Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#1001) drstupid


drstupid
tag

Aki vásárolt már 3D tvt (LW széria), és kéne neki plusz szemüveg az irjon PM! féláron tudok szerezni :K

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1002) joocek válasza BÁ Nutrition (#997) üzenetére


joocek
aktív tag

Az xbox játsza az mkv-t? :Y

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#1003) BÁ Nutrition válasza joocek (#1002) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

azt nem tom. de xboxon a fifa2011et kajakra berakja 3dbe:) meg a GTA-t is. ezeket próbáltam, nagyon állat:) 2D->3D konvertálással

az mkv-t úgy néztem hogy külső vinyót rádugtam a tv-re USB csatival. kaptár 4-et néztem meg az Avatart. amúgy megnéztem tegnapelőtt a transformers 3at 3dben moziban, és itthon az avatarban sokkalta jobb a 3d-s élmény. pedig az I-maxban néztük a TR3

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1004) drstupid válasza drstupid (#1001) üzenetére


drstupid
tag

Szemüvegek
ilyenek :)

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1005) espat válasza drstupid (#1004) üzenetére


espat
tag

Nálunk (SK) mutyi nélkul 29 € a party pack... (az kb 7800 Ft).

(#1006) drstupid válasza espat (#1005) üzenetére


drstupid
tag

nálam 5 ezer:)

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1007) joocek válasza BÁ Nutrition (#1003) üzenetére


joocek
aktív tag

A COD BO. én is 3D ben nyomom! néha.De szerintem elég nhéz igy játszani!

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#1008) titus26


titus26
tag

Hali!

erre valaki?

[ Szerkesztve ]

(#1009) drstupid válasza titus26 (#1008) üzenetére


drstupid
tag

Szia mennyiért vennéd meg? én a 32" nézegettem és nekem bejött, smart appok + böngésző elég jó de a 26" nem lesz kicsi? monitornak is használod?

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1010) titus26 válasza drstupid (#1009) üzenetére


titus26
tag

Hali!

Hálószobába venném, kb 1,5-k méter távolságból néznénk, 2,1m széles a szoba. 220voltban néztem 109K. Nem tudok nagyobbat betenni, csak ebben a méretben gondolkodhatok. Esetleg, ha valaki tud jobbat mondani, szívesen meghallgatnám.

üdv titus26

[ Szerkesztve ]

(#1011) drstupid válasza titus26 (#1010) üzenetére


drstupid
tag

Ilyen áron megéri, gondolom utánaolvastál már hogy 100hz meg smart tv és azáért választottad. vagy ha nem akkor milyen elképzelésed van?

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1012) BloodRay válasza drstupid (#1011) üzenetére


BloodRay
veterán

Gondolom tudod, hogy a 26"-os LV5500 nem 100Hz-es(bár 3ms-os) és nem net képes... :)
Előnye ebben a méretben, hogy full HD.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1013) joocek válasza BloodRay (#1012) üzenetére


joocek
aktív tag

Valaki használta már a szerviz kodot hozzá? Tényleg be kepcsolhato a HDD re rögzités?

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#1014) BloodRay válasza joocek (#1013) üzenetére


BloodRay
veterán

Ahhoz nem kell szeviz menü, tudtommal elég a régiót átállítani.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1015) BÁ Nutrition válasza joocek (#1013) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

mit, hogy? a dvr-es dologról van szó?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1016) joocek válasza BloodRay (#1014) üzenetére


joocek
aktív tag

Akor ne légy irigy! :) mire kel állitani?

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#1017) titus26 válasza BloodRay (#1012) üzenetére


titus26
tag

Hali!

A gyártó, és a 220VOLT honlapján is 100Hz-nek van írva. Akkor 100-as vagy nem 100-as?

