Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83251) #94529552 válasza Lacielvtárs (#83249) üzenetére


#94529552
törölt tag

Tévézéshez LH630V, mint ahogy ALACielvtárs mondja :P . Bár az UHD-k nem alsó kategóriások sztem. A 6-os széria az ott is középkategória, mint ahogy a 2017 Tv Line up is mutatja, ami az összefoglaló végén van. Főként HD vagy még jobb felbontású filmre és konzolos játékhoz már UHD-t vennék. De van olyan is, aki szerint teljesen korrekt az UHD-je SD adáshoz is(pl. UPC kábelen), azzal se vitatkoznék.

(#83252) Lacielvtárs válasza #94529552 (#83251) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Mondjuk ebben is igazad van APumma :DDD

A forrás anyag alapvetően tudja befolyásolni a kapott minőséget.
Én mondjuk az SD anyagból indultam ki...
De a belépő szintű 4ks tévén a fullhd es feljebb már korrektebb a kepminoseg.
Persze ez szubjektív vélemény :B

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#83253) bandi20 válasza Lacielvtárs (#83252) üzenetére


bandi20
aktív tag

Nálam ezért volt nagy a dilemma ! Mert tv-t is nézünk telekom IPTV , de nézünk sok filmet es xbox one S is ra van kötve , fhd ban nem találtam az LM620s emnek a méltó utódját! Aztán jött a t-s ajánlat egy 55uj6307 re es elcsabultam , majd meglátjuk milyen lesz ! STB, xbox, PC, melle nekem csak megjelenítő kellett az okos funkció is felesleges . Ja meg az ára is elméletileg 201 k , ban faj majd a tv ! Ez is elég nyomos érv ! Sajnos ennél többet nem vagyok hajlandó tv-re költeni ! Majd referalok , ha engedélyezik es megjön!

bandi

(#83254) TA68 válasza #94529552 (#83251) üzenetére


TA68
senior tag

"De van olyan is, aki szerint teljesen korrekt az UHD-je SD adáshoz is(pl. UPC kábelen), azzal se vitatkoznék." :K
Nálunk HFC-Network a kábel TV szolgáltató és szebb az SD adás is az UHD tévén, mint a régi FHD-n (42LV5590)

Megnéztem az Avatar 4K HDR-es változatát, felejthetetlen élmény volt. Láttam már párszor, de így annyira más volt, hogy hihetetlen. Eredetileg csak bele akartam nézni, de nem tudtam abbahagyni. :)

(#83255) makoss válasza TA68 (#83254) üzenetére


makoss
addikt

Milyen lejátszóról ment az Avatar?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83256) TA68 válasza makoss (#83255) üzenetére


TA68
senior tag

Egy Zyxel NAS326 NAS-ról DLNA-n keresztül, az UH7707 saját lejátszójával.

(#83257) makoss válasza TA68 (#83256) üzenetére


makoss
addikt

Akkor az ua mint a Serviio gondolom mert az is DNLA-n alapul.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83258) gordonfreemN válasza TA68 (#83254) üzenetére


gordonfreemN
addikt

A 8éves LG FHD LCD-mhez képest a mostani FHD-nek is olyan képe van, hogy besza behu.
Nehéz így konkluzionálni.
Két egymás mellé tett FHD és UHD TV-t FHD tartalommal összevetve derülne ki, hogy van e 40k-t érő különbség köztük.
Továbbra is azt mondom, inkább egy FHD 10collal nagyobb méretben, mint egy UHD.

