Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#5001) jjani72 válasza kgero86 (#4998) üzenetére


jjani72
tag

Milyen kártya ez ? Frissítettél drivert ? Elvileg fel kéne ismernie a tv-t és beállnia full képernyős 1080p - re.
Egyébként meg ha neked úgy jó, akkor maradj vga-n. Ha nem vagy túl vájt szemű akkor nem veszítesz semmit.

(#5002) kgero86 válasza jjani72 (#5001) üzenetére


kgero86
tag

Ati HD5850.
Legújabb 11.12 catalyst.
Amúgy ki is írja hogy natív 1920x1080ba rakja ki a képet ,de valamiért ott marad az a fekete keret.

(#5003) Laca0 válasza Zanik (#4999) üzenetére


Laca0
addikt

Amiről te beszélsz, az nagyobb gond, mint a dts, meg a smart lokalitás probléma...
Elég nehezen tolerálom én is, hogy vagy torz adást nézek, vagy nem veszek tudomást egy széles fekete keretről... csak hogy így már nem 42"-os a tv, hanem inkább 37"... :(((

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#5004) Bernyó84 válasza tigipuf (#5000) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Hát nem tudom, hogy ki hogy van vele, de én meg azt gondolom, hogy ha ennyi pénzt kiadok egy TV-ért, akkor ne kelljen már külön médialejátszót vennem még hozzá.... legalábbis egy jó darabig ne... aztán ahogy fejlődik a technika majd később talán... Egyébként meg megvennék egy olcsó TV-t meg egy médialejátszót és kész :)

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#5005) graphicman


graphicman
csendes tag

Hello!

Az Aranyhaj és a nagy gubanc (Tangled.2010.FullSBS.3D.1080p[moderálva]) filmre azt írja ki az ASUS médialejátszóm, hogy "A keret túl nagy" és nem játssza le sajnos. Mit jelent ez a hiba, és mit lehet vele tenni? :F

Kellemes Ünnepeket kívánok!

Legalább ne írd ki...

[ Módosította: stevve ]

(#5006) stevve válasza graphicman (#5005) üzenetére


stevve
nagyúr

Talán az lehet, hogy úgy 3D, hogy egymás mellett van a bal és a jobb szemnek szánt tartalom. Úgy már tényleg elég nagy.

(#5007) Topa00


Topa00
tag

Sziasztok!

Ma lettem egy lg47lw5590-es tv boldog tulajdonosa, nem nagyon értek ehhez a pendrivre-ra film és bedug és megy is.
Ezt mind meg is tettem de azt írja ki a tv hogy nem támogatott tartalom, egy 3 perces 1080p 3d videót töltöttem le, ha jól tudom mkv formátuban.

Tudjátok hogy mit kellene másképp csinálnom?
köszi előre is a segítséget!

(#5008) proly01


proly01
őstag

Azt szeretném megkérdezni,hogy tudja e valaki,hogy egy 3D filmnél lehet e tudni,hogy az 16:9 vagy 21:9 formátumú?Szóval teli képes vagy van benne alul felül fekete csík?
Esetleg erre utal a half SBS és a Full SBS név?
Bár néztem olyan filmet ami full SBS es és volt benne alul felül fekete csík :F

....Pr:)ly....

(#5009) Zanik válasza Laca0 (#5003) üzenetére


Zanik
addikt

Szerintem is óriási gond. Oké, hogy ezek a TV-k már tényleg nem analóg 4:3-as adásra lettek kitalálva, de azért egy sima teljes nagyítást (X és Y irányba is) belerakhattak volna. A Samsung-okban pl. van. Ott ugyan kilóg a kép teteje és alja, de legalább betölti a kép a teljes képernyőt, és nincs torzítás! Nem hiszem, hogy olyan nagy vásziszdász lenne, hogy ne lehetett volna beletenni az LG-kbe is. Kéne nekik írni egy levelet, hogy a következő firmware-ben lehetőleg tegyék bele.
A másik gondom az analóg csatornák átnevezése. Lehet-e, és ha igen, hol? Mondjuk ez megint a szolgáltatóm sara lehet, mert pár csatornának szépen kiírja, hogy TV2, Sport1 meg ilyenek, a többinél marad az S02, C05, stb.
Elegem van belőlük is, mert az utóbbi években semmit nem fejlesztettek, és a vidéki kisvárosban csak nekik van kábelszolgáltatásuk. Lehet még választani a tányéros TV-t (UPC, Digi), meg az Invitel-es IPTV-t, de láttam ismerősöknél milyen, és egyiktől se voltam elájulva. Plusz adalék: a MindigTV-s lefedettség is szar, mert hála a Bakonynak nem látunk rá Kab-hegyre! :W