üdv titus26

(#1018) BloodRay válasza titus26 (#1017) üzenetére


BloodRay
veterán

A 26"-os nem, a felett igen. 26"-ban nincsen 100Hz-es készülék egy gyártónál sem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1019) titus26 válasza BloodRay (#1018) üzenetére


titus26
tag

Akkor a gyártó és a forgalmazó téved? :F
Kategóriájában milyen lehet ez a tv?

(#1020) BloodRay válasza titus26 (#1019) üzenetére


BloodRay
veterán

Nem tévednek, maximum a forgalmazó. Elhiheted nekem amit írtam, gyári specifikációs tábláim vannak és használtam is 26LV5500-at. :)
Kategóriájában nagyon jó a képe egyébként szerintem.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1021) titus26 válasza BloodRay (#1020) üzenetére


titus26
tag

Alternatíva erre a készülékre?

(#1022) BloodRay válasza titus26 (#1021) üzenetére


BloodRay
veterán

Szerintem ár/értékben maximum a Samsung D5000 lehet alternatíva rá. Természetesen az is 50Hz-es(mielőtt valakit a CMR megtévesztene).

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1023) trafipax


trafipax
tag

megrendeltem a TV-t ( 37LV570S )
Péntekre ígérték... kiváncsi leszek hogy tartják-e a szavukat.... :)

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#1024) BÁ Nutrition válasza trafipax (#1023) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

hol?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#1025) drstupid válasza titus26 (#1021) üzenetére


drstupid
tag

26LE5500(100 hZ) ha még találsz valahol :)

[ Szerkesztve ]

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1026) #85713152 válasza #85713152 (#998) üzenetére


#85713152
törölt tag

Válasz magamnak (hátha másnak is hasznos lehet): az volt a gond, hogy az automatikus csatornakeresést választottam (természetesen csak DVB-T-ről van szó), és nem a kézit. Így a listában többször szerepeltek az adók, amit valamiért nem szeretett a tv. Miután mindent töröltem, kézi keresés módban beállítottam a 61 és a 64-es csatornákat (Kab-hegy), így már sikerült rendeznem a sorrendet.

Más: szeretnék egy külső HDD-t venni a tv-hez. A 2,5"-os ház szimpatikusabb, de nem tudom, hogy megfelelően működne-e a külső táp nélküli HDD. Ezt néztem ki : LG 2.5" 500GB XD7 Fekete - Külső Hdd (HXD7U50GL USB 5400rpm)

Tapasztalat?

Köszi!

[ Szerkesztve ]

(#1027) TomDog


TomDog
tag

Sziasztok!

Lg LW5500 vásárlását tervezem, egy kicsit sokallom a gyári wifi adapter árát.Szerintetek egy sima mezei usb wifi adapterrel is működik?

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#1028) espat válasza TomDog (#1027) üzenetére


espat
tag

Valószínuleg nem mukodne akármivel, mivel a wifi adapterhez driver kell (a TV-n linux fut). És feltételezem, hogy a tv oprendszerében csak a saját wifi drivere van bejátszva...

Ha esetleg kábelproblémád van, akkor oldd meg egy 1 m-es LAN kábellel, aminek végére egy AP-t, vagy Bridge-t, vagy egy routert kotsz Bridge módban... tutira olcsóbban josz ki, mint a gyári wifi stick-el... :)

(#1029) joocek válasza TomDog (#1027) üzenetére


joocek
aktív tag

Bizoso csak a saját wifit kezeli!!! Söt még a szériák között is van külömbség! Több vevö tipusa van az LG nek és nem mindegyik jó a tv-d hez.

tibbi78 Én régota használom a 2.5 HDD igaz LG BD hez meg LE3300 TV hez de hibátlan!

