Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#72001) Jaygab válasza bexinho23 (#71999) üzenetére


Jaygab
tag

Ebben már sajnos nem tudok biztosan jó tanácsot adni, hülyeséget meg nem akarok írni. Annyi biztos, hogy ha a tv hdmi-rol, vagy az optikai kimeneterol (ha van ilyen rajta egyáltalán) akarsz csatlakozni, akkor kell egy D/A konverter. Szerintem jó lehet az ebayes is, de itthon is lehet kapni.

(#72002) Beni2360 válasza Jaygab (#72000) üzenetére


Beni2360
félisten

na pont az egeret akartam felvetni.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#72003) user137 válasza 0xY (#71998) üzenetére


user137
őstag

ugyanez a bajom :) ugyanígy Samsungról jőve... és őszintén várom, h valamit mi szúrunk el, mert ennyire nem lehetünk bénák.

habár biztos ami biztos most beadtam egy RMA igényt a tévére...

(#72004) AldoWinnfiel


AldoWinnfiel
csendes tag

Sziasztok!

LG LF652-n ha HDMI-n kötöm össze a gépet a tévével, nem engedi kikapcsolni a real cinema opciót. Eddig szerintem nem csinálta, legalábbis nem tűnt fel eddig a szappanopera hatás. Mit kellene tennem, hogy kitudjam nyomni?:) Nem értem egyébként, hogy mi változott, nem állítottam mostanában a képen... :/

(#72005) #94529552 válasza 0xY (#71998) üzenetére


#94529552
törölt tag

Részletes leírásokat találsz ebben a webos Felhasználói útmutatóban, hátha segít megoldást találni. Van a tévédben egy Univerzális távirányító rész, ahol össze kell hangolni a tévével az irányítani kívánt eszközzel, sztem ez is benne van, meg az audio beállítások is.

AldoWinnfiel A Real Cinema(Valósághű mozi) csak akkor működik, amikor olyan jelet kap a gépedről(ha jól van beállítva), tehát nem kell kikapcsolni. A szappanopera miatt, amikor HDMI bemenetre van kapcsolva a tv, akkor a kép beállítás menüben a TruMotiont kell kikapcsolni. Minden bemenethez külön beállítást tárol a tv.

karak78 Ilyen az LG 55UF950V.

[ Szerkesztve ]

(#72006) 0xY válasza #94529552 (#72005) üzenetére


0xY
tag

köszi, sajnos ezt már átnéztem, jól állítom be.
Van amúgy a Q.menu-n kívül más settings menüpont is? Hogyan lehet pl software-t frissíteni?

köszi!

(#72007) 0xY válasza user137 (#72003) üzenetére


0xY
tag

hihetetlen, de megoldódott.. egy teljes, 1 perces áramtalanítás után megy az ARC rendesen, ki/be kapcsol az erősítő a TV-vel együtt és VÉGRE VAN HANG :)

(#72008) nagyfejü


nagyfejü
őstag

hali!
Tegnap megjött a tv.LG 43LF632V. azt irták csak állitva szerelhető össze!!Pofára ne fektessem.Akkor ha állitva a feje tetejére állitom a tv t és ugy szerelem rá atalpat , az nem baj????

üdv

(#72009) nagyfejü


nagyfejü
őstag

Hali!

Most nézem az enyém Bee jelzésű!!
Most akkor reklamájak hog eznem IPS paneles, mint ahogy hrdetve e?

ödv

(#72010) K Norbi válasza nagyfejü (#72009) üzenetére


K Norbi
addikt

Helló itt egy kis segítség [link]
ha BEEY vagy W,Z akkor IPS.
ha M,D akkor VA panel.

