Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bme

    tag

    Sziasztok,

    Sajnalatos modon Toshiba laptopomon szakdolgozat iras elott meghalt, ezert uj laptopot kell vennem. Mit tudnatok ajanlani az alabbi szempontok alapjan?

    (1) Mikor lenne esedékes a vásárlás?
    Amilyen gyorsan lehetseges

    (2) A gépre szánt összeg forintban? (mindenképp add meg, a “minél olcsóbb” nekünk nem mond semmit)
    Erre nehez valaszolni, mert Skociaban elek es a gepet is itt fogom venni de kb 200-300ezer (lehetoleg kozelebb a 200ezerhez)

    (3) Felhasználás? (irodai munka, iskola, játék, programozás, fotószerkesztés, renderelés, tervezés, stb.)
    Fokent Office csomag, hebe-hoba foto szerkesztes (semmi komoly) meg ritkabban video szerkesztes (crop, gyorsitas/lassitas)

    (4) Ha játékra is használnád, akkor milyen játékokra, milyen felbontáson, milyen részletességgel?
    Nem igazan, max Civ5 (minimum boven eleg nekem, de ha nem fut a laptopon jatek az sem baj)

    (5) Kijelző mérete, felbontása, fényes vagy matt, TN vagy IPS?
    13 es 15 inch kozott. Matt kijelzo, Full HD minimum

    (6) Mennyit lesz hordozva a gép? Használnád-e utazás közben is?
    Sokat lenne hordozva, de eros gyerek vagyok a suly nem elsodleges szempont :)

    (7) Operációs rendszer? (Windows, Linux, semmi, legyen Win7 támogatás, stb.)
    Mindegy

    (8) Tárhely mérete és típusa (HDD és/vagy SSD), memória (RAM) mennyisége, optikai meghajtó kell-e?
    Lehetoleg SSD, esetleg SSHD. Ha olcso a laptop es a tobbi kriterianak megfelel akkor HDD is ok
    Lehetoleg 8GB RAM, optikai meghajto nem kell

    (10) Csak új gép jöhet szóba vagy használt is? (utóbbiak is vannak számlával és garanciával)
    Uj (hasznalt csak akkor, ha garis es van ingyen EU szallitas)

    Amiketma neztem HP Pavilion x360

    Asus Zenbook UX305

    A ketto kozul melyiket ajanljatok? Vagy esetleg egz harmadikat, negyediket ajanlotok?
    2 in 1 egyaltalan nem fontos

    Segitsegeteket elore is koszonom.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák

Hirdetés