Hirdetés

2024. május 16., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2022-10-16 20:13:15

LOGOUT.hu

Ahhoz, hogy segíteni tudjunk, ki kell töltened a lenti kérdéssort.
Ha korábban kitöltötted, akkor linkeld a hozzászólásodban!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#180226) Pyttawrx


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

(rögzített hsz)

Kedves fórumozók!
A kérdezőket arra kérném, hogy mindenképpen töltsék ki a kérdésekre a válaszokat az összefoglalóban. Nem véletlenül van ott. Anélkül nehéz válaszolnunk.
Kérek mindenkit, hogy konkrét bolt linket/hardveraprós linket ne tegyetek be sem a kérés, sem pedig a válasz hozzászólásokban sem. Ha linkelni szeretnétek, akkor vagy a gyártói linket, vagy egy árukeresős linket tegyetek be.
Az ilyen hsz-ek automatikusan törölve lesznek.

Köszönettel:
Pyttawrx

[ Szerkesztve ]

Hozzászólások

(#12201) attiati


attiati
veterán

Mi az oka, hogy ennyit csúsznak a Trinity-s laptopok?
Még jó, hogy nem vártam májusban a megjelenésükig. Na de azóta eltelt 4 hónap....

Kb mennyit érhet most egy alig használt Samsung np300v5a még 14 hónap garival (szürke)?
Bár egyáltalán nem vagyok benne biztos, hogy később fogok találni ennél jobb kivitelezésű trinity-s gépet.

[ Szerkesztve ]

(#12202) Zimmi91 válasza kecz (#12197) üzenetére


Zimmi91
addikt

Barátnőmnek van fehér Sony Vaio ! Neki nagyon tetszik szép, csajos laptop!
Intel B940 proci meg GT410Mes VGA van benne..Sims 3ra elég neki:DDD

" Just remember Manchester is RED! "

(#12203) Chaser válasza B-L-A-C-K (#12200) üzenetére


Chaser
titán

7720-as. Visszakerestem mert kíváncsi voltam:) Valami méhsejt szerű aluborítás van rajtuk.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12204) thomeef válasza KazuYa25 (#12199) üzenetére


thomeef
őstag

Üdv a klubban :C

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#12205) Dhampir válasza attiati (#12201) üzenetére


Dhampir
félisten

HP Pavilion G6 A10 procival már van, de rettenetes kinézetű műanyagházba tették. :(

Egyébként ár/érték arányban (Windows 7 is van hozzá, 2 év elszállításos HP garanciával.) egész ütős lehetne.

(#12204) thomeef

A beépített Wi-Fi antenna mennyire érzékeny?

[ Szerkesztve ]

(#12206) KazuYa25 válasza B-L-A-C-K (#12200) üzenetére


KazuYa25
csendes tag

Ő nem 5520 hanem 7720 mint thomeef-é :D

viszont egy halom drivert kellett rápakolnom de még mindig nem vagyok teljesen kész :D

[ Szerkesztve ]

(#12207) B-L-A-C-K válasza KazuYa25 (#12206) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Igen már látom, csak hirtelen 5520-as rémlett hogy azt vettél, és már több helyről is hallottam hogy azt gondolták fém borítású, de az nem az...

Amúgy grat hozzá, egészséggel nyűjed. :)

(#12208) thomeef válasza Dhampir (#12205) üzenetére


thomeef
őstag

Átlagos, szélsőséges körülmények között nem teszteltem, ahol kell ott maxos a vétel.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#12209) Borote válasza Dhampir (#12205) üzenetére


Borote
addikt

Volt szerencsém hozzá ma nekem is. A billentyűzete az előző G6-oshoz képest nagy mértékben javult, jót tett neki a szigetes, viszont a burkolata ujjlenyomatgyűjtő fényes vacak, és minőségre sem az igazi...

