Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70001) rongylab válasza #95456768 (#69997) üzenetére


rongylab
tag

szia!

próbáld meg ezt a beállítást,[link] nálam is ugyan az a forrás, és igy tökéletes a fekete is.

Amit látsz hogy 50-60 hz az a forrás frissítése, a tv azt konvertálja fel 200-400-500-900hz-re tv-töl függ.

Az a youtube-s beállitás nagyon gáz, tiszta sötét és sárgás minden. valakinek biztos tetszik az is :)

[ Szerkesztve ]

(#70002) #94529552 válasza Findzs (#69999) üzenetére


#94529552
törölt tag

2 évente ajánlatos kitakarítani a távirányítókat, de ha nem tudod szétszedni, vidd el egy szerelőhöz, vagy lehet venni tetszés szerint egy (gyári/univerzális/utángyártott) másik távot.

(#70003) attilav2


attilav2
őstag

Sziasztok. Most vettem egy 32lf632v-t.
A csatornalistát folyamatosan újratölti, így pedig nem lehet a listában böngészni. Mi a nyavaja baja lehet? Minden jól működik rajta, csak ez a probléma idegesít.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#70004) YAS-dude válasza LionX (#70000) üzenetére


YAS-dude
őstag

Azt vágod, hogy a "youtubos linken" nem szemre állítgatják hogy tetsszen, hanem műszerrel mérik a színspektrum hű visszaadását?

(#70005) Robertoredo


Robertoredo
tag

sziasztok!
Adott egy lg 42lb650v tv amihez vásároltam egy JBL SB 400as hangprojektort.
A problémám az,hogy nem ad hangot HDMI-n keresztül.
Elötte egy SB350 volt rajta amivel nem volt gond.
Kipróbáltam egy ugyanilyen tv-vel és azzal sem jó.Aztán egy samsung tv-vel simán működött.
Most optikaival van összedugva mert azzal simán jó.
Engem ez eléggé bosszant,hogy mi lehet a gond.Probáltam mindent de nem sikerült a HDMI-n hangot produkálni.

Esetleg ha van itt valaki aki tudna segíteni azt megköszönném.

(#70006) luckyman


luckyman
aktív tag

Nem nagyon értem ezt a rengeteg kínlódást a kép beállításával. Aki nem akar ismeretlen paramétereket állítgatni, annak ott van a képvarázsló. Egyszerű mintaképek segítségével egész jól be lehet lőni az egyéni ízlésnek megfelelően. Aztán ha egyszer sikerült, nem kell állandóan üzletekben nézelődni, oledet bámulni órákig, és elégedett lesz mindenki.

(#70007) #95456768 válasza rongylab (#70001) üzenetére


#95456768
törölt tag

Szia!

Köszi szépen a a beállításokat, majd megnézem mit mutat! :N
A youtube videóssal nekem is sárgás lett és csúnya.

LionX
Már egy ideje próbálkozom vele én is, és azért is fordultam már felétek a kérdéssel, üzletben hiába kérdezném úgyis az mondanák hogy vannak gyári opciók és kész.
Írták itt a varázslót, nekem a tvn nincs ilyen lehetőség (vagy én nem találtam), viszont sokat keresgéltem és tényleg van valami lemezes verzió, de csak amazonon elérhető.....

(#70008) LionX válasza YAS-dude (#70004) üzenetére


LionX
tag

YAS-dude 70004:
Igen tudom, (bár nem mindegyiknél), csak azok a beállítások nem mindenkinek tetszenek, így pl. nekem sem. :N Vágod?

luckyman 70006:
A régi 47LD750-en volt képvarázsló, az UF950-en és az LF650-en meg nincs. :(((
De ha szedsz le jó minőségű tesztábrákat és USB-ről lejátszva állítod be a képet hozzá, az is csak kiindulási alapnak lehet jó, mert mint írtam, minden bemeneti forráshoz külön be kellett állítani a képet.

"nem kell állandóan üzletekben nézelődni, oledet bámulni órákig"
Ez tipikus struccpolitika. Ha valakinek van egy Ford-ja és beülhet egy próba erejéig egy Bentley-be, biztosan nem fogja azt mondani hogy nem, mert akkor utána utálni fogja a Ford-ot.
Szóval azt majd mindenki eldönti hogy mennyit és miért nézelődik üzletben, ahol egyébként sötétben soha nem tudod megnézni egyik Tv képét sem, legalábbis nyitvatartási időben nem.

