Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83351) Kartács válasza Bp (#83350) üzenetére


Kartács
aktív tag

Hasonló a hátoldal, de feketével volt beleírva ezért nem is láttam, tényleg IN... akkor cumi...
Vicc azért, hogy a mai világban egy ilyen TV-n nincs hang kimenet az optikán kívül...
Lehet jobban jártam, volna egy Samsunggal, bár van még 2 napom...

10e még vegyek hozzá átalakítót, jópofa.
Köszönöm jó tudni, hogy van ilyen legalább :(

Másik jópofa dolog meg sem említettem, hogy a hátoldal felcsavarásához/talp facsavarokat adtak kb tehát még hozzá illő csavarok sem voltak, hogy jó nem eröltettem bele a TV-be mert a menetet is szétvágta volna...
Lesz egy levelem/telefonom az LG Magyarországnak!

[ Szerkesztve ]

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#83352) Dniel válasza Kartács (#83351) üzenetére


Dniel
tag

2017-ben kevés tv-n lehet már megtalálni az analog kimeneteket akármilyen márkárol beszélünk a másik pedig, hogy más gyártónál is hasonló lesz a talp. Konkrétan sony új tv-k talpai meghajlanak a tv súlya alatt.

(#83353) Kartács válasza Bp (#83350) üzenetére


Kartács
aktív tag

Akkor kénytelen leszek ilyet venni, mert más nincs.
Ez és a TV közé akkor ha jól látom kell egy optikai kábel, ugye?

Ebből van 07-es verzió is ami tud DTS/Dolby Digital, bár dupla áron, nem tudom megéri e vagy nem érezhet e bármi különbség, nyilván nem milliós hangrendszerem van.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#83354) KoNZoLik@


KoNZoLik@
veterán

Kérdésem lenne a szakik felé😁
Többször olvastam itt, hogy a régebbi modellek esetében játék módban a bemeneti nevet PC-re kell változtatni, ezt miért is kell???

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83355) #94529552 válasza KoNZoLik@ (#83354) üzenetére


#94529552
törölt tag

Mert a PC módban kikapcsolja a felesleges képjavítókat, és az input lag lecsökken. De olyan is van, főleg a mostani tévéknél, hogy nagyon alacsony az input lag már HDMI-ben is, és nem feltétlenül kell PC vagy Játék módba kapcsolni[link].

Kartács Nem jött volna be a csere, mert a Samsung már a tavalyi modellekből is kihagyta Jack kimenetet. Viszont itt a tavalyi UH6-os szériában még van. De az optikai kimenet jobb erre a célra. Optikai kábel[link]. Esetleg a Z623-at cseréld el egy Z625-re. :)

(#83356) Kartács válasza #94529552 (#83355) üzenetére


Kartács
aktív tag

Kábel sajnos nem elég, kell hozzá a konverter is de délután megyek érte az extremebe lefoglaltam + kábelért...
Z625 jobb lenne igen így, de nincs eladó sehol most néztem, mármint használtan úgy még talán megérné.

Remélem kárpótol majd a kép és a sebesség, mert eddig leszerepelt az LG nálam... (talp és rossz csavarok maitt).

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#83357) KoNZoLik@ válasza #94529552 (#83355) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Értem, köszönöm szépen :R

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83358) Klara_ válasza pandris (#83346) üzenetére


Klara_
őstag

Panel hiba, kijelzo csere gyogyitja csak.

[ Szerkesztve ]

(#83359) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Ide írok már háátha válaszol olyan aki már próbálta, Serviio topikja "belassult" ilyen téren, valaki próbált már 4K videót lejátszani/átküldeni Led tévére valamilyen DLNA progival? (Plex, serviio, stb) :R
Én kicsit kételkedek ebben...
Van aki Nas-sal csinálja, de ajánlottak már switch eszközt a TV és a router közzé dugni.
Na most a Nas annyira nem villanyoz fel mivel a távoli elérésben is ott vérzik el, hogy minden tartalom ami azon van ugyanúgy letöltendő mint minden más ami a neten van (kép, mp3, videó stb) kivéve otthon. Szerintem csak a 4K miatt luxus. (szerintem)
A switch szintén csak a 4K miatt tulzás, de ha valaki elmondaná nekem mi a leg megbízhatóbb megoldás 4K filmet PC-ről Led tévére küldeni azt megköszönném! :R
Az 5 méteres HDMI kábelt még nem próbáltam, félek, hogy az is pénzkidobás mint a 10 méteres :B