Wifi: néha olyan jókat tudsz kérdezni ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12210) darvak válasza attiati (#12201) üzenetére


darvak
senior tag

Szerintem 110K körül, kérdezz rá:
Beárazás

(#12211) Joci42


Joci42
tag

Hello!
Milyen laptopot ajánlotok átlagfelhasználásra(net,office,filmek)???
A legolcsóbban szeretném megúszni és használt is lehet.
UI.:ha lehet linket is adjatok.

(#12212) B-L-A-C-K válasza Joci42 (#12211) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Neked is ezt a hozzászólást javasolnám, 50-ért már találsz...

(#12213) Joci42 válasza B-L-A-C-K (#12212) üzenetére


Joci42
tag

Köszi a gyors választ:D :R Sokat segített :C

(#12214) villamos


villamos
őstag

Sziasztok! Indítom a kérdezz felelek játékot.

(1) Maximális keretösszeg Ft-ban?
Igazából 160ezer körül kellene, de fel tudok menni 180 magasságába is, ha ezáltal az igényeimnek jobban megfelelő gépet tudok venni.

(2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt?
Normál 15" keresgéltem eddig, a kisebb gépekbe nem pakolnak normális vga -t ennyiért. Ezek általában fényes kijelzővel vannak szerelve.

(3) Notebook súlya?
2,5 kilo körül szoktak lenni.

(4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)?
Általános célú felhasználásra kellene, egy olyan gép, amivel azért játszani is lehet. Ehhez megfelelő gpu kell, ebben az árkategóriában a GT630, és a Radeon 7670 jöhet szóba, a többi gyenge.

(5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény?
Fontos a teljesítmény, de a lehetőségekhez mérten legyen valamennyire strapabíró is a gép. Alkalmanként lenne hordozva.

(6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred?
Lehetőleg Windows -zal szeretném.

(7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége?
mindegy

(8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
Leginkább egy fekete, vagy sötétszürke színű gép tetszene matt borítással.

(9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni)
Nagyjából ezek tetszenének, főleg a két Toshiba, viszont a Lenovo a Trinity -vel sem tűnik rossznak...
Toshiba satellite L850 11d
Toshiba Satelite L850 12z
Acer Aspire 5560G-63424G50Mnkk
HP Pavilion g6-2018sh B6W30EA
LENOVO IdeaPad Z585A (59-348854)
ACER Aspire AS5560G-63424G75MNKK

(10) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
Mostanában szeretném megvenni, de kérdés, hogy ha kicsit várnék, akkor mérséklődhetnek az árak?

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#12215) Pekin válasza kecz (#12197) üzenetére


Pekin
csendes tag

Vaioknál van minõségibb azért. Ha 90!!%-ban asztalon használná, akkor minek is laptop? Asztaliból min. 2x olyan jót dobtok össze mivel - a teljesítmény nem számít - miõségben. Plusz szebb és nagyobb kép, esetenként halkabb mûködés. Bõvíthetõségrõl nem is szólva; késõbb tehet bele tv kártyát vagy bármit. Fajlagosan is olcsóbb az egész. Annyira nem tudom megérteni ezt.. Falrahányt borsó ez, ezt viszont tudom. A trend diktál. Bocs, én 90%-ra nem ajánlok, hülyeség.

(#12216) Chaser válasza Pekin (#12215) üzenetére


Chaser
titán

Mert mondjuk kis helyet foglal, könnyen el lehet tüntetni? Nincs igény nagyobb kijelzőre
? Ha igen akkor 32-50" tv-re amire ráköthető? És mert az a 10% is fontos amiatt nem venne kiegnek desktop mell netbugot v tabletet?
Én azt nem tudom megérteni, mért nem lehet a dolgot sokaknak saját szemszögükön kívül is nézni :F

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12217) Dhampir válasza Borote (#12209) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, hogy válaszoltál, eszerint a G6 nagyon kommersz masina, hiába a jó processzor.

A beépített Wi-Fi antenna minősége azért fontos, mert például a régi A530-as Lifebookom nem jeleskedett e tekintetben.
A legjobban az Atheros-alapúakat szeretem, a ProBookban is az volt, nagyon megbízhatóan tartja a kapcsolatot. Linux alatt is probléma nélkül működik, jó a driver támogatottsága.

