Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79001) zalman90


zalman90
őstag

Jóreggelt!

Haver anyja meglepné a fiát karira és megkért segítsek, LG re gondoltam, nincs sok elvárásuk.. igazából TV-t nézni kell és 100-110 rá a keret..

A srác nem éppen technikailag vissza maradott ezért mondom nem baszok már ki vele hogy a leg gagyibbat választom, úgy gondoltam legalább legyen már 42 es vagy 43 as, ha wifi nem is fér bele a keretbe de ethernet csati legyen rajt, tudjon rajta filmet nézni ha akar ergo kell usb(és vagy hdmi), na meg tudja az mkv-t

Ezzel két kérdésem is felmerül: pl egy ilyen: LG 43LF540V (nemröhög)

-tudja az mkv-t, ha az nincs is felsorolva?
-ezen nincs ethernet csati ez igaz, de ha nincs wifim, bukom a DLNA-t? vagy az ethernettel is menne?

Egyéb más alternatívát is meghallgatok :) köszi :)

[ Szerkesztve ]

Az ember társas állat. S többnyire minél nagyobb a társaság, annál nagyobb állat.

(#79002) Darkness válasza #94529552 (#78999) üzenetére


Darkness
aktív tag

Köszönöm.
Akkor marad az aktív HUB. A kalibrálást meg visszakeresem.

Adj egy falat falat, mondta a falat faló faló. - Cinkosok között hallgatag a néma. - „Azarath, Metrion, ZINTHOS!” - Rock Fire? - No, Sky.

(#79003) cyber86 válasza #94529552 (#78999) üzenetére


cyber86
őstag

Köszönöm.

Asus Rog Strix Z790-E Gaming Wifi II, 14700K, 2x16 GB Corsair Vengeance 7200Mhz,Artic LF II 420, XFX 6750 XT 12GB, Samsung 980 PRO 1 TB M2 , Asus Rog Strix 850G, Be Quiet Shadow Base 800FX, Acer Predator XB273UNV

(#79004) bandi0000


bandi0000
nagyúr

sziasztok

Lg42LA660S TV-m van, kezd döglődni a távirányítóm, milyen lehetőségeim vannak? azt tudom hogy a normál távirányítók jók hozzá, de ha magic remoote kellene? újabbat nem is lehet hozzá használni semmi képen sem mint amit adtak hozzá annó?

Xbox One: bandymnc

(#79005) xcsaba1975 válasza zalman90 (#79001) üzenetére


xcsaba1975
tag

Volt olyan tv-m amiben 5w- os hangszóró szólt,nagyon "doboz" hangja volt.

(#79006) Chartmen


Chartmen
csendes tag

Sziasztok,
Két kérdéssel fordulnék hozzátok, az egyik teljesen ide vág a másik kicsit másabb fajta kérdés de hátha tudtok benne segíteni.
Ugye uh8507-es TV-m van, végül is nem cseréltettem ki egyenlőre marad, mivel többet is megnéztem és láthatóbbak a csíkok más TV-n is.
Max LG szerviz egyszer + panel csere. Bár zömében ugye sport közvetítésnél dobja ki. Máshol annyira nem zavaró ha néha néha előjön.
Viszont végig próbáltam a Darko féle kép beállítást de nem igazán adja nekem a színeket, az én szememnek túl sárgás és a kérdésem a következő lenne hogy aki ilyen vagy hasonló TV-t használ hasonló féle Darko beállítással hogy használja, mi kéne benne kicsit megvariálni? Vagy pedig mindenki a maga szája íze szerint?
Igazából ott minden kép stabilizátor funkció ki van kapcsolva...
A másik kérdésem pedig konzollal kapcsolatos lenne.
Most gondolkodom hogy veszek egy PS4-et. Nézegetem és ugye van jelenleg a Slim illetve a Pro változat ami szóba jöhet.
Szerintetek a Slim (végeredményben a sima PS4 karcsúsítva, jobb hűtéssel, hatékonyabb energia fogyasztással és halkabb) bőven elég lenne? Igazából nem vagyok nagy játék mágus, konzolom sosem volt, de most már a fiam lassan 2 éves, meg azért én is szeretek játszani.
Eddig mondjuk a számítógépen megoldottam.
Ugye Slimet 100e Ft körül lehet kapni 3 játékkal + még egy joy hozzá 17e Ft, a Pro viszont csak önmagában 135e Ft + joy+ játék, ami játék függvényében 170-190e Ft-ra jönne ki.
Azt írják a nagyok hogy a Pro ugye erősebb (ez persze vitathatatlan hisz feketén fehéren le van írva) de a kérdés hogy ér-e ennyit?! Oké tudja a 4k megjelenítést de tartalom nem sok van hozzá. A slim "csak" HDR-t tud.
Nekem film lejátszásra nem kell. Arra ott a LG Blu-ray házimozim. Viszont játéknál szép lenne a grafika a fent említett TV-n?
Ti mit vennétek- mit tanácsolnátok, tapasztalatok?
Köszönöm válaszotokat,
Üdv: Chartmen