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83360) Szoszo94 válasza makoss (#83359) üzenetére


Szoszo94
őstag

Tessék. Legközelebb keresőt illik használni, mert nem csak tőlem vannak tapasztalatok itt :)
Természetesen Win alól is meg lehet osztani mappákat úgy, hogy DLNA lássa a TV.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#83361) Kartács válasza Bp (#83350) üzenetére


Kartács
aktív tag

Megvettem! :R

De komolyan agyhalált kapok... működik, de bármelyikre teszem a TV beállítását, a TV távirányítójával nem lehet levenni/felvenni a hangerőt... :W :F
Komolyan vicc ez az egész...

Nem viszi át a TV-nek adott jelet vagy mi a fene? Bárki ráköt a TV-re bármilyen hangrendszert nem lehet állítani a TV-vel a hangerőt? Nem hiszem el!

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#83362) DarthSun válasza Kartács (#83361) üzenetére


DarthSun
nagyúr
LOGOUT blog

A digitális kimenet hangereje (jele) fix, azt csak a fogadó erősítőn tudod állítani. Egyedül PC- n szabályozható az SB kártyák digit kimenetének hangereje, ha nem bypass- ra teszed a jelet hanem only digital- ra. Az analóg füleskimenet a legjobb ha van a tévén, annak hangereje szabályozható, de már lespórolják ezt is. Sokszor szükség van rá. Én digiten hajtok nagy erőlködőt, de éjjel kell a füleskimenet, ill kisebb analóg hangfalszetthez is kellhet. A vásárlásnál direkt néztem hogy csak az a modell jöhet szóba, melyen van szabályozható füleskimenet.

(#83363) makoss válasza Szoszo94 (#83360) üzenetére


makoss
addikt

Köszi, eddig azt mazsoláztam ki, (bocs, nem olvastam végig) te nasról viszed a 4K-t?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83364) KoNZoLik@ válasza #94529552 (#83355) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Amúgy én eddig nem igazán foglalkoztam ennek az állítgatásával, ECO módban játszok Ps4Pron és filmezni is ezen szoktam, semmi lagot nem tapasztaltam sem játéknál sem filmnél! Mondjuk az ilyen helyi sötétítést meg szemkímélő módokat kikapcsoltam, ennyi😁
LG 65 UF850V a tévém!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83365) Kartács válasza DarthSun (#83362) üzenetére


Kartács
aktív tag

Fantasztikus akkor dobhatom ki a hangfalam kb...
Mai világban mindenki 3 távirányítóval fekszik az ágyban (box, tv, hifi)? Milyen jó is a jövő...

Akkor akinek 5milliós hangrendszere van kilőve optikán az is szopik, tényleg mennyivel jobb is ez mint a jack :D
Ha veszek egy LG soundbart és BT csatlakoztatom v optikán azt sem fogom tudni iránytani távirányítóval?
Van valakinek ilyen szettje?

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#83366) #94529552 válasza KoNZoLik@ (#83364) üzenetére


#94529552
törölt tag

Inkább a TruMotion az, ami hatással lehet az input lagra. Nekünk is van UF850V, csak 55"-ban.

Kartács Ha itt átrakod optikaira, akkor se megy a hangerő állítás? Ha nem, akkor lehet, hogy valamelyik 55" UH6-os kellene helyette. Csak sajnos az edigital-ban egyik sincs online, mint a médiában: [link] , [link] Van helyette 55-ös FHD, vagy 49-es UHD[link].

(#83367) Milka 78 válasza Kartács (#83365) üzenetére


Milka 78
nagyúr

A nappaliban 5 a hálóban 3 + 1 egér csücsül és nekem is optikán csücsül a rendszerem...még megvagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#83368) blg válasza Kartács (#83365) üzenetére


blg
senior tag

egy univerzális, programozható távirányító, pl. Logitech Harmony megoldja az ilyen problémákat. És akinek hangrendszere van, az a hangrendszeren állítja a hangerőt, nem a tévén.

(#83369) #94529552 válasza blg (#83368) üzenetére


#94529552
törölt tag

De a Logitech Z623-at az se tudja szabályozni, mert ez egy PC-hez való audio szett, vagy tévedek? HDMI-s eszközt pedig így lehet vezérelni. Vagy még van ez is.

(#83370) blg válasza #94529552 (#83369) üzenetére


blg
senior tag

Ha gyárilag nincs infra táviranyítója, akkor persze nem.

