Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#84301) C. s.


C. s.
addikt

Sziasztok!

1. Minőség szempontjából melyik jobb vétel a kettő közül: LG 43LJ515V vagy 43LH500T? (A 43LJ515V-ről alig van a fórumon infó.)

Semmi extrára nem kell:
*legyen érthető a hangja a saját hangszórójával
*IP-TV (esetleg majd valamikor MinDigTV) és USB-n keresztüli filmnézés (mkv és régebbi, kisebb fölbontású filmek, pl. mp4-ben)
*adjanak hozzá távirányítót és talpat

2. Valaki be tudná linkelni a 2 TV használati útmutatóját (konkrétan a pdf-et)? Le akartam tölteni az LG honlapjáról, de 4 próbálkozásból 4-szer fagyasztotta le a böngészőt. Szeretném átnézni egy kicsit vásárlás előtt, de később is jól jöhet.

3. Milyen (minél olcsóbb, de jó) HDMI-kábelt vegyünk hozzá? Az úgy tudom, nem jár vele. A T-nél nem találtam.

[ Szerkesztve ]

(#84302) #94529552 válasza fireproof (#84300) üzenetére


#94529552
törölt tag

Kicsit sok, ahhoz képest, hogy máshol 66k-tól is lehet már kapni. Vagy, hogy egy HD meg 63,9k. A kevés csatlakozás nem gond? Mert van aki utólag jön rá, hogy ez vagy az hiányzik róla, leginkább a Jack.

(#84303) Srob


Srob
tag

Egy kis adat azoknak akik játékra is használják az LG tv-t.
55SJ850V:1920x1080 120Hz felbontásban 8ms tud
3840x2160 60Hz 16ms
:C

"curiosity killed the cat"

(#84304) #94529552 válasza C. s. (#84301) üzenetére


#94529552
törölt tag

Milyen panelest szeretnél? Mert az LH500T va panel, az LJ515V pedig ips, gondolom ezek mondanak valamit. A kívánalmaid sztem mindkettő tudja, HDMI vezetékből ha High Speed with Ethernet jelölésűt veszel, azzal elvileg nem lesz gondod, csak ne túl hosszú legyen. Ezt minden tévével foglalkozó és PC szaküzletekben is lehet venni, ami pl. a közeledben található.

(#84305) Krystal_s válasza Klara_ (#84282) üzenetére


Krystal_s
addikt

Pedig az LH630V és az LH6047 is ilyen. Alig lehet hozzáérni leheletvékony tv törlő kendővel, mert igenis meglátszik. Pontosan ahogy korábban leírták. Nagyon vigyázni kell milyen irányban törlöm és szinte hozzá sem érhetek, mert akkor azon a részeken világosabb (felhős) lesz a kép és utána rá kell törölni, megfelelő irányba "tolni" eltüntetni a foltokat. :\
Fekete háttérnél látszik jól ez a jelenség. Más márkájú tv-vel még én sem tapasztaltam ilyet soha...de azoknál nincs a panel előtt egy plusz plexi (vagy milyen) lap, vagy más módon és ezért nem ér hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#84306) C. s. válasza #94529552 (#84304) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen a választ! Az LJ515V több mindent tud, akkor inkább az lesz.
Jól tudom, hogy az IPS képe magasra helyezve és lentről nézve is látható? Elméletben, ha bő 2 méteres magasságban lenne az alja, és kb. 2-3 méterről ülve néznék. (De ez nem döntő, inkább elméleti kérdés.)

[ Szerkesztve ]

(#84307) #94529552 válasza C. s. (#84306) üzenetére


#94529552
törölt tag

Inkább az oldalsó látószögei a jobbak. Ha olyan magasan lesz, akkor egy dönthető konzollal kb. 90°-os, vagyis merőleges legyen a képe arra, aki nézi. Bár nem túl komfortos, ha felfelé kell nézni, de majd meglátod.

(#84308) C. s. válasza #94529552 (#84307) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen ismét! Igazából nincs rá nagy esély, hogy olyan helyre kerül, csak tudni szerettem volna végszükség esetére.

HDMI-kábel esetén mi számít "nem túl hosszúnak"? A 2 méteres milyen? Rövidebbel is megoldható, csak akkor ki fog látszódni.

[ Szerkesztve ]

(#84309) #94529552 válasza C. s. (#84308) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az kimondottan rövid, és nem is sok mindenre elég. Nyugodtan mehet, az 5 m is.

