Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-01-21 19:00:29

LOGOUT.hu

Mielőtt kérdeznél, olvasd el az alábbi összefoglalót,
és használd a keresőt is!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#33001) eladogeppc


eladogeppc
veterán

LG 32LA620S-ZA !

Köszönöm LG ismételten, hogy egy rohadt firmware-t nem tudtok összehozni !!!
firmware verzió: 04.22.11

3 Bug ismételten.
- Guide módból időnként hiába váltanék másik csatornát amit kiválasztottam, hiába nyomkodom az OK gombot, mert nem hajlandó átvátani. Az esetek 50%-ában megcsinálja
- Valamiért nem értem miért megmakacsolja magát, nem reagál a távirányítóra. Még ki sem tudom kapcsolni. Aztán megint megy egy jó ideig.
- TV Remote app android alkalmazás hálózati hibát ír ki ha csatlakozni akar a TV-hez.

Meddig lehet ezt még fejleszteni ? Hol lehet ezeket a hibákat jelenteni ? Kurva idegesítő. Párom szeretett volna csatornát váltani, ez a szar meg nem engedi időnként.
:R :R :R :R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#33002) menyoronc válasza eladogeppc (#33001) üzenetére


menyoronc
aktív tag

Tegnapelőtt jött meg a 42 la620 de én a büdös életben nem fogok frissíteni ;]

[ Szerkesztve ]

Üdv: Gábor

(#33003) gahor72 válasza Yager01 (#33000) üzenetére


gahor72
aktív tag

(#33004) demonlaci válasza eladogeppc (#33001) üzenetére


demonlaci
tag

Factory reset, újra beállítás általában segít, nálam nincs az új firmwre-el semmi baja, nálam az előzővel nem akart indulni rendesen.

LG 42LA620s, LG 32LG2100, Amiko Alien2, Amiko 8800, LG BD370, Sony BD380, Sony STR-DH500, Panasonic 92cm plazma

(#33005) karicsek


karicsek
aktív tag

Sziasztok.
Nekem 42LW659S tv-m van és azt szeretném kérdezni, hogy ebbe is belehet állítani a DTS Passtrough hangot?
A másik kérdésem pedig, hogy a tv-vel, HDD-re rögzített műsort számítógépen lehet e nézni, vagy átalakítani más formátumra?
Előre is kösz a segítséget.
Üdv
Karesz

(#33006) huncutka1029 válasza karicsek (#33005) üzenetére


huncutka1029
addikt

igen service menüben és a digitális hang opcióknál AUTO ra kell állítani a kimeneteket, akkopr átengedi a DTS-t de csak optikai kábelen!
Kérdés2:
Nem, és nem
Csak és kizárólag azon az egy szem tévén tudod megnézni, amin felvetted.
Még másik ugyanolyan tipusú tévén sem!

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33007) karicsek válasza huncutka1029 (#33006) üzenetére


karicsek
aktív tag

Köszönöm szépen a válaszokat.
Üdv

(#33008) karicsek válasza huncutka1029 (#33006) üzenetére


karicsek
aktív tag

Nos beléptem a service menübe, de nem találtam olyat, hogy digitális hang.
A tévén a legújabb szoftver van. Lehet ez a probléma?

(#33009) Zirowe válasza eladogeppc (#33001) üzenetére


Zirowe
nagyúr

A remote hiba az app hülyesége, közé nincs az fw frissítéshez.

[ Szerkesztve ]

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33011) bandi0000 válasza #46372352 (#33010) üzenetére


bandi0000
nagyúr

menü, 3D beállítás

Xbox One: bandymnc

(#33013) pettyes


pettyes
csendes tag

Sziasztok!
Mitől lehet, hogy 42LA667S a 120Mbites internetből wifin 50Mbit körül, kábelen 30-40 Mbit körül teljesít a sebességteszteken? Ennél azért illene jobbat produkálnia legalább kábellel nem? Köszi, ha valaki tud valamit szólni az ügyben!

(#33014) kelly7 válasza eladogeppc (#33001) üzenetére


kelly7
aktív tag

Ez a távirányító nem működés nem szoftveres hiba. Nekem is csinálja néha, pedig már frissítettem párszor.

(#33015) Pikaa


Pikaa
aktív tag

Sziasztok!

Ehhez a TV-hez mit szóltok,véleményetek? link

Válaszotokat előre is köszönöm!

(#33016) Zirowe válasza Pikaa (#33015) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Gondolom elkerülte a figyelmedet a topic címe. :U

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33017) jagada válasza Pikaa (#33015) üzenetére


jagada
őstag

Biztos, hogy itt akartad feltenni ezt a kérdést?

