Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#83101) TigerCat válasza #94529552 (#83093) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Meg is rendeltem a nagyobbikat, köszi szépen!
:-)

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#83102) KoNZoLik@ válasza #94529552 (#83099) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Szerinted ez mennyire lehet fals?

Gyanusan olcsón adnak minden készüléket, mondjuk utánuk néztem rendes outletes bolt a 8.kerben😁
Kérdés honnan származnak és a garancia ugye!

[ Szerkesztve ]

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83103) #94529552 válasza KoNZoLik@ (#83102) üzenetére


#94529552
törölt tag

Csak tippelni tudok, hogy külföldről behozott, nagy részük hibás/javított, használt/refurbished tévék, mint itt is, de neki az 58UH635V, és innen vette(asszem egyik skandináv országból való). Azért kellett mert már sehol nem volt kapható a típus. Nagy kijelző va panellel. De így indult: "Azt írták, hogy új, bontatlan a cucc :( , de ők intézik a garanciát, ha gond van. Ennyiért nekem ez belefér, így ma rendeltem egyet tőlük." Azóta játékhoz is belőtte(hdmi deep colourt, vagy ilyesmit kellett bekapcsolni)

[ Szerkesztve ]

(#83104) KoNZoLik@ válasza #94529552 (#83103) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Az kemény, ezek nem ők amúgy!
Felhívtam az embert és azt mondta nem használtak a készülékek, van amelyik dobozsérült de a készülék nem sérült egyik sem!
Be is számolnak és cserélnek is!

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83105) #94529552 válasza KoNZoLik@ (#83104) üzenetére


#94529552
törölt tag

Csak azt tudom, amit írtak, és neki hazudtak amint látod(eladók ugye) Láttam, hogy másik üzlet. Vannak ott 4-5 éves új tévék, és bontatlan origi dobozban? Nekem 8, csak (nem)kicsit furcsa.
Be is számolnak és cserélnek is! Mint az autó nepperek a Fehér úton. Csak pörögjön a biznisz. :DDD

(#83106) KoNZoLik@ válasza #94529552 (#83105) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Nekem is gyanus, nem is azért írtam, hogy védjem őket mivel biztos valami nem tiszta a házuk táján :D

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83107) musicbox.


musicbox.
csendes tag

A Médiában és az Euronicsban is ugyanazt mondták.Nem akartak rám sózni semmit!Nem szabad venni LG 2016-2017 modelt mert állítólag az LG úgy van vele akinek a képminőség fontos az vegyen Oledet.

(#83108) musicbox. válasza KoNZoLik@ (#83091) üzenetére


musicbox.
csendes tag

Szia!Kérdésem az lenne,hogy az LG vibráltatja a ledeket,hogy jobb mozgásmegjelenítést érjen el?

(#83109) #94529552 válasza musicbox. (#83107) üzenetére


#94529552
törölt tag

Az a helyzet, hogy nem 1x jártam ott tavaly és idén is, és senki nem mondott ilyet, inkább azt akarják megmondani, hogy mit vegyünk, amiből több a jutalékuk.
Nem akartak rám sózni semmit!
Akkor nem is akartál venni semmit. :N

mert állítólag az LG úgy van vele akinek a képminőség fontos az vegyen Oledet.
Ez nettó baromság, majd ha a saját pénzük ellensége lesznek, szerintem majd akkor mondanak ilyet. Hogyan venne már Oled-et, aki mondjuk célzottan csak100-200-300k-t akar tévére áldozni, és többet nem is tud. Szóval én nem hiszek neked, talán azt se tudod mennyibe kerül egy új Oled tv, különben nem mondasz ilyeneket.

(#83110) Petyka3 válasza musicbox. (#83107) üzenetére


Petyka3
aktív tag

Persze, hogy vegyél oledet, nyílván most abból van a nagy kasza. Tavaly, amikor a 42LF652-t vettem, elmagyarázták, hogy nekem nem kell a 3D, mert 4K-ra van szükségem. :D

(#83111) Lacielvtárs válasza Petyka3 (#83110) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C
Igen, ezt igy szoktak, az eladók mindig jobban szoktak tudni ;]

