Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#90001) h1mpi válasza Móncsa (#89999) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Kifizetem én Neki, de addig nem megy el, ameddig ki nem bontottam. Ha sérült akkor jegyzőkönyveztetem, mert különben integethetek a pénzemnek.

Megvárom a következő akciót, legrosszabb esetben BF-nál tuti találok valamit olcsóbban.

[ Szerkesztve ]

(#90002) Móncsa


Móncsa
aktív tag

[link]

Melyik lenne a jobb választás a két LG közül?

Azon kívül hogy a keret színe különböző és más eltérést nem látok.

(#90003) Klara_ válasza agressor12 (#89977) üzenetére


Klara_
őstag

(#90004) orbo válasza Móncsa (#90002) üzenetére


orbo
tag

Időközben lemondtam az MM-es LG60UJ750-s rendelésem (sose mondtam még le rendelést), és megrendeltem az Euronicsos 60UJ6517-est. Én kizárólag színbeli és talpbeli különbséget láttam. Vettem +5 év garit, és így is közel 60-al olcsóbb. A tippet neked köszönhetem, köszi! :-) :R

Tegnap rendeltem, visszaigazolás még nem jött, de remélem tudják teljesíteni, mert elegem van már ebből a tv keresésből. :)

(#90005) agressor12 válasza Klara_ (#90003) üzenetére


agressor12
senior tag

Köszi!
Amugy érdekes máshol azt írrták az UK széria csak 60 Hz-en megy,itt 100Hz-et ír.

[ Szerkesztve ]

(#90006) blakey válasza agressor12 (#90005) üzenetére


blakey
félisten

TrueMotion 100Hz, kb. 50/60Hz, ahol TM 200/240Hz-ez látsz ott van 100/120Hz. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#90007) NY_A


NY_A
őstag

Két hónap elteltével, ma kaptam meg az 5 év gondoskodásról az összegző levelet. Már el is feledkeztem róla, hogy várom. 😁

(#90008) blakey válasza NY_A (#90007) üzenetére


blakey
félisten

:F Emailen?

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#90009) NY_A válasza blakey (#90008) üzenetére


NY_A
őstag

Igen. Valóban csak egy összegző levél. A Te és a tvd adatai szerepelnek rajta. Sorozatszám, számla száma, azok az adatok amiket regisztrációkor kértek. Annyi áll benne, hogy ezt őrizzem meg, meg a számlát.

(#90010) blakey válasza NY_A (#90009) üzenetére


blakey
félisten

Ilyet én nem kaptam, csak egy levelet, hogy beregisztráltam.

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#90011) NY_A válasza blakey (#90010) üzenetére


NY_A
őstag

Én amikor beregisztráltam kaptam egy levelet, hogy majd kapok egy levelet. Az elsőben az volt, hogy 30 napon belül jön egy összegző levél, azzal tudom majd érvényesíteni az 5 év garanciát. Mivel 30 napra rá nem jött jeleztem az LG felé. Másnap felhívtak, hogy legyek türelemmel, jönni fog csak lassan dolgozzák fel.
Te hová regisztráltál? Az LG honlapján volt külön egy regisztrációs lap az 5 év gondoskodáshoz.

(#90012) blakey válasza NY_A (#90011) üzenetére


blakey
félisten

Ezt kaptam:

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#90013) NY_A válasza blakey (#90012) üzenetére


NY_A
őstag

Én is kaptam ilyet, csak még ezzel megspékelve.
"
Az 5 Év Gondoskodás program keretein belül most 2 év teljeskörű gyártói jótállást és további 3 év garancia biztosítás szolgáltatást nyújtunk az LG és a Partum együttműködése által.

A 3 év garancia biztosítást igazoló email, amely tartalmazza a gyártói jótállási idő lejárta utáni teendőket egy esetlegesen felmerülő hiba esetén, - az adatok feldolgozását és megerősítését követően - 30 napon belül fog megérkezni a Partum d.o.o. biztosításközvetítőtől.

Kérjük, amennyiben megkapta a visszaigazoló emailt, azt a program időtartamának végéig (vásárlástól számított 5 év) őrizze meg!"

Lehet, hogy attól is függ ez kitől vetted az adott tv-t, nem tudom.

(#90014) blakey válasza NY_A (#90013) üzenetére


blakey
félisten

5 pont van nekem is csak nem ezzel a szöveggel, tök más, de a lényeg a végén van, őrízzem meg. :)
Szerintem ennél azért komolyabb levél kellett volna, de mindegy, van visszaigazoló levelem így nem nagyon érdekel, oda van írva, hogy regisztráltam. :)

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#90015) NY_A válasza blakey (#90014) üzenetére


NY_A
őstag

Szerintem nem lesz gond. Amikor telefonon hívtak azt mondta a nő, hogy ha nem is kapok semmit akkor se aggódjak. Ha a megadott időn belül vettem a tv-t és van nyoma hogy próbáltam regizni nem lesz gond.

