Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#11951) Tikakukac válasza AxBattler (#11945) üzenetére


Tikakukac
titán

Ugyanabba a posványba beraktak egy A6-ot. Előrébb nem vagyunk, ez egy nagy kalap kaksi.

premete: Megszokást nekem az Elitebook nyitókája kért. Na ahhoz tényleg kell erő. Ehhez csak egy legyintés és nyílik, de mivel akksi hátul, zsanér erős, így az x200 is hamarabb emelkedik a levegőbe fogásra, mintsem kinyíljon.

darvak: Nekem a mágnes is jó lenne, ha valami működik akkor okés. Bár a legjobb az a kampós megoldás ami a Toughbookon van, na az betonra fogja a fedlapot és biztosan nem nyitod ki feszítővassal sem :N

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11952) premete válasza Axel pRo (#11949) üzenetére


premete
veterán

Nekem az alját tartja a dokkoló eleve.
Egyébként az Elitebook 6930p-nél utáltam meg a reteszt.

Eladó laptop-tablet és kiegészítők: http://goo.gl/VPuKDH

(#11953) Tikakukac válasza premete (#11952) üzenetére


Tikakukac
titán

Jah, hát az úgy más :B

Mellesleg a 6930p ha jól emlékszem eleve hajlamos volt beragadni, volt valami garizós téma is. TP 2 oldalt elől húzza be a karmokat, ezerszer finomabb, mint az EB-k dupla "gombfejes" rögzítője. Amit oldani is nehezebb, sokkal. Bár biztos szokható, 1 hétnél tovább 1 gép ritkán marad meg nálam.

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11954) Tom1939 válasza B-L-A-C-K (#11942) üzenetére


Tom1939
őstag

Azért döbbenet milyen erő van már notikban. Ez sacc 2,5-szer olyan erős mint az enyém :) És az enyém sem igazán ütközik még sehol teljesítménykorlátba (amire én használom legalább is).

Ehhez képest az én "brick"-em apróság, pedig az is használható fegyvernek.

Mondjuk ránézésre az egész gép is nehezebb jóval mint az enyém (3,5 kg).

(#11955) B-L-A-C-K válasza Tom1939 (#11954) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

4,3 Kg, itt van bővebb leírás róla...

Árat viszont nem mertem nézni, de biztos van vagy 1.5 milla.

(#11956) Shadowduet


Shadowduet
tag

Sziasztok! Egy kedves ismerősömnek szeretnék segíteni, már egyszer ezt a levelet bemásoltam ide, viszont közbe a termék amelyet meg akart venni kifutott, így sajnos most másik gép után kell néznie. Légyszíves segítsetek, köszönjük előre is! Íme a levél:

Sziasztok,

Az lenne a kérdésem, hogy a hónap végén készülök venni egy notebookot. A keret 125.000 Ft. de plusz-mínusz pár ezer forint belefér még.
Jó lenne ha futna rajta a CS:GO, Minecraft, Left For Dead 2, és ha netalán meglehetne oldani akkor a GTA IV, de egyébként átlag felhasználásra szeretném.
A teljesítmény fontosabb számomra a design-nál.

Segítségeteket előre is Köszönöm.

(#11957) B-L-A-C-K válasza Shadowduet (#11956) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Lenovo G580-as, ennél jobbat nem találsz olcsóbban ha játékra is kell.

(#11958) AxBattler válasza Shadowduet (#11956) üzenetére


AxBattler
félisten

Lenovo G580GH 130k-körül kapható.
Ha játszani is szeretnél, akkor szánd rá ezt a minimális különbözetet!

Szerk.: megelőztek! :D

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11959) B-L-A-C-K válasza AxBattler (#11958) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Jó hogy non-stop itt vagyok...:D ;]

(#11960) Shadowduet válasza B-L-A-C-K (#11957) üzenetére


Shadowduet
tag

köszi a gyors választ ! :D

igazából ezt néztük ki csak laptopszalonba nem volt, de látom itt még van, köszi :)

(#11961) roy22


roy22
csendes tag

Sziasztok segitségeteket kérném

laptop vásárlásal
HP Pavilion g6 1202eh menyire jó

(#11962) spyduck válasza Dhampir (#11920) üzenetére


spyduck
nagyúr

Nagyon szép :)

(#11963) Tom1939 válasza B-L-A-C-K (#11955) üzenetére


Tom1939
őstag

Ahhoz képest nem is nehéz. Mint egy G75.

