Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#54001) Dave567 válasza Nunder (#53999) üzenetére


Dave567
addikt

Sajnálom...
Kapsz majd másik ajánlást, de most nem tudok segíteni.

Sajnos az IPS Technológia velejárója, csak valahól jobban ki jön, valaki észre se veszi, de nem csak itt, ha nem a Sonynál is van ilyen.

Ja, meg sok a "hozzáértő" itt, akik régebb óta itt vannak ki vételek.

Kerüld el messze a 650-et, ne vegyél zsákbamacskát.
:R

(#54002) koti válasza #94529552 (#53991) üzenetére


koti
tag

Nem nézem a moslék kábeltévét, főleg analógban. Dreamboxom és VU+Solo2-m van. Annak meg, ha ismered tudhatod kiváló képe van. Mivel sok helyen szükség van valami alternatívára így van kábeltévém is. Így csaknem ingyen van a NETszolgáltatás miatt. Ha van akkor meg behangolom. Tehát ez a válasz. Köszi

(#54003) #94529552 válasza Nunder (#53999) üzenetére


#94529552
törölt tag

Teljesen jogos az észrevételed. Kicsit fel van fújva itt a dolog. Szerintem sokkal többen használják elégedetten a tévéjüket, mint ahányan ide jönnek panaszkodni.
Akinek beválik a tévéje, a többség az szinte soha nem jön a fórumba beírni a véleményét, csak azok akiknek ilyen-olyan-problémájuk van, vagy segítség kell a kép, hang, formátum, stb. beállításban.
koti :R
(#54001) Dave567 Milyen ajánlást? Te melyik filmet nézed? :W :D

[ Szerkesztve ]

(#54004) koti válasza #94529552 (#54003) üzenetére


koti
tag

:)) Én kifogtam kitűnő az LG 55 LB650V tévém! :))

(#54005) Dave567 válasza #94529552 (#54003) üzenetére


Dave567
addikt

Ez van látod ha veled beszélgetek, felmegy a vérnyomásom, ès nem figyelek oda. :D Miért fáj az ha valaki negatív véleménye van a tévével?

[ Szerkesztve ]

(#54006) Morris válasza Nunder (#53999) üzenetére


Morris
veterán

Gondoltam reagálok rá...

A probléma az, hogy tulajdonképpen százezer forint fölötti tételről beszélünk. Sőt, pl az én 47LB650-es tévém 200k volt a MM-ban.
Szerintem 2014/2015-ben elvárható, hogy egy készülék az egyéni preferencia rendszernek megfelelően működjön.
Az, hogy a tévé menüjének gyorsasága nem üti meg mondjuk a Samasung Galaxy Pocket telefon gyorsaságát, én speciel nem tudom lenyelni.
Mivel alsóbb kategóriás készülékről van szó, ezért az eladások alapján látható, hogy ebből a szériából jóval többet vásárolnak a fogyasztók, mint a közép illetve felső kategóriából. Ebből következik, hoy minél többet adnak el belőle, annál több a hibás készülék. Nincs ebben semmi hókuszpók, pusztán a nagy számok törvényét kell párhuzamba állítani a dologgal.
Van ám itt a topikban egy olyan tényező is, miszerint a felhasználónak ebbe bele kell törődnie, mert ez ilyen és kész!
Nem, nem kell beletörődnie! Aki kifizet egy termékért egy ekkora összeget, az elvárja, hogy rendeltetésének megfelelően tudja használni. Akit zavar, azt zavarja és nem tud megbékélni vele.
És itt most nem a kép szépségéről van szó.
A WebOS egy retek. Tetszik vagy nem, akkor is az! Borzalmasan lassú. És ebből a szempontból teljesen mindegy, hogy melyik készüléket veszed, 670, 671, 700, 731 stb. Mindegyiken ez van!
A panel már más. Tényleg jobb a 650 fölötti széria. Közel sem akkora a hibaarány mint az e fölötti szériáknál.
Nem írom le, most a LG tévék pozitívumait, mert vannak szép számmal.
De ha valaki LG tévében gondolkodik, akkor annak azt a készüléket kell ajánlani, amivel a legkisebb a lyukra-futás esélye! :U És ez nem a 650V széria!
Örülök, hogy vannak akik kifogták, tényleg. Én nem voltam ilyen szerencsés sajnos. És vagyunk még ezzel így sokan...