(#84310) C. s. válasza #94529552 (#84309) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen, ez megnyugtató!

(#84311) C. s. válasza #94529552 (#84309) üzenetére


C. s.
addikt

Nézegettem a kábeleket, és árban nagyon nagy a szórás. A párszáz Forintostól a közel ötvenezresig sokmindent láttam a 2 méteresek között. Mint láttad, nincsenek extra igények, csak ne szaggasson, ne röcsögjön és hasonló alap dolgok. Hány Forint környékén érdemes nézelődni? És 1.4-es vagy 2.0-s legyen?

(#84312) Klara_ válasza Krystal_s (#84305) üzenetére


Klara_
őstag

En nem TV torlo kendovel tisztitom.
Uvegre valo mikroszalassal, 80% polieszter, 20% poliamid osszetetel es semmi ilyet nem tapasztalok az LH630V-n. Multy markaju, magyar kendo. Semmi nem latszik, vizszintesen torlom, majd fuggolegesen a szeleit.
Uj koraban, raadasul meg is lett dorgolve rendesen mert sikerult osszetapogatni amikor felkerult a falra.

[ Szerkesztve ]

(#84313) huncutka1029 válasza C. s. (#84311) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem érdemes túl drága kábelt venni, de ha találsz jó árban, akkor 2.0 -át vegyél, az visszafelé is kompatibilis.
én Hama kábelt használok, talán 1800 Ft volt az 5 méteres és kifogástalan.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#84314) nrbx


nrbx
tag

Hello, az LJ6x szériáról már tudunk valamit - miben lehet jobb/rosszabb mint a tavalyi LH6x?
Néztem pl. a 43LJ624V-t, a 43LH630V-hoz kepes magasabb a PMI szám: 1000 vs. 900, újabb WEB OS...

(#84315) laci503


laci503
tag

Sziasztok. Szeretnek tmobiletol vasarolni egy tv-t ugy 160ezer forint korulig. Elozo tvm valamien orion volt nem smart nem okos csak tv. Kepmeretben 100 folott szeretnek. Testverem baratja nezett nekem egy tv-t ami ez lenne: LG 49UJ635V . Viszont en szeretnem nehanapjan pcre kotve jatekra is hasznalnina tv-t de ahogy elnezem game mode (ami amugy nem tudom mit takar de gondolom ahhoz van koze) nincs benne. Szoval az erdekelne hogy errol a tvrol mi a velemeny? Szamitogeprol hasznalnam filmezesre jatekra illetve upcnel tvzesre. Illetve egy kerdesem meg csak lenne hogy ez a uhd felbontas az adott de egy kissebb felbontasu film mondjuk hd felbontasu csunyan nezne ki rajta? Vagy ami van sd csatorna upc nel az is csunyan festene? Ne haragudjatok ha tul hosszura sikeredett de eggyik muszaki uzletben se tudtak ertelmes valaszt adni. Nagyon koszonom a segitsegeteket es ha van mas lg tv ami jobb lenne azt is szivesen fogadnam.

(#84316) BBali3 válasza #94529552 (#84307) üzenetére


BBali3
csendes tag

Friss tapasztalat alapján meg tudom erősíteni,hogy alulról nézve n(s)em az igazi az IPS. Mivel továbbra is foglalkoztat,hogy a Samsung ue49mu6402 mennyire jobban nézett ki a hétvégén az Euronicsban (sajnos következő napon már nem voltak egymás mellett így nem tudtam újra összehasonlítani ott), de ma megnéztem egy BB-ban pl. az LG UJ701V-t és alatta volt Samsung ue49mu6402. Oldalról ha nem is lényegesen de egyértelműen jobbnak tűnt a Samsung. Nem is értem honnan jön ez a VA panelek rossz betekintési szögéről szóló dolog, mert szerintem nagyon jó oldalról is és eddig két alkalomból mindkétszer jobb az IPS-es LG-nél. Megnézettem direkt és az energiatakarékos mód nem volt bekapcsolva az LG-n.
Ha nem lenne az LG-n a WebOS meg Magic Remote, már rég el tudtam volna dönteni a kérdést a Samu irányába... Színben is szebb a Samsung de mondjuk az is kellett hozzá,hogy az LG-s demón nem túlzottan színes anyagot mutattak (lehet nem véletlenül?), hanem szép havas tájakat-sziklákat, a Samun pedig volt minden naplementétől kezdve szép zölt tájakon át színes gyümölcsökig minden.