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#83259) Imy válasza gordonfreemN (#83258) üzenetére


Imy
veterán

Én is ezen filózok.... UHD amennyit adnék abból 40" jön ki, de FHD-ban kapok 49"-t. CSak nem tudom, hogy mi legyen. Egy 5x4-es szobába kerül be, az 5m-es oldalra. Lehet elég a 40" is elég oda. :F

(#83260) TA68 válasza makoss (#83257) üzenetére


TA68
senior tag

:K

(#83258) gordonfreemN

Két egymás mellé tett FHD és UHD TV-t FHD tartalommal összevetve derülne ki, hogy van e 40k-t érő különbség köztük.
Én ezt meg is tettem.(sokakkal ellentétben) Egymás mellé tettem a két TV-t, úgy hasonlítottam össze.
De ugyan úgy egymás mellé téve hasonlítottam össze az LH630V-t és az UH7707-et. Az UH7707 SD tartalommal is jobb volt, a FHD-ról meg nem is beszélve, itt már jelentős különbség volt az UHD javára.
Már amennyire érdemes összehasonlítani a két TV-t, mert nem egy kategória.

(#83261) makoss válasza TA68 (#83260) üzenetére


makoss
addikt

Na akkor majd kipróbálom, ncore-ról szedted? :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83262) sixpak válasza Imy (#83259) üzenetére


sixpak
nagyúr

Nem elég...messze lesz.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#83263) Sarkadi


Sarkadi
tag

Sziasztok!

A mai napon elhalálozott a LG 32LB570B TV-m. Ebben a méretben (32") jelenleg melyik modell a legajánlottabb?

Ezeket néztem:

-LG 32LH6047
-LG 32LH530V

Köszönöm! :R

(#83264) gordonfreemN válasza Imy (#83259) üzenetére


gordonfreemN
addikt

Nekem az ideális 55col/3.5méter van belőve.
Hát mit mondjak el tudnám viselni a 65collost is...
:)

TA68: igen. Nem egy kategóriák...

[ Szerkesztve ]

¯\_(ツ)_/¯ ▁ ▂ ▃ ▅ ▆ ▇ Üdv, Andris.

(#83265) Bozso68


Bozso68
senior tag

Sziasztok!

Az LB-650 és LB-671 TV-khez az 500-ason kívül melyik MR jó? AN-RM600, vagy AN-RM650, vagy bármelyik?

Köszi: Zsolt

(#83266) #94529552 válasza Imy (#83259) üzenetére


#94529552
törölt tag

Neked már a 49-es méretnél is megvan az ajánlott távolság, még a gyengébb SD adásnál is, függetlenül attól, hogy FHD vagy UHD a tv.

(#83267) Imy válasza #94529552 (#83266) üzenetére


Imy
veterán

Ha 4m-es a szoba, akkor maximum 3m-ről lesz nézve a TV, ami FHD-nál a korábbi oldal szerint 42". UHD-nál pedig 1.55m a 40". Ha PC-ről is használom, akkor lehet jobb lenne az UHD. Nem?

(#83268) Milka 78 válasza gordonfreemN (#83258) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Nekem is megvolt ez az összehasonlítás (több tipussal is,de azonos méretben) és az uhd-n jobb volt az sd forrás/adás (49uh661v).Elve elég hatékonyan működik a felskálázás,ami sokat dob az élményen (már amennyi élmény van az sd adásokban).

TA68 : Nekem is az Avatár volt az első anyagom és az állam leesett anno. :K Innen nézve kicsit érdekes ez a sok "nincs semmi különbség,50 cm-ről látszik csak" és hasonló h.sz-ek,de gondolom a nagyja önigazolás :)

[ Szerkesztve ]

(#83269) miskuge válasza Manka76 (#83244) üzenetére


miskuge
csendes tag

Köszi!!!

Misku(Ge). - www.msoftware.hu

(#83270) KZP


KZP
őstag

Sziasztok!
Kis segítséget kérnék LF652V televízióval kapcsolatban.
Megnézné valaki nekem, hogy a Sevice Menu-ben a Tool Option3 alapértelmezett értéke mi?
Ebben a menüpontban be lehetne kapcsolni a Local Dimming-et is, működne vajon ennél a készüléknél?

