Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46009) Szila|H| válasza Domonkos (#46000) üzenetére


Szila|H|
tag

Munkatársamnál nyomtam először mechanikust, neki egy Tesoro Durandal G1N és neki is cherry barna. Furcsa de valahogy ezen nekem mégis kicsit keményebbnek tűnnek a gombok.

ANSI kiosztású, de vakon gépelés miatt egyáltalán nem zavar, talán az í írásakor sűrűbben írok R-t, illetve
ű -t se sikerül gyakran leírnom de egyáltalán nem zavar.

Hát van súlya ahhoz képest hogy tkl :) szerintem van annyi mint a fent említett Tesoronak.

USB-C-s,egyenlőre a gyári kábellel használom,mely nem fonott ,viszont jó vastag. Valószínűleg bajba leszek kábel vásárlásakor, úgyanis van a kábelnek egy bevezetője a billentyűzetbe és az egész elég passzentosnak tűnik.

Világít mint a karácsonyfa minden féle effektussal ahogy szem-szájnak ingere, viszont nem RGB-s hanem csak RB-s így szép lila(vagy rózsaszín?! :Y )-t is tud piros kék keveréséből . Kupakok terén se vagyok annyira jártas, de átvilágítanak, egy két betűn azért nem 100%-ban.

Ahhoz képest hogy nem volt mechanikus billentyűm elég jól rá állt már a kezem arra a pontra ahol érzékelik már a billentyű leütését. Munkahelyemen kłvül otthon max CS GO-al próbáltam szerintem gémre is bőven lehet használni de tapasztaltabbak ezt szerintem úgy is jobban tudják már, hogy mire képest a cherry brown.

Szerintem egyébként jó vétel volt.

Life is better with a frenchie

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.