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#5010) pigster válasza Remekelek28 (#4987) üzenetére


pigster
senior tag

Nem igazán tartom hitelesnek és hivatalos állásfoglalásnak az olyan e-mailt, amiben helytelenül az "Egyenlőre" szó szerepel.

Illetve:
Hivatalos (LG ügyfélszolgálat - ahonnan az e-mailek is jönnek) álláspont szerint a Magic Motion működéséhez szükséges a WiFi stick.

Szóval, Remekelek28, nincs kizárva, amit írsz, az sem, hogy valamilyen LG-s ügyfélszolgálatos írta, de ne hülyíts mindenkit azzal, hogy ez a hivatalos álláspont, és nem fogja befolyásolni az árakat sem.

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#5011) Gabesz077 válasza Zanik (#5009) üzenetére


Gabesz077
csendes tag

Készülj fel, mert hosszú lesz....
Beállítás menü, kézi hangolás, legalján a név. Ott átírod, majd Tárolva gomb.
Aztán kilépsz a teljes menüből, csatornát váltasz. Majd beállítás menü, kézi hangolás....

(#5012) pigster válasza Gabesz077 (#5011) üzenetére


pigster
senior tag

Engem szerencsére nem érint a probléma, csak ötletként:
A Samsung modelleknél létezik olyan, hogy a csatornalistát el lehet menteni USB-re, majd PC-n szerkeszteni (pl. a neveket), aztán visszatölteni a TV-re. Ilyesmit nem lehet csinálni LG-vel?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#5013) Gabesz077 válasza pigster (#5012) üzenetére


Gabesz077
csendes tag

Sajna sem leírásban, sem menüben nem találtam erre utalást....

(#5014) Zanik válasza Gabesz077 (#5011) üzenetére


Zanik
addikt

Köszi. Megvan a holnap délelőtti program, amivel kimenthetem magam a munka alól! :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#5015) pigster


pigster
senior tag

Telefonról, szgépről működik a tartalom megosztás (DLNA) a TV-re. Kérdésem, meg lehet-e csinálni, hogy a TV által sugárzott anyagot másik eszközön megjelenítsem?

FIGYELEM! A többszázezres Samsung okostévék kéretlen reklámokat tolnak az arcodba.

(#5016) Cocos válasza Topa00 (#5007) üzenetére


Cocos
tag

Ha egy kicsit visszaolvasol, vagy használod a keresőt meg fogsz döbbenni, hogy már mióta és mennyit foglalkozott a fórum ezzel :K :U

"A lehetetlen nem tény ,hanem vélemény"

(#5017) Laca0 válasza Zanik (#5009) üzenetére


Laca0
addikt

Én benne vagyok egy ilyen aláírásgyűjtésbe, hogy az LG igenis foglalkozzon az egész Mo-ot érintő problémával, miszerint a TV társaságok 99%-a 4:3 oldalarányú adásokat sugároz!
Van olyan LG LCD ahol van rendes nagyítás?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#5018) PLaci58 válasza Laca0 (#5017) üzenetére


PLaci58
őstag

Van. 42LV4500. A "nagyítás" és a "teljes szélesség".
A "teljes szélesség" szerintem túlnagyítja függőlegesen, ezért a sima "nagyítás"-t használom. Bár lehet, hogy kicsit nyomottabbra állítom. A 16:9-es adásnál szoktam beállítani, hogy a fekete csíkok éppen eltünjenek. Digitális csatornákon meg 16:9-ben nézem. Legyenek nyomottak :D Igazából a műholdvevővel nem tudtam zöldágra jutni, mivel abban is állítható a képformátum. A baj az, hogy sok csatornán nem adnak formátum jelet és ha adnak is, akkor ritkán, csak a műsorok elején.