(#70009) luckyman válasza LionX (#70008) üzenetére


luckyman
aktív tag

Nem tudtam, hogy az újakon nincs ilyen, pedig jó dolog. Bocs.
Az usb-ről lejátszott jó minőségű tesztábrák nem azt nyújtják, mint a varázsló. Semmi közük egymáshoz.

Az autós példát pedig sántít egy picit. Azért elvinni egy próbakörre egy Bentley-t meg bámulni egy oled tévét nem ugyan az a sportág. Az egyikről tudod, hogy valószínűleg soha nem lesz, míg a másikról tudod, hogy egyszer valószínűleg lesz.

(#70010) LionX válasza luckyman (#70009) üzenetére


LionX
tag

"Nem tudtam, hogy az újakon nincs ilyen, pedig jó dolog."
Ezt én sem igazán értem. :((( A varázslóval valóban pillanatok alatt be lehetett lőni a képet, ha nem is tökéletesre, de nézhetőre. Nyilván már nem fért bele a költségvetésbe. :F

"Az egyikről tudod, hogy valószínűleg soha nem lesz."
Mármint a Bentley? Dehogy nem lesz, csak akarni kell!
Bár azt nem tudom hogy mit csinálok vele majd 80 évesen. :DDD

(#70011) yvsmad válasza Robertoredo (#70005) üzenetére


yvsmad
őstag

Mindegyik tévén a HDMI ARC bemenetre kötötted a soundbart?
Mert a HDMI bemenetek nem egyformák, csak az egyik küld visszafelé is jelet, amelyikre ARC (Audio Return Channel) van írva, a többi csak bemenet.

[ Szerkesztve ]

(#70012) balszempol


balszempol
csendes újonc

Az LG55UF778V -ről mi a véleményetek?
Már fogalmam sincs hogy mit vegyek.
Az lenne a kérdés hogy a képe hagyományos tv adásnál és full hd-s filmeknél többet nyújt mint egy 55lf630 képe?
Nem tudom hogy van e értelme 100k val többet kiadni egy középkategóriás uhd-s tvért ha mondjuk nincs érdemi különbség full hd forrás esetén a két tv között.
De ha azt mondjátok hogy klasszisokkal jobb a képe és nem csak a menüje gyorsabb, akkor nem variálok.
Néztem 850V-t is sd adásnál, de ott nem láttam különbséget a 632v-hez képest.persze nem közvetlenül egymás mellet voltak kitéve,de ugyanazokat a hibákat láttam mindkét tv-n.Pedig ott már 200k a különbség.
3D viszont tuti nem kell.
Szóval mit javasolnátok?

(#70013) Robertoredo válasza yvsmad (#70011) üzenetére


Robertoredo
tag

Igen.mindkét eszközön a HDMI ARC csatit használom.
Mint írtam is,ugyanilyen márkájú projektor már volt a tv-n és ugyanúgy kötöttem össze.
Hihetetlen,hogy mindkét készülék jó de együtt nem akarnak megszólalni. :W

[ Szerkesztve ]

(#70014) yvsmad válasza Robertoredo (#70013) üzenetére


yvsmad
őstag

Biztos, hogy aktív a soundbar HDMI bemenete? Nem optikain van és neked kell a HDMI-t kiválasztani?
A tévén is lehet, hogy inaktív lett az ARC, a soundbart rákötve újra be kellene kapcsolni menüből.
Én biztos, hogy végigmennék mindkét készülék menüjén. A tévén pl. visszakapcsolni a HDMI-CEC-t, beállítani az univerzális távirányítót, stb.

[ Szerkesztve ]

(#70015) pjen válasza balszempol (#70012) üzenetére


pjen
félisten

Te fogod nézni,olyant vegyél ami neked tetszik.Nézelődj üzletekben ahol van választék,esetleg vigyél magaddal egy pen t amin van műsor kipróbálni a képet.