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#83112) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Végül sikerült beszerezni az LG 55 UH668V tévét.
Eddig 1 rossz volt az a csomagolás! Nem értem az LG-nél, miért nem lehetett úgy megoldani, mint ennél a videónál (05:50) Konkrétan 2 ponton szétvágtam az egész dobozt, :F hogy rendesen ki tudjam szedni, úgy, hogy ne markoljak bele a kijelzőbe.
Minden más eddig kop kop jó.
Ha valakit érdekel, privátban küldhetek pár képet mik vannak hozzá a tévéhez, csináltam pár képet.
A WI-FI megy, beállítottam, sikerült a UPC Direct Set Top Boxot is párosítani, mozgásérzékelős távvezérlő király! :K
Lesz azért még pár kérdésem:
1. Vettem ehez a tévéhez egy minőségi HDMI kábelt,(4K 60hz) mindegy melyik HDMI bemenetre dugom?
2. Kipróbálnám hogyan működik a Serviio, az hol megy ezen?
3. Van erre egy optimális beállítás ami a legjobb lehet? (kontraszt, fény, szin ..stb)
4. Írták a 4K felskálázást. Ez most automatikus, vagy külön kell beállítani? :R

[ Szerkesztve ]

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83113) #94529552 válasza makoss (#83112) üzenetére


#94529552
törölt tag

:R Kár volt szétvágni. Teteje kinyit, apróságok kipakol, panel kiemel, stb. Van rengeteg tv unboxing videó a yt-on. pl. ez.
1, sztem mindegy, de nézd meg mit írnak a csatlakozóknál, amúgy mehet az 1-esbe.
2, >>Téma összefoglaló, meg már írtunk is erről. Már linkeltem a 85 db webos 3 videót, és a Manualt is.
3, Mindenkinél egyéni, de pl. 1, , vagy ezt a kis képeken lévők kivételével.
4, Automatikus, különben csak egy kis négyzetben látnád a kisebb felbontású anyagot.

(#83114) xy2003 válasza makoss (#83112) üzenetére


xy2003
tag

Pedig nagyon egyszerűen ki lehet szedni.
Végig vágod a tetején a cellukszot kipakolod talpat egyéb tartozékokat, elfekteted a dobozt az alját is végig vágod kihajtod a dob füleit azt kitolod hungarocellestöl valamelyik irányba.

Vagy ugyan így kezded csak amikor az alját is végig vágtad és kihajlítottad utána felállítod és lehúzod a dobozt felfele mint a linkelt videoban.

(#83115) makoss válasza #94529552 (#83113) üzenetére


makoss
addikt

Köszi! :R
Pont a te belinkelt videód nem láttam a neten, de kb mink is így szedtük volna ki a dobozból, csak féltünk, hogy hozzáérünk a kijelzőhöz. Valahol azt olvastam, ha valaki hozzáér a kijelzőhöz, felhős lesz a kép, de kop kop nem láttam rajta bekapcsolás után! :R
Most az egyes bemenetbe dugtam, de ideiglenesen a beltéri HDMI kábelét dugtam, azzal a 10m hosszú kábellel amit majd a PC-gép összeköttetésére szánok, mert elöbb hozták a tévét mint én a koax kábelt :B
Az a videó részletes, időbe fog telni míg mindegyiket a szerint lőném be, nincs rövidebb? :B :R
Az mitől van, hogy ezt a 4K-s videót amit korábban leszedtem a számítógép merevlemezére, a Serviio TV-n nem látja?
Kerestem, de nem találtam csak PC-n :F

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83116) makoss válasza makoss (#83115) üzenetére


makoss
addikt

A 4K videó fájlt érdekes mód látja a régebbi tévénk (LG 42 LA 620S) csak nem játsza le. Ez a 668V meg már nem is látja....érdekes. :F
Hogyan lehet ezt láthatóvá és lejátszhatóvá tenni?

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83117) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Még egy kérdés...

Milyen meghajtót vegyek a TV-hez?
LG 55UJ701V

Erre feltennék egy csomó médiát és rajta hagynám. Lehet bármilyen USB-s külső vinyó? ExFAT formázást támogatja a TV? Mac-em van, ez átjárható formátum, emiatt kérdem csak...

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#83118) #94529552 válasza TigerCat (#83117) üzenetére


#94529552
törölt tag

Kereső a jobb oldalon.[link], [link], és majd a Smart menüben lesz ilyen kezelési útmutatód. [link] +vidik

(#83119) TigerCat válasza #94529552 (#83118) üzenetére


TigerCat
nagyúr

Köszi!