(#11964) spyduck válasza FRENK1988 (#11904) üzenetére


spyduck
nagyúr

Az Elitebook jobb mint a ProBook, nem is kicsit.
A legjobb gépek az EliteBook, Latitude 6, Thinkpad T, MacBook Pro. Hogy melyik a jobb? Mindegyik másért :) Ebből a 4 gépből lehetne összerakni a tökéletes notebookot. Én kereskedtem is velük, valamint teszteltem, használtam is őket. Végül MacBook Pro-t vettem :)

ElitBook-al a driverezéssel, Thinkpaddal az érintőpaddal, Latitude-nak a használhatatlan görgető felülettel, MacBook-al pedig az 1 év gari és a langyos burkolattal volt a bajom.

(#11965) Dhampir válasza spyduck (#11962) üzenetére


Dhampir
félisten

Vajon a többi FHD-s Latitude is UltraSharp vagy csak ahol külön jelölik? :F

(#11966) btudos válasza spyduck (#11964) üzenetére


btudos
veterán

De a Thinkpad-eken ott a Trackpoint, ami szvsz milliószor többet ér a touchpadnél...

Mondjuk ízlések és pofonok persze, de én még nem találtam olyan touchpad-et, amit tényleg kényelmesen tudtam volna használni.

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11967) Borote válasza Tikakukac (#11937) üzenetére


Borote
addikt

X61 tabletnél szintén: kinyitott kijelzőnél fogva fel lehet emelni a gépet :DDD

(#11931) teddyb33r: ennyiért inkább Fujit vennék 3 év garanciával, még ha lakkos is... inkább, mint ezt :D

(#11942) B-L-A-C-K: úgy 250 wattnyi hardver (+sallangok), ide azért kell hűtés meg villangydelej rendesen :D

(#11959) B-L-A-C-K: én meg el vagyok havazva :(

(#11964) spyduck: maradt végül az MBP?

(#11968) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Van olyan bolt (online), ahol Lenovo G580GH mellé a gyártói garancián kívül még egy évet lehet "venni"?

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11969) btudos válasza Szoszo94 (#11968) üzenetére


btudos
veterán

Laptopszalon laptop.hu nem kínál garanciabővítést?

[ Szerkesztve ]

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#11970) Szoszo94 válasza btudos (#11969) üzenetére


Szoszo94
őstag

Nem találtam, de lehet én vagyok a vak :(

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11971) Szoszo94 válasza Szoszo94 (#11970) üzenetére


Szoszo94
őstag

Illetve nincs a Lenovonál olyan lehetőség, hogy ha a weblapon beregisztrálom a laptopot, akkor adnak még egy évet?

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11972) spyduck válasza Dhampir (#11965) üzenetére


spyduck
nagyúr

Sztem az összes TN-es FULL HD ugyan olyan.

btudos: A Trackpoint témát már olyan sok Thinkpadossal átbeszéltem :)
Kihívok én bárkit egy kèpszerkesztési versenyre. Sztem a MacBook-al nem lehet versenyezni.

Borote: persze :)

Szoszo94: Laptopszalonban van saját, olcsóbb gari is.

[ Szerkesztve ]

(#11973) ndavebaja


ndavebaja
csendes tag

Hali!

Szeretnék venni a barátnőmnek egy új laptopot a maximum ár 135 ezer forint lenne.

A lényeg, hogy alapszintre kell neki szövegszerkesztés, netezés, szakdoga írás.

Szempont lenne erős proci, legalább 4 GB ram, ellenben elég neki egy integrált videokártya. Inkább még erősebb aksija legyen.

Miket tudtok ajánlani?

Gondolom I3 proci lenne a legjobb?!

http://sugocomp.hu/index.php?pg=termekinfo&item_id=37227 +2 giga ram bele

http://laptop.hu/termek/lenovo-ideapad-g580gh-brown-59-336127-w7

http://www.laptopszalon.hu/webshop/notebook/Fujitsu_Lifebook_A531_Intel_Core_i3_2330M_4GB_500GB_Intel_Op._rendszer_nincs_Fekete_A5310MRKA5HU_3622.html

Egy párat csak beraktam, de ki mit tudna ajánlani.