Tegnap megjött a tv.LG 43LF632V. azt irták csak állitva szerelhető össze!!Pofára ne fektessem.
Nekem a könyve szerint dobozára kell ráfektetni kijelzővel lefele a fehér fóliáját alá előtte és had szóljon. Nekem ez nem volt ínyemre 2 emberrel megtartattam a levegőbe amíg hátul rácsavaroztam a talpat. :D

[ Szerkesztve ]

(#72011) prandris


prandris
tag

Szerintetek a 632v vagy a 652v a jobb? Hallottam olyat hogy a 632ben 4 mag van a 652ben meg 2 és hogy a 652 kevesebb videó formátumot támogat. Próbáltam utánajàrni, de a magok számáról semmi infó, a formátumról meg van ilyen is olyan is elég sokfélét írnak.
Másik, hogy a pesti mm reklámújságban van akciósan 140ért olyan hogy lg 42lf652. V nélkül és 500 hz cmr. A nyugat magyarországiban meg a 42lf652V 900 pmi van írva 147000ért. A cikkszám megegyezik. Akkor elírás lehet?

(#72012) nagyfejü válasza K Norbi (#72010) üzenetére


nagyfejü
őstag

Hali!

Akkor inkább nem fektetem.De elforditani lehet??
43LF630v - ZA. BEEDLJG

ez van a dobozon.

üdv

(#72013) aram01 válasza Jaygab (#72000) üzenetére


aram01
nagyúr

WP-re is van távirányítós App.
Nagyfejü: fektetve raktam össze az összes tv-m. Sőt a szerelők is mikor kint voltak.

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#72014) Marko_ válasza nagyfejü (#72012) üzenetére


Marko_
tag

Én csak fektetve szereltem eddig össze- és szét a tv-imet, sosem volt gond emiatt. ;)

(#72015) K Norbi válasza nagyfejü (#72012) üzenetére


K Norbi
addikt

Szerintem nem lesz baja ha kijelzővel lefele szereled össze, a fórumon szerintem itt mindenki kijelzővel lefele szerelte össze. Nem lesz baja a keret kitart.
ha BEED akkor az bizony Va paneles. Nincs olyan jó betekintési szög, de általában mindenki szemből nézni a tv-t. Viszont a VA panelba jobb a fekete szín.

[ Szerkesztve ]

(#72016) Sebaj Fóbiás


Sebaj Fóbiás
aktív tag

Erről a "hogyan/mennyire vigyázzunk a képernyőre" témáról jutott eszembe, hogy kollgámnál pár hónapja panelt kellett cseréltetni egy 55'' körüli LG tévén, mert valami kis bizbasz műanyag labda nekipattant és totál behalt tőle. Azt mondta, hogy teljesen ledöbbent, tényleg minimális behatás volt, nem focilabda, nem izomból rádobás, csak kis vacak és patt. Ez mennyire normális? Ileltve nem normális, de mennyire megszokott? Ennyire érzékenyek lennének ezek a panelek? Vagy esetleg elő szokott fordulni ezeknél is olyasmi gyártási hiba, hogy "túltolnak" valamit?

Két bolygó beszélget: - Te, képzeld, Homo Sapiensem van.. - Nem baj, ne piszkáld, elmúlik magától.

(#72017) K Norbi válasza K Norbi (#72015) üzenetére


K Norbi
addikt

(#72012) nagyfejü
Szerintem ne ragaszkodj az IPS hez annyira. Pl a Sony, Samsung tv-k mind VA panelosak. Ez azért csak jelent valamit.

[ Szerkesztve ]

(#72018) Krissz80 válasza K Norbi (#72017) üzenetére


Krissz80
senior tag

Azt, hogy olcsóbb panelt használnak?

Azért az IPSnél eléggé meggyőző, hogy a betekintési szögtől mennyire függetlenek a színek.
MM-ban elég látványos volt oldalról ránézni, a hasonló kategóriájú tévéknél igencsak elmászott a szín.
Jobban mint a 9 éves Pana LCD-mnél.

(#72019) Batistuta7


Batistuta7
tag

sziasztok

lf652v-t próbálok kalibrálni. A haladó kép beállítás alapból sárgás .Ez normális ? nem is jön ki belőle csak ha a meleg 1-re állítom a színbeállítást. Dorko youtube-os videója alapján csináltam. De ha mindent nullázok akkor is ilyen . Ki mi alapján lőtte be a képet?
3 napja van meg de körübelül migrénes rohamaim lesznek már a tv-től. Ez normláis ,csak szoknom kell? előtte 55centis crt tv-m volt. 3méterről tv-zek.

