laptopot szeretnék vásárolni 250eFt a keret maximum.
Én pl erre gondoltam [link]
Mi a véleményetek róla?
Érdemes garancia kiterjesztés venni + pixelhibagaraqnciát?

(#11629) darvak válasza koda16 (#11628) üzenetére


darvak
senior tag

Mindenképpen érdemes

+még van vostro+vaio

Szerintem kb min1 melyiket veszed, egykutya mind. Hasonló minőségű kijelzők, picit mind hangosabb, és melegebb a 15"-os gépeknél.

[ Szerkesztve ]

(#11630) Chaser válasza Chaser (#11627) üzenetére


Chaser
titán

HP 4330s sokkal olcsóbb, csak ott nincs dokk lehetőség. Vagy a fölöttem linkelt vostro 3460. Pénzedtől függ mit lehet kihozni belőle, fel kell állítani egy fontossági sorrendet.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#11631) thomeef válasza M3xx (#11607) üzenetére


thomeef
őstag

Az előbb kipróbáltam stalker cop-ot, egy adott helyen.

Full hd-n 45fps, 1600x900-on 60fps, 1366x768-on 70 fps.
1366-on sem olyan vészes, talán egy egészen kicsit homályosnak mondanám, de lényegében teljesen olyan mint a full hd 24-es asztali monitoromon, mikor leveszem a felbontást. 1600x900-on pedig alig észrevehető a különbség, viszont már 30%++ a gyorsulás.

Ha van rá keret, én semmiképp nem venném mondjuk az Y580-at vagy a 7520-at sima hd kijelzővel. A full hd kijelzőnek jóval több a pozitívuma mint a negatívuma, netezésnél, munkánál, filmnézésnél. Játéknál meg ha olyan über gépigényes játékkal akarok játszani max lejjebb veszem a részletességet, vagy végső megoldásként a felbontást és be happy.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#11632) darvak válasza thomeef (#11631) üzenetére


darvak
senior tag

Tééényleg, most jut eszembe, toljál a hangszóróra rá 1 kis Prodigy-t.
Kíváncsi vagyok azzal mit kezd. Ott már torzítania kell, mini Hifi sem bírja, de azért érdekelne, h milyen.

[ Szerkesztve ]

(#11633) thomeef válasza darvak (#11632) üzenetére


thomeef
őstag

Link mire gondolsz, ez nem az én műfajom :B

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#11634) darvak válasza thomeef (#11633) üzenetére


darvak
senior tag

Prodigy-nél pont tök mind1 mit, de pl ez

Nálam nem is a basszus, hanem a magas sír.

(#11635) thomeef válasza darvak (#11634) üzenetére


thomeef
őstag

Nem hallok torzulást, sztem elég jó. Ami negatívum hogy a noti alján vannak a hangszórók, és mivel műanyag tartón van a gép, így kicsit doboz hangja lesz, ha megemelem érezhetően jobb a hangzás. Notepal U3-al még kivi leszek rá, mert ugye az aluminium+lyukacsos, elvileg azzal jobbnak kell lennie. Vagy ami még jó lenne az a fa, de fa note tartót nem igen láttam még:D

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#11636) darvak válasza thomeef (#11635) üzenetére


darvak
senior tag

Pedig ez még elég szar minőségű felvétel is, tényleg nem? :F Ez azért már kicsit gyanús. ;)

DE kösz szépen!

Akkor hangzás 5-ös, tök mind1 más JBL hogyan szól, hiszen a teszten ez is átment:)

(#11637) Tikakukac válasza darvak (#11636) üzenetére


Tikakukac
titán

Ez torzít, fülesben is hallom, egy notinak a csöppnyi hangszóróján pedig még jobban, ahol nincs semmi spec. dóm és társaik. DV5-ön fél hangerőn is hallom, pedig ez elviekben "Altec Lansing", ami jól cseng, de ettől még ez is fostos, és nem vagyok audiophile. Szerintem szimplán nincs adott helyen referencia és ezért tűnik sok tesztben ááálllattt!!!-nak egy hangszóró. Vagy az illető kicsit botfülű, de a minőség azért nem 2-3 darab 2 centis vacakból fog indulni, pláne mivel szegények be vannak zárva a műanyagba, ami khm. elég rosszat tesz a hangminőségnek amúgy is.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11638) talmam


talmam
tag

Sziasztok !

Ahhoz kérném a segítségeteket hogy egyetemre szerintetek note/netbookot lenne érdemes venni ? Nem nekem lesz egy lány ismerősömnek.
Ebből adódik minél kisebb legyen hogy elférjen a tasiban illetve lehessen mindent csinálni rajta amiket kaptam instrukciók Office alkalmazások Adobe a pdf ek miatt és a többi ilyen letöltögethető tan anyag miatt a lehetőleg nagyobb tárhely.És nem feltétel de nem árt ha nem is néz ki rosszul. A pontos keretet nem tudom de olyan kb 100ezerig mit tudnátok mondani ?

köszi a válaszokat :)

(#11639) darvak válasza Tikakukac (#11637) üzenetére


darvak
senior tag

Itt nem a subwoofer és hasonlókon volt a hangsúly.

Torzít-recseg-e, kb ennyi.