(#12218) Firpo


Firpo
tag

Sziasztok! Laptopot keresek.

(1) Maximális keretösszeg Ft-ban?
180 ezer Ft
(2) Kijelző mérete, felbontása, fényes, matt?
15 vagy 17 col, lehetőleg matt, de nem kizárólag
(3) Notebook súlya?
mindegy
(4) Felhasználási kör (játék, munka stb…)?
általános felhasználás, net, office, film nézés, alkalmanként egy kis játék (pl: COD MW2, COD BlackOps)
(5) Mi a fontosabb számodra, a megbízhatóság vagy a teljesítmény?
Megbízhatóság, minél több garancia, de azért teljesítmény is legyen
(6) Operációs rendszerrel, ha igen milyennel vagy FreeDOS-al kéred?
Win7 kellene
(7) Tárhely (HDD) és memória (RAM) mennyisége?
amekkora belefér
(8) Egyéb kívánság (pl.:soros port, HDMI, eSata, webkamera stb…)
HDMI, USB3, N-es wifi
(9) Eddig kinézett notebookok, linkeld be a boltot (Ez azért fontos, mert ha jót választottál akkor csak egy olcsóbb boltot kell keresni)
Lenovo Ideapad Z575
HP Probook 4535s
(10) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
pár héten belül

Várom az ajánlásokat.

csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...

(#12219) thomeef válasza Dhampir (#12217) üzenetére


thomeef
őstag

Hát, ha valamivel akkor nekem a wifi-vel nem volt problémám soha egyik notinál sem. Ha valami gebasz volt mindig a router volt a ludas :)

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#12220) villamos válasza Pekin (#12215) üzenetére


villamos
őstag

Én használtam ezidáig asztaliként notebook -ot, és azt kell mondanom, hogy sokkal jobbnak találom a napi tevékenységhez, netezgetéshez. Leginkább a zaj hiánya miatt. Most egy asztali gépet vagyok kénytelen használni, de már megőrjít a ventilátor zaja, pedig a fordulatszámot is visszavettem.
Másrészt az alacsonyabb fogyasztás a másik érv. Sokáig asztali gépet használtunk testvéremmel, szinte a nap 24 órájában, ennek meg is volt az eredménye. Azután átálltunk egy notebook-netbook kombóra, és a villanyszámlánk több ezer ft -tal csökkent.

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#12221) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Sziasztok!
Használt laptopot szeretnék, főleg tanulásra, alkalmanként régebbii játékokkal űznék unalmat. Tudtok valamifélét ajánlani ezekre a kritériumokra, 50.000 környékén? Fő a 1.5 órás akksi minimum, és, hogy 14' vagy nagyobb legyen a kijelző.
Esetleg az üzleti gépek jók lennének ilyesmi célra, x3100 videokártyával? Erről vélemény?

(#12222) Borote válasza Hurkafej (#12221) üzenetére


Borote
addikt

A régebbi játékok neccesek, mondjuk 2005 előttiekre van esély :) Minden másra viszont tökéletesen alkalmas!
Az üzleti az jó irány nagyon, alfa kollégánál keresgélj ;)

(#12217) Dhampir: félreértettél. Olyasmit kérdeztél, amire szubjektív (lévén hozzá nem értő által nem számszerűsíthető) választ fogsz kapni, aminek a hasznossága erősen megkérdőjelezhető. Pl ha valakinek az A530-as wifije a legjobb, amivel valaha találkozott, vagy ezt érzi annak, akkor azt mondja, hogy ez húúúúdejó. Neked pedig már kevés.
Ha hangszóróról kérdezed ezt, az már más, bár ott is erősen szubjektív, de a recsegést, vagy az alacsony hangerőt már lehet érezni.

(#12223) Dhampir: 4530s-nek BIOS-a van? Nem UEFI-je? ;]

[ Szerkesztve ]

(#12223) Dhampir válasza thomeef (#12219) üzenetére


Dhampir
félisten

Ez a gyengém, mobiltelefonban is azt szeretem, amelyikben erős Wi-Fi antenna található. :)
A HP iPAQ telefonjaiban nagyon jó antennák voltak.