(#70016) Robertoredo válasza yvsmad (#70014) üzenetére


Robertoredo
tag

kb 200x végigmentem minden egyes lépésen.Még a tv-t is visszaállítottam gyárira de úgysem ment.
Közben egyszer visszakötöttem a régit és az meg is szólalt...többször is kihúztam mindent,viiszadugtam,áramtalanítottam de nem akar megszólalni. :(((

(#70017) yvsmad válasza Robertoredo (#70016) üzenetére


yvsmad
őstag

Az tévé univerzális távirányító funkciója is segít az összekötésben, azt próbáltad?

[ Szerkesztve ]

(#70018) Robertoredo válasza yvsmad (#70017) üzenetére


Robertoredo
tag

Amennyiben a simplink -re gondolsz akkor igen,próbáltam. A projektoron nincs külön gomb a hdmi be/ki kapcsolashoz. A tv n van zarolasi funkció de nem aktív. Megorulok. ...egyszerűen nem értem. :o

(#70019) yvsmad válasza Robertoredo (#70018) üzenetére


yvsmad
őstag

Az LG tévén menj ki a házikó gombbal a smart menübe és ott keresd meg az univerzális távirányító 'app'-ot. Az végigvezet az összehangoláson.

[ Szerkesztve ]

(#70020) Robertoredo válasza yvsmad (#70019) üzenetére


Robertoredo
tag

Univerzális távirányítóm van de nem találok ilyen app- ot.

(#70021) yvsmad válasza Robertoredo (#70020) üzenetére


yvsmad
őstag

És olyat, hogy Eszköz csatlakoztatása?

(#70022) Robertoredo válasza yvsmad (#70021) üzenetére


Robertoredo
tag

ilyen van,próbáltam is de nem megy.Felismeri a tv de mégsincs hang.

(#70023) MrBazsi válasza Beni2360 (#69996) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Digi a szolgáltató, a de bosszantó a dolog, csináltam egy downgrade-et hátha megoldja, de nem, pár napja van ez csak. beállítások varilása se segít.

(#70012) balszempol
55ös tv-n sd adásnál édesmindegy melyiket választod egyik se lesz hűdeszép.
nem sdre vannak kitalálva

[ Szerkesztve ]

(#70024) 1966laci


1966laci
csendes újonc

Sziasztok. Lehetőleg ne kövezzetek meg de azt szeretném kérdezni hogy most van egy frissitésem 04.00.70 és vissza szeretném tenni a 40. végüt. Lehet hogy ezzel a frissítéssel nem tudok nézni online tv-t mint a 40-el!!?? Ezt a fajta tv-t nem találom az lg lapján igaz Németországban vettem hisz itt élek. 55uf8519 a száma de a 29 végünél találtam meg a 40-es végű frissítést. Tehát visszatudom tenni valahogy? Köszönöm ha valaki váaszol.

(#70025) szpali válasza Robertoredo (#70022) üzenetére


szpali
addikt

a HDMI kábel támogatja a hang átvitelt?

iPhone 13 Pro/Mi13 || MBP M1 Pro 14 || Philips 55OLED805 | Denon X2400 | Wharfedale Diamond 240+220C+220+10.GX || Signum Z28NEL & Bertone Cabrio Z18XE

(#70026) Robertoredo válasza szpali (#70025) üzenetére


Robertoredo
tag

high speed,de ugyanezzel működött az elöző is és ugyanezzel lett kipróbálva samsung tv-n,amin működött.
Az viszont tuti nem lehet,hogy nem "kompatibilis"a tv a projektorral.

(#70027) Yogi Bear válasza bozsozso (#69855) üzenetére


Yogi Bear
aktív tag

Nálam ez van:

Automatikus csatornakereséskor (további szolgáltatók/teljes keresés) a készülék nem találja meg a 112MHz-en lévő 6 csatornát, de jól működik az EPG, bármely csatornáról indítva van előnézeti kép és hang is.
Ha kézzel hozzáadom a 112MHz-en lévő 6 csatornát, akkor innentől kezdve csak erről a 6 csatornáról indítva működik jól az EPG, az összes többi csatornáról indítva az EPG-t nem működik jól, legalábbis csak részlegesen , nincs előnézeti kép és hang, valamint hiányoznak az adott műsor részletei.