Sorry, ha hosszú lett.

(#54007) poli27 válasza Nunder (#53999) üzenetére


poli27
veterán

A szerelő azt mondta 11 fajta alaplappal és több fajta lcd panellal szerelik.... gondolom olcsósítják a gyártást, ezért volt az elején jobb a minősége....

(#54008) cidalain válasza poli27 (#54007) üzenetére


cidalain
veterán

Az szep. A tv hatuljan a matrican a tipusszam utan van meg egy kodsor.
Az leir panel tipust, elektronika tipust mindent. Azt kellene megnezegetni, kinek milyen sorozat pontosan. Irja be az is akinek jo, es az is akinek szar.

Az enyem ilyen:
39LB650V-ZN.BEEDLJP

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#54009) #94529552 válasza Dave567 (#54005) üzenetére


#94529552
törölt tag

Azt tudom mondani, hogy olvasd el Nunder írását, kicsit hosszú, de hátha ... Meg van elégedve a tévével, és nem kért ajánlást másikra, te egy másik hozzászólást néztél, az lehet itt a probléma. Neked fájhat valami egyedül, nem tudom milyen célod van az LG tévés topikban.
Morris LB671V-m van és semmi problémám nincs a webos rendszerrel, nem is lassú. Ha jól tudom neked meghibásodott a tévéd, ami előfordul a sony márkánál is, amíg jó volt az LG, addig csak dicsérted.
Milyen saját tapasztalataid vannak a 670, 671, 700, 731 tévékkel?

(#54010) stancy válasza Nunder (#53999) üzenetére


stancy
tag

Teljesen egyetértek veled.

Nekem is december eleje óta van meg a 42LB650. én még szerencsésen 120 alatt vettem meg. Vásárlás elött olvasgattam, utána néztem a tvnek. Előre tudtam hogyha adás nélküli képet néznék, valami meg nem magyarázható okból, akkor a led technologiának köszönhetően, lenne folt vagy bevilágítás vagy mi a manó. :)

de mivel adással nézem, ráadásul digitálissal, így tökéletes, se folt se hiba, és gyönyörű képe van. (sportot nem nézek, nem érdekel ahogy 20 marha szaladgál egy labda után).. de kíváncsiságból sportra kapcsoltam hátha nekem is foltos vagy milyen. de semmi hibát nem láttam, pedig sífutást, meg teniszt meg ilyesmikre vetemedtem vén fejjel.
HDMI-n pc-ről néztem 3D isot.. az is olyan hogy csak ámultam. a tvre dugott winyoval meg mindent lejátszik. és úgy még szebb a 3D, az az igazi hanyatt esős. Valaki ide tett fel egy 3D demó próba videót, amiben van egy kígyó. kb 2 méterre kijött a tv síkjából, félelmetes volt.:))

Szóval én bátran ajánlom mindenkinek.

(#54011) Shingen


Shingen
addikt

Hali!
Tudtok dual play-es teszt videot a neten?
Hol lehetne letölteni?

風林火山

(#54012) borsia


borsia
újonc

Sziasztok!
Segítséget szeretnék kérni egy lg 39lb580v tv beállításához. Mi vel van rajta CI+ slot, kicseréltettem a dekódert egy digi smart cam-re. Itt a gondom. Nem tudom behangolni rendesen. Indítok egy automata keresést, aztán a több száz csatornából kereshetem ki a nézhetőeket. Nincs erre jobb, gyorsabb megoldás?
Segítségeteket előre is köszönöm.

borsia

(#54013) huncutka1029 válasza borsia (#54012) üzenetére


huncutka1029
addikt

kérdezd meg a szolgáltatódat, mi a streamjének a kezdő, és végső frekije, és csak eben a sávban kerestess a tv-vel.
Ha megvan, akkor jelöld favoritnak ami kell, mentsd ki a listát USB-re, és pc-n chansort nevű progival töröld ki az összeset amit nem "favorizáltál"
Rakd tetszőleges sorrendbe, és másold vissza.
Utána a beállításokban ne felejtsd el kikapcsolni az automatikus csatornafrissítést, mert akkor átpakolja őket, ha a szolgáltató erre "parancsot" ad neki ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#54014) Henker2


Henker2
addikt

Srácok!

Látom megy itt a 650-es típus körüli vita.

Ezek után néztem még egy TV a T-Home-nál!

