Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#75001) gombi1967 válasza #94529552 (#74982) üzenetére


gombi1967
csendes tag

Néztem a 32LF5610 csak az 10000-el több.A mall.hu tol megrendeltem a 510 b-t.Mire elfogadta a rendszer a véglegesítést 1000 forintal drágább lett.meg az ingyenes szállításra ráment 490 ft.Mérgembe lemondtam a rendelést.Megvárom hátha akciózza az edigi.média,vagy euronics.

(#75002) Beni2360 válasza sajog159 (#74997) üzenetére


Beni2360
félisten

Passz nem tudom de szerintem Román az a nyelv ami téged nem vigasztal. A digin vannak román nyelvű reklámok is akkor miért ne lenne Román nyelvű irományok? :O

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#75003) Unsign


Unsign
tag

55lf652V. Én eddig kapasbol mindig kikapcsoltam minden hokusz-pokusz kepjavito technikát a teveimen, de múlt héten allitgattam és a dinamikus kontraszt beállítással azóta is nagyon(!) elégedett vagyok még közepes állásban is. Eltűnt a köd képről és foci alatti foltosodas is megszünt (ami volt bőven) Valóban erdemes kísérletezni meg hónapok után is és nem megszokásból állítgatni.

[ Szerkesztve ]

(#75004) SirKero válasza PioDVD (#75000) üzenetére


SirKero
őstag

Természetesen :K

Most olvastam a rendőrségi hírekben hogy rasszista támadót keresnek, felhívtam őket, erre kiderült hogy nem állásajánlat.....

(#75005) brombadeg válasza brombadeg (#74969) üzenetére


brombadeg
tag

Na, en lehet visszarakom az eredeti firmware-t, mert ezzel nem megy valami jol az usb-re kotott vinyo :(

(#75006) mexel


mexel
veterán

Sziasztok! S.O.S. segítséget szeretnék kérni. Olvastam az összefoglalóban a garis feltételeket. Ez azt jelenti ha jól értelmeztem hogy nyugodtan megvehetem az LG tv-t bármelyik kis shopban, tudom regizni az LG oldalán és az LG lesz a garis ügyintéző, a boltot kihagyva?
LG 32LF5610-et szeretnék venni édesapámnak, jó választás lehet? Tudom hgy belépő szint, de gyakorlatilag csak tv-zésre használja, más forrásból nem néz filmet.

(#75007) PioDVD válasza mexel (#75006) üzenetére


PioDVD
senior tag

Amíg javítani kell, addig nincs is gond. Az akkor kezdődhet, ha azt mondja a szerviz, hogy csere.
1. Időközben megszűnt a kis webshop. Akkor nincs, aki cserélje.
2. (Főleg, ha nem teljesen halott a tv) Nem cserélik a szerviz véleménye ellenére, mert a cég, akitől ők vették, azt nem fogadja el automatikusan. Elküldetik a tv-t veled, jó esetben ők vagy egy itthoni szerviz megnézi és ha jogosnak találják, kapsz újat. Ha szerintük nem hiba, akkor kezdhetsz velük birkózni, hiába a kezedben a hivatalos Lg szerviz véleménye.

Ennyi a kockázat, neked kell dönteni, pár ezer ft-ért megéri-e ez neked.

(#75008) mexel válasza PioDVD (#75007) üzenetére


mexel
veterán

Magyarul akkor a válasz a kérdésemre nem. :D Éppen ez a lényeg, azt hittem ezzel a regisztrációval kiiktathatom a shopot-boltot-bárkit a láncból. Tehát ha cserés a dolog akkor mégis őket kell keresni. Na így már nem éri meg a dolog természetesen.
Nem tud valaki valahol jó áron LF5610 vagy LF561V tv-t?

[ Szerkesztve ]

(#75009) xy2003 válasza kano (#74972) üzenetére


xy2003
tag

Tényleg ennyire rossz a helyzet?
Egy sony crt-t cserélnék le aminek kib@szott jó a képe,de a méret már nem az igazi a 16:9 miatt,f1 vagy motorversenynél ha kiírják a sorrendet lemaradással nem látom a számokat,valszeg mostani tv-kre optimalizálják.