A Wi-Fi mellett a részletesen beállítható BIOS-t is kedvelem, ebben is eddig a HP-t találtam a legjobbnak. Jó gépnek a BIOS-a is jó.

Kíváncsi lennék arra, hogy a DELL Vostro, Latitude és Inspiron gépeiben mennyiben mások a BIOS-verziók.

(#12224) Bigeee


Bigeee
tag

Sziasztok,
200k környékén kellene valami gép, 14" körüli képernyővel és legyen könnyű mindenképp. Játékra nem, de videókódolásra/számolásra néha használnám, no és munkára, netezésre meg videónézésre. Szóval valami ivy i3/i5 procis kéne, int. vidikártya akkor elég is lenne. Ár mehet kicsit följebb is, mert nem vagyok teljesen képben a laptopokkal mostanság, szóval várok tanácsot, előre is köszi :)

(#12225) apollo12 válasza Bigeee (#12224) üzenetére


apollo12
veterán

heló ismerősőm venni szeretne egy uj notebookot eddig ezt néztük ki [link] mert ár teljesítménye kiváló csak hát HP

110 körül keresünk, hasonló konfigurációval, és az újabb játékok elmenjenek rajta

(#12226) Dhampir válasza Borote (#12222) üzenetére


Dhampir
félisten

4530S? Kinek van olyan gépe?

Utánanéztem, ez tényleg UEFI, de a BIOS utódja, vagyis ugyanazt a célt szolgálja, de fejlettebb.

[ Szerkesztve ]

(#12227) B-L-A-C-K válasza Bigeee (#12224) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Itt egy alternatíva: link

i5, Matt kijelző, fém borítással + minőségi anyagokból összerakott, 3 év garanciális gép.

Ja de hülye vagyok ez csak 13,3"-as, amúgy ha ez is megfelel PH-n olcsóbban hozzá tudsz jutni...

apollo12: HP-val nem lenne feltétlenül gond, de a G6.os nem valami ütős széria. Ha játékra 130 ezerért van normális, az alatt nem nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#12228) theooracy


theooracy
aktív tag

Üdv! A Lenovo G580-as sorozat régebben kapható készülékeiben ha jól tudom B960-as proci és 630M-es VGA volt. A mostaniakban, ami ugyan annyiért kapható, mint a régebbi, B950-es proci és 610M-es VGA van.
Kérdésem, hogy ez a változtatás mit jelent teljesítményben? Vagy egyáltalán mi értelme van/volt ennek a változtatásnak?

(#12229) darvak válasza Bigeee (#12224) üzenetére


darvak
senior tag

SB-vel vannak gépek.

6460b
teszt 6460

E5420
e5420 teszt

esetleg ha amd is játszik:
6475

(#12228) theooracy

610-es jóval gyengébb kari mint a 630-as, míg a procik között gyakorlatilag nincs különbség.

gpu

[ Szerkesztve ]

(#12230) Borote válasza theooracy (#12228) üzenetére


Borote
addikt

Eddig is kaphatóak voltak a GT610M-esek, most csak annyi történt, hogy a népszerűsége miatt elfogyott sok helyről, így amíg nem érkezik újabb adag (nemsokára elvileg fog), addig átmenetileg nem lesz.

(#12231) AxBattler válasza villamos (#12214) üzenetére


AxBattler
félisten

+1 a Z585-re!

(#12218) Firpo
Az a Probook jónak tűnik!

"Csak egy dologtól félek. Ha meghalok, az asszony eladja a gépeimet annyiért, amennyit bevallottam neki." KERESEM: Lian Li PC-C50, Silverstone Milo ML03 ..............................................................................................