Samsung UE40H6200

Tudom nem ebbe a topikba való, de akkor ha már 3D-s TV-t szeretnénk venni, mert nincs sok választási lehetőségünk és hosszabb távra tervezünk, melyik legyen? Ez a Samsung vagy az LG 42LB650?

A lényeg a szép kép a filmekhez illetve 3D majd 1-2 jó filmhez!

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#54015) Morris válasza #94529552 (#54009) üzenetére


Morris
veterán

Nem kívánok reagálni, mert kiforgatod a másik mondandóját. Közel sem az a lényeg, mint amit kiragadtál. És úgy látom nem is akarod érteni, hogy mi a probléma.

[ Szerkesztve ]

(#54016) cidalain válasza Henker2 (#54014) üzenetére


cidalain
veterán

Samsungnal mindig a 6400-as szeriat szoktak mondani, hogy az alatt ne vegyel.
(Mint ahogy az LG-nel a 650-est szoktak, hogy azert legalabb ezt)

Igazabol nincs tokeletes dontes. Ha az altalanos tv topicba mesz, ott ropkodnek a colok, es a szazezrek. A vajtszemuek szerint a 200 alatti tv-t meg kikapcsolva is gazos nezni, meg kulonben is a tv 50 col felett kezdodik.

>> GearBest Club Veszprém << >> https://www.facebook.com/gbc.veszprem <<

(#54017) huncutka1029 válasza Henker2 (#54014) üzenetére


huncutka1029
addikt

felhívnám a figyelmedet, hogy az aktív 3D, amit pl a samu alkalmaz, 8 év alatti gyerekek esetében nem használható, És mindenképpen próbáld ki egy üzletben, mert sok ember nem bírja a villódzás miatt, migrénes, vagy epilepsziás rohamot okozhat.
Előnye, hogy valós full HD- képet látsz.3D- közben
Hátránya az előbb leírtakon felül: Viszonylag fix nézési távon élvezhető csak, oldalról nem olyan nagy a betekintési szög 3D esetében! mint a passzív 3D esetében.
Nagy a veszélye a crosstalk-nak,
egyszerre max 4 szemüveget tud szinkronizálni a tv,
a szemüvegek akksiját gyakran tölteni kell.
Egy szemüveg akár 12-15.000 Ft-ba is kerülhet.

És 2" kisebb mint az LG

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#54018) Dave567 válasza #94529552 (#54009) üzenetére


Dave567
addikt

Igazad van, elismerem hibáztam.
Hogy mit keresek itt??? Életeket mentek, a sok bosszankodástól. :R

Henker2
A Samut, lehet tudásban megegyeznek, de kép mínőségileg nem, mert más panelt használ.
Aktív v Passzív 3D Samu aktív, az LG passzív, ha tudod nézd meg élőben, és ne teszteket olvass, mert sok a kamu bennük.

Huncutka:
Ennek fussunk neki mégegyszer.. Kérlek!!!

[ Szerkesztve ]

(#54019) Shingen válasza cidalain (#54016) üzenetére


Shingen
addikt

+1 ;)
Így nehéz lesz döntenie. :)

風林火山

(#54020) #94529552 válasza Morris (#54015) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem forgatom, csak túlzónak tartom a negatív LG kampányt amit most sony tulajként folytatsz a PH-n.
Én úgy látom hogy vannak elégedett itt 650V tulajok is, és 115-ből lehet venni egy 42LB650V-t. Ez nem semmi.
Dave567 Értéket? Na neeeee ! LG LCD tévékkel kapcsolatban mennyi tapasztalatod van? LA, LB tévékről?

Henker2 Hasonló kategória, és ár. Én a jóval kisebb betekintési szögei miatt nem vettem Samsungot.
Ehhez majd szemüveget is venni kell mert nem adnak hozzá, hacsak nem a telekomnál épp olyan akció van.

[ Szerkesztve ]

(#54021) koti


koti
tag

No az én LG 55 LB650V készülékem szerintem jó. Nincs felhősödés, csak tesztképen látható némi foltosodás bevilágítási egyenetlenség. A webos szerintem is szar. A lassúsággal elvagyok, de biztosan sok embert az őrületbe kerget.
Nos a szám: 55LB650V-ZN BEEWLJG
Elvileg: 214. novemberi gyártású

(#54022) huncutka1029 válasza Dave567 (#54018) üzenetére


huncutka1029
addikt

minek fussunk neki? :F
Nem értem a kérdést

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#54023) direwolf válasza huncutka1029 (#54017) üzenetére


direwolf
őstag

"Előnye, hogy valós full HD- képet látsz.3D- közben"

Ez ebben a formában csak akkor igaz, ha BD-t néz, ugyanis a virágboltban elérhető átkódolt tartalmak vagy függőlegesen (SBS), vagy vízszintesen (OU) felezettek.