(#79007) TA68 válasza Chartmen (#79006) üzenetére


TA68
senior tag

Ezt a beállítást próbáld meg: [link] A színhőmérsékletet 0-ra is állíthatod. (a c20 kicsit hidegebb színbeállítás)

[ Szerkesztve ]

(#79008) ftamas0201


ftamas0201
senior tag

Sziasztok.
Adott egy LG lh630v webos tv. Olyat produkál hogy a live menübe lépve magától kilép pár másodpercenként. Miért csinálhatja ezt? List nézetni is.

(#79009) tonnni1


tonnni1
tag

Sziasztok.

Ezt tv-t szeretném megvenni, mi a véleményetek? Nem feltétlen szeretnék 4K televíziót de ez jónak tűnik.

LG 43" UH610V 4K UHD Smart LED televízió

Esetleg ha ez nem annyira jó akkor tudnátok ajánlani ehhez árban hasonló nem 4 K-s televíziót?

(#79010) Dot


Dot
őstag

Sziasztok,

Van egy UF680V TV-m. 90%-ban NAS-ról nézünk filmeket róla.
Elég macerás mindig bemenni a NAS mappájába.
Smart menü->1-et balra vagy 2-t jobbra->(bejön a smart share itt ahol az 1. képre ugrik a kijelölés) 1-et balra 4-et le az eszközökhöz->jobbra és le->2-t jobbra: videos->2-t jobbra: By Folder->1et jobbra: nas->(megjelennek a megosztott mappák amiben videók vannak. a filmes mappát _ jellel jelöltem meg, mert minden oprendszerben az előrébb van mint a betű vagy szám.. természetesen itt a leghátul van)4jobb 1le és elérkeztünk a mappához amiben böngésznék.
Kérdésem, hogy ki lehet-e ezt a mappát valahogy linkelni a smart(intelligens) menübe?

WebOS2.0 04.25.22

élj a mának! sz@rd le a holnapot! szidd a tegnapot!!

(#79011) hcs57


hcs57
őstag

Az LB sorozatnak új FW van, 05.05.35 verzió... mi benne az új?

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79012) vasimnbt


vasimnbt
csendes tag

Sziasztok!
Van valakinek tapasztalata LG 40UB800V TV-vel kapcsolatban?UPC Direkt műholdas adásait nézném,2-2,5 m távolságból.1 év garival 124 E-ért elérhetném.Vagy más alternatíva?
Köszönettel.

(#79013) TRob1 válasza hcs57 (#79011) üzenetére


TRob1
veterán

Az előzőben mi volt az új? :)

Amúgy működik, az biztos. És mondhatjuk a szokásost: mintha gyorsabb lenne. :D

¤ R'n'R ¤

(#79014) hcs57 válasza TRob1 (#79013) üzenetére


hcs57
őstag

Nekem még a 05.05.01 van fenn..