Megelőztek.. :C

[ Szerkesztve ]

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#33018) Pikaa válasza jagada (#33017) üzenetére


Pikaa
aktív tag

Igazatok van,ne haragudjatok. :R

(#33019) pottyantós


pottyantós
aktív tag

Sziasztok!

Van egy LA740S Tv-m és nem itthonról származik! Az a gondom, h a műsorújság félig magyar félig ismeretlen karakter! Úgy tudom a service menüben kell valamit állítani de nem tudom mit mire! Valaki tudna segíteni?

:R :R

[ Szerkesztve ]

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#33020) jagada


jagada
őstag

A DigitalBuda -tól rendelt már valaki? Megbízható, esetleg személyes tapasztalat valakinek?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#33021) scbb


scbb
tag

42LX6500 milyen tipusú aktív 3d szemüvegekkel működik. Az a fajta ami van nekem hozzá újonnan közel 20e forint, van valami olcsóbb alternatíva?

nincsbéhúsz és szarazakksi

(#33022) huncutka1029 válasza pottyantós (#33019) üzenetére


huncutka1029
addikt

nem kell a szervíz menüben állítani semmit.

Gondolom UPC a szolgáltatód
Az országot állítsd csehországra, és meglesznek az ékezetek

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33023) huncutka1029 válasza scbb (#33021) üzenetére


huncutka1029
addikt

Nem hiszsem, hogy van olcsóbb, és nem is biztos, hogy más tipussal jó lesz, lehet crostalk-os lesz mint az állat.
és az egyszerre csatlakoztatható szemüvegek száma is korlátozott.

a női bugyi nem a legjobb dolog a világon! DE NAGYON KÖZEL ÁLL HOZZÁ!!!

(#33024) eladogeppc válasza kelly7 (#33014) üzenetére


eladogeppc
veterán

Hali !
Az érdekességhez csak az tartozik hozzá, hogy az app nem frissült, 2 telefonon is rajta van és a frissítés előtt boldogan használtam.
Így merész kijelentés, hogy nem a frissítés kavart bele.
Sajnos az uj fw ezt elbökte.
:R

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#33025) Zirowe válasza eladogeppc (#33024) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Nekem telefonon megy tökéletesen, tableten nem.
3x is frissült közben a tv, de a fenti felálláson semmit sem változtatott.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33026) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Nekem jól működik a progi, viszont telón is megjeleníti a TV adást, amivel a TV elkezd csattogni, recsegni, nem tudom hogy lehetne ezt kikapcsolni hogy ne mutassa a telón

Xbox One: bandymnc

(#33027) farkas-j


farkas-j
őstag

Kértem az LG ügyfélszolgálatát, hogy adjon egy részletes leírás a hotel menüről. Íme a válasz:

Köszönjük, hogy levelével ügyfélszolgálatunkat megkereste.

Az Ön által leírt funkciót ezek a televíziókészülékek hivatalosan nem tudják. A Hotel funkció egyedül a Hotel televíziókba van beépítve. :Y Sajnos az Ön által leírtakkal kapcsolatban nem tudunk segíteni. :F

Amennyiben úgy érzi az általunk javasolt megoldás nem oldotta meg a tapasztalt problémát, kérjük vegye fel a kapcsolatot velünk újra, illetve bármilyen további kérdés esetén készülékeinkről, szolgáltatásainkról forduljon bizalommal továbbra is ügyfélszolgálatunkhoz a 06 40-54-54-54-es telefonszámon (H-P: 8-18, SZ: 9-17) vagy írjon emailt.

Tisztelettel: LG Electronics Magyar Kft. - Ügyfélszolgálat

:C :C :C

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#33028) farkas-j válasza eladogeppc (#33024) üzenetére


farkas-j
őstag

Az Androidos appal kapcsolatba jelezném és korábban már írtam is a fórumba, hogy ugyanez a hiba jelentkezett nálam. Ellenőrizd le a hotel menübe belépve, hogy be van e kapcsolva a hotel menü szolgáltatás. Ha igen, kapcsold ki és úgy tegyél a mobiloddal egy próbát. ;)

[ Szerkesztve ]