Én már leadtam LG-nek, UPC-nek, mondták már, hogy együtt vizsgálják, de aztán UPC ezt írta:

"Jelenleg egyedi vizsgálat, vagy hibajegy erről nincs, mivel ez nem UPC oldali hiba. A hitelesítési folyamatban ezért esett ki ez a LG széria."

LG szerelő meg csak csóválta a fejét és azt mondta, hogy szoftver hiba.

Nekem is fáj, hogy egy több 100e forintos készülék egyik fő funkcióját nem tudom használni, de ez van.

(UF850V, firmware: 03.20.05 [tudom, hogy van frissebb, de nem merem felrakni, nehogy valami ne működjön, ami eddig működött])

Üdv YB

.: LG 22LD350 .:. LG 55LW659S .:. LG 55UH8507 .:. Onkyo TX-SR607 .:. Onkyo TX-NR676 .:. Magnat Motion 880 :.

(#70028) attilav2 válasza attilav2 (#70003) üzenetére


attilav2
őstag

Újrahangolást csináltam úgy hogy a csatorna frissítés ki lett kapcsolva. Most úgy tűnik megjavult, nem töltögeti újra a csatornalistát.
Gondolom a WebOS üzembehelyezési "varázsló" bekapcsolta a csatornalista frissítést az első hangoláskor.
Gondolom így nem jelennek meg automatikusan az új csatornák, de sebaj egy gyors nit keresés pillanatok alatt lefut. Javíthatnák ezt a bugot, a probléma az lehet hogy túl gyakran kéri a le a csatornalistát a szolgáltatótól, ezért pár másodpercenként újratölti a csatornalistát.

-||- Asrock B660M HDV -II- G.Skill Aegis 2x16GB DDR4 -II- - i3 12100f -||- Sapphire RX550 4GB -||- AOC Q27V4EA 1440p -||-

(#70029) Janesz1981


Janesz1981
tag

Na megjött a válasz a telekomtól:
"Örömmel fogadtuk érdeklődését készülékeink iránt, és köszönjük, hogy kérdésével hozzánk fordult.

A jelenleg elérhető, megrendelhető termékek mindegyike az IPS panellel került gyártásra, így sajnos A- MVA panellel szerelt készülék kiszállítására nincs lehetőségünk. Megértését köszönjük.

Bízunk benne, hogy válaszunkkal segítségére lehettünk."

mivel 2 hét volt a válasz így nem tartom kizártnak tényleg utána is néztek,írtam nekik a számozást is ugye. :/

(#70030) Yenka


Yenka
csendes tag

LG 42LV5590 típusú tv szerintetek tud rögzíteni penre is vagy csak külső hdd.re?
Ha igen, hány gb-os penre?

(#70031) huncutka1029 válasza Yenka (#70030) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem fog rögzíteni.
HDD kell minimum 40 Gb
Ha szerencséd van, rá tudod venni, trükkökkel, hogy 64 GB penre vegyen, de semmire nem lesz elég.
És ez a típus még leformázza a vinyót, nem lehet rajta más. És Pc-n sem fogod tudni olvasni utána, csak újra formázás után

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#70032) angyal444


angyal444
csendes tag

Sziasztok!

42LF652v Direct LED-es TV-t vásároltam (16.01.09.-én és elvileg 30 nap cseregarancia van rá) A problémám az lenne, hogy több helyen bevilágít , homogén képeknél pedig, koszosnak tűnik , de nem csak koszosnak, hanem 3 világosabb függőleges kb 10cm-es csík van, olyan mintha ott erősebben világítana a led. Az a baj hogy ez nem csak sötét szobában látszódik homogén háttereknél. Decemberben már rendeltem egy ugyan ilyen típusú TV-t, azt visszaküldtem mert az a jobb alsó saroknál bevilágított, de nagyon , olyan volt mintha erősen nyomná valami a panelt és "simogatás" hatására sem tűnt el. Zavaró volt mert ha mozi arányba néztem a filmet az alsó fekete levágás világított, ez most annyira nem zavaró bevilágítás. A 3 csík jobban zavar :(. Felhívtam az LG-t átirányítottak az LG debreceni szervizéhez, de ott azt mondták, hogy ez a panel típus hibája. Kb azt mondták, hogy csak nappal TV-zek, vagy lámpa mellett. Az emberek nagy része este néz TV-t , nem akarok mindenbe 100W-os izzót rakni, hogy ne lássam a hibákat. Van IPS Dell monitorom U2413, az kifogástalan. Rakok be ide fotót ,remélem tudok többet is, középszürke és fekete hátteret fotóztam le. Szerintetek ezt is visszaküldjem? Vagy ez normális ? Az amit elsőnek visszaküldtem az csak nagyon bevilágított, neki homogén volt a háttere. Hibátlan LG van?[link] [link] [link] [link] [link]