A helyzet az, hogy a TV-k már régen túlléptek az adásokon. Már elérhetők a 3D-s TV-k és még a HD adás is ritka. Sajnos gyakran adnak 4:3-as műsorokat, néha VHS minőségben.

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#5019) Laca0 válasza PLaci58 (#5018) üzenetére


Laca0
addikt

Az enyémben nincs sima "nagyítás" csak "mozinagyítás", ami ugyanolyan torz. Nem lehet külön állítani a vízszintest és a függőlegest.

Xiaomi 11 Lite 5G NE Dual 8/128 | Redmi Note 8 4/64 | MikroTik hAP AC2 | Sony KD-55XH8096 | LG 47LM620S | Denon AVR-1612 | Eltax Experience 5.0 | Egreat R6S

(#5020) Zanik válasza PLaci58 (#5018) üzenetére


Zanik
addikt

Sajnos teljesen igazad van. Ez elsősorban a TV-adók és a szolgáltatók sara, hogy a digitális kánaán eljövetele (tehát a háztartások nagy részében végbement átállás) után sem képesek érdemleges fejlesztéseket tenni annak érdekében, hogy vevőkészülékek képességeihez igazodó szolgáltatást nyújtsanak. Az Antenna Hungária is elmegy a pitsába, hogy nem képes országos lefedettségűre növelni a digitális műsorszórást, hogy ne kelljen az emberekben tetőantennákkal meg rálátással bűvészkedni. Szóval ha nem lennénk elmaradva, akkor valószínűleg nem is jelentene problémát, hogy nincs a 4:3-as adások nagyítására megfelelő mód egyes LG tévékben.

Amúgy ezt a "petíciót" én úgy gondoltam, hogy simán írunk (többen) egy levelet a magyar LG support-nak, hogy kicsit hassanak már oda a koreai központnak, hogy a következő firmware-be rakjanak már bele egy olyan képnagyítást ahol a 4:3-as nem torz és kitölti a képernyőt. Ha ők nem reagálnak, akkor megy direktbe valami központi supportfelületre az angol nyelvű panasz. Aztán vagy lépnek az ügyben (szerintem piszlicsáré dolog beletenni, ha a 4500-ösökben benne van), vagy szarnak a fejünkre, de legalább megpróbáltuk.

Az egyetlen dolog, aminek örülök, hogy az M1 ráfekszik a Forma1-re, és úgy tervezi, hogy HD-ben sugározza! Így már nem kell az orf1-ot néznem. :C

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#5021) PLaci58 válasza Laca0 (#5019) üzenetére


PLaci58
őstag

Sajnos variálják. Ahogy elnéztem van mit javítani a szoftvereken. Az is lehet, hogy másik chipet használnak az újabb TV-ben.

Azért az sem semmi az LG-nél, hogy nem tudnak rendes analóg tunert betenni a TV-be. Az összes analóg kábeles csatornámnál a sima STEREO-nál szinte csak a jobb csatorna szól. Be kell kapcsolni a térhangzást, hogy mindkét hangszóró szóljon. Érdekes, hogy a NICAM STEREO-nál és a digitális csatornáknál nincs gondja. A TXT-nél az USB menünél és a GUDE-nál miért nyomja fel teljes fényerőre a TV-t? Van még mit javítani a jövő évi TV-kben :D

[ Szerkesztve ]

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#5022) RockCNC válasza Zanik (#5020) üzenetére


RockCNC
senior tag

Az egyetlen dolog, aminek örülök, hogy az M1 ráfekszik a Forma1-re, és úgy tervezi, hogy HD-ben sugározza! Így már nem kell az orf1-ot néznem

Igen ám csak a HD csatornáért külön kel fizetni legalábis az én szolgáltatómnál. (tarr)

(#5023) Bogyó bá' válasza RockCNC (#5022) üzenetére


Bogyó bá'
nagyúr

Ingyenes MindigTv-n elérhető lesz, csak egy 3000,- Ft-os UHF-antenna kelll hozzá...