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79015) TRob1 válasza hcs57 (#79014) üzenetére


TRob1
veterán

Viccet félretéve, passzolom hogy mi az új. És az összes eddiginél sem tudtam (kivéve mikor átvettek a 2esből), mégis mindig felraktam a legújabbat, és nekem rosszabb sosem lett (gyorsabb viszont sokkal a kezdetekhez képest).
YT tuti működik, smartshare/filmnézés szintén, tv csatornák is megvannak, xbox is megy ugyanúgy. Mást meg nem használunk rajta. (De tényleg mintha gyorsabb lenne...)

¤ R'n'R ¤

(#79016) bundaskutya


bundaskutya
csendes tag

Vettem egy 43UH7507-et, még nem bontottam ki, karácsonyi meglepi lesz magamnak...
215,000-Ft 2év gar. +3év (18,000-Ft) kiterjesztett gari, Media Markt, Imádlak Cetelem :C

Eredetileg a 43UH668v-t akartam, de mikor megláttam a bemutató darabon a képet, hatalmas csalódás volt...
Mellette volt több Samu is meg ez az LG 43UH7507 és azokon sokkal, de sokkal szebb volt a kép.
A 668-as mintha életlen, színtelen lett volna a többihez képest. Az eladó elmondása szerint abban valami gagyibb panel van, meg a Harman/Kardon is csak duma. A dobozon is mintha azt olvastam volna, hogy Design by Harman/Kardon, csak a kialakításban lehet jobb, szebb, hangzásban nem...

Régebben volt egy 42LA660s, sajna az exnél maradt, pedig szerettem (a TV-t) :D
Ahhoz is volt Magic Remote, így mindenképpen olyat szerettem volna.
Bár abban még 2.1-es hangrendszer is volt..., azt viszont hiányolom majd szerintem.
Így lehet gyűjtögetni projektorra is...

(#79017) sayen2


sayen2
csendes tag

Sziasztok !
Amennyiben valaki mostanában nagyobbra vagy csak leszeretné cserélni LG 42UB820V típusú készülékét kérem ne fogja vissza magát és jelezze ... :R

(#79018) rzerge


rzerge
aktív tag

Sziasztok!
Van egy lb 731v tévém. Egy ideje jött elő, hogy egy-két csatornát rosszul (kockásan) hoz. A minap pedig már be sem hozza jelhiányra panaszkodva. A többi csatornával nincs gond. Digi tv, digitális adások.
Van egy másik (régebbi) szériás lg tv, azon nincs ilyen gond, ugyanarról az elosztóról mennek.

A kérdésem, hogy lehet ez esetleg kábel hiba, vagy pedig "egyértelműen" tv hiba, mert csak 1-2 frekvenciával csinálja ezt, a többi pedig tökéletes.

Ezzel lehet garanciáztatni? Tudják javítani vagy csere?

Köszönöm

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#79019) TA68 válasza bundaskutya (#79016) üzenetére


TA68
senior tag

JóTv. :K
Azért érdemes lenne kipróbálni, nehogy tényleg karácsonyi meglepetés legyen belöle, ha valami nem jesz jó.

(#79020) bundaskutya válasza TA68 (#79019) üzenetére


bundaskutya
csendes tag

Igen, ebben tényleg igazad van.
Csak macerás ki, meg visszacsomagolni, ha a héten jön a kisfiam hozzám, nem tudom hova dugni már a TV-t...
De muszáj lesz kipróbálnom, mert Ő meg egy XBOX-ot kap, és a végén lehet nem lesz mire rádugni a konzolt :)

[ Szerkesztve ]

(#79021) shifty85 válasza #94529552 (#78972) üzenetére


shifty85
tag

Szia!

Hát azért vannak páran akik a KS7000-es szériát lehúzzák... felhősödés, pixelhiba, lila csík fut át a képernyőn, hátsó burkolat ragasztott illesztése...sokan visszaküldték (legalábbis pár fórumozó véleménye ez volt). 55"-os méretben még mindig 380e fölött van. Élőben sajnos nem láttam és nem tudtam összehasonlítani LG-kel. Nekem valahogy a Samuk olyanok, mint amiken túltolják a színeket :U Nem tudom miért, de nekem rendellenesnek hat. Beállításokkal mindenen lehet finomítani, de nekem valahogy nem jött be. :F

Amit viszont érdekesnek tartok, hogy még a konkurensnél is lehúzzák az ívelt tv-ket, amit a Samu a mai napig nyomat ezerrel! :)

49 UH8507-el volt már valakinek bármi problémája!? Tapasztalatok? Esetleg milyen alternatíva javasolt helyette? Sony, Panasonic?