[ Szerkesztve ]

(#70033) pjen válasza huncutka1029 (#70031) üzenetére


pjen
félisten

Plusz nem is olyan egyszerű formázni.Nekem legalábbis csak linuxal sikerült.

(#70034) Beni2360 válasza Janesz1981 (#70029) üzenetére


Beni2360
félisten

:R de nem lehetsz ennyire naiv, gondolod, hogy bevásároltak egy bizonyos darabszámot a tvk-ből, nem csak szerződésük van a nagykeressel és továbbítják a megrendelést. Nem véletlen a sok átfutási idő a megrendelés és a kiszállítás közt. A kérdésre meg ugyan úgy utána kérdeztek min te vagy más és egy LG illető közölte mint másnak( csak IPS gyártanak) oszt annyi.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70035) mclaren1818


mclaren1818
csendes tag

Sziasztok,

remélem tudtok segíteni:

Mindegy hogy PC-ről vagy NAS-ról üzemeltetek mediaszervert, a tv-m iszonyat lassan nyitja meg a könyvtárakat a smartshare, kb 5-10 Perc amíg egy könyvtárat ugrik.

Találkozott már valaki a problémával?

49UF8509

Üdv,
Gergő

i7 6800k + ARCTIC Liquid Freezer 240 + Asus X99A II + 32 GB DDR4 Corsair Vengeance LPX + Thermaltake 530W

(#70036) Yenka


Yenka
csendes tag

Tudja valaki, hogy a 2016-os LG tv modellek kb. mikortól lesznek megvásárolhatók?
Nem találok semmi infót az új készülékekről és a megjelenésükről sem.

(#70037) yvsmad válasza Yenka (#70036) üzenetére


yvsmad
őstag

Valamikor tavasszal fognak kijönni.

(#70038) Janesz1981 válasza Beni2360 (#70034) üzenetére


Janesz1981
tag

nem naívság ez de egy próbát megért. December elején mikor először akartam tv-t intézni pont 1 darab volt még abból elérhető amit nem tudott már lehívni az ügyintéző. Ha így van rálátásuk mennyi van ill be van korlátozva mennyi van épp nem elvadult alternatíva van nekik raktáron. Telefon is van nekik x)

(#70032) angyal444:
sajnos tényleg nem egyedi a problémád ips panelnél LINK

(#70039) MrBazsi válasza angyal444 (#70032) üzenetére


MrBazsi
senior tag

én kb az összes direkt ledest amit láttam ilyen vagy még durvább, ez nem az ips miatt van...
nem véletlen edge ledesek a felsőbb kategóriások egytől egyig.
próbálj cserét kérni!

(#70040) blakey válasza MrBazsi (#70039) üzenetére


blakey
félisten

nem véletlen edge ledesek a felsőbb kategóriások egytől egyig.
Ez ilyen formában nem igaz. Konkrétan ha nem megfelelően használják a diffuzort akkor mindegy, hogy milyen a háttérvilágítás. Nem egy felsőkategóriás Edge Led-es tv-től "dobtam egy hátast". A Direkt Led-es sokkal jobb tud lenni ha jó a diffuzor.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70041) sixpak válasza Janesz1981 (#70038) üzenetére


sixpak
nagyúr

El sem tudom képzelni hogyan csinálják ezeket a teszteket...nyilván 1 perces záridővel lehet hasonlókat csinálni, de a szem soha nem fogja olyannak látni.

Csináltam én is pár fotót, természetesen nyers képek, csak annyi, hogy raw-ból jpg-be konvertáltam és paint-tel leméreteztem.