[ Szerkesztve ]

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#1030) BloodRay válasza drstupid (#1025) üzenetére


BloodRay
veterán

Igen, az sem 100Hz 26"-ban... :U

(#1027) TomDog -> Csak a gyári wifi stick-el működik a tv. Vagy esetleg teljesen azonos chipsetűvel(csak ilyet meg lutri találni). :)

(#1029) joocek -> 2010-es szériás wifi stick-el használok szinte minden fajta LG-t(2010-2011-es modellek) és mind megy vele szó nélkül... Hülyeséget ne írjunk.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1031) TomDog


TomDog
tag

Köszi a választ srácok, valamiért éreztem hogy nem úszom meg :R

És a fő kérdés: Ha az összes férfi ugyanolyan, akkor a nők miért válogatnak http://30bt.venroka.com/news.php

(#1032) joocek válasza BloodRay (#1030) üzenetére


joocek
aktív tag

Mert is vagyok megint le szólva? Azért el mesélem. PK760 as tv. Rendelten egy wifi vevőt és nem ismeri fel! Akkor ez most valós vagy hülyeség? Ja és milyen márka a vevő? LG? Akkor csak a saját jó hozzá? Amúgy mielőtt rendelve lett a vevő. Legalább úgy tíz vevőt más gyártótol. Azok sem működnek.

[ Szerkesztve ]

XBOX Live Gamertag: joocekszbatta

(#1033) BloodRay válasza joocek (#1032) üzenetére


BloodRay
veterán

LG WF100-as ha jól emlékszem a tv-khez való LG wifi stick. Ez minden wifi(ezzel együtt net) képes LG tv-vel működik. Nem tudom mikről beszélsz, de kevered a szezont a fazonnal...

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1034) trafipax válasza BÁ Nutrition (#1024) üzenetére


trafipax
tag

Euronics.... :DDD

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#1035) espat válasza joocek (#1032) üzenetére


espat
tag

Még egyszer elismétlem:

a LG TV-ben linux oprendszer fut. A csatlakoztatott wifi stick csak akkor fog mukodni, ha annak drivere már része az oprendszernek, mivel a felhasználónak nincs lehetosége driver telepítésre. A LG meg nyilván csak éppen egyfajta wifi sticket támogat, ami lehet, hogy egy pár filléres vevo, de csak éppen ez hajlando egyuttmukodni a TV-vel.

Amúgy nálunk 23 € a LG WF100 stick ára, nem valami borzasztó osszeg, ha sok falfúrást és listázást lehet vele kiváltani....

(#1036) titus26 válasza BloodRay (#1022) üzenetére


titus26
tag

TV-monitorokhoz mit szóltok? Megoldás lehet? azok olcsóbbak!

(#1037) ceka


ceka
tag

Hali, kellene egy kis segítséf!
Van egy LG 42LW5500 cinema 3ds tévénk és brutál jó meg minden, de van pár MKV amit nem játszik le se hálózatról se mobilvinyóról, és a DTS-t sem tudja alapból csak ha felrakom a gépemre a PLEX szoftvert és hálózatomn keresztül játszom le!

még egy dolog hálozaton keresztül nem lehet nyelvet állítani, illetve feliratot...ez mitől lehet???

vinyóról meg gond nélkül állítom...

ezekre kellene nekem valami válasz vagy help!

köszi!

byye

Így van!

(#1038) BloodRay válasza ceka (#1037) üzenetére


BloodRay
veterán

Minden formátumot egyik tv sem visz, ha erre gondolsz erre nincs megoldás. Maximum konvertálsz.

(#1036) titus26 -> Árban tényleg jobb választások a tv-monitorok, de képminőségben jóval gyengébbek. Előnyük még, hogy a felbontásuk nagyobb.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1039) titus26 válasza BloodRay (#1038) üzenetére


titus26
tag

Hali!

Kb 1.5-2m-ról nézzük majd a tv-t. Zavarható lehet a képminőségromlása?

üdv titus26

(#1040) BloodRay válasza titus26 (#1039) üzenetére


BloodRay
veterán

Ez nem távolságtól függ. Egyszerűen gyengébb a betekintési szöge és a színhűsége a monitoroknak.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#1041) titus26 válasza BloodRay (#1040) üzenetére


titus26
tag

Értem, köszi a segítséget. akkor megpróbálom megnézni őket lehetőleg egy helyen.

titus26

(#1042) pecsivsk


pecsivsk
tag

47"-os tv-t szeretnék venni... Kb 200 körül melyiket javasoljátok az idei modellek közül? Nem akarok játszani rajta, csak film, tv-re használnám. Köszi a válaszokat !!

