Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Assassin's Creed Odyssey

[link]

Assassin's Creed Odyssey - Irány Görögország

[link]

[link]

A topik a PC-s részlegen lett létrehozva, de ugyanúgy a konzolos kiadások gyűjtőhelye is. Első hsz/összefoglaló későbbiekben várható leendő Topikgazdától.

Live-Die-Respawn

(#2) 3L1T3 válasza oriic (#1) üzenetére


3L1T3
addikt

Akkor tippeljünk egyet, november 20 :U

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#3) oriic válasza 3L1T3 (#2) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Október 19, vagy november 2. :B

Live-Die-Respawn

(#4) RangerFox válasza oriic (#3) üzenetére


RangerFox
veterán

Én is október 19-re tippelek :K

(#5) l.skywalker válasza 3L1T3 (#2) üzenetére


l.skywalker
félisten

Október 26 ;)

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#6) Rony949


Rony949
őstag

Amúgy én ezt most nem értem. Nem az volt a lényege az Origins-nek hogy akkor most dobják az éves rész megjelenéseket? Az Origins az élő példa hogy a 2 év fejlesztés meghozta gyümölcsét. Most pedig dobták az egész ötletet és visszaállnak az éves gyártásra? Bolondok ezek?

(#7) nincsnév007


nincsnév007
őstag

én szerintem 2019-ben jön. Ha tartsák az ígéretüket.

[ Szerkesztve ]

(#8) 3L1T3 válasza Rony949 (#6) üzenetére


3L1T3
addikt

3 évig fejlesztették az Origins-t és ezt is! :)

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#9) Rony949 válasza 3L1T3 (#8) üzenetére


Rony949
őstag

Akkor 2020-ban fog jönni leghamarabb, vagy mi?

(#10) Fred23


Fred23
nagyúr

Remélem, dobnak majd valami hosszabb játékmenet videót az E3-on!

(#11) l.skywalker válasza Rony949 (#9) üzenetére


l.skywalker
félisten

Párhuzamosan is tudják csinálni a kettőt. Más fázisok vannak. Amikor az Origins a végső évben volt akkor már ezt javában csinálták. Végül is nem bonyolult két garnitúra fejlesztőt felvenni

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#12) Xerxész válasza l.skywalker (#11) üzenetére


Xerxész
őstag

Így van.
Egyrészt párhuzamosan csinálják, másrészt az is biztos szerintem, hogy hiába agyalunk meg reménykedünk mi itt, hogy a következő játék milyen lesz, meg hol, milyen korban fog játszódni, ez már 2-3 játékra előre el van döntve és ki van alakítva hozzá a stratégia.
És mindezt addig csinálják így, amíg a széria hoz a konyhára...márpedig hoz, mivel folyamatosan jönnek a játékok.

[ Szerkesztve ]

(#13) Rony949 válasza l.skywalker (#11) üzenetére


Rony949
őstag

Ha párhuzamosan csinálják, akkor miért néznek ki a kiszivárgott screenshotok úgy, mintha Origins DLC-k(kiegészítők) lennének? [link]

[ Szerkesztve ]

(#14) Rony949 válasza Rony949 (#13) üzenetére


Rony949
őstag

Mondjuk ne értsetek félre, az Origins szerintem egy nagyon jó irányba ment el gameplay ügyileg (a sztori lehetett volna érdekesebb). Úgyhogy ha ez is olyan lesz mint az Origins csak egy fokkal még jobb, az nekünk csak jót jelent.

De én arra számítottam hogy az Origins sikere láttán a Ubisoft tényleg rááll a 2-3 éves megjelenésekre. Csak nehogy ez a széria rovására menjen megint. :U

(#15) Xerxész válasza Rony949 (#13) üzenetére


Xerxész
őstag

Mondjuk azért, mert ugyanazokkal az erőforrásokkal (motor, modellek, animációk, stb.) dolgoznak? :)

(#16) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Kiszivárgott képek: [link]

Live-Die-Respawn

(#17) Rony949 válasza Xerxész (#15) üzenetére


Rony949
őstag

Végül is a Brotherhood is gyakorlatilag egy az egyben 2. rész, mégis nagyon sikeres lett és kedvelik is sokan. Talán itt is ez fog történni.

(#18) Xerxész válasza oriic (#16) üzenetére


Xerxész
őstag

És megint (mint mindig) a kiszivárgott infók valósnak bizonyultak. :)
Már meg sem lepődöm.
Egy ideje jobban hiszek a szivárogtatott infóknak, mint a hivatalosan bejelentett közleményeknek

(#17) Rony949
Pontosan, ráhibáztál. A Brotherhodd is tökugyanaz volt, mint az AC2. Csak a történetet vitték tovább.
Itt ugyanaz a grafika, erőforrások, stb., csak a helyszín és a kor más. És a sztoriba sem vittek bele semmi erőfeszítést, immáron a sokadik (talán 7. a szériában) bosszúhadjárat lesz megint.