(#72020) K Norbi válasza Batistuta7 (#72019) üzenetére


K Norbi
addikt

Én is CRT tv ról váltottam már 1.5 hete állítgatom de egyszerűen nem bírom beállítani, igen nálam is Haladó 1 sárgás, már kikészített folyik ki a szemem. Felbosszant kicseréltetem egy Sony ra.
Ha meg az se lesz jó visszahozom a képcsöves tv-m ;]

[ Szerkesztve ]

(#72021) Krissz80 válasza K Norbi (#72020) üzenetére


Krissz80
senior tag

Ez fura, pedig inkább a kékes hideg kép a természetellenesebb.
És nem lehet a színhőmérsékleten sehogy sem állítani?

(#72022) aram01 válasza Krissz80 (#72018) üzenetére


aram01
nagyúr

+1 :)

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#72023) Batistuta7 válasza K Norbi (#72020) üzenetére


Batistuta7
tag

hát ennek rohadtul örülök .most vettem hitelre :C úgyhogy cserélni nem is nagyon akarom . De esküszöm nekem is bent van még a crt tv-m , mert foci meccset pl egyáltalán nem lehet ezen a tv-n nézni.
Viszont én nem adom fel . Valahogy csak be lehet úgy állítani hogy ne legyenek migrénes rohamaim . Ha nem lenne sárgás egyébként teljesen jó lenne a dorko-s beállítás , azt már kellően lágynak érezném , és nem is zavarná úgy a szemem. Én pana-t néztem egyébként , ami jobban tetszett ,de úgy voltam vele a fórumon ennyi ember csak nem téved. Lehet mégis :D
Most egyébként töltök egy elvileg kalibráló video-t . Ha lejött kipróbálom és megírom az eredményt.

(#72024) Krissz80 válasza Batistuta7 (#72023) üzenetére


Krissz80
senior tag

Nekem eddig egy Samsung H6400-al és egy 630-as LG-vel volt közelebbi élményem amit állítgathattam is, rokonoknál.
Volt olyan beállítás amitől engem is a rosszullét kerülgetett, de inkább az élek miatt.
Csak a beépített preseteket nyomkodtam végig, és a Mozi mód nyert nálam mindkét modellnél, igaz kicsit talán az is melegebb tónusú volt, viszont lágy élekkel, közelebb a filmes képhez.

A végén én is inkább egy Philips Ambilight-ot veszek a 652v helyett, annál legalább élvesetesebb az esti filmnézés. :)

Vagy az évenkénti egy tüzijáték. :D

[ Szerkesztve ]

(#72025) gurabli válasza Batistuta7 (#72023) üzenetére


gurabli
senior tag

50lf652v? Miért írod, hogy nem lehet rajta focit nézni?

Emígy a YT-beállításoknál a hsz-ben más is panaszkodott arra, hogy kicsit sárgás a kép, erre azt a magyarázatot adta, hogy ilyen kell, hogy legyen, műszerrel van bemérve, csak megszoktuk, pár napig így kell nézni. Majd kikeresem, most nincs időm.

Attól még hogy hitel, vissza tudod vinni. Főleg az első részlet levonása előtt.

Ezek az LCD-k nagyon úgy látom, hogy nem alkalmasak focira, nem csak a 652v, szinte egyik sem. Nekem plazmám van, mindig hitetlenül állok ezeknek a pocsék képminősége előtt, nem hiszem el, hogy ez lehetséges.
42"-es a plazma, nem tudok nagyobbra váltani, mert nincs mire...

"Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

(#72026) mobilizmo válasza peternac (#71983) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Egy normális, de kifejezetten alsó kategóriás (1 GHz 1 magos proci, 512 MB ram), sem fossa össze magát még ~100 torrent seedelésekor sem. Mellette megy közben a DLNA és a filmek sem akadnak. Ezen is olyan DLNA szervert használsz amilyet akarsz, kis túlzással ami linuxra van, azt némi buherálással erre is fel lehet rakni. Persze a sebesség főleg a fájl műveleteknél nem hasonlítható össze a két eszköznél. Mikroszerver ilyen alapszintű dolgokra szerintem atombomba a verébre tipikus esete. Akkor már inkább egy raspberry pi3.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#72027) SkylineGTR76 válasza Zoli-bácsi (#71746) üzenetére


SkylineGTR76
tag

Szia, ez ilyen sajna, 3 hónap alatt sem tudtam visszalassulni a tv szintjére, máig zavar :((( 10 éves Philips-emhez képest is zavaróan lassú, remélem orvosolják majd. Lassú a műsorújság, a bemenet váltás, a menübe lépés, a csatornalista rendezés horror. Egyedül a csatornaváltás ok. Wifi gondom nincs.

[ Szerkesztve ]

(#72028) KZP válasza Batistuta7 (#72019) üzenetére


KZP
őstag

Mi a fenéért nem állítod akkor át a színhőmérsékletet Meleg1-ről Közepes-re? :F Pont ez a lényege annak a beállításnak.

(#72029) peternac válasza mobilizmo (#72026) üzenetére


peternac
tag

hát igen, ha csak torrent+DLNA+fileshare, akkor olcsóbban is meg lehet úszni
viszont pl. én nem csak ezekre használom, egy-két virtuális gép néha, egy bárhonnan elérhető terminál szerver, steam játékkártyák farmolása stb.
szóval kinek mire kell
(amúgy volt egy alap Zyxel NAS-om előtte, de nagyon megbízhatatlan volt, dobálta a kapcsolatot, elérhetetlen volt stb., lehet h én fogtam ki egy hibás darabot, de akkor elment a kedvem a NAS-októl :( )

(#72030) mobilizmo válasza peternac (#72029) üzenetére


mobilizmo
Topikgazda

Nekem 320-as van. Épp tegnap vettem észre véletlenül, hogy nem érem el az admin felületet (igen ritkán tévedek oda). Torrent-DLNA-fileshare ment egyébként. Előzőleg korábban fél éve nyúltam hozzá, amikor lehoztam a padlásról, mert féltem, hogy megfő a nyári hűsben. Inkább letelepítettem a szobámba. Szóval túl sok gond nincs vele. Szerintem neked valami trágya darab sikerült be. Bár igazság szerint a topikjában ilyennel sem nagyon lehet találkozni.

Bonyolult problémákra mindig akad egyszerű, könnyen érthető, téves válasz.

(#72031) Batistuta7 válasza gurabli (#72025) üzenetére


Batistuta7
tag

42lf562v
azért írom hogy nem lehet rajta foci meccset nézni mert nem lehet. Ezt a tv-t nem erre találták .
Egyébként a képe mondjuk egy természetfilmnnél olyan , hogy a bokám lepiselem , de ettől még tény hogy sportra szinte alkalmatlan. Annyira mondjuk nem hat meg, mert pont focit nem sokat nézek , ami viszont tényleg zavar hogy hogy állítsam be hogy ne száradjon ki a szemem , és ne vibráljon körülöttem minden tv-zés után még fél napig.Megnéztem itt pár beállítást amit leírtatok , ha úgy állítom be konkrétan a szemem kifolyik. Lehet sok az edzett szemű ember. Kísérletezgetem , de várok ötleteket szívesen.

(#72032) K Norbi válasza Krissz80 (#72021) üzenetére


K Norbi
addikt

Most állítgattam betettem a régi Crt tv-t mellé hogy legyen viszonyítási alap.
Meleg 1, meg egy csomó beállítást állítgattam. Tényleg faszább 4 órát állítgattam már egész jó lett. :K
Ezzel kellet volna kezdjem mikor megvettem. ;]

[ Szerkesztve ]

(#72033) Batistuta7 válasza K Norbi (#72032) üzenetére


Batistuta7
tag

oszd meg velem is légyszives hol jársz. és melyik profilt kezdted el beállítani.

(#72034) mrmrg válasza Batistuta7 (#72031) üzenetére


mrmrg
tag

igen, légyszi dobd majd be a közösbe a végeredményt:)

(#72035) 0xY


0xY
tag

valaki tud segíteni merre keressem a szoftver frissítés funkciót WebOS 2-ben?