(#84317) Tybee000 válasza BBali3 (#84316) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Én is tegnap néztem az Allee BB-ban az LG-t és havas tájat mutattak rajta végtelenítve, talán a HDR miatt. Media Marktban M4 sport szokott lenni általában, de ott szeretik elállítani azokat a TV-ket, amikhez nincs márkahű sales-es ficsúr.

(#84318) nrbx válasza BBali3 (#84316) üzenetére


nrbx
tag

Nem lehetett az a Samsung is IPS(PLS) paneles?

[ Szerkesztve ]

(#84319) huncutka1029 válasza laci503 (#84315) üzenetére


huncutka1029
addikt

szia
nem rossz választás ez a tv.
Game mode az akkor lesz, ha a bemeneti listában a HDMI -t amin a pc jelet ad, átnevezed játékgép, vagy pc -re. erre vannak elő beállítások. Így nem lesz gáz a játékoknál sem.

HD adást szépen megjeleníti, és az SD adásnál is felskáláz neked HD közelire, ha szépen be van állítva. De azért észre fogod venni, ha a UPC jelminősége lecsökken.
Egyébként egy UHD tv esetében, bekapcsolt szuperfelbontás, és valósághű mozi opció esetén sokkal szebb a FHD kép is ,mint egy sima FHD tv esetében.
Másrészt az uhd tv-k 4 magos prockóval bírnak, ami azt jelenti ,hogy gyorsabban fut rajta az op rendszer, így a smart rész is élvezhetőbb. Ha jól tudom, ehhez a típushoz még nem széria a magic remote, azt külön kell megvenni hozzá. Ez jó kis kiegészítő, mindenképpen ajánlott hozzá.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#84320) nagim válasza Tybee000 (#84317) üzenetére


nagim
tag

Megnéztem egy párat ma én is, a poén az, hogy ehhez a havas promó videóhoz be se lehetett kapcsolni a HDR-t, Élénk módban volt mind (elkértem a távot, hogy saját anyagot tudjak nézni és nem tudtam bekapcsolni, más videóknál viszont igen).

(#84321) BBali3 válasza nrbx (#84318) üzenetére


BBali3
csendes tag

Mondasz valamit, eddig nem is néztem meg, de most úgy látom hogy "PLS" paneles ami elvileg a Samsung verziója az IPS-re. Akkor a VA-IPS harc itt nem releváns, viszont így érthető,hogy miért tűnik jobbnak az IPS-nél.

(#84322) huncutka1029 válasza BBali3 (#84316) üzenetére


huncutka1029
addikt

Na neked is azt tudom javasolni, mint már oly sokszor sokaknak.
Fogj egy Pendriveot, töltsd le rá kedvenc demódat.
Vidd el az üzletbe, és vedd rá az eladót, hogy engedje meg, hogy ezzel próbálgasd a tévéket.

ad1 a demo módok nagyon becsapósak, Samu egyébként is túlszaturált, nem túl valósághű színeket produkál ebben a módban sem. Csak figyeld a bőrtónusokat például.

ad2 az eladóknak ki van adva melyik márkát kell promózni az adott időszakban, így nyilván a képi megjelenítés is ennek függvényében változik.
Sok esetben láttam, hogy egy bizonyos márka tv-it direktben Penről lejátszott demóval tették ki, míg a többi márka egy közös dvd-ről analóg jelet kapott. mit gondolsz melyiknek volt szebb a képe? ;]

Betekintési szögeknél az IPS és a VA között tisztán kijön a különbség. de oldalról kell nézni hozzá, a boltban nem tudsz olyan szögben alá, fölé menni, hogy ezt meglásd, ha egymás felett vannak a tv-k.
Kb 70 °feletti szögnél oldalról a VA panel már más szineket, és fakóbb árnyalatot mutat, míg az IPS nél ez kb 130-150°felett kezd megjelenni.
A két panel közöti különbséget csak azonos tartalomnál, a sötét, kontrasztos szineknél láthatod, főleg Bolti módban. (VA panel mélyebb szürkét ad fekete gyanánt. :K :U ) Az IPS viszont nagyobb fényerőt, és kontrasztot produkál.