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#54024) Dave567 válasza #94529552 (#54020) üzenetére


Dave567
addikt

Itt senki nem kampányol, csak rá érzett arra, hogy 10-20e Ft-al sokkal jobb tévét lehet venni. Képmínőségre gondolok nem tudásra, szerintem az előbbi fontosabb.

Életekre gondoltam, nem értékre.
LG monitor birtokosa vagyok, ami kutya IPS-t használ, szépnek szép, de a jótól messze van.
Az ellenségemnek se kívánám, nem hogy tv-be, isten ments.
Sokan itt abba vannak sajnos, hogy a betekintési szög, meg a ríkító színek a mindennek a csúcsa, ezért is írom én is, a képmínőségre igénytelenek az emberek.

Kb 2010 óta olvason az LG topicot, ezzel a tévével akartam kezdeni, szerintem itt volt a legelső hozzászólásom is. Bloodrayel is beszélgettem, aki nagyon eltűnt mostanába.
LA620 is volt kiszemelt ami Direct Ledes arról is halottam negatívumokat.
Így befejeztem az LG tévék nézelődését.
Az IPS-t talán ahogy Direwolf is írta, talán jó lesz az 1.5 millás tévékben, addig felhős meg koszos lesz.

Csak azért vagyok felháborodva ennyire, mert nekem is hazudtak annó elég sokat, Pl az aktív 3D ről, és a Plazmáról is.

Huncutka: Az Aktívat nem jó üzletben nézni , vagy ha mégis kevés fény legyen, és rögtön nem villog, nekem ebben is hazudtak. És saját szememmel láttam.
5000 Ft 2bd Samu szemüveg.
Én nem oldalról nézek tv-t, meg szerintem senki se.
A többivel nagyjából egyett értek. De nézze meg.

Na Végeztem.
Mindenkinek jó tévézést estére.

[ Szerkesztve ]

(#54025) amtibacsi válasza Nunder (#53999) üzenetére


amtibacsi
aktív tag

Egyetértek veled, én is meg vagyok elégedve az én 32LB650V készülékemmel, bár nem kerestem se foltot, se felhőt, így az talán nincs is :) Lenovo T60-as öreg laptopról próbáltam 3D filmet Servioon keresztül, persze wifin. A routerem nem egy gagyi, valami mikrotik, elég drága. Sajna időközönként megáll a film és töltögeti magát. 2D-nél semmi gond. Ma felforgattam a lakást és sikerült egy 2 méteres kábellel összekötni a routert a TV-vel. Megszünt a töltögetés, szépen mennek a filmek. Úgy néz ki, hogy még egy szuper routernek is kevés a sávszélessége wifin, ha két készüléket kell ellátnia. Holnap szerzek egy 10 méteres kábelt és bekötöm fixre. Még annyit, hogy egy régi 2.0-ás USB-s 40 gigás külső vinyóról is megy a 3D ezzel a módszerrel, bár kb. 20 perc után töltött egyet. Az igazi az lenne, ha a laptop is kábelről menne, de az kb. 30 métert jelentene :)

[ Szerkesztve ]

(#54026) huncutka1029 válasza direwolf (#54023) üzenetére


huncutka1029
addikt

itt az aktív 3D ről írtam, ami 1920 x 1080pFelváltva a bal, majd jobb szemnek
és véletlenül sem felez! Ne keverd a passzív 3D vel.
olvass figyelmesen! ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#54027) direwolf válasza huncutka1029 (#54026) üzenetére


direwolf
őstag

Én figyelmes vagyok, de legyél Te is! Arra akartam felhívni a figyelmet, hogy bár valóban a technológia tudja, de a beszerezhető 3D tartalomnak csak kis százaléka lesz valóban fullHD egy aktív shutteres tv-n. És persze az is igaz, hogy a passzív 3D-n meg soha (fullHD panelek esetén) :R

[ Szerkesztve ]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#54028) #94529552 válasza Dave567 (#54024) üzenetére


#94529552
törölt tag

A tévés tapasztalatról kérdeztelek, de nincs válasz. Akkor hogyan adsz itt tanácsokat LG LCD tévékről ha nem ismered egyiket sem? Úgy, hogy mindenkinek az IPS és az LG ellen beszélsz? Tudomásom szerint a szabályzat tiltja az ilyen tevékenységet.