(#83371) csaabz


csaabz
őstag

Sziasztok!

Van egy Huawei P7 mobilom, amin rajta van a Spotify alkalmazás. Hogyan tudom az LG tv-vel összekötni, hogy a tv-n játszam le a zenéket? Mindkettő ugyanarra a wifi hálózatra csatlakozik.
Tv típusa: UH635V

Szerk: Erre a tv-re jelenleg nem lehet Spotify-t telepíteni, ezért próbálom a mobillal...

:R

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/187066941@N05/

(#83372) Lacmaster


Lacmaster
tag

Sziasztok!
Egy hete vagyok boldog, boldogtalan tulaja egy 55UJ635V-nek...
-Talp, valóban nem valami szép darab, de szerintem nem gagyi!
-WebOS szerintem gyors és nagyon jól használható!! Vettem Magic távot, ami vmi eszméletlen jó :C :C
Alkalmazásokat keresnék (magyarokat) de itt Angliában nem nagyon tettek bele:(
Az itt, pár ember által hangoztatott "nem 4K" megtette hatását, mert napok óta, csak ezt néztem...De ma eljutottam oda, hogy 2-3m után szép és éles a képe, nem fog érdekelni!!!
Az IPS panel valóban fakóbb, de az előző LG-m is hasonló, szóval ez van...
Engem is zavar(t) a jack hiánya, pont emiatt..De legalább újra vehetek 5.1 vagy 7.1 erősítőt :Y :Y
55"-ban nekem tetszik mind Xbox One-al mind laptop UHD tartalommal...Nem szántam 250-nél többet, és a sok vezetéknélküli ketyere nagyon bejön!!!
Hogy Samu jobb-e???
Ezt fogom nézni nem a szomszédét...Köszönöm a segítségeiteket!! Ja és lehet hogy gamefly is menni fog... :R :R

U.I
A kép alsó sarka kicsit foltos baloldalt! Ez a panel sajátossága???

[ Szerkesztve ]

(#83373) Szoszo94 válasza makoss (#83363) üzenetére


Szoszo94
őstag

24db rövid hsz és egy hosszabb, amiben a lényegi infó van. Miért keresek helyetted, ha el sem olvasod? :U

Sima mezei router kicsit felokosítva és rajta lóg egy HDD.

Lacmaster
IPS-nél jellemző a foltosodás, kis mértékben mondható normálisnak.

[ Szerkesztve ]

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#83374) #94529552 válasza krakki88 (#83321) üzenetére


#94529552
törölt tag

Találtam egy videót neked: How To Connect Laptop Computer To Smart TV without any cables [link] [link]

csaabz A topikban a jobb oldali sávban található>>>• A webOS kezelése (3.0), például Miracast[link],
de van még ott olyan is[link], ami még a Magic távot is helyettesíti valamennyire.

(#83375) makoss válasza Szoszo94 (#83373) üzenetére


makoss
addikt

Az a helyzet, hogy már hetek óta ezen lovagolok, és egy cseppet már idegesít a dolog, hogy semmivel nem haladtam előre, ha nem haragszol nincs kedvem már a regényekre! :U
Nállam a 2 Terrás külső vinyó a gépbe van kötve, routerre nem tudok vinyót dugni az egyik topikban egy switchet is mondtak vagy mit [link] [link2]
A sample videó nem jön be. :F

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83376) Kartács válasza #94529552 (#83369) üzenetére


Kartács
aktív tag

Köszönöm a segítséget, néztem ezeket.
Ismerősömtől is azt az infót kaptam hogy HDMI-RCA csatlakozóval menne ezáltal az ARC teknika által a hangvezérlés, de itthon nézem nem létezik HDMI-RCA kábel kb csak külföldről lehet rendelni amit nem értek..

Ha nem megy akkor mást hangfalat kell vennem, de mégis mit? Soundbarok szarok 80-100k+ indulnak a jók, de gondolom azt is akkor csak a saját távirányítójával fogom tudni irányítani, de akkor megint ott vagyok ahol a part szakad...

Ki mit használ akinek nem több 100e hifi rendszere van nekem elég volt ez a masszív kis Logitech Z623 gyönyörű hangja volt és mély basszusa is :(
Tudnátok valamit ajánlani?

Az a baj ha vissza is viszem a TV-t mást és most veszek valami régebbi modellt, 1x úgy is a következő TVnél megint itt lesz ez gond, haladni kell a korral értem én de akkor legalább maradnának a régi jól bevált dolgok.