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#84323) Tybee000 válasza huncutka1029 (#84319) üzenetére


Tybee000
aktív tag

701-hez már jár MR

UPDATE: jogos, nem erről volt szó

[ Szerkesztve ]

(#84324) huncutka1029 válasza Tybee000 (#84323) üzenetére


huncutka1029
addikt

igen, de Ő a 635V-t nézte ki.. ;)

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#84325) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Az LG UJ670V-vel lehet időzített rögzítést beállítani a tv-n illetve az lg tv plus app-al? Utóbbival esetleg ha nem vagyok otthon akkor is?!
Illetve a LIVE Playback is működne rajta? A UPC media card-al szeretném kihasználni, mert nem akarok mediaboxot használni, ha áthidalható a rögzítés ezeken a módokon.
Köszi!

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#84326) laci503 válasza huncutka1029 (#84319) üzenetére


laci503
tag

Koszonom szepen a valaszt. En az lg oldalan azt olvastam nincs game mode a tvn azert bizonytalanodtam meg. Meg ugy vagyok is a valaszidovel kapcsolatban hogy ugye ami volt orion tvm oda irtak 5ms valaszidejw volt es ennel nem talalkoztam vele. Illetve kerdesem lenne meg hogy a tv hez hazimozit ra tudom kotni? Mert fulhallgato csatlakozo nincs rajta. Illetve telekom irja hogy extrak:
Csomagba tartozó kiegészítők: Clear Cover tok, képernyővédő, vezeték nélküli töltőállvány, microUSB Kábel (1.5m), mikroszálas törlőkendő ezek hozzajarnak a tvhez? Illetve ha igen ez a vezeteknelkuli toltoalvany mit takarna?

(#84327) BBali3 válasza huncutka1029 (#84322) üzenetére


BBali3
csendes tag

köszi, igen megpróbálom akkor hogy viszek demot és akkor jobban kiderülhetnek a különbségek.

(#84328) Jimmy66


Jimmy66
senior tag

Sziasztok!

50UH635V mellé kellene még egy készülék a családba, hasonló tulajdonságokkal. A 49UJ635V megfelelő alternatíva lenne, vagy mi a javaslat?

Köszi!

[ Nincs Szerkesztve ]

(#84329) #94529552 válasza BBali3 (#84327) üzenetére


#94529552
törölt tag

Minden tévét be lehet állítani színhelyesre, és az átlagos 120 nites fényességre. Például így valahogy, vond alapján. Üzletben mindig azt választjuk, amelyik jobban ríkit, harsog a színeivel, a Samsungok pont ilyenek a túlszaturáltsággal, és a magasabbra húzott üzleti módban lévő beállításaival. Otthon viszont nem nézheted úgy, mert kisüti a szemed. Ugyanakkor minden tévét szemből kell nézni nagyjából, és nem alulról és nem felülről.

nrbx Szinte ugyanaz, a kétmagos procijával és a lassúcska menüvel, de már nincs rajta Jack kimenet se. Webos 3-ról a 3.5 szerintem itt nem sokat változott. Ha valami extra bekerült, az a felső kategóriába ment. Viszont van még jó árban 43UH661V-664V is.

[ Szerkesztve ]

(#84330) C. s. válasza huncutka1029 (#84313) üzenetére


C. s.
addikt

Köszi szépen, megnézem, mit találok.

(#84331) belo.tomi


belo.tomi
csendes tag

Üdv!
Van egy Lg 42LA660 típusú tv-m. Mostanában egyre lassabban reagál egyes műveletekre. Az internet és a youtube már az elején is használhatatlan volt, de van mikor több percig is tölti a smart share funkciót. Van mikor egyáltalán nem is reagál. A frissítés a legfrissebb és magic remote van hozzá. A tv alatt helyezkedik el a router illetve a modem, ezek ilyen szinten zavarhatnak? A válaszokat előre is köszönöm!

(#84332) #94529552 válasza Jimmy66 (#84328) üzenetére


#94529552
törölt tag

Egy helyet még dobott a kereső 50UH635V-re, de nem ismerős a bolt, kérdezz rá esetleg, hogy valóban van-e, és milyen a garancia rá, ilyesmi. A 49-es nem olyan paneles, hanem a 2017-es belépőszintű UHD, és ips paneles.

norberto_th Van benne hagyományos PVR és Timeshift(időeltolásos lejátszás)is[link]. A messzi távolból szerintem nem lehet a tévéket vezérelni.

[ Szerkesztve ]

(#84333) srobert79


srobert79
újonc

Sziasztok !

Ezek közül melyiket lenne érdemes megvenni?