(#75010) mtamas14


mtamas14
csendes tag

Sziasztok!

TV vásárlás elött állok, de kicsit elvesztem a részletekben és opciókban...

Ami adott:
UPC kábeltv, 3 - 4 m nézési táv (szétszórva a szobában, így oldalról, alulról is legyen szép a kép), film- és sportnézés, némi zenehallgatással (Youtube és TV-műsor egyaránt). Szemünk éles, szemüveggel :-), de a feliratok egyre kisebbek...

HDR már kihasználható?
Melyiknek legszebb a hangja (tudom, házimozirendszer is lesz majd hozzá elöbb-utóbb...).

Ezek közül melyiket ajánlanátok?
LG 43UH6107 UHD webOS 3.0 SMART HDR Pro LED Televízió
LG 43LH6047 webOS 3.0 SMART LED Televízió
LG 40UH630V UHD webOS 3.0 SMART HDR Pro LED Televízió
LG 43UH6507 UHD webOS 3.0 SMART HDR Pro LED Televízió

Jelenleg egy régi, keskenyített 72 centis CRT LG van.

Köszönöm

[ Szerkesztve ]

(#75011) PioDVD válasza mtamas14 (#75010) üzenetére


PioDVD
senior tag

Uhd-ból 6-ost nem szoktak ajánlani. A hdr ebben a kategóriában csak előkészítést jelent, ha jól emlékszem.

Mexel: míg nincs vége az eb-nek, van remény akciókra.

Xy2003: sok hülyesége van a technológiának, de ha nem a legalsó kategóriát veszed és nem direkt a hibákat vadászod, a méret sok mindent kompenzál, egy 42-es tv brutál nagy (és jó) a 72-es crt után. Nekem (de főleg a gyerekeknek) elég sz.r lesz visszatérni a crt-hez. :)

(#75012) #94529552 válasza Unsign (#75003) üzenetére


#94529552
törölt tag

Hasonlóképp gondolom én is, mert UF850-esen is jót tesz a dinamikus kontraszt, de itt elég min. állásban, viszont a háttérfényt kisebbre kellett venni.

gombi1967 Az edigitálban van 65k-ért, talán a hétvégén megint akcióznak. Bár inkább a drágább tévéket szokták. A 2x10 W audio miatt mondtam a FHD-s 32" LF5610-et, de lehet az is elég. Konyhába szokták a monitor tévéket is rakni, mint ez a LG 29MT44D, és 3 év garis, de amúgy nem ismerem a típust.

(#75013) mexel válasza PioDVD (#75011) üzenetére


mexel
veterán

Remény van de én csak 2 napig vagyok, utána megint nem leszek :( Holnap vagy holnapután vennem kell valamit és éppen most fogyott el mindenhol minden. Aqua-ban is volt 66e körül, most feltolták 90-re. :F

[ Szerkesztve ]

(#75014) #94529552 válasza sajog159 (#74994) üzenetére


#94529552
törölt tag

M4 Sport HD hiányzik? Itt megvan minden digi műholdas csatorna adata. Ahogy írtad, csak a
3. Transzpoder: 11900/H/28000-nél kiválasztod helyette a 11843/V/30000-et.
5. Frissítés
6. Kész
Írtam Pü-t is, mert sok lenne az off.

mtamas14 Általában minél magasabb számozás, annál jobb kép, hang vagy több funkció van, tehát jobb egy tv. Nézd meg itt, hogy mik a különbségek a 2016-os tévéknél. Viszont az UHD-t ekkora méretben nem tudnád kihasználni, csak kb. 55-60"-os mérettől.
A 43LH6047-es FHD árából tudnál venni jóval nagyobb tavalyi 49-50-es tévét, mint az LG 50LF580V vagy LG 50LF652V[link]. 3 méterre ennél kisebbet nem kellene.
xy2003 A CRT a múlt. Én nem kívánnám vissza. Az LCD digitális adással+ HD adókkal sokkal jobb.