Köszönöm a tippeket, linkeket még egyszer.

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#83377) sixpak válasza Kartács (#83376) üzenetére


sixpak
nagyúr

Komolyan az a baj, hogy a külső audio rendszer hangerejét nem tudod a tv távirányítójával kontrollálni?
Vagy félreolvastam valamit?
Ez eléggé egyedi probléma. Nekem van tanítható, 16 készüléket vezérelni képes távirányítóm, de soha nem használom. Utálom, hogy az érintőképernyő miatt nem tudom hosszú nyomással emelni/csökkenteni a hangerőt, inkább használom külön a magic remote-ot, meg az erősítő távját.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#83378) Nemir Ombe


Nemir Ombe
addikt

"HDMI-RCA kábel"

A legjobb az, amikor a hülyeség szorgalommal párosul .... ;] :D

Hmm ....

(#83379) sixpak válasza Nemir Ombe (#83378) üzenetére


sixpak
nagyúr

Miért mondod?
A kettő közt van egy doboz, ott történik a konverzió... :D

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#83380) TA68 válasza Nemir Ombe (#83378) üzenetére


TA68
senior tag

Gondolom nem konkrétan kábelre gondolt, hanem egy Ilyenre

(#83381) OldMike válasza Kartács (#83376) üzenetére


OldMike
őstag

Szia, nem biztos hogy jó irányba mész. A tévében lévő digitális hangkimeneten (optikai vagy HDMI ARC) kimenő jel erősségét a tévé hangerő szabályozójával nem fogod tudni módosítani. A HDMI ARC használatával ez annyiban változna, hogy ha az az eszköz, amivel a HDMI kábel össze van kötve Simplink kompatibilis, akkor a tévé távirányítójával lehet a hangerőt változtatni, de azon az eszközön (azaz azt fogja vezérelni).
Ez a Z623 esetében biztosan nem fog működni.

42LM660S

(#83382) TA68 válasza Kartács (#83361) üzenetére


TA68
senior tag

Ha a TV távirányítójával akarod szabályozni a hangerőt, akkor egy bluetooth adaptert kellet volna venned. Bluetooth-os fejhallgatónál, vagy Soundbar-nál is a TV-n állítod a hangerőt.

(#83383) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#83378) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C ;]
Az ilyeneknel, neha mintha régi önmagam olvasnám :DD

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#83384) Nemir Ombe válasza TA68 (#83380) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Szerintem inkább ilyenre [link] .... cca. 15e-ért már komplett hangrenszert kapni, nemhogy 1 kábelt .... ;] :D

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#83385) Nemir Ombe


Nemir Ombe
addikt

"bluetooth adaptert kellet volna venned"

Ez egyre jobb .... ;] :D

Hmm ....

(#83386) #94529552 válasza Kartács (#83376) üzenetére


#94529552
törölt tag

Van még a Házimozi, és a Soundbar topik is, és pl ezekben már van minden féle csatlakoztatás: Bluetooth + Digitális audió bemenet (Optikai) + HDMI. Biztos- ami biztos alapon :) .

[ Szerkesztve ]

(#83387) Milka 78 válasza Nemir Ombe (#83385) üzenetére


Milka 78
nagyúr


Ez esetleg? :D

(#83388) Lacielvtárs válasza Milka 78 (#83387) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Waooo, ez tok jó :C

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#83389) Szoszo94 válasza makoss (#83375) üzenetére


Szoszo94
őstag

A sample-t le kell tölteni :K Jobb sávban ott a DOWNLOAD felirat.

Nem kell semmit sehova dugni, oszd meg a vinyót a hálózatra és látnia kell a tévének. Összefoglalóban ott a how to, de neten is hamar meg lehet találni. Windows (verzió) hálózati megosztás DLNA.
Ha jól rémlik én is az összefoglaló alapján csináltam és osztottam meg a gépet is, ami már igazából nem is kéne a külső vinyó+router miatt, csak négy hete nem voltam otthon, hogy kikaocsoljam :DDD

Lexus IS250 Sport Mark Levinson // Renault Mégane II Limousine 1.5dCi // Renault Mégane II PH2 Grandtour 2.0dCi

(#83390) olasz69


olasz69
senior tag

Üdv Mindenkinek! Sziasztok!!! :R
3D.-t használtok még?
topic gazda nincs már-még....?
-vagy 3525 hsz óta nem jártam itt! :B
Szép hétvégét!!