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#83120) #94529552 válasza makoss (#83115) üzenetére


#94529552
törölt tag

Van ott még 100 db unboxing videó is, persze óvatosan kell kiemelni a kijelzőt, alányúlva és a másik kézzel felül fogva, 55-öst már ketten illik kivenni. Így nem kell félni( a farkastól, nem esz meg, csak megkóstol, ;] )
Serviio csak akkor kell, ha hálózatos lejátszást akarsz,
itt a topikja, és olyan módon, ahogy a Téma összefoglalóban huncutka is írja DLNA. Tallózás, megosztás, stb. UMS még egyszerűbb, azt csak megnyitod, és egy mozdulattal betallózod a filmeket tartalmazó mappádat, és már látod is a tévéről a smart menüben Fénykép és Video menüpontban.

A másik, hogy a gépedről indítod a filmet(a megjelenítők között kiválasztod a tévédet), a tévén pedig a bemenetek közt a HDMI-t, de itt is le van írva, legalább a madVR (nem kötelező)-ig mindent úgy csinálsz, ahogy írják. HDMI-nél nincs szükséged Serviio és hasonló progira.

[ Szerkesztve ]

(#83121) #94529552 válasza makoss (#83115) üzenetére


#94529552
törölt tag

Nem hosszú a videó, mert a színeket nem kell egyenként elállítani, de itt is úgy van leírva. Meg itt is csak a nagyobb képek alapján kellene csinálni.

[ Szerkesztve ]

(#83122) rokendrol


rokendrol
senior tag

Hogyan tudsziasztok ?om a gépemen a skypet mikor beszélek valakivel és kamerásan át tenni a tv re hogy ott is látható és hallható legyen ,mert a másik szobában van a éstv hogy pl anyukám is láthasa a beszélgetést?

[ Szerkesztve ]

(#83123) makoss válasza #94529552 (#83120) üzenetére


makoss
addikt

Köszi szépen a segítséget! :R

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#83124) tonyqa23 válasza rokendrol (#83122) üzenetére


tonyqa23
senior tag

A neved alapján nem csodálkozok a megfogalmazásodon...

Siemens M35i >> Samsung SGH R210 >> Sony-Ericsson K700i >> Nokia 6120 classic >> ZTE Grand X In >> iPhone 6s >> Huawei P8 >> Samsung Galaxy A50 >> iPhone XS >> iPhone 12 Pro >> iPhone 14 Pro

(#83125) Lacielvtárs válasza tonyqa23 (#83124) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C ;] :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#83126) rokendrol válasza tonyqa23 (#83124) üzenetére


rokendrol
senior tag

az az igazság ezt a gép csinálta össze keverte a szavakat

(#83127) rokendrol


rokendrol
senior tag

Hogyan tudom a gépemen a skypet mikor beszélek valakivel és kamerásan át tenni a tv re hogy ott is látható és hallható legyen ,mert a másik szobában van a tv és hogy pl anyukám is láthassa a beszélgetést?

(#83128) #42044160


#42044160
törölt tag

Sziasztok!

Nekem pár héttel ezelőtt még sikerült vennem egy 55UH8507 típusú tv-t, LG hétvégi és készletkisöprési akció keretében. Elég jó áron (270e).
Nagy, szép (a fém keret kifogástalanul elegáns), gyönyörű képe van, a fekete sem rossz, ha a helyi sötétítést aktiválom. A Magic remote is fantasztikus dolog, a beépített hangszórók is adják a Harman minőséget.
A 3D egy új élmény az otthoni tv-zésben, a feleségemnek nagyon tetszik! :)

Szeretném kérni a véleményeteket beállítás ügyében.
A színek, a háttérvilágítás egy dolog, ez készülék és szobafüggő.

Laptoppal összekötve, házimozi erősítőn keresztül nézünk filmeket, általában 1080p minőségben.
Tehát laptop - erősítő - tv. Hdmi kábelekkel 2x 2m.
Splash lejátszót használom, de fent van a gépen a VLC és a MPC-HC is.
Azonban nem tudom eldönteni azt, hogy milyen bemeneti címkével lássam el a HDMI portot (maradjon HDMI, vagy tegyem át PC-re), használjam-e egyáltalán a True Motion beállítást (PC címkével nem lehet).
Azt tapasztalom, hogy a filmekben az egyenletes mozgás akadozik.
Elég zavaró tud lenni, hogy megérkezik egy autó és darabosan áll meg...
Nem kizárt, hogy a lejátszó program hibája, így erre is várnék egy javaslatot, ti mit használtok?

Jobb lenne akár egy külső winyóról direkbe nézni a filmet, a tv hangot pedig optikai kábellel összekötni az erősítővel?