LG 49LH630V
LG 49LJ624V

LG 49UJ635V 4K
LG 49UH6207 UHD 4K

köszi

(#84334) OldMike válasza belo.tomi (#84331) üzenetére


OldMike
őstag

Szia!

Nekem az egy évvel korábbi változat van, LM660S. Most kipróbáltam stopperrel mérve a SmartShare megnyitás idejét. Az alkalmazások gomb megnyomásától addig a képig, ahol kiválaszthatod hogy képet, zenét, videót akarsz-e nézni, 15 másodperc telt el. Innen mondjuk az első fénykép megnyitásáig szintén 15 másodperc kellett, ez azonban már nem igazán mértékadó, mert függhet a mappák mélységi elrendezésétől is. Zenénél, videónál is nagyjából ez van, de nálam a mappák általában egy rétegűek.

Szerintem ez a 15 mp nem elviselhetetlen idő. Amennyiben az MR-en a Home gombot használom (nem igazán szoktam) akkor 2-3 másodperccel hosszabb.

A böngésző megnyitása a főképernyőig 3-4 mp, a honlapok megnyitása már más tészta. A Prohardver például jellemzően 10 mp körül megnyílik, ugyanakkor a met.hu (ami azért meglehetősen összetett weboldal) egy percet is igényelhet az összes reklámjával és animációjával együtt.

Le kell kopogjam, hogy mostanában ritkán fordul elő memória hiány miatti kilépés, még a böngészőből indított YouTube videózás közben sem (a YT alkalmazás ugye nekünk már nincs).

Érdemes lenne egy Prémium inicializálást csinálni, ha nem segít akkor esetleg egy gyári visszaállítást, de az minden beállítást töröl (ilyenkor jó az összes használt beállítást felírni, még ha macerás is).

42LM660S

(#84335) #94529552 válasza srobert79 (#84333) üzenetére


#94529552
törölt tag

Milyen célra? Telekom?

(#84336) srobert79 válasza #94529552 (#84335) üzenetére


srobert79
újonc

Csak filmézés meg PS4 pro. 5 éve tv-nk sincs, nem hiszem, hogy lesz tv előfizetésünk.

(#84337) Tybee000


Tybee000
aktív tag

Megvettem az LG 43UJ7507-et tegnap, de majd csak szombaton lesz időm bekapcsolni. Majd írok tapasztalatokat, addig is találok valahol ajánlott beállításokat? Köszi.

(#84338) BBali3 válasza #94529552 (#84329) üzenetére


BBali3
csendes tag

tehát úgy érted, hogy ha állítgatnám az LG-t akkor be tudnám úgy állítani,hogy kb ugyanolyan színeket produkáljon mint az ott éppen szebbnek tűnő Samsung?

(#84339) #94529552 válasza BBali3 (#84338) üzenetére


#94529552
törölt tag

:N Máris félre vagy vezetve, persze ez a cél. Ne az ottani Samsung képe legyen neked se az etalon. Az ott kiemelt kép módban megy, ami otthon kb. nézhetetlen. Azt át kell állítani, natur, természetes, vagy film módba. Ha a foci, vagy sport mód be van kapcsolva, azt is tedd ki állásba. Ez is a kép menünél(settings gomb a távon) található. Ezek után kell beállítani a képet, de pont ilyenek miatt átverős a bolti tesztelgetés. A kedvezőtlen körülményekről nem beszélve, mert az is összezavarhat bárkit. Tegnap linkeltem, ahogy otthon be kell lőni a képet, de az összefoglalóban is van róla írás. De mindegyiket be lehet állítani színhelyesre, azt a kalibrálók csinálják műszeresen, Pl. akinek munkájához kell a monitor, tévé, bármi. A plazma tévéket szinte kötelező lenne 1-2 évente, mert ott nagyon el tudnak mászni a színek, de ez máris off.

(#84340) huncutka1029 válasza laci503 (#84326) üzenetére


huncutka1029
addikt

azok nem a tv-hez járnak, csak hibás a telekom oldal, mindenhova odaírja. de nyilván ezek telefon kiegészítők, nem tv-hez valók.