(#83271) TA68 válasza Milka 78 (#83268) üzenetére


TA68
senior tag

"Innen nézve kicsit érdekes ez a sok "nincs semmi különbség,50 cm-ről látszik csak" és hasonló h.sz-ek,de gondolom a nagyja önigazolás"

Igen, és ha vesznek majd UHD tévét, ők lesznek a legnagyobb szószólói. :)

(#83272) Julot


Julot
aktív tag

Sziasztok!

A véleményetekre, javaslataitokra lennék kíváncsi!

Édes kisfiam ( 18 hónapos ) bedobta a 43UF7727-es TV-nk kijelzőjét a kisautójával..., a TV kuka... :W :W :W

Melyik, milyen típust ajánlanátok, ami legalább ugyanilyen tulajdonságokkal, tudással rendelkezik mint a 43UF7727 ? Leginkább már a 2017-es "UJ" sorozatból érdekelnének típusok, de ha azt mondjátok érdemes 2016-osból is venni elfogadom, vagyok annyira rugalmas!

Nagyon köszönöm!

Üdv.:
Julot

[ Szerkesztve ]

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#83273) TA68 válasza Julot (#83272) üzenetére


TA68
senior tag

(#83274) acura nsx


acura nsx
kezdő

A HDMI ULTRA HD Deep Colour mit takar pontosan ? Ezt csak Ps4 pro mellé érdemes kapcsolni, vagy mehet filmekhez is ?

(#83275) KoNZoLik@ válasza acura nsx (#83274) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Elvileg az LG-nél ez a "HDR" funkció de az én tévémen pl/UF850V/ nem működik a Ps4Pro-nál, azt írja nincs támogatva a HDR funkció, pedig elvileg a színtartományt tudja a tévé, tisztában vagyok vele, hogy nem HDR-es a tévém még valaki nekem esne, viszont ugyan ezekkel a paraméterekkel rendelkező 2016-os modellnél működik ez a funkció! Nem mintha nagyon szükségem lenne a HDR-re mivel még így is szebb képe van mint jópár mostaninak HDR-el😁
Egy egyszerű updatevel lehetne ezt megoldani csak szarik rá az LG a régebbi modellekre sajnos, mondjuk a többi gyártó is:(

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83276) Imy


Imy
veterán

LG TV-knél hogyan van a garancia? 24 hónapot látok. Mennyire rugalmasak? Egyenlőre 2 márka amit nézegetek az az LG és a SAMSUNG. Az LG TV olcsóbb... De jobb is lehet? :F

[ Szerkesztve ]

(#83277) makoss válasza acura nsx (#83274) üzenetére


makoss
addikt

Nállam az ki van kapcsolva mert nem megy a hang :(

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83278) acura nsx válasza KoNZoLik@ (#83275) üzenetére


acura nsx
kezdő

Aha, én bekapcsoltam, de akkor majd ps-en lesz értelme.
Egyébként merre melyik menube lehet frissíteni az lg tv-ket, kerestem de nem találom.

(#83279) KoNZoLik@ válasza makoss (#83277) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Persze, mert oda is van írva, hogy nem mindegyik eszköz támogatja és ha valami nem jó akkor kapcsold ki ezt a funkciót👍
Nálam is a setup boxnál csak kép van hang nincs!

acura nsx-általános beállítások és azon belül legalul a tévé leírása menüponton belül találod!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83280) Lacmaster


Lacmaster
tag

Sziasztok!

Tegnap vásároltam egy LG 55UJ635V tévét...
Az első beállítások után, amikor a laptopommal csatlakoztam HDMI-n full hd volt...De a képem vmi eszméletlen ronda lila volt!! :Y :Y
A sima plazma LG vagy a régebbi Full Hd 3d Lg nem csinálja... :(( :((
Miután átállítottam a Win 10-ben 4k-ra jó lett...
Kérdésem annyi hogy ez vajon vmi hibás méret lehetet? Nem volt jó vmi a laptopnál?
Illetve valakinek van véleménye a készülékről...Beállítások...
A HDR-el vmi furcsa, olyan mintha gyorsabb és természetesellenes lenne a kép, legalább is ezt érzem...
Köszönöm a válaszokat!