Köszönöm

(#11974) Borote válasza Szoszo94 (#11971) üzenetére


Borote
addikt

Sajnos nincs :( hol van ilyen? :)

(#11972) spyduck: a konkáv trackpointot is próbáltad (így utólag belegondolva, a domborúért én sem vagyok oda)? Mondjuk képet azt nem szoktam szerkeszteni, így ahhoz nem tudok hozzászólni :B

[ Szerkesztve ]

(#11975) spyduck válasza Borote (#11974) üzenetére


spyduck
nagyúr

Szokni kéne és biztos jó, de minek vegyek egy fasza biciklit ha motorom van? ;]

(#11976) Tikakukac válasza ndavebaja (#11973) üzenetére


Tikakukac
titán

Innen talán a Fuji lenne a legjobb.

spyduck: Tankolni, olajat önteni bele, meg motorgenerálozni ha valami összefossa magát a belsőben? Ugyan már, favágó módszer az igazi, tekerjük csak azt a bringát ;]

[ Szerkesztve ]

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11977) ndavebaja


ndavebaja
csendes tag

Találtam két Lenovot.

http://laptop.hu/index.php?q=termek/lenovo-ideapad-g580gh-brown-59-336127-w7

http://www.usanotebook.hu/lenovo/ideapad-g580gh-intel-core-i3-2328m-220-ghz-4-gb-ram-1024-gb-hdd-kulon-vasarolhato-barna-hatlap-59-346892/P28908

Az egyik pentium procival win 7-el 130ért a másik 137 ért i3 procival nagyobb HDD, de az nem szükség.

Véleményt ezekről tud valaki alkotni?

ÜDv

(#11978) M3oH válasza ndavebaja (#11977) üzenetére


M3oH
addikt

A 2 modell szinte azonos, kiveve persze a procikat. Sztem 130ert win7tel jo ar. i3 pottyet erosebb a B960nal, illetve csak iHD 2000 van benne. De gondolom nem a jatek a foszempont, minden mas alap dologra (net, film, office) eleg a B960. Ha neked fontos a W7, akkor az jobb valasztas, ha inkabb erosebb vas kell es az OP rendszert megoldod mashogy, akkor az i3as verzio a nyero.

(#11979) Tikakukac válasza ndavebaja (#11977) üzenetére


Tikakukac
titán

A B960 is Pentium.

Ha kell a win7 akkor az, ha nem akkor a másik. Procierőben elég minimális különbség.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11980) ndavebaja válasza Tikakukac (#11979) üzenetére


ndavebaja
csendes tag

Köszönöm a válaszokat!

http://ipon.hu/webshop/product/lenovo_ideapad_g580_59_340206/214994

Megtaláltam a számomra legvonzóbb ajánlatot erre a gépre.

(#11981) CsabiBp


CsabiBp
csendes tag

Sziasztok!

Ma végre megvettem a 7520-ast és igaz még csak az első körökön vagyok túl vele, de nagyon ígéretes. Kicsit csapongó lesz az írásom, elnézést, még nem nagyon csináltam ilyet :)

i7 3612-es proci, 8 giga ram, 2gb Radeon kártya ocz agility 3 120Gb SSD ( utólag ), full hd ,matt kijelző, 4 db usb3.0 port, hdmi 1.4, widi stb.

239 most az usanotebook.hu oldalon, igaz én nem náluk vettem!

Aki teheti csak ilyet vegyen! nincs fém borítás, de igényes műanyagok, touchpad fullos és amikor a drivert felraktam és bejött a full hd hát leesett az állam, nem is engednék más kijelzőt notebook-ba. Ne vegyetek hd-t amíg nem láttatok full hd-s notebook-ot!!! A Samsung np300-ast vittem vissza, mert lassú volt a core i3 proci és a kijelzője sem tetszett. Ezen a fekete tényleg fekete, gyönyörűek a színek és a kontrasztok és MATT a kijelző!!!!!! Szerintem jelenleg a kategóriájában verhetetlen, akinek kell az üzleti külső, annak meg ott van ugyanez fém kivitelben Vostro néven 35 ezerrel drágábban.

Főleg azoknak ajánlom, akik 200 körül nézegetnek, tudom, hogy sok az a +20%, de aki teheti ne vegyen i5 meg i3 as kivitelt, igényes, szépen csillogó fém házban, mert úgyis csak a belső számít és abban a Dell jelenleg verhetetlen. Ráadásul 3 év teljeskörű garancia, mi kell még?