[ Szerkesztve ]

(#75015) K Norbi válasza #94529552 (#75014) üzenetére


K Norbi
addikt

Éjszakai műszak ott is? :D :D

[ Szerkesztve ]

(#75016) #94529552 válasza K Norbi (#75015) üzenetére


#94529552
törölt tag

:R Ezt már láttam valahol.

[ Szerkesztve ]

(#75017) A-Bag


A-Bag
tag

Sziasztok! Használ közületek valaki LG TV Remote app-ot? Vettem egy új telót és nem működik rendesen, a hang átjön a telefonra de a tv képe nem. Esetleg van helyette másik app amivel a tv átküldi az anyagot a telefonra ?

(#75018) Krissz80 válasza A-Bag (#75017) üzenetére


Krissz80
senior tag

Az LF652v milyen fájlformátumokat játszik le?
Tudja pl az MKVt?

(#75019) Biga123 válasza PioDVD (#75007) üzenetére


Biga123
addikt

Ha az LG garis szeríz cserét mond mert szar a TV akkor kapsz tőlök egy cserére jogosító igazolát a TV t pedig elviszik. Ergó nincs mit bevizsgálni . Ha javítható akkor megjavítják ha nem akkor csereigazolás. És azzal ballaghatsz be a boltba ha van ugyanolyan akkor kapsz egyet, ha nincs kkor felajálnhatnak másikat, te ezt vagy elfogadod vagy nem, ha nem akkor pénz vissza.
Gond akkor van valóban ha a bolt jogutód nélkül megszűnik.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#75020) Turbobacsi válasza Krissz80 (#75018) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

simán: több hangsávot és feliratot is!

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#75021) mexel válasza Biga123 (#75019) üzenetére


mexel
veterán

Igen, a kis boltoknál ez a gond :( Csak olyan helyen találtam raktáron ( és már csak LF561V-t ) ami kis bolt.

(#75022) huncutka1029 válasza mexel (#75021) üzenetére


huncutka1029
addikt

olvass véleményeket a kis boltokról, van ami megbízható, nem kell parázjni, a bolti garitól,
Annyi a különbség, hogy nem a szervízt hívod direktben, hanem a boltot, és ők intézik az el, és visszaszállítást, javítást.
semmi mágia nincs benne. Ha megszűnik, de a számla megvan, akkor az Lg is javítja. ;)

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#75023) PioDVD válasza Biga123 (#75019) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nem viszik el, csak ha hivatalos úton (rajtuk keresztül) jött a tv. Olvasd el kolléga Aqua-s történetét. Vagy az emag-ost.

(#75024) PioDVD válasza huncutka1029 (#75022) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nem kell a boltot hívnod, mehet egyből az Lg-nek is a hívás. Pont ez a jó.

Mondjuk ebből is lehet kavarás utólag: kihívom az Lg-t, megjavítják. Később meghal a tv, ekkor már a bolt (nálam Metro) nyilván bekéri a tv-t és kellő rosszindulattal mondhatja, hogy valaki hozzányúlt, ugrott a garancia. Ez azért nem valószínű, de az elvi lehetőség megvan.

(#75025) Biga123 válasza PioDVD (#75023) üzenetére


Biga123
addikt

Én a hivatalos LG garanciáról beszélek. Az enyimet szó nélkül bedobta a kisteherbe és elvitte és kaptam a csereigazolást. Ennyi. Nem a bolti gariról beszélek, igen az szívás lehet.

"Később meghal a tv, ekkor már a bolt (nálam Metro) nyilván bekéri a tv-t "
Ez butaság.. Ne a bolthoz menj hanem a hivatalos LG szerelőt hívd. és nincs mizéria.