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#5024) edeleny válasza RockCNC (#5022) üzenetére


edeleny
őstag

Nekem ez lett a szolgáltatómtól a karácsonyi ajándék!
M1 HD! HD-s F1 :C

Megnéztem tényleg 1080p!

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#5025) Bernyó84 válasza Zanik (#5020) üzenetére


Bernyó84
aktív tag

Ráadásul ha minden igaz, akkor a szabadedzések közvetítési jogát is megvásárolta az MTV1 :D

MTV1 F1

Gigabyte P35C-DS3R (F12), INTEL C2Q Q8300, Sapphire HD 7790 1GB, 2x4GB Corsair Vengeance (CMZ8GX3M2A1600C9R), Chieftech 550W, 500GB Samsung SataII 16MB, 2TB Seagate SATA2 7200RPM 32MB

(#5026) TAngyal2


TAngyal2
csendes tag

Sziasztok. Segítséget szeretnék kérni. Vettem egy lg 47LW4500 3d led tv-t. Összekötöttem egy Dell inspiron 5010 laptoppal hdmi-n keresztül. Az a baj hogy a képernyő közepén jelenik csak meg a kép. Nem tudom hogy lehet szélesebbre állítani. Valaki kérem segítsen, mert a gyerekeim szeretnék nézni a videókat. Köszönöm előrre is....

(#5027) Flashget válasza RockCNC (#5022) üzenetére


Flashget
félisten

közszolgálati csatornáért nem kérhet pénzt..

Realme GT Master Edition

(#5028) morpheus133


morpheus133
tag

Sziasztok!
Nem tudja valaki mire jó a LW5590 nél a követekző beállitási lehetőség:
Beálitásoknál:
Digitális kábeltelevizió beálitása
Szolgáltatás kezelő: UPC Digital

Ha jól tudom a UPC-nél csak settopboxal lehet nézni digitális kábel adást.
Akkor a TV-n miért van ez a beálitási lehetőség? (Ráadásul csak a UPC)

(#5029) RockCNC válasza Flashget (#5027) üzenetére


RockCNC
senior tag

A közzsolgálati tv nem tartalmaza a HD adást! :N
A HD adás csomagokért 2070Ft/hó
[link]

(#5030) fairlane75 válasza edeleny (#4837) üzenetére


fairlane75
csendes tag

Üdv!

Nekem mindhárom kütyüm LG (tv, média p., házimozi), de az istennek nem működik a Simplink. Pedig nekem is hdmi-n van bekötve. Van még valami beállítás?

(#5031) Gabesz077 válasza Zanik (#5014) üzenetére


Gabesz077
csendes tag

Szívesen. Azért a fát ne felejtsd el befaragni.... :))

Az LV5500-omon a következők vannak nekem:
16:9
Levágás nélkül - ez inaktív
Eredeti
Teljes szélesség
4:3
14:9
Mozinagyítás 1
Analóg kábelszolgáltatóm van, ezért a 16:9 olyan mint a Teljes szélesség, az eredeti olyan mint a 4:3. A 14:9 kicsit nagyít rajta, a Mozinagyítás 1 is. Csak itt vannak a fekete keret, vagy alul-felül csík.
Lehet a levágás nélkül inaktív funkció lenne a nagyítás?