(#79022) peti2121!


peti2121!
csendes tag

Sziasztok,

Új TV vásárlása előtt vagyok és kicsit tanácstalan vagyok.
Többek között ezt néztem ki:
[lg-43lh590v]
Viszont lenne egy olyan kérdésem hogy ezzel lehet használni a Magic Motion távírányítókat?
Ha igen melyiket érdemesebb: MR600 vagy MR650 ?
Viszont ha nem milyen tv-t ajánlanátok ilyen körüli árban (130e-140e) amivel kompatibilisek ezek a távírányítók?

Közsönöm a segítséget!

Üdv:
Peti

(#79023) hcs57 válasza rzerge (#79018) üzenetére


hcs57
őstag

Cseréld fel a két tv-t s meglátod, hogy kábelhiba e.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79024) bundaskutya válasza peti2121! (#79022) üzenetére


bundaskutya
csendes tag

Az LG oldalán meg lehet ezeket nézni, a terméktámogatásnál.
A kezelési leírásban benne vannak. Letöltöd, de jobb a html felület is.
[lg-43LH590V]
De ebben sajnos nincs szerintem.
Én is nézegettem, hogy melyik az a minimum típus ami tudja az MR-t.
Emlékeim szerint a 6207 leírásában nincs benne, de a 6507 már tudja, de ahhoz sem jár alapból :(

[ Szerkesztve ]

(#79025) rzerge válasza hcs57 (#79023) üzenetére


rzerge
aktív tag

igen, ez a következő lépés, csak kicsit körülményes megoldani :)
de ha minden más csatorna jön rendes jellel, csak kb 5 nem, akkor az lehet kábelhiba?

"Olyan szarul nézel ki! Iszol te rendesen?"

(#79026) hcs57 válasza rzerge (#79025) üzenetére


hcs57
őstag

Lehet, akár egy csatlakozás is okozhat ilyen hibát.

Okos vagy, ha csak a felét hiszed el annak, amit hallasz. Zseniális, ha tudod, melyik felét. forrás: mozaik.bloglap.hu

(#79027) Land


Land
veterán

Van egy LG 42LM660S tévém, amelyre eddig jack kimeneten keresztül volt rádugva a hangfal. Egyik napról a másikra már nem vezeti ki a hangot. 2 hangfallal is próbáltam. Jellemző, hogy meghal a jack kimenete a TV-nek? Még van rá garancia, tehát kénytelen leszek beküldeni gariba, mert azért a beépített hangfalak nem szólnak jól. Köszi!

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#79028) #94529552 válasza tonnni1 (#79009) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ha kipróbáltad, és az általad használt felbontáshoz jónak találod, akkor akár jó is lehet... Azt nem írtad, hogy mire használod, vagy milyen felbontáshoz, de 140k-ból tudsz venni többféle 43" FHD-t is, azokból a legjobban felszerelt, és legnagyobb tudású idén a 43LH630V. Bár a többi smart se nagyon van lemaradva tőle.

ftamas0201 Ha valamilyen probléma felmerül, és a frissítés sem hoz eredményt, akkor egy az általános menü> a tv leírása< alatt lehet egy Gyári visszaállítást csinálni. Előtte egy Pen-re ki kell menteni a csat. listát, és a beállítások is nulláról indulnak.
vasimnbt 8-as széria, sztem nem rossz vétel, most is keresnek itt utánad egyet. Kérdés még, hogy az SD adás milyen lesz rajta(ha azt is néznél majd), mennyire hatékonyak a képjavítók. Idén a 40UH630V van hasonló árban, ha UHD-t vennél.