Csere ügyben a márkaszervíznek van jogköre dönteni.
Ha nem csak bolti garid van.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#75026) Biga123 válasza Biga123 (#75025) üzenetére


Biga123
addikt

Közben megtaláltam TBMC kollega kálváriáját.
De ezek szerint csak és kizárólag ott szabad tvt venni ahol hivatalos magyar LG garipapírt adnak.
Bár nekem van írásos bizonyítékom h a Digitalko s tvkre vonatkozik a hivatalos magyarországi LG garancia, + az LG től is van 1 mailem h amennyiben nem outlet ből vettem akkor él a gari náluk.

A cserés TVm euronics es volt ..

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#75027) PioDVD válasza Biga123 (#75025) üzenetére


PioDVD
senior tag

Én meg éppen nem a hivatalos garanciáról írtam. Éppen a fentiek/lentiek miatt érdemes hivatalossal venni. Én is csak azért vettem boltival, mert berágtam, hogy Debrecenben mindig csak hirdetve láttam, a valóságban meg sosem. Webshop-ot meg nem akartam.

Viszont a következő, a saját, valószínűleg onnan lesz, ahonnan a kicsonagolásos szállítással küldik. (Hirtelen nem ugrik be a nevük, pedig most is volt róla szó.)

(#75028) huncutka1029 válasza PioDVD (#75027) üzenetére


huncutka1029
addikt

Aqua a nevük.
De van még sok jó webshop.

Én már 4 tv-t vettem, mindet bolti garival, sose volt gond. pedig volt amit már javítani kellett.
Én nem bánom, ha boltot kell hívni, ha ezzel spórolok 40-100 ezret.. ;)
Megfelelő körültekintéssel nem nagyobb kockázat, mint a médiában, extrémben, stb vásárolni.
Főleg, mióta az LG javítja a webshopos tv-t is......
Ha meg 2 év után para van, hogy mi lesz, akkor ott a kiterjesztett gari, törésre, stb, azt meg fizeti a biztosító akkor is ha a bolt már sehol sincs.... :K :K :K

DE persze, aki tart az ilyenektől, annak én is azt javaslom, vegye meg nagy üzletben, hivatalos garival, csak akkor többe kerül.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#75029) kano válasza xy2003 (#75009) üzenetére


kano
nagyúr

A méret nagyon szuper benne (nekem 42" van egy kis szobában), a képe is gyönyörű, ha nem gyors mozgásos történetet nézel. Ha azt, akkor elmossa a képet illetve lehet, hogy beállítással ezzel nagyban lehet javítani. Összességében ennyi pénzért (114k) nem kaptam volna jobbat semmilyen márkában, ráadásul a többi sem jobb ahogy olvasgatok. Talán még a 50"-os Sony 50W755C lett volna meggondolandó 15xk-ért, de sajnos az egyáltalán nem fért volna rá az asztalra ahová szántam a TV-t és féltem is az androidtól. Viszont közben írt a egy fórumtárs, hogy nagyon szuperül működik és rengeteg dolgot tudsz rá telepíteni. Így talán nekem jobb lett volna az, de már mindegy, ezért nem viszem már vissza harmadszorra is. :DDD

„Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

(#75030) Biga123 válasza PioDVD (#75027) üzenetére


Biga123
addikt

Atomtv, tvraktár.

De akkor itt is megszívhatod egy csere miatt esetleg.

Érdekes hogy a srác a végén írta h az LG től meg lehet kérdezi kik a szerződött partnerek, akikkel nem lehet gond. Nekem ezt az ÜF nem tudta megmondani.

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#75031) PioDVD válasza huncutka1029 (#75028) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nem az Aqua-ra gondoltam, de lehet, hogy ők is így küldik, nekem nem rémlik, de ez semmit sem jelent.

Én olcsó tv-t vettem és sokan még olcsóbbon spórolnának - én nem látom be, hogy mondjuk 5 e ft-ért megéri kockáztatni.