(#83281) makoss válasza KoNZoLik@ (#83279) üzenetére


makoss
addikt

Akkor az rgb is azért nem jó, vagy nem tudom :F
...vagy a 10 méteres kábelhossz.

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83282) #94529552 válasza Julot (#83272) üzenetére


#94529552
törölt tag

Van lakásbiztosítás, vagy ilyen esetben nem fizetnek?
A mostani UJ7-es széria már bőven hozza az UF7-es szintjét[link], és ezekhez adják az MR-t is, míg alatta külön lehet megvenni hozzá[link]. Hivatalos boltokban, mint MM és Edigital hullámvasutaznak az árak, most éppen a mai naptól 07. 24.-ig az előbbi akciózik.

Lacmaster Valami error lehetett, vagy egy gömbvillám. ;] Ha monitornak használod, tedd PC módba(input gomb, összes bemenet, és a PC ikon választása) A képhez TruMotion beállítása, vagy kikapcsolása segíthet.

[ Szerkesztve ]

(#83283) Dcade válasza #94529552 (#83282) üzenetére


Dcade
csendes tag

Sziasztok!
Sajnos a tegnapi nap folyamán a régi plazma tv-m megadta magát 6 év után. Most új tv-n gondolkozom. Mi a véleményetek erről?
LG 49UH610V UHD webOS 3.0 SMART HDR Pro LED TV
Üdv.

(#83284) #94529552 válasza Imy (#83276) üzenetére


#94529552
törölt tag

Összefoglalóban találsz leírást a gariról, meg a másik márkánál is van ilyen. Lényeg, hogy ennél 2 év gari a webshop-os tévékre is, a smasungnál pedig csak 1 év van ezekre. Persze a legjobb, ha hivatalos garid van edigital, mm, teszkó, és sok esetben még az emagnál is, stb. Most az egyik az olcsóbb, máskor meg a másik, csak versenyezzenek egymással, az nekünk jó, ha az árakat leszorítják. Hogy kinek melyik jobb, az változó, csinálni kell egy összegzést. Gari, ár, szerviz, szoftver, lejátszó, smart tudás, meg ugye az árak, és stb.

Lacmaster Ez lemaradt: Kép beállításra [link] [link] a sok kis kép kivételével. De saját ízléshez kell igazítani, ezek csak egy irányt adnak, de van még 100 féle tipp a neten, pl. Hogyan állítsuk be a TV –t helyesen?

(#83285) BudaiZoli válasza #94529552 (#83251) üzenetére


BudaiZoli
tag

Sziasztok!

Megvettük a 49LH630V-t. Sajnos vegyesek az érzelmeim.. Eléggé lassú a menüje, amire számítottunk, de nem ennyire. PC-ről vissza kapcsolva semmire nem reagál. 20 mp-ig csak ülünk és várjuk a semmit. Reggel az egész TV-t ki kellett kapcsolni, mert kakukk.. :( Általános lassúsággal nincs gond, de simán meg tud reccsenni hosszabb időre és ez már nálam túlmegy az elfogadható kategórián.. Részletes műsorújságnál simán várunk 5-10 mp-t is.. :O

Hogy mondjak jót is, korrekt kép, nagyon szép hangzás(számomra :K ), egyébként jó kis TV-nek tartom, de inkább lett volna 5 ezerrel több de kicsit nagyobb procit rakhattak volna bele.