(#79029) ftamas0201 válasza #94529552 (#79028) üzenetére


ftamas0201
senior tag

Gyári beállítás megtörtént már és szoftver is a legújabb, így sem hozott semmi eredményt, lehet az utolsó szoftverfrissítés rontotta el mert előtte semmi baja nem volt emlékeim szerint. Nem tudom mi lelte.

(#79030) bozsozso


bozsozso
őstag

Sziasztok,

UF850-es tv-m van. Néha kb.2 havonta, de lehet még ritkábban csinál olyat a tv, hogy a kép olyan lesz mintha valami szűrőt raknék elé . Kivehető minden a képen de nem olyan színes hanem fakó képpel. Kikapcsolom a tv-t majd vissza utána jó minden. Mivel elég ritkán és váratlanul jelentkezik a hiba így még szervízt sem tudok hívni hozzá. Valaki tapasztalt már ilyet? Képet csináltam róla, de az elég lehet a szervíznek?

(#79031) balintka válasza bandi0000 (#79004) üzenetére


balintka
addikt

Ebay-ről vagy kínából lehet újat, de ez utóbbin kínaiak a gombfeliratok. Esetleg szervízben át lehetne cseréltetni, nem tudom.

(#79032) TA68 válasza bandi0000 (#79004) üzenetére


TA68
senior tag

"ha magic remoote kellene? újabbat nem is lehet hozzá használni semmi képen sem mint amit adtak hozzá annó?"
Nem, de itt tudsz rendelni eredetit.

(#79033) Indiant


Indiant
addikt

Nos összehasonlítottam az UH950V és a UH8507-et. ..és az utóbbi marad.
Véleményem szerint a 8507 teteje tényleg picit deformált. Egy hangya ... val kevésbé zöld rajta az egyik tesztkép. Viszont cserébe a két alsó sarok nincs bevilágítva és a local dimming is jobb ez által.

(#79034) Klara_ válasza peti2121! (#79022) üzenetére


Klara_
őstag

40UH630V-tol tudjak az MR-t, ez bele is fer az arba. Az MR-t kulon kell venni hozza!

(#79035) bucihost


bucihost
senior tag

Sziasztok!

Lehet hülye kérdés, de nem értek ennyire a TV-khez. Adott egy LG 37LF75 készülék, amivel kapcsolatban 3 kérdésem lenne.

1. Honnan lehet tudni, hogy ez "Milyen" TV? (annyit találtam, hogy LCD. de milyen? Plasma? (vagy ugyan az? :O) Tényleg nem értek hozzá :DDD )
2. eltört a távirányító, valahonnan lehet gyárit beszerezni?
3. ilyet nem tudom szabad e itt kérdezni, de árban mennyit szabad érte adni, vagy egyáltalán megéri e még ilyet venni?

:R

(#79036) #15490560


#15490560
törölt tag

Üdv! 2016-os Harman-es LG tévéknél be lehet állítani hogy a Harman TV Boost és a gyári hangszóró együtt szóljanak?

(#79037) harait


harait
tag

Sziasztok, vacakol a youtube app, néha így néha úgy jeleníti meg a kezdőoldalt, 1-2 naponta váltakozik. Resetet próbáltam de nem hozott javulást.
kép1

kép2

Látható hogy az ajánlott, zene stb néha felül van(szeretném ha ez maradna), aztán van hogy átkerül minden a bal oldali menübe.
49lh630v

Köszi

-Miért nem jön ki a medve tavasszal a barlangjából???? -MERT MEGDÖGLÖTT! xD

(#79038) OldMike válasza Land (#79027) üzenetére


OldMike
őstag

Az ilyen évjáratú tévéknél (meg még néhány későbbinél is) téma volt, hogy a Jack aljzat eléggé furcsán működik. Nagy erővel kellett a dugót benyomni, hogy teljesen bemenjen. Nem emlékszem hogy írtak volna a tiédhez hasonló hibát, de esetleg emiatt nem kizárt hogy valamilyen szakadás történhetett az aljzat illesztésénél.

Ennél a tévénél még automatikus hangszóró leválasztás van, nem állítható szoftveresen. Nálad leválasztja a tévé hangszóróját amikor bedugod? Ha nem, akkor szinte biztos az aljzathiba.