(#5032) Gabesz077 válasza fairlane75 (#5030) üzenetére


Gabesz077
csendes tag

SIMPLINK-csatlakozás
HDMI-CEC rendszerrel, HDMI kábelen keresztül csatlakoztatott AV-eszközök egyaránt lejátszhatók és vezérelhetők. Ez a TV a legtöbb HDMI-CEC rendszert támogató eszközzel együttműködik, de csak a logóval ellátott készüléket támogatottsága teljes körű.
Csatlakoztassa a HDMI-kábel egyik végét a TV hátlapján lévő HDMI/DVI IN vagy HDMI IN csatlakozóhoz, a másik végét pedig a SIMPLINK eszközhöz. Amennyiben a csatlakoztatott eszköz nem támogatja a HDMI-CEC funkciót, a SIMPLINK funkció nem használható. A SIMPLINK működéséhez *CEC funkcióval rendelkező, nagy sebességű HDMI kábel használata szükséges. (*CEC:Consumer Electronics Control (fogyasztói elektronikai eszközök vezérlése)).
Vezeték nélküli külső kimenet esetén a SIMPLINK funkció nem támogatott.

Vagyis nézd meg a házimozid, és a média p. használati útmutatójában, hogy támogatja-e HDMI-CEC rendszert, vagy van-e a készülékeken Simplink logó.

(#5033) fairlane75 válasza Gabesz077 (#5032) üzenetére


fairlane75
csendes tag

Támogatja! Hiszen a házimozim már az előző tv-n is ment (az is LG volt). A media playert nem néztem, de itt írták a fórumon, hogy működik a Simplink a tv és a kütyü között.

(#5034) benvolio válasza Gabesz077 (#5031) üzenetére


benvolio
őstag

A "levágás nélkül" csak HD adásnál érhető el. Az meg érdekes, hogy a régebbi modellekbe volt ilyen "nagyítás" mód is, mint lehetőség és az újabbakba már nincs.
Üdv!

(#5035) eM'82 válasza benvolio (#5034) üzenetére


eM'82
addikt

lehet koreában már minden Full HD meg Quad HD így nekik ez már nem szempont :)... jó lenne ha elő lehetne csalogatni valahogy ezt a funkciót.

(#5036) RockCNC válasza fairlane75 (#5030) üzenetére


RockCNC
senior tag

Be van kapcsolva a simplink a tv menüjében?

(#5037) TAngyal2


TAngyal2
csendes tag

Sziasztok.
Segítséget szeretnék kérni. Vettem egy lg 47LW4500 3d led tv-t. Összekötöttem egy Dell inspiron 5010 laptoppal hdmi-n keresztül. Az a baj hogy a képernyő közepén jelenik csak meg a kép. Nem tudom hogy lehet szélesebbre állítani. Valaki kérem segítsen, mert a gyerekeim szeretnék nézni a videókat. Köszönöm előrre is....

(#5038) eM'82 válasza TAngyal2 (#5037) üzenetére


eM'82
addikt

Szia,
Nekem nincs laptopom, így nem tudom, hogy pontosan mit is kellene beállítanod azért, hogy ne ez a kép fogadjon, de egy kérdés:
- melyik lejátszó képét továbbítottad? (beépített WinMedia Player, KMPLayer, MPClassic...) és milyen op.rendszer fut rajta?

Azt nem írtad, hogy csak a videólejátszásnál rakja be középre a képet, vagy még filmindítás előtt is? Én így látatlanban a lejátszóra gyanakszom... ott a képarány nem jó (a kép nincs hozzáigazítva az ablakhoz).

üdv

[ Szerkesztve ]

(#5039) benvolio válasza TAngyal2 (#5037) üzenetére


benvolio
őstag

Állítsd át a laptopon a felbontást 1920x1080-ra.

(#5040) TAngyal2 válasza eM'82 (#5038) üzenetére


TAngyal2
csendes tag

szia köszönöm válaszod.
Windows 7 fut rajta, és még semmi program elindítása előtt már kicsibe rakja a tv.n. Csak az asztalt látom.

(#5041) TAngyal2 válasza benvolio (#5039) üzenetére


TAngyal2
csendes tag

1366*768 a max amit tudok állítani rajta. elvileg...

(#5042) benvolio válasza TAngyal2 (#5041) üzenetére


benvolio
őstag

Biztos, hogy nem. Ha rá van kötve a TV-re akkor beállíthatod, nézd meg a grafikus kártyád beállításainál!

Szerk.: az én gépem jóval gyengébb a tiédnél és lehet: [link] /csak ez intel, de az ATI-ba is állíthatod/.