Persze, h doboz hangja lesz, de az teljesen más kérdés, és felesleges is, mert nem várható más el minőség tekintetében.
De ha elég hangos + nem recseg, akkor laptop szempontjából már jóó és használható.

Legalábbis nálam :U

[ Szerkesztve ]

(#11640) Tikakukac válasza darvak (#11639) üzenetére


Tikakukac
titán

25%-on agybadugós fülesben is hallom, hogy recseg, meg pattog. Tehát akinél ez kirakva hangszóróra mondjuk 80%-nál sem torzul, az adja el a gépét aranyárban, vagy füll-orr-gégészet.
Nekem még az x200s hangja is elég, pedig az elég egy csökevény. Csak már olyan eposzi magasságokban jár néha ez a noti hangszóró dolog, hogy már nekem is szúrja a szemem, pláne ha nyilvánvalóan pocsék bemeneti hangra is rámondja valaki, hogy ez full korrekt-mikor már ez a hardverben is pocsék volt, nem, hogy a levegőben.

talmam: Subnotit, használtan, 12" körül. Netbookból elég sok a csoffadt, fényes kijelzős, hajlítgatós dolog, plusz 10" az már eléggé korlátoz. 2530p vagy x200-at mondanék. Hurcolni, nagy gépet baromság, érdekes volt nézni fizikán is, ahogy szenvedtek a nagy monstrumokkal, mert nem fértek el egymás mellett a padon. No ezért is.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11641) thomeef válasza darvak (#11639) üzenetére


thomeef
őstag

Ha nagyon fontos a hangzás azért van dugiban egy sennh hd555-öm, de már az Y560-hoz sem használtam, mert annak is nagyon jó hangzása volt.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#11642) darvak válasza Tikakukac (#11640) üzenetére


darvak
senior tag

No igen, én is írtam, h gyanús, de nyilván van jobb link is youtube-on.

Én azért meglepődve tapasztaltam anno ~5évvel ezelőtti, már nem is tudom milyen szériás Inspironba a hangszórókat. Azzal vígan elvoltunk albiba, filmekre, zenékre. Hasonló lehet ez az újabb széria is, ami nálam pirospont, én nagyon tudom értékelni.

mod
DE 1 bizonyos szint-minőség megütése felett már nem tud érdekelni a dolog. NEm érdekel melyik a legjobb hangzású cucc, ha megüti az elvárásaimat gyengébb is.

[ Szerkesztve ]

(#11643) danilla


danilla
őstag

Szép estét mindenkinek.
Édesanyámnak szeretnék egy notebook-ot vásárolni.
Böngészésre és szövegszerekesztésre szeretnénk használni, meg pasziánszra :) .
Már nézegettem párat de nem jutok dülőre.
Minimum: 13,3 colos kijelző; 2 év garancia; gördülékenyen lehessen arra használni amire szeretnénk
(ha van eredeti win az nagyon jó)
Ha esetleg van valakinek Győr közelben eladó használt gépe, ami megfelel a kritériumnak nyugodtan dobjon pü-t.

80-100k közötti árban gondolkozom.

Válaszokat előre köszönöm szépen! :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#11644) darvak válasza danilla (#11643) üzenetére


darvak
senior tag

Neked is!

A531-3év gari
Matt kijelzővel.

Van akár erősebb procival, de fényes házzal+fényes kijelzővel, de szintén 3 év garival.
AH531

+2Gb memória mindig jól jöhet.

(#11645) #57919488


#57919488
törölt tag

Ati 4850-es VGA-nak kb. mi lehet a notebook mai megfelelője?

(#11646) brumi1024 válasza #57919488 (#11645) üzenetére


brumi1024
veterán

Mobility Radeon 6870 - 5870 közt van valahol, a zöldek oldalán pedig gtx 460m és 560m közé teszik.

(#11647) premete válasza darvak (#11644) üzenetére


premete
veterán

Az első még pénzbe sem kerül, nem tudom, miért linkelitek rendszeresen: "A termék jelenleg nem elérhető." :)

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11648) mutyi válasza Chaser (#11627) üzenetére


mutyi
őstag

Minél többet nézelődök,annál nehezebb egy tökéletes notebook kiválasztása.

A hétvégén is kérdezgettem notebookkal kapcsolatban, most voltunk bent Mádiában és találtunk 280-ért egy HP DV6-os notit core-i 7 procival 8gb-rammal.
Na ez hirtelen nagyon jó vételnek tűnt, viszont szeretnénk bele egy SSD-t és csak DVD lejátszó van benne. Ő viszont most vett tv-t és hogy ne kelljen vennie asztali 3D blue ray lejátszót, ezért azt találtuk ki,hogy mi lenne ha olyan notit venne,amiben van 3D-s blue ray.
Szerintetek?
Baromság,felejtsük el? Nem nagyon látok 300 alatt blue ray-es megoldást, ráadásul ugyebár kellene a HDD mellé az SSD is.

(#11649) M3xx válasza mutyi (#11648) üzenetére


M3xx
tag

Miért nem vettetek médialejátszós TV-t, akkor nem lenne ilyen probléma a Blu-ray "lejátszásával"? :)

(#11650) mutyi válasza M3xx (#11649) üzenetére


mutyi
őstag

Médialejátszós :) 46ES6800
Igazából arra az esetre kellene, ha nem letöltött filmet akar nézni, hanem 3D blue ray lemezeset.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.