Köszönöm előre is az időtöket és a válaszokat!
Zs.

[ Szerkesztve ]

(#83129) sutszi


sutszi
veterán

Akadt egy kis problémám tegnap. Gépről simán át tudta küldeni Youtube videókat a TV-re a Chrom átküldés funkciójával. Tegnap viszont sehogy sem akart megjelenni a kis ikon. Chromeból nézve pedig nem volt látható a TV. Nem volt frissítés meg semmi változás az elmúlt napokban... Pár napja még ment.

Nálatok mi a helyzet ezzel?

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#83130) huncutka1029 válasza sutszi (#83129) üzenetére


huncutka1029
addikt

ellenőrizd a routeredet, lehet hogy az frissített.
Frissíts IP címet, és indítsd újra.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#83131) uregpapa


uregpapa
csendes tag

Sziasztok! Régi lg42lm3450 tvnk szervízben van, sajnos 5-6 hét mire megcsinálják. Úgyis terveztük egy picit nagyobb tv vásárlását, így vettünk egy lg 49uh664v-t. Nem vagyok egy nagy tv guru, de az alap képbeállítások igen érdekesek. Sport kivételével számomra minden olyan gyors, kevésbé élvezhető. Olvastam itt forumon, hogy a 49uh661v némi utólagos állítgatással egész szép képet mutat.Tudnátok adni hozzá vmi élvezhetőbb képbeállítást.

[ Szerkesztve ]

(#83132) KoNZoLik@ válasza uregpapa (#83131) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Gyors???
Ezt.,hogy érted?

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83133) uregpapa válasza KoNZoLik@ (#83132) üzenetére


uregpapa
csendes tag

A régi tv.hez képest, mintha gyorsabb lenne a kép. Lassú jeleneteknél nem nagy a különbség, de a gyors jeleneteknél csak kapkodom a szemem. Valószínű, hogy ma már ez a normális, csak én vagyok lemaradva... :) vagy a 7" méretkülönbség miatt lenne.

[ Szerkesztve ]

(#83134) Partizan182 válasza #42044160 (#83128) üzenetére


Partizan182
senior tag

"Azt tapasztalom, hogy a filmekben az egyenletes mozgás akadozik.
Elég zavaró tud lenni, hogy megérkezik egy autó és darabosan áll meg...
Nem kizárt, hogy a lejátszó program hibája, így erre is várnék egy javaslatot, ti mit használtok?"

Két dolog lehet (igazából vaszleg a kettő keveréke):

- 24 fps (filmanyag) elég kevés, minden esetben darabos, ez a moziélmény része :)
- 60 hz jelbe próbálja a gép a 24 képkockát berakni, ugye ez az oszhatóság hiányában nehéz (3:2 pulldownt használ), emiatt akadozik a kép

Megoldás:

- Elsőre csak a TruMotion, én (másik modellen) custom módban tolom, dejudder (ez hat a 24hz anyagra) 3-mason még nem otromba a szappanopera effect de a darabosságot kicsit elsimítja

- Másodikra vagy MadVR codek-ben bekapcsolod a Smooth Motion-t (én MPHC-vel használom), vagy a gépet kimeneti jelét 24hz-re rakod vezérlőpultból, azt kandencia-helyesen fogja megjeleníteni (120 hz-es a panel)

(#83135) KoNZoLik@ válasza uregpapa (#83133) üzenetére


KoNZoLik@
veterán

Igen szerintem te vagy lemaradva, majd hozzászoksz😁

***14 éve a PH-n! KoNZoLik@ felhasználónak 816 pozitív értékelése van*** 永遠に落ちない***

(#83136) sutszi válasza huncutka1029 (#83130) üzenetére


sutszi
veterán

A routert megnézem, talán logokban lesz valami baki, de LEDE fut rajta, szóval nincs gyártói himi-humi meg frissítek amikor akarok... Teljesen rendben megy ráadásul a TV-ről elérem a NAS-on lévő filmeket, úgy mint eddig...

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#83137) #94529552 válasza uregpapa (#83131) üzenetére


#94529552
törölt tag

Pont nemrég írtam makoss kollégádnak a beállításokat, neki 668V van, ami hasonló. A gyorsulás ellen szórakozz el kicsit a TruMotion beállításokkal, vagy kapcsold ki teljesen[link]
ZsoRacing Én MPC-HC-t használok, a fenti összefoglaló linkjén lévő HD filmes topikban lévő beállításokkal[link].