42LM660S

(#79039) TA68 válasza bucihost (#79035) üzenetére


TA68
senior tag

LCD, a plazma TV teljesen más. Ilyen régi LCD TV-t már nem érdemes megvenni, mert sem földi, sem kábeles digitális tuner (DVB-T/DVB-C) nincs benne.

(#79040) Land válasza OldMike (#79038) üzenetére


Land
veterán

Leválasztja.
Ha rádugom, akkor néma csend van (max ha csutkára feltekerem a hangfalat és a Tv-t, akkor lehet hallani a "pince mélyéről" a hangot nagyon ótvar minőségben). Ahogy lehúzom egyből a TV saját hangszórója kezd el szólni.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#79041) bucihost válasza TA68 (#79039) üzenetére


bucihost
senior tag

Köszi! Egy edigi-s leírás szerint "Digitális TV tuner (DVB-T)" -t tud, akkor ez fals adat lenne? :F

(#79042) OldMike válasza Land (#79040) üzenetére


OldMike
őstag

Bármilyen fül- vagy fejhallgatóval ki tudod-e próbálni?

A Jack kimeneten elég alacsony a jelszint, bár a tévé hangerőszabályozója használható. Eleinte én is használtam aktív hangfalat erről a kimenetről, elég komolyan fel kellett erősíteni.

42LM660S

(#79043) Land válasza OldMike (#79042) üzenetére


Land
veterán

Hazamegyek megnézem. De 2 próbált hangfallal is rossz. Amúgy 4 évig működött ez a dolog, de egyik napról a másikra elhallgatott a külső hangfal.

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

(#79044) Zed_81


Zed_81
csendes újonc

Sziasztok,

Van egy LG 652-es TV-m és böngészőböl haználva egyfolytában megáll a Youtube memória hiányra hivatkozva. Ezt még nem tapasztaltam a Youtube app alkalamzásánál, de ezt nem szeretem használni mivel az app.-nél nem működik a vez. nélküli billentyűzet.
Tud valaki segíteni, hogyan lehet a memóriáját kipucolni?

köszi előre is

(#79045) TA68 válasza bucihost (#79041) üzenetére


TA68
senior tag

Csak a DVB-T MPEG-2 van benne. Az MPEG-4-et nem tudja, ami kellene a földi digitális adás vételéhez.

(#79046) vadkörte


vadkörte
addikt

LG TV-k - 28MT48DF-PZ és 43LH541V- finombeállításához keresek manualt. 70+E HSZ-t ha nem gond nem nyálaznék át, ötletet tudna adni valaki?

Üdv. V. Körte

(#79047) dannytrejo1


dannytrejo1
kezdő

Sziasztok!
TV vásárlás előtt állok. Szeretném kérni a segítségeteket.
TV-sre és filmnézésre használnám a TV-t. 49-50-es méretben gondolkodom max kb. 200-210 ezerig.UHD-sra gndoltam.Tudnátok ebben segíteni?
Köszönöm a segítségeteket előre is.

(#79048) Manka76 válasza dannytrejo1 (#79047) üzenetére


Manka76
senior tag

Talán a LG 49UH7507 ugyan egy picit többe kerül.

LG 55OLEDB7V, Onkyo TX-NR809, Wharfedale Modus Seven, JBL SCS178, Apple iPhone 15 Pro Max, Samsung Tab S7+. A gyógyulásomat felgyorsította a leépülésem.

(#79049) dannytrejo1 válasza Manka76 (#79048) üzenetére


dannytrejo1
kezdő

Köszi a választ! Viszont ez nem jó, mert nincs benne DTS. Azt httem az új LG-kben már mindben benne van...Amúgy tetszene...

(#79050) bucihost válasza TA68 (#79045) üzenetére


bucihost
senior tag

Huhh akkor nálam valami kavar van :F

DVB-T az nem a digitális földfelszíni adások vételére alkalmas tuner. ?
DVB-C pedig digitális kábeles adások vételére alkalmas tuner. ?

a DVB-C pedig orvosolható egy set top box-szal. vagy rosszul gondolom?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.