Amin tipródtam, az ugyanennek a 17"-os kivitele, Nvidia 650M kártyával, 3610 i7 procival, még brutálisabb teljesítménnyel, igaz az már 275 ezer és sokaknak nem jön be a 17".

A gép jó, touchpad tökéletesen reagál, billentyűzet király, sajnos nem backlit-es. Az akksi a gyenge pont és jelenleg nem elérhető hozzá a 9 cella, de szerintem hamarosan jönni fog, igaz az jelentős felár. Ajánlanám mindenkinek, akinek a súly nem számít és egy igazán komoly, akár desktop helyettesítő gépre vágyik. Aki ilyenben gondolkodik, segítség vagy info kell, írjon nyugodtan, akár a mailemre, szívesen válaszolok! Pixelgarit nem is kellett rá vennem, mert 8 napig indoklás nélkül visszaveszik a cégnél ahol vettem, lehet, hogy a végén 7720-ra cserélem? :)))) Sajnos az már attól félek túl nagy lenne...

A végére pedig néhány nagyon jó teszt:

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2409923,00.asp

http://www.pcmag.com/article2/0,2817,2409917,00.asp#

http://www.cnet.com/laptops/dell-inspiron-17r-se/4505-3121_7-35412268-2.html

(#11982) B-L-A-C-K válasza CsabiBp (#11981) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

" Samsung np300-ast vittem vissza, mert lassú volt a core i3 proci és a kijelzője sem tetszett."

Amúgy nem is egy kategória a mostani Dell-eddel, szóval ez evidens hogy jobb, amúgy egészséggel használd...:)

(#11983) B-L-A-C-K válasza CsabiBp (#11981) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Amúgy 232-ért már kapsz 7720-ast GT650-el, igaz csak i5-el, de szerintem közel 45 ezer pluszt nem ér az i7-es, sőtt még jobban melegszik is.

(#11984) CsabiBp válasza B-L-A-C-K (#11983) üzenetére


CsabiBp
csendes tag

hát igen... mondjuk játszani nem játszom a gépen, mondhatni Vostro helyett vettem :)

Gyakorlatban nem tudom mennyit jelent az i7 3612 egy i5 3gen-hez képest, ha lett volna ugyanez a full hd konfig i5 procival, ártól függően lehet elgondolkodtam volna rajta, de nincs....

(#11985) spyduck válasza CsabiBp (#11981) üzenetére


spyduck
nagyúr

A Dell Inspiron 7520 alumíniumborítású! Majd vizsgáld meg jobban!
Ez a krokodil minta kicsit becsapós, de a fajhő miatt könnyű eldönteni ;)

(#11986) CsabiBp válasza spyduck (#11985) üzenetére


CsabiBp
csendes tag

és tényleg :) mondjuk ez csak a cserélhető fedlapja, mert körbe a káva műanyag, de alatta fut egy alu keret, amennyire láttam és a képernyő zsanérjai nagyon masszív alu tömbből lettek esztergálva.

Amit sajnálok, hogy nincs háttérvilágítás a billentyűzeten, pedig létezik, magyar piacon nem találkozott vele valaki? Az akksi nagyon kuka, ahogy korábban is olvastam, hiába, a teljesítmény zabálja :)

Valaki írhatna, akinek 17-es kivitelben van, szívesen megnéznék egy olyat is!

(#11987) M3xx válasza CsabiBp (#11986) üzenetére


M3xx
tag

Már én is tűkön ülve várom a 7520-am. Elvileg ma már tényleg itt lesz.... :)

(#11988) sto1911


sto1911
veterán

Sziasztok,

140k-ert keresek notit, altalanos hasznalatra, egyetimstanak, gamer funkciok nem kellenek. Fontos a hosszu uzemido, strapabirosag, ingazast birja.

Koszi!

(#11989) runner 125 válasza sto1911 (#11988) üzenetére


runner 125
nagyúr

Fujitsu A532.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11990) spyduck válasza CsabiBp (#11986) üzenetére


spyduck
nagyúr

VGA drivert csereld le es rakd energiatakarekos üzemmódba. Kb dupla lesz az akksi üzemidő.

(#11991) AxBattler válasza CsabiBp (#11981) üzenetére


AxBattler
félisten

"Főleg azoknak ajánlom, akik 200 körül nézegetnek, tudom, hogy sok az a +20%, de aki teheti ne vegyen i5 meg i3 as kivitelt, igényes, szépen csillogó fém házban, mert úgyis csak a belső számít és abban a Dell jelenleg verhetetlen."