[ Szerkesztve ]

(#54029) huncutka1029 válasza Dave567 (#54024) üzenetére


huncutka1029
addikt

Huncutka: Az Aktívat nem jó üzletben nézni , vagy ha mégis kevés fény legyen, és rögtön nem villog, nekem ebben is hazudtak. És saját szememmel láttam.
5000 Ft 2bd Samu szemüveg.
Én nem oldalról nézek tv-t, meg szerintem senki se.

Hol nézze meg ha nem üzletben?
Villog az sötétben is, mivel ha megnézed a szemüveget, az is szinkronizálva hol az egyik hol a másik lencsét sötétíti le, annak függvényében, hogy melyik szemnek szánt képet látod a képernyőn. Ha láttál ilyet, akkor biztosan ez is feltűnt... ;)
Ha jelet veszít, akkor jön a crosstalk, azaz a bal szem képét is a jobb szem kapja, és konec 3D
Én is néztem, még házimozi szalonban is, MM-ben a kiállított, állványra csavarozott szemüveggel 3 perc után lett hányingerem
a szalonban 10-12 perc után adtam fel.
Lehet, hogy van olcsóbban is szemüveg, de ez is tipusonként változik.
Plez milyen ajánlat? a szemüveg nem tartozék a fent említett tipusnál!
Tényleg van 2 db szemüveg 6999 ért az MM ben, de az a 2011-2012-2013-as D,E,F sorozathoz jó, ha szerencséje van, akkor jó az általa kinézetthez is, ha nem,.......akkor jön a fekete leves, és a kisebb vagyon kifizetés
Ha 4 en 5 en ültök a tv előtt, akkor mindenki a középvonal mentén helyezkedik el? egymás felett vagytok?
Mondjuk, ha 5-6 méterről nézed, akkor ez a kérdés irreleváns, de ott meg nincs 3D 84" alatt......

[ Szerkesztve ]

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#54030) huncutka1029 válasza direwolf (#54027) üzenetére


huncutka1029
addikt

Mint minden törvénytisztelő magyar te sem, és én sem járunk a virágboltba konvertált vackokért ugye??? :P

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#54031) Döglött Róka


Döglött Róka
veterán

Erdekes ez a 650 tema, kemeny 20 rongy tobbletert lehet kapni mar 670-et ( ennyi a kulonbseg pl edigital-nal), es kapsz egy sokkal jobb panelt. Akinek 1-2 kilo kiadasanal faj ennyi plusz penz az bocsanat, de ne vegyen ennyiert tv-t...

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#54032) Henker2


Henker2
addikt

Igazatok van!

A Samsunghoz nem adnak 3D szemcsit, az LG 650-hez jár 2 db!

Az aktiv , passziv 3D nem érdekel, csak legyen 3D. Ez a 3D az ugye, amikor osztott képe van a filmnek? :B

Illetve beszélitek ezt a felhősödést ez mi? Hogy kell érteni? Illetve hogy kell elképzelni a lassúságot?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#54033) Döglött Róka válasza Henker2 (#54032) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Erdekeljen a passziv, sztem sokkal kenyelmesebb mint az aktiv, nem bantja a szemedet.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#54034) Henker2 válasza Döglött Róka (#54033) üzenetére


Henker2
addikt

Ezek után akkor megint csak azt mondom, hogy bevállaljuk az LG650-et!

Hátha nem lesz vele gond!

És akkor a felhősödést meg a lassúságot hogy kell elképzelni?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#54035) luckyman válasza #94529552 (#54028) üzenetére


luckyman
aktív tag

Van egy LG monitorja, hát nem érted? A többit meg látta a bótban. Ja, meg olvasta a neten.

[ Szerkesztve ]

(#54036) poli27 válasza Henker2 (#54034) üzenetére


poli27
veterán


Sztem ne vedd meg.... megnyomsz egy gombot és 5 másodperc múlva jó esetben történik valami kb... Ez a webos semmit sem ér....mondom ezt úgy, hogy tegnap vittek el tőlem egyet a szervizesek csereutalvány ellenében...