Ha a bolt is kiküldi a szerelőt és oda-vissza szállít, az nyilván majdnem olyan jó, mint a gyári szerviz (csak esetleg több idő), de ha neked kell elküldeni/bevinni, az már macerás. Tudom, a törvény szerint nincs ilyen...

Biga: de, válaszoltak a kérdésedre, csak nem vagy hajlandó elfogadni: bárhonnan, kivéve outlet. Outlet, aminek a nevében is benne van. Ez teljesen egyértelmű, csak Te elvárod, hogy mondják meg, a Mucsajröcsöge, Kossuth utca 3. alatti bolt az outlet-e. Továbbra sem fogják megmondani, neked kell megkérdezni/nézni a boltot.

(#75032) Biga123 válasza PioDVD (#75031) üzenetére


Biga123
addikt

Figy az aqua nevében sincs benne h outlet . Nem is minősül annak.
Mégis megszívta a srác.

Mert nem arra hivatkoztak hogy outlet hanem h szürkeimportos.

De mind1 mert az enyim is megvan már és amennyire tudtam bebiztosítottam magam.

Csak idegesítő h nincs egy egyértelmű állásfoglalás.

"hívtam az LG-t küldtem nekik róla kérésükre fotót, videót. Következő nap délben hívtak, cserélik a készüléket, berendelik az újat, s értesítenek amint megérkezik - januárban - az új készülék, kijönnek, s cserélik a helyszínen, csak küldjem el a számla másolatát emailben a megadott email címre.
Rá 2 órára hív az LG egyik szerelője, miszerint sajnos nem tudnak berendelni a készülékből, mert az Aqua Electromax-nál vásárolt TVket ők csak szervízelhetik nem cserélhetik, így az Aquahoz kell forduljak, mert szürke importon keresztül intézik a TVket az itthoni piacra."

"u.i: aki nem akar hasonlókban részesülni, NE vegyen TVt az Aquanál, sőtt, más olyan helyen sem, aki nem hivatalosan az LG központtól szerzi a TVket - ezt az LGközpont felhívása után egyből leinformálható - miután ezt utólag megtudtam." [link]

Tehát nekik van 1 listájuk ami alapján ezt mondták csak nem adják ki. amit nem értek miért (gondolom a szerződött partnereikkel járnak el teljeskörűen)..

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#75033) PioDVD válasza Biga123 (#75032) üzenetére


PioDVD
senior tag

Utoljára:
Leírtam, hogy bolti garanciánál macerás a csere. Erre beleokoskodtál:
"Ha az LG garis szeríz cserét mond mert szar a TV akkor kapsz tőlök egy cserére jogosító igazolát a TV t pedig elviszik. Ergó nincs mit bevizsgálni."
Még jó, hogy most már kioktatsz, hogy miért nem jó a bolti garancia.

[ Szerkesztve ]

(#75034) Biga123 válasza PioDVD (#75033) üzenetére


Biga123
addikt

Akkor elbeszéltünk egymás mellett..

De a lista a lényeg akkor. :

"A hivatalos lista is megvan: mm, euronics, tesco, auchan, edigital."

:C :C :C :C :C :C :C

szerk: eddig is béke volt részemről.

[ Szerkesztve ]

---- Elméletileg, az elmélet és a gyakorlat egy és ugyanaz. Gyakorlatilag nem.----

(#75035) PioDVD válasza Biga123 (#75034) üzenetére


PioDVD
senior tag

Nem tudom szerkeszteni, akkor el, legyen béke!

(#75036) PioDVD válasza Biga123 (#75034) üzenetére


PioDVD
senior tag

Egyébként én nem találtam meg ezt a listát az Lg oldalán (igaz, csak mobilon néztem), mások írták és elhiszem.

(#75037) mexel


mexel
veterán

Akkor valószínűleg a 220v sem lesz a listán, pedig ma megrendeltem ott 69900-ért egy lf5610-et. Ahogy olvasom a hsz-eket úgy érzem az összefoglalóban írt gari téma nem egyértelmű, érdemes lenne kiegészíteni.