(#1043) AndrewTdi


AndrewTdi
addikt

Sziasztok!

TV vásárlás elött állok, de jó pár éve nem tartom figyelemmel a tv piacot . LED-re gondoltam. Inkább filmnézésre, mint inkább játékra használnám. Amihez mindenképpen ragaszkodnék, az beépített digit tuner, legalább 3 hdmi. 3D-t nem nagyon akarnék.
Mi az amit még érdemes figyelembe venni (felszereltség, alkatrész, kiegészítő szempontból)?
Nappaliba kellene.
(Van egy 125*80-as helyem a TV-nek, nemtom mekkora képátlójú tudna bemenni)

Full el vagyok maradva erről részről, segíthetnétek. :)

[ Szerkesztve ]

(#1044) kerlac


kerlac
senior tag

Sziasztok!

Segítséget ill tanácsot kérnék LG 37LE5300 LED tv tulajoktól. Korábban is LG LCD tv-m volt, régebbi típus, kis távirányítós bizerga kellett és gyönyörűen tudtadm usb kapcsolatot létesíteni egy 1,5 TB-s vinyó vagy nagyobb pendriveokkal, így tudtam HD filmeket nézni.

ugye a LE5300 vmivel jobb TV, alapból működik is az usb portja, de vmiért csak a legkisebb pendriveomat olvassa (1 gb...) sem a vinyót, sem a nagyobb pendrivot nem.. ezt is megberheljem azzal a bizonyos univerzális távirányítóval vagy a TV rossz? gari van rá, az nem gond...

(#1045) drstupid válasza kerlac (#1044) üzenetére


drstupid
tag

tv rossz, olvasnia kéne egyből :)

Eladó termékeim : http://href.hu/x/ekrb

(#1046) kerlac válasza drstupid (#1045) üzenetére


kerlac
senior tag

újra próbálkoztam. ki be kapcs egyebek, és most olvassa. fene se érti. van amit kikapcs nélkül olvas, van amit csak akkor. se baj, ezt túlélem.

(#1047) trafipax válasza kerlac (#1046) üzenetére


trafipax
tag

pedig nem is windóz fut rajta :DDD

amúgy ma megjött a TV... egy nappal korábban.. "öröm éé bódotáááá" :))

Euronics kaphat 1 pirospontot

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#1048) kerlac válasza trafipax (#1047) üzenetére


kerlac
senior tag

:D de a vindóz óta tudjuk, hogy egy újraindítás, ki-be kapcs csodákra képes, már az autómnál is ha valami hiba van, előbb ezzel próbálkozok, sajnos kevés sikerrel :K

(#1049) trafipax válasza kerlac (#1048) üzenetére


trafipax
tag

valahogy így jellemezném:
[link]

ez "minddíg minden körülmények között" működik :DD

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

(#1050) trafipax válasza AndrewTdi (#1043) üzenetére


trafipax
tag

kérdés hogy milyen árkategóriában gondolkozol. A legtöbb TV már viszi a filmek javát, és minimum DVB- T/C tuner van benne. LV és LW a 2011 es széria, a magasabb kategóriában már led plusz a háttérvillágítás.
a 125x80as lyukba akár egy 47"- os (Szé x ma x mé (mm) Állvánnyal: 1109 x 744 x 255) is befér kérdés, hogy milyen távolságból nézed.
Személy szerint én inkább a több tudást favorizálom, mint az 1el nagyobb képátlót. Nekem ma jött meg egy 37LV570s készülék. Kategóriájában a legtöbbet tudja.

elégedett vagyok az elégedettlenségemmel

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.