[ Szerkesztve ]

(#54037) direwolf válasza huncutka1029 (#54030) üzenetére


direwolf
őstag

Természetesen ;]

"I've seen things you people wouldn't believe"

(#54038) Henker2 válasza poli27 (#54036) üzenetére


Henker2
addikt

És te meddig használtad?

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#54039) poli27 válasza Henker2 (#54038) üzenetére


poli27
veterán

3 hétig bírtam ki....

(#54041) #94529552 válasza Henker2 (#54038) üzenetére


#94529552
törölt tag

Most ilyent vesz: VA panel
dantre Helyette a kedvenc tévéműsort, vagy filmet fotózná nekünk. Az jobban érdekelt volna. Na, mindegy.

[ Szerkesztve ]

(#54042) Henker2 válasza poli27 (#54039) üzenetére


Henker2
addikt

És ebben a 3 hétben csak negatív tapasztalataid voltak?

Pumma: Jól látom, hogy ez is hasonlót produkál?

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Redmi Note 12 Pro 5G

(#54043) Döglött Róka válasza Henker2 (#54034) üzenetére


Döglött Róka
veterán

En azt mondom varj egy honapot es akkor vegyel egy 670et. Azzal biztos nem losz melle mivel sokkal jobb panel van benne mint a 650ben.

Ezelott egy nem okos samsungot hasznaltam, a webos ebben egy hasznalhato rendszer, nem egy villam, de nem is zavaroan lassu, a 650ben nem tudom milyen SoC van, de tuti lassabb mert en erdekes modon nem kapok agyergorcsot tole...

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#54044) h1mpi válasza #94529552 (#54041) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez nagy előre lépés :D

(#54045) poli27 válasza Henker2 (#54042) üzenetére


poli27
veterán

Amíg kijelzőnek használtam elviselhető volt, de amint beletettem egy kártyát és sattal akartam használni onnan megbolondult.... elfogyott a memória hiba volt, azt írta nincs behangolva a tv, kikapcsoltam bekapcsoltam megjavult stb stb..,.

(#54046) poli27 válasza #94529552 (#54041) üzenetére


poli27
veterán

[link]
ez van kinézve, tuti sokkal jobb lesz ....

(#54047) Döglött Róka válasza #94529552 (#54041) üzenetére


Döglött Róka
veterán

50LB671V - en teljesen meg vagyok elegedve a keppel, de a gyari beallitasok hulladekok. UPC CI+ kartyaval hasznalom.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#54048) Leki78 válasza Döglött Róka (#54047) üzenetére


Leki78
tag

Leírnád, hogy te milyennel használod. Mire megjön a tv-m be szeretném gyűjteni a legtöbb hasznos tanácsot

Le szoktál maradni a kedvenc műsorodról a Tv-ben? Ennek ezennel vége! Itt a megoldás: http://tvben.hu/zzepg/zzepg/ajanlas.php?ki=24

(#54049) #94529552 válasza Henker2 (#54042) üzenetére


#94529552
törölt tag

Minden LCD tévé felhős amikor üres háttérképet nézünk rajta, mert olyankor az elektronika nem dolgozik.
Én tudom így is sokba kerül a hitel miatt, én is kicsit sokallom a 650V, és a H6200 árát is a telekomnál. Meg a kötöttséget. Máshonnan meg nehezebb hitelre is tévét venni, szóval vedd amelyiket akarod, szerintem nem lesz baj vele. Nekünk itt teljesen mindegy, hogy melyiket. Ha probléma lenne, mindkét márka helyszínen végzi a szervizelést. Ami itt ment az tényleg riasztó, nem csoda hogy elbizonytalanít. Én időnként a sony-topikban is látok hasonló hisztériát.

(#54050) pubos


pubos
tag

üdv.régóta olvasgatom a fórumot.Ezért is döntöttem LG 42lb650 tv nél.
Valószínűleg én kifogtam mert se felhősödés se foltok nincsenek.
3-4 hónapja megvan csak jót tudok róla mondani.Személy szerint bátran ajánlom mindenkinek.
Ha valaki nagyon maximalista keresgélhet élete végéig de teljesen hibátlant úgysem fog találni.
jó tv ez ebben az árban nagyon megérte.(120E Ft)
Ezúton is köszi azoknak akik anno nekem segítettek a választásban :R

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.