[ Szerkesztve ]

(#83138) #42044160 válasza #94529552 (#83137) üzenetére


#42044160
törölt tag

#Partizan182 és #Pumma köszönöm a válaszaitokat, a MadVR codek nincs fent nekem, így ez a következő.
A MPC-HC beállításokat ma este meg fogom csinálni, ezt a topicot is későn vettem csak észre!

A Hdmi bemenetet érdemes Pc-re címkézni?

[ Szerkesztve ]

(#83139) Kecuhun válasza #42044160 (#83138) üzenetére


Kecuhun
senior tag

Ha filmet nézel, akkor érdemesebb HDMI-n hagyni, ha játszol a tévén akkor pedig PC-re nevezd át.

(#83140) #42044160 válasza Kecuhun (#83139) üzenetére


#42044160
törölt tag

Köszönöm!

(#83141) TigerCat


TigerCat
nagyúr

Na, megjött az LG 55UJ701V
Egyelőre elég jó a cucc, ha kicsit kiismertem igyekszem részletesebben beszámolni.

♛ Kanapékirály Bútor és Kanapé Webáruház »»» https://kanapekiraly.hu

(#83142) Milka 78 válasza uregpapa (#83133) üzenetére


Milka 78
nagyúr

Szerintem te a szappanopera hatásról beszélsz.Olyan mintha minden a "taknyon csúszna" :DDD
Beállításokban keresd ki a TruMotiont opciót,majd válaszd a Felhasználói vagy User pontot,ezen belül meg a De-Judder opciót és ott csökkentsd addig amíg neked megfelelő.Én talán 4-esen használom egy 49uh661v-n (tök ugyan az,csak feketében).
Jobb beállítással nem nagyon tudok szolgálni,mert lakásfelújítás van és a tv el van csomagolva,de talán ez jó lesz kiindulási pontnak :)

[ Szerkesztve ]

(#83143) uregpapa


uregpapa
csendes tag

Köszönöm a válaszokat! 👍

(#83144) mrmft


mrmft
senior tag

Az idei FHD szeriaban benne van a TrueMotion menupont?

(#83145) amtibacsi


amtibacsi
aktív tag

LF652 Youtube frissítést ajánlgat. Szabad frissíteni ?

(#83146) huncutka1029 válasza amtibacsi (#83145) üzenetére


huncutka1029
addikt

igen szabad, sőt, ha használni akarod, akkor kell is.
ugyanis a 2012, és korábbiaknál megszűnik a YT támogatás, a későbbi modelleknél pedig valszleg, valami HTML5 támogatást kap a frissítéssel.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#83147) szatyor1972


szatyor1972
tag

Sziasztok!

A napokban vásároltam egy 43uh661v típusú készüléket.
Szeretném a segítségeteket kérni a "tökéletes" kép beállításában.
Előre is köszönöm.

Boldognak lenni nem azt jelenti, hogy minden tökéletes!

(#83148) chungee


chungee
addikt

Napot!

LG LG 32LH3000 készülékem van. Alsó felében ilyen csík látható. Kb. 5 óra használatlanság után jön elő és kb. 1 óra használat után fokozatosan tűnik el. Drága lenne a szervízelése:F

(#83149) chungee válasza chungee (#83148) üzenetére


chungee
addikt

(#83150) kisbe88


kisbe88
csendes tag

Sziasztok!

Vettem egy 43UH664V tipusú TV-t, viszont van egy két dolog, ami miatt kérdések merültek fel bennem, ebben kérnék segítséget tőletek. :)

Az egyik dolog, hogy a gyári beállításokon a sárga szín inkább takony zöld, próbáltam állítgatni leírások alapján, de így sem az igazi, olyan fakó, nincs erőteljes szine. Normális ennél a tipusnál, vagy én cseszek el valamit?

A másik dologgal rajzfilmek esetében találkoztam(ott elég sok az élénk szín), tehát mondjuk egy sötét jelenet után a világos jelenet, mintha fele kontrasztról/telítettségről indítana és kell 1-2mp mire felveszi az eredeti értéket, ezt sem tartom normálisnak mert az előtte levő TV nem csinálta.

(Előtte egy 40UH630v volt, csak el kellett küldeni gariztatni, javítani nem tudták, és készletről is kifogyott, szóval másikat kellett választanom)

Előre is köszönöm a válaszokat!

"Egy jó harcos nem tökéletes. Nem győz mindig. Nem sérthetetlen. A jó harcos nagyon is sebezhető. Ez teszi igazán bátorrá."

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.