Köszi!

(#72036) Black Dragon válasza 0xY (#72035) üzenetére


Black Dragon
addikt

Beállítások-speciális-általános-tv leírása.

(#72037) whoever70 válasza 0xY (#72035) üzenetére


whoever70
tag

Általános menüpont -> legalul a TV leírása alatt menüben

(#72038) TRob1 válasza mobilizmo (#72030) üzenetére


TRob1
veterán

Nekem egy 325v2-es van, gond nélkül teszi a dolgát, imádom. Filmet mindig erről nézek, még 3D-t is, wifin.

Mondjuk olyan már nálam is volt hogy weben nem volt elérhető a felület, de attól még ment minden. Újraindítás viszont helyretette. Na nem mintha nagyon gyakran kellene az admin felület. :)

¤ R'n'R ¤

(#72039) Pendragon911 válasza Batistuta7 (#72031) üzenetére


Pendragon911
aktív tag

Nem tudom, hogy mi a gond a focival ezen a TV-n, T-Home IPTV-n HD minőségben szerintem igencsak szép képet ad. Mi az, ami miatt nézhetetlennek érzed/látod? Azt vettem észre, hogy ugyanerről a forrásról még az SD sem annyira rossz, nyilván kiválónak nem mondható, de az előző TV-hez képest nem csúnya, az egy LG LCD volt, szép képpel, de ahhoz képest ez nagy előrelépés, leszámítva a függőleges sávokat....

(#72040) Batistuta7 válasza Pendragon911 (#72039) üzenetére


Batistuta7
tag

úgy hogy ha láttál már mondjuk egy panasonic plasma-t akkor ahhoz képest nézhetetlen . de ha vesszük az ugyanilyen lcd tv-ket akkor nyilván azokhoz képest vagy kicsit rosszabb vagy kicsit jobb. De összességében nem alkalmas rá hogy mondjuk valaki élvezetesen meccset nézzen rajta, legalább is aki ennyire érzékeny a képre mint én .már ez a tv-m marad mert nem állok neki keresgetni egy másik tv-t , annak meg valószílűleg más baja lenne. bár egy plasma-ert most látatlanban odaadnám. Nem gondoltam volna hogy ennyire rossz ez az lcd led technológia sportra. Filmezésre nagyon jó az biztos.
Az előbb kipróbáltam hogy ugyanazokat a képeket néztem a monitoromon meg a tv-n , és már sokkal halványabban a beállítások a tv mint a monitoron de még mindig nagyon zavarja a szemem . Létezik hogy nem bírom vagy még szoknia kell?

(#72041) zluspai válasza TRob1 (#72038) üzenetére


zluspai
csendes újonc

NAS témában: én egy atom processzoros dual-bootos window 10 tabletszerűséget használok fájl-torrent-dlna szervernek (konkrétan: [link]).

A winchester usb-n lóg, a torrentet szépen tölti, a DLNA jól megy miután ráduktam a tv-t és ezt a pc-t egy vezetékes lan-ra. A wifi-n a DLNA nem ment stabilan, főleg a nagy felbontású tartalomnál. Szegény atom proci nem bír lejátszani egy rendes bluray full-hd tartalmat, de szerencsére a 652v eddig mindent vitt.

Ami jó benne hogy alacsony fogyasztású, és csendes: praktikusan nincs benne semmi ventillátor

[ Szerkesztve ]

(#72042) direwolf válasza Batistuta7 (#72040) üzenetére


direwolf
őstag

Minden szavaddal egyetértek :R Egyetlen megjegyzés: én már lassan 2 éve váltottam plazmáról, és ilyen időtávlatban halványulnak az emlékek, nem látom már olyan katasztrofálisnak az LCD-t. Az elején nekem is sírhatnékom volt.

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#72043) szasanyi válasza Batistuta7 (#72040) üzenetére


szasanyi
félisten

Igen, az LCD az nem Plazma. Amely készüléktípus kihalt, mint a mamut... valszeg nem ok nélkül.