(#90016) nightshadow válasza agressor12 (#90005) üzenetére


nightshadow
veterán

Az összes UK + SK7900 50Hz
49SK8000 50Hz, az összes többi méret 100Hz
49SK8100 50Hz, az összes többi méret 100Hz
SK8500/SK9500 100Hz

(#90017) silboy


silboy
aktív tag

Sziasztok, az LG-nél mi a különbség a SUPER ULTRA HD és az ULTRA HD készülékek között?

Olympus Stylus XZ-10, iPhone 13 128GB, TCL 75C805, Sony KD-60XF8305, LG 50UH635V, Xiaomi Yi Sport Cam, Longines Hydroconquest Ceramic, Tissot PRX Automatic, Citizen CB0010-88E, Bulova Accutron II 96B210, Bulova Precisionist 29B226, Orient Bambino II FAC0000CA, RHA S500, Tennmak IE800

(#90018) agressor12 válasza nightshadow (#90016) üzenetére


agressor12
senior tag

Táblázat nem ezt írja amit linkeltek,pedig az eredeti LG.
Akkor most ki "hazudik"?

(#90019) nightshadow válasza agressor12 (#90018) üzenetére


nightshadow
veterán

A táblázat a True Motiont írja. Az angol LG oldalán ez világosan fel van tüntetve a speckók között, lásd pl.: 50UK6950: TruMotion TM100 / (Refresh Rate 50Hz)

forrás: [link]

[ Szerkesztve ]

(#90020) blakey válasza agressor12 (#90018) üzenetére


blakey
félisten

A táblázat jó, de nem veszed figyelembe, hogy TruMotion, azaz interpolálva 100Hz illetve 200Hz, a TM100Hz az 50Hz, a TM200Hz a 100Hz. :)

[ Szerkesztve ]

*** "Ne kérdezz többet, mint amennyi a hasznodra válik." - Dante *** "Csak akkor tehetsz meg mindent, ha már semmid sincs." - Harcosok klubja ***

(#90021) csiak válasza csiak (#89974) üzenetére


csiak
tag

Végül is a B7V lett. Remélem beválik! Majd referálok róla pár nap használat után.
Köszi mindenkinek a támogatást és a véleményeket! Jók vagytok nagyon! THX! :R

"Sok loot disznót győz!"

(#90022) shapphire


shapphire
tag

Sziasztok!

LG tv-k esetében van preferált külső hdd márka média lejátszást illetően?

[ Szerkesztve ]

(#90023) Móncsa válasza orbo (#90004) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Visszaigazolták le tudják szállítani , mert az internet szerint egyik boltjukban sincs már.

(#90024) orbo válasza Móncsa (#90023) üzenetére


orbo
tag

Épp most jött az üzenet, hogy átadták a futárnak, holnap kézbesítik. :)
Várom.

(#90025) norberto_th


norberto_th
aktív tag

Az miért lehet hogy a magic remote félrehúz? Tehát ha fel le irányítom a távirányítót elindul lassan jobbra, ez mennyire normális?! Uj670V a tv típusa. Jobbra jól megy a mutató de balra nehezebben. :F

 iPhone 8Plus Silver, iPad Air2 Silver - IOS 12, Apple Watch S3, LG 4K Active HDR - webOS 4.0 / Xbox One S /  Music

(#90026) Móncsa válasza orbo (#90024) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Kifizeted és a futár jelenlétében kibontod ha sérült akkor a futár visszaadja a pénzt és visszaviszi vagy mi ilyenkor a menet?

(#90027) agressor12 válasza Móncsa (#90026) üzenetére


agressor12
senior tag

A futár nem fog megvárni semmit,ő kézbesítette és kész.

(#90028) shapphire válasza agressor12 (#90027) üzenetére


shapphire
tag

Valójában ha sérülés látszik a csomagoláson, akkor (egyes futárcégeknél) kötelező jegyzőkönyvet felvennie a futárnak.

De általánosságban véve az eladóval kell lemeccselni a dolgot, ha probléma van.

(#90029) h1mpi válasza agressor12 (#90027) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hogyne várná meg... kötelessége, de ha úgy kezded, hogy kap 1-2ezres jattot, akkor még segítőkész is lesz.
Én így spóroltam majd 400 ezret kedden.... (HDT volt a futárcég).
De ma jött egy Bosch mosógép is, ott is kaptak 2K jattot, behozták-kicsomagolták és megköszönték.
Fontos, hogy kérj és ne követelj, ez csodákra képes ;)

[ Szerkesztve ]

(#90030) Móncsa válasza agressor12 (#90027) üzenetére


Móncsa
aktív tag

És ha törött a kijelző akkor mi van , buktam 200 000ft-ot???

(#90031) Móncsa válasza h1mpi (#90029) üzenetére


Móncsa
aktív tag

GLS futár azt mondta meg van nekik tiltva hogy tanúskodjanak mert akkor azonnal kirúgják .

(#90032) h1mpi válasza Móncsa (#90030) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mi lenne semmi. Megköszöntem a lehetőséget és visszavitték. Sose rendelek semmit előre kifizetve, nem szeretek a pénzemre várni ameddig visszakapom. Nekem már GLS futár is várta meg a TV-m kicsomagolását.
Ha nem várja meg nem fizetem ki és viheti vissza. 300-400 e Ft-ot én nem kockáztatok. :N

De mondom egy kis jatt csodákra képes. Már előre mondom Neki a telefonban, hogy mit szeretnék, amikor odajön már le van dumálva.