Full sötét szoba és ugyanaz kevés fénnyel:


Még néhány:



Ezek haladó 1 beállítással (50 körüli fényerőn) készültek.
Ezzel együtt is azt mondom, hogy ez messze van az igazi feketétől, de ami abban a tesztben van.... :Y

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#70042) MrBazsi válasza blakey (#70040) üzenetére


MrBazsi
senior tag

Ő ugye a koszonodást és a bevilágításokat emelte ki hibaként, ez pedig a directre jellemző. edge leden ugye inkább banding szokott látszani főleg foci közben, max kis dse.
persze én is láttam olyan edge ledest amitől a falnak mentem (konkrétan annó la660), de én akárhogy nézem a saját és ismerősök tvit is az edge-re kevesebb a panasz. nekem az ub jelenleg kb olyan mint a Sixpak amit az előbb linkelt, nem egy oled a feketéje, de ennek ellenére igen jó, nem foltos, és nem is világít be sehol. 2-3-4 kilós tvnek ne legyen már olyan tré képe mint amit ő is linkelt.
biztos van mind 2 fajtából eleve hibás rosszul összerakott, de emlékezz csak tavaly itt hányan linkelték hasonló hibával a direktes lbket.
Sixpak: mivel csináltad a képeket? én telóval nem tudok ilyen jóminőségűelket lőni.

(#70043) sixpak válasza MrBazsi (#70042) üzenetére


sixpak
nagyúr

Egy Nikon dslr-el...ja, telóval, sötétben nem egyszerű.

[ Szerkesztve ]

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#70044) Robertoredo válasza yvsmad (#70021) üzenetére


Robertoredo
tag

megpróbáltam amit egy angol fórumon írtak.Laptopot kötöttem HDMI-vel a projektorra és adott hangot a tv ről is.HDMI 2be volt a laptop ARC-ba a tv.Miután lehuztam a lapit még mindig volt hang a tv-ről.Simán engedte telepíteni a projektort,viszont korai volt az öröm.Amint ki majd utána bekapcsoltam a tv-t ugyanott tartottam ahol az elején...:(ötlet???

(#70045) Watt25 válasza pjen (#70033) üzenetére


Watt25
veterán

Igen, mert nem formázni kell, hanem particionálni. Viszont ehhez nem kell Linux. (Saját gép jobb gomb, Kezelés, Lemezkezelés.)

Itt a válasz: http://sablonvalasz.blogspot.hu/

(#70046) blakey válasza MrBazsi (#70042) üzenetére


blakey
félisten

Konkrétan mindegy milyen a háttérvilágítás ha rosszul van "szétszórva". Személy szerint a háttérledest keresem de elsősorban azt nézem, hogy melyiknek egyenletesebb a megvilágítása. Edge-re is ugyanaz jellemző mint Directre, szerencsére nekem mindhárom Directledes jó és szeretem őket. Nem hibamentesek, de vigasztal, hogy manapság nincs hibamentes tv. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#70047) Bugatti63


Bugatti63
csendes tag

Az LG 40UF776V az mkv fájlt lejátssza? Mert külön nincs feltüntetve.

(#70048) Beni2360 válasza mclaren1818 (#70035) üzenetére


Beni2360
félisten

Szerintem ez függ a kapcsolat sebességéről, a mappák nagyságáról és a külső tároló méretétől is.
Gondolom, ha egy mappában nagyon sok adat van amit be kell olvasni az bizony időbe telik. Érdemes több mappába szankcionálni a filmeket és szerintem ezeket már gyorsabban olvasná be.
Ha már így van akkor sajnos más ötletem nincs de mindenképpen kellene a kapcsolatot le ellenőrizni. valószínű még kapsz tanácsokat. :)

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70049) Beni2360 válasza Bugatti63 (#70047) üzenetére


Beni2360
félisten

Általában a mostani LG TV lejátsszák az MKV filmeket egy bizonyos normál kódolásig (@L4.1),stb
. Az újabb magas 4K és hasonló dolgokat csak szvsz média lejátszóval.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#70050) mclaren1818 válasza Beni2360 (#70048) üzenetére


mclaren1818
csendes tag

Szia,

Gigabit, a mappákban kb 20 film van :F

Köszi :)

i7 6800k + ARCTIC Liquid Freezer 240 + Asus X99A II + 32 GB DDR4 Corsair Vengeance LPX + Thermaltake 530W

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.