Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2019-03-15 13:37:03

LOGOUT.hu

ÖSSZEFOGLALÓ
Kérdezés előtt kérlek olvass végig!
Ajánlott billentyűzetek listája!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46003) Kiralybali válasza PixAlan (#45960) üzenetére


Kiralybali
tag

#Ribizly
Hát szerintem kb megadtam, mit keresünk..
1.Mekkora összeget szánsz rá?
25-35K körül
2.Használt szóba jöhet?
Nem
3.Milyen billentyűzetet használsz most? / Miért cseréled le?
Irreleváns / Gyerek kért egy mechanikus billentyűt LOL-hoz (mert valamelyik haverja ezt súgta neki)
4.Mire használnád a billentyűzetet?
játék (LOL)
5.Milyen típusú billentyűzetet keresel? (ollós, gumiharangos, mechanikus stb.)
mechanikus
6.Van konkrét modell ami tetszik?
Kérdésben a HyperX Alloy FPS-t kérdeztem rövid/szélesebb, mert elsőre ezt találtam ebben az árban keresés alapján. GYerek előbb a rövid PRO verziót mondta, majd meggondolta magát, hogy mégis inkább a num pados szélesebb.
7.Milyen kiosztást szeretnél? ISO (magyar, német, angol stb.), ANSI (amerikai), JIS (japán, koreai stb.)
magyar nincs, UK jobb, mint a US, de az ár fontosabb volt (LOL-an nem fog hiányozni az í betű, de az enter mérete fene se tudja...)
8.Milyen méretű billentyűzetet szeretnél? (kell-e numpad, fn-sor, kurzorblokk, stb)
lásd fentebb
9.Extra igények (világítás, csuklótámasz, vezetéknélküliség, ergonomitás, programozhatóság, stb.)
csuklótámasz nem rossz, több igény nem merül fel

#PixAlan
Igen először az mx red-et kérdeztem, mert ezzel állt elő a fiam. Aztán erre a "súgója" küldött egy g413-as linket. Én is tudom, hogy az más. Kerestem róla valami tesztet, talán pont itt a Prohardveren volt is róla cikk, ami szerint nem is olyan rossz (ez jött le), meg hogy ez a saját fejlesztésű gomb valahol az mx-red és brown között van félúton. Ezért az új cucc képbe kerülésekor megkérdeztem, hogy a kettő közül melyik jobb és miért, sőt azt is, hogy ebben az árban van-e esetleg jobb választás.

Bár nekem a mechanikus billentyűk világa eddig tök ismeretlen volt, azért felfogtam, hogy nem a háttérvilágítás színe miatt red az mx-red, kösz a bizalmat.

Balage

Útvonal

Fórumok  »  Beviteli eszközök  »  Milyen billentyűzetet vegyek? (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.