[ Szerkesztve ]

(#90033) Lacus_84


Lacus_84
senior tag

Sziasztok!

Adott egy Lg 43uj620v tv, és szeretném csatlakoztatni az LG TV Plus alkalmazással. Letöltöttem az alkalmazást, a tv csatlakozva van ahhoz a wifihez, amihez a telefon is, de elindítás után nem találja a tv-t az app. Korábban már működött, csak most egy másik lakásba költöztem, és itt már nem akar működni. Mi lehet a baj?

(#90034) Móncsa válasza orbo (#90024) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Teljesen újat kaptál vagy egy olyant adtak ami eddig ment a boltban x 100 órát és azt visszacsomagolták?

(#90035) Móncsa válasza orbo (#90024) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Én ma voltam a helyi Euronicsban és tudnak hozni LG 60UJ6517-öt a boltba ha megrendelem.
Így nem kell a futárral törődni mert majd én hazaviszem a boltból női kerékpár vázán :Y :Y :Y :DD :DD :DD

Most a Te tapasztalatodra várok .

[ Szerkesztve ]

(#90036) orbo válasza Móncsa (#90034) üzenetére


orbo
tag

Na ne idegesíts, már miért kapnék visszacsomagoltat? Ha olyan lesz akkor megy vissza. :) Még nem jött meg, de ma nem is hozza a futár, most beszéltem velük, hogy ma veszik még csak fel az Euronics központi raktárában, amit legkorábban hétfőn hoznak.
Lehet bemegyek érte a Royal futárhoz, nincsenek olyan messze. Elvileg 20-ig ott vannak. :)

(#90037) Móncsa válasza orbo (#90036) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Van fejlemény?

(#90038) orbo válasza Móncsa (#90037) üzenetére


orbo
tag

Áh, semmi. :(
A royal futár csomagkövetése szerint tegnap este 7-kor vették fel, és hétfő lesz a várható kiszállítás, amikor valószínű itthon sem tudok lenni. :(
Inkább bementem volna egy üzletbe, vagy személyes átvételt kérek.

(#90039) Móncsa válasza orbo (#90038) üzenetére


Móncsa
aktív tag

Oké.

Most tudnák venni egy LG 55UJ6307 1 hónapos tv-t 135000ft ért , megy a dilemma hogy az 5col azaz 12cm megér-e 65 000ft-ot.

(#90040) golyós


golyós
őstag

Sziasztok!

Nézegetem az LG 32LJ610V -tv-t. Nem ír sehol jack csatlakozót és bluetooth-t sem.
Nem lehet fülhallgatóval használni?

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#90041) trojka válasza golyós (#90040) üzenetére


trojka
csendes tag

szia nincs benne egyiksem

(#90042) Kiskutya válasza Móncsa (#90039) üzenetére


Kiskutya
veterán

Nekem nem érne meg de az én vagyok.

hmm...

(#90043) pjen válasza golyós (#90040) üzenetére


pjen
félisten

Hivd fel az LG- t.Biztos van megoldás.

(#90044) springfield0


springfield0
tag

Sziasztok! Nem olyan rég vettünk egy Lg UHD tv-t. 55uk6950plb. Az lenne a gondom vele, hogy mindegy mit nézünk rajta, tv adást vagy valami letöltött filmet, a kép néha begyorsul és élvezhetetlen rajta a film. Ilyen sorozat filingje lesz. Teljesen elrontja a mozi hatást. Lehet ezzel valamit kezdeni? Hol kell mit kell állitsak rajta hogy olyan legyen mint egy normális tv, és ne 1,1x gyorsitásban nézzek rajta mindent.

(#90045) Kiskutya válasza springfield0 (#90044) üzenetére


Kiskutya
veterán

Szerintem a truemotion be van kapcsolva azt kapcsold ki.

hmm...

(#90046) springfield0 válasza Kiskutya (#90045) üzenetére


springfield0
tag

És azt hol találom melyik beállításnál?

(#90047) OldMike válasza golyós (#90040) üzenetére


OldMike
őstag

Szia!
Ezen csak optikai audió kimenet van, azzal megoldható a fejhallgató használat, de csak egy digitális-analóg fejhallgató erősítővel. Ez egy példa:
[link]

42LM660S

(#90048) mrsmart válasza HellGreg (#50) üzenetére


mrsmart
csendes tag

Sziasztok,

leesett a TV-m az asztalról, most kicsit törött a panel :)
Van valamilyen jó forrás, ahonnan tudnék venni hozzá panelt? Vagy van egyáltalán értelme nekiállni szerelgetni?
LG 43UF7787

Köszi, mrsmart

(#90050) orbo válasza Móncsa (#90039) üzenetére


orbo
tag

Nekem megérné azt a többletet. Hosszú időre veszünk tv-t (általában), a méret pedig fontos. :-)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.