MOD - nem célom, és én is láttam jó plazma tévét. A gond az ára olt, illetve az, hogy az sem minden területen brillírozott. Egyébként én nem tudom pontosan miért szűnt meg végleg. Tehát hiába venne vki olyat ha nincs nem lehet. Eszed nem eszed nem kapsz mást alapon LCD.

[ Szerkesztve ]

(#72044) 0xY válasza 0xY (#72007) üzenetére


0xY
tag

tovább folytatódik a kálváriám ezzel a csodával.. mire hazaértem megint nem ment a TV <-> erősítő kapcsolat, a TV teljes áramtalanítása ismét megoldotta.. borzalom.. ez tényleg ennyire szar, vagy én rontok el valamit?

A másik problémám a botrány lassú menü. nyomkodom a gombokat és van, hogy 1-2mp is eltelik mire a lentebb/fentebb megy a listában.

(#72045) direwolf válasza szasanyi (#72043) üzenetére


direwolf
őstag

Nyilván nem ok nélkül, de ha ezt így fogalmazod meg, akkor az az érzésem támad, hogy kötözködni akarsz. Akarsz?

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#72046) Beni2360 válasza K Norbi (#72032) üzenetére


Beni2360
félisten

Krissz80 neked is üzenem.

Én is kínlódtam majd fél évig míg nem rájöttem a megoldásra legalább is részemre. :K
A beállítás -kép oldalán van olyan opció, hogy - Energiatakarékos üzemmód -ezt állítsd - Közepesre és innen indulj ki. Élethűbb színek és nem vakítók lesznek a fehérek.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#72047) aram01 válasza Beni2360 (#72046) üzenetére


aram01
nagyúr

Néztem a beállitásodat. Nekem túl fakó úgy. No offense :R

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#72048) user137 válasza 0xY (#72007) üzenetére


user137
őstag

nekem csak TV adásokon nincs hang optikán (se ARC-on)... de az azóta se :F

[ Szerkesztve ]

(#72049) 0xY válasza user137 (#72048) üzenetére


0xY
tag

nekem meg délutánra visszaállt TV hangszóró audio kimenetre úgy, hogy senki be se kapcsolta napközben a TV-t.. nem értem...meglátom holnap reggelre mi lesz a helyzet, fogy a türelmem.

(#72050) mcmike


mcmike
őstag

Sziasztok

Egy kis segítséget szeretnék kérni a szakértőktől, hogy melyik HASZNÁLT LG TV típusokat érdemes nézegetnem.

A paraméterek amik alapján használt TV-t keresgélek:
- 47" környéke (42 kicsi, 50 túl nagy érzésre, kb 2,2M-ről nézzük)
- nem kell semmilyen komoly médialejátszási funkció, mert külső DUNE HD-TV102W-t használok
- nem kell jó hangminőség sem, mert házimozi erősítőről megy minden
- ami kell az a jó IPS panel, minél magasabb frissítési frekvenciával
- illetve legyen benne jó képfeljavító technika mert Mindig TV földfelszíni előfizetésünk van, ahol sajnos sok az SD adás

Sokat néztem a 47LB730-ast, sokan ajánlották a 671V-t, és most éppen látok egy ilyet hirdetni:
LG 47LB656V

Az ebben lévő panel jónak számít? Van benne normális képjavító technológia? Nagyjából ezek a fontosak nekem, no meg hogy legyen legalább egy HDMI bemenete, és CA kártya helye... :D

Előre is köszönöm a segítséget! :R

UI: aki esetleg hit téríteni szeretne plazmára, kérem ne vegye a fáradságot. Már régóta egy Samsung LE40C650-et használok, és kiváncsiság képpen vettem egy Panasonic TX-P42UX30E plazmát remek (szinte alig használt) állapotban. Egy hét után sírva menekültem vissza az LE40C650-hez. Azokat a fakó élettelen képeket, és szürke színű feketét (pedig állítólag plazmán jó a fekete) amit azon láttam, hát elhűltem. Pedig sokat próbálkoztam a beállításokkal, de ami nem az nem... ;)

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.