Szóval esélyes, hogy hétfőn vissza visszük :O :O és inkább nézünk valami gyorsabbat, esetleg megnézzük a 4K-t(a 4 mag miatt). Az biztos, hogy LG-nél szeretnénk maradni, meglátjuk, hogy mit hoz a jövő.. Maximum azt is vissza visszük.. ;]

Nem fikázni jöttem, sőt.. :R ;)

[ Szerkesztve ]

(#83286) #94529552 válasza BudaiZoli (#83285) üzenetére


#94529552
törölt tag

Pont ezt mondtam, és vond leírásában is ugyanez van róla. De azért egy visszaállítást még csinálj rajta. Általános menüben a tv leírása, vagy ilyesmi alatt lesz. A Guide-ra másik tévén is várni kell a bekapcsolás utáni első alkalommal. Inkább a Live menüt használom, de mire azt a sok csatornainfót betölti, arra is kell várni.

(#83287) BudaiZoli válasza #94529552 (#83286) üzenetére


BudaiZoli
tag

Nem az általános lassúsággal van gond, még azzal sem, hogy reggel adni kell neki egy kis "boot" időt. Reggel óta folyamatosan megy, bemelegedve döglik be, de úgy igazán zavaróan. Na mindegy, megpróbáljuk azt amit írsz, aztán hátha. :) Adunk neki egy újabb esélyt holnap. :K

(#83288) Lacmaster válasza #94529552 (#83282) üzenetére


Lacmaster
tag

Köszönöm a válaszod!
Még egy kérdésem lenne a színnel kapcsolatban...Esetleg mi lehetet a hiba 1080p-n?
Vmi színbeállítás?

(#83289) apholyon


apholyon
aktív tag

Sziasztok!

Van valakinek esetleg tapasztalata 32LH530V típussal? Esetleg hasonló árban más megfontolandó típus? Lényeg, hogy 32" FHD legyen, legyen rajta USB és minimum 2 HDMI csatlakozó.

Előre is köszönöm!

Ha a dolgok nem fordulnak jobbra, hát majd balra fordulnak... :)

(#83290) #94529552 válasza Sarkadi (#83263) üzenetére


#94529552
törölt tag

Ez ár és tudásfüggő. Az LH530V egy jó alap tv[link], az LH 6047 pedig egy nagyobb tudású webos 3-as smart, wifis tv.
Lacmaster Ha én azt tudnám..... Lényeg hogy már rendben van.

(#83291) Milka 78 válasza Dcade (#83283) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Belépő szintű uhd,de egy plazam után lehet nem lesz elé a feketéje ennek a tv-nek (ez az ips panel sajátossága,hogy a feketéje inkább szürkés).Lehet inkább VA paneles tv-t néznék a helyedben.
Az LG 50UH635V ilyen viszont az jóval drágább.
Nekem pl 49uh661v-m van és elégedett vagyok vele,de nekem mindig is ips paneles tv-im voltak és tisztában voltam a hátrányaival.
Persze ez felhasználásfüggő is,mert ez a sajátosság leginkább tök sötét szobába feltűnő,hard core mozizásnál.Világos/villanyfényes szobában pl fel sem tűnik.

(#83292) krakki88


krakki88
csendes tag

Sziasztok!

Van nekem egy LG 49uh610v-m, amit sehogy sem tudok csatlakoztatni vezeték nélkül a sz.géphez. Még mielőtt földhöz vágnék valamit, tudna valaki segíteni? Felraktam már a windows 8.1-et is, mert a 7el esélytelennek láttam a dolgot, nem támogatja a gépem az intel widi-t. A 8.1-et a kedves új tévém szerint pedig támogatja a screen share-t, csak aztán mégsem mert a drága winfosomon nincsenek meg azok a lehetőségek amiket a tv ír.
Pl. az eszközökön belül nekem nincs olyan rész hogy "projekt", csak olyan hogy második képernyő és csak a képernyő megosztás módját tudom kiválasztani, de nem tudok hozzáadni vezeték nélküli megjelenítőt mint ahogy a drága tévém mondja. Amikor pedig a "csatlakozás vezeték nélküli megjelenítőhöz"-re megyek, akkor a kijelző testreszabása részhez dob ki, ahol ugyan van egy észlelés gomb, csak éppen nem észleli.
Az "eszközök" menüpont alatt pedig látja a tv-t, csak nincs windows minősítése. Ez lehet a gond?