Házimozi rákötés, ha nincs füles kimenet a tv-n, akkor venned kell egy DAC átalakítót , és a tv-ből optikán kell kivinni a hangot, és RCA-val be a HM-ba.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#84341) huncutka1029 válasza BBali3 (#84338) üzenetére


huncutka1029
addikt

Ahogy Pumma is írta, ne a SAMU legyen az etalon.
De persze ha akarod, akkor olyanra is be tudod állítani.
Sőt a z LG-ben a szakértői beállításoknál azt is külön állíthatod, hogy az alapszinek hány NIT-en ragyogjanak. ;) ;)
DE én inkább a színhelyességre törekednék, nem a rikító színekre. Főleg, ha monitornak is szeretnéd használni.
Nincs annál nagyobb csalódás, mikor képernyőn megszerkesztesz valamit, és kinyomtatva halál más színei vannak. :K

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#84342) #94529552 válasza srobert79 (#84336) üzenetére


#94529552
törölt tag

Itt írtam nrbx-nek a 2 FHD-ről. Az a 2 UHD is hasonló szintű tv, kivéve, hogy a tavalyi verziónak még van fejhallgató kimenete(Jack). Viszont, ha lehet, ezeknél egy szinttel fentebb nézelődnék, pl. ezekből.

Tybee000 Vannak beírva időnként, ha nem is pont ilyenre. Pl ez is, de kell hozzá idő, mire mindenki megtalálja a neki megfelelőt.
Vagy alapnak elvileg ez is jó, de lehet, hogy a saját szemedhez kell majd finomítani rajta. A Local Dimming(Helyi sötétítés) szerintem alacsony fokozatban legyen(van, aki kikapcsolja), és a Fekete szint is, de a legjobb ezeket végig próbálgatni. A Real Cinema legyen bekapcsolva(24p). Itt a Miscellaneous settings már nem kell, mert az kalibrálás után minden tévének más.
(#84340) huncutka1029 Vagy laci503 olyan tévét válasszon -amíg van- amelyiknek van Jack audio kimenete.

[ Szerkesztve ]

(#84343) laci503 válasza huncutka1029 (#84340) üzenetére


laci503
tag

Koszonom. Es akkor az lg oldala is hibas hogy nem irja a game mode-t? Csak mert ezen mulik h ez a tv lesz e vagy masik.

(#84344) #94529552 válasza laci503 (#84343) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mindegyik tévében van Játék mód. Itt a kezelési, kattints rá>>Kép>>Kép üzemmód....
Itt is minden le van leírva, még a HDR settings is.
Ennek a tévének például 13.0 ms-os csúcs alacsony input lagja van. :)

[ Szerkesztve ]

(#84346) Tybee000 válasza #41133696 (#84345) üzenetére


Tybee000
aktív tag

Hát ez szomorú... én úgy tervezem, hogy amíg bírja a smart rendszer addig használom, ha meg már kezdenek lehalni az appok, akkor majd építek egy mediaboxot neki.

(#84347) #41133696 válasza Tybee000 (#84346) üzenetére


#41133696
törölt tag

Nos ez speciel, nem is az LG-n múlik, mert az HBO nem adta ki rá a frissebb alkalmazást, miközben Samsung tévékre meg igen.

Sony TV-kre meg egyáltalán nincs HBO app, a Sony tévénkre ezért vásároltam Google Chromecast 2-t, és táblagépről küldöm át a tartalmat.

Ha úgy adódik, akkor Chromecastot fogok az LG-kre is tenni.

(#84348) iceQ!


iceQ!
addikt

Ki milyen DLNA appot használ megosztásra? ( WIndows-ra érdekel leginkább)

Amiből lekvárt lehet főzni abból pálinkát is! A csavargó embert nem lehet munkára fogni! Samsung S23 Ultra Dual SIM | Notebook: HP Omen | Car: Volkswagen Passat B6 1.9 PD TDi BLS

(#84349) #41133696 válasza #41133696 (#84347) üzenetére


#41133696
törölt tag

Rákérdeztem, és kaptam is hivatalos választ :K

(#84350) laci503 válasza #94529552 (#84344) üzenetére


laci503
tag

Amit en kineztem annak van olyan laggja? (49UJ635V) koszonom szepen hogy ien turelmes vagy. Angol tudasom sajnos elegge gyer igy angol oldalakon talalhato leirasokbol sokat nem ertek sajnos. Meg annyira analfabeta vagyok a tvkkel kapcsolatban hogy ezt is tesom baratja nezte ki nekem de meg o se tudta a valaszt a kerdesemre a jatekmoddal meg a valaszidovel. Gondolom a 13ms mar elegge turheto. Csak annyit tudtam hogy elozo tvm 5ms volt leirasok alapjan (orion pif40)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.