(#12232) apollo12 válasza B-L-A-C-K (#12227) üzenetére


apollo12
veterán

hát rá próbálom venni, milyen vga kat érdemes nézni

játékokhoz

prociból sztem az A6 AMD elég lesz meg a 4gbram

(#12233) villamos válasza apollo12 (#12232) üzenetére


villamos
őstag

Két játékra megfelelő notebook vga létezik a megfizethető (200e ft alatti) szegmensben, ezek a Nvidia Gt630, és a Radeon HD7670. Jó, igen, a Gt540, és a HD6650 is szóba jöhet, de ezek lassan kifutnak. A többi vga vagy jóval drágább gépben foglal helyet, vagy sokkal gyengébb.

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#12234) Borote válasza villamos (#12233) üzenetére


Borote
addikt

Legalábbis 130-200k-ig. 200k-nél bejön a HD7730M, esetleg a GT555M, ha még talál valahol az ember.

(#12235) theooracy válasza Borote (#12230) üzenetére


theooracy
aktív tag

Köszi! Akkor minden rendben. :)

(#12236) Garffi


Garffi
tag

Sziasztok.
Tanácsot szeretnék kérni.

Adott egy asztali gép:
Alaplap: Asus M2N68-AM SE
Proci: DualCore AMD Athlon 64 X2, 2800 MHz (14 x 200) 5400+
Memoria: Kingston 2 GB DDR2-800
Videókártya: ATI Radeon HD 4600 Series (512 MB)

Ezt szeretném lecserélni egy laptopra ami kb ugyan ezt a konfigot tudja /esetleg jobb/
A plafon 150 000 Ft.
Néztem 2db laptopot.
Szerintetek melyik a jobb és melyik "veri" le a fenti asztali gépet:

http://www.usanotebook.hu/toshiba/satellite-c850-179-intel-core-i3-2310m-210-ghz-4-gb-ram-320-gb-hdd-kulon-vasarolhato-fekete-hatlap-pskcee-01y00mhu/P28659

http://www.usanotebook.hu/asus/x54hr-so086d-intel-pentium-dual-core-b960-22ghz-4-gb-ram-500-gb-hdd-kulon-vasarolhato-fekete-hatlap/P27264

Ha esetleg van valami konkrét ötletetek más tipusban irjatok.
Köszi :R :R

(#12237) B-L-A-C-K válasza Garffi (#12236) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Szia!

Első tanácsom az lenne, hogyha linkelsz szerkesztésen belül van egy úgynevezett "link" gomb, na oda másold be az adott oldal/kép címét.

Ettől lehet erősebbet venni adott áron, GT630M-as, illetve 7670M vga-val szerelt gépeket. Viszont van adott áron gyengébb, de minőségibb notebook.

Inkább azt írd le konkrétan mire szeretnéd használni a gépet...

[ Szerkesztve ]

(#12238) KazuYa25 válasza B-L-A-C-K (#12207) üzenetére


KazuYa25
csendes tag

Köszi

amúgy egyik csoporttársamnak asszem 5520 as van és az is jó kellemes és jó anyagokból van összerakva az is :D :D :DD

(#12239) Garffi válasza B-L-A-C-K (#12237) üzenetére


Garffi
tag

Játékra szeretném használni elsősorban.
Konkrétan írnál egy-két tipust. :R

[ Szerkesztve ]

(#12240) Csucsu88


Csucsu88
tag

Tudnátok ajánlani hardverapróról egy használt notebookot 50-60K között, amit érdemes megvenni? Előre is köszi!

(#12241) Firpo


Firpo
tag

(#12231) AxBattler

Köszi!

Van még valakinek ötlete erre: (#12218) Firpo

csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot...

(#12242) B-L-A-C-K válasza Garffi (#12239) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Legjobban egy használt Lenovo Y570-essel járnál (teszt).

(#12243) bencekemence


bencekemence
csendes tag

Sziasztok,

az egyik baratom uj gepet szeretne venni, én az uj Inspironokat ajanlottam neki, de annyit nem akar erte adni.