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#33029) Zirowe válasza farkas-j (#33028) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Tegnap kipróbáltam, sajnos nem segített (ha a hotel menü kikapcsolásra azt érted, hogy a hotel beállításoknál az első no-ra van állítva és így a többit sem lehet megváltoztatni).
Jelszót is kikapcsoltam, anélkül ment egy ideig rendesen, utána megint elkezdett bolondozni.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33030) farkas-j válasza Zirowe (#33029) üzenetére


farkas-j
őstag

Igen pontosan így értettem. Ez oldotta meg nálam a problémát.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#33031) szakiszabi


szakiszabi
újonc

Sziasztok van egy Eurolux El-5000 típusú 5.1-es dvd házimozi rendszer, és egy LG 42LA620S tv-m. A hangot szeretném átvinni az 5.1-es hangfalszetthez optikai audio kábellel a kérdés az hogy lehetséges-e a dvd-lejátszó miatt mert nem tudom hogy az ki vagy bemenet-e remélem ti tudtok segíteni.

(#33032) eladogeppc válasza farkas-j (#33028) üzenetére


eladogeppc
veterán

Köszi !

Félig megoldódott a problémám.
Guide menüben még mindíg nem tudok a műsorok között lépkedni.
Eddig ment, frissítés óta nem mögy.
:( :R

Szerk: Megindult valahogy megint.

[ Szerkesztve ]

Voltak: Z71,Defy,SGS,SGSSII,XperiaNeo,Arc,ArcS,LGW7,LG2X,LG3D,LGBlack,Wave2,G300,OT-995,O4XHD

(#33033) pottyantós válasza huncutka1029 (#33022) üzenetére


pottyantós
aktív tag

Helyi szolgáltatóm van, Net TV, átállítottam a nyelvet UK-ra, valamelyest jobb de így se tökéletes :(

!!!!Més que un Club Barcelona!!!

(#33034) sixpak válasza pettyes (#33013) üzenetére


sixpak
nagyúr

Szerintem ennyit tud, nekem is 120-as netem van és 667s-em és ugyanígy 40-50-el megy wifin. Kábelen még nem próbáltam.

https://www.flickr.com/photos/86396338@N05/

(#33035) demonlaci válasza farkas-j (#33027) üzenetére


demonlaci
tag

Nekem is ilyesmit válaszoltak nemrég, amikor az la620s Hbbtv szolgáltatásával kapcsolatban érdeklődtem. Ha West-EU régiót állítunk be simán használható, a mi régiónkban nem(east-EU9. Szerviz menüben átállítottam, működik is. A szerviz menü beállításairól van valami bővebb infó? A THX képbeállítástól kezdve mindent lehetne ott állítani, csak nem ismerünk minden beállítást pontosan. Be kellene szervezni egy LG szervizes gurut.

[ Szerkesztve ]

LG 42LA620s, LG 32LG2100, Amiko Alien2, Amiko 8800, LG BD370, Sony BD380, Sony STR-DH500, Panasonic 92cm plazma

(#33036) farkas-j válasza demonlaci (#33035) üzenetére


farkas-j
őstag

Az LA sorozatnál hogyan lehet belépni a szerviz menübe? Infás AKB73615302 távirányítóm is van hozzá.

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#33037) Zirowe válasza farkas-j (#33036) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Én próbáltam azzal, ami az ld420/ld550/ld750-en előhozza a szerviz menüt (3650es infrája), de az la620s-en nem működött.

Most úgyis előttem van az egész, mert próbálom feltenni az lgmodot az ld550re.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33038) makoss


makoss
addikt

Üdv!

Most készülök tesztelgetni kábelesen UTP kábellel a Serviót LG LA 620S tévével
Az UTP kábelvéget házilag hogyan lehetne valahogy megcsinálni?
mivel a falban lévő kábelvezető átmérője miatt nem tudom átvezetni
itt olyan eszköz is jelen van ami nekem sajna nincs
a kábelen boltilag van ráhelyezve a dugó amit a falbavezetés miatt le kell vágjak :(
Esetleg tud valaki ajánlani prohardveren olyan topikot ami ezzel foglalkozik?
Köszönöm!

Külföldről nem rendelek semmit, csak itthoni boltból! Vagy újat, vagy semmit! "A kötözködés a bunkóság melegágya!"

(#33039) Zirowe válasza makoss (#33038) üzenetére


Zirowe
nagyúr

Krimpelőnek hívják, kb 2.5k-ért tudsz venni, ha nincs, akkor vmi hegyes eszközzel kell benyomnod.
De amit levágtál az nem lesz jó, mindenképpen kell venned hozzá új rj45 csatlakozót.

We've jumped way beyond the Red Line. Limited supplies. Limited fuel, and now no hope! But I promise you one thing. On the memory of those lying here before you, we shall find it. And Earth will become our new home. So say we all!