Ugye nem baj, ha ezzel valaki nem ért egyet? :U
Nem tudom, mire nem elég az i5, és igenis számít a borítás minőségében a különbség. Szvsz.

[ Szerkesztve ]

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#11992) Tikakukac válasza CsabiBp (#11981) üzenetére


Tikakukac
titán

Én meg TN paneles gépet nem vennék, a matt is jó dolog, csak kenhetem a hajamra, ha torzul mint a barom, szóval nem minden a felbontás.

Lassú? Mire? Ha bárki van akkora spíler, hogy megérzi, hogy egy gép a lassú vinyó miatt i3 vagy i7-et dolgoztat, az 1 hétig arra használ amire akar. Márpedig nálam a kisebbik gépem szanaszét forgácsolja az alacsony fogyis, felezett FSB-s procijával a nagy gépemet. És itt még csak 7200-as vs 5400-as vinyókról beszélünk. SSD-t még fel sem hoztam. Azzal már persze, hogy hasít a gép.

i3 és i5 pedig extrém és kivételes felhasználáson kívül továbbra is elég. Mindenre. Játékra is. Ezért felesleges nagyobb procit belekérni, bármennyiért is.

Azzal meg sokra mész ha üzletinek néz ki, ha valójában nem az. Nagyjából minden hiányzik belőle, ami lényeges volna ehhez, ez egy szép délibáb, ami remek ár/érték arányt tud. De az üzleti dolgot ne keverjük bele, attól ez nagyon messze van.

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#11993) Szoszo94


Szoszo94
őstag

Írtam a Laptopszalonnak egy e-mailt, amiben arról érdeklődtem, hogy kapható lesz-e még a Lenovo IdeaPad G580GH. Ezt a válasz kaptam:

"Üdv!

A 129.900 forintos konfig már nem lesz. Helyette érkezni fog pár hét múlva egy 8GB-os és 1 terrás merevlemezzel szerelt változat, annak az ára 139.900 vagy 144.900 lesz"

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11994) B-L-A-C-K válasza Szoszo94 (#11993) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Miért nem veszed máshol, pl laptop.hu ott van jelenleg is.

(#11995) Szoszo94 válasza B-L-A-C-K (#11994) üzenetére


Szoszo94
őstag

Mert szeretnék még egy év garanciát a gyári kettőn felül.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11996) runner 125 válasza Szoszo94 (#11995) üzenetére


runner 125
nagyúr

Ideapad-ekre tudomásom szerint nincs gyári bővítés..., az max. bolti bővítés.

"Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

(#11997) Szoszo94 válasza runner 125 (#11996) üzenetére


Szoszo94
őstag

Igenigen, tudtommal a Laptopszalonnál van rá lehetőség.

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#11998) bencekemence válasza Tikakukac (#11992) üzenetére


bencekemence
csendes tag

Thinkpadnál a Premium kijelzők, a HPnál a DreamColor az IPS panel ? Szerintem elsősorban egy panel legyen matt, addig nem érdemes beszélni semmiről sem.
b szérias Probookok mennyire alternatívái egy Thinkpadnek? Közel egy árban vannak.

Ma azt álmodtam, hogy vettem egy 7720 notebookot, de nem dobozban hanem zacsiban kaptam és otthon láttam, hogy teljesen le volt kopva az oldala, szóval lehasznált volt. A többire nem emlékszem ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#11999) Gabe123


Gabe123
aktív tag

Sziasztok . Kaptam választ a Fujitsutól. A kérdés az volt , hogy utólag beépíthető e házilag ssd, memória stb, vagy szervizbe kell e vinni és garancia idő alatt ingyen vagy pénzért csinálják a bővítést.

"Az utólagos bővítések mindenképpen szervizben ajánlottak a garancia miatt. Az árakat az aktuális szerviz határozza meg."

Illetve írt két szervizt az egyik Debrecenben van a másik Egerben van. Tehát Miskolcon Nincs!

De nem gond mert Borote kollégával tegnap értekeztünk és egy Dell 7720-as lesz rendelve.

Mark Twain once said that "If voting made a difference, they wouldn't let us do it. "

(#12000) btudos válasza Gabe123 (#11999) üzenetére


btudos
veterán

Hogy lett ez a Fujitsu-ból? Finoman szólva más kategória :P

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.