(#83293) GuruZone


GuruZone
őstag

Sziasztok, kérem a topikgazdát hadd maradjon mert olyan fülest kaptam, hogy

a ferencvárosi Metroban 149 ezer Ft-ért elérhető elvileg 3-4 darab 50UH635V,
aki arrafelé lakik és ezt a modellt keresi, térjen be és kérdezzen rá!

KIZÁRÓLAG 2017.07.25-IG érhető el ezen az áron.
TV kiárusítás van már másfél hete és ott ülnek a fasza tévén...

Ha nincs kitéve (mert ott elég fejetlenség szokott lenni) mondjátok azt, hogy a központi ügyfélszolgálat mondta!

Akik nem ismerik: 50" 4K HDR Pro, VA panel, 3x HDMI, 2x USB, műhódas tuner, Magic remote előkészítés
ennyiért ajándék! Nekem is ez a modell van és többször ejtettünk itt róla szót.

Köszönöm a figyelmet!

szerk: a garancia állítólag Pesti szervizbe szól.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi 12 • PlayStation 5 Digital • LG OLED55C21

(#83294) Shingen válasza Sarkadi (#83263) üzenetére


Shingen
addikt

-LG 32LH530V ilyet vettünk, nem rossz.
Én ezt javaslom.

風林火山

(#83295) Shingen válasza Julot (#83272) üzenetére


Shingen
addikt

Az komoly, és nem kaptál idegbajt? :U

風林火山

(#83296) Imy válasza Milka 78 (#83291) üzenetére


Imy
veterán

Azt honnan lehet tudni, hogy melyik a VA paneles?
VA-nak szebb a feketéje, azaz nincs bevilágítás
IPS-nek nagyobb a betekintési szöge

mindkettőt kell mérlegelni. :D

(#83297) #94529552 válasza krakki88 (#83292) üzenetére


#94529552
törölt tag

Most csak a PC képét szeretnéd kitenni a tévére? Win10-zel nekem már sikerült, és nem a legjobb a minőség, és késlekedés is volt, de megint nem megy, és nem is kínlódok vele, mert nem sok mindenre jó. Inkább HDMI kábelt használok, vagy DLNA vezetékkel, vagy vezeték nélkül, wifin. Ezekről van az összefoglalóban is leírás, és itt a jobb oldali sávban a webos3 kezeléséről is videós segítség.

acura nsx Szintén az összefoglalót, vagy a jobb oldalon lévő videókat mondanám: LG webOS 3.0 - Szoftver frissítés

(#83298) makoss válasza #94529552 (#83297) üzenetére


makoss
addikt

Üdv!

Az mitől van, hogy ha a frissítésre rákeresek, kiírja hogy nincs elérhető új, és a pld HBO GO csak úgy nyílna meg, hogy frissítek az mi? :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83299) Julot válasza Shingen (#83295) üzenetére


Julot
aktív tag

Őőőő, nem kicsit! Főleg annak tudatában, hogy ezt a TV-t azért vettem, mert az elődjét, egy LG 43 LM620s-t a kisebbik lányom leöntötte vízzel és annak is vége lett. 2 gyerek - 2 TV.... Remélem most a harmadik tv-t nem intézi el a harmadik kölyköm, vagy bármelyik...

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

(#83300) Julot válasza #94529552 (#83282) üzenetére


Julot
aktív tag

Nagyon köszönöm a válaszod! Azt hiszem az UJ701-es lesz, csak még azt kell eldöntenem 43" vagy 49" ? Meghát tanulva a gyermekeim TV-pusztító hajlamáról erősen gondolkozom, hogy a TV elé veszek egy polikarbonát lemezt, amit a bútorra tudok rögzíteni...

...nincs tökéletes ember, csak tökéletes szándék!

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.