[ Szerkesztve ]

A bank egy olyan hely, ahol pénzt adnak neked kölcsön, amennyiben bebizonyítod, hogy nincs rá szükséged.

(#83391) sixpak válasza olasz69 (#83390) üzenetére


sixpak
nagyúr

Üdv, én használom, a gyerekek szeretik.
Jó rég voltál erre valóban, mondjuk egy évet én is kihagytam. :)

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#83392) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ismét LG TV-t választottam és mai nap be is üzemeltem, állítgattam és eddig nagyon tetszik !
LG 55UJ6307 a szerencsés és eddig nem bántam meg, hogy ezt választottam. Minden részletesen beállítható rajt, USB részt még majd ezután veszem használatba, Optika már próbálva és Digitális TV adás is jól szuperál. HDMI -n PC és DvD Player is megfelelő, net is nagyon baba rajt, PH-t is használtam innen TV-ről, bár írogatás az nem épp a legjobb, de megszokható (vagy asszem hangvezérlés által is gépelhető, vagy BT-s egér/bill.-el is használható a TV) bár HDMI-n a PC nekem kicsit furcsa így elsőre, mert 4K -ba az ikonok és chrome/net nagyobb mint FHD -be volt korábbi TV-n (updateltem nV drivert is, mert FHD -nál nagyobb felbontás nem volt beállítható és Update után a HDR is bekapcsolt automatán)

FHD film is jobb rajt, mint FHD TV-n és ma tesztelem az Utazók 4k-ba (2160p 7.1) filmet és biztos nem fogok csalódni. :B
Bátran ajánlott darab ez az LG 55UJ6307 type TV (így elsőre) ! :K

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83393) KoNZoLik@ válasza MaxxDamage (#83392) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nagyon jól tetted, grat hozzá😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83394) MaxxDamage válasza KoNZoLik@ (#83393) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Köszi! :R
PC-n az FHD felbontáshoz képest a dolgoknak nem még kisebbnek kellene lennie ? (olyan mintha 640x480 -ba lennék, de 4k -ba van és HDR ON) :))
Win10 x64 Pro. a rendszerem, GTX980Ti VGA (friss driverrel) és pl. megnyítok egy ablakot, akkor azt szét kell húzni (olyan kicsibe nyílik meg elsőre pl. BitTorrent -nél tapasztaltam) és kipipálós része extra pici (maga a pipa) de lehet ez így normális.... (akkor Win10 rendszernél kell állítgatni valamit biztos. Nincs vele gondom, csak nem ez a megszokott. :B

Drivert 6.-ik hónap óta nem updateltem, csak azért tettem meg most, mert TV csere volt és rákötve régi TV szerint látta az újat (FHD volt max és HDR sem kapcsolt be)

Ekkora a felbontás (100% -on van - CTRL és egér UP -al ez ügye növelhető Chromeba)

[kép]

Közben meg is találtam azt ami ezért a felelős... (nem gondoltam volna, hogy 300% -os.... 100% -on meg pici minden, nem is látom) :DDD

200% -on jobb, de ez sem nagy már a 300% -hoz képest.
[kép]

MD
L

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83395) makoss válasza Szoszo94 (#83389) üzenetére


makoss
addikt

Ment privát! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83396) MaxxDamage válasza MaxxDamage (#83392) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Mekkora HDD az amit lekezel a TV vajon ? (méretre gondolok - régi 2010-es FHD LED TV-m max. 3TB -ot vitt el (1 db) de dokkolóval elvitte a 2x3TB-ot is USB 3-n - USB 3-s a dokkoló volt)
USB-n ezzel is megbirkózik vajon a TV ?

MD
L

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#83397) yanesz


yanesz
tag

Sziasztok,
82cm-es LED tv t szeretnék venni.
Milyet ajánlotok?
4k nem kell.

(#83398) Neoka


Neoka
aktív tag

Sziasztok

Kerestem itt is meg a neten is, de valószínűleg rossz kulcsószval.

Hogyan kell törölni appokat a az első menücsíkról?
TV: 43UJ6517
táv: normál.

köszönöm

(#83399) Diamond500 válasza Neoka (#83398) üzenetére


Diamond500
senior tag

LF-en nekem úgy kell, hogy rámész az app-ra, aztán felfelé nyomod a távon a nyilat :) De a gyáriakat nem tudod törölni

(#83400) TA68 válasza Neoka (#83398) üzenetére


TA68
senior tag

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.