(#33040) vzozo válasza makoss (#33038) üzenetére


vzozo
senior tag

Veszel falikábelt, hozzá való csatlakozót a villanyboltban, krimpelőt pedig kérsz kölcsön az ismerősöktől, vagy beruházol egy olyanba is (ebay?). Persze ha falban vezeted, akkor illik kipatchelni egy falidobozba, nem csak ám az RJ45-öt rátenni, de igazából ahogy gondolod, ha nem zavar, ahogy kinéz.:)

(#33041) demonlaci válasza Zirowe (#33037) üzenetére


demonlaci
tag

Service Menu belépés teljesen éltlenül: URC 3450-es univerzális távirányítómat előkotorva a LG TV-khez való utolsó kódot beírtam,(mindegyik kóddal megy, csak a 0178-al nem), majd OK és láss csodát bejött a service menü!!!

LG 42LA620s, LG 32LG2100, Amiko Alien2, Amiko 8800, LG BD370, Sony BD380, Sony STR-DH500, Panasonic 92cm plazma

(#33042) dr.bubo válasza makoss (#33038) üzenetére


dr.bubo
őstag

UTP szerelés krimpelő nélkül, Itt pedig képekkel van illusztrálva az utp szerelés :D

[ Szerkesztve ]

Router beállitása: http://www.rainman.sokoldal.hu/tplink_router_beallitasa / Port Forward: http://www.portforward.com/english/routers/port_forwarding/routerindex.htm

(#33043) hematomaI


hematomaI
tag

Kellene egy kis segitség. Csatorna beállitásnál kézivel bekeresem az M3-mat, de hogyan mentsem el hogy az adott csatonán maradjon.Hiába OK-zom úgy nem jó.Mit kell ilyenkor csinálni hogy tárolja?

(#33044) demonlaci válasza demonlaci (#33041) üzenetére


demonlaci
tag

Service Menu belépés teljesen véletlenül: URC 3450-es univerzális távirányítómat előkotorva a LG TV-khez való utolsó kódot beírtam,(mindegyik kóddal megy, csak a 0178-al nem), majd OK és láss csodát bejött a service menü!!!

LG 42LA620s, LG 32LG2100, Amiko Alien2, Amiko 8800, LG BD370, Sony BD380, Sony STR-DH500, Panasonic 92cm plazma

(#33045) OldAkita válasza makoss (#33038) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Speciális fogó szerszám kell hozzá, de több ezer forint, szóval egy alkalomra nem biztos hogy megéri venni. Pont ezzel a gonddal fogok szembenézni én is ha végre behúzok egy utp kábelt a tv és a router közé. Arra gondoltam, felhívom a t-home-os szerelőt aki kijött mikor hd csomagra váltottam, megkérdezem mennyiért tenne a két végre dugót. Esetleg kérni is lehet kölcsön egy ilyen szerszámot. Apropó van valakinek kölcsönbe? :))

(#33046) Müszi válasza makoss (#33038) üzenetére


Müszi
senior tag

Sajna szakszeruen csak szerszammal. En szuksegbol egyik PC-nel fogo hianyaban 30cm-re a csatitol elvagtam es miutan a helyere kerult egyesevel, elszigetelesre ugyelve osszekotottem es leforrasztottam az ereket szinhelyesen egymassal. Tokeletes es a gep mogott nem latszik. (Bocs az ekezetekert, de mobilrol vagyok)

[ Szerkesztve ]

(#33047) OldAkita válasza demonlaci (#33044) üzenetére


OldAkita
aktív tag

Szájbarágósan, magamfajta ostobának elmondanád hogyan kell belépni a szervíz menübe?
Fogalmam sincs ugyanis hogy az LG tv-khez milyen kód való. Azt ugyan leírtad melyik kód nem megy, de melyikkel megy? Aztán meg kérdés hova kell beírni?

[ Szerkesztve ]

(#33048) farkas-j


farkas-j
őstag

Hátha valakinek szüksége lesz rá: service manual LG 47LE73xx

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#33049) farkas-j válasza OldAkita (#33045) üzenetére


farkas-j
őstag

UTP kábel krimpelőt és kábel tesztert is tudok kölcsön adni, ha Szekszárdon jársz :)

Segédletek LG TV-khez: http://goo.gl/Brr7V4

(#33050) OldAkita válasza dr.bubo (#33042) üzenetére


OldAkita
aktív tag

kösz a linkeket. Az a "mesterember", akarom mondani mesterlány mennyiért jön házhoz, "szerelni"? :)

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  LG LCD és LED TV-k
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.