[ Szerkesztve ]

(#19) l.skywalker válasza Xerxész (#18) üzenetére


l.skywalker
félisten

Sőt. Az AC Origins, a TC's Ghost Recon Wildlands és a Far Cry 5 mind ugyanaz a motor és minden nem ugyanolyan bennük csak a modellek mások.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#20) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Október 2-án a Gold/Ultimate, míg október 5-én a Standard kiadással érkezik az Assassin's Creed Odyssey!

Live-Die-Respawn

(#21) Xerxész


Xerxész
őstag

(#22) Rony949


Rony949
őstag

Gameplay alapján nekem csalódás. Vannak benne új fícsörök, mint pl. az RPG-szerű párbeszédek, meg most már választhatunk két karaktert hogy kivel legyünk (férfivel vagy nővel). De amúgy meg full ugyanaz a játék. Nem is értem. De úgy teljesen ugyanaz az egész. Még a HUD-ot sem dolgozták át egyáltalán.

Biztos meg fogom venni, de nem előrendelésben, mint ahogy azt tettem tavaly az Origins-nél. Az Origins-nél megérdemelték a pénzem, az Odyssey nem igazán. Majd 1 év múlva 50-60% leárazásnál.

[ Szerkesztve ]

(#23) travix válasza Rony949 (#22) üzenetére


travix
aktív tag

Tény, hogy ugyanazokat az elemeket használták, de gondolom a történeten van a hangsúly. Meg azért meg lehet érteni, hogy nincs akkora piaca a játéknak, hogy minden egyes kiadáshoz új legyen a harcrendszer stb meg én fölöslegesnek is érzem. BF V is kb ugyanaz lesz mint az 1, de attól még megveszem, mert más világ lesz. Grafika meg szerintem csak pozitív hogy nem raktak bele még plusszba csili vili effekteket, így is mocskosul drágák a videokártyák.

[ Szerkesztve ]

(#24) keIdor válasza travix (#23) üzenetére


keIdor
titán

Mindenki konzolra fejleszt, PC-re csak átírják, hogy fusson, ennyi.
Nem foglalkozik senki a videókártya piaccal.

Azért egy új HUD, új ikonok lehettek volna, ez ebben a formában DLC is lehetne.

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#25) sith7 válasza keIdor (#24) üzenetére


sith7
nagyúr

, ez ebben a formában DLC is lehetne

ebben teljesen egyetértünk :K

(#26) atainprison


atainprison
senior tag

Egy időre pihentetem ezt a szériát. Már elegem van abból, hogy a grafika, helyszínek gyönyörű, jó a hangulata is, de a történet és a harcrendszer (gameplay) egy kalap szar. Rá kellene már eszmélniük, hogyha egy játékban a történet és a gameplay is fos, akkor lehet akármilyen csili-vili kinézete, még nem lesz egy jó játék.

(#27) l.skywalker válasza atainprison (#26) üzenetére


l.skywalker
félisten

Annyira nem rossz azért, én élveztem a gladiátor arénát. Csak azért némi kombó hiányzik belőle vagy egy idő után lehetne valami ami a harcrendbszerben változik.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#28) hdekakas


hdekakas
senior tag

Megnéztem a Trailert. Gyakorlatilag Origins 2.0 :DDD
Tetszett az Origins, meg legalább volt benne tartalom bőven, dlc-kkel 126 óra játékidőm van. De nem biztos hogy még 126-ot akarnék bele, attól mert más a táj. Az is elég változatos volt itt. (Sajnos FC5-ben meg csak 34 óra játékidő volt, szóval remélem az AC sorozat legalább tartalmat ad bőven, ha már újítást semmit.)

(#29) hdekakas


hdekakas
senior tag

És újabb lehúzással is készültek.
A Gold Edition már nem tartalmazza a Deluxe Edition tartalmat. Arra ott az Ultimate Edition, még plusz 10€ összegért.
Eddigi játékokat 90€-ért árulta az Ubi a Gold Edition kiadást. Most már 100€, de ha a megszokott "full" tartalom kell, akkor arra ott az Ultimate Edition 110€-ért.
Megharagítanak, és inkább semmilyet se veszek, virágboltinál úgyis manapság már előbb fent van mint ahogy megjelenik. ;]

(#30) Zsinder


Zsinder
aktív tag

:Y :Y :Y

(#31) Xerxész


Xerxész
őstag

Hehh...bőséges időszak lesz ez a cápáknak. :DDD :D

(#32) 3L1T3 válasza Xerxész (#31) üzenetére


3L1T3
addikt

:C

ASUS ROG STRIX Z790-E GAMING WIFI ֎ Intel® Core™ i9-14900K ֎ G.SKILL Trident Z5 RGB 64GB (2x32GB) DDR5 6400MHz CL32 ֎ Arctic Liquid Freezer III 420 A-RGB Black ֎ ASUS TUF Gaming GeForce RTX 4090 OC Edition 24GB GDDR6X ֎ SAMSUNG 1TB 980 PRO M.2 PCIe ֎ Lian Li O11 Dynamic EVO XL