(#75038) PioDVD válasza mexel (#75037) üzenetére


PioDVD
senior tag

Azért 2 dolog kell, hogy szívás legyen (bolt megszűnésen túl):
Ne lehessen (gazdaságosan) javítani.
Nem teljesen halott a tv.

Bízzunk benne, hogy ez nem jön össze.

(#75039) mexel válasza PioDVD (#75038) üzenetére


mexel
veterán

Így van :) Már csak az fáj hogy arany színű a tv kerete. :)

(#75040) PioDVD válasza mexel (#75039) üzenetére


PioDVD
senior tag

Akinek fussa aranyozott tv-re... :)

(#75041) mexel válasza PioDVD (#75040) üzenetére


mexel
veterán

Na igen. :DDD Mindenesetre apukám megnézte fotón és azt mondta őt nem zavarja. Azt nem tudom tv-zés közben nem zavaró a világos keret? Kár hogy a Philipsről nem találtam semmi infót, lehet hogy az ugyanennyiért jobb lett volna. Sokkal természetesebb színei voltak a boltban, de semmit nem olvastam róluk.

[ Szerkesztve ]

(#75042) PioDVD válasza mexel (#75041) üzenetére


PioDVD
senior tag

Amíg nem romlik el, addig a P. is biztos jó. Amikor meg hiba miatt nélkülözi sokáig, míg az Lg-t (és Samut) lehetőség szerint a helyszínen javítják, akkor nem annyira.

(#75043) apollo12


apollo12
veterán

heló vettem egy lf 42 652v tv és azt szeretném kérdezni hogy wifi-n keresztül tudok valahogy csatlakozni a számítógépre, hogy filmet tudjak nézni ?

(#75044) mexel válasza PioDVD (#75042) üzenetére


mexel
veterán

Én nem annyira a hibákra hegyezném ki a dolgot, az érdekelne jobban hogy amíg működik melyik a jobb :D Főleg tv-zésre , sport nézésére, meyik a nézhetőbb. A philips milyen panelt használ vajon?

[ Szerkesztve ]

(#75045) mexel


mexel
veterán

A jó büdös francba :W :W :W Tegnap jöttünk haza kb 3 hétig nem voltunk. A tv-t eddig be sem kapcsoltuk. ( 127cm -es samu plazma) Most bekapcsoltam és a kép helyén egy olyasmi fogad mintha minden negatívba lenne és rendkívül homályosan. Kb 10x megpróbáltam és semmi. A menü és semmi sem látszik, majdnem fekete a kép. Mi a franc baja lett? Mindjárt megüt a guta.

(#75046) mexel


mexel
veterán

Kellett nekem tv hibákról beszélni. Ahol voltam 2 tv-m halt meg ( régi crt-k) 1 nap alatt, ott kölcsön tv-t kellett szereznem. Mi van körülöttem? Valami tv killer lettem? :(

[ Szerkesztve ]

(#75047) Cornelius79


Cornelius79
csendes tag

A sima HD ready Samu tapasztalatom az, hogy egy lcd akkor romlik el, ha belecsap a villám, elrontják, vagy leejtik. :-)
Az okos tévétől már tartok kicsit. A telefonok is meghalnak idővel.

(#75048) mexel


mexel
veterán

Ja, most látom hogy az LG lcd-be írtam, ez egy plazma egyébként. Sajnos a hibán nem változtat ez sem :(

[ Szerkesztve ]

(#75049) dik


dik
őstag

Megcsináltam a frissítést és semmit nem vettem észre(55lf652v). :) Beállításokra még mindíg nyitott vagyok! Persze valami jóra! :D

"A hülyékkel nem lehet mit kezdeni!"

(#75050) Petyka3 válasza apollo12 (#75043) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Az LG SmartShare-t letöltöd a pc-re és akkor működik a dolog. Mondjuk, ha nem szeretnél kábelezni, a FHD-s filmekhez valami combosabb router szükséges.

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.