[ Szerkesztve ]

(#5043) fairlane75 válasza RockCNC (#5036) üzenetére


fairlane75
csendes tag

Be, de nem tudok azon belül állítani semmit....

(#5044) TAngyal2 válasza benvolio (#5042) üzenetére


TAngyal2
csendes tag

köszönöm, úgy néz ki megoldódott. Nagyobra nem bírtam állítani, mert nincs a listába ilyen szám......Kisebre állítottam és így jó lett.

(#5045) PLaci58 válasza TAngyal2 (#5041) üzenetére


PLaci58
őstag

Kösd össze a TV-vel
- az asztalon egy üres helyen jobb egérgombbal kattints
- a megjelenő listából ki kell választani a "képernyőfelbontás" pontot
- a képernyőnél kiválasztod a TV-t (2. kijelző)
- a felbontásnál kiválasztod az 1920x1080-at

A laptop videókártyájától függ, hogy mit lehet beállítani. Alaphelyzetben -külső kijelző nélkül- a laptop kijelzőjének maximális felbontását engedélyezi csak.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#5046) PLaci58 válasza benvolio (#5042) üzenetére


PLaci58
őstag

Azért vannak csodák.
Nekem is intel kártya a van a laptopban és sikeresen beállítottam a TV-t és a laptopot is 1920x1080-ra. Erre a TV közepén csak egy kis kép jelent meg :DDD
Igaz, hogy csak D-SUB-on lehet összekötni, mert nincs más csatlakozó. Kisebb felbontásokon megy, de ott nem szép a kép. Feladtam. Jó nekem az USB is.

"Nincs végzet, csak ha magad is bevégzed!"

(#5047) benvolio válasza PLaci58 (#5046) üzenetére


benvolio
őstag

Én csak HDMI-t próbáltam, a többivel, hogy megy nem tudom.

(#5048) rossitibi


rossitibi
tag

Sziasztok!
Azt szeretném kérdezni hogy nektek működik a rádió funkció? Nekem azt írja hogy nincsen CI-modul! (LW659s) Előtte 5500 volt és úgy emlékszem ment! Akkor ebben is kéne.

(#5049) edeleny válasza fairlane75 (#5030) üzenetére


edeleny
őstag

A DVD-háuimozin rajta van a Simplink felirat, teljeskörűen tudom vezérelni a TV távirányítójával.

A Médiaplayeren nincs.
Viszont ha bekapcsolom bekapcsolja a TV-t, igaz a TV távirányítójával nem tudok mást.

Viszont elég kikapcsolni a TV-t, az kikapcsol mindent!
Az az ha bealszik az ember este, nem kell keresgetni hármat, csak egyet!

Ja igen.
Az LE5500-om távirányítóján van Simplink beállítás, amit szépen lehet használni az LW5590-en is, mert hogy annak a távirányítóján nincs ilyen!

[ Szerkesztve ]

Az interneten előtt is ugyan ennyi hülye volt mint most, csak a világ nem tudta róluk, hogy azok.

(#5050) psy123


psy123
csendes tag

Hali
Nézegettem a médiában az 55LW5500 -at és az 55LW659S-t.
Bebeszélem magamnak, lehet, 659S-en sokkal folyamatosabbnak nézett ki a demo video.
Ez a Trumotion Hz külömbség miatt lehet?
Mert ugye az előbbi 100Hz a második pedig 200Hz-es.
Még kérdés.
Van itthoni hálózatom(jó gyors gigabites router), ps3, pc-n meg megy a ps3 media sever, a mostani sima 2d-s plazmán játsza a 3d-s mkv-kat, csakhát persze sima megjelenítéssel dupla képben.
Beszélgettetek sokat a fórumon hogy usb-ről max 20mb/sec, meg 4.1-es dts vagy mi a jóisten... namost ha a ps3 media serveren keresztül leadja az adatokat a tévének a hdmi-n, akkor semmi gond, nekem minden menni fog igaz? :D
Köszi

i7, 980ti, 8gb, win7, vive

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.