(#33) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

A játék szerintem nagyon szép, az ókori Görögország sosem volt a kedvencem, de talán meg tudnék barátkozni vele, viszont van még valami, ami sokkal jobban zavar. Csak nekem hangzik olyan furának a játék szinkronja? :F

(#34) dergander


dergander
addikt

Mint ahogy az Origins is ez is várós nagyon, de valamiért nem tudom előrendelni. Mármint az az oka hogy valami húzó erő visszahúz hogy majd előrendeljem. Lehet inkább megvárom míg megjelenik,és aztán.

Az a baj hogy így elsőre semmibe sem változik mint az Origins, hasonló mechanika lesz, új térkép lesz persze,de hogy a story rövid lesz az előre borítékolható. 99%-ba Synceltem a gammát de azt is a végére kínkeservesen. Mondom ezt úgy hogy nekem nem igazán jött be ez a Dark soul-os játékmechanika,de ennek ellenére mivel AC fan vagyok megvettem és végigvittem.

Talán ezek a leírtak azok amik miatt félek előrendelni .

(#35) Rony949 válasza dergander (#34) üzenetére


Rony949
őstag

Nem látsz benne semmilyen fejlődést, sőt szinte már felháborítóan hasonlóan néz ki, emiatt nem tudod/akarod előrendelni, ahogy én sem. Megvenni valószínűleg meg fogom, de csak jóval később, a megjelenés után hónapokkal, mert az AC-szériát alapvetően éni s szeretem, bármennyire is iparos munka az egész.

Egyeseknek ott a Call of Duty, másoknak az évi DICE termékek, nekem itt az AC-széria. Gulity pleasure. :D

(#36) l.skywalker válasza Rony949 (#35) üzenetére


l.skywalker
félisten

Lesznek benne más dolgok. A motor ugyanaz - 1 év különbséggel nem is várható el több. De pont emiatt én is várni fogok vele jóval több időt. Még friss az Origins élmény.

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#37) dergander válasza l.skywalker (#36) üzenetére


dergander
addikt

A motor még mindig szenvedni fog attól hogy brutál optimalizálatlan,erre még rátesz az indokolatlanul magas gépigény.

(#38) Fred23


Fred23
nagyúr

A tengeri harc nekem kiábrándító így videók alapján.

(#39) l.skywalker válasza dergander (#37) üzenetére


l.skywalker
félisten

Igen ez igaz. Én konzolos vagyok, ebből a szempontból nem vizsgáltam

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

(#40) dergander


dergander
addikt

Lehet tudni hogy kap magyar feliratot a gamma?

(#41) Rony949 válasza dergander (#40) üzenetére


Rony949
őstag

Szerintem nem fog kapni.

(#42) Đusty válasza Rony949 (#22) üzenetére


Đusty
addikt

Az az egy év múlva -50-60% nem biztos, hogy be fog jönni mert az origins pl még mindig ugyanúgy 60€ mint megjelenéskor, meg most ez.

[ Szerkesztve ]

(#43) p3l9uph válasza dergander (#40) üzenetére


p3l9uph
tag

Miert kapna?

(#44) dergander válasza p3l9uph (#43) üzenetére


dergander
addikt

Amiért kapott a Syndicate is, meg sorolhatnánk párat.

(#45) p3l9uph válasza dergander (#44) üzenetére


p3l9uph
tag

Origins kapott?...

(#46) nincsnév007 válasza p3l9uph (#45) üzenetére


nincsnév007
őstag

origins nem, de a syndicate igen. black flag, 3 és még biztos van még

(#47) Rony949 válasza Đusty (#42) üzenetére


Rony949
őstag

Mi van??? Miért ne kapna 50%-os leárazást 1 év múlva? Az Origins-t szerintem már 60%-ra is leárazták. Nem érte miről beszélsz most. Az alapárról? Az persze hogy nem fog csökkenni.

(#48) Looserke


Looserke
őstag

Nekem lesz egy eladó Odyssey, mert az új RX580-hoz kaptam kódot és mivel eddig egy Assassin's Creed-el sem játszottam, nem most fogom elkezdeni... :)
Az árából inkább megveszem a Battlefield V-öt... :D

[ Szerkesztve ]

(#49) Đusty


Đusty
addikt

Jól látom, hogy season pass csak goldba van 100-ért? 40-et szerintem nem ér ha olyan lesz mint az origins ahol a két küldis dlc volt 10€.

(#50) l.skywalker válasza Đusty (#49) üzenetére


l.skywalker
félisten

A SP tartalmazni fogja a felújított AC3-at és a Liberation-t is

Nem szabad félnem. A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely teljes megsemmisüléshez vezet. Szembenézek félelmemmel.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.