Amire kellene:

- filmre, sorozatnezesre és internetes poker a fo szempont(Filmekből fontos, hogy a BD25/BD50 m2ts vigye)
- kijelzoje legyen az atlagnal picit jobb, felbontas annyira nem erdekli, neki megfelel minden, csak viszonylag szep szinei legyenek
- HDMI legyen, mert a notebook egy medialejatszo szerepet is betolti
- USB3 legyen, elég ha 1, de legyen
- HD4000-nel jobb videokartya legyen (jovore is gondolnunk kell :) )
- nagyon fontos a hutes, lehetoleg több évig müködjön a gép
- ne legyen ujjlenyomat magnes
- kijelzo meret 14-17 között legyen
- nemet webshop, angol webshop, hardverapro jatszik, de a gep legyen új!

Összes: max 200k, de inkább kevesebb és az árba férjen bele egy Win7 (24k)

Sorry az ekezetekert :))

[ Szerkesztve ]

(#12244) btudos válasza bencekemence (#12243) üzenetére


btudos
veterán

Lenovo Ideapad Z580?

Ezt találtam hirtelen vállalható áron, vállalható VGA-val (BD miatt) amihez jár Windows.

Más: Ma is kiderült, hogy a Thinkpad az Thinkpad. A hirtelen nemtudomhányéves T42p munkámból kifolyólag előkerült, és évek használata és 2-3 év polcon porosodás (persze kis takarítást mindig kapott :) ) után is ugyanolyan élmény kézbevenni, mint egy T530-at. A billentyűzete hozzáteszem még jobb is :D

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12245) kecz válasza Pekin (#12215) üzenetére


kecz
aktív tag

Na ezt csak azért írom le, hogy legyen a későbbiekben a fórumtársaknak az ajánlásokhoz tapasztalatuk... vagy meg tudjátok érteni.. vagy legalábbis egy "új" szempont.
Mondjuk ezt pont nem írtam le, de ő egyetemista. De mivel 100 km-re lakik a sulitól, így könnyebb évente a lapost behozni, mint egy PC-t. Sajnos nála nem olyan egyszerű a beköltözés, így egy notebook ezerszer praktikusabb, mint egy pc. Egyébként én is pc-t raktam volna össze neki. Félreértés ne essék, teljesen értem a laikus vagy legalábbis a hozzá hasonló körülmények hiányában támasztott szempontjaid. Csak egyszerűen szeretném megmagyarázni. Bocsi, ha homályosan fogalmaztam.
Jó éjt mindenkinek!

(#12246) Vesztor87


Vesztor87
senior tag

Sziasztok!
Szülői részről felmerült, hogy lecserélnék Apu ősrégi Amilo L7310-es noteszét, ami bővítve is elég régi és lassú már (Celeron M360-1gb-160gb-E.graphics). A Dell szimpatikus nekik, lévén melóhelyen is az van, és bírja a strapát. Én a Lenovo-t ajánlottam még.
Szerintetek? :) A másik, vannak ezek az AMD Dual core e300 meg hasonló procik, elszörnyedve látom hogy 1,2 ghz meg hasonlók, milyenek ezek?

(#12247) Hurkafej


Hurkafej
aktív tag

Megint laptop videokártya témában irnék. Ez már alkalmas lehet alkalmi játékra: Ati Mobility FireGL V5250 256Mb ?
Nem nagy grafikákon persze, csak a minimumon. :)

(#12248) Chaser válasza Hurkafej (#12247) üzenetére


Chaser
titán

Régebbi gamekhez igen. Mivel régi vga, sok fícsőrt' nem támogat ami kell újabb játékokhoz, tehát elindítani se fogja tudni őket.

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#12249) btudos válasza Vesztor87 (#12246) üzenetére


btudos
veterán

A cserere szant osszeget es a felhasznalas modjat ha megirod, tobbet tudunk segiteni. Bar gondolom nem nagy igenyu, ha mostanaig kihuzta az a gep :)

Amúgy nem feltétlen, de teljes mértékben majdnem igaz.

(#12250) apollo12 válasza btudos (#12249) üzenetére


apollo12
veterán

köszönöm a segítséget de sajnos 110ezer forintnál kell maradnom

már csak egy a kérdés melyiket érdemes venni [link] [link]

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Milyen notebookot vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.